Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#397192 - 22/10/2005 19:35 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
StaloweRamie Offline
a.k.a. "gen.Franco"

Meldunek: 17/06/2005
Postów: 5699
Skąd: ... O t r a M a ń a n a ...
zarówno kometki jak i pantery z havirzov spisały się dziś na medal !!!

Brawo !!!

Do góry
Bonus: Unibet
#397193 - 26/10/2005 09:17 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
winiacz Offline
old hand

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 886
Skąd: Inowrocław
Znow wuja winicza widze z emusi rozruszac druga czeska:P:)

Jihglava - Olomunec jak dla mnie zwyciestwo gospodarzy powinno dziisaj miec miejsce na tafli jihlavy po ostatnim remisie na wlsnej talfi mysle ze jihlava wygra tyym razem u siebei ze slabsyzm napewno od siebie olomuncem na lodowisku w olomuncu padl remis (3 3)

Mlada _ berun 1 Mlada podejmuj berun i mysle ze w koncu chlopaki zaczeli cos grac i powinni odprawic z kwitkiem beruon tymbardizej ze na ich tafli wygrali 4 1

troche krotkie i suche te analizy ale na wiecej nie mam czasu.....

Do góry
#397194 - 26/10/2005 09:39 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
_arturek25 Offline
member

Meldunek: 30/08/2002
Postów: 175
Skąd: Bydgoszcz
ja do dwóch wymienionych już przez winiacza meczy Jihlavy i Mlady Boleslav dorzuce jeszcze Chomutov, który gra z ostatnim w tabeli Hradecem i nie ma tutaj możliwości na innyc wynik niż wygrana Chomutova oraz druga propozycja to Havirov, który gra na wyjeździe z przedostatnim Trebiciem. Dla mnie dwie czyste 2 po ładnych kursach 1,9 i 2,1 (Totomix) i jeżeli tylko naszym południowym sąsiadom nie przyjdzie dzisiaj do głowy zakpić sobie z ludzi to powinno na spokój wejść.
Najbardziej obawiam się jednak tej Jihlavy niby powinni wygrać ale Olomunec potrafi powalczyć i zastanawiam się, bo kurs 1,5 może być nie wart ryzyka.

Do góry
#397195 - 07/11/2005 11:03 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo
proponuje dzis grubo singla na usti.... graja ze slabym rywalem ,co do porazki z outsiderem w sobote to nie jestem przekonany co do czystosci tamtego meczu.

Do góry
#397196 - 09/11/2005 12:38 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Jakoś nie widzę optymizmu wsód rodaków na dzisiejsze mecze.
ale przecież nie zawsze musi być tak, jak w ostatni poniedziałek.
Dzisiaj dla mnie przynajmiej do zagrania jest mecz:
Chomutow - Kometa
To, ze Kometa jest tak wysoko w duzej mierze zasługa kalendarza rozgrywek. W ostatnich 10-ciu meczach siedem zagrała na własnym lodzie, a to w hokeju czeskim jest duzy plus. Grała takie mecze jak (Jindrichuv, Trebić, Prostejow, Beron). Owszem w ostatnich trzech spotkała sie z mocnymi ekipami ale własnie na własnym lodzie.
Chomutow natomiast to bardzo załużony klub Czeski, Miał kilka zakrętów w swojej histori ale obecnie raczej ustabilizowana kadra budowana z mysla o awansie. Bardzo dobry bramkarz i mocna obrona. Do tej pory najmiej straconych bramek po Usti. Ostatnio 9-2 u siebie z mocnym Havirowem wystarczy za komentarz. Ogolnie to Chomutow mobilizuje się na mocne ekipy.
Mój Typ:
Chomutow wygrywa 7/10

Do góry
#397197 - 09/11/2005 12:58 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
artur64 Offline
newbie

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 35
Skąd: Bolesławiec
Teoretycznie czysta 1-ka.
Chomutow od 1998r wygrał wszystkie mecze u siebie z Kometą.
U czeskich buków: Chance i Sinot Tip kurs na Chomutow spada.
W praktyce pewna jest tylko śmierć .

Do góry
#397198 - 09/11/2005 13:00 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
kampus Offline
old hand

Meldunek: 22/11/2003
Postów: 1067
Skąd: Tarnowskie Góry
Quote:

Teoretycznie czysta 1-ka.
Chomutow od 1998r wygrał wszystkie mecze u siebie z Kometą.
U czeskich buków: Chance i Sinot Tip kurs na Chomutow spada.
W praktyce pewna jest tylko śmierć .



... i podatki

Do góry
#397199 - 09/11/2005 13:39 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
djkostekkk Offline
addict

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 519
Skąd: Silesia
ja dzis biore:
Ostrava-Prostejow 1.53 4.1 1
Olomouc-Hr.Kralowe 1.84 4.1 1
Chomutov-Kometa B. 1.79 4.1 1.25 1X
Ostava ma bardzo dobry bilans spotkan u siebie na 9 meczy wygrala 8 polegli tylko z Jihlava a wygrywali z takimi zespolami jak Chomutoc,Usti czy Havirov trzy ostatnie spotkania to spotkanie wyjazdowe-2 porazki i 1 remis dzisiaj przyszedl czas na zwyciestwo ze slabo spisywującym sie Prostejowem na wyjezdzie.
Druzyna Olomouc podejmuje druzyne Hradeca ktora tak sao jak prostejov slabo gra na wyjazdach chociaz nie przegrywała z byle kim...Kurs w okolicach 1,84 moim zdanie jak najbardziej wart ryzyka wart ryzyka
Co do ostatniego spotkania to juz troche o nim napisano,ja dla pewnosci daje 1X Pzdr.

Do góry
#397200 - 09/11/2005 19:02 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
Witam
Powiedzcie mi prosze czy gdzieś można obejrzeć 2 ligę hokeja (1 też mogła by być) ?? TV lub internet. będę wdzięczny za pomoc
pozdrawiam
M.Z

Do góry
#397201 - 09/11/2005 19:12 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Quote:

Jakoś nie widzę optymizmu wsód rodaków na dzisiejsze mecze.
ale przecież nie zawsze musi być tak, jak w ostatni poniedziałek.
Dzisiaj dla mnie przynajmiej do zagrania jest mecz:
Chomutow - Kometa
To, ze Kometa jest tak wysoko w duzej mierze zasługa kalendarza rozgrywek. W ostatnich 10-ciu meczach siedem zagrała na własnym lodzie, a to w hokeju czeskim jest duzy plus. Grała takie mecze jak (Jindrichuv, Trebić, Prostejow, Beron). Owszem w ostatnich trzech spotkała sie z mocnymi ekipami ale własnie na własnym lodzie.
Chomutow natomiast to bardzo załużony klub Czeski, Miał kilka zakrętów w swojej histori ale obecnie raczej ustabilizowana kadra budowana z mysla o awansie. Bardzo dobry bramkarz i mocna obrona. Do tej pory najmiej straconych bramek po Usti. Ostatnio 9-2 u siebie z mocnym Havirowem wystarczy za komentarz. Ogolnie to Chomutow mobilizuje się na mocne ekipy.
Mój Typ:
Chomutow wygrywa 7/10



dobry poczatek znaczy bardzo dużo...wiec się chwale....
Dzisiaj zarobiłem 70% stawki...jak na poczatek wystarczy...

Do góry
#397202 - 13/11/2005 22:56 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Witam !!

Mam dylemat A raczej prosbe....

Prosze o opinie na temat dwoch meczy:
Mlada Boleslav - Jindrichuv Hradec
Havirov - Beroun

Niby wychodzi na to, ze dwie 1 beda, ale ja bazuje tylko na statystykach :/ Wiec to troche malo. A chce te 2 mecze postawic za wieksza kase. Moze macie przynajmiej jakies info dotyczace, ktory z dobrych zawodnikow jest kontuzjowany lub cos w tym stylu. Ja ze Swojej strony poprzegladam jeszcze pare witryn zwiazanych z czeskich hokejem i jakby co uzupelnie Swoja wypowiedz....

Do góry
#397203 - 14/11/2005 10:42 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Quote:

Witam !!

Mam dylemat A raczej prosbe....

Prosze o opinie na temat dwoch meczy:
Mlada Boleslav - Jindrichuv Hradec
Havirov - Beroun

Niby wychodzi na to, ze dwie 1 beda, ale ja bazuje tylko na statystykach :/ Wiec to troche malo. A chce te 2 mecze postawic za wieksza kase. Moze macie przynajmiej jakies info dotyczace, ktory z dobrych zawodnikow jest kontuzjowany lub cos w tym stylu. Ja ze Swojej strony poprzegladam jeszcze pare witryn zwiazanych z czeskich hokejem i jakby co uzupelnie Swoja wypowiedz....



Nie uważam sie za experta ale po prostu obserwuje ta lige dość regularnie i trochę czytam.
Jeśli chodzi o mecze to:
Młada Bolesław J. Hradec
Gospodarze maja wszystko do dobrej gry, ale jakoś nie potrafią wykorzystać własnego lodu. na 11 meczy u siebie aż 5 meczy remisowali i to nieraz z druzynami które nie można uznać za mocne...np ostatnio z Trebiciem, choć tu to patrząc na te trebić to wydaje mi sie że akurat teraz gra najlepszy hokej na jaki go stać.
Wracając jednak do dzisiejszego meczu to jeżeli dziś nie wygra gospodarz w normalnym czasie to bedzie bardzo nerwowo, bo sponsor (Skoda+ VV) nie takich wyników sie spodziewała dając duże pieniądze dla sekcji hokejowej.
Mój Typ BOLESŁAW 8/10

Havirzov - Beroun
Nie przekreślałbym szans Beroun w tym meczu. choć przyznam, że jest mało realne. Jednak Beroun bedzie bardziej zmotywowany w tym meczu, bo chcącx sie liczyć w walce o play off to muszą zbierać punkciki. Choć z drugiej strony majac za dwa dni mecz z Hradec Kralowe na własnym lodzie to pewnie przekalkulują co im sie bardziej opłaca, walka do upadłego z bardzo mocnym Havirowem czy nastawienie sie na punkty w środę. Havirow wyglada ,że ostatnio odpuszcza wyjazdy, (2-9 z Chomutowem i 1-4 z Usti)natomiasta na własnym lodzie duzo strzelaja bramek.
Myśle że Havirzov bedzie chciał zdobyć komplet punktów w dwóch kolejnych meczach (sroda - z J Hradec wyjazd) choć dzisiaj przynajmiej na poczatku nie bedzie łatwo
Typ : Havirzow 1 6/10

Moim głownym zakładem dzisiaj w lidze czeskiej bedzie jednak:
Kometa B - Ołomuniec
Kometa po serii z wymagającymi rywalami pokazala, ze bedzie się liczyć w walce o awans do Play off i to z miejsc 1-4.
Takie mecze z rywalami w tabeli trzeba na własnym lodzie rostrzygac bezwzglednie na własna korżyść.
Pozycja Ołomunca natomiast nie oddaje własciwie siły tej druzyny. Która właściwie powinna walczyć raczej o miejsca 9-12 a nie znajdować się tu gdzie się znajduje, Kilka wyników tej druzyny mnie zaskoczyła np wygrana w Jihlawie ale również miała kilka wpadek np remis u siebie z J. Hradec, ogólnie bardzo nie równa drużyna bez jakiejść ustatkowanej formy.
Nastepna sprawą czemu postanowiłem postawić ten mecz to kalendarz...Następna kolejke Kometa gra w Usti i raczej tam punktów nie zdobedzie, więc zrobi wszystko, żeby dzisiaj zapewnić sobie jakiś konfort psychiczny, a Ołomuniec...no cóz gra u siebie z Kadane i napewno w tamtym meczu łatwiej bedzie im o punkty.
Myśle, że dzisiaj atut własnego lodu bedzie wystarczajacy dla wygranej gospodarzy, których jako druzyne cenie o wiele wyżej niż ich dzisiejszych rywali..
Mój typ: KOMETA 7/10

Do góry
#397204 - 14/11/2005 11:26 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
damianws Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 1740
Skąd: Będzin-Dąbrowa G.
No Zbyszek dobra robota
Jeżeli chodzi o mnie to zgadzam się ale na dwa typy ?!
Havirzov - Beroun tu powinna być "1" ale gospodarze wygrali jak narazie wszystko co możliwe u siebi 11-0-0-0 więc potknięcie zbliża się nieuchronnie ale czy z Berounem ?
Zamiast tego meczu zagram na drużynę ,która zaczęła walczyć i ostatnio nie przegrywa mowa tu o Trebic...dobry kurs polecam.

MLADA BOLESLAV - JINDRICHUV HRADEC 1 7/10 1,34
KOMETA BRNO - HC OLOMOUC 1 6/10 1,68
SK TREBIC - SAREZA OSTRAVA 1 4/10 2,36
AKO 5.31 PROF

Do góry
#397205 - 14/11/2005 12:17 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Quote:

No Zbyszek dobra robota
Jeżeli chodzi o mnie to zgadzam się ale na dwa typy ?!
Havirzov - Beroun tu powinna być "1" ale gospodarze wygrali jak narazie wszystko co możliwe u siebi 11-0-0-0 więc potknięcie zbliża się nieuchronnie ale czy z Berounem ?
Zamiast tego meczu zagram na drużynę ,która zaczęła walczyć i ostatnio nie przegrywa mowa tu o Trebic...dobry kurs polecam.

MLADA BOLESLAV - JINDRICHUV HRADEC 1 7/10 1,34
KOMETA BRNO - HC OLOMOUC 1 6/10 1,68
SK TREBIC - SAREZA OSTRAVA 1 4/10 2,36
AKO 5.31 PROF



Co do Trebicia to jednak bardziej skłaniam się na Ostrawe....
Owszem zdobyli ostatnio w czterech meczach 8 pkt 2-1-0 ale trzeba też powiedzieć, że przeciwnicy nie byli zbyt wymagajacy...przypomne:
Kadan (w) 4-2
Prostejow (d) 3-0
J. Hradec (d) 1-1
Mlada Bolesław (w) 1-1
w zasadzie to tylko ostatni wynik jest zaskakujacy, ale jak napisałem wyżej to Mlada ma problemy (w zasadzie chyba w sferze psychicznej i mentalnej) na własnym lodzie ze słabszymi druzynami. Dodatkowo ten mecz z Mlada był pojedyńczym z kolejki...atakowe to mi zawsze coś mówi, żeby odpuścić...
No cóz przyznam sie, że nie brałem pod uwage tego spotkania, ale wywołałeś mnie do tablicy i przyjrzałem sie mu blizej. i wyjdzie z tego, że zagram na X2...właśnie dla tego, że Trebic zdobył ostatnio kilka punktów i może być zaspokojony, tym bardziej, że z ligi spada jak mi sie wydaje jedna druzyna...i raczej ona jest już znana, ale może sie myle...
Mój typ X2 7/10
OSTRAWA 3/10

Do góry
#397206 - 14/11/2005 12:44 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
I jeszcze jedno o Ostrawie.....Nie wygrała meczu na wyjeżdzie w normalnym czasie od 28 września 2005 r...czas chyba najwyższy.

Do góry
#397207 - 14/11/2005 13:10 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Ciekawostki......
Hradec Kralowe .....zwolniono trenera Kolde...zastąpiono go starym nowym trenerem Władimirem Jerabkiem!

Do góry
#397208 - 14/11/2005 13:50 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
artur64 Offline
newbie

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 35
Skąd: Bolesławiec
Patrząc na ostatnie wyniki, jak również mecze z poprzednich lat pomiędzy zainteresowanymi, to właśnie mecz Hradec Kralowe - Usti n/Labą wydaje sie być najciekawszym. Ja osobiście skłaniałbym się ku czystej jedynce. Nie mam niestety informacji na temat składów, aczkolwiek nie zdziwiłbym się gdyby Usti było osłabione, np. o kilku juniorów. Niestety u większości czeskich buków kursy właśnie na Usti idą w dół.

Do góry
#397209 - 14/11/2005 14:05 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Transfery, potwierdzone z ostatnich dni w drugiej lidze:

10/11/2005:
Petr Jaros (D)
From HC Mlada Boleslav to HK 32 Liptovsky Mikula
Jaroslav Polak (F)
From HC Sareza Ostrava to HK 32 Liptovsky Mikulas

12/11/2005:
Roman Cech (D)
From Herning Blue Fox to HC Mlada Boleslav
Vaclav Drabek (D)
From HC Slovan Ústí nad Labem to HC Mlada Boleslav

13/11/2005:
Radim Hruska (F)
From Vsetínská Hokejová A.S. to HC Havírov Panthers
David Stich (D)
From HC Plzen to HC Berounstí Medvedi

Do góry
#397210 - 14/11/2005 14:07 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
Misza El BoBo Offline
addict

Meldunek: 13/11/2005
Postów: 576
Skąd: Bagna/Mordor
Havirzov - Beroun co sadzicie o tym ??

Do góry
#397211 - 14/11/2005 14:13 Re: 2-ga liga Czeskiego hokeja
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Quote:

Havirzov - Beroun co sadzicie o tym ??



Trochę wyżej są moje opinię wystarczy trochę chęci, ale Ci wkleję.....
"Havirzov - Beroun
Nie przekreślałbym szans Beroun w tym meczu. choć przyznam, że jest mało realne. Jednak Beroun bedzie bardziej zmotywowany w tym meczu, bo chcącx sie liczyć w walce o play off to muszą zbierać punkciki. Choć z drugiej strony majac za dwa dni mecz z Hradec Kralowe na własnym lodzie to pewnie przekalkulują co im sie bardziej opłaca, walka do upadłego z bardzo mocnym Havirowem czy nastawienie sie na punkty w środę. Havirow wyglada ,że ostatnio odpuszcza wyjazdy, (2-9 z Chomutowem i 1-4 z Usti)natomiasta na własnym lodzie duzo strzelaja bramek.
Myśle że Havirzov bedzie chciał zdobyć komplet punktów w dwóch kolejnych meczach (sroda - z J Hradec wyjazd) choć dzisiaj przynajmiej na poczatku nie bedzie łatwo"

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, burbon, VVega, Sensei, ANZELMO, DePito, forty, Irek, akagi, poozon, Lukasz111, rymoholik, Green Arrow, Sony, Górnik_Wałbrzych), 3318 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584621 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07