Strona 8 z 31 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 30 31 >
Opcje tematu
#4244996 - 20/11/2010 09:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: marzano
Originally Posted By: McDziarz
piłka nożna to gra błędów !

zarówno tych sędziowskich !

jeżeli ktoś głosi tezy że Legia coś kręci to pokazuje tylko swój kompleks względem stolicy !

błędów sędziowskich mamy masę !

przeciwko Legii błędów z tej rundy było multum , trzeba być ćwierćinteligentem żeby głosić tezy że Legia kombinuje !

widzę że kilku użytkowników węszy spisek potężnego koncernu medialnego, moja rada wyluzujcie i nie pajacujcie bo się tylko na forum błaźnicie i ośmieszacie.

błędy sędziowskie w polskiej lidze są na porządku dziennym !

przypomnę tylko mecz Arki Gdynia z Polonią gdzie bramkarz zagrał ręką poza polem karnym i nie dostał czerwieni...

także bilans błędów mniej więcej wychodzi na zero , jeżeli ktoś głosi teorie spiskowe że sędziowie sprzyjają Legii to jest niespełna władz umysłowych , suma korzyści i krzywd oscyluje wokół zera.





nie wierze, że to pisze ale zgadzam się z McDziarzem...

jeśli ktoś myśli, że Legia (pod postacią ITI czy kogokolwiek innego) dogadała się z sędzią odnośnie dzisiejszego spotkania to jest pewnie jednym z tych, który twierdzi, że w Smoleńsku mieliśmy do czynienia z zamachem terrorystycznym laugh

Bez jaj panowie... sędziowie się mylili, mylą i mylić będą. Raz na korzyść Waszej drużyny, a innym razem na korzyść przeciwnej. Pisanie o przekupstwie sędziego (w dodatku międzynarodowego) w kontekście podrzędnego, nic nie znaczącego meczu (3 ligowe punkty, nic poza tym - a ewentualne konsekwencje ogromne) jest niepoważne, a wręcz śmieszne.

Fakt, sędzia w dzisiejszym meczu popełnił kilka ewidentnych błędów (karny, ręka Vrdoljaka) ale gdyby Arka potrafiła wykorzystać swoje sytuacje to żaden sędzia nie byłby w stanie pomóc Legii odnieść zwycięstwa...


Do góry
Bonus: Unibet
#4245004 - 20/11/2010 09:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: marzano
jeśli ktoś myśli, że Legia (pod postacią ITI czy kogokolwiek innego) dogadała się z sędzią odnośnie dzisiejszego spotkania to jest pewnie jednym z tych, który twierdzi, że w Smoleńsku mieliśmy do czynienia z zamachem terrorystycznym laugh


Ja ze względu na opinię wielu osób do których mam szacunek bym tych dwóch przypadków ze sobą jednak nie łączył wink

Originally Posted By: royalflush
Chyba pora w końcu pokazywać że należą się te punkty, a nie jakieś karne, sytuacje z przepychankami i rozkminka nam nalezą się 3 pkt bo ktoś nie podyktował 11 czy popchnął w polu karnym laugh


Zgadzam się, dziś znowu graliśmy niemal cały mecz dzidy. Wypadałoby by to zaczęło wyglądać przynajmniej tak przyzwoicie jak z Jagą i Koroną. Dziś to mecz podobny do tego z Craxą, długimi fragmentami był lepszy, ale nie potrafił tego z różnych przyczyn wykorzystać smile

Do góry
#4245285 - 20/11/2010 19:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: lorus

Ktoś jeszcze ma wątpliwości? ITI rządzi na całego.....


Ktoś ma wątpliwości że lorus postradał zmysły węsząc na każdym kroku spisek ITI ?

Pomyłki sędziowskie to nieodzowna część piłki nożnej, taki już urok futbolu.


Jedyna słuszna telewizja tvn
jedyna słuszna gazeta wybiórcza
Kto się z nimi nie zgadza to postradał zmysły,tak się składa ,że sezonów ligowych odlądam czwartą dziesiątkę z kolei,na zdrowie nie narzekam ,ale dzięki za troskę
pozdrawiam
( choć tych teatrzyków z udziałem sędziów to ja nie kupuję)
Grunt to wiara w sukces reszta się nie liczy .
Legia mistrz ( musi być mistrz)

Do góry
#4245307 - 20/11/2010 20:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: crossmen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
ze sie jeszcze raz wtrace, co napiszesz jesli Legia nie zdobedzie mistrzostwa, ze ITI zmienilo zdanie i jednak nie chcieli by Legia byla mistrzem?

Wszystkie wczesniejsze dokonania Legii sprzed ITI tez byly kupione, tak?

Do góry
#4245333 - 20/11/2010 20:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: crossmen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: lorus

Jedyna słuszna telewizja tvn
jedyna słuszna gazeta wybiórcza


daruj sobie populizm i demagogię !

napisałem Ci że nie masz racji bo pomyłki sędziowskie zarówno zdarzały się na korzyść jak i przeciwko Legii.

riposta żenująca , zważywszy że wśród kibiców , a w szczególności kibiców Legii nie znajdziesz zbyt wielu zwolenników mediów które wymieniłeś, obejrzyj skróty z meczów gdzie gwizdano przeciwko Legii odnieś się merytorycznie i obiektywnie do tematu pod tytułem "sędziowanie meczów Legii".

Obejrzysz chłodnym okiem to zmienisz zdanie, chyba że jesteś kretynem to pozostaniesz przy swojej spiskowej teorii, odrobinę oleju będziesz miał w głowie to dojdziesz do wniosku że poziom sędziowanie w lidze jest do dupy a wypaczające błędy trafiają zarówno na korzyść jak i niekorzyść

Do góry
#4245342 - 20/11/2010 20:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: xqwzts]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: xqwzts
ze sie jeszcze raz wtrace, co napiszesz jesli Legia nie zdobedzie mistrzostwa, ze ITI zmienilo zdanie i jednak nie chcieli by Legia byla mistrzem?

Wszystkie wczesniejsze dokonania Legii sprzed ITI tez byly kupione, tak?

tak dokładnie np:
6-0 w Krakowie ostatnia kolejka -1993 ( na szczęście odebrany tytuł )
Legia-Górnik Z - wyrzucenie 3 zawodników z Górnika( chyba sędzie Redziński)- wymęczone 1-1- i końcu mistrz- 1994
jeśli napiszesz ,że to były czyste mecze to ja przeproszę wszystkich co poczuli się urażeni.
Na marginesie,naprawdę do Legii nic nie mam , łupcie wszystkich uczciwie nawet po 5-0 i będzie wszystko ok.

Do góry
#4245381 - 20/11/2010 20:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: lorus

Jedyna słuszna telewizja tvn
jedyna słuszna gazeta wybiórcza

Obejrzysz chłodnym okiem to zmienisz zdanie, chyba że jesteś kretynem to pozostaniesz przy swojej spiskowej teorii, odrobinę oleju będziesz miał w głowie to dojdziesz do wniosku że poziom sędziowanie w lidze jest do dupy a wypaczające błędy trafiają zarówno na korzyść jak i niekorzyść


Odpowiem Ci na koniec sezonu..........
Jak wzbudziłem w koledze zdenerwowanie oraz wyższe ciśnienie to przepraszam z góry.chciałem tylko wyrazić swoje zdanie i nic więcej bez żadnych podtekstów ,do czego chyba mam prawo?
Na wolnym forum ,w wolnej dyskusji

Do góry
#4245410 - 20/11/2010 20:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: crossmen]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: lorus
Originally Posted By: xqwzts
ze sie jeszcze raz wtrace, co napiszesz jesli Legia nie zdobedzie mistrzostwa, ze ITI zmienilo zdanie i jednak nie chcieli by Legia byla mistrzem?

Wszystkie wczesniejsze dokonania Legii sprzed ITI tez byly kupione, tak?

tak dokładnie np:
6-0 w Krakowie ostatnia kolejka -1993 ( na szczęście odebrany tytuł )
Legia-Górnik Z - wyrzucenie 3 zawodników z Górnika( chyba sędzie Redziński)- wymęczone 1-1- i końcu mistrz- 1994
jeśli napiszesz ,że to były czyste mecze to ja przeproszę wszystkich co poczuli się urażeni.
Na marginesie,naprawdę do Legii nic nie mam , łupcie wszystkich uczciwie nawet po 5-0 i będzie wszystko ok.


Zastanawia mnie tylko dlaczego poruszając temat korupcji najczęściej wraca się do początku lat 90tych i niesłusznie odebranego Legii mistrzostwa - korupcji nigdy nie udowodniono, a nie wspomina się zupełnie o świerzutkich przypadkach typu Widzew, Korona, Zagłębie itp...

Do góry
#4245598 - 20/11/2010 22:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
20 postow = wszystkie o niczym

Fani wisly legi puke

Do góry
#4245607 - 20/11/2010 22:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: McDziarz
piłka nożna to gra błędów !

zarówno tych sędziowskich !

jeżeli ktoś głosi tezy że Legia coś kręci to pokazuje tylko swój kompleks względem stolicy !

błędów sędziowskich mamy masę !

przeciwko Legii błędów z tej rundy było multum , trzeba być ćwierćinteligentem żeby głosić tezy że Legia kombinuje !
Generalnie się zgadzam, ale wczorajszy błąs sędziego był tak dużej skali, że wręcz aż nieprawdopobny. Nie wiem, może w Japonii się gwiżdże takie karne?

Do góry
#4245623 - 20/11/2010 22:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
***

"Legia pokonała Arkę Gdynia 3:0. Deklasacja? Nokaut? Nie, absolutna żenada, którą rozpoczął japoński sędzia, dyktując skandaliczny rzut karny. Za przeproszeniem - karny z dupy. Jeśli ktoś był dziś bohaterem warszawskiego klubu, to właśnie ten skośnooki dureń z gwizdkiem. Kiedy dyktując karnego oznajmił już całej Polsce, że Legia po prostu musi ten mecz wygrać, nie chciało się tego przedstawienia dalej oglądać. Po prostu się nie chciało. Jak emocjonować się rozgrywkami, w których piłkarze nie są w stanie oddać celnego strzału, dopóki w sposób nieuczciwy nie ustawi się im piłki na jedenastym metrze?

Byliśmy świadkami jednego z najbardziej niesmacznych zwycięstw w tym roku... Legia grała jak zespół podwórkowy, Arka robiła swoje, czyli zabezpieczała tyły i szukała szansy po przechwycie piłki. Gospodarze nie byli w stanie oddać celnego strzału, goście potrafili stworzyć sobie sytuację sam na sam. I nagle...

Co ma pomyśleć trener, który nakreśla plan taktyczny, dobry plan, sprawdzający się i... gdy sędzia robi coś takiego. Co ma powiedzieć trener, który przez taki gwizdek może na koniec rozgrywek spaść z ligi? Może zostać obwołany kompletnym nieudacznikiem, może nie dostać pracy przez kolejne kilka lat? Jeszcze tydzień, dwa, może trzy i ludzie zapomną, że Arka została w Warszawie orżniętą. Mądrale powiedzą - przecież było 3:0, bez wpadki sędziego byłoby 2:0! Nieprawda. Nigdy nie dowiemy się, co by się stało, gdyby nie Japończyk. Możemy bazować na faktach, a te są takie, że do momentu podyktowania "jedenastki" lepsza była Arka.

To jeszcze jeden argument za tym, by wprowadzić w piłce powtórki wideo. Sytuacja z meczu Legia - Arka może na koniec sezonu zdecydować zarówno o tym, kto jest mistrzem, jak i o tym, kto spada. O milionach złotych, o życiu wielu, wielu osób zdecyduje Japończyk, który mógł być akurat niewyspany albo który mógł pomyśleć, że słowo "Arka" w ojczystym języku źle mu się kojarzy. Niech ktoś powie, że pomyłki to urok futbolu. Gówno, nie urok. Pomyłki zabijają futbol i wypaczają sens całej tej rywalizacji. Zaoszczędziłaby Arka na kosztach przejazdu i zakwaterowania, gdyby wiedziała, że zostanie w Warszawie aż tak oszukana.

Z góry informujemy - jeśli Legia nie zostanie do końca sezonu w sposób chamski orżnięta przez sędziego i jeśli jednocześnie wygra ligę z nieznaczną przewagą, napiszemy, że osiągnęła to dzięki arbitrom. Na dziś bilans jest taki, że dzięki arbitrom wygrała z Cracovią i Arką. Z kim przegrała na skutek pomyłek sędziowskich? Z nikim."
--
Trafnie napisane. I faktycznie przestańcie się napinać w temacie. A powyższy tekst to żadna prowokacja z mojej strony.

Do góry
#4245663 - 20/11/2010 22:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: kfjatek]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
To co to wkleiłeś ?

Bardzo subiektywny artykuł tego śmiesznego portalu.

Równie dobrze ja mogę pytać co by było gdyby Legii uznano gola Kucharczyka na Wiśle i nie był podyktowany karny na Kirmu. Może byśmy wygrali. Tak samo mogę domniemywać jak ten redaktorek.

Orżnięto nas z punktu w Chorzowie, orżnięto na Wiśle. Czy my po tych meczach lecimy na fora i płaczemy. Czemu o tym te durne weszło nie pisze.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Kończę temat, bo przecież i tak "Cała Polska widziała..."

Do góry
#4245686 - 20/11/2010 22:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: młody gniewny]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
W meczu z Belchatowem czy Lechia tez jak padla pierwsza bramka dla gosci to wczesniej byl faul na Manu ktorego sedzia nie zauwazyl. Takze kolejny przyklad

Do góry
#4246330 - 21/11/2010 01:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: olopatronat]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
McDziarz, jedno ale odnośnie wymienionych przez Ciebie decyzji przeciwko Legii. Bramka strzelona przez Zagłębie była prawidłowa. W C+ pokazywali potem komputerowe powtórki i piłka nie wyszła za linię. W pozostałych kwestiach zgadzam się w pełni.

Do góry
#4246387 - 21/11/2010 02:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: crossmen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: lorus
Originally Posted By: xqwzts
ze sie jeszcze raz wtrace, co napiszesz jesli Legia nie zdobedzie mistrzostwa, ze ITI zmienilo zdanie i jednak nie chcieli by Legia byla mistrzem?

Wszystkie wczesniejsze dokonania Legii sprzed ITI tez byly kupione, tak?

tak dokładnie np:
6-0 w Krakowie ostatnia kolejka -1993 ( na szczęście odebrany tytuł )
Legia-Górnik Z - wyrzucenie 3 zawodników z Górnika( chyba sędzie Redziński)- wymęczone 1-1- i końcu mistrz- 1994
jeśli napiszesz ,że to były czyste mecze to ja przeproszę wszystkich co poczuli się urażeni.
Na marginesie,naprawdę do Legii nic nie mam , łupcie wszystkich uczciwie nawet po 5-0 i będzie wszystko ok.
wlasnie tacy ludzie jak Ty odebrali to mistrzostwo, szkoda ze nie ma zadnych, nawet najmniejszych dowodow ze mecze byly kupione smile w europejskich pucharach tez Legia kupowala mecze? a w 97' postanowili ze jednak sobie nie zdobeda mistrzostwa i przegrali z Widzewem 2:3?
daj dowod na korupcje w tych wszystkich meczach to zwroce honor, bo aktualnie to kazdy sie moze uczepic jednej druzyny i weszyc spiski o korupcje przez poziom sedziowania w polskiej lidze, Ty sobie upatrzyles Legie..
ja juz koncze smile
papa

Do góry
#4246824 - 21/11/2010 05:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: młody gniewny]
end Offline
member

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 151
Skąd: krk
Originally Posted By: młody gniewny - Duch Legii zawsze mistrzowskiej

Orżnięto nas z punktu w Chorzowie, orżnięto na Wiśle. Czy my po tych meczach lecimy na fora i płaczemy.

Zesrano Cie na Wiśle, a nie orżnięto. Dostałes 4-0 w dupe, a nie 1-0 po karnym z kapelusza.

Do góry
#4247718 - 21/11/2010 19:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: end]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: end
Originally Posted By: młody gniewny - Duch Legii zawsze mistrzowskiej

Orżnięto nas z punktu w Chorzowie, orżnięto na Wiśle. Czy my po tych meczach lecimy na fora i płaczemy.

Zesrano Cie na Wiśle, a nie orżnięto. Dostałes 4-0 w dupe, a nie 1-0 po karnym z kapelusza.

piwo grin

Do góry
#4247848 - 21/11/2010 20:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Inzaghi myślałem, że masz więcej kultury. A jednak typowy widzewski motłoch. Zero szacunku do takich ludzi jak ty.

Do góry
#4247950 - 21/11/2010 21:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: młody gniewny]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
spojrzcie jakie te mecze sa podobne:
Wisła - Legia
Legia - Arka

i porownajcie sobie wpisy w temacie...
w pierwszym meczu, wysmiewanie ze i tak Legia by przegrala nawet jakby karnego nie bylo, w drugim zarzuty o korupcje, ze sedziowie tylko pomagaja Legii.

laugh i nie tlumaczcie sie teraz tongue papa

Do góry
#4248110 - 21/11/2010 22:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: xqwzts]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Pytanie do fanow Legii krotko i do rzeczy jak zwykle:
Dlaczego atakujecie tych co wytykaja bledy sedziowskie na korzysc Legii zamiast skupic sie zeby 'isc naprzod' 'psy szczekaja karawana jedzie dalej'
Duzo ludzi twierdzi ze Legia jest popychana i ja sie nie dziwie tym opiniom bo generalnie Legia biorac pod uwage bledy sedziowskie bilans ma zdecydowanie korzystny ale mi chodzi o to generalnie dlaczego atakujecie tych ktorzy widza ze jest cos nie tak zamiast skupic sie na tym co zrobic zeby druzyna grala lepiej/jeszcze lepiej?
Skoro Legia jest taka mocna co pokazuje w europejskich pucharach co rok? Jajco. Kibice sa robieni w bambuko przez ITI sa mamieni wizja 'wielkiej Legii' a pan Walter swoje interesy tam realizuje.
Wiec jeszcze raz: zamknijcie mi usta niech klub tez zamknie niech zrobi porzadna druzyne a wy tu skupiacie sie na kontrowaniu jak ktos cos zlego o Legii napisze. Placi wam za to ktos czy to z wlasnego charakteru wynika? Klub gra do dupy nie oszukujmy sie wyniki sa znakomite takze dzieki pomocy sedziow czemu tu sie nie poprawia clou problemu?

Do góry
Strona 8 z 31 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (kemp, cigar, rafal08, pacyfista), 3502 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585256 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07