Strona 5 z 17 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 >
Opcje tematu
#796035 - 18/12/2006 16:56 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: quincy]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
coś z tymi naszymi naziemnymi bukami ostatnio jest nie tak...

...całkiem niedawno w Profie nie mogłem puścic systemu gdzie na jeden kupon (kombinację) wychodziła stawka 25zł \:o

bez komentarza

Do góry
Bonus: Unibet
#796457 - 18/12/2006 20:28 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: quincy]
TomHas Offline
member

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 115
Quincy wyluzuj chłopie.To że dzisiaj Tobie nie wypłacili to nie znaczy że jutro nie wypłacą.A w Gdańsku nie ma więcej punktów ToTo-MiX??
Sam pracuje w ToTo MiXie więc wiem ,że to nie prosta sprawa z wypłatami.Poprostu nie mają pieniędzy w punkcie.
Nieraz krew mnie zalewa jak przyjdzie jakiś "burak" i udaje kozaka że kasa powinna być i to teraz.Ludzie nie mają pojęcia ,że po niedzieli kasy jest całe nic.Nie macie pojęcia jacy ludzie mogą być perfidni.Potrafią czekać pół dnia ,żeby wypłacić im 200zł.A w poniedziałki nie ma co zagrać bo zaledwie 3 mecze w piłke nożną jak dzisiaj i kilka w hokeja.także quincy nie bulwersuj się tylko poczekaj ten dzień lub dwa, a kase napewno otrzymasz. 300zł to jest nic.Ja dzisiaj miałem do wypłaty 1135zł i człowiek zrozumiał.Zależy od podejścia klienta jak człowiek myślący to zrozumie, a jak nie to pies mu morde lizał.

Do góry
#796640 - 18/12/2006 21:41 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: TomHas]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Ciebie krew zalewa jak facet stoi pół dnia po 200zł a mnie krew zalewa że jest wyraźnie napisany regulamin i to że nie jest przestrzegany to jeszcze nic! Sprawa się pogarsza jak paniusia słuchająca bitów z wiejskiej imprezy mi mówi że mają 2 miechy na wypłacenie kasy!
Mało mnie interesuje, że poniedziałek jest ubogi w ofertę i nikt nie przychodzi złotówek zostawiać. Skoro prowadzisz ten biznes to dobrze wiesz, że przypływ gotówki największy jest w weekend a odpływ w poniedziałek. I to do Ciebie należy zadbanie o to aby każdy dostał kasę w poniedziałek. Sam mam biznes gdzie jest kasa i ludzie płacą i wiem ile musze zostawić na następny dzień żebym miał czym wydać itd. No chyba, że w Toto-mixie jest ustalone odgórnie że utarg weekendowy idzie do sejfu albo bóg wie gdzie w co jednak nie wierzę.
Trochę mi sie nie spodobało ostatnie zdanie i mam nadzieje ze to nie jest aluzja do mnie. Po prostu sie przejade do innego punktu a tam gdzie mnie potraktowali jak osobę nie znającą swoich praw mają już jednego klienta z głowy.

Do góry
#796685 - 18/12/2006 22:07 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: quincy]
TomHas Offline
member

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 115
Heh jak ja bym tak rozmawiał z klientem jak ty tu ukazujesz to mojego punktu już by nie było.Poprostu chodzi o to jakie jest podejście klienta jak i kogoś kto stoi za ladą.
Ci co oferują Tobie zakłady też są ludzmi i chyba należy im się szacunek?No ,ale jeśli piszesz o jakimś przypadku gdzie panna cię lekko zlewa to nie lepiej zgłosić to do przedstawiciela ,że miała miejsce taka i taka rozmowa?
Druga sprawa jak już coś wygrałeś to staraj się przyjść jak najwcześniej po wygraną.Tłumaczenie że przyszedłem i nie było kasy nie powinno mieć miejsca.Ty wygrałeś 300zł.3 Gości wygrało po tyś. i przyszli wcześniej i mają kase a ty nie i robisz bałagan.Jak przychodzisz do sklepu i płacisz 100zł, a w kasie nie ma nic pieniędzy to też dajesz do zrozumienia ,że tak nei powinno być bo tak i tak to jest sklep i kasa powinna być do wydania reszty?Też wychodzisz na ulice i krzyczysz ,ze to jest zły sklep bo nei ma wydać reszty?A do tego jest raz na tydzień wypłata na konto ToTo Mixu gdzie należy wpłacić pieniądze.Zostaje tylko 1000zł.Myślisz że to dużo??Ty patrzysz na swój kupon.gdańsk jest dużym miastem i jestem pewien że jest o wiele więcej osób które wygrały większe sumy i nei płaczą że nie ma z czego im wypłacić.
Ja się dzisiaj prosto i kulturalnie umówiłem z gościem że wypłata 1135zł zostanie wypłacone gdy uzbieram tyle.Wziął mój nr tel. i poprostu zadzwoni.Przecież da się to jakoś załatwić.
Z całym szacunkiem nie mam nic do ciebie ale poprostu denerwuje mnie takie coś kiedy ktoś obraża całą firmę (ludzi prowadzących punkty + przedstawicieli) patrząc na jakiś odosobniony przypadek ignorancji.

Do góry
#796722 - 18/12/2006 22:36 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: TomHas]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
TomHas jesteś śmieszny po prostu z takimi wypowiedziami.Człowiek idący do Toto idzie zawrzeć zakład to nie mówi,chciałbym zagrać za 500 zł ale dzisiaj dam tylko 20 zł a resztę doniosę w ciągu tygodnia tylko wykłada kasę ,dostaje kupon.Wygrywa kupon powinien dostać pieniądze a nie wydzwaniać do punktu tracąc swoje zł na telefon.
OT:A co do sklepu o którym wspomniałeś to miałem taki przypadek:Poszedłem do spożywczaka i kobieta nie miała rozmienić 50zł i kazała mi iść rozmienić .Ja kategorycznie odmówiłem, mówiąc ,że to nie ja prowadzę ten interes a skoro nie ma wydać to niech zamknie sklep i będzie jasne ,że nie ma co chodzić tam z tak "dużą" gotówką...Po chwili wydano mi resztę;)

Do góry
#796723 - 18/12/2006 22:36 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: TomHas]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
TomHas jesteś śmieszny po prostu z takimi wypowiedziami.Człowiek idący do Toto idzie zawrzeć zakład to nie mówi,chciałbym zagrać za 500 zł ale dzisiaj dam tylko 20 zł a resztę doniosę w ciągu tygodnia tylko wykłada kasę ,dostaje kupon.Wygrywa kupon powinien dostać pieniądze a nie wydzwaniać do punktu tracąc swoje zł na telefon.
OT:A co do sklepu o którym wspomniałeś to miałem taki przypadek:Poszedłem do spożywczaka i kobieta nie miała rozmienić 50zł i kazała mi iść rozmienić .Ja kategorycznie odmówiłem, mówiąc ,że to nie ja prowadzę ten interes a skoro nie ma wydać to niech zamknie sklep i będzie jasne ,że nie ma co chodzić tam z tak "dużą" gotówką...Po chwili wydano mi resztę;)

Do góry
#796756 - 18/12/2006 23:13 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: Elninio]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Otóż to Elninio.

***ąc już od obsługi w owym konkretnym punkcie nie rozumiem dlaczego po takiej akcji nie mam mieć złego zdania o całej firmie! Tym bardziej, że jednak potwierdziły się moje przypuszczenia i jesteś zobligowany jako prowadzący punkt Toto-mixa do cotygodniowych wpłat pieniędzy. To że zostaje ci tylko 1000 zł a jak sam twierdzisz, jest wiele przypadków, że gracze wygrywają dużo większe sumy które trzeba wypłacić, no to przepraszam ciebie bardzo.. gdzie tu jest management? Ile ta firma jest na rynku, że nadal ma z tym problem jak widze nie tylko w moim odosobnionym przypadku? Wszystko jest dla mnie jasne- wpłaty weekendowego utargu z punktów z całej Polski na główne konto Toto-mix, misie pysie z zarządu kaske ładują na overnight-y albo coś jeszcze lepszego a ja mam się dopraszać o moje pieniądze!!! Już to pisałem i napiszę poraz ostatni. Straciliście klienta! Tyle w temacie.

Do góry
#797078 - 19/12/2006 07:28 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: quincy]
TomHas Offline
member

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 115
Elninio ty jesteś śmieszny.Ja nie rozumiem o co jest walka.W Gdańsku masz wpizdu innych punktów w których wypłacą tobie pieniądze.
A co do tego sklepu Elninio masz w pizdu sklepów gdzie możesz zrobić zakupy chyba ,że mieszkasz na wsi gdzie jest tylko jeden.

Do góry
#797093 - 19/12/2006 08:07 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: TomHas]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
T
Originally Posted By: TomHas
Elninio ty jesteś śmieszny.Ja nie rozumiem o co jest walka.W Gdańsku masz wpizdu innych punktów w których wypłacą tobie pieniądze.
A co do tego sklepu Elninio masz w pizdu sklepów gdzie możesz zrobić zakupy chyba ,że mieszkasz na wsi gdzie jest tylko jeden.


Naprawdę to co piszesz to parodia.Weź się nie ośmieszaj.Nie mieszkam na wiosce to tak dla wyjaśnienia.Natomiast Ty ,żyjesz w jakimś dziwnym świecie ,gdzie chciałbyś ,żeby Tobie płacono natomiast sam nie bardzo Chciałbyś się wywiązywać z umów.Skoro nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, to tym bardziej powinieneś zamknąć interes.

Do góry
#821360 - 30/12/2006 18:52 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: Elninio]
gigii Offline
enthusiast

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 315
Tom Has i inni jezeli dzisiaj w toto-mixie postawilem pare hula-stoch i ten pierwszy zostal zdyskwalifikowany za kombinezon to jak to beda liczyli w toto??? normalnie,zwrot czy cos innego???

Do góry
#821445 - 30/12/2006 19:16 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: gigii]
marcpot Offline
veteran

Meldunek: 08/09/2003
Postów: 1280
Skąd: szpicbergen
jak to jest z toto mixem?
jak w jednym punkcie nie wyplaca bo nie maja kasy to wyplaca w innym?
jak poszedlem z kuponem do innego puktu na dzien dobry kolo mi powiedzial ze nie wyplaca innych kuponow niz od niego. a tak chyba powinno byc co nie?

Do góry
#822269 - 31/12/2006 08:48 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: marcpot]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Jest jakis toto kolo dworca kaliskiego w łodzi?

Do góry
#823070 - 31/12/2006 15:54 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: antyfutbol]
kajtek Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 265
u mnie w kolekturze gosciu prywatnie kupil kompa i ustawil kolo jego stanowiska by w punkcie mozna bylo tworzyc sobie kupony netowe zamiast karteczek. Tylko ze on jest zarabany dziadkami ktorzy skreslaja Toto lige hehe a gosciu ma raj bo nie musi klepac 32 1 hehe

Do góry
#886183 - 22/01/2007 15:45 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: speed82]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Wie ktos jak dlugo trzeba czekac na wyp[late pieniedzy, jezeli jakies zdarzenie sie nie odbedzie. minal juz drugi dzien a oni ciagle mi mowia ze jeszcze wszystkie zdarzenia sie nie zakonczyly \:\)

Do góry
#886263 - 22/01/2007 16:13 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: 4rest]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
nie wiem jak jest teraz ale jeszcze kilka lat temu ajent TM musiał wpłacać na konto centrali utarg dwa razy w tygodniu..oraz nadwyżki ponad jakąś kwotę chyba 1000 czy cos koło tego
co jest właśnie bzdurą bo jak chce się puścic kupon to trzeba mieć cała gotówkę a jak się chce wypłacić to trzeba czekać \:\)
inne ziemniaki robią trochę inaczej chyba ;\) STS i Profek z góry wie ile następnego dnia będzie miał wypłat i z reguły tyle kasy jest przygotowane a jak nie to kurier dowiezie

tu w kasie powinno być bez przerwy kilka tysięcy bo przecież szczycą się tym że można wypłacić w dowolnym punkcie...
a co do poniedziałków - to wiadomo że w poniedziałek jest mała oferta ale wiadomo też że po weekendzie jest najwięcej wygranych ;\)

a zarządzanie TM to już zupełnie historia jak z bajki ;\) pamiętam sytuację przychodzi koleś trafił "13" ale że była łatwa kolejka to do wypłaty miał raptem koło 500 zeta..oczywiście w kasie pusto..przyszedł na drugi dzień dalej pusto bo obrót w poniedziałek był 30 PLN ;\) w***ł się więc przy nim dzwonię na hotlajn i pytam co ma zrobić - odpowiedz prosta:) "powiedz mu ze mamy 60 dni na wypłatę"
neich sobie robią co chcą moja noga tam juz nei postanie a trochę pracy im poświęciłem...

Do góry
#892127 - 24/01/2007 16:23 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: KeeP]
kajtek Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 265
Panowie prosze o pomoc. Czy moglibyscie mi podac gdzie sa zlokalizowane punkty w woj slaskim. miasta Dabrowa Gornicza Czeladz Bedzin lub ew Katowice ??? Na stronie internetowej nie ma nigdzie spisu lokali. Moze znacie jakies punkty to prosilbym o podanie ulic. Dziekuje z gory

Do góry
#892129 - 24/01/2007 16:25 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: KeeP]
kajtek Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 265
Panowie prosze o pomoc. Czy moglibyscie mi podac gdzie sa zlokalizowane punkty w woj slaskim. miasta Dabrowa Gornicza Czeladz Bedzin lub ew Katowice ??? Na stronie internetowej nie ma nigdzie spisu lokali. Moze znacie jakies punkty to prosilbym o podanie ulic. Dziekuje z gory

Do góry
#894478 - 25/01/2007 09:34 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: kajtek]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
tomhas sprawa wygląda tak , że jak idę do sklepu to płacę obojętnie jakim mi się podoba banknotem , ale lalka ze sklepu boi się , że przyjmie fałszywkę i będzie mocno w plecy / nie wiem tylko skąd wie dlaczego nominały o małej wartości są prawdziwe / i mówi , że nie ma wydać reszty .

na zachodzie jest nie do pomyślenia by sprzedawca nie mógł wydać reszty .

przecież w tym momencie gdy odmawia wydania reszty "traci klienta" na długo albo jeszcze dłużej .

a tłumaczenie , że firma ma 60 dni na wypłatę to chyba jest żartowanie z intruzów zwanych G R A C Z A M I


tak jak niektórzy powiedzieli , że jak chcę zawrzeć zakłady to płacę od razu całą sumę to przy szczęściu wygranej powinienem też mieć możliwość wypłaty nawet kilkuset złotych O D R A Z U

gdy nie mogę dostać reszty w sklepie albo w toto mixie wygranej bo nie ma odpowiedniej sumy pieniędzy to znaczy nic innnego tylko to , nie jesteś przygotowany do pracy

mów co chcesz ale takie jest odczucie nie tylko moje

Do góry
#894896 - 25/01/2007 14:21 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: kajtek]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Originally Posted By: kajtek
Panowie prosze o pomoc. Czy moglibyscie mi podac gdzie sa zlokalizowane punkty w woj slaskim. miasta Dabrowa Gornicza Czeladz Bedzin lub ew Katowice ??? Na stronie internetowej nie ma nigdzie spisu lokali. Moze znacie jakies punkty to prosilbym o podanie ulic. Dziekuje z gory



W Dąbrowie G. punkt jest tylko w dzielnicy Zabkowice.Nie polecam jednak wizyt w tym punkcie.Facet wyjatkowo niekumaty , małosympatyczny , robi wszystko w żólwim tempie.W lokalu nakopcone jak cholera i wali piwskiem.O wypłacie wiekszej kwoty mozesz tylko pomarzyc.Moja noga tam nigdy nie stanie a ma czego gosciu żalowac.

W Będzinie totomix jest w pobliżu marketu Kaufland przy ulicy 11 stego Listopada.Lokal godny polecenia.Jasny, czysty i przestronny.Miła obsługa,bardzo sympatyczna i ładna kobitka ,na drugiej zmianie też spoko gośc.

W Sosnowcu punkt znajdziesz przy koncu ulicy Modrzejowskiej.O tym punkcie nic nie napisze bo tam nie bywam.

W Czeladzi totomixa teraz nie ma.

Do góry
#973086 - 19/02/2007 11:20 Re: TOTO - MIX nowa strona [Re: dardaw]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
toto-mix wystawil linie u/o n mecz pilki recznej ! w lidze szwedzkiej. Wczesniej tego nie robili, czy to wplyw ubogiej oferty poniedzialku czy juz tak bedzie na stale ?

Do góry
Strona 5 z 17 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (igea23, latajaca_holenderka, Irek, kemp, Sensei, alfa, pacyfista, Ojro), 3195 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584217 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07