Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >
Opcje tematu
#622979 - 25/07/2006 20:46 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Nie rozumiem po co ta kłótnia w sprawie meczu Legii.
Ja wyraziłem swoje zdanie w sprawie tego meczu. Uważam że jest bardzo prawdopodobna przegrana Legii w Islandii, a na pewno według mnie Legia tego nie wygra. Takie jest moje zdanie i ja je tylko przedstawiam. Przedstawiłem też argumenty, którymi się kierowałem.
Ktoś może mieć zupełnie inne zdanie w tej sprawie. I ma do tego prawo. Są trzy możliwości 1x2 i różni ludzie mogą optować za każdą z tych trzech możliwości.
Ale po co zaraz się kłócić z tymi którzy mają inne zdanie niż my?
Każdy gra za swoje pieniądze i każdy traci własne pieniądze przy ewentualnej przegranej. Posty typu "śmieszy mnie że ktoś stawia na Islandczyków" albo "pewnie mało postawiłeś na Islandczyków? Ja gram grubo na Legie" są nie na miejscu. Należy uszanować zdanie innych ludzi. Mnie nie śmieszy że ktoś stawia na Legie mimo że uważam iż nasza liga też jest półamatorska. A uważam tak ze względu na ostatnie osiągnięcia naszych klubów na arenie międzynarodowej. I to jest moje prywatne zdanie. Ktoś może uważać inaczej i ma do tego święte prawo.
Przestańcie się wzajemnie kłócić o ten mecz. Ci którzy stawiają na Legie nie przekonają tych którzy stawiają na Islandczyków i tak samo Ci którzy stawiają na Islandczyków nie przekonają tych którzy stawiają na Legie więc kłótnia nie ma sensu.
Każdy ma prawo do własnego zdania i należy to uszanować.
I każdy bez względu na co stawia powinien się liczyć z ewentualną stratą.
Niech każdy podaje argumenty które go przekonują do postawienia na lub przeciw danemu klubowi i przestańcie naśmiewać się lub ubliżać tym, którzy myślą inaczej. Kultura osobista wymaga żeby umieć uszanować zdanie drugiego człowieka.
To tyle.
Mam nadzieje że już nie będzie kłótni w sprawie tego meczu?

Do góry
Bonus: Unibet
#622980 - 25/07/2006 21:18 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
ja dodam w sprawie meczu Legii ale nie mam zmiaru podnosić kłótni więc wyrażam grzecznie tylko swoje zdanie. Dziś rano byłem pewny że zagram na stołecznych ale jak to zwykle bywa przeszukiwałem sobie różne strony w poszukiwaniu info i już wieczorem nie jestem takim optymistą. Chore jest to że mistrz Polski jedzie n ten mecz i praktycznie wszystko sie może zdarzyc. Przecież powinno być 5-0 dla Legii to tylko amatorska drużyna a wszyscy demonizują jaby nie wiadomo z kim grali. Wdowczyk jeszcze nie zagrał a juz marzy mu sie Arsenal to jakis idiota jest. Tak więc wszystkie znaki na niebie i ziemii mówią że powinna spokojnie wygrac Legia ale to przecież polska drużyna więc nigdy nic nie wiadomo!!!

pozdrawiam jak postawie to dopiero jutro wieczorem musze to jeszcze przemyśleć

Do góry
#622981 - 25/07/2006 21:20 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Quote:


Legia nie przegra, nie ma na to zadnych szans. X2 pewniak...




Wez przestan...

To dam ci kolego pare argumentow za:
- Legia postawi na swoja porazke i bedziesz mial X2 pewniaka - taka szansa kursowa to sie juz nie trafi
- Legia grala sparingi z amatorami
- Legia nie jest w sezonie
- Legia przewalila mecz z Wisla Plock i niech nikt ich nie tlumaczy. Przewala z Hafnarfjordur i znowu sie zacznie biadolenie nad polska pilka.
- nawet jak Legia da z siebie wszystko i strzeli bramke - jak przegra 1:2 to jest w bardzo dobrej sytuacji i ten rezultat bedzie dla nich sukcesem.

Zrozum - nasi potrafia tylko mecze ustawiac na swoim podworku i to zreszta im tez tak do konca dobrze nie wychodzi patrzac na ostatnie aresztowania.

PS.
Villareal dostal w dupe to dlaczego Legia nie moze i dodatkowo na wyjezdzie?
HF - Legia 1:0 2:1

Do góry
#622982 - 25/07/2006 21:33 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oj Aha kogo Ty zgrywasz? grasz przeciwko? ok, Ale porownujesz przygotowanie Villa, ktorego liga rusza za miesiac do przygotowania Legii, ktora wlasnie zaczyna sezon? Porownujesz lige slowenska do ligi islandzkiej?No to prosze:

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php

Dalej, o czym Ty mowisz chlopie? Jak strzeli bramke amatorom, ktorzy graja w Islandii tzn., ze jest w wysokiej formie?

W takim razie polecam skroty batalii estonsko-islandzkiej z I rundy, do tego polecam zapoznanie sie z rezultatami osiaganymi przez Hafnar, a takze inne islandzkie druzyny w zeszlych latach EP.

Nawet jak Ci kupon wejdzie, choc mysle, ze Legia, mimo ze jej nie lubie wyleczy Cie z nadziei w ciagu pierwszych 45 minut, to to nie upowaznia Cie do pisania totalnych bzdur.

Do góry
#622983 - 25/07/2006 21:36 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Koles. Oni graja o Lige Mistrzow, wiec bzdety o jakims stawianiu na swoja porazke mozna wlozyc miedzy bajki.
Jesli dla Ciebie amatorzy to PSG, OM i Rennes w prawie pelnych skaldach to nie mamy o czym rozmawiac.
Villareal gral w maloznaczacym Intertoto i po sukcesie w LM w zeszlem sezonie moglo ich najsc samozadowlenie i poprostu olanie tego pucharu. Poza tym o Villarealu mozna powiedziec ze sa przed sezonem, gdyz PD rusza za ponad miesiac a OE za 4 dni.
Nie mowie ze Legia wygra, ale raczej na pewno nie przegra.
Wdowczyk jest zbyt powaznym trenerem zeby pozwolic sobie na jakies jaja w meczu z amatorami.

Do góry
#622984 - 25/07/2006 22:03 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Aha ja mam do Ciebie któtkie pytanie.
Ile stawiasz na zwyciestwo HF???
Zapewne postawisz 2zł
Robisz niepotrzebnie ludziom wode z mózgu pisząc głupoty o jakims stawianiu przez piłkarzy Legii na swoja porazke itp itd.
Postawią na swoja porazke a pozniej u siebie bedzie nerwówka zeby wygrac z murująca zapewne swoja bramke Hafną??
Wiesz gdyby to był puchar Intertoto to jeszcze bym z Toba nie polemizował bo tam zdarzają sie cuda ale nie LM gdzie kasa i prestiż jest ogromny.
Jak dla mnie jutro X2 9/10
a 2 7/10

Do góry
#622985 - 25/07/2006 22:27 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

Quote:


Legia nie przegra, nie ma na to zadnych szans. X2 pewniak...




Wez przestan...

To dam ci kolego pare argumentow za:
- Legia postawi na swoja porazke i bedziesz mial X2 pewniaka - taka szansa kursowa to sie juz nie trafi
- Legia grala sparingi z amatorami
- Legia nie jest w sezonie
- Legia przewalila mecz z Wisla Plock i niech nikt ich nie tlumaczy. Przewala z Hafnarfjordur i znowu sie zacznie biadolenie nad polska pilka.
- nawet jak Legia da z siebie wszystko i strzeli bramke - jak przegra 1:2 to jest w bardzo dobrej sytuacji i ten rezultat bedzie dla nich sukcesem.

Zrozum - nasi potrafia tylko mecze ustawiac na swoim podworku i to zreszta im tez tak do konca dobrze nie wychodzi patrzac na ostatnie aresztowania.

PS.
Villareal dostal w dupe to dlaczego Legia nie moze i dodatkowo na wyjezdzie?
HF - Legia 1:0 2:1



Ten post jest zupełnie niepotrzebny.
Pisałem że nie ma sensu przekonywać na siłe innych do swojego zdania.
Jak ktoś chce to niech stawia na Legie, a jak ktoś chce to niech stawia na Islandczyków. Każdy ma swoje pieniądze, powinien mieć też swoje zdanie i jego sprawa na co stawia.
Uszanuj zdanie innych.
Myślę że można usunąć ten mój post i ten który zacytowałem.

Do góry
#622986 - 25/07/2006 22:28 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Gawlin Offline
member

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 174
Najlepiej odpuścić jutro sobie Legie i Dynamo. Lepiej zagrać na Kopenhage i Fenerbahce dubelka za większa kase. Po co grać coś co jest mało pewne. Zauważyłem że na tym forum niektorzy tylko mącą innym w głowach a nie pomagają.

Do góry
#622987 - 25/07/2006 22:45 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Quote:

Najlepiej odpuścić jutro sobie Legie i Dynamo. Lepiej zagrać na Kopenhage i Fenerbahce dubelka za większa kase. Po co grać coś co jest mało pewne. Zauważyłem że na tym forum niektorzy tylko mącą innym w głowach a nie pomagają.



Dlatego wlasnie, ze nic nie jest pewne na temat Legii to sie redukuje stawke i gra sie przeciwko bo kurs dobry. Niektorzy tego nie kumaja, ze 1,78 jak sie ma komplet informacji i ostatnie wyniki spektakularne druzyny na ktora sie stawia.
A jakie wyniki ma Legia? Sukcesy w towarzyskich z klubami, ktore zaczynaja sezon? Ile wygrala Legia: 6:0??? Przegrana 1:2 z Wisla Plock w meczu? A jaki jest trend w pilce noznej polskiej na arenach swiatowych?

Wiec skad ten hurra optymizm? Ranking FIFA? Wolne zarty. Villareal byl na pierwszym miejscu i co z tego?

Ja i Igor bardzo dobrze gramy - redukujemy stawke a mozemy duzo wygrac.

Do góry
#622988 - 25/07/2006 22:53 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Znaczy ranking UEFA mialo byc

Do góry
#622989 - 25/07/2006 23:21 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Tak na pierwszy rzut oka dość ciekawie wygląda:
FH Hafnafjordur - Legia Warszawa 1
Poczekam tylko aż kurs na betfair na Islandczyków będzie wynosił ponad 5.0, a najlepiej żeby było ok 6.0

Poziom obu zespołów z pewnością jest wyrównany. Widać to było po meczu Islandczyków z piłkarzami z Estonii. Wiadomo że łotewskie, litewskie, estońskie, polskie kluby prezentują bardzo zbliżony do siebie poziom. A mistrzowie Estonii bardzo się męczyli w meczu z Islandczykami i w rezultacie odpadli. Legii również będzie bardzo ciężko w meczu z FH Hafnafjordur u siebie. A na wyjeździe raczej pewna porażka Legii.
Dodatkowo za Islandczykami przemawia to że w wolnych chwilach sprzedają buty, są kelnerami, studentami, rybakami, a więc nie marnują czasu. Podczas gdy nasi grajkowie szwędają się po imprezach zakrapianych alkoholem co ma bardzo niekorzystny wpływ na ich formę, piłkarze z Islandii w tym czasie łowią ryby, biegają z posiłkami wokół klientów, a więc dodatkowo szlifują swoją forme.
Kolejnym plusem na korzyść islandczyków oprócz atutu własnego boiska jest to że mieli już 11 kolejkę, a więc ciągle grają czyli są w formie.
Na koniec jeszcze przypomnę o tym że 5 lat temu Pogoń Szczecin przegrała w PUEFA z Fylkirem Reykjavik, a przecież Hafnafjordur znacznie odbiega poziomem od reszty islandzkich zespołów. FH ma 26 punktów, a drugi Fylkir ma tylko 17 punktów.




Pewnie miała to być żartobliwa analiza
Muszę z żenadą przyznać, że większe kretynizmy to mozna wychwycić jedynie u polityków znad Wisły.
Oczywiście każdy ma do wyboru 3 opcje i każdy za swoje pieniądze odpowiada, więc poczekaj jeszcze aż kurs na Hafnafjordur wsrośnie do 60.00 i postaw te swoje 2 złote, to wygrasz na czysto 118 złotych a więc niemało.

Możesz porównać polską piłkę klubową bądź reprezentacyjną nie tylko Litwy, Łotwy czy Estonii, ale do Ugandy, Kataru i kokluszu, z tym że sam sobie wystawiasz świadectwo, bo jakby nie było, ludzie to czytają.

Piszesz, że Islandczycy są w formie, bo... mieli 11 kolejek. Argument zarąbisty. Congratulations. Idąc twoim tokiem myślenia, Legioniści są w wyższej formie bo zaliczyli kilkadziesiąt kolejek w knajpach lub pubach, a ich ich forma strzelecka jest wyższa, bo po kilkanaście Krolewskich strzelili nie tylko napastnicy, ale cala drużyna w tym bramkarz. O formę fizyczną Legii też mozna być spokojnym, bo chłopaki mają za sobą wiele pompek zrobionych na foczkach wyrwanych w warszawskich dyskotekach i nie tylko. Gdzież tam do nich jakimś kelnerom czy robiącym na zmywaku w Islandii? Legioniści co prawda ryb nie łowią, bo w Zalewie Zegrzyńskim nic żywego nie pływa, ale na Hali Mirowskiej mozna kupić ich do woli, a i poranny spacerek na kaca się przyda. Wdowczyk zresztą zaleca chłopakom.
Hafnafjordur faktycznie odbiega od reszty zespołów w Islandii i to jest kolejny twoj argument nie do zbicia. Tak więc Legia jedzie poprosić o najniższy wymiar kary.
5 lat temu Pogoń przegrala z Islandczykami. 5 lat temu był też taki gościu jak L. Miller. Dobrze chłopak zaczął, fatalnie skończył. Zdaje sie że był z Łodzi. A tak naprawdę. Co mnie obchodzi Pogoń, czy Wisła "Traktorzyści" Kraków? Co to wszystko ma do rzeczy. Może wyjaśnisz forumowiczom.
Szkłem też mozna tyłek obetrzeć.
Ja gra 2, czyli Legię
Nie gram X2, bo kurs za niski
Gram wysoko, bo mam do tego prawo.
i wody z mózgu nikomu robić nie zamierzam

Do góry
#622990 - 25/07/2006 23:43 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:

Szkłem też mozna tyłek obetrzeć.







PS: Idę o zakład że większośc z wypowiadających się tak "mądrze" na temat gry Hafnafjorduri nigdy w życiu nie widziała meczu drużyny ligi Islandzkiej

Do góry
#622991 - 26/07/2006 00:03 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Panowie spokojnie, nie ma co uprzedzać faktów i kłucić się przedwcześnie, ostatnio kłutnie zaczeły się po meczu Lecha, teraz moze lepiej niech się zaczną po meczu Legii hehe

joke, życzę legii jak najlepiej, ale postawić na nich pare groszy jeszcze sie nie zdecydowalem

Do góry
#622992 - 26/07/2006 00:12 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:


Wiec skad ten hurra optymizm? Ranking UEFA? Wolne zarty. Villareal byl na pierwszym miejscu i co z tego?





kiedy byli na pierwszym?

Do góry
#622993 - 26/07/2006 00:16 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:


Legia nie przegra, nie ma na to zadnych szans. X2 pewniak...




Wez przestan...

To dam ci kolego pare argumentow za:
- Legia postawi na swoja porazke i bedziesz mial X2 pewniaka - taka szansa kursowa to sie juz nie trafi
- Legia grala sparingi z amatorami
.
- nawet jak Legia da z siebie wszystko i strzeli bramke - jak przegra 1:2 to jest w bardzo dobrej sytuacji i ten rezultat bedzie dla nich sukcesem.







zajebiste masz te argumenty,Legia postawi na swoją porażke,dobre

Sparingi grali z amatorami??
PSG,Marsylia,Rennes,St.Ettiene to są amatorzy dla Ciebie

a ten ostatni argument,no cóż....

Do góry
#622994 - 26/07/2006 01:44 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Kursy z tipsporta, bo u naziemnych też coś zagrać zamierzam, a ich mam najbliżej...

Metalurgs Lipava-Dynamo Kijów 2 1,6

Rozumiem pewne obawy związane z tym spotkaniem. Dynamo faktycznie nie pojechało na mecz w najmocniejszym składzie, ale nie łudźmy się... Drużyny dzieli różnica minimum jednej klasy i na boisku powinno się to potwierdzić... Nawet biorąc pod uwagę niesamowitą ambicję kibiców Metalurga, pełne trybuny i doping kibiców, to ten skład (jeśli chodzi o skład to opieram się na informacjach zamieszczonych stronę wcześniej przez Sowę) zespołu z Ukrainy nie powinien pozostawić przeciwnikowi złudzeń... 1,6 to kurs, za który według mnie warto spróbować zagrać 2, a asekurantom taka wysokość kursu pozostawia jeszcze możliwość zagrania X2 po kursie gwarantującym u naziemnych zwrot podatku (tipsport ma 1,13). Jeśli chodzi o obronę Dynama to jak podał Sowa jedzie bramkarz Szowkowski (sądzę, że skoro jedzie to zagra), Niesmacznyj i Gavrancic będą trzymać w ryzach blok obronny, choć pewnie faktycznie dostaną dyrektywy od trenera, że mają grać przede wszystkim "na zero z tyłu", a strzeleniem bramek zajmować się będą formacje przednie. Ale tutaj też nie ma na co narzekać... Pomoc w składzie Rincon, Gusiev, Bielkiewicz i Rebrov to linia, której można Ukraińcom pozazdrościć i nawet biorąc pod uwagę nieustępliwość Łotyszy niespecjalnie mają Oni szanse podjąć równorzędną walkę w środku pola... W ataku Szackich i Verpakovskis, martwi brak zmiennika, który w drugiej połowie mógłbyh wnieść świeżość i polot do drużyny, ale jak dobrze pójdzie to w drugiej połowie Dynamo będzie mogło pozwolić sobie na grę z kontry, bo wynik będzie już ustawiony... Szkoda, że w składzie zabraknie Milevsky'ego, bo według mnie przydałby się najbardziej, ale i tak polecam grę na Dynamo. Weźmy jeszcze pod uwagę co zrobili Łotysze w poprzedniej rundzie... 1-0 u siebie i 1-1 na wyjeździe to nie są oszałamiające wyniki patrząc na klasę przeciwnika (Aktobe Lento z Kazachstanu)... Możemy mówić, że drużyny kazachskie są nieobliczalne, ale szczerze mówiąc to myślałem, że na Łotwie wynik będzie oscylował w granicach 3-0, a tu tylko jednobramkowe zwycięstwo, choć po szybko strzelonej bramce... Konkludując - 2 na Dynamo jak najbardziej do rozważenia...

Sheriff Tiraspol-Spartak Moskwa no bet
Rozpisałbym się na temat tego meczu, bo początkowo brałem go pod uwagę, ale ostatecznie sobie daruję... jeśli Spartak wygra 3-1 pieczętując już w pierwszym meczu losy awansu to się nie zdziwię, ale jeśli zremisuje 1-1 to zdziwię się tylko troszeczkę, bo Rosjanie zdają sobie sprawę z tego, że są drużyną o wiele lepszą i u siebie awans przypieczętować powinni bez najmniejszego problemu, więc na wyjeździe (gorący teren ze względu na fanatycznych kibiców) należy uważać po pierwsze na to, aby móc zagrać w rewanżu w optymalnym składzie i ustawieniu.. Poza tym, nie wiem w jakim składzie Spartak wybiegnie na boisko... Sheriff w poprzedniej rundzie wygrał u siebie 2-0 z nienajgorszym (jak na zespły tej klasy oczywiście) Pjunikiem Erewań. Odpuszczam...

Lewski Sofia-Sioni Bolnisi 1 1,2
Mecz bez historii. Gładkie zwycięstwo gospodarzy, nawet jeśli nie strzelą wielu bramek, to nie sądzę, aby pozwolili wbić chociażby jednego gola rywalom... Handicap 0-1,5 po kursie 1,5 wart rozważenia, choć ja gram tylko samą jedynkę. Gruzini na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, ale warto przypomnieć, że już w poprzedniej rundzie nie potrafili strzelić bramki na wyjeździe i w rezultacie przegrali z zespołem z Azerbejdżanu 0-1 (wcześniej jednak u siebie wygali 2-0, choć gole padły pod koniec spotkania...).

Fenerbahce-B36 Torshavn 1 1,1 (handi 0-1,5 1,25)
Znów nie ma co pisać zbyt wiele. Fenerbahce ograłoby wyspiarzy rezerwami, a wszystko wskazuje na to, że w tureckim zespole zobaczymy przynajmniej sporą część podstawowego składu... Drużyna z Wysp Owczych bardzo ładnie zagrała w pierwszym meczu poprzedniej rundy gromiąc na wyjeździe maltańską Birkirkarę aż 3-0, niemniej jednak po pierwsze w rewanżu jedynie zremisowała (możemy to zrzucić na karb pewnej pozycji wyjściowej jużprzed rozpoczęciem meczu rewanżowego), a po drugie jednak mecz w Stambule to dla nich za wysokie progi, a jeśli na trybunach zasiązie choć 2/3 kibiców przychodzących tam na mecze rodzimej ligi, to nawet ich ogłuszający dopnig może spętać nogi amatorom z Wysp Owczych...

Gorica-Steaua B. 2 2,0
Typ tylko dla odważnych i nieco intuicyjny. Szczerze mówiąc spodziewałem się kursów na Steauę dochodzących do 1,8 i wtedy pewnie odpuściłbym to spotkanie, ale za 2 warto chyba spróbować... Zdecydowanie wyżej cenię umiejętności Rumunów niż Słoweńców i to pomimo kilku niezłych występów GOricy w pucharach. W pierwszej rundzie Słoweńcy nie zachwycili. Wiadomo, że Bałkany to gorący piłkarsko teren i każdy taki mecz ma olbrzymi podtekst, ale doświadczenie i ogranie zawodników Steauy powinno wziąć górę... Zaznaczam jednak, że za nic nie grałbym X2... Po kursie 1,25 jest nieopłacalny. Jeśli więc grać to spotkanie, to albo zaryzykować czystą 2 jako singla lub w rozpisie, albo odpuścić zupełnie...

Hafnafjordur-Legia W. 2 1,9
Moi drodzy... Możecie się kłócić o spotkanie legionistów, ale ja typ na HF traktuję bardziej jako ciekawostkę i nieco z przymrużeniem oka. Owszem, biorąc pod uwagę realia ligi islandzkiej HF zdecydowanie się na jej tle wybija, ale Panowie chyba chcecie grać ten typ w meczu z Legią tylko na podstawie tego, że na HF można zrobić często ładną kasę właśnie w lidze islandzkiej, bo oni przeważnie wygrywają jak leci, a czasem (zwłaszcza na początku sezonu) kursy na ich zwycięstwa na wyjazdach są naprawdę spore... Tym razem na Wyspę przyjeżdża Legia - o polskich drużynach można mówić dużo złego, ale (zaznaczam, że cechy, jakie teraz wymienię odnoszą się do klasy rywala) na tle Islandczyków ich rywal to drużyna poukładana, zdyscyplinowana, mająca świetnego trenera, który umie reagować na to, co dzieje się na boisku, pomysłowa, kreatywna, groźna na obu skrzydłach (Roger i Radovic tudzież Szałachowski), mająca lepszych zawodników w środku pola, z obrońcami potrafiącymi się inteligentnie włączyć w grę ofensywną i głodnymi gry napastnikami, z których każdy obecnie chce pokazać co potrafi, ażeby wywalczyć miejsce w pierwszej jedenastce na nadchodzący sezon, a mecze z niespecjalnie zorganizowaną obroną, jak ta Islandczyków, mogą być świetną okazją do potwierdzenia dobrej dyspozycji... Owszem, Legia może zlekceważyć przeciwnika i czekać na rewanż przy Łazienkowskiej, ale raczej tego nie zrobi... Nie daltego, że po fatalnym meczu z Wisłą Płock nie ma możliwości, aby coś takiego powtórzyć... Dlatego, że Wdowczyk to nie jest trener, który pokiwa placem, ale i tak wystawi w kolejnym spotkaniu tą samą jedenastkę. Burkhardt już wie, że jeśli zagra znów tak jak w sobotę to wypadnie ze składu na najbliższe tygodnie, Radovic wie, że po nezłych sparingach teraz zawiódł zupełnie, a Szałachowski nie jest ogórkiem i może być ciężko wygrać z Nim rywalizację. Znalazłoby się jeszcze pewnie parę przykładów. Do tego dochodzi gra w obronie Hugo Alcantary, któremu nogi raczej nie będą się plątać jak młodemu Jędrzejczakowi, być może do składu wróci również Edson, a więc zagrożenie po stałych fragmentach gry pod bramką rywala rośnie dwukrotnie. Wreszcie sparingi we Francji. Owszem, francuskie drużyny są w innym etapie przygotowań i wyników Legii nie wolno przeceniać, ale mimo wszystko te rezultaty robią wrażenie. Jeśli ktoś pisze, że Fancuzi nie są jeszcze przygotowani do sezonu - przyznaję Mu rację, jeśli zaś pisze, że drużyny francuskie grały w rezerwowych składach - albo nie zna się na piłce, albo nie widział tych spotkań i nie przeglądnął nawet zestawień personalnych... Oruma, Bamogo, Niang, Cesar, Pagis (Marsylia) czy też Mendy, Traore, Cisse, Yepes, Rothen i Frau (PSG) to zawodnicy, których chyba przedstawiać Wam nie trzeba... Wymieniam tylko najbardziej znanych, którzy uczestniczyli w spotkaniach z Legią...
A argumenty, które wcześniej przedstawił jeden z kolegów i do których przede mną odniósł się Juan Roman Riquelme mogłyby zostać spuentowane bardzo różnie, ale że nie chcę używać mocnych słó, to powiem tylko, że ich poziom jest żenująco słaby...

Debrecen-Rabotnicki 1 1,5
FC Kopenhaga-Myllykoski 1 1,37

Raczej dwie jedynki, ale powiem Wam, że jakoś bez przekonania... Na główny kupon na pewno nie pójdą... Nie lubię skandynawskich pojedynków, bo Finowie i Norwegowie od zawsze ze sobą rywalizują, a na Debrecen podejrzanie wysoki kurs...

Hearts-Sz.Brieg 1 1,35
Tutaj już z większym przekonaniem. Szkoci sprawę awansu będą chcieli rozstrzygnąćszybko i bezboleśnie, żeby na rewanż móc pojechać jak na wycieczkę. Goście będą zapewne murować dostęp do własnej bramki i od czasu do czasu próbować kontr... Chyba jednak nie mają wielkich szans na to, aby taktyka ta wypaliła w konfrontacji z naprawdę dobrym, poukładanym i silnym taktycznie rywalem, jakim jest zespół Hearts. Z handicapem byłbym ostrożny, ale z drugiej strony kurs niezły, bo 1,9 więc do rozpisu gdzieś tam ze Steauą można spróbować...

Chyba najpewniejszy mecz tej rundy już się odbył i zakończył jak najbardziej planowanym wynikiem po pięknym kursie... Ja niestety się zagapiłem :/

Koniec pisania na dziś...
Pozdrawiam serdecznie i życzę wysokich wygranych

Do góry
#622995 - 26/07/2006 03:03 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
ja wogole nie gram tego meczu, wogole nie ruszam spotkan z udzialem polskich druzyn jedynie to chyba ewentualnie wtedy aby postawic na porazke polskiej druzyny... dlaczego? żygać mi sie chce jak widze to wszystko ( nasza reprezentacja i ten poziom tej naszej obleśnej polskiej ligi)- ŻENADA

Do góry
#622996 - 26/07/2006 07:10 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Gorica-Steaua 2
Gorica posiada malutki stadion mieszczący zaledwie 3000 kibiców,więc doping napewno niepomoże gospodarzom.Inna sprawą jest to,że Słoweńcy mają słabszych zawodników.Rumuni zaś są zgrnym zespołem.Mają świetnich zawodników.Ostatnio zwyciężyli w meczu o superpuchar Rumunii przeciwko Rapidowi Bukareszt.Dodatkowo trzeba wiedzieć,że w tym meczu Steaua nie grała w najmocniejszym składzie. Dodatkowo Rumuni w poprzednim sezonie nieźle grali w europejskich pucharach.


Fenerbahce-B36 Torshavn 1
B36 Torshavn grało w europejskich pucharach 22 mecze z czego tylko wygrali 2 mecze.Ekipa Fenerbahce jest doświadczona w grze w europejskich pucharach,gdyż grała 118 meczy z czego 35 wygrała. Zawodnicy z Wysp Owczych w kwalfikacjach pokonali Birkirkarę 3-0 na wyjeździe a u siebie 2-2.
W sparingach Fenerbahce bardzo dobrze gra:7-0 Telstar,3-2 Metalurg Donieck,i porażka 1-2 z Valencia.
Dodatkowo do Fenerbahce przyszedł nowy trener Zico, Tümer(Besiktas),U&#287;ur Boral(Gençlerbirli&#287;i).Ze składu odszedł Nobre do Besiktasu.Ale są możliwe odejście czołowych zawodników:Anelka,Alex De Souza,Appiah.W B36 Torshavn gra tylko dwóch obcokrajowców:nigeryjski napastnik Abele Ekeke i Mikkjal Thomassen. W meczu niewystapią Luciano,Deniz i Tümer.
Przewidywany skład Fenerbahce :
Rüştü,Önder,Ümit,Can,Serkan,U&#287;ur,Aurelio,Appiah,Tuncay,Alex,Anelka.

Do góry
#622997 - 26/07/2006 07:25 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Quote:


FC Kopenhaga-Myllykoski 1 1,37

Raczej dwie jedynki, ale powiem Wam, że jakoś bez przekonania... Na główny kupon na pewno nie pójdą... Nie lubię skandynawskich pojedynków, bo Finowie i Norwegowie od zawsze ze sobą rywalizują, a na Debrecen podejrzanie wysoki kurs...




Tutaj grają Duńczycy z Finami i nie ma tu żadnych Norwegów. Coś Ci się pomyliło

Do góry
#622998 - 26/07/2006 08:33 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

W B36 Torshavn gra tylko dwóch obcokrajowców: nigeryjski napastnik Abele Ekeke i Mikkjal Thomassen.




W tym miejscu minąłeś się trochę z prawdą. Po pierwsze Mikkjal Thomassen jest obywatelem Wysp Owczych a po drugie obok Abele Ekeke w drużynie Torshavn gra jeszcze brazylijski defensor Alex, który jest podporą bloku defensywnego swojej drużyny

Pozdrawiam!

Do góry
Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, forty, Lukasz111, VVega, akagi, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, 11kera11, latajaca_holenderka, DePito), 3587 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585945 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07