Strona 15 z 18 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#501742 - 22/03/2006 19:23 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Słyszeliście może o czymś takim jak PW(prywatna wiadomość)?-wiele sobie wyjaśnicie, a nam zaoszczędzicie czas na ponowne czytanie skomasowanych postów.
Pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#501743 - 22/03/2006 19:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
piekny?roman Offline
journeyman

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 56
Skąd: Tychy
Jest ciekawie ostatnio, zarówno w NHL jak i na forum.
Jeżeli tylko utrzymamy kulturę i wysoki poziom merytoryczny (mam nadzieję, że ten jest) wypowiedzi to będzie OK zarówno pod względem finansowym jak i ogólnospołecznym (ten wyraz zapożyczyłem z telewizji).

A wracając do NHL to dzisiejsza noc zapowiada się dziwnie.
Na pewno jestem zmuszony kontynuować rozpoczęte serie więc zagram co następuje:
1. Buffalo - Carolina
Buffalo ciągle bez remisu więc będzie OT.
Jest to dobra drużyna, która częściej wygrywa niż przegrywa, więc dla zwrotu kasy w przypadku, jakby remisu nie było 1.
Carolina ostatnio załapała małego doła i przegrała dwa wyjazdowe mecze z Bostonem i Toronto. Z wyjazdów został jeszcze mecz z szablami i powrót na cztery kończące marzec mecze na własnym lodzie. Nie widzę opcji zakładającej, że do końca marca nie wygrają meczu w regulaminowym czasie, a co za tym idzie stawiam na to pieniądze. Jako, że grałem już na ich win z liściami to zostało mi zagrać dziś 2 w tym meczu.
Typ: 1, OT, 2

2. Anaheim - Colorado
Ciasno bardzo na zachodzie w walce o "8". Dziesiąte SJS ma rozegrane 67 meczu i zdobyte 78 pkts, a piąte Colorado odpowiednio 69 meczy i 82 pkts. Różnica minimalna, więc każda z drużym od 5 do 10 miejsca musi grać na kij o kij, aż słabszy pęknie. Typowanie kto wygra w tym, meczu jest jak wróżenie z fusów. Ja postawię na Colorado tylko dlatego, że mają ciekawsze następne mecze:)
A oto one:Mighty Ducks (A), Blues (A), Oilers (H), Mighty Ducks (H), Flames (A).
Natomiast Anaheim zagra w marcu jeszcze z Avalanche (H), Predators (H), Coyotes (A), Avalanche (A), Stars (A), Stars (H).
Wydaje mi się, że obie drużyny coś wygrają w najbliższych meczach, lecz dziś zagram tylko na lawiny. Jeżeli siądzie to pewnie ruszę na polowanie na win kaczek.
Typ: 2

Do góry
#501744 - 22/03/2006 19:52 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
Ja wybrałem dziś mecz w Washingtonie gdzie Capitals podejma Pantery. Obie drużyny poza PO i właściwie już kończą sezon w związku z tym nie jest to pojedynek obciążony duzym cięzarem gatunkowym. Washington od sześciu meczy bez wina w regular time. Kiedy ma przełamac serie jeśli nie w meczu przeciwko druzynie, które 2/3 swoich punktów zdobył na własnym lodzie. Florida nie jest rzeczywiście potentatem wyjazdowym i liczę po cichu, że potwierdzą to również w dzisiejszym meczu. Alex Ovietchkin i Spółka sa w stanie wygrać i niech to będzie typ na dzisiejszy wieczór
Washington Capitals - Florida Panthers - typ:1

konsekwentnie gram również na under 5,5 w meczu Capitals a jako, że buki wystawiaja wysoką linię na ten mecz(6,5- ze względu na overową dyspozycję obu ekip) to próbuje upiec 2 pieczenie na jednym ogniu
Washington Capitals - Florida Panthers - under 6,5

Do góry
#501745 - 22/03/2006 19:54 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam.

Co do wczorajszej nocy to moje obawy o $J$ sie nie sprawdzily i chwala im za to

Bardzo fajnie ze w temacie jest coraz wiecej fanatyków progresji i jaka jeje forma by nie była ale jesli przynosi zyski to oby tak dalej i powodzenia.Powoli konczy sie sezon zasadniczy i czas myslec powoli nad strategia gray w PO, ja juz mam kilka pomysłow ale narazie sie nimi nie podziele

Nie wiem czy jest sens zaczynac gre na OT buff, ale poprzednicy przekonuja do tego goraco i chyba sie skusze na razie dzisiejszy typ traktuje jako pojedynczy strzal jak nie wejdzie bede myslal co dalej wiec Buff-CAR --> OT

na dzis chyba tylko tyle , moze wpadnie mi cos do łba wieczorem jesli zdarze to o tym powiadomie oczywiscie jesli nie to trudno, zostanie to moja slodka tajemnica
Pozdro i powodzenia.

Do góry
#501746 - 22/03/2006 19:58 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Jestem po małym browarku, ale w Washingtonie to chyba dzisiaj grają tylko w kasynach, bo mecz ligi NHL z udziałem tej drużyny odbywa się na Florydzie, czyżbym się mylił i coś umknęło z mojej starej głowy- popraw mnie jeżeli się mylę.

Do góry
#501747 - 22/03/2006 20:24 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Zgadza się Lemex, grają na Florydzie. Kylo_Masters - ja tylko opisuję swój sposób gry i zarobienia troche grosza, mam nadzieję że Piękny?Roman wyjaśnił to wystarczająco jasno:). Fakt jest taki że chyba ostatnio za bardzo skupiliśmy sie tutaj na statystyce a za mało na sportowym wymiarze NHL. PO juz niedługo, ciekawy jestem waszych przemyśleń i strategi grania, mam nadzieję że uda nam się wspólnie dojść tutaj do jakichś wniosków i każdy zarobi choćby "na pomarańcze dla dzieciaków";)
Pozdrawiam

Do góry
#501748 - 22/03/2006 20:41 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Rafek Offline
enthusiast

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 357
Witam po dłuższej przerwie.

Nie tylko Ty lemex jesteś po małym browarku , ale z reguły to "rozszerza horyzonty myślowe" i wiele trudnych decyzji staje się łatwe .

Co do Washingtonu:

Grają na wyjeździe, ale mają serię 6 porażek, co zdarzyło im się po raz drugi w tym sezonie, a co ciekawsze - nie przegrali jeszcze siedmiu meczy z rzędu. To prowokuje do stawiania na Win Wash ( regular czy OT+SH ).

Wash rozpoczyna serię 7 meczy na wyjeździe, a poza Florydą będą grać z: Tampą, 2 razy z Caroliną, Montreal, Ottawa i znów Carolina, po czy u siebie znów 2 razy... Carolina.
Stawki na Wash w tych meczach na pewno będą wysokie, więc śmiało można stawiać na ich Win. Ponadto kontrprogresja - 5 meczy z Caroliną: oczywiście na Win Caroliny.

Do góry
#501749 - 22/03/2006 21:42 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
hmm.. Ja uważam co innego, ale fajnie tak nie przekór brnąć ze swoja myślą

Ja nie przekreślam szans na PO zawodników Florydy i jak ktoś czerpie korzyści z prawa serii to i dobrze, bo po dzisiejszym dniu stołeczni mogą mieć 7 porażek z rzędu na koncie. Na wschodzie jeszcze może zrobić się gorąco.. a Pantery po dzisiejszej porażce odpadaja z gry, bo wedlug mnie dalej w niej uczestniczą, bo teoretycznie mają do zdobycia 28pkt.. na pewno ich nie zdobęda, ale ... 3 razy graja z Tampa i 2 razy z Atlanta, wygrywajac dodaja do swojego konta punkciki, a wstrzymuja je glownym rywalom do awansu.. oczywiscie jest jeszcze Montreal.. odezwalo sie Toronto i Islanders.. ale mysle, ze Florida nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa.. jezeli jeszcze chca zyc ich kibice nadzieja przez nablizsze dni, ten mecz trzeba wygrac, porazka definitywnie grzebie ich szanse na PO...

Florida Panthers

Pomyślałem sobie, że przy takiej walce jaka jest na zachodzie, gdzie kilka zespolow gra na maxa, aby zalapac sie na podklad o nazwie playoff.. nie sposob ogrywac kazdego.. i juz szybciutko przeszla mi mysle przez glowke, ze Anaheim wystarczy winnersow Colorado ma klopoty, ale na remis na pewno ich stac! nie moga pozwolic Anaheim sie wyprzedzić.. to dla kaczorów byloby za piekne! gram dziś X2 Colorado '60

Ostatnia kwestia to Dallas i spotkanie z Minestoa.. postawmy na Dallas (mala sumke) i sprawdzmy, czy sa warci swojej publicznosci.. jak nie dzis to za dwa 2 z Chicago.. to duzo mi powie przed playoffami o tej druzynie..

Pzdr

Do góry
#501750 - 22/03/2006 23:11 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
ATL-NJ
Gospodarze zwietrzyli szanse na awans do PO i jak mniemam do sametgo konca bedzie ciekawie moze nie tak jak na zachodzie ale mimo wszystko.Ostatnio diably cos kuleja acz minimalnie przegrali z chyba rosnaca forma lotnikow,wiec szansa na zwyciestwo w atlancie jest wedlug mnie mozliwa,pozatym wartaloby sie przelamac choc raz w tym sezonie i wygrac konfrontacje z miejscowymi.
TYP 2
VAN-EDM
Tak sobie mysle,ze moze pora na rewanz i tym razem goscie benda gora.Osobiscie nie sadze aby 3 x wygrlo vancouwer.Oilersi na wyjazdach sa niezwykle gronzni,pozatym teraz to nie przelewki.Mysle ze wynik moze byc rozny i ciezki to mecz do typowania ale wybralem go z powodu krutkiej progresji na win gosci.Chcac grac w PO,dosc szybko powinii wyjsc zwyciesko w kolejnych meczach.Kiedy? mysle ze niebawem..
Typ 2

Upss..troche chyba wybieglem w przyszlosc,ale na temat dzisiejszych spotkan prawie wszystko chyba zostalo powiedziane,wiec stad moje prognozy na jutro.

Do góry
#501751 - 22/03/2006 23:25 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
NYR-Philly 2 z OT i SH za 2.30 w B&W

Dotychczas mecze między tymi drużynami, kończyły się zwycięstwami gości więc czemu i teraz nie może być podobnie. Ostatnio Rangers "zlali" tyłek Lotnikom w Philadelphii aż 6:1 więc dziś trzeba się odgryźć. Tym bardziej, że walka o 1-sze miejsce w dywizji jeszcze nie została zakończona. Na pewno Lotników stać dziś na wygraną w NY, bo ostatnio wyglądają "nieźle" a Rangers powinni już zatracić swoją skuteczność, gdzie w ostatnich 3-ech meczach aplikowali swoim rywalom po 5 goli...Może Nittymaki dziś pokaże klasę i poprowadzi Philly do zwycięstwa? Ja w to wierzę i za 2.30 biorę jako "przedsmak" moich głównych typów na dziś podanych wcześniej.

Pozdr

Do góry
#501752 - 22/03/2006 23:53 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
figok Offline
addict

Meldunek: 23/03/2004
Postów: 400
Skąd: JG/NY
Quote:

NYR-Philly 2 z OT i SH za 2.30 w B&W

Dotychczas mecze między tymi drużynami, kończyły się zwycięstwami gości więc czemu i teraz nie może być podobnie. Ostatnio Rangers "zlali" tyłek Lotnikom w Philadelphii aż 6:1 więc dziś trzeba się odgryźć. Tym bardziej, że walka o 1-sze miejsce w dywizji jeszcze nie została zakończona. Na pewno Lotników stać dziś na wygraną w NY, bo ostatnio wyglądają "nieźle" a Rangers powinni już zatracić swoją skuteczność, gdzie w ostatnich 3-ech meczach aplikowali swoim rywalom po 5 goli...Może Nittymaki dziś pokaże klasę i poprowadzi Philly do zwycięstwa? Ja w to wierzę i za 2.30 biorę jako "przedsmak" moich głównych typów na dziś podanych wcześniej.

Pozdr




Kompletnie sie z Toba nie zgadzam.Uwazam ze mecz zostanie rozstrzygniety na korzysc gospodarzy.Chocby na przelamanie serii Win druzyny przyjezdnej w pojedynkach pomiedzy nimi.
Mimo,ze Phila ostatnio wyszla w koncu z dolka(tak uwazam),to jednak wlasna tafla oraz dobra forma strzelecka NY da nam "jedynke"(nie wykluczam po OT) w tym meczu.
Dodam tylko,ze tego meczu nie zagralem za ale goraco kibicuje NY.

Nie moge sie powstrzymac.Lemex,co to kocur ?

Pozdrawiam figok

Do góry
#501753 - 23/03/2006 04:44 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Nie, to jedna z moich czarnych kotek(kobiety mam blondynki,ale wcale nie głupie)

Do góry
#501754 - 23/03/2006 05:02 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
oczywiście, że grali na Florydzie i wynik też o tym mówi Coś się pokręciło dla odmiany w mojeje starej głowie. przeoraszam bywalców tematu

Do góry
#501755 - 23/03/2006 06:20 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
No i Anaheim znów wygrało wydawałoby się przegrany mecz. Przegrywając 3:0 i 4:1 doprowadzili do OT i w niej pokazali klasę. Ciekawie robi się na Zachodzie i ciekawe kto zostanie pogromcą Kaczorów ?

Pozdr

Do góry
#501756 - 23/03/2006 06:41 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Dokładnie, Anaheim pokazało klase w tym bardzo ważnym dla obu drużyn meczu, nie tego się spodziewałem ale trudno, trzeba teraz będzie szukać porażki Kaczorów w meczach z Nashville (H)Phoenix (A) i ponownie z Colorado (A).
W meczu "na szczycie" Carolina uporała się z Buffalo i to akurat jest dobry wynik, bo teraz można spokojnie czekać na OT bądź win Buffalo, a kurs wczoraj na Carolinę był naprawdę dobry (exp 2,8) i trochę grosza wpadło.
Na dzisiaj na pierwszy plan wysuwa się spotkanie Detroit z San Jose i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi, że zwycięzcą mogą zostać tylko Czerwone Skrzydła. Po pierwsze : ich porażka w ostatnim meczu z Nashville u siebie po karnych, po drugie - seria 8 meczów bez porażki w regulaminowym czasie gry Rekinów, po trzecie - Detroit to po prostu lepsza drużyna i dwie porażki z rzędu we własnej hali jakoś nie wydają mi się bardzo prawdopodobne.
Pozdrawiam

Do góry
#501757 - 23/03/2006 12:06 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Detroit - San Jose
2006-03-01 San Jose - Detroit 5 - 1
2005-11-27 San Jose - Detroit 6 - 7
2005-10-18 Detroit - San Jose 3 - 2 OT
SJ czeka 4 spotkania na taflach przeciwnika MIN/CHI/CLB. Od 8 meczy sa zaznali goryczy porazki (60')
DET ma 2 mecze u siebie z SJ/CLB i dwa wyjazdy STL/HSH. Od 7 meczy tez nie doznali porazki w 60'
Detroit ma juz magiczna pule 100pkt, SJ jak na razie zgromadzilo 78pkt i choc juz je skrelilem z PO to oni robia mi na opak i coraz pewniej zblizaja sie do magicznej "8". Do tej pory rozegrali 3 spotkania i jak widac maly + dla DET. Spotykaja sie dwie druzyny z seria win jak dla mnie ktos dzis zakonczy swoja serie. Ja bardziej jednak upatrywalbym w tym spotkaniu wina po stronie SJ i porazki w nastepnym spotkaniu z MIN. Jest to w sumie dobry meczyk na zagranie go schematem 1 i 2 jak ktorys wyejdzie to ciagniemy pozostaly.
TYP: 2

Vancouver - Edmonton
2006-03-22 Edmonton - Vancouver 1 - 4
2006-02-05 Edmonton - Vancouver 3 - 1
2005-12-22 Vancouver- Edmonton 6 - 7
2005-12-18 Vancouver- Edmonton 4 - 5 OT
2005-12-02 Edmonton - Vancouver 5 - 3
2005-10-09 Edmonton - Vancouver 4 - 3 PEN
VAN ma teraz mecze w domu EDM/EDM/LA/MIN/MIN. Obecnie zajmuja 7 plac z 80pkt
EDM ma jeszcze po tych dwoch spotkaniach wyjazd do COL. Obenie zajmuja 9 plac z 79pkt
W sumie spotykaja sie dwie druzyny które graja bardzo w kratke i którym zaczelo zagladac w oczy widmo niezalapania sie do PO. Zarowno dla jednych jak i drugich sa to mecze prawdy (jak to sie mowi w pilce o 6pkt). Bilans dotychczasowych spotkan jest po stronie gosci, ktorzy w tym sezonie nie przegrali na tafli przeciwnika ale jak widac mecze sa bardzo wyrownane. Jednak z racji tego ze czekam na win EDM daje im wieksza szanse w tych meczach i mysle ze przynajmniej jedno spotkanie skonczy sie po mojej mysli. Zastanawiam sie tez na zagraniu OT bo jak wiemy EDM jest ostatnim czasie bardzo podatne na taki stan meczu po 60'.
TYP: 2

Atlanta - New Jersey
2005-12-24 New Jersey - Atlanta 0 - 1
2005-12-16 New Jersey - Atlanta 2 - 3 OT
2005-10-23 Atlanta - New Jersey 4 - 3
Kolejny mecz typu o wszystko zastanawiam sie nad jego graniem. Zdecydowanie upatruje tu wina gospodarzy tylko czy aby slusznie. Bynajmniej wyniki rozegranych spotkan na to wskazuja.

No i oczywiscie konsekwencja na 2-2 wczoraj nie bylo ale nic straconego dzis bedzie inaczej

I cos dla rozladownia emocji moze kazdy wytypuje 8-emki na koniec rundy zasadniczej. Moze pomoze to w doborze kolejnych meczy.
Eastern Conference Ottawa/Carolina/Bufflo/Philla/NYR/Tampa/Montreal/Atlanta
Western Conference Detroit/Dallas/Calgary/Colorado/Nashville/Los Angeles/Anaheim/Edmonton

Do góry
#501758 - 23/03/2006 18:35 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Eastern Conference Ottawa/Carolina/Bufflo/Philla/NYR/Devils/Tampa/Montreal/

Western Conference
Detroit/Dallas/Calgary//Nashville/Colorado/Vancouver/Anaheim/Edmonton

Dzis tak;

Montreal-Toronto

Derby Kanady.Ogolnie mecze bardzo wyrownane, w okolicach remisu.. dodatkowa stawka jest gra w playoffach, Ogolnikowo Toronto nie zasluzylo na Po. Graja slabo i jestem na wystarczajaco pewny, zeby stwierdzic, ze polegna na pewno w nablizszych 6 meczach.. baaa kilkakrotnie. Gram progresje na porazke Toronto, ktore spotyka sie z:
Thu. 23 at Montreal bedzie strasznie ciezko..
Sat. 25 at Montreal derby powtorka..
Sun. 26 at New Jersey :/ nie damy rady.. aaa oni przeciez walcza!!
Tue. 28 at Philadelphia :< moze dacie nam jakiegos lzejszego rywala wkoncu?
Sat. 1 Buffalo co z tego, ze w domu.. wyjazdy pieknie ciezkie
Sat. 3 Buffalo i do tego Nas ciagle leja w tym sezonie ..

Zaczynamy )
dzis medium stake na Montreal z lekkim zwrotem za OT


Dodatkowo czuje jak cholera remisy w meczach;

Vancouver-Edmonton
Atlanta-Devils.. wiadomo dlaczego bardzo zaciete mecze..

Do tego seria meczów bez remisów i taki mi underowy i bardzo prawdopodobny remis w Phoenix-Chicago.

St.Louis sa wstanie zgarnac punkcik u siebie z Calgary..

Tampa mnie przekonuje i remis tez mnie nie zdziwi

no i.. Detroit..chyba czas na SJS..dzis powinni wreszcie polec..

Ogolnie czuje dzien pelny remisow )

Do góry
#501759 - 23/03/2006 19:16 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Jestem pełen podziwu dla tych, którzy potrafią znaleźć czynniki, które pomagają podjąć decyzję co do wyboru typu.
7 meczy, a ja nie wiem na które zdarzenia zagrać, a już napewno nie wiem kogo wskazać jako "winera".
Atlanta-New Jersey
Tabela: 8-7 miejsca
Punkty: 74:76
Rozegrane mecze: 69:68
Bramki strzelone: 230:188
Bramki stracone: 230:195
Pierwszy mecz: 4:3
Mecze New Jersey-Atlanta: 2:3ot,0:1
Zdobyte punkty w bezpośrednich pojedynkach tego sezonu: 6:1
Typ:5-6 goli w meczu i najprawdopodobniej 2otsh(ważę za i przeciw jeszcze)

Vancouver-Edmonton
Tabela: 7-9 miejsca
Punkty: 80:79
Rozegrane mecze: 70:69
Bramki strzelone: 222:220
Bramki stracone: 216:222
Mecze w Vancouver: 4:5ot,6:7
Mecze Edmonton-Vancouver: 4:3sh,5:3,3:1,1:4(dwa dni temu)
Punkty w bezpośrednich pojedynkach: 7:10
Typ: 5-6 goli w meczu i 1otsh

Do góry
#501760 - 23/03/2006 19:33 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Witam

Vancouver - Edmonton
Orki sa bardzo goscinne dla zespolu z edmonton napisze tylko tyle ze bilans z nimi(w domu) maja taki 3W,6P,9R 52-58 dziekuje ,jak by nie patrzec orki nie lubia z nimi grac we wlasnej hali znacznie lepiej sprawa wyglada na wyjazdach gdzie jest 7-7-7 63-65. I tak moj plan co do Orek jest taki na najblizsze spotkanai .Dzisaij OT lub win Edmonton 3-4(w 60 lub ot) ,nast. VAN wygrywa na wyjezdzie ,leje Minesote na wyjezdzie i w domu (qwa optymistycznie no ale... 3 punkty realne)i 2 punkciki na LA..
Plan no ale do odwaznych swiat nalezy zobaczymy jak to dzsiaj sie potoczy.
TYP X2 licze ze Orki urwa dzsisiaj punkcik.


Detroit - San Jose

tez uwazam ze SJ dzisiaj padnie w 60min lub po OT ale padna .2 porazka skrzydele jakos sie ciezko widzie no ale kto wie lepiej zeby wygrali i zlapali 2 punkty odskocza od ottaway ,a jutro senatorowie graja z buffalo bedzie ostro i tez Ot na horyzoncie .

Typ 1X tak w razie W

No i moje finalowe 8

Western Conference:DET/DAL/CAL/NAS/COL/ANA/VAN/SJ/
Eastern Conference:OTT/CAR/NYR/BUF/PHIL/TB/NJD/ATL czyli tak jak jest na chwile obecna .

LET'S GO

Do góry
#501761 - 23/03/2006 19:37 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
No widze ze Lemex VAN-EDM typuje troszke w inna strone hmm.... no ale 3-3 by nas obu ucieszly nie zmiernie

Do góry
Strona 15 z 18 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Akhu, alfa, Irek, Górnik_Wałbrzych, Sensei, VVega, forty, Sony, pacyfista, 11kera11, igea23), 3273 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584192 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07