Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#7117 - 28/08/2001 18:53 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Moja propozycja na dzis to mecz Robredo-Rochus na 1 i Mantilla-Acasuso 1
Ludzie czy wy aby nie przesadzacie ????
Rafter pomocy pomocy help us help us.
Niby sie znacie na tenisie wszyscy a nie dacie rady sami wyszukac i zastanowic sie nad jakims konkretnym meczem.
Nie zebym miał do kogos pretensje albo cosik innego.
A zreszta nic juz nie rzekne ale wchodze tu zeby popatrzec na typy a niektórzy jak baby wrzeszcza.

Do góry
Bonus: Unibet
#7118 - 28/08/2001 19:16 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Anonymous
Unregistered


Robredo-Rochus na 1 co do tego meczu to raczej ja bym nie ryzykowal grac jedynki poniewaz hiszpanie nie za bardzo sobie radza na twardej nawirzechni,
i Mantilla-Acasuso 1 -a ten mecz jest raczej nie do obstawienia dwoch hiszpanow -to zawsze jest loteria!
i no pozdrawiam sekmisia!

Do góry
#7119 - 28/08/2001 19:17 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
OK.Wiem że Rafter ma szacunek na tym forum , na który niewątpliwie sobie zasłużyl, ale to co opowiadał wczoraj nie podając żadnego typu (a na były mecze na których można było nieźle zarobić) skłoniło mnie do napisania TEGO I OWEGO...
Uwielbiam stawiać tenis, oglądam zawsze transmisje w TV i uważam że znam się dość dobrze na tej dyscyplinie,ale NIE jest to sport w którym można "KONTROLOWAĆ RYZYKO" !!!
Wynik meczu nie zależy tylko od umiejętności graczy , aktualnej formy , ale często decyduje dyspozycja dnia , samopoczucie (patrz wczoraj KIEFER...) a nieraz nawet jedna czy dwie pilki które odwracją nagle losy meczu.Tak więc MOIM ZDANIEM termin KONTROLA RYZYKA z tenisem ma mniej wspólnego niż z innymi dyscyplinami sportu w których ryzyko rozłożone jest na całą drużynę i niedyspozycja 1 czy 2 zawodników nie musi wpłynąć znaczaco na wynik meczu.

Moje typy (nie 100% pewniaki, bo takowych nie ma!) na dźiś :

Nadbaldian 1 1.08
Haas 1 1.08
Moya 1 1.25
Federer 1 1.15
Robredo 1 1.45

Weingartner 1 1.15
Habsudowa 1 1.75
Kapros 2 1.93

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I TAK JAK WY CZEKAM NA TYPY RAFTERA , KTÓRY MAM NADZIEJĘ DZIŚ NIE ZAWIEDZIE...

Do góry
#7120 - 28/08/2001 19:25 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
grelinho Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2001
Postów: 201
Skąd: warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dawid27:
[qb]Robredo-Rochus na 1 co do tego meczu to raczej ja bym nie ryzykowal grac jedynki poniewaz hiszpanie nie za bardzo sobie radza na twardej nawirzechni,
i Mantilla-Acasuso 1 -a ten mecz jest raczej nie do obstawienia dwoch hiszpanow -to zawsze jest loteria!
i no pozdrawiam sekmisia![/qb][/QUOTE]


co do tego meczu tez uwazam ze jest to dosc trudny mecz ale Robredo nie gra jak typowy Hiszpan :Corretja czy Bruguera .
Widzialem go w Sopocie w akcji w meczu z Nalbandianem i bardzo duzo chodzil do siatki i w wiekszosci byly to akcje udane .Jednak na ten mecz nie stawiam gdyz bracia Rochus sa na swoj sposob uniwersalni chodzi mi o nawierzchnie.

Do góry
#7121 - 28/08/2001 19:33 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
grelinho Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2001
Postów: 201
Skąd: warszawa
maciejev
Wsrod Twoich "pewniakow " dostrzeglem Federera .Owszem po wspolczynniku jest faworytem ,Burgsmuller tez bombowej formy nie prezentuje (porazka tydzien temu z peya),ale Federer nie gral od poltora miesiaca w zadnym turnieju i jego forma jest zagadka a zagadka za 1.15 to chyba nie to.

Do góry
#7122 - 28/08/2001 20:09 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Ja znalazłem ciekawe kursy w profie.

Clisters na awans do ćwierćfinału - 1,7
Roddick na awans do 1/8 - 1,5
Ivanisevic na awans do 1/8 - 1,6

W drodze do ćwierćfinału Clisters ma z rozstawionych przeciwniczek Sernę, Huber i Jelene Dementiewą
Roddick-a moim zdaniem stać na więcej niż tylko 1/8 -przeciwnicy Corretja a ewentualnie w 1/8 Ferrero lub Martin ( z rozstawionych zawodników) a ćwierćfinał z Hewittem (?)
Ivanisevic jak wiadomo potrafi przegrać z każdym albo wygrać cały turniej , ale do 16 powinien wejść.

Czekam na wasze komentarze.

Do góry
#7123 - 28/08/2001 20:13 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
sorry za zaśmiecanie - przez pomyłkę znalazło się tu a miało w temacie USOpen

Do góry
#7124 - 28/08/2001 20:17 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.Widze ze niktorzy potrzebuja paru wyjasnien. Maciejev widzisz twoje "brachy",sa troszeczke smieszne.Wyjasnie ci dlaczego.Po pierwsze kolego twierdzisz ze w tenisie kontrolowanie ryzyka jest niemozliwe.Coz niewiesz jakie bzdury wypowiadasz i dlatego szkoda mi czasu,tlumaczyc ci to.Jestes nie na tych poziomach jesli chodzi o teorie kontroli ryzyka.Po zatym kolego jesli chodzi o samprasa to przeczytaj uwaznie tamten post a przekonasz sie jakie *******y opowiadasz.I to wszystko kolego co do ciebie mialem .
Ok starczy tej gadki z "obludnikami"
Tak jak mowilem moj typ na dzisiaj:

FERREIRA.W - VOLTCHKOV.V typ 1 kurs 1.6
koszt:682zl
Komentarz :mysle ze "stary wyjadacz" dzis wygra bo w drugim kierunu tego meczu nie moge sobie wyobrazic.

Ps Kafel.jr mysle ze ulichrach(duze ryzyko)Pozdrawiam. I wielkie sory ze tak pozno typ,ale wczesniej nie dalo rady,sami wiecie .

Do góry
#7125 - 28/08/2001 21:07 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
kemp Online   content
xxx

Meldunek: 02/08/2001
Postów: 23010
Rafter, jesli piszesz ze wyjasnisz Maciejevowi dlaczego jego "brachy"(?) sa smieszne, to wyjasnij! Jak to szkoda ci czasu? jak cos piszesz to badz konsekwentny.

Poza tym mysle ze sodowa ci odbila z powodu duzego szczescia, gdyz nie uwazam komentarza "mysle ze "stary wyjadacz" dzis wygra bo w drugim kierunu tego meczu nie moge sobie wyobrazic." za typ kontrolujacy ryzyko. Nie podajesz zadnych konkretnych faktow odnosnie meczu, tylko wlasne widzimisie. To tak sie przygotowywales do US Open?..

Spoko Rafter, RESPECT jest. Zycze ci nawet szczescia, ale kompletnie nie zdziwie sie, jesli nadal tak typujac zaczniesz wszystko przegrywac... jak wiadomo szczescie rozklada sie z pechem na rowno, a ty ostatnio miales mnostwo szczescia...

I naprawde ciekaw jestem jak wygladaja twoje przygotowania do typowania. Moze chodzisz do wrozki? Pewnie wszyscy na forum chetnie dowiedza sie jak to z toba jest.

siema

Do góry
#7126 - 28/08/2001 23:13 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam ponownie.Niestety bede musial wypowiedziec sie troszeczke dluzej niz mialem zamiar.Ale do rzeczy.Widze ze ty kemp i maciejev macie do mnie jakies zapytania.OK wiec zaczynam odpowiadac moze cos z tego skorzystacie.Kemp mowisz ze mialem ostatnio sporo szczescia,moze i tak ale bardzo lubie to "szczescie" ktore mi towarzyszy juz od dluzszego czasu,i mam nadzieje ze dalej tak bedzie.Co do moich przygotowan do us open i meczu ferreiry z voltchkovem twierdzisz ze to moje widzi mi sie?I ze mecz ten podalem od tak sobie.Powiem ci jedno kolego ja nie widze sensu podawania czemu wybralem ten mecz ,a nie inny.Mozesz byc pewien ze wiem co robie i to ci powinno wystarczyc.A co do tego szczescia ,wiadomo czlowieku ze to tylko sport i prosze cie zapamietaj te zdania :to tylko sport koles i wszystko sie moze zdarzyc .Mowisz ze nie podaje konkretow ,a ja ci mowie konkrety podaje i to wyraznie wiec powtorze ci ten konkret moze go ujrzysz oto on
FERREIRA-VOLTCHKOV TYP 1 to jest konkretnie i tylko slepy moze tego nie widziec badz glupi moze powiedziec"nie podajesz konkretow"
Dlamnie to sa konkrety a jesli ci to nie wystarcza to sam sobie wymysl wiecej,KONKRETOW.Do czego zmierzam ,po co mam pisac ze ten czy inny zawodnik jest w formie,i mial taki czy taki bilans i inne rzeczy ktore zajmuja czas,badz inne teorie dlaczego tak wybralem.Pamietaj kolego ty moze nie planujesz co zagrasz jutro czy byc moze po jutrze jak bieg zdarzen bedzie taki jak przewidujesz.Wiec sluchaj mojej rady zacznij to robic poki jeszcze mozesz bo pozniej moze byc za...pozno .
I skonczcie te *******y w moim kierunku bo ja mam w dupie czy komus sie podobaja moje typy czy nie .Podaje je tylko wylocznie dla ludzi ktorzy z nich korzystaja i ktorzy prosza mnie o nie.A jesli ktos ma jakies zastrzezenia to niech sobie ma i tyle.Widzisz ktos moze mnie tu krytykowac ale co mnie to obchodzi ,ja robie swoje i bede to robil do konca swoich dni i w sposob taki jaki mi sie podoba i tyle .A referaty sie pisze w szkole kolego a to nie szkola tylko zaklady sportowe,a raczej forum dyskusyjne.Wielkie rzeczy pisze sie wtedy gdy trzeba a w tym przypadku,potrzeba tobie kemp i maciejev wiele przemyslen co bedziecie dalej robic i tyle rozumiesz jeden z drugim

Ps (wszelkie osoby ktore poczuly sie nieswojo po przeczytaniu tego posta z gory przepraszam,ale czasami lubie pisac z poezja) (kazdy odwet postowy mam w dupie i po raz ostatni odpowiadam na tego typu uwagi)

Do góry
#7127 - 29/08/2001 00:22 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Anonymous
Unregistered


rafter ja ma do ciebie jedno zapytanie...
piszesz ze to tylko sport-prawda?
no okej ze to sport! ale czy ty uprawiales jakis sport zawodowo czy tylko masz zaciecie hazardzisty i typujesz z jakimis wyliczeniami matematycznymi???
pozdrawiam i zycze duzych wygranych...

Do góry
#7128 - 29/08/2001 00:49 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
dawid27 bardzo przyjemne pytanie i powiem ci tylko ze jesli mam choc odrobine wolnego czasu to ide z zona i przyjaciolmi grac w tenisa.I powiem ci ze jest to bardzo wielka przyjemnoscia.Hehe ale to nic wyczynowego kompletna amatorska gra dla przyjemnosci.
A to czy mam zaciecie hazardzisty?Powiem ci ze ja sam nazywam siebie hazardzista ale innej generacji,nie takim wiesz ktory gra niewiedzac co robi.Poprostu lubie te emocje i wysokie stawki kontrolujac co sie da.Natomiast prawde mowiac nie wiem jak bym sie zachowal gdyby przyszlo mi niedaj boze przegrac wielka pule.A co do wyliczen matematycznych,takich nigdy nie wyliczalem.Matematyka zajmuje sie tylko do wyliczenia wygranej.Neguje kazde teorie prawdopodobienst bo osobiscie w to niewierze tak jak mowilem to sport i zadne rachunki nic nieznacza.Liczy sie znajomosc tematu i kontrolowanie tego co sie robi i oczywiscie ,duza role ma tez szczescie ale to inny temat.
pozdrawiam

Do góry
#7129 - 29/08/2001 00:57 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
:eek: no nie co jak co ale chyba matematyki nie da sie zanegować...

Do góry
#7130 - 29/08/2001 01:01 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Anonymous
Unregistered


no to rafter czekamy jutrzjszy typ! ja go tez podam...
nie jestem super typerem ale kiedys gralem zawodowo w tenisa! tylko ze to naprawde niewiele pomaga! niestety! trzeba miecz czucie i nosa do wytypowania!
pozdrawiam wszystkich! i
ps.panowie troche wiecej luzu a mnie krytyki! przeciez forum jest po to zeby sie wypowiadac a nie krytykowac!

Do góry
#7131 - 29/08/2001 02:17 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
Szkoda czasu na takie dyskusje.Zwracam się do Maciejeva i Kempa.Rafter prowadzi sobie ten temat i niech to rob dalej,oby jak najwięcej ludzi miało z tego jakąś kase.
Jest coś w tym co mówicie .Ja też nie mogę się dowiedzieć żadnych szczegółów dotyczących tej całej kontroli ryzyka więc po prostu dałem sobie spokój.
P.S. Rafter miałeś wyjaśniać swój sposób gry stopniowo ale jakoś tego pierwszego stopnia nie widze... i raczej w najbliższej przyszłości nie zobacze.
P.S.2.Odnosiłbym się z szacunkiem do matematyki i rachunku prawdopodobieństwa.
Nie wierzy tylko ten kto nie ma zielonego pojęcia o co chodzi.I zdziwiłbyś się ale wyższa matematyka,nawet w zakładach sportowych,potrafiłaby zdziałać cuda...jak tylko ją poznam dam znać

Do góry
#7132 - 29/08/2001 02:17 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
11016266 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2001
Postów: 297
Skąd: Wrocław
Men's Singles - 1st Rnd. - Court 4 gm 1 2 3 4 5

Wayne Ferreira RSA 0
vs.
Vladimir Voltchkov BLR 30

Do góry
#7133 - 29/08/2001 02:48 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Całkowicie popieram RAFTERA. Sam gram progresją, ale tylko sporty USA. Wg mnie wyliczenia matematyczne są do bani (a już na pewno w moim przypadku )- jedyne wtopy które notowałem w dłuższym okresie były spowodowane tym że chciałem progresję zastąpić matematyką. Progresja może nie jest idealnym narzędziem gry , ale na pewno niezwykle efektywnym szczególnie tak jak pisze Rafter gdy jesteśmy w stanie z głową kontrolować nasze poczynania.

pozdro dla wszystkich
ps. oczywiście są na forum osoby które grają pozytywnie w inny sposób np. uqs ale wg mnie to już jest klasa sama w sobie

Do góry
#7134 - 29/08/2001 02:52 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
11016266 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2001
Postów: 297
Skąd: Wrocław
Men's Singles - 1st Rnd. - Court 4 gm 1 2 3 4 5

Wayne Ferreira RSA 15 5
vs.
Vladimir Voltchkov BLR 15 4

Do góry
#7135 - 29/08/2001 04:24 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
ile zarabiacie na progresji , załozmy przez tydzien i jakie stawki wyjsciowe.

Do góry
#7136 - 29/08/2001 05:06 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Cake Offline
member

Meldunek: 13/08/2001
Postów: 190
Skąd: pabianice
RAFTER FERREIRA PRZEGRAŁ CO TY NA TO?? :eek: :eek: :eek: :eek:

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, akagi, Sensei, poozon, VVega, Huberthg, Piostar, kemp, igea23), 3416 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584372 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07