Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >
Opcje tematu
#501562 - 01/03/2006 22:06 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
Dzis widxialbym klia zacietych meczy,ktore moga zakonczyc sie dodatkowym czasem gry,dlatego proponuje OT w meczach:
ANAH-DET,CHC-NESH,NJ-PHIL
Ponadto moze mala niespodzianka w Pitsburgu,trudno okreslic obecna forme senatorow.
EDM-STL typ 1
Tu raczej powinno byc jak wskazuja miejsca w tabeli,teoretycznie gospodarze wygladaja dzis na najwiekszego pewniaka,acz 100 procentowej pewnosci miec nie mozna bo to pierwsze mecze po przerwie.

Do góry
Bonus: Unibet
#501563 - 01/03/2006 22:12 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Szwedzi z Detroit chyba na kacu dzisiaj zagraja wiec jeszcze stawiac na Anaheim póki procenty trzymaja:)
Anaheim 1X.
D.Alfredsson podobnie w Ottawie no ale kto zagra na Pittsburg...
Pozostaje typ Nashvile-i to chyba najlepsze rozwiazanie.

Do góry
#501564 - 01/03/2006 22:43 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
Panowie dziś zdecydowanie proponuje Edmonton i widzę już, że nie jestem orginalny, lae wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to,że dziś Bluesmani dostaną lanie. Za Oilers przemawia własny lód, lepszy skład, większa motywacja i chęć przełamania złej passy. Mało? Mi wystarczy, choć to przecież NHL
pozdro all

Do góry
#501565 - 02/03/2006 05:33 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
No i byk, czytaj St.Luis wsadził róg w d...Edmonton. W strzałach 30:9, a w bramkach 2:4 - to trzeba być dopiero "łosiem". Edmonton out z PO!!!!! - dla mnie ta frajerska porażka zemści się i to szybko. Rybka lubi pływać(czytaj Rekiny).

Do góry
#501566 - 02/03/2006 05:53 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V - *DELETED*
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Post deleted by kewin

Do góry
#501567 - 02/03/2006 09:48 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
w stan jamesie jest oferta na +1,5 na płomienie i kurs jest 1,73.
ja to biorę choć jest to ewidentna pomyłka ale ten buk juz takie pomyłki mi rozliczał

Do góry
#501568 - 02/03/2006 11:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Witam kolegów po przerwie. Trzeba zaczac odpracowywac te olimpiade.
Calgary - St.Louis 3-2 OT i 2-3 PEN
Jak widac do tej pory jakos Calgary nie lezal ten przeciwnik zreszta w poprzednim sezonie bylo podobnie. Jednak skoro mysla tam o PO wiec z kims musza zdobywac komplety pkt a najlatwiej teoretycznie powinno byc w takim meczu. I sa ku temu moim zdaniem dwa powody. Pierwszy to taki ze nastepne mecze gospodarze zagraja w domu z SJ/NSH/DAL a potem wyjazd do COL wiec czeka ich naprawde kilka ciezkich meczy z druzynami ktore tez walcza o PO i kazdy punkt jest tu wazny. Drugi powód to ze ST nie przegralo od 6 meczy (4 OT i 2 win) co wiecej oni doznali na 13 meczy tylko jednej porazki. Dla mnie sa rewalacja ostatniego miesiaca ale kiedys musi przyjsc ich kres.
TYP: 1 moze do tego under

Philadelphia - NY Rangers 3-4 OT, 3-2 OT, 4-3 OT, 3-5
Kiedy w tym sezonie spotykaja sie te dwie druzyny konczy sie OT dzis tez widze taki rezultat ze wskazaniem na Phille. NYR sa od 8 meczy nie pokonani i zgodnie z wczesniejszymi zapowiedzaimi kontynuluje ich lost. Philla dwóch win doznala porazki i remisu ostatnio. Wiec moze czas wygrac cos co da mozliwosc zblizenia sie w tabeli do NYR. PO dla obu ekip raczej pewny chyba ze stanie sie jakas katastrofa.
TYP: 1 i OT

Boston - Atlanta 3-2 w tym sezonie
Dwie druzyny które walcza o PO choc bardziej wieksze szanse daje Atlacie która tak jak wczesniem zapowiadalem nie sprzedaje tanio skóry w meczach na wyjazdach dzis ostatni wyjazd i dobrze byloby go skonczyc winem nawet po OT, tym bardziej ze 8 mejsca nie brakuje tak wiele. Boston chyba tez jeszcze mysli o PO wkoncu maja tylko 2 oczka mniej do Atlanty wiec zapowiada sie twardy mecz.
TYP: OTz2 i raczej under

Moje opisy odnosza sie do 60'

Do góry
#501569 - 02/03/2006 12:16 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Witam!

Colorado - Columbus---1---nie sadze zeby byl tu inny wynik niz zwyciestwo gospodarzy OVER takze prawdopodobny.


Boston - Atlanta---1x---Atlanta wczoraj powalczyla ostro z BUFFLO troche zdrowai to ich kosztowalo.

Ottawa - Washington----1---- ottawa bez haska ,ale to nie powino przeszkodzic im w zwyciestwie ,Oveckin moze cos strzelic tak ze OVEREK

Calgary - St. Louis---1----nutki od 6 spotkan bez porazki pora to zakonczyc,wczoraj poszaleli z edmonton mam nadziej ze sie wystrzelali.

NY Islanders - New Jersey ----1x--- Diably wczoraj wygraly po OT z Phila a dzisiaj wyspiarze ktorzy maja chyba sposob na NJ.

Nashville - Vancouver ----x2----Orkom "lezy" zespol z nashvile lubia z nimi grac.

Philadelphia - NY Rangers---x2 kolejna niesodzianka wieczoru .


Co o tym myslicie ??? sorry za te opisy lipne ale nie mam naprawde czasu aby poswiecic dluzsza chwilke na to.
Pozdro ALL!!!

Do góry
#501570 - 02/03/2006 12:35 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam witam
Raiders nie przepraszaj za opisy bo nie opisy kase ci przyniosa (zabiorą) ale typy ktore podajesz fajnie ze na forum ludzie coraz częściej podaja typy z analiza i nawet jedno zdanko czasem cos podpowie czasem cos namąci w głowie.
Jeśli chodzi o mnie to lubie poczytac wypowiedzi lemexa bo nie dosc ze odpowiednio ubiera zdania w slowa to czasem dorzuci jeszcze nutke humoru, a i tak zawsze przedstawi kawę na ławę.
Mimo wszystko gram raczej swoje typy i ciezko jest mi zmienic zdanie jesli czegos do konca pewien nie jestem to nic na siłę i odpuścić tez rzeczą ludzką...

pozdro i do wieczora

Do góry
#501571 - 02/03/2006 17:39 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
czarnyn Offline
newbie

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 36
Skąd: Radom
Quote:

Witam!


Calgary - St. Louis---1----nutki od 6 spotkan bez porazki pora to zakonczyc,wczoraj poszaleli z edmonton mam nadziej ze sie wystrzelali.





nutki przegrały po OT 10 lutego tj 3 spotkania temu
Pozdro
Czarny


Edited by kewin (03/03/2006 21:19)

Do góry
#501572 - 02/03/2006 19:31 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Calgary-St.Louis
Wczorajsza wygrana St.Louis w Edmonton przy tak małej liczbie oddanych strzałów może szokować, ale cóż, wygrywa ten co trafia, nie ten co strzela bez opamiętania. Nie sądzę, aby dzisiaj znowu taka sytuacja się powtórzyła i kolejna ekipa z tej samej Dywizji nadstawiła d...Płomienie nie błyszczą jak na razie w grze ofensywnej, bo 154 strzelone gole przy 146 straconych świadczy jedynie o zachowawczej grze pozbawionej polotu i ryzyka. Na nutki może to jednak wystarczyć, bo chociaż ostatnimi czasy grają lepiej, ale oprócz małej korekty w tabeli już nic w tym sezonie nie osiągną. Wczoraj wygrali, dzisiaj Calgary, 5.03 mecz w Vancouver i ostatecznie 7 w domu z Colorado-kursy będą cieniutkie jak postny barszcz, ale gdzieś trzeba odbić zainwestowaną przeciwko nim kasę.
Typ:1 i over5.5

Los Angeles-Minnesota
W kijach dżentelmenów z Los Angeles tkwi zagadka, czy wybiją Minnesocie play off-owe zapędy z głowy, czy podpuszczą ich na maxa na pseudo-torreadorów z Edmonton. W pięć dni 3 mecze LA mogące zapewnić im spokój przed spotkaniem z Detroit. Dzisiaj w domu Minnesota, w sobotę Columbus oraz 7 rewanż w Minnesocie, to super układ na rozkręcenie się po przerwie. LA, logicznie próbując myśleć, powinno do 20 marca nachapać możliwie jak najwiecej punktów, bo końcówka sezonu może być dla nich drogą przez mękę. Od 20 do końca sezonu zasadniczego grać będą z :Colorado(d), Nashville(d), Vancouver(w), Calgary(w), Edmonton(w), Dallas(d),
Vancouver(d), Anahaim(w), San Jose(d), Anahaim(d) i 13.04 z Phoenix(w). Ja pogram sobie na LA przez blisko 20 dni, nie we wszystkich spotkaniach, ale napewno w większości.
Typ:1OTSH

Do góry
#501573 - 02/03/2006 20:23 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Powitać!

Po przerwie olimpijskiej powracam do NHL!
Dziś moje typy to:
Philadelphia - NYR 1 1.80 z OT i SH
Dziś to jest mój typ dnia. Philly ze srebrnym medalistą olimpijskim w bramce i po porażce z Diabłami po karnych dziś powinna zagrać dużo lepiej. Drużyna "zdrowieje" a przerwa musiała zrobić im dobrze. Pomimo ,że u siebie grają gorzej to dziś stawiam na nich, bo mecz z rywalem z dywizji na pewno wyzwoli dodatkowe siły. Gole dla Lotników powinny dziś wpadać tym bardziej, że w bramce NYR zagra Weeks...

Nie postawię dziś złotówki na win Calgary. Na pewno jeszcze nie dziś...Wręcz przeciwnie:
Calgary - St. Louis +1,5 za 2.10
Calgary jakieś "zagubione" a w dodatku z Nutkami w tym sezonie jest zawsze jakoś "na styk". Iginla coś nie strzela i chociaż mecz dobry na przełamanie to zagram "inaczej"...

Los Angeles - Minnesota 1 2.15
Tu tylko moje "przeczucie", że LAK się wreszcie "odblokuje"...

Phoenix- Dallas 2 1.80
Kojotom mówię już "bye, bye"... Dallas dziś powinien spokojnie pojechać po drużynie "Betzky'ego" a nawet zastanawiałem się nad handi -1,5. Ale zostało na czystej 2.

I na koniec coś z totali:
Florida- Montreal over 6 za 2.0

Wszystkie typy od sponsora.
Pozdrawiam

Do góry
#501574 - 02/03/2006 21:20 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
No Lemex dobrze to ująłeś - Edmonton dało wsadzic sobie roga w rzyć a mnie ukradli troszke gotowizny, więc dziś nic innego jak powtarzam swoje wczorajsze błędy i gram przeciwko ST Luis. Myślę sobie, że jednak troszkę zdrowia Bluesmani zostawili na tym lodzie wczoraj, potem przemieszczali się, więc może sie do konca nie zregenerują. Calgary wypoczęte, więć dziś na ich win . A co tam. Jak iść na dno to przynajmniej w blasku Płomieni, słuchając Bluesa.
Calgary Flames - St.Luis Blues - typ:1

pomiędzy wierszami totals:
Boston Bruins - Atlanta Thrashers - over 6,5 (liczę na odrodzenie strzeleckie Atlanty i otwartą grę Niedżwiadków)
Philadelphia Fleyers - NY Rangers - under 5,5 (czekam na under NY już od 4 meczy)

a na koniec:
Phoenix Coyotes - Dallas Stars - typ:2
a to ze względu, iż nadal utrzymuję, że Dallas to jedna z najlepszych ekip wyjazdowych NHL a z kolei Kojoty bardzo często zawodzą przed własną publiką. Coach ma też swoje kłopoty, więc dziś troszkę delikatniej i rozpoznawczo (przerwa mogła jednak odmienić oblicza obu ekip) na zwycięstwo Gwiazd.
pozdro all

Do góry
#501575 - 02/03/2006 22:33 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
CAL-STL typ 1
Wczorajszy meczyk oilersow mi smierdzial no i sie przejechalem,mala kontra zniwelowala straty,ale pokrzyzowala zyski jakie pokladalem w gospodarzy-zapewne oni swe ugraja,bo czasem zdarza sie dzien konia i bramkarz wyciaga prawie wszystko a i skutecznosc bywa na miare krysztalowe kooli.
Dzis innego rozwiazania,jak lomot blusmenow nie przyjmuje do wiadomosci,plomienie nie daza sobie pojechac po bandzie a i niewierze w taka skutecznosc gosci w ataku,jak i obronie.
bedzie albo ostry lomot albo klocki
NYI-NJ typ X2 - 2
Goscie ostro zaczeli,co pokazal wczorajszy mecz,zapewne na tym nie poprzestana bo ostatniej nocy przeszli dobra rozgrzewke przed dzisiejszym spotkaniem.Pozatym nalezy wziasc pod uwage ostania porazke diablow na wlasnym lodowisku-zapewne zechca sie zrewanzowac i udowodnic,ze w NYorku to oni sa lepsi!
FLO-MTL typ under 6,5 prof
Raczej sporadycznie gram na bramki,ale taki wariant przyszedl mi bardzo szybko do glowy,acz czy skutetecznie obralem,pokzae ranek.

Do góry
#501576 - 02/03/2006 22:56 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam z ogromu meczy jaki dzisiaj jest nalezy wybrac tak aby nie poslizgnąc sie na niczym a i cos moze uda sie zarobic:

po pierwsze: nie bede dzis tykał maluczkich kursikow ottawa wczoraj weszła , dzis nie musi , podobnie nie bede gral calgary bo progry na lose blusmenow nie zaczalem i narazie nie planuje

jako pojedynczy typ dam chlopakow z wyzyny colorado bo ich sytuacja wymaga wygrywania przez nich meczy wiec kurs 1,55 marny bo marny ale wezme go.

dołożmy do tego pantery z florydy ktore po fantastycznym meczu zaraz po przerwie olimpijskiej rozbily 8-2 blyskawice a dzis podejmuja na wlasnym lodzie montreal ktory oslabiony brakiem
theodora bedzie latwiejszym kaskiem do zdobycia. kurs 2,15 mysle ze wart ryzyka

3 i ostatnio zarazem typ to philly, ktorych dzisiejszym przeciwnikiem jest rywal z Atlantic division. kursik 2,20 calkiem okazaly. oczywiscie bedac rozsadnym (w miare) jest to inwestycja przyszlosciowa wiec jesli dzis cos by mialo nie wyjsc to szansa dla "lotnikow" bedzie w nastepnych meczach z:
Mar 4 @NYI
Mar 6 MON
Mar 8 CAR
Mar 11 BUF

kursy na zwyciestwa w ich meczach beda rownie dobre jak ten dzisjeszy wiec oby do przodu...
pozdro i dobranoc

Do góry
#501577 - 02/03/2006 23:54 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Witam wszystkich po przerwie.
Dziś u mnie pracowita nocka. Typy już postawione.
Oto one:

Colorado - Columbus (60') 2, over 6,5 goals
Columbus tutaj ma b. duże szanse na zwycięstwo, takie mecze często kończą się tzw. lol'em i myślę, że dziś może być podobnie. W każdym razie za small stake.

Ottawa - Washington (60') 1, under 6,5 goals
No niech Ottawa zacznie grać tak, jak na początku sezonu. Hasek niedysponowany i boję się trochę, że Emery może wpuścić kilka bramek. Mimo wszystko Senators win.

Calgary - St. Louis (60') 1, under 6,5 goals
Czy Flames przełamią serię St. Louis? Ja zaryzykowałem. A under 6,5, bo tak mi mówi statystyka.

Florida - Montreal under 6,5 goals
Po ostrym strzelaniu liczę na under'a. Florida to drużyna under'owa.

NY Islanders - New Jersey under 6,5 goals
Islanders raczej over'owo grają, ale zaryzykuję.

NY Rangers - Philadelphia over 6,5 goals
W meczach między tymi drużynami pada sporo bramek. Może i dziś?

Phoenix - Dallas over 6,5 goals
Postawiłem, ale teraz mam coraz większe wątpliwości czy to było db rozwiązanie...

Powo!

Do góry
#501578 - 03/03/2006 17:42 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Witam na forum


CAROLINA Hurricanes - FLORIDA Panthers
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Huragany z Caroliny cały czas prezentują stały, wysoki poziom. Obecnie są liderami swojej dywizji, konferencji i drugą drużyną w ogólnej klasyfikacji punktowej, zaraz pod Detroit, którzy wyprzedzają ich tylko o jeden punkt. Może gracze Hurricanes nie grają efektownie i ich zespół nie jest naszpikowany wielkimi nazwiskami, ale najważniejsze jest to, że grają skutecznie i konsekwentnie zdobywają kolejne punkty. Carolina może się pochwalić naprawdę rewelacyjnym dorobkiem na własnej tafli, gdzie z 31 spotkań wygrali aż 25, w tym 20 w regulaminowym czasie gry - jeśli chodzi o spotkania na własnym lodowisku są najlepszym zespołem w NHL. Ekipie Hurricanes przyjdzie się dzisiaj zmierzyć z Florida Panthers, którzy w meczach wyjazdowych mają ogromne problemy ze zdobywaniem punktów. Ostatnie (wyjazdowe) efektowane zwycięstwo z Tampą (8-2) było dopiero piątym w 32 meczach wyjazdowych rozegranych przez Pantery. Wczoraj Floryda na własnej tafli podejmowała Montreal Canadiens - po wyrównanym meczu ponieśli porażke 0-1. Dzisiaj zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy mając aż 16 pkt przewagi na drugą w dywizji Tampą mogą zagrać spokojnie i kontrolować przebieg spotkania, miejmy jednak nadzieję, że nie zlekceważą oni swoich przeciwników, którzy mimo tego, że przegrali w tym sezonie wszystkie pojedynki z Caroliną, w każdym z nich potrafili nawiązać równorzędną walkę... Mój typ to zwycięstwo Hurricanes.

BUFFALO Sabres - TORONTO Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hokeiści Buffalo po dwóch porażkach pod rząd mają dzisiaj doskonałą okazję na to, żeby wrócić na właściwy tor. Przyjdzie im się zmierzyć z Toronto Maple Leafs, którzy w ostatnim czasie grają poniżej oczekiwań. Liście przegrały 3 ostatnie spotkania, a ich bilans w ostatnich 16 meczach to tylko 3 zwycięstwa i aż 13 porażek (w tym dwie po OT) - jednym słowem słabiutko i szczerze powiem, że po ostatniej porażce w kiepskim stylu z Washington Capitals na własnym lodzie, nie zanosi się żeby było lepiej. Sabres natomiast, u siebie, potrafią zagrać naprawdę na wysokim poziomie, na własnym lodowisku potrafili odprawić z kwitkiem czołowe ekipy ligi (OTT, PHI, DAL, NYR), w pamięci na pewno każdy kibic Szabli ma także spotkanie z LA Kings (14.01.2006), w którym to Szabelki rozgromiły Króli aż 10 do 1. Toronto w tym sezonie także już raz przegrało w Buffalo (2-5), oprócz tego obydwa zespoły spotykały się jeszcze 2 razy w Toronto, za pierwszym razem zwyciężyli gospodarze po OT, a w ostatnim spotkaniu hokeiści BUF pokonali wysoko kanadyjczyków bo aż 8-4. Myślę, że Szable nie przepuszczą wyśmienitej okazji na przerwanie złej passy i zdobędą dzisiaj 2 punkty. Mój typ to zwycięstwo Buffalo.

CHICAGO Blackhawks - VANCOUVER Canucks
Typ: 1 (razem z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W ostatnim spotkaniu hokeiści Chicago Blackhawks odnieśli cenne zwycięstwo z Predatorami z Nashville. Było to już siódme spotkanie tych zespołów w tym sezonie i sześć poprzednich zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Predators, dlatego wygrana aż 3-0 na własnej tafli na pewno bardzo dobrze wpłynęła na morale zespołu z Wietrznego Miasta. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Vancouver Canucks, z którymi też przegrali wszystko co mogli w tym sezonie... czyżby powtórka z rozrywki i znowu przełamanie? Ja twierdze, że są na to spore szanse. Gracze Canucks mają problemy w wyjazdowych meczach z ligowymi słabeuszami, przypomne tutaj dwie wysokie porażki z St. Louis (4-1, 4-0), a także porażkę z Columbus (6-5). Orkom wprawdzie udało się wygrać już trzykrotnie z Blackhawks, jednak mimo wszystko każde z tych spotkań było bardzo wyrównane. Wydaję mi się, że mocno podbudowani i zmotywowani zwycięstwem nad Nashville hokeiści Chicago Blackhawks mają dzisiaj spore szanse ograć Vancouver, którzy nie zachwycają grą wyjazdową i zdarza im się tracić sporo punktów z ligowymi outsiderami. Mój typ to zwycięstwo Chicago.

Do góry
#501579 - 03/03/2006 17:54 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Chicago - Vancouver----2----Chicago co prawda wygralo z NAshvile 3-0 ale jest to wynik moim zdaniem za wysoki jak na ta druzyne strzelili 3 nie tracac nic .....ieli dobry dzien.w tym sezonie Chicago przegrlo juz 3 mecze z orkami wiec nie stoi nic na przeszkodzie by przegrali 4 raz.Orki musza wygrywac bo za plecami CALGARY,COLORADO i LA bradzo blisko .

Carolina - Florida------1-----Carolina jak dzisiaj wygra to obejmuje 1 miejsce w lidze takiej okazji to chyba nie zmarnuja .

No i to by bylo na tyle dzisiaj POZDRO ALL NHL FANS <LOL>

Do góry
#501580 - 03/03/2006 18:56 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Anahaim-Minnesota
Wilds mają w kościach wczorajszy ciężki mecz z LA i tylko dzięki postawie swego bramkarza rozmiary porażki były minimalne. "Fernando" wie po co stoi,leży,przewraca się, macha kijem w okolicach bramki i między innymi, to jego zasługa, że po stronie strat, Minnesota ma tylko 158 oczek. Czy to wystarczy aby powstrzymać Kaczory? Anachaim wchodzi w fazę decydujących rozstrzygnięć i dzisiejszy mecz może zbliżyć ich na dotyk do Edmonton, które będzie pruło flaki w meczu z San Jose. Porównując zespoły z Anahaim i Minnesoty, od razu w oko rzuca się niewielka liczba straconych goli 161 i 158. Mniej bramek stracili tylko hokeiści z Detroit i Calgary. Typ na Under przy tak zamurowywanych tyłach wydaje się sensowny, a atuty w postaci własnego lodu, mniejszej ilości rozegranych meczy, więcej zdobytych punktów i szansa na zmniejszenie-zminimalizowanie nadziei u rywala na PO, stoją po stronie Donaldów i stąd typ na ich win.
Typ:1 i Under 5.5

Edmonton-San Jose
W tym meczu chłopcy nie będą opowiadać sobie scen z filmu "Rybki z ferajny", a jak już, to prędzej "Szczęki" z szansą wizyty u stomatologa i protetyka. Tu nie ma nad czym kombinować, bo każda z ekip wie o co gra. Kolejna porażka Oliwiarek przy założeniu, że Kaczory i Rekiny wygrają, to już prawie tłok w okolicach ósemki. W mojej chorej wyobraźni zrodził się obraz pojedynku obfitującego w ostre spięcia, liczne power play, a co za tym idzie i gole. Skoro Edmonton strzelił 194, a stracił 190 bramek, a Rekiny 179 strzelonych i 172 stracone, to obrazek z wymianą ciosów i goli jest prawdopodobny i niech tną się nawet do kości, byle był over.
Typ:Over6.5

Do góry
#501581 - 03/03/2006 19:01 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Edmonton - San Jose 3-2 pen 2-1 pen
ten mecz poprostu gospodarze musza wygrac i nie ma mowy o starcie punktów. Maja obecnie 8 lokate z dorobkiem 68pkt w 59 spotkan. Sa od 5 meczy bez win przegrali ostatnio z STL wiec musza wkoncu to przelamac jesli mysla o PO. A tym bardziej ze przeciwnik to bezposredni rywal w walce o PO
Jak do tej pory 2 winy na koncie EDM w meczach z SJ ale oba po karnych wiec prawdopodobienstwo OT duze. SJ jest od 4 meczy bez lost.
TYP 1
Anaheim - Minnesota 1-4, 3-4, 1-4
Jak do tej pory Anahein nie znalazlo recepty na MIN.Trzy rozegrane mecze i trzy porazki. Minnesota od 3 meczy nie wygrala. PO juz chyba sobie odpuscili choc jesli uda im sie pokonac dzisiejszego rywala to jeszcze bedzie tkliła sie iskierka nadzieji. Traktuje ten mecz jak na przelamanie seri bez win dla MIN
TYP 2

I mam nadzieje ze nie bedzie OT w zadnym meczu. Choc z drugiej strony dopatrywalbym sie dogrywek BUF/CHI/EDM

Do góry
Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, pacyfista, alfa, VVega, rymoholik, Irek, Górnik_Wałbrzych, forty, Sony, 11kera11, igea23), 3320 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584196 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07