Strona 4 z 34 < 1 2 3 4 5 6 ... 33 34 >
Opcje tematu
#419909 - 29/05/2006 18:01 Re: W co warto dziś inwestować?
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

polecam wszystkim forex'a gralem dlugo na demie i mialem wyniki potrafilem w jeden dzien zarobic 35% mojego kapitalu poczatkowego
w czerwcu zamierzam wejsc z mini kontem 300 USD na VT z lewarem 1:400 polecam wszystkim ta forme inwestowanie pieniedzy http://www.cms.forextradesystem.com/index.php?new




Forex w zabawie i w grze to dwie rozne bajki. Ja tez robilem po kilkanascie procent dziennie ale co z tego. Mam nawet kolegow, ktorzy interesuja sie dokladnie tym rynkiem i nie chca na razie wchodzic.
Do tego gra przy takim lewarze jest bardzo niebezpieczna. Z opini jakie slyszalem to 85-90% drobnych graczy dostaje po tylku. Bardzo ryzykowny rynek, mozna duzo zarobic ale i duuuzo stracic.
Psychika jest bardzo wazna. Sa analitycy, ktorzy swietnie czuja rynek ale nie graja sami bo nie sa dobrymi graczami. Na takim rynku trzeba byc dobrym graczem.

I z tym polecaniem to bym tak nie wyskakiwal na Twoim miejscu bo jeszcze nie grales w realu. Ja pograsz za prawdziwie pieniadze to zobaczysz, ze to nie tak pieknie jest jak sie wydaje....

Do góry
Bonus: Unibet
#419910 - 30/05/2006 08:14 Re: W co warto dziś inwestować?
dworak Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 748
Skąd: Białystok
Quote:

Quote:

polecam wszystkim forex'a gralem dlugo na demie i mialem wyniki potrafilem w jeden dzien zarobic 35% mojego kapitalu poczatkowego
w czerwcu zamierzam wejsc z mini kontem 300 USD na VT z lewarem 1:400 polecam wszystkim ta forme inwestowanie pieniedzy http://www.cms.forextradesystem.com/index.php?new




Forex w zabawie i w grze to dwie rozne bajki. Ja tez robilem po kilkanascie procent dziennie ale co z tego. Mam nawet kolegow, ktorzy interesuja sie dokladnie tym rynkiem i nie chca na razie wchodzic.
Do tego gra przy takim lewarze jest bardzo niebezpieczna. Z opini jakie slyszalem to 85-90% drobnych graczy dostaje po tylku. Bardzo ryzykowny rynek, mozna duzo zarobic ale i duuuzo stracic.
Psychika jest bardzo wazna. Sa analitycy, ktorzy swietnie czuja rynek ale nie graja sami bo nie sa dobrymi graczami. Na takim rynku trzeba byc dobrym graczem.

I z tym polecaniem to bym tak nie wyskakiwal na Twoim miejscu bo jeszcze nie grales w realu. Ja pograsz za prawdziwie pieniadze to zobaczysz, ze to nie tak pieknie jest jak sie wydaje....




wiem jakie ryzyko jest graniem lewarem 1:400 . Ale jak uda sie to bedzie super i bym gral za 0.5lota 125 $ wklad a pip kosztowal by 5$ czyli od 300-125=175$ czyli jest calkiem bezpiecznie

Do góry
#419911 - 30/05/2006 10:39 Re: W co warto dziś inwestować?
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Sa dwa uda: albo sie uda albo sie nie uda

Do góry
#419912 - 30/05/2006 11:50 Re: W co warto dziś inwestować?
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
A co sądzicie Panowie o inwestycji w akcje Biotonu, zbliża się split i PP...

Do góry
#419913 - 30/05/2006 13:00 Re: W co warto dziś inwestować?
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Wydaje mi sie ze jak Bioton zejdzie do 28-29 to mozna brac

Do góry
#419914 - 30/05/2006 14:08 Re: W co warto dziś inwestować?
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Quote:

Quote:

Quote:

polecam wszystkim forex'a gralem dlugo na demie i mialem wyniki potrafilem w jeden dzien zarobic 35% mojego kapitalu poczatkowego
w czerwcu zamierzam wejsc z mini kontem 300 USD na VT z lewarem 1:400 polecam wszystkim ta forme inwestowanie pieniedzy http://www.cms.forextradesystem.com/index.php?new




Forex w zabawie i w grze to dwie rozne bajki. Ja tez robilem po kilkanascie procent dziennie ale co z tego. Mam nawet kolegow, ktorzy interesuja sie dokladnie tym rynkiem i nie chca na razie wchodzic.
Do tego gra przy takim lewarze jest bardzo niebezpieczna. Z opini jakie slyszalem to 85-90% drobnych graczy dostaje po tylku. Bardzo ryzykowny rynek, mozna duzo zarobic ale i duuuzo stracic.
Psychika jest bardzo wazna. Sa analitycy, ktorzy swietnie czuja rynek ale nie graja sami bo nie sa dobrymi graczami. Na takim rynku trzeba byc dobrym graczem.

I z tym polecaniem to bym tak nie wyskakiwal na Twoim miejscu bo jeszcze nie grales w realu. Ja pograsz za prawdziwie pieniadze to zobaczysz, ze to nie tak pieknie jest jak sie wydaje....




wiem jakie ryzyko jest graniem lewarem 1:400 . Ale jak uda sie to bedzie super i bym gral za 0.5lota 125 $ wklad a pip kosztowal by 5$ czyli od 300-125=175$ czyli jest calkiem bezpiecznie




A czemu nie 0,6 lota ?

Do góry
#419915 - 30/05/2006 19:24 Re: W co warto dziś inwestować?
dworak Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 748
Skąd: Białystok
tak sobie załozylem ze to jest max zeby nie przedobrzyc i nie wkopac sie na samym poczatku uwazam ze jak bede grac rozwaznie i nie bede szalec to ugram 150$ w pierwszy miesiac a to bedzie juz dobrze jak na taki kapital poczatkowy

Do góry
#419916 - 31/05/2006 09:03 Re: W co warto dziś inwestować?
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Quote:

A co sądzicie Panowie o inwestycji w akcje Biotonu, zbliża się split i PP...


Bioton byl juz dzisiaj po 28.10. Kto skorzystal ten ma

Do góry
#419917 - 05/06/2006 06:45 Re: W co warto dziś inwestować?
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Quote:

A co sądzicie Panowie o inwestycji w akcje Biotonu, zbliża się split i PP...


Bioton byl juz dzisiaj po 28.10. Kto skorzystal ten ma



Trzeba grać z trendem, a ja jakoś trendu wzrostowego od pewnego czasu nie widzę.
Jak spojrzę na wykresy indeksów, to jeszcze nie koniec spadków. Zachód uciekł z giełdy nie po to, by za parę dni czy tygodni wracać.
Potrwa to dłużej.

Split i pp na Biotonie nie mają nic do rzeczy. Te wiadomości zostały już uwzględnione w kursie.

Ja bym tak bardzo się nie cieszył z kupna po 28.10, bo może się okazać, że "kto skorzystał, ten ma", ale w plecy, bo nie zdziwię się jak kurs spadnie niżej, nawet poniżej 20.00

W tej chwili lepiej poczekać, bo jakaś korekta spadków się szykuje. Ale to korekta spadków, a nie ich koniec.
Można zagrać na zniżkę

Do góry
#419918 - 06/06/2006 11:08 Re: W co warto dziś inwestować?
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
A ja pozwolę sobie się zupełnie z Tobą nie zgodzić.

Bo w swojej pesymistycznej wizji odnośnie Biotonu zapomniałeś chyba o planwoanych inwestycjach i rozwoju, wkrótce wejście na rynek rosyjski, przejęcie Shreya Biotech w Indiach itd...

A split i PP rowniez przyczynia sie poprzez upłynnienie kapitału do wzrostu cen akcji....

Więc na 20.00zl za Bioton to nie ma co liczyc...sadze ze cena po splicie i PP bedzie wynosić około 3,35 za akcje.

Do góry
#419919 - 07/06/2006 21:12 Re: W co warto dziś inwestować?
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Ja na akcja w ogóle nie siedzę, Biotonu tym bardziej
Każda spółka cos planuje, tylko, że plany o niczym nie świadczą, bo mogą zakończyć się różnie
Na ogół wiążą się z kosztami i podniesieniem kapitału
A podniesienie kapitału, to konieczność dzielenia się przyszłymi zyskami, o ile będą, z większą grupą akcjonariuszy
Pogarszają się też wskażniki
Co się stanie z kursem to pokaże czas
Patrzę sobie na wykres i mogę powiedzieć, że to jeszcze nie koniec spadków
Najblizsze wsparcie bardzo ślabe jest na 24.10, następne mocniejsze poniżej 20.00, a najmocniejsze i najbardziej prawdopodobne tuż poniżej 16.00
Trendu wzrostowego na giełdzie nie ma, więc bardzo prawdopodobne, że giełda pociągnie także Bioton
W dół oczywiście
Te informacje, które podajesz, są zbyt słabe, by wywołały wzrost
Z drugiej strony różne rzeczy się zdarzają
Ja jednak trzymam się swojego zdania i twierdzę, że obecny czas nie sprzyja inwestycjom w jakiekolwiek akcje
Lepiej poczekać na rozwój wydarzeń
Jak wróci trend wzrostowy, to mozna bezpiecznie kupić i liczyć na jego kontynuację, a jak nie wróci, to wszystko będzie można kupić taniej.
Dużo taniej
Lepiej więc pograć u bukmacherów, bo MŚ tuż, tuż, a to dobra okazja na podniesienie stanu konta

Do góry
#419920 - 08/06/2006 19:59 Re: W co warto dziś inwestować?
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Bioton juz 31,60

Ogłoszone kolejne inwestycje (Włochy) oraz zapowiedź planowanego mega przedsięwzięcia w Europie wystarczyło aby w dniu w którym wszystko czerwone Biotek był zieloną oazą

Ponadto w planach ekspancja w Rosji, Indiach, kupno licencji na produkcje nowej insuliny...

Kto kupił po 29 zetów ten wiedział co robi....

Przed nami wkrótce split i PP, upłynnienie kapitału i kolejne wzrosty...

I jak Panowie nadal uważacie że Biotek będzie 20zł kosztował? No chyba że po splicie i PP to nie mam nic przeciwko

Do góry
#419921 - 09/06/2006 10:28 Re: W co warto dziś inwestować?
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Trzeba przyznać, że spółka prowadzi bardzo inteligentną grę z inwestorami i potrafi rozpalić ich wyobraźnie. Jeżeli wszystko będzie szło po ich myśli to myślę, że kurs będzie szedł tylko do góry. Jednak jeżeli im się powinie noga może być masakra. Swoją drogą taki szybki rozwój też wcale nie jest dobry dla firmy.

Do góry
#419922 - 12/06/2006 11:49 Re: W co warto dziś inwestować?
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
No jak na razie sytuacja na gieldzie nieciekawa. Ja od marca nie wchodzilem bo troche za ladnie to wygladalo. Teraz ciezko mi cos przewidziec. Ja sie szykuje na jesien bo moze wtedy bedzie lepsza koniunktura na gieldzie. ....

Do góry
#419923 - 12/06/2006 17:19 Re: W co warto dziś inwestować?
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Owszem, z tego co czytałem koniec sierpnia, początek września można spodziewać się hossy, choć sami wiemy jak takie analizy traktować...na razie Bioton się całkiem nieźle trzyma w tej sytuacji...

Do góry
#419924 - 13/06/2006 07:49 Re: W co warto dziś inwestować?
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
No to mamy koeljny ostry zjazd. Sytuacja na rynkach swiatowych nieciekawa. Japonia ostro w dol, USA tez kiepsko. A w Polsce na otrwariu masakra....i nawet ten Bioton nie wytrzymal ...

Do góry
#419925 - 13/06/2006 11:28 Re: W co warto dziś inwestować?
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Trzeba przyznać, że spółka prowadzi bardzo inteligentną grę z inwestorami i potrafi rozpalić ich wyobraźnie. Jeżeli wszystko będzie szło po ich myśli to myślę, że kurs będzie szedł tylko do góry. Jednak jeżeli im się powinie noga może być masakra. Swoją drogą taki szybki rozwój też wcale nie jest dobry dla firmy.




Faktycznie, spółka potrafi rozpalić wyobraźnie inwestorów
Dziwię się Tobie, że nie sprzedałeś po 31 albo gdzieś w tych okolicach
Ja analizuję kurs pod wzgledem technicznym
Fundamenty mnie nie interesują
I nadal twierdzę, że będzie po 20.00 ale nie po splicie, sznowny kolego
Po prostu spójrz realnie, bez emocji
Ja sie siedzi na papierach, to zawsze ma się wobec nich oczekiwania
Tyle tylko, że muszą one pokrywać się z trendem, a trendu wzrostowego ja tam, niestety, nie widzę

Do góry
#419926 - 13/06/2006 15:46 Re: W co warto dziś inwestować?
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Fundamentalna analiza to nie wszystko. Trzeba patrzec jak sie zachowuja inwestorzy a tu widac, ze jest nerwowka. Zagraniczni uciekaja, zloty slabnie. W tej chwili naprawde nie mam pojecia co sie moze dziac pozniej....
Ja jak pisalem czekam na jesien.Wroce do Polski, troszke kasy bede mial i jesli uznam, ze koniunktura niezla to zainwestuje. Nie ma co na sile grac. Bo duzo osob mysli, ze teraz na gieldzie to sa tylko wzrosty. prosze popatrzec na wykres WIG-u od poczatku. Byly momenty kiedy zjazd byl duzy. Po niezlej hossie przychodzila bessa. Teraz nie wiem czy to jakas bessa, moze raczej dluzsza korekta ale podobnie jak kiedys poprzedzona duzym zainteresowaniem malych graczy. czytaja o gieldzie w jakiejs gazetce, zobacza, ze tak latwo kase zarobic no i wrzucaja zaskorniaki. A potem placz bo najwieksi uciekaja. W tym przypadku zagranica....
Ponadto sytuacja na rynkach swiatpowych nieciekawa. Bo jesli Nikkei leci ponad 4% w dol to juz nie jest to dobrze ... widac, ze inwestorzy juz panikuja a wtedy nie wiadomo co sie stanie ...

Do góry
#419927 - 13/06/2006 16:33 Re: W co warto dziś inwestować?
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Quote:

Quote:

Trzeba przyznać, że spółka prowadzi bardzo inteligentną grę z inwestorami i potrafi rozpalić ich wyobraźnie. Jeżeli wszystko będzie szło po ich myśli to myślę, że kurs będzie szedł tylko do góry. Jednak jeżeli im się powinie noga może być masakra. Swoją drogą taki szybki rozwój też wcale nie jest dobry dla firmy.




Faktycznie, spółka potrafi rozpalić wyobraźnie inwestorów
Dziwię się Tobie, że nie sprzedałeś po 31 albo gdzieś w tych okolicach
Ja analizuję kurs pod wzgledem technicznym
Fundamenty mnie nie interesują
I nadal twierdzę, że będzie po 20.00 ale nie po splicie, sznowny kolego
Po prostu spójrz realnie, bez emocji
Ja sie siedzi na papierach, to zawsze ma się wobec nich oczekiwania
Tyle tylko, że muszą one pokrywać się z trendem, a trendu wzrostowego ja tam, niestety, nie widzę




Chyba jakas pomyłka Rene. Ja tych akcji nigdy nie miałem nie mam i po takich cenach mieć nie będę. Wyraziłem tylko swoją opinie. Jak dlamnie ta firma rozwija się zbyt szybko i agresywnie.

Co do giełdy to tylko się cieszyć i zbierać kasę. Rivex chce dobrze zrobić. Nazbierać kasy ile się da i czekać aż wszyscy zaczna gadac, że giełda to wielkie gówno na którym mozna tylko stracić.

Do góry
#419928 - 13/06/2006 18:43 Re: W co warto dziś inwestować?
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No faktycznie
Miało to być do Giertyszka

A czy się cieszyć i zbierać kasę
Trudno powiedzieć, czy to korekta, czy odwrócenie trendu
Jeśli korekta, to zgadzam się z Tobą
Ale jeśli to odwrócenie trendu, to spadki mogą potrwać 2-3 lata z korektami... wzrostowymi
Więc na gromadzenie kasy moze być "trochę"czasu nim zaczną mówić o giełdzie z pogardą

Do góry
Strona 4 z 34 < 1 2 3 4 5 6 ... 33 34 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, rafal08, burbon), 3610 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584482 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07