Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#416091 - 14/11/2005 09:10 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Quote:

Teraz jest 1.5 na Kielce.Czy,Palazzi,Wisla jedzie do Kielc oslabiona?




nawoj: podczas analizy Vive Kielce - Wisła Płock napisałem jakie są problemy w drużynie.Kontuzjowani są Damian Wleklak , Michał Zołoteńko , Marcin Wichary i Łukasz Szczucki.Ale czy to są aż tak poważne kontuzje wykluczające ich z gry na nabliższy mecz?Szczerze wątpie...chociaż pewne informacje o składzie płockiej drużyny będę miał jutro ewentualnie w dniu meczu czyli w środę.
Według mnie to przysłowiowa "zasłona dymna" przed meczem z Kielcami i wszyscy zawodnicy powinni wystąpić.

Do góry
Bonus: Unibet
#416092 - 14/11/2005 23:11 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Nawoj serdeczne gratulacje za stanowisko moderatora. W pełni na nie zasługujesz i bardzo ciesze sie ze osoba ktora nie boi sie wypowiedziec swojego zdania i fachowego spojrzenia na pilke reczna jest moderatorem dzialu pilki recznej.

Do góry
#416093 - 15/11/2005 20:49 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Bardzo trudna sytuacja kadrowa w WIŚLE PŁOCK :


1. Marcin Wichary ? - na niedawnym zgrupowaniu reprezentacji Polski skręcił nogę. Właśnie skończyło mu się zwolnienie.

2. Damian Wleklak - naderwane więzadła w kolanie. Będzie pauzował jeszcze kilka tygodni.

3. Michał Zołoteńko - kontuzja stopy. Będzie "odpoczywał" jeszcze co najmniej tydzień.

4. Łukasz Szczucki - odnowiony uraz pachwiny. Trudno prorokować kiedy wróci.

5. Michał Matysik - od kilku tygodni narzeka na bark. Kilka dniu temu w Mińsku szarpnięty za bolącą rękę, został wykluczony z gry w najbliższym czasie.

6. Tomasz Paluch ? - we wtorek cierpiał na silne zatrucie. Na razie nie zostało ono zdiagnozowane.

7. Marek Witkowski ? - angina ropna przywieziona z Mińska. Ma gorączkę, bierze antybiotyk. Chce grać. Do kolegów ma dołączyć w porze obiadu

Do góry
#416094 - 15/11/2005 20:53 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
cytat

"
- Szpital się pogłębia - narzeka Krzysztof Kisiel. - Jeżeli Vive nas dokładnie rozpracowało, to na pewno ich zaskoczymy. A kto zagra w Kielcach? Tego chyba do końca nie będę wiedział. W każdym razie zabrałem na mecz wszystkich zdrowych zawodników. Z trzema bramkarzami wstępnie udało nam się uzbierać meczową czternastkę. Obawiam się, że nie zagramy tak jak tego wszyscy oczekują i to nie dlatego, że byśmy nie chcieli. Mam nadzieję, że ci, co mało grali, pokażą, na co ich stać.

Czy to oznacza, że płocki szkoleniowiec nie ma nadziei? - Odebrał mi ją doktor. Jego diagnozy są jednoznaczne. Niektórzy już pauzują dwa tygodnie, a będą nawet drugie tyle. W optymalnym składzie mamy zatem szansę zagrać za jakieś dwa-trzy tygodnie, jeżeli pozostali się nie rozłożą - dodaje Kisiel. - Kielce są teraz o krok do przodu "

Do góry
#416095 - 15/11/2005 21:09 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Wszystko wskazuje na Viwe.Ale jakos nie lubie meczy,gdy drużyna jest mocno osłabiona z powodow zdrowotnych.Zagralem 1x gdy kurs byl 1.6-pare dni temu.Teraz chyba poniżej 1.5

Do góry
#416096 - 16/11/2005 18:43 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
VIVE KIELCE - WISŁA PŁOCK 33-25

Wisła Płock przegrala w dzisiejszym meczu z Vive Kielce.Trzeba powiedzieć ze Vive wygrało dziś z zespołem Wisły II Płock

Zespol Wisły Płock wystąpił w rezerwowym składzie ze wzgledu na zatrucia pokarmowe, choroby i kontuzje czołowych zawodników.


W zespole Mistrza Polski w dzisiejszym meczu nie wystąpili :

Zołoteńko, Szczucki, Witkowski, Wleklak, Matysik, Paluch.

Do góry
#416097 - 17/11/2005 20:42 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
W tej kolejce myslę że Wisla powalczy we Wroclawiu

Do góry
#416098 - 18/11/2005 01:58 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Witam !

Jako ,że weekend będę miał ograniczony dostęp do internetu postanowiłem już dzisiaj napisać jaki mecz jest warty uwagi

Traveland Warmia Olsztyn - Olimpia Piekary Śląskie

Szczerze mówiąc ,ten mecz chodził mi już po głowie od początku tygodnia,zastanawiałem się tylko jaki kurs wystawi Betandwin...2.20 jakie oferuje B&W wydaje się dla mnie łakomym kąskiem

Powiem wprost : Warmia nie ma prawa tego meczu przegrać! Dlaczego ?

1.Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów ( wygrane u siebie z Piotrkowem i Puławami ) i lepszej okazji do podreperowania swojego "stanu konta" już mieć nie będą w tej rundzie.
2.Znając szkoleniowca olsztynian - Giendija Kamielina jestem przekonany,że tak umotywuje swoich graczy,że będą walczyli o każdy metr parkietu.
3.Warmia jest w lepszej formie ,w Lubinie dzielnie radziła sobie z Zagłebiem,gdzie była z góry skazana na pożarcie.Ktoś może powiedzieć: "no dobrze,ale Piekary przegrały tylko jedną bramką w Głogowie!" Ja już w poprzedniej kolejce stawiałem na plus handi na Piekary,ale nie ze względu na ich jakąś fenomenalną dyspozycje,ale na "zadyszkę" jaką złapał Chrobry,także tamten wynik nie był dla mnie niespodzianką.
4.Warmia będzie gospodarzem meczu,Warmia nie może sobie pozwolić na porażkę,Warmia wygra ten mecz!

O Olimpii nie będę pisał,bo nie chcę się powtarzać.Ci co nie znają jeszcze mojej opinii na temat tego zespołu odsyłam do wcześniejszych postów

Warmia Olsztyn @2.20 B&W

WYNIK : 22:21


Edited by palazzi (20/11/2005 16:47)

Do góry
#416099 - 19/11/2005 09:01 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Chciałbym parę słów napisać o dzisiejszym meczu MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Kiper w ekstraklasie męskiej.

Otóż faworytem wydaje być się Kwidzyn, ale...

Kiper ostatnio gra naprawdę dobrze - dowodem może być wyrównana walka z Wisłą Płock (porażka jedną bramką), dobry mecz w Legnicy (przegrana 2 golami) oraz zdecydowane zwycięstwo nad Śląskiem Wrocław.

Mecze z Wisłą i Śląskiem oglądałem i...mogę stwierdzić, że jeżeli tak dobrze w bramce będzie bronił Tomek Matulski oraz swoją skuteczność zachowa Paweł Laskowski (10 pięknych bramek w spotkaniu ze Śląskiem) to Kiper tego meczu nie przegra.
Owszem za Kwidzynem przemawia handicap własnego boiska, ale "na czuja" Kiper przywiezie z wyjazdu bardzo cenne 2 punkty.

Reasumując:

x - 0,5/10
x2 - 4/10
2 - 2/10

Pozdrawiam

Do góry
#416100 - 19/11/2005 10:29 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Under w meczu Wisła Płock - Chrobry Głogów wygląda ciekawie, linia ustawiuona na wysokości 57,5. Mysle ze Wisła osłabiona czterema zawodnikami, musi zagrac dobrze ww obronie, a Chrobry to bardzo trudny rywal wiec mysle ze wynik meczu nie bedzie za wysoki.

Do góry
#416101 - 19/11/2005 12:30 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
piotrek7w Offline
addict

Meldunek: 27/05/2003
Postów: 404
Niestety u internetowych bukow (w domysle czytaj Betandwin ) linia wynosi 56.5. Ten jeden punkt moze miec ogromne znaczenie, ale faktycznie Gregorian under 57.5 bardzo prawdopodobny.

Linie 56.5 stanowczo odpuszczam, ale under 57.5 wart zagrania gdzies za 6/10.

Pozdrawiam

Do góry
#416102 - 19/11/2005 16:55 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

W tej kolejce myslę że Wisla powalczy we Wroclawiu




niestety Wisla Pulawy strasznie polegla we Wroclawiu 21 - 39. Nie powalczyla w ogole choc naprawde miala szanse, Slask przeciez nie jest wielkim zespolem w tym roku, a.le na pewno ambicji tym mlodym chlopakom i woli walki z Wroclawia nie brakuje a niestety zabraklo tego dzisiaj zawodnikom z Pulaw.

Do góry
#416103 - 19/11/2005 16:57 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa *DELETED*
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Post deleted by palazzi

Do góry
#416104 - 19/11/2005 18:15 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Wisła Płock - Chrobry Głogów 30-23

Under 57,5 pieknie siadl, mam nadzieje ze wiele osob z tego skorzystalo bo naprawde bylo warto.

Do góry
#416105 - 20/11/2005 18:48 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Olsztyn ładnie wszedł.Gralem 1x.Dziękuje,Pallazi.Szkoda ze nie mozna było tego połaczyc z moim dzisiejszym typem na p.reczna niemiecką-kurs byl taki sam.A bab to juz nie ruszam
(oprócz wlasnej żony)

Do góry
#416106 - 23/11/2005 14:23 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
AMD Chrobry Głogów - Miedź Legnica godz. 18:30

Od poniedziałku codziennie zaglądałem na strony betandwin czy nasz bukmacher od piłki ręcznej nie powiększył oferty... No i doczekałem się

Miedź Legnica +6.5 @1.85

Dlaczego ?
Jak już wspominałem w poprzednim poście,w którym analizowałem spotkanie Travelandu Olsztyn z Piekaram,Chroby Głogów według mojej opinii dostał zadyszki!To nie przypadek,że 2 kolejki wcześniej,tak strasznie męczyli się z bardzo przeciętną drużyną Olimpii wygrywając jedną bramką.W sobotę dostali 7 bramkowe lanie od Wisły Płock...Wisły Płock osłabionej!Bramki dla Nafciarzy zdobywali głównie skrzydłowi do spółki z kołowym,a więc dobra gra Wiśniewskiego ,Palucha i Ilina + przyzwoita gra bramkarza pozwoliła na odprawienie z kwitkiem trzeciej drużyny naszej ekstraklasy.

Przyjrzyjmy się bliżej tabeli.Miedź zajmuje 8 miejsce - jest to ostatnia pozycja z której drużyna kwalifikuje się do fazy play-off.Musi uważać ,gdyż Wisła Puławy i akademicy z Gdańska nie zamierzają składać broni.Legniczanie nawet w meczu z Vive Kielce ( ostatnia kolejka ) zapowiadali,że powalczą i postarają się urwać choćby jeden punkt liderowi,także nie wyobrażam sobie,żeby pojechali do Głogowa "na wakacje".

Chrobry zajmuje bezpieczną ,3 lokate, ma 16 punktów i przewaga nad 4 zespołem-Zagłębiem Lubin wynosi 5 punktów.Co prawda to ostatnia kolejka I rundy ,a nie całej "fazy grupowej" ,ale mam wrażenie,że szczypiorniści z Głogowa myślami już są na półmetku...albo rzeczywiście zaczęli odczuwać szaleńcze tempo gry jakie sami narzucili w pierwszych 7-8 meczach naszej ekstraklasy,stąd teraz te problemy.

Jeśli chodzi o kontuzje to zaglądałem na strony klubowe i nie odczytałem się tam żadnych absencji w którymkolwiek z zespołów.

Podsumowując :
Kursy na ten mecz zupełnie nie odzwierciedlają formy w jakiej znajdują się oba zespoły.Mecz powinien być "na styku" jeżeli wygra Chrobry to myślę,że nie więcej niż 4 bramkami...ale naprawdę nie zdziwię się ,jeśli to Miedź wyjedzie z Głogowa z 2 punktami...

WYNIK : 28:27


Edited by palazzi (23/11/2005 20:20)

Do góry
#416107 - 23/11/2005 19:22 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Kolejny raz brawo,Pallazi!!!Zagralem twoj typ do wysokosci limitu i sukces!!Mialem tez zagraną 1 do jakiegos rozpisu na remisy.To tez siadlo.Do pełni szczescia brakuje mi win Włoszek.I potrzebne by byly jakies remisy.Pozdrowienia z gór

Do góry
#416108 - 23/11/2005 20:26 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
nawoj :

Dzięki za gratulacje Typ ładnie wszedł , w najbliższy weekend dokończenie ostatniej kolejki męskiego szczypiorniaka ,więc trzeba będzie się skoncentrować na propozycjach betandwin
Pozdrawiam.
palazzi

Do góry
#416109 - 23/11/2005 21:08 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Mecz Gdańsk-Olsztyn z cyklu o 4 punkty.Na gospodarzy kurs 1.5.Zapowiada się b.zacieta walka.Ja w tym meczu widziałbym under 55.5,bo kluczem do zwyciestwa bedzie dobra gra w obronie.

Do góry
#416110 - 24/11/2005 10:00 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Z racji tego ,że mogę nie mieć dostępu do internetu podczas weekendu oraz BAW może wprowadzić korekty przy wystawionych liniach,podaję typ dzisiaj.

Vive Kielce - Śląsk Wrocław

Być może nawoj się ze mną nie zgodzi , jednak ja jestem zdania ,że u/o to jednak nie jest loteria i można w pewien sposób przewidzieć przebieg spotkania ,choć oczywiście nie zawsze udaje się to z pozytywnym skutkiem , nie mniej jednak co typu "powyżej 57.5" mam duże przekonanie.

Ale przejdźmy do rzeczy

Po pierwsze chciałbym zaznaczyć,że jest to mecz przyjaźni! Na pewno nie są to "zgody" na miarę piłkarskich "Legia-Pogoń-Zagłębie" jednak te kluby od zawsze ze sobą współpracowały.Potwierdzają to chociażby ostatnie transfery Rosińskiego i Salami do Kielc,bo nie chcę wysuwać tutaj niesportowych opinii...
Śląsk jest zawsze dobrzej przyjmowany w hali Vive,a zawody odbywają się w przyjaznej atmosferze.

Co do samego przebiegu meczu :

Każdy co choć trochę interesuje się polską piłką ręczną wie,że Vive to drużyna ofensywna.W szeregach mają mieszkankę młodości(Rosiński ,Podsiadło ,Kuchczyński) i rutyny (Wasiak , Bernacki) co przekłada się na atak atak i jeszcze raz atak.Często grają kontrę na którą "chodzi" głównie popularny "Krecik" i Zydroń.W obronie Vive nigdy nie błyszczało - taka jest moja opinia - choć czytając prasę, niekiedy spotykam się z takimi "rewelacjami" jak : " piekielnie mocną obronę mają Kielczanie".Oglądałem na TELE 5 retransmisje meczu pucharowego z Graschoper Zurich i sytuacji strzeleckich bylo całe mnóstwo z jednej i drugiej strony ! ( inna sprawa,że Vive musiało odrabiać straty z I spotkania ).

Ze względu na ograniczone informacje ze świata polskiego handballu nie wiem jaka sytuacja panuje w drużynie Śląska Wrocław , jednak porażka na wyjeździe musiała strasznie zmotywować graczy z południa Polski skoro rozgromili Wisłę Puławy 39:21 ! W ogóle jest pod wrażeniem skuteczności rzutwej Śląska w ostanich dwóch meczach : w Piotrkowie 29 bramek przeciwko Kiperowi , w spotkaniu z Puławami 39...Hmm...wydaje się ,że Garbacz ,Lewicki i spółka ponastawiali celowniki

Dla mnie jest to mecz na 60 bramek.Vive nie powinno mieć problemów ze zwycięstwem ,a więc swoją "normę" czyli ponad 30 bramek rzuci.Śląsk nie jest kopciuszkiem i jeśli zdziesiątkowana kontuzjami Wisła Płock,grająca praktycznie rezerwami ,rzuciła w Kielcach 25 bramek to Wrocławianie nie mogą być gorsi !

over 57.5 @1.85

WYNIK : 37 : 34


Edited by palazzi (27/11/2005 23:22)

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (akagi, alfa, Lukasz111, Sensei, VVega, wHiTe_StAr, igea23, burbon, 11kera11), 3386 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584588 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07