Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 >
Opcje tematu
#628679 - 08/08/2006 20:50 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:






Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!




Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....

Do góry
Bonus: Unibet
#628680 - 08/08/2006 21:01 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Quote:

Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki , więc oferuję Szachtara za 1.45




Można u buków w tej chwili złapać 1,6, więc Twoja oferta jest do niczego. Najwyższe do złapania były: Schachtar 1,65 i Schachtar(-1) po 2,7. Dasz więcej to ja chętnie wezmę.




Maciey,

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Moja oferta była skierowana do osób, które uważają Szachtara za pewniaka i grają po każdej cenie. Wiem, że w sieci jest drożej, ale skoro inni grają niżej to może i ja zarobię przy okazji . Wcale nie wierzę ślepo w Legię. Capito?

Poza tym nie wiem gdzie ty obecnie widzisz 1.6 za Szachtara. Wymień mi normalnego buka w sieci, który trzyma taki kurs obecnie. Tylko proszę bez wynalazków i nienormlanych buków

Do góry
#628681 - 08/08/2006 21:07 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....


A jakby kiedyś się spotkała z River Plate w Toyota Cup to przemógłbyś się ?
ps 1). masz chyba zapchaną skrzynkę )
ps 2) sorki za smiecia

Do góry
#628682 - 08/08/2006 21:14 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....


A jakby kiedyś się spotkała z River Plate w Toyota Cup to przemógłbyś się ?
ps 1). masz chyba zapchaną skrzynkę )
ps 2) sorki za smiecia




dałbym na remisa

Do góry
#628683 - 08/08/2006 21:20 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów

Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....





Riquelme piszesz niedorzecznosci.
Legia jest klubem polskim (chyba ze Wawa sie oderwala od Polski co by mnie bardzo cieszyło ) i reprezentuje Polske.
Za granica nikogo nie obchodzi kto za Legia kibicuje a kto nie, liczy sie fakt ze jest klubem polskim i jej gra pokazuje oblicze polskiego futbolu.
Ja tez nie jestem kibicem Legii ani Widzewa (choc mi do niego z wiadomych przyczyn blizej ) ale jak grali w LM to im kibicowałem bo reprezentuja nasz kraj.
Idąc Twoim tokiem myslenia to Małysz reprezentuje spoleczność z Wisły a Kubica Krakusów

Do góry
#628684 - 08/08/2006 21:47 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
aker to jest piłka klubowa a nie reprezentacyjna,nie wiem gdzie tu widzisz niedozreczności??
Większosć silnych klubów opiera się na obcokrajowcach,to jest chyba najlepszy wyznacznik ich narodowości...


1.Adam Małysz jest reprezentantem Polski
2.Kubica reprezentuje team BMW,ale można mu kibicowac jao Polakowi,chyba,że ktoś nie lubi jeździć bejcą


Proponuje zapoznać sie z pojęciami naród,państwo,miasto,klub sportowy

Do góry
#628685 - 08/08/2006 21:50 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
Quote:



PS: w naprawde silnej druzynie nie grałby mariusz lewandowski.





pewnie, że nie - w dobrej drużynie to gra Piotr Nędza Włodarczyk

Do góry
#628686 - 08/08/2006 21:59 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!




Ale pieprzysz głupoty. Koleś napisał że jego zdaniem "różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans" i ma do tego prawo.

Ja Legii też nigdy nie będe kibicować. I co, nie mogę? Jestem "zakompleksionym poznaniakiem"? Przypominam Tobie że to jest forum bukmacherskie..

A co do samego meczu, im bliżej tym bardziej się boję że padnie remisik i większość forumowiczów umoczy.

Do góry
#628687 - 08/08/2006 22:02 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Riquelme ja nie pisze o piłce reprezentacyjnej tylko o reprezentowaniu danego kraju.
To Ty mylisz pojecia.
Co z tego ze np. w takiej Chelsea prawdziwych Anglikow jest niewielu, ale jak zdobedą LM nie bedzie sie mówiło ze zdobyli ją obcokrajowcy tylko ze zdobył to zespól angielski.
O to samo mi chodzi z Legia.
Niewaznie kto w niej gra i kto za nia kibicuje bo na arenie miedzynarodowej reprezentuje (nie mylic z reprezentacją ) nasz kraj.
Pozdr

Do góry
#628688 - 08/08/2006 22:07 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
adasko Offline
old hand

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 1136
Skąd: Legnica
Quote:



A co do samego meczu, im bliżej tym bardziej się boję że padnie remisik i większość forumowiczów umoczy.




też mam takie dziwne przeczucie, ale trzeba wziąść pod uwage mecz rewanżowy i to że Szachtar bedzie chciał uzyskać kożystny wynik, a Legie powinno zadowalać strzelenie jednego gola.

Także typuje 3-1, 2-1 dla Ukraińskiego teamu

Do góry
#628689 - 08/08/2006 22:10 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Quote:

Quote:

Quote:






Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!




Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE?

Polske reprezentuje reprezentacja....

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy.
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM....




Mozna Legię lubiec lub nie ale :
Legia zdobyła mistrzostwo POLSKI a nie np Bundesligi więc naturalną rzeczą jest że reprezentuje Polskę klubową oraz jest reprezentantem i przedstawicielem Polski na arenie międzynarodowej .

Do góry
#628690 - 08/08/2006 22:13 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Z całym szacunkiem dla Was Panowie ale zacznijcie pisać na temat bo już druga strona leci a argumentów za graniem na Szachtara bądz Legie "jak kot napłakał"
Ja niestety nie mam możliwości oglądania Orange Ekstraklasy ( o magazynie na Tvn nie mówie bo to za mało by ocenić nasze "exportowe team'y." ) a z chęcia sam bym coś napisał.
Zacznijcie więc rzeczową polemikę bo ta droga prowadzi do nikąd...


Do góry
#628691 - 08/08/2006 22:42 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Quote:



Poza tym nie wiem gdzie ty obecnie widzisz 1.6 za Szachtara. Wymień mi normalnego buka w sieci, który trzyma taki kurs obecnie. Tylko proszę bez wynalazków i nienormlanych buków




www.betfair.com Legia za 1.52 w danym chwili wczesniej moznaby to zlapac wyzej.

Pzdr.

Do góry
#628692 - 09/08/2006 06:41 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
rodrigo Offline
veteran

Meldunek: 11/10/2003
Postów: 1587
Skąd: BARANÓWKA
..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2

myslę,że do przerwy będzie remis 0-0, Szachtar będzie coraz bardziej niecierpliwy, będzie atakował większą ilością zawodników i to się na nich zemści - Goooool Włodarczyka (przełamię się wreszcie). A co dalej?? Murowanie bramki i co najwyżej w ostatnich minutach meczu gol dla Szachtara - po stałym fragmencie gray strzeli nie kto inny jak Lewandowski.

1-1 takim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz !!!

Szachtar - Legia (podwójna szansa) X2
Szachtar - Legia (dokładny wynik) 1-1
Szachtar - Legia (wynik do połowy) X

Pozdrawiam i życzę udanych typów (no może poza tym meczem)

Do góry
#628693 - 09/08/2006 07:08 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Unibet Offline
enthusiast

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 243
Skąd: Poland
Panowie a ja wam powiem z inenj bajki troche na temat tego meczu. Mianowicie nie wiem jak wy ale ja bardziej czulem nacisk presje polakow nawet tych nie zajmujacych sie na codzien futbolem rok temu,dwa late temu,trzy lata temu gdy Wisla walczyla czy to o CL czy o Puchar Uefa. LEgia jakos mniejsze wzbudza zainteresowanie.I ten fakt tez przemawia za Legia,Polacy maja juz dosc ciaglej walki o CL i juz im to mowiac brzydko zwisa. Tym lepiej bo Legia moim skromnym zdaniem pokona w dwumeczu Szachtar i awansuje do CL. Mysle ze na remis Legie stac, przy odrobinie szczescia moze nawet o jakąs brameczke Legionisci sie pokusza np ze stalego fragmentu gry.:). Uwazma ze x2 na Legie to dobry typ. Zauwazcie ze bukmacherzy ktorzy nie maja polskiego supportu daja kurs na zwyciestwo Legii 5.00 a juz nasze nazwijmy " krajowe buki" 6-7.50. Amen LEgia x2

Do góry
#628694 - 09/08/2006 08:07 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
x2 jest nie opłacalne, jeżeli już coś może wejść niż wygrana Ukraińców to remis, wygrana Legii to byłaby niezła niespodzianka po tej grze jaką ostatnio prezentują i chyba nawet oni sami w to nie wierzą.

Do góry
#628695 - 09/08/2006 09:13 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Ja kibicuję wszystkim polskim drużynom w pucharach, ale obecna gra Legii nie napawa optymizmem, natomiast Szachtar jeszcze nie stracił punktów w lidze. Jedyna szansa na zdobycie bramki dla Legii to stały fragment gry wykonywany przez Edsona. Moim zdaniem Legia nie zdoła nawet strzelić bramki Szachtarowi (spodiewam się dobrego występu Lewandowskiego). Jestem całym sercem za Legią (chociaż jej nie kibicuję) i chciałbym żeby wreszcie jakaś polska drużyna awansowała do Ligi Mistrzów.

Do góry
#628696 - 09/08/2006 09:25 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
A czy Legia jest przygotowana do gry w LM ?

W momencie kiedy pojawiły sie pierwsze plotki o tworzeniu przez ITI kanału sportowego, ukazał sie wywiad z kimś z zarządu spółki. Padło wtedy pytanie o ewentualny udział Legii w LM i tworzenie tego kanału m.in. pod to wydarzenie. Odpowiedź była w stylu, "że liczymy na LM za dwa, może trzy lata, do tej pory będzie trwała budowa drużyny".
Uważam, że Legia nie jest w tej chwili przygotowana do takiego wyzwania ani organizacyjnie ani mentalnie ani osobowo. Gra w LM oznacza w praktyce rezygnację z walki o MP. Grając w LM trzeba mieć niemal dwa równe składy, a póki co ten pierwszy nie za bardzo radzi sobie w lidze. Wyobrażam sobie takiego Burghardta walczącego przeciwko Anglikom lub Włochom. On ledwo dycha po 30 minutach gry w naszej człapającej lidze. Albo Włodarczyk - chyba on sam dobrze rozumie, że lepiej się nie ośmieszać w Europie.
Każdy pamieta jak grała w lidze Wisła, kiedy nieskutecznie walczyła o LM. Legia nie gra teraz nawet 70% tego co wówczas Wisła.
Cudu nie będzie, bo być nie może.

pozd

Do góry
#628697 - 09/08/2006 09:26 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
crazyceg1 Offline
enthusiast

Meldunek: 07/08/2006
Postów: 224
Skąd: Zielona Góra
idac tokiem rozumowania niektorych obstawiaczy jak legia by grala z milanem to na milan nie mozna stawiac bo:pieniadze nie graja,caly swiat gra na milan to bedzie wtopa itp panowie czas sie przebudzic ukrainska pilka to nie nasze podworkowe kopacze postawilem na ukraincow kase ale kibicowac bede legii jak wygra czy bedzie remis bedzie mnie to bardziej cieszylo niz wygranie kasy,wiadomo sercem sie jest za POLSKA druzyna a rozum podpowiada aby kase zarobic,a tym co pisza ze nie kibicuja legii bo ona jest z warszawy no coz tylko wspolczucie zostaje,kolego rodrigo wklejcie kupon ile to 100 postawiles na x2

Do góry
#628698 - 09/08/2006 09:37 Re: Szachtar Donieck - Legia Warszawa
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
co myślicie o overze w ttym meczu?
Obrona Legii ostatnio nie gra najlepiej(bramka z Groclinem tego przykładem),a z drugiej strony potrafią strzelić brmkę jak nie z gry to ze stałego fragmentu gry.Brmka strzelona przez Legie na wyjezdzie może miec bardzo duże znaczenie w wumeczu,a kurs na over 1,9 bardzo kuszący

Do góry
Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (poozon), 3307 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583429 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07