Strona 12 z 23 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 22 23 >
Opcje tematu
#477474 - 20/01/2006 22:12 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam :

St. Louis Blues u Columbus Blue Jackets
1X2 (czas reg.) - Typ: St. Louis @ 3,60

Nie ma co pisać bo jedyny powod jaki mozna by tu zastosowac to to ze "nutki" nie przegraja 9 meczu z rzedu, no moze jest i drugi i tu bede pałał optymizmem i nadzieja mianowicie: wczoraj blues przegrali z "waszkami" tylko po dogrywce i mijemy nadzieje ze to dobry zwaistun przed dzisiejszym meczem oby do przodu

Tampa Bay Lightning u Dallas Stars
Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Typ: Dallas Stars -1,5 @ 2,60

Jeśli dallas ma sie przełamać to czemu nie odrazu wygrac kilkoma bramkami , mi wystarcza dwie wiecej od "błyskawic"- mam nadzieje ze to nie za wysokie wymagania z mojej strony?

I trzeci singielek na dziś : nie albo nie starcza dwa, nie mozna byc za bardzo chciwym pozdro dla wszystkich ,miłej i owocnej nocy

Do góry
Bonus: Unibet
#477475 - 20/01/2006 22:50 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
I tak lubie,nie ma zawirowania w glowie od ktorego mozna oszalec co i jak by to wykombinowac aby bylo dobrze.
COLB-STL goscie juz mnie powoli zaczynaja dobijac ze swoim blusem,moze wkoncu zagraja troche lepiej niz zwykle i wyjda zwyciezko z pojedynku.Uwazam ze to realne a kurs na nich jest dosc zachecajacy.
DAL-TB mistrzowie sa zawsze grozni wiec dla mnie kurs na gospodarzy troche zanizoy i sugerujacy prawie pewnego faworyta,ale ja bym uwazal na przyjezdnych-moga troszke namieszac.TYP X2

Do góry
#477476 - 20/01/2006 23:27 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!

Columbus (-1,5)- St. Louis 1 2.40 B&W
Zgadzam się z Lemex'em, że ni jak patrzeć na ten mecz i dotychczasowe wyniki między tymi zespołami to ciężko coś "wywęszyć". Nutki są w moim przekonaniu są drużyną słabszą a atut własnego lodu powinien dziś przemawiać za gospodarzami. Zresztą kurtki mają Nash'a , który sam potrafi rozstrzygać losy meczu a St.Louis grają 3 mecz w cztery dni...Dodatkowo może over 6 ?

Minnesota-Chiacago over 5,5 1.97 B&W
Zwycięzcy nie będę typował ale myślę, że overa za ten kurs warto wziąć. Chicago na pewno tanio skóry nie sprzeda a może i sprawi dziś niespodziankę? W każdym bądź razie dziś liczę na 6 bramek w meczu...

Pozdrawiam

Do góry
#477477 - 21/01/2006 00:00 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Kemper Offline
journeyman

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 86
Dallas Stars vs Tampa Bay Lightning ---1 (włacznie z OT i So)

zaczynam progresje na wygraną Dallas.
sprawa wydaje sie być prosta--> albo dzisiaj z Tampą, albo w poniedziałek z Phoenix. Innej możliwości nie widze. obydwa te mecze Stars rozegrają przed własną publicznością i nie chce mi sie wierzyć aby mieli przegrać 4 spotkania pod rząd (w tym 3 u siebie). Dlatego mobilizuje troche środków i licze na zwycięstwo Dallas w jednym z tych dwóch najbliższych meczy a wtedy będzie lux... (to samo Ottawa która zapewne nie przegra u siebie obydwu meczy z Toronto- ale to dopiero jutro).


drugi typ (tak bardziej symbolicznie) to:
Colubmus vs St.Louis 1
uzasadnienie--> fenomenalne forum mecz.pl - coś za dużo osób gra na St.Louis. Wczoraj tak było z Los Angeles i Philadelphią i wszyscy wiemy jak sie to skończyło, więc dziś licze na powtórke. zresztą jesli Columbus chcą coś ugrać to raczej dziś u siebie z beznadziejnymi St.Louis niż jutro w Nashville.


a tu link do bardzo ciekawego starcia. polecam, bardzo warto zobaczyć.
beautiful fight

Do góry
#477478 - 21/01/2006 10:39 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
W moich "analizach" nie będę się zagłębiać za bardzo. W końcu o wyniku decyduje bardzo wiele czynników, które nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Nashville - Columbus 1 (60')

Kurs 1.70 warty zaryzykowania. Columbus są raczej słabi na wyjazdach, a wczoraj wygrali z St. Louis, więc starczy im.

Colorado - Detroit under 6,5 goals

Trochę ryzykowny typ, ale myślę, że under może tu "siąść"

Washington - Carolina under 6,5 goals

Liczyłem na undera Capitals w meczu z St. Louis, może teraz się uda.

Ottawa - Toronto over 6,5 goals

Mecz szczególny dla obu drużyn. To jak derby Krakowa albo mecz Legia - Widzew. Dużo walki, bójek i mam nadzieję, sporo bramek.

Anaheim - Florida under 6,5 goals

Florida dobrze broni i w meczu z Anaheim powinno także być underowo.

Pittsburgh - Philadelphia under 6,5 goals

Tak, typuję under, może w końcu Pingwiny zaczną lepiej bronić. Philly ostatnio w nierównej formie. W sumie b. trudny pojedynek do wytypowania.

Los Angeles - San Jose under 6,5 goals

Po meczu z Atlantą Kings może trochę przyhamują i jednocześnie nie stracą kilku bramek.

New Jersey - New York Islanders under 5,5 goals

Napiszę tyle: takie mam przeczucie. Chłopaki grają o 18 naszego czasu, komu chce się tak wcześnie strzelać?

Powo wszystkim!!!

Do góry
#477479 - 21/01/2006 12:45 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
colorado-ditroit x2
pitt-phil tu moze byc wszystko 3 serie sie zbiegaja wiec 2 i moze x
bost-nyr 2
calgary-bufl x
vanc-montre x

Do góry
#477480 - 21/01/2006 16:14 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Ostatnio 4 wtopy, więc czas aby coś wreszcie ugrać...

Na początek mecze wcześniejsze:
NJD-NYI
Jak już pisałem, granie na NJ w tym sezonie poprzedzał będę głębokim zastanowieniem. Niedoszłe już chyba "cioty" po powrocie Eliasa wreszcie zaskoczyły i zaczęły zdobywać punkty, jakże przybliżające ich do PO. Wskoczyły na 6 miejsce w konferencji ale konkurencja za plecami też nie śpi. Dziś szansa na przedłużenie serii do 9-ciu zwycięstw i ja na to idę. Rywal "zza miedzy" z którym w tym sezonie Diabły już 2 razy nie dały rady(4:1 i 4:2) Chciałoby się powiedzieć do trzech razy sztuka, więc dziś rewanż Diabłów powinien mieć miejsce.Gram to dziś z handi (-1,5) na Diabły, bo jak się "odkuć" to zdecydowanie...

Colorado- Detroit over 6
Nie trafiam ostatnio overów ale może też do 3 razy sztuka?

Pozdr

Do góry
#477481 - 21/01/2006 16:57 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
styku Offline
enthusiast

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 221
Panowie a co sadzicie o meczu Caroliny z Capitals ???

Washington ma 3 win z rzedu..nie sadze zeby byl 4...
..ale za to tez Carolina ma 9 zwyciestw z rzedu..

Bardziej prawdopodobne jest podtrzymanie serii przez Caroline bo ostatnie mecze Washington to i tak za duzo...
..a jednak sie waham...

Co o tym sadzicie ???

Do góry
#477482 - 21/01/2006 18:20 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Washington-Carolina
Huragany grają w ostatnim okresie wyśmienicie. W 10 kolejnych spotkaniach zdobywali punkty i wywindowało ich to na pierwsze miejsce z 68 pkt i stosunkiem bramek 171:143. Ich rywal w tym sezonie to typowy sparingpartner, który tuła się w dolnej części tabeli z 37 pkt i bilansem bramek 130:173. W pierwszym meczu było 4:0 dla Caroliny, a na lodzie Huraganów nokautujące 7:2 dla gospodarzy. Na podstawie tylko tych wyników można by w ciemno grać na Carolinę. Obserwując wydarzenia z kilku sezonów wstecz, nasuwa się spostrzeżenie, że Capitals wszystkich meczy jednak nie przegrają ze swoim dywizyjnym rywalem, a w dodatku seria Huraganów może wreszcie się skończyć, więc tymbardziej przy tak atrakcyjnym kursie trzeba szukać szczęścia.
Typ:1
Anahaim-Florida
Trzy kolejne OT Kaczorów dają poważne przesłanki, że kolejnego nie będzie, więc tym samym trzeba wytypować wynik z 2 możliwości. Anahaim od 2001 roku zagrało z Floridą u siebie 2 razy i raz przegrali 2:1, raz był remis 4:4. Florida u siebie z kolei na 3 mecze dwa razy wygrała i 1 porażka. Obie ekipy prezentują zbliżony poziom i zachowały teoretyczne szanse na włączenie się do rywalizacji o premiowane miejsca, z tym, że Anahaim jest w lepszej sytuacji jeśli chodzi o miejsce w tabeli, ale rywali ma o wiele silniejszych.
Typ:2
Boston-NYRangers
Boston potrafi szokować. Po porażkach 2:6 z San Jose i 0:6 z Los Angeles, przegrywa po OT z Dallas 1:2 i wygrywa także po OT 4:3 z Anahaim, by następnie ograć Phile na wyjeździe 5:2. Huśtawka na jakiej siedzą buja się we wszystkich kierunkach i trudno wykombinować w którą stronę bujnie się dzisiaj. Rangersi zagrają 4 wyjazdowy mecz z których dwa przegrali w takim samym wymiarze 4:3 z Detroit i Columbus, oraz pokonali beznadziejnie słabo grający Pittsburgh 4:2. Jutro Rangersi w domu podejmować będą rywala, który będzie dla nich prawdopodobnie ważniejszy, bo jakby nie było to kolesie z Dywizji mający ostatnio kilkanaście dni konia i o ile Islandersi nie powala na lód dzisiaj New Jersey, to Rangersi powinni to zrobić lub ułatwić na maxa zadanie Islandersom, by w następnym meczu u siebie wreszcie skończyli passę New Jersey. Pytanie-czy Rangersi do dzisiejszego meczu przystąpią na tyle zmotywowani, aby nie certolić się z gospodarzem i max w dwóch tercjach załatwić sprawę?
Typ:2
Typy bez ględzenia,bo czas nagli:
Vancouver-Montreal 1 na zwrot + OT
Calgary-Buffalo 1
Pittsburgh-Philadelphia 2 na zwrot + OT
Ottawa-Toronto 2
Nashville-Columbus 1 na zysk + OT

Do góry
#477483 - 21/01/2006 18:21 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Na pewno nie zagram dziś Philly...Wręcz śmiem twierdzić, że Pingwinki mogą dziś zaszaleć u siebie. Ostatnie mecze Philly jakoś nie napawają optymizmem ale ta drużyna znacznie lepiej spisuje się na wyjazdach. Może złapali jakąś zadyszkę? Jeśli tak, to Pingwiny to wykorzystają, bo już długo czekają na swoją "szansę". Bilans pojedynków nie taki zły dla Pittsburgh'a a w ostatnim meczu z NYR pokazali już "ząb"...Tak więc dziś chyba lekko na gospodarzy, bo "ich" czas się zbliża w niewiarygodnym tempie...

Do góry
#477484 - 21/01/2006 18:36 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ralph napewno gdzieś w meczach z tymi super pewnymi kursami po 1.7 będzie bomba, wystarczy spojrzeć jak męczy się New Jersey z Islandersami. Nie bedę pisał co gram w tym meczu,ale zapewne niektórzy domyślą się.

Do góry
#477485 - 21/01/2006 18:40 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
Dziś w Bostonie Niedźwiadki podejmą Strażników z NY. Moim zdaniem będzie to mecz z niewielką liczbą goli. Oczywiście jest to typ ryzykowny i niektórzy mogli by powiedzieć, że np; Boston jest w doskonałej formie bo ostatni rozstrzelał Phily. Fakt, ale trzeba powiedzieć , że zdobycie pięciu goli to nie lada wyczyn jesli weźmie się pod uwagę fakt, że Niedźwiadki oddały na bramkę przeciwnika tylko 18 strzałów. Czy tak dyspozycja może sie powtórzyć? Ponadto, można podnieść również fakt, że dwaj podstawowi bramkarze Bostonu są kontuzjowani (Raycroft, Toivonen). Jednak doskonałą partię w Philadelphi rozegrał Tim Thomas (35 obronionych strzałów) i liczę, że dzis będzie "na fali". Niedzwiadki zechcą zapewne przedłużyć serię trzech zwycięstw z rzędu do rekordu sezonowego i wygrać czwarty raz. Na przeciw staną Rangers, którzy po kończą dziś cztero meczową serię wyjazdową, na której ugrali jak do tej pory tylko dwa oczka. Na pewno zechcą również poprawić sobie humory przed powrotem na własną taflę. Rangersi to moim zdaniem drużyna underowa a ostatnio w meczach z ich udziałem padły cztery overy przy lini 5,5. Może dzis seria zostanie przerwana? Liczę na to i na dobrą dyspozycję Henrika Lunquista, który moim zdaniem jest w top 5 tego sezonu jeśli chodzi o goalies. Reasumując - zacięty mecz, wynik w okolicach remisu oraz nieduzo goli. Taki scenariusz sobie "wymyśliłem"
Boston Bruins - New York Rangers - under 5,5

Do góry
#477486 - 21/01/2006 18:44 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Gr3g Offline
addict

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 677
Skąd: Azu Scabi
Dzis najprawdopodobniej Philly bez Forsberga a jak kazdy wie to ogromna strata, wkoncu krol asyst Philadelphi!
Dlatego nie ma co, trzeba grac na przelamanie Pens

Do góry
#477487 - 21/01/2006 19:18 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:

Ralph napewno gdzieś w meczach z tymi super pewnymi kursami po 1.7 będzie bomba, wystarczy spojrzeć jak męczy się New Jersey z Islandersami. Nie bedę pisał co gram w tym meczu,ale zapewne niektórzy domyślą się.




Nie mam szczęścia do tego NJ...A było już 2:0...znając życie wygrają po dogrywce...
pozdr

Do góry
#477488 - 21/01/2006 19:27 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Odkujesz się innym razem, ja mam "oczko", teraz dalej -czekamy na następne "bombki".

Do góry
#477489 - 21/01/2006 20:39 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
piekny?roman Offline
journeyman

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 56
Skąd: Tychy
To co gra NJ Devils woła o pomstę do nieba. Szczerze mówiąc nie postawiłem tego meczu tylko przypadkiem. Tak miałbym więcej kasy umoczone, więc traktuję to jako znak, że w następnym meczu NJ przegra z NY Rangers:) Jako że gram od kilku meczy, na ich porażkę i szczęśliwym trafem nie zakończyłem tej serii moją porażką, to jutro pozwolę sobie na odrobinę szaleństwa jak strażnicy zrobią swoje i pykną w regulaminowym czasie moje tymczasowo "znienawidzone" diabełki.

Poza tym dziś jeszcze zagram:
1. Vancouver - Montreal Canadiens
Typ: 1 i OT
Tak jak pisałem wcześniej kanadyjczycy mają teraz ciężką serię wyjazdów i obiecali mi dwie porażki. jedną już mają, więc czekam na drugą. Typu na OT chyba nie muszę tłumaczyć, wystarczy, że podam jedną liczbę: 12.

2. Washington - Carolina
Typ: 2
Najbliżsi przeciwnicy Caroliny nie są z najwyższej półki, więc zakładam, że w ciągu najbliższych 3 do 5 meczy wygrają. W końcu fotel lidera zobowiązuje, a na pewno będą chcieli zostać na nim jeszcze jakiś czas.

Do góry
#477490 - 21/01/2006 23:27 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Kemper Offline
journeyman

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 86
ciężkie dni dla Toronto nastały... (4 porażki z rzędu, 5 przegranych na 6 ostatnich spotkań) i wielce prawdopodobne że mogą osiągnąć 6 L pod rząd i 7 na 8 meczy co byłoby rzeczą dosyć niezwykłą, aczkolwiek wielce prawdopodobne że tak właśnie będzie.

i mimo że bliżej mi do Toronto niż Ottawy to jednak bezwzględnie trzeba realizowac założenia.
zatem tak jak wczoraj zacząłem z Dallas dziś zaczynam z Ottawą

Ottawa vs Toronto ---1---(włacznie z OT/So)

jak narazie w tym sezonie:
Toronto vs Ottawa 2-3 (po karnych)
Ottawa vs Toronto 6-5 (po karnych)
Toronto vs Ottawa 0-8
Ottawa vs toronto 8-2

te wyniki mówią same za siebie..., a mi w dwumeczu do szczęścia potrzebne tylko jedno zwycięstwo Ottawy więc można chyba spać spokojnie.
dzisiejsze spotkanie to tysięczny mecz Senatorów w sezonie regularnym...

Go Sens Go !!! no Leafs no !!!


pozdrawiam

Do góry
#477491 - 22/01/2006 07:16 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
no proszę: zacięty mecz, remis i mało brameczek a w karnych Lunquist zrobił swoje Rzucam bukmaherkę i biorę się za pisanie scenariuszy

Do góry
#477492 - 22/01/2006 08:57 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Kemper Offline
journeyman

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 86
Quote:

ciężkie dni dla Toronto nastały... (4 porażki z rzędu, 5 przegranych na 6 ostatnich spotkań) i wielce prawdopodobne że mogą osiągnąć 6 L pod rząd i 7 na 8 meczy co byłoby rzeczą dosyć niezwykłą, aczkolwiek wielce prawdopodobne że tak właśnie będzie.

i mimo że bliżej mi do Toronto niż Ottawy to jednak bezwzględnie trzeba realizowac założenia.
zatem tak jak wczoraj zacząłem z Dallas dziś zaczynam z Ottawą

Ottawa vs Toronto ---1---(włacznie z OT/So)

jak narazie w tym sezonie:
Toronto vs Ottawa 2-3 (po karnych)
Ottawa vs Toronto 6-5 (po karnych)
Toronto vs Ottawa 0-8
Ottawa vs toronto 8-2

te wyniki mówią same za siebie..., a mi w dwumeczu do szczęścia potrzebne tylko jedno zwycięstwo Ottawy więc można chyba spać spokojnie.
dzisiejsze spotkanie to tysięczny mecz Senatorów w sezonie regularnym...

Go Sens Go !!! no Leafs no !!!






szybko, gładko i przyjemnie
widać kto rządzi w Ontario
jutro pewnie powtórka...

Do góry
#477493 - 22/01/2006 09:39 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Chicago - Minnesota under 6,5 goals
Dla mnie dzisiejszy typ dnia.

NY Rangers - New Jersey under 6,5 goals
Sądzę, że tu też padnie under, ale zdaje mi się, że będzie o niego trudniej.

Powo!

Do góry
Strona 12 z 23 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 22 23 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, igea23), 3248 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584158 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07