Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#663055 - 05/12/2006 14:15 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
Jeszcze raz do meczy Psóv z Bordo

Bordeaux arrived in Eindhoven with a weakened squad. Johan Micoud remained in France to rest, while Marc Planus, Marouane Chamakh (both knee), Geraldo Mauricio Wendel (ankle) and Vladimír Šmicer (thigh) are missing through injury and Fernando Menegazzo is suspended.

Francuzi dosyć osłabieni, psv wystawi najmocjeniszy skład z wyjątkiem 2 żółtodziobów ktorzy chca sie pokazac.

PSV 1.70 uwazam ze warto

Do góry
Bonus: Unibet
#663056 - 05/12/2006 14:54 Re: LM - GRUPA C - Liverpool,Eindhoven,Bordeaux,Galatasaray
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Mi też się podoba dziś PSV. Oba zespoły w zasadzie o nic nie walczą, ale motywacja większa po stronie Holendrów, którzy będą grać u siebie. Do tego dochodzą wspomniane osłabienia drużyny z Francji. Dlatego 1.75, zaproponowane chociażby przez Eurobet, wydaje mi sie dosyć atrakcyjne.
Ja jednak zagrałem:
PSV Eindhoven(-1) - FC Girondins de Bordeaux 1AH 2.37 w 10bet
Do rozważenia też over2.5 za 2.3 w Expekcie, trochę odbiega od średniej rynkowej, która wynosi ok. 2.12 - 2.15, ale z tym się jeszcze wstrzymam.

Aha, zapomniałbym dodać, że ostatnio nic mi nie wchodzi, więc jak ktoś chce mieć pewniaka na dziś po ładnym kursie to proszę grać X2 na Bordeaux.

Pozdrawiam
Ozzy

Do góry
#663057 - 05/12/2006 17:04 m
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Galatasaray -Liverpool typ 2
Moim zdaniem jesli absencje w Galatasaray się potwierdzą to pomimo iż Liverpoll zagra bez kilku podstawowych zawodników nie powinien przegrać ostatniego spotkania.
Rezerwy rezerwami ale w przypadku Liverpoolu kiedy ci ławkowi nie grają po 90 min w rozgrywkach ligowych będą chcieli potwierdzić swoją przydatność do zespołu.
Liverpool na pewno nie odpuści sobie tego ostatniego meczu i postara się zakończyć tegoroczną Ligę Mistrzów zwycięstwem również dlatego iż Benitezowi oraz jego piłkarzom bardziej zalezy nam zwycięstwach w Europie niż na krajowym podwórku przynajmniej ma takie przeświadczenie.
Liga Mistrzów jest jednak dla takiej drużyny bardzo ważna bo tu większy prestiż, gloria i kasa w przypadku sukcesów niz gdziekolwiek indziej.
Dudek natomiast sobie poradzi, bo musi zreszta nie ma wyboru jeśli poważnie myśli o zmianie klubu znowu obrona The Reeds wcale nie jest słaba Przewidywany wynik 0:1 dla angielskiego klubu
PSV - Bordeaux typ 1 kurs 1.75 bardzo dobry, wszystkie atuty wydają byc po stronie PSV i też będą chcieli zakończyć fazę grupową zwycięstwem.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, forty), 3263 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583690 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07