Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#537962 - 20/03/2006 21:02 Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Unibet Offline
enthusiast

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 243
Skąd: Poland
Przed nami 5 kolejka Euroligi.Oto pary owej kolejki:

22-03 Środa

17:45 Lietuvos - Tau Ceramica
18:15 CSKA Moskwa - Bamberg
19:15 Efes Pilsen - Panathinaikos
495 20:45 Treviso - Cibona

23-03 Czwartek
658 19:45 Maccabi T.A. - Cl.Bologna
659 19:45 Olympiakos - Barcelona
660 20:45 Malaga - Zalgiris
661 20:45 Real M. - Ulker

Zapraszam do podawania typów z analizami

Do góry
Bonus: Unibet
#537963 - 20/03/2006 23:47 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Dobra nikt nie pisze to może ja zacznę:
Środa:
1)Benneton- Cibona 1 Benneton ostatni mecz u siebie w fazie Top 16 przeciwnik Cibona która jak do tej pory jest rewelacją tej fazy rozgrywek Benneton bilans 2-2 Cibona 3:1
Jeśli Benneton chce awansować dalej ten mecz poprostu musi wygrać Głównym atutem Włochów jest ich własna hala gdzie grają naprawdę świetnie W tegorocznej Eurolidze w własnej hali wygrali 8 na 9 rozgrywanych meczów i według mnie teraz też odniosą zwycięstwo Cibona której kibicuje stoczy bezpośredni bój o pierwsze 2 miesca z Efesem w ostatnim spotkaniu Patrząc na skład Bennetonu można stwierdzić iż jest to mocna ekipa Drew Gorre Siskaskas Bagarinni ale pełną siłę Benneton pokazuje we własnej hali
więc jak najbardziej widzę win Bennetonu
i tak kurs w Sts 1.40
w Necie niższy więc można skusić się na Benneton (-6.5 pkt)
kurs 1.75 Baw lub też Benneton (-1.5pkt) na wygraną w 1 kwarcie 1.75 Typ troszkę nietypowy ale myśle że Benneton zatakuje z furią od 1 minuty.

2)Efes-Phanatinaikos 2 Niby grecy już w beznadziejnej sytuacji ale ja myślę że Kończynki jescze zawalczą i przed ostatnim spotkaniem sytuacja w grupie będzie wyrównana Cibona pokazała już 3 razy jak ogrywa się Turasów
Prkacin kontzjowany Kontuzja kostki a to może być dużym osłabieniem.Strata z 1 meczu tylko 3 pkt spokojnie do odrobienia do tego trzeba przypomnieć iż w fazie grupowej kończynki przegrały tylko 1 wyjazd Dla mnie Pao to zdecydowanie lepsza ekipa i myśle że rzutem na taśmę wskoczy na 2 miejsce w grupie
Biorę Efes Phanatinaikos 2 za 1.85 w Expekt

3)Lietovaos-Tau Lietovaos bardzo podobał mi się w 1 fazie euroligi po słabym początku ograł na wyjazdach Efes Barcelone Maccabi w fazie top 16 już trochę gorzej ale Cska w grupie poza zaśiengiem mecz z Tau to spotkanie o 2 miejsce pierwszy mecz przegrany 96-89 ale u siebie Litwini mogą to odrobić Tau swoją postawą w weekend poprostu zniesmaczyło 3 kwarta z Malaga 11-28 i mecz który kontrolowali przegrali Co prawda nie ma Mujezinovica ale Lietovaos to bardzo nieobliczalna ekipa choćby tacy gracze jak House Stelmahers mogą poprowadzić do zwycięstwa Atutem Rytas będzie także świetna gra obronna
Tak więc Lietovaos za 1.85

4)Cska-Bamberg David kontra goliat wogóle potencjałow nie da się porównać ale 4-0 Cska zapewniony awans do ćwierćfinałow do tego to Rosjanie więc wałek kontrolowany bardzo możliwy to wszystko kwestia motywacji Expekt wystawił handi 16.5 pkt A po co się rosjanie będą wyśilać wygrają 15 pkt Tak więc Bamberg +16.5 Expekt ale bez szaleństw finasowych w tym meczu

Czwartek:
5)Maccabi-Climano no cóż krótka tu będzie analiza Climano już pogodzone z losem na awans dalej żadnych szans Bagaric pokłócony z trenerem Repesą niewiadomo czy pojedzie do izraela Maccabi walka o 1 miejsce więc nie odpuści Handi -10.5pkt niby duże ale spokojnie do przekroczenia 1.85 Baw

6)Olympiacos-Barcelona Jestem pod wrażeniem gry Olypiacosu który zwłaszcza w swojej hali gra wyśmienicie Barca nie zachwyca ekpia ma za dużo gwiazd ktore są nie do końca ze sobą zgrane Olympiakos w fazie grupowej już pokonał Barce zrobi to poraz drugi i zapewni sobie awans do ćwierćfianału
Do zwycięstwa poprowadzi Edney
Olympiacos 1.60 sts 1.50 Baw

7)Malaga-Żargilis O awansie obie ekipy mogą już raczej zapomnieć Mecz o nic więc przynajmniej niech będzie zabawa dla kibiców w 1 meczu 66-79 czyli 145 pkt ale skuteczność Żargilisu bardzo słaba jako także 151.5 pkt na parkiecie w Maladze do przekroczenia spokojnie 1.85 Baw

8)Real-Ulker Kolejny mecz o nic ulker nie ma szans na awans pozbył sie już Marcusa Haslipa Real grao 1 miejsce w grupie więc zawalczy do tego i raczej nikt nie zatrzyma Rakocevica biorę handi Real (-5.5pkt do prxerwy) 1.85 Baw

Troszkę się Rospisałem

Do góry
#537964 - 21/03/2006 10:12 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
tROSZKE NIE PODOBA MI SIE HANDI NA bENETTON.mYSLE ZE SPRAWA W TEJ GRUPIE JEST JESZCZE OTWARTA I cIBONA NIE MOZE TAK LEKKO ODDAC TEGO MECZU,BO JESLI POTKNIE SIE W NASTEPNYM TO JESZCZE MOZE ODPASC.WAZNY JEST WYNIK MECZU PANATY,JESLI ONA WYGRA TO eFES STANIE POD SCIANA,WIEC NIE LEKCEWAZYLBYM GOSCI W TYM MECZU I ABSOLUTNIE NIE GRAL HANDI NA GOSP.Co do Lietuvosu to zgadzam sie ,ambitna walka w tym meczu moze im dac sukces.Tau -w slabszej formie,jak na swoje mozliwosci i wygrane juz nie tak przekonywujace jak w pierwszej fazie.Mecz Efesu-klasyczny no bet.Podobnie jak w meczu CSKA.Moga odpuscic,aby tylko wygrac,a rownie dobrze zmiazdzyc Niemcow i 30 pkt. real z handi to jeden z lepszych typow jak dla mnie.Wydaje mi sie ze bez problemu zwycieza i potwierdza tym samym aspiracje do kolejnej ruzdy.Pzrewaga gospodarzy jest znaczaca na kazdej pozycji.Olimpiakos na fali,wiec rowniez przychylam sie do typu kolegi.barca-nierowna -w lidze i w Lidze Europejskiej.Atut wlasnego boiska plus przepiekna gra w tej fazie zapewnia sukces.Maccabi-nieprzewidywalne.Troche obawiam sie tego handi,ale moze na skutek braku motywacji gosci uda sie im go pokryc.W tym najwieksza nadzieja

Do góry
#537965 - 21/03/2006 13:26 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Nie wiem skad Wam sie bierze porazka Efesu. Nie graja tak zle, szczegolnie we wlasnje hali. Panathinaikos na moje oko nie ma juz szans. Zawalil calkiem mecze grupowe przegrywal u siebie i teraz nagle ma zaczac wymiatac? Jakim cudem? Efes ma bilans 2-2 i mysle, ze maja wieksze szanse na wygrana. Mieli wpadke z Cibona ale Panata tez z nimi przegrala. Generalnie no bet, ewentualnie troszke na Efes, jak dzien ma Granger to ciezko z nimi wygrac z Stambule. Zakladajac ze Treviso wygra (a tak zakladam) to wiadomo jak wazny jest to mecz. W sumie to tez dziwie sie ze gracie Lietuvos. Takze uwazam ze no bet ewentualnie lekko na TAU ale ja to odpuszczam.

Efes - Panata 1.8 2/10
Treviso - Cibona 1.41 6/10
Real - Ulker 1 lub moze handi

Do góry
#537966 - 21/03/2006 13:55 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

Panathinaikos na moje oko nie ma juz szans.
Quote:



Widzisz kolego chyba masz problemy ze wzrokiem że nie widzisz szans Koniczynek. Co to znaczy że teraz ma zacząć wymiatać? - no a kiedy uwarzasz będzie najlepsza pora Jakim cudem? - przecież to jedna z 3-ech w mojej opinii najlepszych ekip Europy więc tu cudu wcale nie potrzeba tylko gry na swoim poziomie...


Edited by sebkos (21/03/2006 14:01)

Do góry
#537967 - 21/03/2006 14:14 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Sebkos to dziewczyna,niegdys pod nikiem Ewelina(zreszta dobry typer tenisowy,pozdr:))))

Do góry
#537968 - 21/03/2006 15:07 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Quote:

Sebkos to dziewczyna,niegdys pod nikiem Ewelina(zreszta dobry typer tenisowy,pozdr:))))




Po 1 to nie jest prawda

Po 2 to samo wczoraj pisali na temat Liberca, kiedy jak nie teraz to juz przegrywaja tyle. TO jest fajne gadanie przed meczem takie urokliwe i przekonujace ale nie zawsze sie sprawdza. Nie jest tak latwo ograc Efes w Stambule. Piszesz tak o Panacie a nie widzisz, ze to rownie wazny mecz dla Turkow?

Do góry
#537969 - 21/03/2006 15:10 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Jeszcze jedno. Ja nie pisze ze to mecz warty grania duzo. Uwazam ze to typowy no bet ale dla emocji i adrenaliny zagram sobie lekko Efes i tyle. Nie przekonuje nikogo do grania Efesu ale mam prawo dziwic sie jesli obstajecie murem za Panata i to tylko wskazuje. Twoja reakcja jest taka kjakbym grala Efes 10/10 i kazdego na sile przekonywala ze to pewniak.

Do góry
#537970 - 21/03/2006 15:16 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
NIe , moja reakcja jest dlatego żę nie widzisz szans dla Panasi - a ja je widzę i o tym piszę. Różnimy się i tego nie neguję bo i dobrze - od tego jest forum. Tylko nie od pisania głupotek typu nie widzę dla kogoś sznas... jak są nawet w 0,01% to zawsze są bo to sport...

Do góry
#537971 - 21/03/2006 15:32 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
Ok czyli jak gra Kubot i Federer to tez naganne jest napisanie ze Lukasz nie ma szans bo teoretycznie ma. Ja rozumiem w czym rzecz tyle, ze to jest typowe czepianie sie szczegolow malo istotnych. Obojetnie jak ja oceniam szanse Panaty to aby na nich grac trzeba miec argumenty a ich nie przedstawiasz. Ja rowniez uwazam ze po to jest forum aby wymieniac takie mysli ale po co sie czepiac na sile? Wiadomo ile w euro jest niespodzianek z bilansu 1-3 w takiej grupie jest bardzo ciezko wyjsc i roznimy sie owa ocena ale to neistety nie sa glupotki ale fakty.

Do góry
#537972 - 21/03/2006 19:00 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
ja widze do grania jutro panathinaikos,jako team który obudził się z letargu,ciężki mecz ze względu na turecką publike,a turcja raczej ma "średnie" kontakty z grecją ogólnie..takie animozje ,więc atmosfera wybuchowa.Grecy znowu złapali wiatr w skrzydła,efes nie podołał ostatnio treviso na wyjeździe.Skoro efes mógłdostać od siebie u fenomenalnej cibony,to również może dostać od panathinaikosu,o kórym myśle,ze znowu można zacząc mówić "fenomentalny".Chyba potrzebowali takie kopa i przyszpilenia pod ściane..nei wiem..ale typ na panathinaikos napewno warty..zwłaszcza ż to drużyana z charakterem...odpadnięcie to bedzie mega klęska i porażka nie kryjmy tego,dla najlepszego teamu europejskiego.No i tez te ambicje...grecy kontra turcy...mecz z podwójną motywacją zdecydowanie.I myśle,że grecy jadą tam naprawde wściekle zmotywowani.

mój typ to panathinaikos.Zdecydowanie gra o ktorej myśle najwiecej co do jutra.


A co do cibony..handi duże ..i +7 zdecydowanie do grania,ale ja wole panathinaikos.Benetton ostatnio wygrałz efesem,ale nie było to olśniewające i wlasciwie wygrali samąkoncówka...i to właśnie jakośchyba około 7 punktami...a cibona potrafiła skopać efes,no i sa w ogniu to druga sprawa,można próbować cibona +7,ale bez wiekszych stawek raczej.Benetton może wygrać,ale ja ten mecz widze jako bardzo wyrównany mecz,tak jak z efesem z rozstrzygającą końcówką.


Tau z lietuvosem to dla mnie no bet.


Główny typ na jutro to panathinaikos,ale jakto z koszem,czekam do ostatnich kilkudziesięciu minut przez rozpoczeciem meczu na najnowsze info i robie zakład, z tm ,że jak mówie,na dzien dzisiejszy panatha 7/10

Do góry
#537973 - 21/03/2006 19:07 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
aha i zpamietajcei ten dzień...bo nieczęstio na panathinaikos ma sie kurs oscylujący koło 1.85 (toto-mix).a co do awansu panathinaikos szanse ciągle realne...mistrza nie poznaje sie po tym jak upada tylko po tym jak wstaje,nawet najlepsze druzyny mają kryzysy,nie ma na ziemi druzyny która zawsze wygrywała wszystko i wszędzie,a o ich klasie świadczyło to jak wychdoziliz takich opresji,zobaczymy co poiaże panathinaikos,to bedzie "świeta wojna"

Do góry
#537974 - 21/03/2006 21:22 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Co prawda już napisałem dość dużo na temat 5 kolejki ale zabiore jeszcze raz głos odnośnie Pao

Z całym szacunkiem dla Juanki (tak na marginesie ma coś ze stylu pisania Eweliny ale mniesza z tym) zgadzam się z sebkosem i z Kacprem Efes to moim zdaniem zdecydowanie gorsza ekipa i tak naprawdę to jej siła to Domercant i Granger i Prkacin jeśli potwierdzi się kontuzja Prkacina to sytuacja Efesu może być nieciekawa Druga sprawa Granger w 1 meczu 7z8 za 3 pkt i to już się napewno nie powtórzy bo gracze Pao zwrócą uwagę na amerykanina Zostaje Domercant ale on sam nie da rady.Sprawa kolejna Efes to nie jakiś monolit na własnym boisku Przegrana z Lietovosem i 2 przegrane z Ciboną to pokazują Rzecz czwarta Pao jedzie bez obciążenia i to będzie ich atutem to turcy będą bardziej spięci bo to jest dla nich kluczowy mecz dostaną po dupie u siebie i potem wyjazd do Cibony a tam 4 porażka dramat się dopełni i po Efesie Jak dla mnie naprawdę warto spróbować Pao o czym pisałem już wczoraj Oczywiście może sie rożnie ułożyć ale ja powiem tak moje subiektywne odczucie Pao ten mecz wygra i pokaże swoją klasę
A nie zdziwie się jak używając dosadnego języka poprostu Turasów rozpier......

Do góry
#537975 - 21/03/2006 21:42 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
co do pao
"

2006 GREEK CUP WINNERS
The first trophy is “green”! Since last Saturday, Panathinaikos is the 2006 Greek Cup holder and at the same time the club with the most Cup wins after surpassing Aris!. The result, besides adding one more trophy to the club`s collection, adds a great psychological boost to the team who will go to Constantinople to face Efes Pilsen high morale! Panathinaikos won the trophy and rightly so, overcoming a tough opponent as Maroussi were, as during the crucial points of the game the players showed their class and character and, playing with passion, won the Cup"

Oni są w niesamowitym gazie...jeśli turcy jutro nie bedą w super formie i naprawde skoncentrownani to dostaną ...teraz wiedzą o co walczą,i myśle,zę dawno w takiej sytuacji nie byli,a każde ostaaatnie wyniki poprostu pokazują,że chyba znowu mamy do czynienia z "dawnym" panathinaikosem,nr 1 w europie

Do góry
#537976 - 21/03/2006 21:46 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
sory,ale tu sie nie da edytować....


"This trophy must boost our morale for the tough game against Efes Pilsen. Starting tomorrow, we turn a page and prepare for the game against Efes.» The final’s MVP, Kostas Tsartsaris, noted: «We reached our first goal out of the three that we have set at the start of the season. We won the Cup against Maroussi, a very good team. The game was decided in details, in defense plays and unforced shots. Starting tomorrow, though, the celebrations are over as we have a difficult game in Turkeyα.» Frangiskos Alvertis added: «The Cup was the first out of our three goals and we made it. The other two are next. Our mind from now on is on Efes.»"

Do góry
#537977 - 21/03/2006 22:08 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
jedyn co martwi to :
2005.04.08 Pilsen Istanbul 75 : 63 Athens Panathinaikos


tak,spodziewam sie piekła na trybunach jak pisałem...ale stawka myśle zaduża...efes tanio skóry nie sprzeda...w nowinki o kontuzjach nie wierze tak czy tak ,zwlaszcza efesowi.Takę tym narazie bym sien ie sugerował,trzeba poczekać do jutra,może jakieś chłopaki z turcji na BA podadzą jakieś konkretniejsze jnfo

Do góry
#537978 - 21/03/2006 22:22 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Quote:

jedyn co martwi to :
2005.04.08 Pilsen Istanbul 75 : 63 Athens Panathinaikos


tak,spodziewam sie piekła na trybunach jak pisałem...ale stawka myśle zaduża...efes tanio skóry nie sprzeda...w nowinki o kontuzjach nie wierze tak czy tak ,zwlaszcza efesowi.Takę tym narazie bym sien ie sugerował,trzeba poczekać do jutra,może jakieś chłopaki z turcji na BA podadzą jakieś konkretniejsze jnfo



Jakoś mnie to nie martwi Piekiełko może i będzie ale jak Pao szybko przejmie incjatywę to uciszy szybko publiczność Z kontuzją się może różnie okazać fakt ale to nie zmienia mojego zdania odnośnie tego meczu
VAMOS PAO!!!!!!!!!!

Do góry
#537979 - 21/03/2006 23:22 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
4)Cska-Bamberg David kontra goliat wogóle potencjałow nie da się porównać ale 4-0 Cska zapewniony awans do ćwierćfinałow do tego to Rosjanie więc wałek kontrolowany bardzo możliwy to wszystko kwestia motywacji Expekt wystawił handi 16.5 pkt A po co się rosjanie będą wyśilać wygrają 15 pkt Tak więc Bamberg +16.5 Expekt ale bez szaleństw finasowych w tym meczu

Równie dobrze idąc teorią spiskową rosjanie moga spokojnie ten mecz przegrac 1 pkt i tez nic sie nie stanie a kurs 6.0 jest wart zagrania na ekipe z niemiec.Jak wiadomo ruscy uwielbiają robic ustawki na mecz a ten mecz jest 99% prawdopodobienstwem ze zostanie ułozony(odpuszczony)przez ekipę CSKA.

Do góry
#537980 - 22/03/2006 09:01 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
Dziś zdecydowanie Pana -1.5 Trzeba brać puki handi takie niskie . Pana przegrała na wyjeździe w sezonie zasadniczym tylko raz z Malagą 3 punktami. Poza tym pierwsze mecze fazy top16 to 3 minimalne porażki jednak każdy wie że Konieczynki przechodziły wyraźny kryzys, zresztą nie tylko w Eurolidze ale również w swojej lidze krajowej. Jednak teraz ich forma wyraźnie rośnie. Jeszcze tak IMO pierwszy mecz, wygrany przez Efes 73-76 to zasługa w głównej roli rzutów za 3pkt (zresztą w których są najlepsi w tej edycji). Granger trafił m. in. 7/8 prób . I to jest chyba jedyna taka rzecz jaka mnie martwi bo w meczu z Cibona Pana nie najlepiej broniła obwód i goście często trafiali, przynajmniej przez pierwsze 3 kwarty. Myślę jednak, że dziś zobaczymy starą dobrą Panatę z sezonu zasadniczego. Na jakimś forum czytałem gdzieś na 2 kolejki przed zakończeniem zasadniczej części rozgrywek, że Obradovic zmienił zupełnie cykl treningowy ekipy Greckiej, tak aby ta była doskonale przygotowana do walki o Euroligę. Ludzie z Grecji odradzali grać wówczas na nich i kto wie, może ten cały kryzys to po prostu był efekt mozolnych treningów???

To by było na tyle, gram to mocno dziś. Poza tym Panathinaikos ma za doświadczonych zawodników aby mogli ulec presji publiki. To nie jest Olympiakos, gdzie graja młodzi i bardzo przyszłościowi gracze. To jest ekipa, gdzie 3/4 składu to ludzie w takim wieku w jakim osiąga się największe sukcesy.

Cya

Do góry
#537981 - 22/03/2006 10:44 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
A ja cos czuje ze CSKA zniszczy Niemcow.Patrzac na mecze grupowe CSKA-z Pau i innymi tego typu druzynami CSKA wygrywalo 20 i wiecej pktami.Bamberg juz w meczu z Tau pokazal ze jest zrezygnowany. W poczatkoych meczach drugiej fazy jeszcze walczyl,ale od stanu 0-3-spasowal.Mysle ze Rosjanie zagraja na luzie i juz w polowie meczu pokryja handi,podobnie jak zrobilo to tau.Dobrym typem jest zagranie na polowke meczu,a tu handi pewnie bedzie okolo 8 pkt

Do góry
#537982 - 22/03/2006 10:58 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Quote:

Jeszcze tak IMO pierwszy mecz, wygrany przez Efes 73-76 to zasługa w głównej roli rzutów za 3pkt (zresztą w których są najlepsi w tej edycji).




To miało wielki wpływ,ale do tego panathinaikos,zawodnicy przekonani są ,że wówczas sędziowie ich skrzywdzili i mimo swojej słabej gry powinni byli wygrać,tak uważali,także dzisiaj to kolejny powód motywujący panathinaikos...mogą teraz udowodnić ,że mieli rację i spróbować pobić efes u nich.



A to napisał nam Turek na BA "I am saying again Popovic, Domercant,Kerem Gonlum and also for this match Prkacin are injured.But Domercant and Gonlum are better than the last week but Prkacin is not very good condition.According to his MR results doctors said that he will decide to play or not to play"

Value leży zdecydowanie po strony panathinaikosu,zwłaszcza że kursy an obie drużyny dosyć wyrównane.

Do góry
#537983 - 22/03/2006 11:03 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Quote:

Mysle ze Rosjanie zagraja na luzie




Dlatego myślę o overze 147,5

Napewno bym nie grał hc na CSKA, conajwyzej drobne na Niemiaszków.

Zastanawiam sie również czy buki nie przeszacowały linii w Efes-Panata. (149,5)

Teraz tylko dobrze pogłowkować i coś wybrać (over czy hc -2 na Panatę)

Do góry
#537984 - 22/03/2006 11:51 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Z overem w panathinaikosie bym uwarzał,...ta gra możę iść w obie strony....na pierwszy rzut oka zachęcająco niski handicap jak an emcz z panathinaikosem,ale pamiętaćwarto,że główną bronią turkó dzisiaj będzie super defensywa i jeśli nią bedą w stanie zatrzymać greków to bedą mogli mysleć o zwycięstwie,a jeśli pozwolą im dużo rzucać to bedzie po zawodach,w tym meczu dla mnie over/under to loteria raczej

Do góry
#537985 - 22/03/2006 12:15 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Witam

Nie bede analizowal poszcegolnych meczy bo niestety nie mam czasu,w tej kolejce zagralbym na Olympiakos,Efes i Tau kursy bardzo dobre w granicach ok 2 na kazdy z tych spotkan,a co do ekipy Efesu to bardzo prawdopodobne jest to ze wystapi Prkacin a jesli nawet nie zagra to Efes jest w stanie wygrac z panatha.

Pozdrawiam
w takim razie nie widzę sensu Twojej wypowiedzi tutaj...
Znalazles czas ,zeby coś skrobnąć...sadze wiec ,ze mozesz w paru słowach napisać dlaczego grasz tak a nie inaczej(nie tylko dlatego ,ze kurs oscyluje w okolicach podwojenia kapitału)
Pozdrawiam


Edited by zw1 (22/03/2006 15:24)

Do góry
#537986 - 22/03/2006 13:42 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Naprawdę nie chcę się czepiać ale co to za pisanie w stylu że ktoś jest w stanie z kimś wygrać. Przecież to sport i każdy z każdym przed meczem moze wygrać - żadnego argumentu poza niby dobrym kursem na Efes kolega nie podał. Bez dwóch zdań ekpia Efesu była kiedyś mocniejsza kadrowo jak za czasó Browna, obecnie to średniak którego Panata powinna zlać - a motywację ma to pewne...

Do góry
#537987 - 22/03/2006 13:52 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Tak tylko ze ten sredniak ju zraz ogral panate wiec czemu nei mialby tego uczynic dzis tymbardziej grajac na wlasnym parkiecie? Jak dla mnei raczej NO BET ewnetualnie lekko na Kebabow:)

Do góry
#537988 - 22/03/2006 14:27 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
A Panata nie powinna zlac Cibony? Bennetonu? Co to za argument. Skoro to taki klasowy zespol to czemu juz 3 razy przegral w grupie? Wałek czy spisek z udzialem sedziow? Ja ostatecznie nie zagralam ale mysle ze Efes wygra.

Do góry
#537989 - 22/03/2006 14:56 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Pamiętaj,że nie istnieje na zimei zespół który wygrywał zawsze i wszystko i kady ma wznosy i upadki...wszystko zależy od tego czy panathinaikos faktycznie wygrzebał sie już z bagna czy nie,jak forma u nich stoi,mentalnie uważam,że po pucharze wygranym w grecji,zniszceniu cibony u sibie bedą przygotowani,tylko czy sprostają dzisiaj formą,przeciwko teoretycznie osłabionemu efesowi?Jeśli faktycznie wrócili do dawnej formy to zdecydowanie tak.

Do góry
#537990 - 22/03/2006 15:26 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Phanata była w dużym kryzysie bo jak napisał Kacpro nie ma zespołów które wygrywają wszystko wysoka wygrana z Ciboną już pokazuje że PAO nie składa jescze broni zabieram głos poraz kolejny no naprawdę dziwne są wypowiedzi są w stanie wygrać są lepsi i wygrają Pao jest w kryzysie Efes gra u siebie no bez jaj przecież to nie są żadne argumenty
Oczywiście Efes może wygrać bo przecież to jak napisał Sebkos to jest sport.Ale naprawdę używajmy jakiś racjonalnych argumentów
Wszystko rostrzygnie się na parkiecie

Do góry
#537991 - 22/03/2006 15:33 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
no skora wlasna hala nie jest argumentem to widze ze z kosszykowka nie miales zbyt duzo wspolnego jest to napewno argument i bardoz duzy a poza tym nie caly miesiac temu ten sam efes pogral ten sam panatinaikos wiec czemu ma go nei ograc dzis??

PS jak zwykle wszystko zweryfikuje PARKIET:)Jak dla mnei NO BET tak jak napsialem wczesneij ale jesli sie upieracie rpzy graniu tego meczu to EFES:)
POZDRAWIAM

Do góry
#537992 - 22/03/2006 15:36 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Bukmacherzy robią co mogą by zniechecić swoich żywicieli do gry na Panate...ale i tak PAO dzisiaj wygra...nie wiem do konca jak jest z osłabieniani bo o tym dowiemy sie przed samym spotkaniem a "zasłona dymna" w wykonaniu Efesu jest jak najbardziej wskazana bowiem styl gry Turków jest bardzo łatwo odczytać...tak mi sie przynajmniej wydawało jak ogladałem ich spotkania Euroligowe...niestety niektorzy trenerzy nie potrafia odpowiednio ustawic zespołu,zeby Efes nie istniał w ataku(nie umiał tego zrobić chociażby Kijewski w meczu jak najbardziej do wygrania w Sopocie).
Obradovic to swietny fachowiec...bardzo go lubie ale jego pewność siebie jest czasami bardzo irytująca...
Teraz staje przed nie lada zadaniem,
postawiony pod sciana,ale czuje,ze zawodnicy ,ktorych odpowiednio selekcjonował przez kilka sezonów dzisiaj go nie zawiodą...
Ja mimo niskich kursó tez gram PAO...do tego dorzucam under bo linia moim zdaniem jest odpowiednia do gry...PAO potrafi grac mecze underowe jezeli sa do tego odpowiednie warunki co pokazał dobitnie mecz pucharowy w ostatni weekend z Maurosi...watpie by Granger miał tyle miejsca co ostatnio...poza tym ten zawodnik ma swoje lata i nie wierze ,ze w kazdym meczu potrafi grać jak z nut....pamietam jego wyuczyny w CSKA i jezeli nie wpadnie mu kilka rzutów potrafi być bardzo destukcyjny dla swojego zespołu...

Do góry
#537993 - 22/03/2006 15:37 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
a co do publiki to faktycznie hala będzie puściejsza niżzwykle,bo w miedzy czasie bedą derby galatasaray-fehnerbace.

Do góry
#537994 - 22/03/2006 20:33 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
ekhm

Elegancko,z tym,że ja i tak nei zagrałem bo nei zdąrzyłem do toto mix,nie miałem czasu...taki mój "fart" po pycie...heh.Ale mniejsza z tym,jutro też jest dzień,trzeba pomyśleć o maccabi -10.5

Do góry
#537995 - 22/03/2006 21:52 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Quote:

Dobra nikt nie pisze to może ja zacznę:
Środa:
1)Benneton- Cibona 1 Benneton ostatni mecz u siebie w fazie Top 16 przeciwnik Cibona która jak do tej pory jest rewelacją tej fazy rozgrywek Benneton bilans 2-2 Cibona 3:1
Jeśli Benneton chce awansować dalej ten mecz poprostu musi wygrać Głównym atutem Włochów jest ich własna hala gdzie grają naprawdę świetnie W tegorocznej Eurolidze w własnej hali wygrali 8 na 9 rozgrywanych meczów i według mnie teraz też odniosą zwycięstwo Cibona której kibicuje stoczy bezpośredni bój o pierwsze 2 miesca z Efesem w ostatnim spotkaniu Patrząc na skład Bennetonu można stwierdzić iż jest to mocna ekipa Drew Gorre Siskaskas Bagarinni ale pełną siłę Benneton pokazuje we własnej hali
więc jak najbardziej widzę win Bennetonu
i tak kurs w Sts 1.40
w Necie niższy więc można skusić się na Benneton (-6.5 pkt)
kurs 1.75 Baw lub też Benneton (-1.5pkt) na wygraną w 1 kwarcie 1.75 Typ troszkę nietypowy ale myśle że Benneton zatakuje z furią od 1 minuty.1 kwarta 24-18
88-80
2)Efes-Phanatinaikos 2 Niby grecy już w beznadziejnej sytuacji ale ja myślę że Kończynki jescze zawalczą i przed ostatnim spotkaniem sytuacja w grupie będzie wyrównana Cibona pokazała już 3 razy jak ogrywa się Turasów
Prkacin kontzjowany Kontuzja kostki a to może być dużym osłabieniem.Strata z 1 meczu tylko 3 pkt spokojnie do odrobienia do tego trzeba przypomnieć iż w fazie grupowej kończynki przegrały tylko 1 wyjazd Dla mnie Pao to zdecydowanie lepsza ekipa i myśle że rzutem na taśmę wskoczy na 2 miejsce w grupie
Biorę Efes Phanatinaikos 2 za 1.85 w Expekt 56-66

3)Lietovaos-Tau Lietovaos bardzo podobał mi się w 1 fazie euroligi po słabym początku ograł na wyjazdach Efes Barcelone Maccabi w fazie top 16 już trochę gorzej ale Cska w grupie poza zaśiengiem mecz z Tau to spotkanie o 2 miejsce pierwszy mecz przegrany 96-89 ale u siebie Litwini mogą to odrobić Tau swoją postawą w weekend poprostu zniesmaczyło 3 kwarta z Malaga 11-28 i mecz który kontrolowali przegrali Co prawda nie ma Mujezinovica ale Lietovaos to bardzo nieobliczalna ekipa choćby tacy gracze jak House Stelmahers mogą poprowadzić do zwycięstwa Atutem Rytas będzie także świetna gra obronna
Tak więc Lietovaos za 1.85 65-63

4)Cska-Bamberg David kontra goliat wogóle potencjałow nie da się porównać ale 4-0 Cska zapewniony awans do ćwierćfinałow do tego to Rosjanie więc wałek kontrolowany bardzo możliwy to wszystko kwestia motywacji Expekt wystawił handi 16.5 pkt A po co się rosjanie będą wyśilać wygrają 15 pkt Tak więc Bamberg +16.5 Expekt ale bez szaleństw finasowych w tym meczu 76:64

Super wieczór z Euroligą mam nadzieje że ktoś skorzystał dużo sczęscia ale sie udało Miejmy nadzieje że jutro powtórka Analizy już zrobione więc nic tylko grać mam nadzieje że jutro znowu zacytuje 2 częsć mojego postu pozdro




Do góry
#537996 - 22/03/2006 22:00 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
hrabia jak myślisz?ciupiemy jutro maccabi -10.5?Bilans z climamio i tak już mają na plus po wyjazdówce,ale u siebie myśle,że 10 pkt handi przeskoczą, w meczu z climamio pogrążonym w chaosie

Do góry
#537997 - 22/03/2006 22:08 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Quote:

hrabia jak myślisz?ciupiemy jutro maccabi -10.5?Bilans z climamio i tak już mają na plus po wyjazdówce,ale u siebie myśle,że 10 pkt handi przeskoczą, w meczu z climamio pogrążonym w chaosie




Jak najbardziej warto spróbować na początu tematu w swoim poście podałem również pomysły na mecze czwartkowe i tam również uwzględniłem Maccabi -10.5 pkt bo myśle że dostaną tęgie lanie

Do góry
#537998 - 22/03/2006 22:35 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
A win tonight will assure a place in the quarter finals

At the NOKIA Arena (20:45) vs Climamio. that two weeks ago was beaten by Maccabi in Bologna 84-89. Tal Burstein returns after missing the games in Bologna and vs Real Madrid.
22/03/2006

Maccabi Elite Tel Aviv is supposed to assure its place in the Euroleague quarter final tonight (NOKIA Arena, 20:45) with a win over Climamio Bologna.
Head coach Pini Gershon welcomes back Tal Burstein who missed the last two Euroleague games through injury. "I don`t know how much he will be able to play", says Gershon, "but I am sure he is going to contribute".
Jasmin Repesa, the Croatian coach of Climamio, thinks that Maccabi were lucky to win 89-84 in Bologna. "But there is no doubt that at home Maccabi are always favorites", says Repesa. And he should know. He coached the team that were thrashed 74-118 in the Final Four 2004 Final at the NOKIA Arena. In four games vs Gershon, Repesa won only once, 99-89 on January 2004 in Tel Aviv. Maccabi holds a 6-4 lead in meetings between the two clubs.
The leading players for the Italian Champions are: Croat Center Dalibor Bagaric (2.16m), Slovenians Sani Becirovic & Erazem Lorbek, Americans Travis Watson & Kewane Garris & Italian prodigy Marco Belinelli.


Co z Bagariciem w końcu będzie?

Zresztą niewydaje mi sie,żeby climamio będące już w ppraktyce za burtą próbowało odnieśc spektakularne zwycięstwo,raczej dostaną ,myśle tak około 15 punktami.Maccabi w formie,a do tego co tu kryć mecze z climamio dla nich zawsze ważne,bo te drużyny już sporo razy sie spotkały i bilans naprawde do tej pory dosyc wyrównany,co podnosi prestiż gry i motywacje maccabi(nie spodziewam sie tego samego po climamio,gdyż oni naprawde już nie mają o co grać,a atmosfera w zespole troszke sie przypsuła).Teoretycznie cliamio coś tam może próbować jeszce,ale to taka matematyka,ze hcyba każdy wie jaki bedzie finał.W Maccabi są jeszce zawodnicy,którzy pamiętają ostatnie spotkanie tych drużyn w nokia arena kiedy to maccabi znokautowało,zmiażdzyło itp climamio...to był pogrom....doświadczenei procentuje napenwno,climamio młody ambitny zespół,ale czy są w stanei walczyć z tkądruzyną?i to w takim "magicznym miejscu" jak hala nokii gdzie nieliczni tylko wynoszą cokolwiek?

Dla climamio ma nie grać stefano mancinelli,z powodo złamanego nosa.Climamio pełny skład,z Burnsteinem.

Baston i spółka mają okazje zapewnic sobie awans i praktycznie pierwsze miejsce w grupie już jutro .Naprawde nie wyobrażam sobie Climamio czyniącego jutro jakąkolwiek szkodę maccabi...zwłaszcza w Izraelu,i w takim momencie rozgrywek.Nalezy dodać,że Climamio zmuszone bedzie szaleńczo atakować i jednocześnie jakimś cudem super sie bronić,bo muszą wygrać 5 punktami jesli chcą marzyc o daleszej "matematyce"..ja w to nie wierze i nie z takim climamio jakie obserwujemy aktualnie.Zresztą Ich przeciwnikiem jest nei byle kto tylko czołówka europejskiego basketu.Handicap -10.5 to mój wstępny typ na maccabi,stawka 7/10.Motywacja by wygrać dla maccabi będzie bankowo,zwłaszcza ,że następny mecz na wyjezdzie z ulkerem,niby to tylko turasy,typowy średniak aktualnie euroligi,ale jak gra sie w Turcji wie każdy...piekło .Więc po co komplikować,kiedy można wygrać jutro i być może mieć już I-sze miejsce zaksięgowane...


no i taki PS.Moim zdanie maccabi na wyjezdzie w climamio grało naprawde w sumie średnio...bez fajerwerków,a jednak wygrali z climamio...teraz będzie bursntein,jest vujcic,baston (w fenomenalnej formie!!ostatnio wpakował 30 punktów w Ramath Hasharon),solomon,oraz bursntein,któego powrót do wypadł podobno ostatnio zaskakująco dobrze.Dodam,że w tym spotkani chociażby Solomon plażował i nie grał...wszystko ze względu na ten mecz w eurolidze...także widać jakie podejśćie ma maccabi do tego spotkania...Nie wiem jak wy,ale ja jestem pewny stosunkowo mocno tego meczu...nie można mowic o pewniakach itp,bo to sport,ale wszystkie znaki na niebie wskazują jutro na maccabi poprostu latające po parkiecie.

Do góry
#537999 - 22/03/2006 22:37 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
"Dla climamio ma nie grać stefano mancinelli,z powodo złamanego nosa.Climamio pełny skład,z Burnsteinem." w tym zdaniu oczywiscie literówka sie wkradła,miało być,że maccabi full skład,wraz z burnsteinem

Do góry
#538000 - 23/03/2006 10:50 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Czesc

Mój typ na dzisiaj to:

Maccabi T.A. – Climamio Bologna 0:10,5 typ: 1 8/10

Obydwie drużyny w ostatnich 10-ciu meczach mają prawie taką samą serię (7-3 Maccabi, 6-4 Climamio) jednak uwzględniając to, że Maccabi zagra ten mecz przed własną publicznością stawia ten mecz w zupełnie innym świetle (Maccabi 8-1 Home, Climamio 3-6 Away). W pierwszym meczu po bardzo wyrównanej grze Maccabi wygrało 5-ma punktami, w zeszłym tygodniu natomiast Maccabi pokonali 15-ma punktami zawsze groźny Real Madryt (postawiłem wtedy handicap na Real .). Biorąc pod uwagę fakt, że Maccabi prezentuje ostatnio rewelacyjną formę, że zagra wreszcie w pełnym składzie; dodatkowo niejasna jest sytuacja z Bagarciem (na e-baskecie pisze, ze umowa z nim została rozwiązana i nie jest on już zawodnikiem Climamio) – to wszystko sprawia, że ten handicap jest do przekroczenia. Skoro Climamio przegrało na wyjezdzie z Realem 16-ma punktami, a Maccabi wygrało u siebie z Realem przed tygodniem 15-ma punktami to dzisiaj spodziewam się zwycięstwa Maccabi różnicą 15-20 punktów.

Do góry
#538001 - 23/03/2006 11:08 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Olympiakos – Barcelona 0:5,5 typ: 2 6/10

Po ubiegłotygodniowym, niespodziewanym zwycięstwie nad Unicają Malaga Olympiakos przystepuje do tego meczu jako faworyt. Rzeczywiście Grecy mogą wygrac ten mecz, ale warto tutaj zauważyć, ze w ostatnich 5-ciu meczach wyjazdowych w Eurolidze Barca przegrała tylko raz – z Maccabi Tel Aviv. Pokonali za to m.in. Malagę po bardzo emocjonującym meczu i Żalgiris (co prawda tylko jednym punktem, ale po dwóch kwartach prowadzili róznicą ponad 20 punktów). W pierwszym meczu Barcy z Olympiakosem Barcelona wygrała 4-ma punktami, ale i ten wynik nie oddaje do końca przebiegu spotkania, bowiem przewaga gospodarzy oscylowała cały czas w granicach 7-12 punktów. Olympiakos może wygrać ten mecz, ale myslę, ze Barca nie jest druzyną, która da się pokonać róznicą przynajmniej 6ciu punktów. Na portalu e-basket.pl Goran Jagodnik typuje nawet zwycięstwo Barcelony. Zakładam, że Barca nie przegra tego meczu (biorąc pod uwage handicap) ale w tym meczu wszystko jest możliwe zatem stawiam tylko 6/10.

Do góry
#538002 - 23/03/2006 12:37 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Wydaje mi sie ,ze Ulker(na Eurobaskecie czy nawet na BA mozecie sobie poczytac o ich oslabieniach) za duzo dzisiaj nie rzuci...jak przekroczy 50 pkt to bedzie sukces...Real powinnien ich rozgromić trzydziestakiem a moze i wiecej...

Do góry
#538003 - 23/03/2006 12:57 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
zw z tymi 50pkt to teraz przesadziles<SZOK> w zeslzym tygodniu tez unicaja maila ich rozjechac ale zagadam sie z toba real dzis wygra latwo i spokojnie;) ale 50 kebaby rpzekrocza;)

Do góry
#538004 - 23/03/2006 13:12 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Ulker bez Kutulaya, Doznal kontuzji podczas treningu. A wiemy jak duzo znaczy ten gracz dla turkow.

Do góry
#538005 - 23/03/2006 15:23 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Quote:

Ulker bez Kutulaya, Doznal kontuzji podczas treningu. A wiemy jak duzo znaczy ten gracz dla turkow.



tydzien temu tez w efesie domercant i gonlum nie mieli grac i wiemy jak to sie skonczylo

Do góry
#538006 - 23/03/2006 15:39 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Quote:

Ulker bez Kutulaya, Doznal kontuzji podczas treningu. A wiemy jak duzo znaczy ten gracz dla turkow.



tydzien temu tez w efesie domercant i gonlum nie mieli grac i wiemy jak to sie skonczylo




No i nie grali!! Wiem że chodzi Tobie o to że Ulker wygrał no ale wygrał z C. Bologna która też gra bez rewelacji.

Do góry
#538007 - 23/03/2006 16:20 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
pete99 Offline
veteran

Meldunek: 26/08/2004
Postów: 1560
Skąd: Toruń
Quote:

Quote:

Quote:

Ulker bez Kutulaya, Doznal kontuzji podczas treningu. A wiemy jak duzo znaczy ten gracz dla turkow.



tydzien temu tez w efesie domercant i gonlum nie mieli grac i wiemy jak to sie skonczylo




No i nie grali!! Wiem że chodzi Tobie o to że Ulker wygrał no ale wygrał z C. Bologna która też gra bez rewelacji.



tydzien temu grał Domercant i Golum

Do góry
#538008 - 23/03/2006 16:37 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Dobra nie pierdzielic, zobaczymy

Do góry
#538009 - 23/03/2006 17:47 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
domercant i gonlum weszli,ale w takim stanie,że nie rzucili prawie nic,a jeden ledwo mógł skakać ,także spekulacje,kże grali sobie odpuśccie..poprostu prawie sie nie ruszali na parkiecie.;)

Do góry
#538010 - 23/03/2006 18:07 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Duzo osób postawiło dzisiaj na Real z Handicapem - do południa kursy na Betpingwinie wynosiły po 1.85. O 15 obstawiłem Real po kursie 1.80 - ok. 16 było już 1.75 a teraz jest już tylko 1.70 .

Do góry
#538011 - 23/03/2006 18:29 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Quote:

domercant i gonlum weszli,ale w takim stanie,że nie rzucili prawie nic,a jeden ledwo mógł skakać ,także spekulacje,kże grali sobie odpuśccie..poprostu prawie sie nie ruszali na parkiecie.;)



domercant rzucil 17 pkt., to niw iem o czym ty mowisz ???

Do góry
#538012 - 23/03/2006 18:43 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
tak,domercant tak,masz racje przywiesiłem sie troche,ale gonlum sam wiesz jak było,tak czy tak nie grali na 100%

Do góry
#538013 - 23/03/2006 20:18 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
No i Kutulay nie gra, nastepnym razem swoje glupkowate ironie przedmeczowe zostawcie dla siebie.

Do góry
#538014 - 23/03/2006 21:02 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Maccabi shrzaniło końcówkę meczu.Wszystko wygląało pięknie,ale zwolnili...chyba nie spodziewali sie tego co real robi włąśnei w tym moemencie z ulkerem..piękna gra..wspaniała.Więc dzisiaj tylko real raczej wejdzie z tym handi niestety..nei zapeszam bo ejszce niby 5 min zostało.

Do góry
#538015 - 23/03/2006 22:00 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Maccabi faktycznie fatalna końcówka - ja na szczęście intuicyjnie zmieniłem typ i postawiłem na Real .Poza tym bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Barca - kapitalna ostatnia kwarta --> pomimo blisko 20-punktowej straty potrafili się podnieść i wygrać mecz .

Do góry
#538016 - 23/03/2006 22:21 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
tak,fajnie,że eral wszedł,+ pao wczoraj = fajny bilans koncowy tak czy tak,szkoda tylko maccabi,naprawde zawiedli mnie,taka końcówka...i brawo dla climamio za postawe,mimo w sumei juz tragicznej sytuacji i tak dzielnie walczyli

Do góry
#538017 - 24/03/2006 11:27 Re: Euroliga Top 16 -- 5 kolejka
misiek-perełka Offline
member

Meldunek: 24/03/2006
Postów: 155
No trzeba przyznać że to była nieźle underowa kolejka(prawde powiedziawszy to mnie troche zaskoczyło i sporo na tym straciłem).Następna zapowiada się jednak tak samo i szczególnie w meczu Cibona-Efes spodziewałbym się gry obronnej zwłaszcza po druzynie gospodarzy(a Efes się zapewne dostosuje) która bedzie gryzła parkiet by wygrać to spotkanie i przyjmie zapewne taki styl gry jak w meczu grupowym tych druzyn gdy padł wynik 60-49.Według mnie buki wystawią linie gdzieś około 146pkt i ja będę zamierzał to wykorzystać.Dla mnie 9/10.Jak bedzie okaże się w środe...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, burbon, alfa, igea23, VVega, Lukasz111), 2015 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07