Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >
Opcje tematu
#612753 - 23/07/2006 08:42 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

zagrywka tez sie poprawila, czy tego chcesz czy nie




Quote:

Co do Lozano to poprawił ... zagrywke ...




Nie zgodzę się z tymi stwierdzeniami - nasza zagrywka jest nadal słaba, taka jak była do tej pory. Co z tego że niektórzy zawodnicy serwują w miarę, w miarę przyzwoicie. Generalnie w większości nasza zagrywka jest za słaba, wygląda to jak uprzejme podanie piłki do drużyny przeciwnej. Powinni trenować po dwie godziny dziennie i napieprzać w nią jak Wlazły czy Murek a wychodzi taki Grzyb i mnie kerwica bierze ...

Quote:

Czyzby Twoim zdaniem Ignaczak powinien biegac do kazdej zagrywki nawet jak nie jest do niego?




Ignaczak to powinien biegać po bieżni i byłoby to lepsze dla Polski jak i dla niego.

Do góry
Bonus: Unibet
#612754 - 23/07/2006 15:38 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
witam, sadzicie ze wlosi dzis wygraja??? ostatni przegrany mecz z francja byl dla mnie nie malym zaskoczeniem
czyzby francuzi ikazali sie az tak dobrze przygotowani
mimo wszystko sklanialbym sie zagrania wlochow po 1.3, choc obawiam sie zeby nie bylo powtorki z rozrywki..'
pzdr

Do góry
#612755 - 26/07/2006 13:21 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Tym razem dość nudnawa kolejka,ciężko znaleźć takie perełki jak USA i Bułgarów tydzień temu.Albo trudne mecze albo kursy żałosne,np.1,2 na Kube,no bez jaj....

Ja się skłaniam ku zagraniu Finów,grają bardzo dobrze w LŚ, trzy razy objechali Portugalię,mają włoskiego trenera,kilku graczy też gra w dobrych ligach i co najważniejsze,grają u siebie.Argentyna to tylko średniak i choć spodziewałem się wyższego kursu,to jednak za te 1,85 można spróbować Fińczyków

Mi się rzucił tylko jeden typ do konkretnego grania-Egipt.
Grają u siebie z beznadziejną Koreą , gdzie afrykanie to jest już w miarte pukładana ekipa,grająca tu i tam,prowadzona przez naszego Rysia powinna za 1,7 wejsć ze skośnymi.
To takie narazie prognozy,ale ten Egipt kusi.Do tego można dać żaby i dubelek jak znalaz.

Do góry
#612756 - 26/07/2006 15:49 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395



Zbliza się następna kolejka Ligi Światowej, dla niektórych drużyn może to być kolejka prawdy, chodzi mi w szczególności o Polskę. Mecze według mnie bardzo ciekawe, nie wiem Juan czemu sądzisz że ta kolejka będzie nudnawa ...
Bardzo ciekawe mecze - Polska-Serbia, Kuba-Bułgaria, Egipt-Korea, Finlandia-Argentyna, Włochy-Rosja (najciekawsze dla mnie, mogą pasc tu zaskakujące wyniki).Przeanalizujmy wszystko po kolei. A więc .....



Egipt - Korea


Dla mnie jest to mecz dwóch druzyn drugo ligowych, dwa średniaki światowe, są zdolne urwać seta lepszym druzynom, ale o wygraną jeszcze daleko. Dlatego ten mecz jest dla mnie troszke "no bet", Korea urwała seta Kubie i pozniej Bułgarii i nie dała się aż tak sprać przeciwnikom, ale grała u siebie. Egipt na razie wszystkie mecze na wyjezdzie i ani jednogo wygranego seta.Jednak Egipcjanie spisują się dobrze,Bułgarii sprawili duzo kłopotów, Kubie troche mniej - ale to Kuba. Mecz w Egipcie, klimat wszyscy wiedzą jaki, dla Koreańczyków może to być istny szok termiczny, mogą mieć problemy z aklimatyzacją, ale nie skerślałbym ich pozycji w tym meczu. Są to wyrównane druzyny, moze być tu różny wynik. Myślę, że Korea urwie napewno seta i moze nawet wiecej Dlatego nie stawiam tego meczu bo sie obawiam. Egipt niby pod wodzą Grzesia Rysia prezentuje pokukladaną siatkówkę i rozwijają się z meczu na mecz, ale Korea łątwo skóry nie sprzeda. No juz sam nie wiem. ;p daltego tylko pobawię się w wróżkę ...


Egipt @ około 1,60


Korea +2,5 lub +1,5 @ ??
(nie znam kurósw bo nie ma ejszcze, alemyślę żę warto zaryzykować)



=========================================================]



Finlandia - Argentyna


I znów mamy mecz nie grania. Dla mnie "no bet".Tutaj znowy wynik moze być kazdy. Jak wiemy Finlandia ze słąbeusza zmienia się w coraz to mocniejszą ekipę, dobry trener, zawdonicy w Serie A, wysocy skocznie silni.Zamieniają się z brzydkiego kaczątka w łabędzia, jednak o zwycięstwo z najlepszymi nadal daleko. Argentyna zaś z łabędzia schodzi w kaczątko. Grają słabo - ponizej moich oczekiwań, myslałem że Brazylia będzie mieć z nimi większe problemy Ale to wkońcu Argentyna, doświadczenie bierze górę i mogą tym wałsnie pokonać Finów. Argentyna to Argentyna Gwaizda reprezentacji z Południeowej Ameryki to Milanković, w meczach z Brazylią zdobył 39 pkt i to on jest podporą tej druzyny, Spaic i GIani tylko 23 pkt w 4 meczach - czyli słabiutko.Podpora Finlandii to Olli - 62 pkt, Sammelvuo i Hietanen- 59 pkt,Heikinen 33 pkt, ale nie mozna tego porównywać, z kim grąła Argentyna a z kim Finladndia. I jeszcze jedno Finlandia grała 16 setów, a Argentyna tylko 10 setów, a więc nie mogli zdobyć tylu punktów. Ale to tylko statystyki, a siatkwka to nieprzewidywalny sport, wynik moze zalezeć tez od dyspozycji dnia podstawoiwych szóstek.;)
Ja jednak jestem za postawieniem hc na Argentynę.Stawiam na jej doświadczenie Ktoś moze sie nie zgadzać ze mną albo mogę nie tafić typu, ale myślę że doswiadczenie Argentyny weżmie górę,chociaz Finladnia ma atut włąsnego boiska i aspiracje na 2 miesce w tabeli. - mecz "no bet" i tyle. NIe obstawiam zwycięscy tego meczu, gram tylko hc + na Argentynę



Argentyna +1,5 @ ??

==========================================================]

Włochy - Rosja

Dla mnie "najsmaczniejszy" mecz tej kolejki. Włosi przegrali ostanio wygrany mecz z Francją, co prawda zagrałem na livie France 4th set Winner @ 2,40 , ale to juz inna historia Włosi mają potencjał na wygranie tej edycji LŚ. FRancja prezentuje naprawdę świetną grę - są mocni, pokazali to w tym dwu meczu oraz w poprzednim dwu meczu z Rosjanami. ALe to nie Francuzów mam tu opisywac. Skałd Włochów wszyscy znają. Na razie najlepszy punktujący LS - Fei-75 pkt,najlepszy blokujący Mastoangelo. Są silni, ale nie poszło im w tamtym tygodniu, w tym tygodniu muszą wygrać obydwa mecze, po prostu muszą wygrać jezeli chcą się jeszcze liczyć w wyjsciu z grupy i graniu w FF- nie mogą sobie pozwolić na porazkę bo wtedy stracą juz sporo pkt do liderów - i zostanie im tylko 6 meczy w tym 4 na wyjezdzie z Rosją i Francją - czyli będzie strasznie ciezko. Francja wygra teraz dwa mecze z Chinami - bo inaczej nie wyobrazam sobie i odjedzie troszkeczke Rosji w tabeli, Włosi jesli naprawdę myślą o grze w FF muszą wygrać - no chyba że liczą na to że otrzymają "dziką kartę" do FF i i tak mimo zajęcia 3 miejsca w grupie w nim zagrają, ale to jest kot w worku ta "dzika karta" i nigdy nie wiadomo, bo doszły mnie słuchy ze chcą dac Chinom kartę - ale po co taka sąłba druzyna w FF - nie wiem, zapytajmy organizatoprów , dzika karta nalezy się Włochom lub Francji lub Poslce lub serbii - zobaczymy jak to sie ułozy.
A więc podsumowując ten mecz, więcej argumentów lezy po stronie Włochów- będize im sie chciało, a Ruscy finał mają w keiszeni więc im to "lotto" co się stanie.Mogą pzryjecha c anwet w rezerwowym skałdzie(wątpie) z Chinami grali na styk, zopbaczymy co pokazą z Włochami.
Włosi muszą i tyle. Myslałem ze będzie wyzszy kurs, a tu dupa ;/

Włochy @ 1,35-1,40 !!!

Włochy -1,5 (ryzyk fizyk)

========================================================]

No to by było na razie na tyle, kolejne mecze 29 lipca, opiszę je jutro lub pojutrze.;)
Nurtuje mnie ejszcze temat "dzikiej karty" do Finału.
Obiło mi się o uszy że Chiny mają dostać jako przedstawiciel z Azji, ale po co sredniak w finale, tam powinny być najswilniejsze zespoły, dla mnie kandydatami na dziką kartę w chwili obecnej są Włochy i Polska- Polska jest w moich notowaniach wyzej gdyz to my w tamtym roku prawie nie walczyliśmny z Brazylią o złoto (pamiętny mecz z Serbią w 1/2 ;/ ehh, nie chce tego sobie nawet przypominać).

Może ktoś wie więcej o "dzikiej karcie" to niech rozwinie moją refleksje i "oświeci" mnie bo na razie nie mam pojęcia jakie są naprawdę plany;)


Pozdrawiam


Do góry
#612757 - 27/07/2006 01:18 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Amperek chodziło,że nudna do typowania,bo mecze bardzo interesujace pod względem sportowym....

Do góry
#612758 - 27/07/2006 16:56 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Amperek chyba nie jesteś obiektywny jeśli chodzi o WŁochów. Sam pisałeś,że kibicujesz im. Jak na początek Ligi Światowej to Włosi zawiedli już trzykrotnie(na 4 mecze). Może problem polega na tym,że nie są w formie. Bo jak prowadząc 2-0 można na swoim terenie przegrac z Francuzami.
Argumenty przemawiające za Włochami to takie,że Rosjanie mają pewny awans. Dla WŁochów będzie to już ostatni dzwonek by włączyc się o pierwsze miejsce ale czy ich forma na to pozwoli?
Oczywiście czas jest po stronie Włochów (zgrupowanie i treningi). Większa motywacja również po stronie makaronów.
Ale właśnie ale ... pewnie cały świat zagra na Włochów a kurs w profie 1,65 można by powiedziec promocja.
Czy jednak można kolejny raz zagrac na niebieskich za dużą kasę. Może wiedzą,że dostaną dziką kartę i wachlują meczami?

Do góry
#612759 - 27/07/2006 17:40 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ja właśnie Rafik się tak zastanawiam nad tymi Włochami, podobna sytuacja była rok temu, też wydawało się że są faworytem grupy a które miejsce zajęli można sprawdzić...

Dla mnie pewniejszy wydaje się typ +1,5 seta na Argentynę (nie wiem czemu mam traktować nagle Finów jako mega-faworyta LŚ po wygranych z cieniutką Portugalią a pamiętajmy że Argentyna przegrała z głównym faworytem - Brazylią).

Co do meczu Egipt-Korea to dla mnie skośni są faworytem tego meczu, co to jest Egipt w siatkówkę na arenie międzynarodowej (nie licząc zawodów wewnątrz-afrykańskich).

Zapraszam do wymiany poglądów.

Do góry
#612760 - 27/07/2006 18:17 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Finlandia-Argentyna , idealny mecz do ogladania ale nie do stawiania , tutaj moze sie zdarzyc wszystko , nadal zagadka jest co tak naprawde prezentuje zespol ze skandynawii , 2 gladkie zwyciestwa u siebie z Portugalia ktora rok temu coos tam prezentowala jeszcze , potem zaciete mecze na terenie rywala , a Argentyna gladkie porazki z Brazylia , wiec tez nie wiadomo na co ich stac , jezeli juz to sklanialbym sie ku zwyciestwu skandynawow , ale lepiej odpuscic to spotkanie !
Bardzo ciekawie wyglada zwyciestwo Francji ale oczywiscie kurs mizerny , za to stawialbym zdecydowanie na druzyne Wloch , nie wierze ze znow zagraja tak slabo jak z Francja , grajac z rozluzniona Rosja , nawet sklonilbym sie do zagrania Wlochow -1,5 seta ale to juz dla odwazniejszych , graja znow u siebie i inne scenariusz jak zwyciestwo Wlochom bylby dla mnie duza niespodzianka ! patrzac w dalsze dni spokojna do zagrania wydaje sie byc tez Kuba , szkoda tylko ze taki maly kurs , a graja przeciez z nie byle kim, ale szans Bulgarom nie daje zadnych w tym starciu ! noi wiadomo Polska-Serbia 1 pokonamy ich w pierwszym meczu , Lozano zrobi odpowiednie zmiany w skladzie , chlopaki sie zmotywuja bo w koncu graja u siebie , kurs dosc do zagrania

Do góry
#612761 - 27/07/2006 19:52 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam.

Ja również jak koledzy, sam nie wiem co myśleć o 'niebieskich' , przyznam szczerze że zawiedli mnie bardzo w I meczu z Francuzami... II mecz, to już naprawdę szok, z 2-0 pozwolili sobie [...] to do nich przecież nie podobne :|

Jutro Ruscy, którzy awans mają w kieszeni... i jak oni zagrają? Czy będzie im się chciało? ;>

Włosi w necie widzę po @1.35, cholernie nisko =/ , bo kuzwa po 2 porażkach z Francuzami, jednak to 1.45-1.50 to powinno byc spokojnie, a nie takie ...

Co do meczu dwóch faworytów LŚ Egipt v Korea, nie mam pojęcia

Egipt? - Mam jeszcze ich grę z Olsztyna i zapewne nic nadzwyczajnego tam się nie zmieniło, bo Ryś znowu jakiś czarodziejem nie jest ...

Korea? - Po tym co jak na razie pokazali, to również nic nadzwyczajnego, choć myślałem że choćby o jakiś TB się pokuszą z Bułgarami u siebie...

Portugalia v Argentyna

Również bardzo zbliżone umiejętnościami drużyny... Choć jakoś wydaję mi się że to ARG powinna być górą... Ale to raczej typek na tzw. 'czuja' niż jakieś poważniejsze argumenty

To tylko na szybko, co w skróce myślę sobie o jutrzejszych spotkaniach...

Jutro pewnie wszyscy wrzucą już ostateczne typki to i ja również

Pozdro !



Do góry
#612762 - 27/07/2006 21:26 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Witam

Faktycznie, ciężko znaleźć jakiekolwiek racjonalne argumenty, które mogłyby przeważyć szalę na którąkolwiek ze stron. I mam na myśli większość weekendowych meczy LŚ. W pierwszym spotkaniu, w którym zmierzą się Finlandia i Argentyna, stawiałbym na zespół z Ameryki Pd. Od razu zaznaczę, że nie widziałem żadnej z tych drużyn w akcji. Uświadomię Wam też, że trudno jest mi wyobrazić sobie, że Finlandia jest zespołem lepszym od Argentyny, mimo iż wiele pisano o zawodnikach ze Skandynawii, grających w ligach zagranicznych i regresie ekipy latynosów.

Co zatem może wydarzyć się jutro? Czy będziemy świadkami zaciętego spotkania, jak wynikałoby to z kursów? Czy faworytem będą [są] Finowie? Moim zdaniem ocena spotkania przez pryzmat kursów jest myląca. Wg mojej koncepcji to drużyna Argentyny ma większe szanse na zwycięstwo. Po pierwsze, będą zdeterminowani w walce o drugie miejsce w grupie. Po czterech porażkach, choć wkalkulowanych, jest to naturalne. Nie sądzę, aby wybrali się do Finlandii na wycieczkę, a po to aby odnieść dwa zwycięstwa. W tej chwili Finowie staną po drugiej stronie barykady, to oni będę musieli odnieść zwycięstwo przed własną publicznością. I nie sądze aby była to na tyle silna ekipa, aby presja była ich sprzymierzeńcem. Nie wszyscy potrafią grać pod presją, czego przykładem jest nasza reprezentacja. Wracając do poprzednich meczy, to rywalem Skandynawów byli Portugalczycy - reprezentacja słaba jakich mało. To co pokazali na memoriale im. H. Wagnera było siatkówką na poziomie naszej PLS. To że Finowie przegrali z nimi spotkanie, jest dla mnie argumentem na wygraną Argentyny. W drużynie z Ameryki Pd. doszło do wymiany dwóch zawodników, ale nie są to kluczowe postacie.

Podsumowując: jak dla mnie faworytem, choć zaledwie kilku-procentowym jest Argentyna. Czy warto na nich stawiać po kursie 1.95? Chyba faktycznie, trzeba byłoby obejrzeć najpierw mecze obydwu zespołow, a później dopiero stawiać. Moim zdanie mecz ten nadaje się do zagranie freebet`a i tak zamierzam zrobić.

Niestety nie zdążę już napisać co sądzę o pozostałych meczach, ale widzę jutro Koreę i Rosję. Koreę chciałem zagrać za 2.3, ale po niższym kursie nie będę się bawił.

Do góry
#612763 - 28/07/2006 00:38 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Witam.

Po ostatniej koleje (3/3) bardzo spodobala mi sie LŚ i postanowilem kontynuowac.

W pierwszym meczu gram Argentyne po @1.95. 4 wliczone porazki z brazylią, wiec pora na zwyciestwo. Agentyna we wszystkich sportach zespolowych radzi sobie bardzo dobrze, a jezeli sie nie myle, siatkówka nalezy na sportów zespolowych.

Drugie spotkanie. Szczerze mowiac, gdy kilka dni zobaczylem w ofercie profa @1.92 na Koreanców to pomyslalem, ze to blad, promocja itp. Podekscytowany tym faktem od razu odpalilem oferte baw, spodziewajac sie kursu w granicach 1.55,ujrzalem 2.3. Do dzisiaj spadlo do 2. Nie znam specjalnie tych zespolow, jednak swoje przemyslenia opieram na korespondencyjnych pojedynkach. Korea sprawila o wiele wiecej trudnosci swoim rywalom niz egipt. Ugrala 2 sety...jednak nie mam co to tego typu specjalnego przekonania, jednak delikatnie zaryzykuje, zółtkom to nie mozna ufać.

Tutaj sklanialbym sie ku Włochom. Co prawda kurs nie rozpieszcza, jednak w profie, aż @1.65, myslę, że to uczciwy kurs i z pewnoscia na jakiegos dubla sie nadaje. Wlosi muszą, a ruscy graja o nic, a zarobic z pewnoscia beda chcieli.

Tutaj ciekawostka dla szurbeciarzy... +2.5 seta na Chincyków w profie po @2.58, natomiast w expie Francja -2.5 seta po @2.10. Gralem na chinczyków w spotkaniu z ruskimi... i sie troche przejechalem. Francja to taki dziwny zespol w moim mniemaniu, i licze na to, że w tym tygodniu beda mieli spore problemy z odniesieniem dwoch gladkich wygranych. Propozyje z profa biore z pocalowaniem reki.

Jesli chodzi o polaków to moim zdaniem, raz przegramy. Moze taka mała progresyjka ?

Wiem, że te analizy płytkie jak... bardzo plytkie, ale z siatkówką nie mam specjalnie do czynienia, a mialem ochote cos napisac. Jednak widze, że nie ma na forum jakiegos specjalnego pasjonata siatkówki... bo nazwiska graczy pojawiają sie okazjonalnie...

Do góry
#612764 - 28/07/2006 07:30 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Mateusz_AWF Offline
journeyman

Meldunek: 21/04/2005
Postów: 88
Skąd: Wołomin
Włochy-Rosja

Wymyslilem sobie taki scenariusz ze mecz nie zakonczy sie w 3 setach i postanowilem postawic w BAW po kursie 1.85 Więcej niż 186,5 Do tego zastanawiam sie nad zagraniem na wygrana Rosji po kursie 2.75. Wydaje mi sie ze Rosje stac na pokonanie Włochow a do tego wysokosc kursu coraz to bardziej mnie kusi.

Do góry
#612765 - 28/07/2006 07:50 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Zabielany,
Chińczycy są po prostu slabi, widzialem ich mecz z Rosją. Trochę potrafią środkiem pograć i to wszystko. Ugrali nawet seta a w jednym czy dwóch walczyli na przewagi, ale wynikalo to glównie z podejścia Rosjan. Wcześniej z Wlochami przegrali dwa razy po 3-0 i tylko w dwóch setach przeszli 20 pkt. Także nie radzę szaleć ze stawkami na żóltków.

arvid

Do góry
#612766 - 28/07/2006 09:09 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
ja z kolei uważam,ze finlandia pokona argentyne w pierwszym meczu....argentyna dostała solidne baty z brazylia urywając tylko jednego seta w 4 meczach...teraz przyjeżdzają do europy więc napewno w pierwszym meczu bedzie widac problemy z aklimatyzacja....a finlandia naprawde robi się groznym zespołem u siebie!!jak dla mnie wygrana finów!ale to tylko moje zdanie:)pozdro

Do góry
#612767 - 28/07/2006 10:07 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Finlandia 1
Egipt 1

Nmie wierze w Argentyne,słabizne grają w tym roku,Fińczyki moim zdaniem beda rtewelacją tej edycji.
Egipt u siebie powinien dac rade,choc to loteryjny mecz troche,bo grają dwa ogórki a ponadto Egipcjanie potrafią sie strasznie łatwo dekoncentrować.
Makaronów nie ruszam bo grają z Sowietami , a ja nie ruszam meczy z ich udziałem....

Do góry
#612768 - 28/07/2006 10:27 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Witam.

Włosi w necie widzę po @1.35, cholernie nisko =/ , bo kuzwa po 2 porażkach z Francuzami, jednak to 1.45-1.50 to powinno byc spokojnie, a nie takie ...





Centrebet ma 1,47, Betfair niewiele mniej.

Wojtek

Do góry
#612769 - 28/07/2006 11:17 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
_WR_ Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2005
Postów: 394
Witam

Wlochy dzis z drugim libero....www.siatka.org

Wlochom nuiby sie nie chce wygrac.... Rosja tez nie chce .... mimo pewnych problemow chyba Italia dzis wygra...3-2... chyba ze maja info o (WC) do Finalow...

W drugim meczu raczej rodacy naszego trenera powinni wygrac... nie przesadzajmy ze ugrali seta w 4 meczach z Brazylia... to raczej jest mly sukces a Finowie to nie jest jakas tam znowu mocna ekipa

Do góry
#612770 - 28/07/2006 13:14 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Witam _wr_ na 90% "dziką kartę" dostaną Chinczycy(pisałem już o tym tydzień temu)
W tym tygodniu moi faworyci to:
USA,Brazylia,Francja,SiCz,Finlandia,Rosja,Bułgaria,Korea

Do góry
#612771 - 28/07/2006 14:03 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No to nie rozumiem organizatorów, po co Chiny w FF ?
To jest nie pojęte, Polacy zrobiliby frytki z Chin, tak jak większosc druzyn z czołowej 10

Do góry
#612772 - 28/07/2006 14:09 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Quote:

No to nie rozumiem organizatorów, po co Chiny w FF ?
To jest nie pojęte, Polacy zrobiliby frytki z Chin, tak jak większosc druzyn z czołowej 10




hej jak oceniasz mecz finlandia -argentyna ? ja mysle ze mozna dac na argentyne +1.5 seta kurs 1.6

Do góry
Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, igea23, 11kera11, VVega, rafal08), 3381 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07