Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#621560 - 17/08/2006 15:40 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

experto, biszop jestescie moimi mentorami :> ciekaw jestem waszych profitów:>

noł ofens




Profity...
profity, profitami, kwestia czy w dluzszym okresie czasu potrafisz utrzymac przyzwoity zyska, czyli piszac wprost czy np po roku Twoj plus jest plusemi to na miare Twoich oczekiwan.
Tego wiekszosc ludzi nie rozumie, nie liczy sie jednorazowa wygrana z tasiemca czy nawet przypadkowe singla, liczy sie to co notujesz na koniec pewnego okresu czasu.
Tu jest problem, wiekszosc userow na forum nie robi jakiegokolwiek podsumowania, najlepszy dowod:
podczas konkursu Mundial z betssonem wkleilismy arkusz do prowadzenia swojej gry, ogolnie dostepny i na forum i internecie, wiekszosc cos takiego widziala pierwszy raz na oczy

Dlatego ogolnie jestem zwolennikiem rankingow na forum, cenie dobra analize ale jesli typ nie wejdzie to i analiza jest o kant dupy rozbic, w rankingu pilkarskim widac jak na dloni kto jak gra, zakladajac ze polowa gra na przypal zostaje 50% osob grajacych powazniej, z tych 50% 30% gra dla zabawy i prestizu, oceniam ze pozostale 20% to osoby ktore graja powazniej, notujac od poczatku do konca swoje typy i majac na biezaco podglad swojej sytuacji.
Oczywiscie ranking jest teoria bo zagrac mozna wszystko i po za minusikami w rankingu nikogo to nie boli ale te pozostale 20% nawet jesli przyjme zalozenie ze graja plaska stawka to moge wybrac sobie z 5 moze 10 osob ktorych typom nalezy sie przygladac.
Ostatnia edycja pokazala ze jest takich osob kilka i pokazanie ich szerszej publicznosci wstydu nikomu nioe przyniesie.
Owszem osoba ktora wygrala poprzednia edycje grala bardzo wysokie kursy ale reasumujac w jakims policzalnym okresie miala spory zysk, osobiscie tak nie gram ale jesli przyjmujemy ze osoba ta nie grala dla checy (a sadze ze tpypy byly przemyslane) i byly to realne typy to metoda sie sprawdzila i to nie w ciagu miesiaca czy dwoch tylko w ciagu bezmala pol roku.
Teraz rozpoczela sie kolejna edycja, ma trwac prawie rok, i znow sadze ze pokaza sie osoby ktore w dluzszym okresie czasu zanotuja niezle zyski, a rok to juz calkiem sporo, odpowiednia ilosc typow w odpowiednim okresie czasu o to wlasnie chodzi w rankingach i tu w pelni je popieram, trzeba tylko umiec oddzielic ziarno od plew i mozna wyszukac osoby z dobrym, mocno popartym, a nie przypadkowym bilansem.

Co do tych nieszczesnych 2 zlotych, tak sie utarlo ale to tez jest odzwierciedleniem tego forum, gros userow to osoby ktore tak wlasnie graja i nic mi do tego ale niech nie pisza ze sa na plus, jedna na sto, to moge przyjac do wiadomosci, nic wiecej.
Bukmacherka to liczenie pieniedzy, tych wlozonych, nie tylko tych wyciagnietych, a niektorzy poprostu nie chca liczyc tych wlozonych, moze stad te zyski u wiekszosci

Do góry
Bonus: Unibet
#621561 - 17/08/2006 16:33 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
o jakiej nowej edycji piszesz Biszop ????

Do góry
#621562 - 17/08/2006 16:52 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
oj wszyscy macie racje -przecież to symbioza.
Wszyscy jesteśmy w tym systemie niezbędni - poczynając od buka który zawsze jest na tym interesie do przodu, poprzez tą garstke graczy która na tym interesie zarabia, do tych najważniejszych - tych któzy przegrywają... tak tak oni są najważniejsi, bez nich ten biznes by sie nie kręcił- bez nich nie byłoby buków do golenia.
Taka prawda - w tym sporcie 10 musi przegrać by jeden mógł wygrać

ps. może nie jeden a dwóch -ale jakie to ma sumie znaczenie?

Do góry
#621563 - 17/08/2006 19:09 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Są tylko dwa sposoby grania warte uwagi:

Albo ten o którym pisze Biszop, a więc osiąganie zadowlających zysków w długim okresie, albo puszczanie sobie raz na czas kuponu za 2zl* z AKO 1000, tak że jak się trafi to się poczuje.

*2zl to stawka, która w kieszeni gracza jest pieniądzem zbędnym. Dla jednego to będzie 2zl, dla innego 10zl. Po prostu strata nawet kilka razy w tygodniu takiego 'grosza' jest dla portfela niezauwazalna, a trafienie (czyli przypadek, bo tasiemiec to przypadek i fart) daje juz zauwazalny + do budzetu.

Jest jeszcze 3 rodzaj grania. Czyli granie rekreacyjne - czyli moj sposob. Wplacilem kiedys do buka 50zl i przez 20 lata raz bylem do przodu, raz do tylu i dalej mam 50zl. A wiec czysta zabawa za pieniadze z gory skazane na straty, bez ciaglej walki o duzy zysk. Rekreacja.

Oczywiście żyć można tylko z tego pierwszego sposobu, a to udaje się nielicznym. Tzn na plusie może i jest sporo osób, ale kto jest na plusie tak by nie musieć pracować?

Do góry
#621564 - 17/08/2006 21:21 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
ja gram ako 2 za stawki po ktorych nie bede plakal czyli do 500, plus jakies duble/triple plaska stawka i jestem na plusie po ponad roku gry, choc nigdy nie sprobowalbym sie z tego utrzymywac, bo sa wahania formy.

co do rankingow to sie z toba biszop zgadzam.

Do góry
#621565 - 17/08/2006 21:24 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
sorry, ale edycja mi nie działa - experto dla mnie to wazne czy jestes pozywka czy nie, bo zakladajac, ze nie jestes to nie powinienes zbytnio zabierac glosu:> ale wydaje mi sie, ze nie jestes, pozdrawiam


Edited by Experto (17/08/2006 22:12)

Do góry
#621566 - 18/08/2006 06:23 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Monity Offline
journeyman

Meldunek: 09/04/2006
Postów: 71
Ciekawe czyj to cyrk i czyje są te małpy?

Do góry
#621567 - 18/08/2006 08:59 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Quote:

...a niektorzy poprostu nie chca liczyc tych wlozonych, moze stad te zyski u wiekszosci




nie wytrzymałem, miałem nic nie pisać ale napisze... to osobie liczcie ale wszystko: opłatę za prąd i internet(szukacie informacji w necie), benzynę lub bilety jeśli gracie u naziemnych (albo zniszczenie butów), wartość czasu jaką poświęcacie na zakłady (ile moglibyście zarobić gdybyście zajęli się czym innym), terapie antystresową (to jest droga sprawa)... jeśli policzycie dokładnie to na prawdę mało ludzi będzie na plusie... a Ci właśnie co grają po 2 PLN, co nawet nie pamiętają czy kupili loda czy kupon, czy pół kilo śliwych - Ci tak na prawdę są na plusie...

Do góry
#621568 - 18/08/2006 09:01 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Ciekawe czyj to cyrk i czyje są te małpy?




cyrk aka grono twoich znajomych, małpy aka twoi znajomy:>

Do góry
#621569 - 18/08/2006 19:53 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Monity Offline
journeyman

Meldunek: 09/04/2006
Postów: 71
OJ,pomyliło mi się,ten wpis o małpach i cyrku miał iść do działu Polityka.
Wiecie,po ścianach się chodzi jak sie czeka na dostawce internetu,który ma przyjechać i poprawić antene.Tymczasem on wybrał się na grzyby!!!!!!!!!!!!!

Ja gram płaską stawką,na jedno zdarzenie.Nie potrafie łączyć.Zwłaszcza osobnych członów.Nie schodzę poniżej kursu 2.00,bo cały mój Show Beeznes poszedł by się bujać.
Podziwiam tych co potrafią łączyć do trzech-czterech członów np.4.15x1.6x1.67.
Pozdrawiam wszystkich

Do góry
#621570 - 21/08/2006 21:34 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
inzynierk Offline
na zawsze POLSKA


Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1135
Widziałem raport "zyski/straty zakładów" jednego z użytkowników tego forum, który od początku swojej gry w betfair (2004) wypłacił netto prawie 20 tys. $

Wprawdzie to tylko 2 lata, ale nie zanosi się na to, żeby nagle utopił 20 "koła".

Do góry
#621571 - 21/08/2006 21:46 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
to moze opiszesz jak grał?metody, jak stawial, co grał... jesli ci sie chce

Do góry
#621572 - 22/08/2006 09:07 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Bo to pewnie Eugeniusz był

Do góry
#621573 - 22/08/2006 09:59 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Z bukmacherki da sie zyc ..... hehe no da sie nie watpliwie a uwiezylem w to tak na prawde dopiero wczoraj .
bedac w totomixie odbierajac swoja wygrana 46.90:) :P,wszedl do buk pewien gosc ,kasjer na jego widok odrazu morde wydarl z powitaniem jak by nie wiem kto wszedl z tekstem jak tam panie kolego wekeen ile wygralismy .... kiedys juz widzailem jak ten koles odbiera wygrana 1400zl ,ale to co wczoraj zrobil powalilo mnie z nog .koles podszedl do okienaka i kladzie 3 kupony i mowi 6800 sie nalezy LOL myslalem ze zartuje ale ziomek wygral to naprawde i co lepsze wszystkie 3 kupony to kurde tasiemce po 10 zdarzen :P ,az nie wiarygodne ale prawdziwe .Co lepsze z dalszej gadki tego goscia z kasierem dowiedzialem sie ze to nie 1 taka wygrana srednio z tygodnia wyciaga 1500zl bez wekenndu .Qwa niesla sumka to przez miecha ma 6000kola na czsto plus wygrane wykendowe .

Widywalem tego goscia wielokrotnie jak kreslil kupony zawsze mial tego sterte po 20 lub wiecej i na kazdym tasiemiec ,ale nie wiedzialem ze on taka kase na tym robi

A i jeszce jedno pewnie w nie jednym totomixie ,sts,profie wisza skany kuponow na duze wygrane nie ktore sa wrec az nie do wiary AKO 190, 6 raz y X po kursie 3.80 i wszystkie wygrane ,zawsze bralem to z przymrozeniem oka i zlekkim usmiechem .Myslac ze to robota buka w celu rozbudzenia ambicji innych graczy i do lzejszego stawiania pieniedzy,nadal tak mysle ale po poniedzialkowym doswiadczeniu troche inaczej do teg podchodze.

Do góry
#621574 - 22/08/2006 10:07 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Quote:

toto27 to Eugeniusz?



tak to on:) gralem u niego przez jakis czas ale na razie mam przerwe bo postanowilem sam sprobowac swoich sil ale pewnie sie zglosze do niego jeszcze ( staly klient) a on sie tu udziela na forum wogole ???




Raczej udzielal
jego nastepne wcielenia konczyly tak samo, a i nasladowcow mial duzo
Nie wiem czy ktos z forum prowadzi statystyki ilu ich bylo

Do góry
#621575 - 22/08/2006 10:33 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
kosa1964 Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 279
Quote:

Z bukmacherki da sie zyc ..... hehe no da sie nie watpliwie a uwiezylem w to tak na prawde dopiero wczoraj .
bedac w totomixie odbierajac swoja wygrana 46.90:) :P,wszedl do buk pewien gosc ,kasjer na jego widok odrazu morde wydarl z powitaniem jak by nie wiem kto wszedl z tekstem jak tam panie kolego wekeen ile wygralismy .... kiedys juz widzailem jak ten koles odbiera wygrana 1400zl ,ale to co wczoraj zrobil powalilo mnie z nog .koles podszedl do okienaka i kladzie 3 kupony i mowi 6800 sie nalezy LOL myslalem ze zartuje ale ziomek wygral to naprawde i co lepsze wszystkie 3 kupony to kurde tasiemce po 10 zdarzen :P ,az nie wiarygodne ale prawdziwe .Co lepsze z dalszej gadki tego goscia z kasierem dowiedzialem sie ze to nie 1 taka wygrana srednio z tygodnia wyciaga 1500zl bez wekenndu .Qwa niesla sumka to przez miecha ma 6000kola na czsto plus wygrane wykendowe .

Widywalem tego goscia wielokrotnie jak kreslil kupony zawsze mial tego sterte po 20 lub wiecej i na kazdym tasiemiec ,ale nie wiedzialem ze on taka kase na tym robi

A i jeszce jedno pewnie w nie jednym totomixie ,sts,profie wisza skany kuponow na duze wygrane nie ktore sa wrec az nie do wiary AKO 190, 6 raz y X po kursie 3.80 i wszystkie wygrane ,zawsze bralem to z przymrozeniem oka i zlekkim usmiechem .Myslac ze to robota buka w celu rozbudzenia ambicji innych graczy i do lzejszego stawiania pieniedzy,nadal tak mysle ale po poniedzialkowym doswiadczeniu troche inaczej do teg podchodze.




Są ludzie, którzy grając za przysłowiowe 2 PLN zgarniają majątek. Ale i tak w długim okresie czasu są na minusie. W Katowicach w STS na Stawowej jeden gościu trafił 2 remisy z kosza plus 7 meczy z NBA. AKO 3000 za 2 PLN i wygrana 6000. Rozmawiałem z nim i mówił, że takie kupony to puszcza codziennie jak gra NBA od kilku lat i wreszcie trafił. Ale oprócz tego gra normalniej - małe AKO, wieksze stawki. Pozdro

Do góry
#621576 - 22/08/2006 15:21 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Widziałem raport "zyski/straty zakładów" jednego z użytkowników tego forum, który od początku swojej gry w betfair (2004) wypłacił netto prawie 20 tys. $

Wprawdzie to tylko 2 lata, ale nie zanosi się na to, żeby nagle utopił 20 "koła".




Eugeniusz Ustawka jest tylko jeden

Odnosnie wygranych w stsie i innych profach to takie wygrane po 6tys. dziennie czy tez w weekend nic nie znacza, liczy sie bilans w dluzszym okresie gry.

Odnosnie tej wyplaty 20tys.$, to tak naprawde ona nic nie znaczy, a skad wiecie jaki mial bilans u innych bukow? Granie w necie na kilkadziesiat kont przynosi takie efekty, ze w jednym sie jest na minus, w drugim na plus, ale trzbe auzupelniac pieniadze, u jedych wyplacac do innych wplacac i teraz z punktu widzenia bukmachera moze sobie pomyslec ze sporo u niego przegrywamy, ale nie wie ze u innych sporo wygrywamy. Zawodowy gracz nie patrzy gdzie jest na wielkim plusie, a gdzie na wielkim minusie liczy sie dla niego calosc, jesli ma zagrac jakies zdarzenie to wybiera najwyzszy kurs a wiec buka ktory aktualnie mu taki daje, oznacza to tyle ze w befair ktos moze miec +20kafli $, a w 5dimes -10kafli $, a w innym +30, itd...

Do góry
#621577 - 22/08/2006 15:40 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
srednio z tygodnia 1500 w toto mixie bez weekendu ,Experto co ty na to ?

Do góry
#621578 - 24/08/2006 11:26 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie *DELETED*
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Post deleted by Experto

Do góry
#621579 - 24/08/2006 11:41 Re: Z bukmacherki da sie żyć... Zobaczcie
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
@Experto

Mam do Ciebie pytanie jak najbardziej poważne:
Czy grasz zakłady "live"?Jeżeli tak to jaki jest średni procent ogólnej liczby zakładów?

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >




Kto jest online
17 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Lukasz111, kemp, Sensei, Akhu, akagi, alfa, 11kera11, ANZELMO, wHiTe_StAr, igea23, kamil#15, Emilio, Zaixi, rymoholik, Górnik_Wałbrzych, burbon), 3185 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585134 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07