Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#45755 - 02/09/2004 20:09 Re: Mając już sposób na dużą kase...
Ares96 Offline
veteran

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 1275
Skąd: Wroclaw
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verkerk:
ph9.......
[/QUOTE] [QUOTE]
Mam juz troche doswiadczenia i smiac mi sie chce z tego co napisales... Jakos dziwnie sie sklada bo to co i mi sie przydarzylo m.in. w Bet365 to tez wielu znajomym, to jest typowy buk, powazny i profesjonalny lecz blokujacy na skrajne limity! BETANDWIN do takich nie nalezy, moze wybiórczo - tego nie wiem, ale nie znam przypadku blokowan itp. Mi nic nie robią. Sa najbogatszym bukiem w europie, z najszersza oferta i wieloma podspólkami wiec nie chce mi sie wierzyc w takie bzdury ! Niby za zalosny zysk rzedu niecalych 370 $ i to nie na weekend a az na caly miesiac tak dobry buk jak BETANDWIN cie zablokowal/zlimitowal ?! jakos nie wierze w to, gdyby Bet365, Interwetten to bym byl sklonny jeszcze uwierzyc. Nie o tym tu mowa powinna być.

Nawet gdyby Cie zablokowal BAW to i tak byl i bedzie uznawany za PROFESJONALNEGO bukmachera, na pewno bardziej prof. od expekta itp.
[/QUOTE] [QUOTE]

PH

Jaa... Ty ciagle nic nie rozumiesz? BETANDWIN jest profesjonalny i twoje indywidualne zdanie tego nie zmieni! Co ?! Tak swietny typ i Premium mialo go nie podawac, bo Ty jestes niby zlimitowany?! Tam ma konto prawie kazdy czlonek Premium i na pewno jest zadowolony z oferty tego buka, kursow, bezpieczenstwa, braku limitow dla 99% itp. To, ze zablokowali typ, to mozna tylko pogratulowac Premium, ze mieli "nosa" i typ po tej interwencji BAW stal sie jak dla mnie jeszcze bardziej przekonujacy.

Wiem o jakie forum Ci chodzi, jak na podstawie jego opierasz tu swoje oszczerstwa to lepiej nic nie mow... Tamto forum ma skandalicznie niski, prymitywny, prostacki poziom, dominuja "cfaniaki", ktorym codziennie wchodzi conajmniej 1 pociag kombo z 60,00 za 2zl. Kiedy mam zly humor, bo cos mi akurat nie weszlo, to tam wchodze sie posmiac - polecam pod tym wzgledem tamto forum lepsze niz dowcipy !
[/QUOTE]przegladając ten temat i inne wykropkowane tu forum ...

Do góry
Bonus: Unibet
#45756 - 03/09/2004 04:26 Re: Mając już sposób na dużą kase...
GOPA Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2004
Postów: 72
Skąd: Katowice
ale zescie sie rozpisali hyhy ja to widze tak:

sa 2 wyjscia:

1) nie placic i czekac az US zapuka do drzwi , a na pewno kiedys zapuka bo oni jak chca to potrafia

2) co miesiac placic podatek.Przedstawiacie wydruk z banku na ktorym pisze skad wplynela kasiorka na nasze konto.Dajmy na to ze w tym miechu z expektu wplynelo 3000zl i z tej kwoty odciagam podatek.A to ze mam na koncie w expekcie jeszcze 30.000 to ich go*wno obchodzi.

No i gdzie tu jest jakis problem?? Gdzies slyszalem ze wygrana do jakiejs kwoty jest nieopodatkowana.Nie wiem jaka to kwota i czy wygrana z bukow to wlasnie taka wygrana.Wiecie US jak chce to moze uwalic kazdego:P

pozdrawiam

Do góry
#45757 - 03/09/2004 04:46 Re: Mając już sposób na dużą kase...
zbycho Offline
enthusiast

Meldunek: 30/04/2002
Postów: 209
Skąd: Katowice
[QUOTE] 2) co miesiac placic podatek.Przedstawiacie wydruk z banku na ktorym pisze skad wplynela kasiorka na nasze konto.Dajmy na to ze w tym miechu z expektu wplynelo 3000zl i z tej kwoty odciagam podatek.A to ze mam na koncie w expekcie jeszcze 30.000 to ich go*wno obchodzi.

No i gdzie tu jest jakis problem?? Gdzies slyszalem ze wygrana do jakiejs kwoty jest nieopodatkowana.Nie wiem jaka to kwota i czy wygrana z bukow to wlasnie taka wygrana.Wiecie US jak chce to moze uwalic kazdego:P
[/QUOTE]nie do końca tak szerzej o tym była mowa tutaj

Do góry
#45758 - 03/09/2004 06:08 Re: Mając już sposób na dużą kase...
GOPA Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2004
Postów: 72
Skąd: Katowice
zbycho moze w dwoch zdaniach napiszesz dlaczego nie do konca? czytalem kiedys ten temat ale z tego co pamietam to kazdy mial inne zdanie:)
Co miesiac dostajemy wydruk z banku jakie tranzakcje byly robione na naszym koncie.Ten wydruk moze byc podstawa przy odprowadzeniu podatku za wygrane na zakladach.Jedyne co to jak wielki jest ten podatek , 20%??
Moim zdaniem komplikujecie sobie troszke zycie:)
Jesli chodzi o buki naziemne to gdy nam nie daja potwierdzenia ze kasiorka jest od nich i podatek zostal odciagniety to mowimy ze szporowalem od komuni i troszke sie nazbieralo:) Nie ma podatku od swinki skarbonki:)

Do góry
#45759 - 03/09/2004 18:42 Re: Mając już sposób na dużą kase...
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał GOPA:
[qb](...) Co miesiac dostajemy wydruk z banku jakie tranzakcje byly robione na naszym koncie.Ten wydruk moze byc podstawa przy odprowadzeniu podatku za wygrane na zakladach.Jedyne co to jak wielki jest ten podatek , 20%??[/qb][/QUOTE]Można wnioskować, Że wg ciebie gra się tylko u jednego buka i do tego wszystkiego wystarcza jeden skromny depozyt. A co jeśli w "Expekcie" przegrałeś 10000 z tego 30000 depozytu i wypłacasz te swoje 3000?

Do góry
#45760 - 03/09/2004 19:34 Re: Mając już sposób na dużą kase...
GOPA Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2004
Postów: 72
Skąd: Katowice
Że wg ciebie gra się tylko u jednego buka i do tego wszystkiego wystarcza jeden skromny depozyt. A co jeśli w "Expekcie" przegrałeś 10000 z tego 30000 depozytu i wypłacasz te swoje 3000

nie ma roznicy czy gra sie u jednego czy u dwoch.Co miesiac placimy podatek za wygrane na zakladach sportowych.Wyplacam 3000zl i z tego odciagam podatek.US nic nie ma do kasy na koncie expektu.Przeciez tej kasy nie mam jako tako i dopiero gdy przeleje ja na moje konto bankowe moga sie dopierniczyc.Kase ktora wygrywamy u naziemnych mamy w rece !! a tutaj sa one tak jakby wirtualne.Mysle na hopski rozum.US nie moze sprawdzic gdzie masz ile kasy w jakim buku netowym

Do góry
#45761 - 03/09/2004 22:41 Re: Mając już sposób na dużą kase...
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał GOPA:
nie ma roznicy czy gra sie u jednego czy u dwoch.Co miesiac placimy podatek za wygrane na zakladach sportowych.Wyplacam 3000zl i z tego odciagam podatek.US nic nie ma do kasy na koncie expektu.[/QUOTE]Taka sytuacja. Mam 100k do gry u bukow. Do 10 wybranych wplacam po 10k. Jestem b. kiepski/nie mam szczescia/mecze nie chca wchodzic. U kazdego zostaje mi po 3k. Postanawiam nie przegrac wszystkiego i wyplacam od kazdego te pieniadze. Jestem razem 70k w plecy i jeszcze mam leciec z wywieszonym jezorem do US opodatkowac moje sukcesy. Zaprawde godne to i sprawiedliwe... :rolleyes:

Do góry
#45762 - 03/09/2004 23:37 Re: Mając już sposób na dużą kase...
GOPA Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2004
Postów: 72
Skąd: Katowice
jasne ze to niesprawiedliwe ale czy widzisz tutaj inne wyjscie?? nie musisz placic podatku tylko pozniej musisz udowodnic jakos ze to co wyplaciles to nie wygrana kasiorka

Do góry
#45763 - 04/09/2004 15:37 Re: Mając już sposób na dużą kase...
GOPA Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2004
Postów: 72
Skąd: Katowice
jak sie rozliczamy to na jednym PICIE jest cos takiego jak : inne zrodla dochodow.Podobno tam to trzeba ujac i kwota do 2500zl na rok jest nieopodatkowana.Druga strona medalu to to ze buk powinien nam dac ten pit 11 bodajze nie wiem czy samemu mozna go wypisac:)

Do góry
#45764 - 13/07/2006 00:24 Re: Mając już sposób na dużą kase...
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
warto przypomniec ten temat nowym userom

Do góry
#45765 - 15/07/2006 13:17 Re: Mając już sposób na dużą kase...
Allegro Offline
stranger

Meldunek: 13/07/2006
Postów: 19
Mam do was pytanie o co dokladniej tutaj chodzi bo nie bardzo moge obczaic.

Do góry
#45766 - 15/07/2006 13:29 Re: Mając już sposób na dużą kase...
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
i tak najlepszym rokiem byl 2001

Do góry
#45767 - 28/09/2006 12:24 Re: Mając już sposób na dużą kase...
spokojest Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 80
Ja napisze tak:

zalozmy ze wygralem jednorazowo u bukmachera internetowego kwotę 10 000zł.

Czy to znaczy ze zamiast sie cieszyc, mam przestac spac po nocach, z obawy przed skarbowka?

Chcialbym odprowadzic od tego podatek i miec czyste sumienie. Byc przygotowanym na donos zawistnego sasiada i gdy US zapuka do moich drzwi przedtawic dokumenty ze wszystko jest w porzadku.

Nie znam sie na prawie, nie jestem na biezaco z ustawami, pytam sie Was:

czy da sie odprowadzic od tego podatek i być czystym?

Do góry
#45768 - 28/09/2006 15:59 Re: Mając już sposób na dużą kase...
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
A jaki masz problem z wyplata na powiedmy MB, zeby nie robic operacji na karcie jak juz o to sie boisz. Po drugie nawet jakbys zlecil przelew bankowy to nic by Ci sie nie stalo przy takiej kwocie.

Do góry
#45769 - 28/09/2006 16:23 Re: Mając już sposób na dużą kase...
spokojest Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 80
chris, napisze jeszcze raz

nie chce zatajać niczego przed US, chce odprowadzic od wygranej podatek, miec czyste sumienie i spac spokojnie.

Interesowalo mnie czy istnieje taka mozliwosc, mozliwosc zaplacenia podatku od wygranej u zagranicznego bukmachera. Mamy archaiczne prawo, ktore nie przewiduje a nawet zabrania zawierac zaklady u zagranicznych buków.

Napisalem maila do supportu Expekt z zapytaniem o odprowadzenie podatku od ewentualnej wygranej i w odpowiedzi otrzymalem:

"Szanowny Panie, wygrane pochodzace np. z naszego serwisu sa Panskim dochodem dodatkowym, od ktorego powinien Pan zaplacic podatek po przekroczeniu pewnego progu finansowego w skali roku.
Co do szczegolow jednak odsylamy do najblizszego Urzedu Skarbowego - tam powinien Pan uzyskac informacje co do progu finansowego, od ktorego nalezy uiscic podatek od dochodu dodatkowego."

A jednak da sie?

Do góry
#45770 - 28/09/2006 16:33 Re: Mając już sposób na dużą kase...
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Widzisz to jest temat, ktory nie jet do konca jasny. Expekt np. jest na Malcie i tam podatow nie ma od zakladow. A laczac sie z ich serwerem grasz u nich czyli podatki Ciebie rowniez nie dotycza. Na pewno da sie to jakaos odprowadzic. Tyle, ze to odprowadzanie moze Ci przysporzy wiecej klopotow, ale to Twoj wybór..

Zreszta ciagnac temat podatkow to nasuwa mi sie pytanie odnosnie bukow naziemnych. Czemu podatek nie jest pobierany od wygranej ale i od stawki - to jest dopiero bez sensu - i nie dziwie sie, ze coraz mniej osob tam gra. Kurs 1.1 zagrany w singlu daje na minus na wstepie a to dla mnie jest absurd.

Do góry
#45771 - 28/09/2006 17:32 Re: Mając już sposób na dużą kase...
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Quote:

Widzisz to jest temat, ktory nie jet do konca jasny. Expekt np. jest na Malcie i tam podatow nie ma od zakladow. A laczac sie z ich serwerem grasz u nich czyli podatki Ciebie rowniez nie dotycza. Na pewno da sie to jakaos odprowadzic. Tyle, ze to odprowadzanie moze Ci przysporzy wiecej klopotow, ale to Twoj wybór..

Zreszta ciagnac temat podatkow to nasuwa mi sie pytanie odnosnie bukow naziemnych. Czemu podatek nie jest pobierany od wygranej ale i od stawki - to jest dopiero bez sensu - i nie dziwie sie, ze coraz mniej osob tam gra. Kurs 1.1 zagrany w singlu daje na minus na wstepie a to dla mnie jest absurd.




Nie tylko dla ciebie.
A jeśli chodzi o expekta to i tak to jest przestępstwo.
ALe to możan różnie interpretować.
A martwić sie nie ma o co, nikogo jeszcze za to nie skazali.

Do góry
#45772 - 28/09/2006 23:34 Re: Mając już sposób na dużą kase...
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

chris, napisze jeszcze raz

nie chce zatajać niczego przed US, chce odprowadzic od wygranej podatek, miec czyste sumienie i spac spokojnie.

A jednak da sie?


Zapewniam Cię, że wielu by w zębach zaniosło podatek od takiej wygranej do US gdyby wiedzieli, że nie będzie reperkusji. Ale jakoś nikt się nie kwapi. Interpretacja należy zapewne do urzędu, a zasady w tym kraju są trzy: 1)urząd ma zawsze rację, 2)petent nie ma nigdy racji 3)w razie wątpliwości patrz punkty 1 i 2.

Do góry
#45773 - 29/09/2006 06:16 Re: Mając już sposób na dużą kase...
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ja bym dorzucił jeszcze punkt 4) Każdy urząd ma swoją odmienną rację.

Spokojest może dla dobra naszej sprawy poświęcisz się i zapłacisz ten podatek, urząd skarbowy zrobi aferę, postawi Cię pod sąd, gdzie Cię skażą na dożywocie, po protestach środowiska graczy i gwałtownych demonstracjach na ulicach Warszawy, w których rannych zostanie wielu policjantów, sprawa dotrze do Kaczyńskiego i może wreszcie ktoś się weźmie za uregulowanie tego problemu

Żart, ale w tym kraju wszystko jest możliwe

Do góry
#45774 - 29/09/2006 21:17 Re: Mając już sposób na dużą kase...
Iwan Offline
member

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 158
Skąd: Łódź
Nie macie większych problemów...? Najpierw WYGRAJCIE coś, o co było by można się martwić.
A następnie...za niewielką prowizję powiem wam jak to zalegalizować. Pasi?

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, wHiTe_StAr, burbon, Sony, alfa, pacyfista), 3315 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585256 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07