Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#573703 - 13/05/2006 08:34 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Quote:


Stary - jak to sobie wyobrażasz, że Smuda każe przegrać zawodnikom mecz? Przecież taki Chałbiński powie - spie%^^%&^ pan panie Franciszku do Lecha, a my chcemy grać w Pucharach w przyszłym sezonie...jeżeli już piszemy coś to piszmy chociaż po przemyśleniach.




"My" to znaczy kto ??
Chałbiński, którego Franz zabiera do Lecha ?? Iwański, który też odchodzi ?? I paru innych ??
A co to za problem przegonić przez dwa dni chłopaków po 10km i chłopaki wytrzymają kondycyjnie pierwszą połowę. A Franz zajeździć chłopaków potrafi. I nic im nie musi kazać.

Do góry
Bonus: Unibet
#573704 - 13/05/2006 08:55 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Quote:


Stary - jak to sobie wyobrażasz, że Smuda każe przegrać zawodnikom mecz? Przecież taki Chałbiński powie - spie%^^%&^ pan panie Franciszku do Lecha, a my chcemy grać w Pucharach w przyszłym sezonie...jeżeli już piszemy coś to piszmy chociaż po przemyśleniach.




"My" to znaczy kto ??
Chałbiński, którego Franz zabiera do Lecha ?? Iwański, który też odchodzi ?? I paru innych ??
A co to za problem przegonić przez dwa dni chłopaków po 10km i chłopaki wytrzymają kondycyjnie pierwszą połowę. A Franz zajeździć chłopaków potrafi. I nic im nie musi kazać.




1. Najpierw Franz musi objąć funkcję trenera w Lechu co do końca pewne nie jest.
2. Różne rozwiązania w ostatniej kolejce są możliwe, ale akurat to wydaje się abstrakcyjne - Zagłębie chce grać w pucharach, ma pieniądze i na pewno z Lechem zagra aby wygrać.

Do góry
#573705 - 13/05/2006 09:06 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
A ja mam takie pytanie czy przy podziale Punktów w Meczu ŁĘCZNA-GÓRNIK Z. i wygraniej ARKI na miejscu barazowym kto sie znajdzie? Arka i Górnik beda mili taką samą ilość punktów po 30. Wtedy co decyduje o pozycji w tabeli?

Do góry
#573706 - 13/05/2006 09:09 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Stwierdzenie o przegraniu przez Smudę dzisiejszego spotkania z Craxą celem umożliwienia nowemu Lechowi gry w Pucharze UEFA doprawdy rozbawiło mnie do łez.

Podobnie bawią mnie kursy na spotkanie Arka - Polonia. No i co z tego, że Arka walczy o życie? A Polonia to co - położy się na boisku czy może oddała mecz przy zielonym stoliku?

Żałosne...

Do góry
#573707 - 13/05/2006 09:20 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Quote:

A ja mam takie pytanie czy przy podziale Punktów w Meczu ŁĘCZNA-GÓRNIK Z. i wygraniej ARKI na miejscu barazowym kto sie znajdzie? Arka i Górnik beda mili taką samą ilość punktów po 30. Wtedy co decyduje o pozycji w tabeli?


o i juz znalazłem odpowiedz na moje pytanie strone wczesniej te juvenalia. No nic trzeba coś grać. Co do spisku w wykonaniu Zagłebia nie wierze nie po to biegali cały sezon aby w ostatnim meczu zrobić taki wałek.Jak wiemy puchar Uefa to jakaś kasa Franek nie jest trenerem który odpuscza mecze i to jeszce takie jak ten.No i godnie rostać sie z klubem i udowodnic ,że przyszłym pracodawcom<czytac Lech> zasługuje na mniano trenera klubu który ma walczyc juz nie długo na europejskich boiskach. Mobilizacja będzie napewno solidna mysle .Natomiast gracze Crakovi juz powoli mysla o urlopach były to ciezkie ostatnie tygodnie dla nich dlatego można zaryzykować Zagłebie Lubin.

CRACOVIA-ZAGŁĘBIE L.

typ:2

Do góry
#573708 - 13/05/2006 09:26 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Podsumowując wybrałem takie typy na dziś.

Odre Wodzisław z Płockiem bo skład Wislaków pozostawia duzo do życznia, więc powinna być 1

Jeszcze można dołozyć Arke Gdynia 1 z Polonią , bo Areczka poprostu musi ten mecz wygrać.

--------------------------------------------------

Zagłebie z Krakowa musi wywieść chociazby jeden punkt więc x2.

Amice chyba będzie ciężko wywieść 3 pky z Bełchatowa w tym meczu skłaniał bym się ku underowi -2,5

Legia - Wisła mecz sezonu szkoda że nie o pkt, ale mimo to mecz poowinien byc zaciety
bo cały stadion będzie na nich patrzeć i zapewne też Polska .Skłaniał bym się ku
Legi bo jest lepsza , a Wisła niewystapi w najmocniejszym składzie.Jak dla mnie to bedzie 1

Grodzisk zagra z Korona walka o intertoto w którym jak ktoś wczesniej napisał Korona neichce grac 1x

W Szczecinie w obrębie 1 km od stadionu niema żadnego auta , chyba ludzie przeczuwaja że bedzie zadyma. Jesli już mecz się odbędzie to skłaniam się ku Pogoni że wygra 1

Łeczna - Zabrze zupełnie niemam pojęcia co tu zagrac więc ten mecz omine.



Reasumujac za grubszą kase mozna zagrać Wodzisław + Arke . Co Wy na to? AKO w ex 2,29

Do góry
#573709 - 13/05/2006 09:43 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Quote:

Quote:

O, a na koniec coś mi wpadło na myśl... hmm może to dobry tok myślenia, spójrzcie:
Smuda będzie trenerem Lecha, więc jeśli będzie chciał by jego Lech zagrał w pucharze UEFA, to przegra jutro swoim Zagłębiem z Cracovią i pozwoli Amice=Lechowi wejść na 3 miejsce!




Dlaczego piszesz że wpadło ci to na mysl skoro ja to napisałem post wyżej



hehe, nie czytałem Twojego posta
głupio wyszło, no ale widać że podobnie myślimy

Do góry
#573710 - 13/05/2006 10:00 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Quote:

Stwierdzenie o przegraniu przez Smudę dzisiejszego spotkania z Craxą celem umożliwienia nowemu Lechowi gry w Pucharze UEFA doprawdy rozbawiło mnie do łez.

Podobnie bawią mnie kursy na spotkanie Arka - Polonia. No i co z tego, że Arka walczy o życie? A Polonia to co - położy się na boisku czy może oddała mecz przy zielonym stoliku?

Żałosne...



myśle ze Polonia leje na ten mecz nie dostali pieniedzy nie sądze zeby byli wstanie coś zwojować z Arką

Do góry
#573711 - 13/05/2006 11:13 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

Reasumujac za grubszą kase mozna zagrać Wodzisław + Arke . Co Wy na to? AKO w ex 2,29





ponieważ pytasz co myślimy to pozwolę sobie na jedno 'ale': biorąc pod uwagę, ze jest to ostatnia kolejka i z tego co wiem, ani jeden ani drugi zespół nie ma żadnej extra motywacji do gry to nie ryzykowałbym tu grubszej floty; napisałeś, że ako wyszło Ci 2,29 to ja na Twoim miejscu (w teorii przynajmniej) zagrałbym tę większą stawkę na Amicę gdzie kurs jest podobny (2.35); głównie dlatego, że do wygranej Amiki pasują wszystkie klocki: zarówno te sportowe jak i ewentualne pozasportowe...

to ofc takie luźne przemyślenie po pierwszych Krolewskich na trawce, więc pozostawiam Twojej ocenie czy mają sens...

--
pzdr.bcn1899 *barca \o/ boca \o/ legia*

Do góry
#573712 - 13/05/2006 11:35 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Patrzyłem na tą kolejkę i nie widziałem nic ciekawego

tzn. wszędzie może paść każdy wynik!

ale wszedłem tutaj i zmieniam zdanie co do meczu ODRY...

Nie mówiąc już o absencjach w Płocku... Odra zawsze dobrze gra u siebie... specyficzny stadion, kibice... miasteczko... Legia jak się męczyła...

pozatym Odra wygrała mecz z Lechem (fuksem, ale taka jest piłka)
a w naszej lidze jak wygrywają to seriami, jak przegrywają to też seriami...

Odra będzie kończyć sezon walcząc dla kibiców i jeżeli będzie im szła gra... tzn. trochę szczęścia i piła będzie wpadać może być jak we Wronkach co strzał gol i 6-0
albo mogą bić głową w mur i skromnie 2-0 czy 1-0

gorzej jak to będzie płacz dziecka... i zostanie 0-0 lub 1-1

ale myślę, że piknikowy nastrój kibiciców i piłkarzy... że w meczach które nic nie znaczą jak ten bedą OVERY


nie tylko w naszej lidze, ale w każdej takie mecze to OVERY... bez obciążenia psychicznego, radosny futbol... tak zazwyczaj wygladają ostatnie kolejki...

REASUMUJĄĆ odnośnie ODRY

typ: 1
oraz over

Do góry
#573713 - 13/05/2006 11:49 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Z Pucharem Intertoto to chyba cos sie wam pomylilo jesli piszecie ze wystarczy przejsc Azerow i Austyjakow zeby dostac sie do Uefa. Po pierwsze Intertoto trwa 2 miesiace i do rozegrania jest 9 spotkan: 4 rundy i final. Po drugie juz w drugiej rundzie mozna trafic na silne niemieckie, francuskie czy holenderskie kluby ( vide rok temu Lech-Lens). I po co to polskim klubom? Do Uefa szans dostac sie ta droga nie maja, a tylko wydadza kase na podroz, zawodnicy beda zmeczeni i slabo przygotowani do sezonu.

Do góry
#573714 - 13/05/2006 12:06 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Z Pucharem Intertoto to chyba cos sie wam pomylilo jesli piszecie ze wystarczy przejsc Azerow i Austyjakow zeby dostac sie do Uefa. Po pierwsze Intertoto trwa 2 miesiace i do rozegrania jest 9 spotkan: 4 rundy i final. Po drugie juz w drugiej rundzie mozna trafic na silne niemieckie, francuskie czy holenderskie kluby ( vide rok temu Lech-Lens). I po co to polskim klubom? Do Uefa szans dostac sie ta droga nie maja, a tylko wydadza kase na podroz, zawodnicy beda zmeczeni i slabo przygotowani do sezonu.




Logan, od tego roku Intertoto ma zmienioną formę. Radze poczytać na ten temat:

http://www.uefa.com/competitions/IntertotoCup/news/Kind=1/newsId=412509.html
Jest 3 rundy, a drużyna z Polski gra od rundy drugiej. Rzeczywiście aż tak trudno wejść do UEFA nie będzie.
W II rundzie (1-2 lipca i 8-9 lipca) polski zespół spotka się ze zwycięzcą pary z I rundy Azerbejdżan-Mołdawia.
W III rundzie (15-16 lipca i 22 lipca) ewentualnie czeka zespół z Austrii (pod warunkiem, że Austriacy poradzą sobie w II rundzie z zespołem z Armenii lub Gruzji).

Z powyższego wynika, że trzeba zagrać tylko 4 mecze w lipcu, żeby wejść do UEFA. To chyba nie dużo.

PS. Jak dziś Motorek, Logan?

Do góry
#573715 - 13/05/2006 12:15 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

Quote:

Reasumujac za grubszą kase mozna zagrać Wodzisław + Arke . Co Wy na to? AKO w ex 2,29





ponieważ pytasz co myślimy to pozwolę sobie na jedno 'ale': biorąc pod uwagę, ze jest to ostatnia kolejka i z tego co wiem, ani jeden ani drugi zespół nie ma żadnej extra motywacji do gry to nie ryzykowałbym tu grubszej floty; napisałeś, że ako wyszło Ci 2,29 to ja na Twoim miejscu (w teorii przynajmniej) zagrałbym tę większą stawkę na Amicę gdzie kurs jest podobny (2.35); głównie dlatego, że do wygranej Amiki pasują wszystkie klocki: zarówno te sportowe jak i ewentualne pozasportowe...

to ofc takie luźne przemyślenie po pierwszych Krolewskich na trawce, więc pozostawiam Twojej ocenie czy mają sens...

--
pzdr.bcn1899 *barca \o/ boca \o/ legia*



Myslalem zagrac na Wronki x2 ale patrzac na te wszytskie dziwne wypowiedzi ze nie chce pucharow itp to juz wole tego nie ruszac
1)Intertoto zle bo nie bede wiedzieli kogo zglosic do rozgrywek juz w lipcu
2) UEFA tez nie bardzo bo chca spokojnie budowac zespol
Ja juz wole nie ryzykowac...

Do góry
#573716 - 13/05/2006 12:29 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Quote:

Z Pucharem Intertoto to chyba cos sie wam pomylilo jesli piszecie ze wystarczy przejsc Azerow i Austyjakow zeby dostac sie do Uefa. Po pierwsze Intertoto trwa 2 miesiace i do rozegrania jest 9 spotkan: 4 rundy i final. Po drugie juz w drugiej rundzie mozna trafic na silne niemieckie, francuskie czy holenderskie kluby ( vide rok temu Lech-Lens). I po co to polskim klubom? Do Uefa szans dostac sie ta droga nie maja, a tylko wydadza kase na podroz, zawodnicy beda zmeczeni i slabo przygotowani do sezonu.




Logan, od tego roku Intertoto ma zmienioną formę. Radze poczytać na ten temat:

http://www.uefa.com/competitions/IntertotoCup/news/Kind=1/newsId=412509.html
Jest 3 rundy, a drużyna z Polski gra od rundy drugiej. Rzeczywiście aż tak trudno wejść do UEFA nie będzie.
W II rundzie (1-2 lipca i 8-9 lipca) polski zespół spotka się ze zwycięzcą pary z I rundy Azerbejdżan-Mołdawia.
W III rundzie (15-16 lipca i 22 lipca) ewentualnie czeka zespół z Austrii (pod warunkiem, że Austriacy poradzą sobie w II rundzie z zespołem z Armenii lub Gruzji).

Z powyższego wynika, że trzeba zagrać tylko 4 mecze w lipcu, żeby wejść do UEFA. To chyba nie dużo.

PS. Jak dziś Motorek, Logan?





Z tym Inertoto to rzeczywiscie moj blad. Nie wiedzialem o zmianach. w takim przypaku rzeczywiscie nie trudno jest sie dostac ta droga do PUefa.


Co do Motoru to graja jutro o 17 i powinni wygrac. Do skladu wracaja zawieszeni bramkarz Bartosz Rachowski i kapitan Marcin Syroka. Z tego co sie orientuje to byli zawieszeni za obstawianie 3 ligii.

Do góry
#573717 - 13/05/2006 13:41 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
wg. mnie warto zagarc over w meczu pogon-lech
jest to prestizowy mecz dla kibicow obu zespolow
w lechu niebedzie ostoi obrony bosackiego i defensywnego pomocnika scherfchena wiec moga byc klopoty z gra na zero w tylach a reiss i reszta napastnikow powinna cos strzelic
w baw 2.02 na over

Do góry
#573718 - 13/05/2006 14:23 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
dotychczas sceptycznie podchodziłem do zwycięstwa Arki...


ale...

po tym co pokazali i powiedzieli w canal + trzeba poweidzieć... że tym skłądem i tymi nastrojami może być ciężko...

jacyś nieznani zawodnicy, przyjechali 400km w dniu meczu... chyba trzeba postawić na Arkę... żeby potem nie robić sobie wyrzutów, że się ominęło ten mecz!

jak będzie niespodzianka i młodzi coś pograją... wtedy przyklasnę Poloni!

Do góry
#573719 - 13/05/2006 17:03 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
jedna wielka tragedia...

Odra co prawda wygrała... ale za to Liverpool i Arka mnie pogrążyły...

nie wiem już co myśleć o tej naszej lidze...

te wyniki 0-0


jednym słowem tragedia...
może będzie dobry mecz w Warszawie...

Do góry
#573720 - 13/05/2006 17:47 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zagłębie w UEFA , a dziś jak byłem na stadionie
montowano zadaszenie ( prowizorka ) i podgrzewaną murawe.
Więc Zagłebie w pucharach będzie mogło grac na własnym stadionie

Do góry
#573721 - 13/05/2006 20:37 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Wiedziony chęcią zobaczenia w akcji świeżo upieczonego mistrza Polski obejrzałem mecz Legii z Wisłą i muszę przyznać, że niestety będziemy mieć kolejny rok bez ligi mistrzów. Legia gra masakrycznie słabo, zero pomysłu na gre, wszystkie akcje szarpane, a gol dla niech to był fuks. Z kolei szkoda, że Wisła nie zagra w wliminacjach LM, bo gra o niebo lepiej od legionistów. Przede wszystkim ma pomoc, która potrafi przetrzymać i rozegrać piłkę. Legia powinna się cieszyć, że mecz nie skończył się wynikiem 1:5.

PS: zaznaczam, że nie jestem kibicem ani Legii ani Wisły

Pozdrawiam
Master Flamaster

Do góry
#573722 - 13/05/2006 20:49 Re: Orange Ekstraklasa - 30 kolejka (13 V)
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Master ; nie martw sie wytrzeżwieją chlopaki ps.Słyszałeś co Vuko powiedzial ?

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, ANZELMO, burbon, latajaca_holenderka, alfa, pacyfista, wHiTe_StAr, forty, Zaixi, kamil#15, igea23), 3506 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584400 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07