Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#699504 - 01/11/2006 13:30 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
faktycznie to nie ten dział ale powiem ci że jeżeli kurs jest niższy niż 7 to absolutnie nie warto a już napewno nie ma co ryzykować za grubszą kase niż 50zł przynajmniej jak na moje możliwości - siatkówka a w szczególności liga światowa pokazuje że wśród tych najlepszych drużyn każdy z każdym może wygrać i jest to tylko kwestia dnia... a w systemie pucharowym nikt nie zagwarantuj że np Ruscy nie bedą mieli lepszej formy od brazylijczyków


ja bym nie ryzykował...

Do góry
Bonus: Unibet
#699505 - 01/11/2006 13:58 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
who let the dogs out?? Offline
a.k.a. "sebolo no name"

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 987
Skąd: 3city
dzieki za przemyslenia... no kurs jest tylko 2,25... ja chcialem zagrac zdecydowanie grubiej, no ale musze to przemyslec, dzieki jeszcze raz madmax

Do góry
#699506 - 01/11/2006 15:56 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Quote:

Nie mogłem przejśc obo tego postu i jego głupot.

Cytuję "porażka japonek najbardziej sparaliżowała chyba młode Koreanki. Nieoczekiwanie stały się głównym kand. do zaj. 1 miejsca. Czy młode koreanki wytrzymają taki ciężar??"

W jaki sposób stały się głównymi kandydatkami do 1 miejsca w grupie? Co o tym zadecydowało jedna wygrana. Nasze też wygrały i co są też faworytkami.Kupa śmiechu.

Kolego uzasadnieniem moich "glupot"niech bedzie wynik dzisiejszego meczu. W siatce kobiet jak chyba w zadnej innej dyscyplinie zespoowej o wyniku decyduja tylko umiejetnosci czysto sportowe ale takze umiejetnosci wykorzystania ich. Koreanki czesto "spalaja sie" w meczech gdzie maja szanse na dobry wynik. A o tym ze przed meczem z Polkami byly gównymi kandydatkami do 1-go miejsca w grupie pisalem nie dlatego ze one wygraly mecz a w kontekscie porazki Japonek.

Do góry
#699507 - 01/11/2006 15:59 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Panowie...

====


OK, II dzień MŚ za nami, trochę statystyk, oraz co się działo...


Kenia v Tajwan, Kenia +2.5 @2.25
Korea v Polska, Polska @2
Serbia v Cuba, Cuba @1.3
Azerbejdżan v Rosja, under 182.5 @1.80
Egypt v Turcja, Egypt +33.5 @1.85
Kazakhstan v Brazylia, Brazylia -19.5 @1.85
Kamerun v Puerto Rico, Kamerun +2.5 @2
Niemcy v Meksyk, Meksyk +32.5 @1.85
Holandia v USA, USA @2.25
Włochy v Peru, Włochy -19.5 @1.85


Wyszło : +16

Ogólnie w MŚ jak na razie: +43

______

Grupa A:

Polska - Korea 3:2

Polki pokazały charakter i mimo 'złych życzeń' od wielu ludzi na początku mundialu, pokazały że potrafią walczyć... Szkoda tych przestojów w końcówkach, a szczególnie w II secie gdzie mieliśmy 22-20 i piłkę w górze... Ale najważniejsze jest to że mamy 2 zwycięstwo w tych MŚ i naprawdę jeżeli udałoby się zdobyć w tej I fazie komplet zwycięstw, może być baaaaaardzo ciekawie w następnej


Kenia - Tajwan 0:3

Meczu chyba nikt z nas nie widział, ale po suchym wyniku, trzeba stwierdzić że Kenia... zagrała jedynie w III secie, ale to i tak zapewne przy zlekceważeniu Tajek, przegrywając na przewagi... Sądziłem że będą w stanie urwać chociaż 1 secika, jednak myliłem się...

Japonia - Kostaryka 3:0

Na pewno bardzo zdenerwowane wczorajszą niespodziewaną porażką zespołem Tajwanek... dziś Japonki chciały po prostu zniszczyć rywalki... co im się naprawdę udało... o czym świadczy wynik w poszczególnych setach... (9,11,14) Szybkie,łatwe,przyjemne zwycięstwo gospodyń imprezy.

___

Grupa B:

Azerbejdżan - Rosja 1:3

Rosjanki rozkręcają się z meczu na mecz... choć rywalki jak na razie delikatnie mówiąc o wiele 'słabsze' ale Azerki zawsze groźne... Dziś tylko jeden stracony set... i zespół rosyjski zagra zapewne z Chinkami o I miejsce w grupie...

Niemcy - Meksyk 3:0

Niemki dziś trzeba przyznać męczyły się (18,21,19) bo porównując wczorajszy mecz Rosjanek... Zawodniczki Meksyku zapewne wyciągnęły po wczorajszym blamażu troszkę spostrzeżen... i dziś zagrały już o wiele lepiej jak na siebie... +32.5 wystawione prze gb, tym razem okazało się promocją


Chiny - Dominikana 3:0

Chinki faworytki mimo wszystko grupy B... jak na razie wszystko zgodnie z planem... 2 zwycięstwa, które po prostu musiały wpaść, bez zbędnych nerwów.. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń

___

Grupa C:

Kazachstan Brazylia 0:3

Szybki i łatwy kolejny mecz dla największych faworytek imprezy... Choć troszkę pewnie obawiały się zespołu Kazachstanu, który wczoraj 'prawie' wygrał z samymi Amerykankami... lecz dziś już nie miały nic do powiedzenia...


Kamerun - Portoryko 0:3

Tutaj myślałem że Kamerun ugra chociaż jednego seta... lecz jednak zawiodłem się co do pań z Kamerunu... Tylko w II secie mogły coś ugrać w dwóch pozostałych setach, widoczna przewaga bardziej doświadczonego zespołu Portoryko.


Holandia - USA 2:3

I jednak z retoxem mieliśmy rację Kurs był ostro przeszacowany Choć nie ukrywam że Amerykanki chyba sporo osobom napsuły krwi... i już myślałem że nie dają rady w TB, lecz na szczęście szczęście właśnie im sprzyjało w tych najważniejszych momentach i udało się! Amerykanki pokazują że mimo starszych zawodniczek... są przygotowane w miarę przyzwoicie do mundialu

____

Grupa D:

Egipt - Turcja 0:3

Egipcjanki obok zespołu Meksyku, biją się o jak największą ilość zdobytych małych pkt... choć dziś co do drużyny z grupy B, naprawdę nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń... Turczynki musiały po prostu ten mecz wygrać i wygrały go bardzo łaaaatwo... (11,13,8)

Serbia - Kuba 3:1

PS przełączył się dopiero na to spotkanie pod koniec IV seta i jak się później okazało był to ostatni set... Jak dla mnie największa niespodzianka dzisiejszego dnia.... I wypadałoby wreszcie chyba zacząć wierzyć w zespół Serbek, który wczoraj i dziś pokonując 'faworytki' tej grupy, widać że może sporo namieszać... Choć myślę że w II fazie, będą już miały mniej szczęścia... na przykład z naszymi paniami, ale to później...


Włochy - Peru 3:0

Bardzo łatwe dla zdenerwowanych Włoszek zwycięstwo... Musiały sobie odreagować wczorajszą niespodziewaną porażkę z drużyną Serbii... Z meczu na mecz, będą się chyba rozkręcać... Bardzo ciekawie zapowiada nam się spotkanie, Kuba v Włochy



Do góry
#699508 - 01/11/2006 16:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
co decyduje przy takiej samej ilosci zwyciestw w grupie???
bezposrednie czy sety czy male punkty???

Do góry
#699509 - 01/11/2006 16:04 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:

co decyduje przy takiej samej ilosci zwyciestw w grupie???
bezposrednie czy sety czy male punkty???




W przypadku równej liczby punktów - decyduje stosunek ''małych'' punktów.

Do góry
#699510 - 01/11/2006 17:12 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Witam

To może dodam coś od siebie, aby rozkręcić temat.
Większość spotkań, to mecze gdzie kursy na faworyta są z gatunku 'śmiesznych', a w kobiecej siatkówce... I zgodnie z tą ideą przedstawiają się moje typy. Jeszcze ich nie zagrałem, chciałbym poznać również Wasze zdanie. Wiadomo, granie underdoga można łatwo obalić, że jego przeciwnik jest przecież lepszy, ale to tylko sport, a trochę analitycznego spojżenia na wybrane spotkania napewno Nam się przyda.



Chinese Taipei 2.40
Korea Płd. 1.50

- Korea przegrała z 'gorszą' Polską
- Tajwan pokonał 'lepszą' Japonię
- W spotkaniach między Azjatkai, rzadko dochodzi do niespodzianek. Wczoraj jedna już była [Jap-Tai]
- Tajwanki grały bardzo dobrze, przede wszystkim w obronie

Pisząc ten tekst straciłem jakoś wenę, to chyba przez dzisiejszą aurę. Ale, czy nie rzuciło się Wam w oczy że Tajwan nie gra lepiej, a przynajmniej równorzędnie jak Korea? W trakcie pisania tego tekstu kurs w Bwin już spadł z 2.7. Jednak czy Tajwanki wygrają? Nie jest to chyba pewne, ale jak dla mnie to one są faworytkami w tym wyrównanym meczu. A ta zmiana kursu to chyba była ręczna przez ich pracownika, bo może o tym świadczyć dodanie jeszcze jednego spotkania, jak i duże wachnięcie w krótkim czasie.

Chciałem napisać o jeszcze jednym spotkaniu: Republika Dominikańska 3.80 - Azerbejdżan 1.22. Raczej w kontekście handicupu na Dominikanę, która jak dla mnie jest niezłym zespołem, może nie klasowym, ale o sporych umiejętnościach. Zastanowiła mnie tylko gładka porażka z Niemkami. Sam Azerbejdżan trzyma równy poziom i wiele tu zależy od dyspozycji Gamovej, a Dominikana jako bardziej wyrównana drużyna powinna seta wygrać, bo o takim handicupie myślałem. Ba, zwycięstwo tej drużyny też by mnie nie zdiwiło. I podobnie jak w w/w przypadku kurs spadł, tym razem z 4.75. W takim przypadku raczej handicupu setowego nie będzie, zapewne punktowy z linią 15,5.

Trzecie spotkanie to Turcja - Włochy. Historię znamy z eliminacji do przyszłorocznego GP, gdzie Włoszki z prowadzenia 2:0 oddały tamto spotkanie. Jak sądzę teraz oddadzą przynajmniej i seta. W meczu z Serbkami były wyraźnie zagubione, ale z tak grającą Serbią każdy zespół by miał problemy.

Do góry
#699511 - 01/11/2006 20:03 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
W siatce kobiet jak chyba w zadnej innej dyscyplinie zespoowej o wyniku decyduja tylko umiejetnosci czysto sportowe ale takze umiejetnosci wykorzystania ich. Koreanki czesto "spalaja sie" w meczech gdzie maja szanse na dobry wynik. A o tym ze przed meczem z Polkami byly gównymi kandydatkami do 1-go miejsca w grupie pisalem nie dlatego ze one wygraly mecz a w kontekscie porazki Japonek.




Znowu Ciebie nie rozumiem! Nadal nie rozumiem dlaczego Koreanki były głównymi kandydatkami do 1 miejsca w grupie? Powiedz mi jak często one się spalają gdzie mają dobry wynik? A Polki co nie miały szans na dobry wynik?
Przecież ten mecz nie miał faworyta. Mogła wygrac każda drużyna. Polska zagrała lepiej i dlatego wygrała po ciężkiej walce 3-2. Koreanki zagrały również dobre spotkanie. Dlatego twój post jest troszkę dziwny ale cieszy,że jest tu spory ruch jeśli chodzi o posty. Pozdrawiam

Do góry
#699512 - 01/11/2006 20:24 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Grupa A:

Polska - Korea 3:2

Zagrały przyzwoicie! Dlaczego tylko przyzwoicie? One grały bardzo dobrze tylko zapominały,że gra się do końca. Sporo przestojów w grze, tracenie sporej przewagi. Najważniejsze jest to,że wygrały 2 mecz.Jednak by wygrac z Japonią będą musiały zagrac jeszcze lepiej. Koreanki zagrały na swoim poziomie.

Kenia - Tajwan 0:3

Meczu się toczył toczył i dopiero w 3 był zacięty i Kenia mogła go nawet wygrac. Nadal niewiele wiemy o Tajwanie. Czwartkowy mecz z Korea nam wiele wyjaśni.

Grupa B:

Azerbejdżan - Rosja 1:3

Spodziewałem się bardziej zaciętego meczu. Narazie ROsjanki wgrywają bardzo łatwo i przyjemnie i dopiero Chinki mogą im napsuc krwi(a może Niemki?hehe). Azerki teraz muszą wygrywac mecz za meczem by jeszcze liczyc się w MŚ. Już czekam na mecz z Niemkami.

Grupa C:

Holandia - USA 2:3

Meczu nie widziałem więc niewiele mogę napisac. Byłem zaskoczony gdy amerykanki prowadząc 2-0 doprowadziły do nerwówki i piątego seta. Amerykanki nadal mocne ale czy starczy im sił do końca mistrzostw. Na medal nie mają co liczyc(ale kto wie przecież to kobiety hehe)

Grupa D:

Serbia - Kuba 3:1

Bardzo zabolała mnie porażka Kubanek ale szczerze to były bezradne z Serbkami. Masa błędów prowadziły w 4 secie 16-11
by później przegrac tego seta i cały mecz. Serbki wyrastają na czarnego konia turnieju! Kto wie czy z kompletem pkt. wyjdą z grupy. Nie zgadzam się z Miśkiem,że w drugiej części turnieju będzie gorzej. Widac,że naprawdę są przygotowane do tych mistrzostw. Grają na luzie dosyć radosną siatkówkę.

Na sporym minusie jestem po dwóch dniach MŚ kobiet,a to dopiero drugi dzień mistrzostw. Mam nadzieję,że czwartek(a raczej wyniki) będzie dobry dla nas wszystkich.

Do góry
#699513 - 01/11/2006 20:32 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
w czwartek jest dzien przerwy

Do góry
#699514 - 01/11/2006 20:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

w czwartek jest dzien przerwy




Wiem wiem jutro trzeba obstawiac hehe

Do góry
#699515 - 02/11/2006 01:44 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Serbki grają naprawdę dobrze, te wygrane po 3-1 z Włoszkami i Kubankami to nie jest fart, one naprawdę zmontowały dobrą ekipę i zrobiły olbrzymi postęp.
Wyjście z grupy z pierwszego miejsca mają raczej pewne,a dalej to zobaczymy,ale ich luz w grze,lekkość zdobywania punktów oraz siła fizyczna sa zaskakujące,a ich największym atutem jest to ,że nic nie muszą, grają bez obciążenia,presji, każdy mecz jesy dla nich przygodą,która może być całkiem ciekawa,medalu raczej nie zdobędą,ale jeszcze sporo zamieszają w tym turnieju.

Do góry
#699516 - 02/11/2006 13:03 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Powoli pojawiaja sie kursy na jutrzejsze mecze. Na razie ciekawy wydaja mi sie:
Polska - Kostaryka sety HC Kostaryka 2.5 5.75 w Unibecie - czy wygrana naszych 3:0 jest az tak pewna, zeby dawac tak wysoki kurs? Wg mnie nie.

Ciekawe wydaje mi sie tez over Polska - Kostaryka
Całkowita Liczba Punktów

Over 120.5 1.85
Under 120.5 1.85
Unibet. Nie wierze w 3 gladkie sety do 15 a 1 wyrownany wlasciwie powinien zalatwic overa.

Wojtek

Do góry
#699517 - 02/11/2006 19:04 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Jutro 3 kolejka spotkań w pierwszej fazie mistrzostw.


Polska - Kostaryka
Mecz z charakteru łatwych i przyjemnych. Nasze powinny wygrac 3-0 jednak jak wiemy nie ważne są sety tylko małe ptk.(bardzo śmieszny regulamin). Co można o meczu napisac, raczej niewiele bo po co się wygłupiac. Mecz o 7 w tv na Polsacie!


Korea Płd. - Tawjan

Mecze gdzie gra się takim samym stylem jest ciężki do obstawienia. Napewno znają się, dobrze grają podbną siatkówkę.Dobrze bronią.Dla Polski lepiej jak wygrają koreanki. Dla obstawiających mecz Polska - Tajwan (sobota)Tajwanki, wtedy będzie większy kurs na nasze. Ja jednak sądze,że wygrają Koreanki. Dla obstawiających no bet.

Azerbejdżan - Dominikana

Jeśli Azerki jeszcze chcą się liczyc na tych MŚ powinny to spotkanie wygrac. Czy będzie łatwo? Raczej nie ale zwycięzko powinny wyjśc azerki,które są napewno lepsze. Dominikanki mogą się przeciwstawic wolą walki i grą drużynową. Jeśli azerki wyjdą na boisko jako zespól a nie tylko Natalya Mammadova to powinny to wygrac typ 3-1

Rosja - Niemcy

Dla mnie jest jeden faworyt tego meczu - są to rosjanki,które prezentują się naprawdę dobrze. Niemki narazie nie miały wymagających rywalek dlatego na swoim koncie mają dwie wygrane. Jednak dla nich na MŚ zaczynają się schody. Typ 3-0

Brazylia - Holandia

Jeśli tego meczu Brazylijki nie wygrają to kończę obstawiac siatkówkę. Zdecydowane faworytki tej gr.i i jedne z gł. faworytek do złota. Holenderki grają na swoim poziomie, bez rewelacji. Były bliskie pokonania amerykanek.Jednak dla mnie amerykanki nie mają najmniejszych szans na czołową czwórke tych mistrzostw. Powinno byc łatwo jednka typuję 3-1 Mecz na PolsatSport i Extra o 6.



Kazachstan - Portoryko

Chciałem zagrac jedynkę i to grubo jednak nie widziałem w akcji pań z Portoryko. Nic o nich nie wiem. Panie za wschodniej granicy narazie zaprezentowały się bardzo dobrze . Były bliskie sprawienia sensacji prowadząc w piątym secie 8-1 z USA. Czy ten mecz wygrają? hmm moim zdaniem powinny jednak za dużą sumkę odradzam.

Włochy - Turcja

Kurs na ten mecz 1,2 jest dla mnie śmieszny. Włoszki nie są w formie a z turczynkami ostatnio źle im się gra.Problem tkwi w turczynkach, one mają bardzo słabą psychikę i jak narazie grają dośc słabo. Jeśli początek meczu będą miały dobry to mają szanse na wygranie całego meczu. Chociaż wątpie by Włoszki po 3 meczach w gr. miały tylko jedną wygraną. Przewiduję dwa warianty łątwe 3-0 lub pięciosetowa walka. Mecz w PolsatSport o 10.

Nie odpowiadam za te typy hehe.(narazie słabo mi idzie).Powodzenia.

Do góry
#699518 - 02/11/2006 19:53 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Czwartek był dniem odpoczynku od mundialu, ale już jutro ruszamy z kolejną porcją spotkań. Jak mi się to widzi...:


Tajwan - Korea 2 @1.72

Zagrałbym na zespół, który jest po prostu jak dla mnie lepszy. Dla mnie 'wyczyn' Tajwanek w I dniu imprezy, to po prostu przypadek, który stał się raz na 100 lat Fajnie że wygrały, bo jest weselej... ale Koreanki po wczorajszej porażce z naszymi... będą chciały jeszcze bardziej to spotkanie wygrać i myślę że im się to uda... Na pewno kurs byłby mniejszy gdyby nie ten mecz Tajwanek z Japonkami... Jak na moje.. powinno również siąść -1.5 na zespół Koreanek.


Peru - Serbia 1 (+19.5 pts) @1.85

Zespół Peru wygrał wysoko z najsłabszą ekipą grupy Egiptem, oraz poległ również wysoko zespołowi Włoszek... Serbki natomiast jak na razie największa sensacja tych MŚ, pokonały faworytki tej grupy, Kubę oraz Włoszki... Jutro jednak myślę że mogą troszkę zlekceważyć zespół Peru... - bo przecież po takich wygranych, kto to jest dla nas teraz Peru +19.5 wydaję mi się dobrą opcją na to spotkanie...

Polska - Kostaryka 2 (+30.5 pts) @1.85

Wszyscy wiemy że jak przeciwnik słabiutki.. to Polki potrafią coś odwalić... (czyt. zlekceważyć) i na to liczę jutro także... może nie set dla Kostaryki, ale chociaż równa walka w poszczególnych setach, tak żeby nie zostały 'przebite' na różnicę 30 pkt Myślę że to najlepsza opcja, jeśli chodzi o 'nasze' jutrzejsze spotkanie

Tak krótko i konkretnie, widzę ten III dzień tak:


Tajwan v Korea, Korea @1.72
Peru v Serbia, Peru +19.5 @1.85
Polska v Kostaryka, Kostaryka +30.5 @1.85
Kuba v Egipt, over 111.5 @1.80
Portoryko v Kazakhstan, Portoryko @2.40
Rosja v Niemcy, under 180.5 @1.80
Japonia v Kenia, Japonia -26.5 @1.80
Turcja v Włochy, Włochy -10.5 @1.85
Meksyk v Chiny, Meksyk +35.5 @1.85


Pozdrawiam

Do góry
#699519 - 02/11/2006 21:10 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Zagrałem kilka meczy - ale tylko dwa wymienię:
Korea 3-0 /3.75/ i Korea-1,5 /2.20/
Wg mnie czas Tajek minął - Korea o klasę lepsza

i trszkę egzotyki - sam nie wiem dlaczego?:
Portoryko v Kazakhstan 0-3 /4.00/ i Kaz-1,5 /1.85/
typ wybitnie na czuja

i dla Kamikadze - Dominikana win z Azerkami kurs 3.55
wg mnie Azerki są przecebiane a Dominikana sporo już pokazała (nie koniecznie na tych MŚ)

Do góry
#699520 - 02/11/2006 22:02 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Zauwazylem, ze Pinnacle wystawilo kursy na siatkowke (nie wiem czy wystawiali wczesniej? na LŚ raczej nie). Typ Miska jest:
226 Costa Rica +30.5 points 1.980 na przyklad - sporo lepszy kurs niz Unibet.

Wojtek

Do góry
#699521 - 03/11/2006 07:15 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Moje typy na dzisiaj:

Wydarzenie Wybór Kursy

Peru - Serbia : Handicap(2,5-0) 1 2,20
Peru gra przyzwoita siatkowke, serbki po dwoch wygranych moga troszke odpuscic mysle ze 1 seta Peru ugra.
Tak jak przypuszczalem jest 2:2 w meczu aktualnie.
Poland - Costa Rica : Handicap(2,5-0) 1 1,24
Skorzystalem z bledu na betsson nie wiem czemu tak to wystawili??
Russia - Germany : Handicap(0-2,5) 2 1,64
Podobna sytuacja jak u w przypadku pierwszego meczu mysle ze Niemki stac na wygranie jednego seta

Turkey - Italy : Handicap(2,5-0) 1 1,71
Wloszki nie sa zbyt silne i zespol Turecki powinien ugrac ten jeden secik:)

Pozdrawiam

Do góry
#699522 - 03/11/2006 08:39 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Proszę nie robić bajzlu w temacie, kuponiki to można wklejac w odpowiednim temacie w To i Owo, ponadto jak ktoś podaje typ po rozpoczęciu meczu to cóż - ... - jednakże prosze o trzymanie sie zasad i podawanie typów z opisami.

Do góry
#699523 - 03/11/2006 15:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - kobiety
bart73 Offline
stranger

Meldunek: 24/06/2005
Postów: 4
hej sorry za off top ale moze ktos mi wytlumaczyc o co chodzi w typie np:
Polska - Korea- 1 + 33.5
albo Rosja - Niemcy - 1 -19.5

ew. prosze o linka z info na ten temat
dzieki
pozdrawiam
EdiMan

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3592 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583787 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07