Strona 5 z 19 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 >
Opcje tematu
#873551 - 18/01/2007 10:48 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: verdasco]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
jak na razie AO poza 2 zonkami w postaci wywalenia Ljuby i Bagiety przebiega w miare spokojnie...

ja dziś ponownie proponuje Novaka Djokovicia ale niestety buki też zauwazyly Jego zabójczą forme i to ze pokona Udomochokoe uwazam za pewene..może 3-0 !!!!

David Ferrer nigdy mnie nie przekonywał , ale po analizie jego świetnej gry w Auckland i teraz w AO uwazam , że Stepanka pokona. kurs co prawda 1,6 wiec nie powala ale sznase jak dla mnie 70/30 na korzysc Hiszpana..

Szlagiery Roddick-Safin odpuszczam bo andy w formie ale Marat to Marat i mój ulubieniec więc zawsze może zaskoczyc....

Do góry
Bonus: Unibet
#873620 - 18/01/2007 12:23 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: verdasco]
punisher Offline
enthusiast

Meldunek: 11/05/2006
Postów: 316
Originally Posted By: verdasco
<b>Wayne Arthurs</b> - Mardy Fish
typ: 1
kurs: <b><font color="red">3,25</font> (bagatela)

No cóż w tym turnieju już raz Arthurs wywinął mi zonka wygrywając z Fleszarem. Na Fisha stawiałem od początku, pozytywnie na tym wychodziłem. Aczkolwiek dlaczego dzisiaj Arthurs? Hmm Wayne pomimo zaawansowanego wieku gra ten turniej fenomenalnie. I wcale nie miał rywali jakiś szczypiorów! Zaimponował mi w mecz z Kubkiem, kiedy ze stanu 0-2 w setach, wygrał to spotkanie. Fish rozgrywa równie dobry turniej, jednak ściany pomogą dzisiejszej nocy australijczykowi i powinien znaleść się w 1/8 turnieju. Zastanawia mnie tylko jedne fakt, dlaczego tak ogromny kurs jest na Arthursa? <b>3,25!</b> Pozdrawiam


dlaczego taki wysoki kurs pytasz.. z jednego - prostego powodu, arthurs w tym meczu bedzie miał problemy zeby chociaż jednego seta ustrzelić, fish jest w wyśmienitej formie, chociażby mecz z ljubiciciem nam to udokumentował, a arthurs..? no cóż, sama publika nie wygra meczu, on juz swoje w tym turnieju zrobił i dzisiaj może juz sobie podziekować, ja zdecydowanie stawiam na fisha w tym meczu i nie biore pod uwage innego wyniku
pzdr

Do góry
#873654 - 18/01/2007 12:58 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: punisher]
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77

Witam wszystkich,

Ostatnimi czasy jakoś nie miałem czasu podzielić się swoimi spostrzeżeniami, ale w końcu to Australien Open więc trzeba coś skrobnąć...

Na dzisiaj polecam zakład na ilość gemów w meczu Jużnego Z Federerem. Linia to 29,5, a zatem stosunkowo mało. Buki chyba trochę nie doceniają Rosjanina, który grać naprawdę potrafi, co pokazał chociażby podczas US Open. Oczywiście na zwycięstwo z faworytem nr 1 chyba nie ma co liczyć, ale już powalczyć, owszem można. Wydaje mi się, że jest w stanie ugrać seta (co wystarczyłoby do powodzenia zakładu!!!), a w najgorszy wypadku co najmniej raz do prowadzić do tie-breaka (co też byłoby bardzo na rękę!).

Typ: więcej niż 29,5 gema - kurs 1,67 (betandwin.com)

Pozdrawiam - Jurek

P.S. Skuszę się chyba też na Stepanka, z którym każdemu gra się piekielnie trudno i sądzę, że może okazać się rewelacją turnieju. W pierwszej rundzie się bardzo męczył, ale to mnie wcale nie zniechęca... Wydaje mi się, że na korzyść Czecha przemawia fakt, że nie tak dawno się ożenił, a z taką małżonką chyba każdy gość miałby większą wiarę w siebie i swoje umiejętności, co czasami na korcie okazuje się decydujące.

Do góry
#873864 - 18/01/2007 14:06 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Giorgio]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Giorgio Radzio sie meczyl w drugiej rundzie z Dlouhym a nie w pierwszej z Llodra... ale to szczegol... w sumie trafia na siebie dwoch bardzo rownorzednych zawodnikow jednak ja takze sklanialbym sie jak wiekszosc ku Hiszpanowi... dosc pewna wygrana z T.Johanssonem bardzo ladny turniej w Auckland... oczywiscie Radek tez gra bardzo przyzwoicie ale dwa sety stracone z Dlouyhym wyglądaja mi bardzo,bardzo dziwnie...

najpewniejszym typem na dzis z zawodnikow z wyzszymi kursami wydaje mi sie Mario Ancic ... Hrbaty wyraznie nie trafil z forma jak na razie nie mial jeszcze porzadnego rywala a juz ledwo co dotarl do trzeciej rundy... mysle ze Ancic bedzie bronil chorwackiego tenisa i sobie poradzi...

Do góry
#873886 - 18/01/2007 14:15 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Giorgio]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Querrey - Robredo typ: 2
kurs 1,2 [7\10]


Patrzac na gre hiszpana od poczatku roku to wynik nie powinien pozostawiac zludzen. Robredo od dluzszego czasu w Australii, najpierw puchar Hopmana, nastepnie final w Auckland! Widac u niego niezla forme, do tego z pewnoscia jest bardziej doswiadczony i nie wydaje mi sie, by wypuscil szanse awansu do kolejnej rundy!

Fish - Arthurs typ: 1
kurs 1,2 [7\10]

Mardy Fish w styczniu prezentuje sie bardzo dobrze, a w AO nawet bardzo dobrze. Byl ewidentnie lepszy od Ljubicicia, nastepnie odprawil Mahuta i wydaje sie byc na fali. Mysle,ze w pelni wykorzysta szanse iz na przeciwko niego stanie 10 lat starszy Australijczyk, ktory ma za soba 5 setow z Koubkiem oraz 4 z Fleishmanem i licze ze przy tych temperaturach jego zdrowie da znac o sobie. Kto wie czy Fish nie bedzie podobnym objawieniem turnieju jak Baghdatis w roku ubieglym. Na pewno ma swoje ,,5minut"

Udomchoke - Djokovic typ: 2
kurs 1,15 [9\10]

Serba mialem okazje widziec w akcji w obu spotkaniach, co prawda rywale Massu i Lopez nie z najwyzszej polki,ale gra moze sie podobac-zwlaszcza pewnosc siebie! Udomchoke natomiast pokonujac Ferrero dzis zakonczy przygode z turniejem. Miom zdaniem jeden z pewniejszych typow na dzis.

Do góry
#873966 - 18/01/2007 14:58 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: ryzy9]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: ryzy9
Querrey - Robredo typ: 2
kurs 1,2 [7\10]


Patrzac na gre hiszpana od poczatku roku to wynik nie powinien pozostawiac zludzen. Robredo od dluzszego czasu w Australii, najpierw puchar Hopmana, nastepnie final w Auckland! Widac u niego niezla forme, do tego z pewnoscia jest bardziej doswiadczony i nie wydaje mi sie, by wypuscil szanse awansu do kolejnej rundy!

Fish - Arthurs typ: 1
kurs 1,2 [7\10]

Mardy Fish w styczniu prezentuje sie bardzo dobrze, a w AO nawet bardzo dobrze. Byl ewidentnie lepszy od Ljubicicia, nastepnie odprawil Mahuta i wydaje sie byc na fali. Mysle,ze w pelni wykorzysta szanse iz na przeciwko niego stanie 10 lat starszy Australijczyk, ktory ma za soba 5 setow z Koubkiem oraz 4 z Fleishmanem i licze ze przy tych temperaturach jego zdrowie da znac o sobie. Kto wie czy Fish nie bedzie podobnym objawieniem turnieju jak Baghdatis w roku ubieglym. Na pewno ma swoje ,,5minut"

Udomchoke - Djokovic typ: 2
kurs 1,15 [9\10]

Serba mialem okazje widziec w akcji w obu spotkaniach, co prawda rywale Massu i Lopez nie z najwyzszej polki,ale gra moze sie podobac-zwlaszcza pewnosc siebie! Udomchoke natomiast pokonujac Ferrero dzis zakonczy przygode z turniejem. Miom zdaniem jeden z pewniejszych typow na dzis.


odnosnie mecz Ljuba - Fish, to nie Fish zagrał fenomenalnie tylko Ljubicic przegrał w fatalnym stylu!

Do góry
#874216 - 18/01/2007 16:33 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Boubson]
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Originally Posted By: Boubson
... oczywiscie Radek tez gra bardzo przyzwoicie ale dwa sety stracone z Dlouyhym wyglądaja mi bardzo,bardzo dziwnie...


Drogi Boubsonie,

Jeżeli już poruszamy poprzedni występ Radka, to należy wziąć poprawkę na to, że spotkali się dwaj rodacy, a takie "wojny domowe" są zawsze bardzo zacięte. Zresztą to, że ktoś stracił 2 sety w pierwszej czy drugiej rundzie jeszcze o niczym jeszcze nie świadczy. Za przykład niech posłużą Safin i Hewitt, którzy są już w trzeciej rundzie, a początki były bardzo trudne. Możliwe, że długie pojedynki dadzą o sobie znać później (zmęczenie, te sprawy...), ale trzecia runda...

Co do Ferrera, to rzeczywiście radzi sobie ostatni bardzo dobrze. Turniej w Auckland naprawdę mu wyszedł (szczególnie imponujące było pokonanie Robredo!), ale nie przywiązywałbym do tego aż tak dużej wagi. Ljubicic też sezon rozpoczął znakomicie (Katar), a jak skonczył w Melbourne nikomu nie trzeba przypominać...

Oczywiście będzie to mecz na styku i żaden rezultat nie będzie niespodzianką. Typując takie spotkania kieruje sie jednak instynktem, a ten mówi mi, że Radek (dopingowany z trybun przez cudowną Martinę) sobie poradzi. Ufam mu, bo wiem, że zawsze walczy do końca. Ferrer z kolei ma słabą psychikę. Bardzo nad nia procuję, trzeba mu to oddać, ale dla mnie cały czas będzie gorącokrwistym południowcem, a takich lubie oglądać, ale stawiać na nich... NIGDY!!!

Jutro zobaczymy kto miał lepszego nosa. Powodzenia!

Do góry
#874448 - 18/01/2007 18:02 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Giorgio]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
drogi Giorgio sam typowalem przed turniejem radka jako jednego z czarynch koni - trzy sety z rogerem i w kazdym tb to dosc znaczacy wynik... wiadomo ze mecze z rodakami zawsze sa trudne, ale bez przesady, dlouhy nie prezentuje nic... co do innych przykladow - hewitt owszem jest ale leci w meczu z gonzem podobnie jak marat z andym... wiadomo ze moglo nastapic rozpezenie, chwila dekoncentracji... zle mnie zrozumiales mi absolutnie nie chodi o to ze radek moze nie wytrzymac fizycznie - o to bym sie nie bal... natomiast dla mnie ferrer jest przygotowany w taki sposob ze przewiduje jego zwyciestwo...

co do "cudownej" martiny... a widziales w zeszlym roku turniej w ktorym postanowila sie nie golic dopoki nie przegra... \:D

Do góry
#874538 - 18/01/2007 18:23 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Giorgio]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Originally Posted By: Giorgio

Za przykład niech posłużą Safin i Hewitt, którzy są już w trzeciej rundzie, a początki były bardzo trudne.


Troszke do bani porownanie bo o ile Hewitt mial falstart o tyle Safin oba swoje mecze zagral przecietnie i smiem twierdzic, ze z taka dyspozycja pozegna sie jutro z turniejem.

Originally Posted By: Giorgio

Co do Ferrera, to rzeczywiście radzi sobie ostatni bardzo dobrze. Turniej w Auckland naprawdę mu wyszedł (szczególnie imponujące było pokonanie Robredo!), ale nie przywiązywałbym do tego aż tak dużej wagi. Ljubicic też sezon rozpoczął znakomicie (Katar), a jak skonczył w Melbourne nikomu nie trzeba przypominać...


Tu mnie troche rozbawiles - widze, ze kierujesz sie chyba tylko statami bo gdybys zobaczyl jakis mecz Ivana w Doha to wiedzial bys, ze jego dyspozycja byla wieeeeelce daleka od przecietnej. Fakt - wygral ale wielu, ktorzy ogladali transmisje na Eurosporcie zgodziloby sie ze mna, ze w spotkaniach z Youzhnym i Soderlingiem Ljubie pomagaly "sciany" ... i sedziowie (finalu niestety nie ogladalem). Znakomite to bylo to, ze jakims cudem udalo mu sie wygrac.

Originally Posted By: Giorgio

Ferrer z kolei ma słabą psychikę.


...to naprawde ciekawe ;\)

Originally Posted By: Giorgio

cudowną Martinę


cudowna to jest Marysia Sz.

Originally Posted By: Giorgio
Jutro zobaczymy kto miał lepszego nosa. Powodzenia


Jesli kierujesz sie tylko nosem w bukmacherce to zycze Ci abys wygrywal jak najwiecej. Przedstawiles dwa fakty przemawiajace za Stepankiem:

Pierwszy to taki, ze bedzie dopingowany przez cudowna Martine a drugi, ze Ferrer ma slaba psychike \:\) Jesli to Cie przekonuje za Czechem to ok - jest to Twoje zdanie i od tego jest to forum ale sam przyznasz, ze sa to blache powody...

Ja osobiscie nie gralem tego meczu ale wg mnie to Ferrer jest faworytem tego spotkania - po pierwsze jest to zawodnik znakomicie poruszajacy sie po korcie, lubiacy prowadzic dluzsze wymiany, konczac je kapitalnymi wrecz winnersami. Czech w wymianach z nim nie bedzie mial zadnych szans wiec bedzie musial "wynalezc" zloty srodek ... ale jaki? Wiemy, ze lubi chodzic czesto do siatki ale nie sadze aby Hiszpan mial z tym wieksze problemy. Lubie Czecha bo podoba mi sie jego radosny styl gry ... ale nie widze mozliwosci aby mogl ograc bedacego badz co badz w wysmienitej dyspozycji Ferrera!

Jak juz pisalem nie ruszalem tego spotkania i mam prosbe do Pana Giorgio aby w przypadku wygranej Radka nie pisal jutro, ze nie znam sie na tenisie \:p

Pozdrawiam

PS: Giorgio nie biez mojej wypowiedzi jako atak na Ciebie ...

Do góry
#874972 - 18/01/2007 19:58 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Siemers]
Krysti24 Offline
old hand

Meldunek: 20/12/2002
Postów: 1064
Skąd: Bytom
Z tego co patrze co dalbym takie mece na jutro :
N.Djokovic-D.Udomchoke 1 1.14
Djokovic jest w wyśmienitej formie i nie powinnien mieć wiekszych problemów z Udomchoke.

D.Ferrer-R.Stepanek 1 1.86
po prostu czuje ze Ferrer wygra ... \:\)

Do tego mozna dorzucić :
T.Robredo-S.Querrey 1
M.Fish-W.Arthurs 1

A co myślicie o meczu R.Gasquet-G.Monfils ? ;\)

pozdrawiam ;]

Do góry
#875184 - 18/01/2007 20:44 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Krysti24]
Golden_Girl Offline
member

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 182
Skąd: ......
RODDICK - SAFIN 1 1.51

Andy jak wiadomo w formie. Marat jak zwykle o nim nic nie wiadomo, ale po jego 2 meczach w AO 2007 widac ze nie jest w najlepszej formie. Pieciosetowe pojedynki ze sredniakami tenisowymi Beckerem i Sela nie wroza nic dobrego Safinowi. Jak dla mnie gra amerykanina robi lepsze wrazenie i bez zastanowienia gram na Roddicka.

Do góry
#875226 - 18/01/2007 20:54 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Golden_Girl]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Originally Posted By: Golden_Girl
RODDICK - SAFIN 1 1.51

Andy jak wiadomo w formie. Marat jak zwykle o nim nic nie wiadomo, ale po jego 2 meczach w AO 2007 widac ze nie jest w najlepszej formie. Pieciosetowe pojedynki ze sredniakami tenisowymi Beckerem i Sela nie wroza nic dobrego Safinowi. Jak dla mnie gra amerykanina robi lepsze wrazenie i bez zastanowienia gram na Roddicka.



Ciekawe spostrzenie z którym zgodzic sie w zaden sposob nie
potrafie.Twierdzisz że RODD jest w formie ryzykowna teza , nie
nazwalbym jego gry w fazie zwyżkującej poniewaz dotychczasowi
rywale na drodze Rodd'a nie sprawili mu wiekszych przeszkod z
wyjatkiem pierwszego seta w pojedynku z Tsonga.
Safin , to zawodnik tak nieobliczalny ,ze jest w stanie tutaj
wygrac z absolutnie kazdym czego dowodem jest zwyciestwo na AO
przed dwoma sezonami.
Marat juz byl praktycznie dwoma nogami po za tym turniejem
jednak zademonstrowal cos czego nigdy mu nie zapomne , w sytuacji
kiedy byl juz praktycznie po za burta uzyskal maksymalny stopien
koncentracji i jaki byl tego efekt ? 6:0 w piatym secie.

Jestem przekonany,że dzisiaj Marat Safin zagra swoj najlepszy
mecz w tym turnieju , zaraz ktos powie ,oczywiscie ze tak gdyz
gorzej niz w meczach z Beckerem i Sela grac sie nie da.
Ale w moich oczach Safin jest zwyczajnie tenista lepszym , o wiele lepiej wyszkolonym technicznie, ktory jezeli jest dobrze
skonentrowany tylko na grze potrafi ograc kazego.
Jak gra Rodd wiemy nie od dzisiaj , jezeli pilka wroci na jego
czesc kortu po atomowym serwisie wtedy zaczynaja sie problemy.
Szczerze mowiac to zycze dzisiaj yankesowi slabszego dnia
serwisowego , wowczas wiele osob po raz kolejny sie przekona,ze
bez serwisu Andy Roddick jest po prostu graczem,z ktorym mozna
wygrac jezeli zmusza sie go do wymian z glebi kortu.

Reasumujac stawiam dzisiaj z pelnym przekonaniem na szalonego
Marata Safina i licze na jego kolejne dziewiate z rzedu zwyciestwo na kortach Australian Open

Do góry
#875236 - 18/01/2007 20:56 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: AL_Capone]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Co do meczu Monfils Gaskid , pamietam jak wiele z mala doza
przekonania podchodzilo do mojej opini na temat Gaela Monfilsa
podczas turnieju w Doha.
Kiedy pisalem ze jest bardzo dobrze przygotowany do tego sezonu
i to moze byc jego rok , dlatego jestem bardzo szczesliwy ze
Gael tak dobrze prezentuje sie w tym turnieju.
Dzisiaj tego meczu stawiac nie bede , natomias z calego serca
sympatyzuje za Monfilsem i zycze mu sukcesuw tym meczu.

Do góry
#875261 - 18/01/2007 21:01 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Golden_Girl]
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Roddick za 1.50-1.60 to jakies nieporozumienie, Marat to jest taki typ, ze moze sobie grac 5-setowki z leszczami i zmiesc Andy'ego np. 3-1. Wcale mnie rowniez nie zdziwi 5 setow jutro. Przed meczem jednak nie zdecyduje sie postawic na Safina, ale juz na live moze byc ciekawie- mam nadzieje.

Ciekawa rzecz: Youzhny +8 w Bet365 @2.62, w 5Dimes +8.5 @1.83, delikatnie chyba sprobuje Miszke, liczac, ze Roger zadowoli sie spokojnym trzymaniem podania, gra bez szalenstw w tym upale i np. 1 breakiem w secie. A przy odrobinie szczescia moze jakis TB.

Do góry
#875311 - 18/01/2007 21:06 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: raf]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Raf sam sie zastanawialem nad tym taka propozycja jednak
zrezygnowalem z tego typu bo Federer z kazdym meczem w kazdym
turnieju gra lepiej i nie zdziwi mnie dzisiaj wynik w okolicach
6:3 6:2 6:2

Do góry
#875345 - 18/01/2007 21:11 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Siemers]
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:
Jak juz pisalem nie ruszalem tego spotkania i mam prosbe do Pana Giorgio aby w przypadku wygranej Radka nie pisal jutro, ze nie znam sie na tenisie \:p


Nie miałem zamiaru nic pisać, niezależnie od wyniku, a już na pewno nie odważyłbym sie nikogo obrazić. Nie napiszę też "A nie mówiłem!!!" (oczywiście w przypadku wygranej Radka, o co, nie ukrywam, bedzie ciężko).


Quote:
PS: Giorgio nie biez mojej wypowiedzi jako atak na Ciebie ...


Nie żartuj! Cieszę się tylko, że mogliśmy wymienić opinię i mam nadzieję, że dyskusję będziemy kontynuowali już jutro rozpracowując wspólnie kolejne spotkania.

Pozdrawiam. Mam nadzieję, że czeka nas emocjonująca noc, czego sobie, Siemers'owi i wszystki fanom tenisa życzę.

Do góry
#875368 - 18/01/2007 21:15 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Giorgio]
Saint Offline
old hand

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 735
hmmm...

Do góry
#875389 - 18/01/2007 21:20 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: raf]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
moim zdaniem over gemowy w meczu safin-roddick, jest najlepszym rozwiązaniem.

nieobliczalność safina jest większa od nieprzewidywalności pierwszej 50 WTA razem wziętej ;\) ale trzeba pamiętać, że marat jest graczem wyrachowanym i doświadczonym.
pokusiłbym się o pewne sklasyfikowanie kilku graczy do jednej grupy:

Federer, Roddick, Safin, Hewitt. no i można do tej grupki podciągnąć jeszcze Nalbandiana.

tych 5 graczy, stacza ze sobą od powiedzmy 4-5 lat boje, batalie, pojedynki na śmierć i życie.

i niezależnie od towarzyszących ich spotkaniom okolicznościom, niezależnie od tego w jakiej formie są, jakie mają h2h i kto akurat broni tytułu w danym turnieju ( ;\) ) motywacja i zaangażowanie są przeogromne. panowie nie grają wtedy na 100%, tylko na 200%.
spodziewam się kosmicznej batalii, kanonady asów, 3 TB i 5 godzinnego widowiska, które rozgrzeje do czerwoności australijską publikę.

mecze wyżej wymienionych to swoiste derby piłkarskie w łodzi, krakowie, warszawie ;\) to mecze o honor, o dominację, ludzi o wielkich ambicjach. który z tych rycerzy przebije kopię rywala?

nie wiem, ale uważam że 42.5 gema zostanie przekroczone \:\)
6-4 6-7 7-6 3-6 19-17 \:p

Do góry
#875419 - 18/01/2007 21:29 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: AL_Capone]
Saint Offline
old hand

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 735
Originally Posted By: AL_Capone
Originally Posted By: Golden_Girl
RODDICK - SAFIN 1 1.51

Andy jak wiadomo w formie. Marat jak zwykle o nim nic nie wiadomo, ale po jego 2 meczach w AO 2007 widac ze nie jest w najlepszej formie. Pieciosetowe pojedynki ze sredniakami tenisowymi Beckerem i Sela nie wroza nic dobrego Safinowi. Jak dla mnie gra amerykanina robi lepsze wrazenie i bez zastanowienia gram na Roddicka.



Ciekawe spostrzenie z którym zgodzic sie w zaden sposob nie
potrafie.Twierdzisz że RODD jest w formie ryzykowna teza , nie
nazwalbym jego gry w fazie zwyżkującej poniewaz dotychczasowi
rywale na drodze Rodd'a nie sprawili mu wiekszych przeszkod z
wyjatkiem pierwszego seta w pojedynku z Tsonga.
Safin , to zawodnik tak nieobliczalny ,ze jest w stanie tutaj
wygrac z absolutnie kazdym czego dowodem jest zwyciestwo na AO
przed dwoma sezonami.
Marat juz byl praktycznie dwoma nogami po za tym turniejem
jednak zademonstrowal cos czego nigdy mu nie zapomne , w sytuacji
kiedy byl juz praktycznie po za burta uzyskal maksymalny stopien
koncentracji i jaki byl tego efekt ? 6:0 w piatym secie.

Jestem przekonany,że dzisiaj Marat Safin zagra swoj najlepszy
mecz w tym turnieju , zaraz ktos powie ,oczywiscie ze tak gdyz
gorzej niz w meczach z Beckerem i Sela grac sie nie da.
Ale w moich oczach Safin jest zwyczajnie tenista lepszym , o wiele lepiej wyszkolonym technicznie, ktory jezeli jest dobrze
skonentrowany tylko na grze potrafi ograc kazego.
Jak gra Rodd wiemy nie od dzisiaj , jezeli pilka wroci na jego
czesc kortu po atomowym serwisie wtedy zaczynaja sie problemy.
Szczerze mowiac to zycze dzisiaj yankesowi slabszego dnia
serwisowego , wowczas wiele osob po raz kolejny sie przekona,ze
bez serwisu Andy Roddick jest po prostu graczem,z ktorym mozna
wygrac jezeli zmusza sie go do wymian z glebi kortu.

Reasumujac stawiam dzisiaj z pelnym przekonaniem na szalonego
Marata Safina i licze na jego kolejne dziewiate z rzedu zwyciestwo na kortach Australian Open


Z calym szacunkiem ale kompletnie nie moge sie zgodzic, Marata nie uratowala koncentracja tylko DESZCZ, sam sie wypowiedzial,ze gdyby nie pomoc nieba przegralby ten mecz... Pomogla mu tez dekoncentracja przeciwnika, ktory po powrocie popelnial proste bledy. Mecze turnieju pokazowego w Kooyong napawaja optymizmem odnosnie Roddicka, pokonanie nawet samego Fedka mimo,ze to mecz o nic cos znaczy... Safin natomiast nie pokazal sie tam z dobrej strony i w pierwszych rundach AO tez nic nie pokazuje. Licze jutro na standardowe proste bledy Safina, kilka polamanych rakiet i 3-1 lub 3-0 dla Rodda. Pozdrawiam

Do góry
#875457 - 18/01/2007 21:34 Re: Australian Open - 15-28, 2007 [Re: Saint]
jamar0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/04/2005
Postów: 2383
Australian Open 2007 (men)

Rank 1-2 - James Blake Tak 5.00 / Gamebookers
Zwycięzca - James Blake Tak 17.00 / Gamebookers



James Blake to moim zdaniem zaraz po Rogerze Federerze największy kandydat do zwycięstwa w tegorocznym Australian Open. Amerykanin jest na prawde w świetnej formie i uważam ,ze w tym turnieju może zajśc bardzo daleko. Jak narazie bez jakichkolwiek trudności amerykanin znalazł sie w trzeciej rundzie pokonując wczesniej Carlosa Moye (z którym to zmierzyl się wczesniej w finale w Sydney) i swojego rodaka Alexieja Kuzniecowa. Oba mecze wygrał w stosunku 3:0. Widziałem te pojedynki i musze przyznać ,że jestem pod wrażeniem gry Blake'a ktory na korcie wyglada bardzo pewnie. Jest bardzo zwinny i szybki ,nie ma dla niego straconych piłek. Moim zdaniem z taką grą ma realne szanse zagrać w finale tej imprezy. Tym bardziej,że układ drabinki mu sprzyja i z Federerem może zagrać dopiero w ostatnim meczu turnieju. W 3 rundzie James bedzie musiał pokonać znow swojego rodaka Robby'ego Ginepri'ego. Blake jest znacznie lepszym tenisitą i nie powinen mieć zadnych problemow. Następnie już w 1/8 zagra ze zwyciezcą pary Hewwit - Gonzalez. Australijczyk mimo iż gra przed wlasna publicznoscia i jak mowi czuje sie tu znakomicie to brakuje mu formy. W wywiadach podkreslal tez ,ze jego przygotowanie fizyczne nie jest najlepsze, a rozegral juz przeciez w tym turnieju az 9 setow i sadze, ze bedzie mial problem z pokonaniem rozstawionego z 10 Gonzaleza. W każdym razie James Blake bedzie takze faworytem w 1/8 i powinien awanoswac do ćwierćfinału. Tam już rywal bedzie bardziej wymagający. Najprawdopodobniej zagra przeciwko turniejowej '2' hiszpanowi Rafelowi Nadalowi lub wielkiej nadzei brytyjczyków Andyemu Murrayowi. Nadal mimo iż jest wyżej rozstawiony od Blake'a nie jest moim zdaniem w wysokiej formie i nie jest to także jego ulubiona nawierzchnia. Dziś rano męczył sie z niemcem Kochlschajberem by ostatecznie wygrac w 4 setach. W pófniale amerykanin może trafić na Davydenke, Nalbaldiana lub Grosjeana bo wątpie by któryś z tej trojki nie awanoswał do 1/2. Moim zdaniem Blake jest obecnie w takiej dyspozycji ,że pewnie pokona każdego z nich, a jeśli by się tak stało w finale raczej czekać już bedzie absolutny lider rankingu atp Roger Federer. Jeżeli James Blake i szwajcar zagrali by ze sobą w finale byłby to na pewno świetny spektakl i mysle, ze amerykanin wcale nie byłby bez szans. Uważam , ze bedący w takiej dyspozycji może nawet wygrać tegoroczne Australian Open. Gamebookers na takie roztrzygniecie proponuje bardzo atrakcyjny kurs 17 i grzechem bedize nie skorzystac. Jednak zdecydowanie bardziej polecam postawić ,że James Blake znajdzie sie w finale po troche niższym jednak takze atrakcyjnym kursie 5.




Do góry
Strona 5 z 19 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (marti_btf, wHiTe_StAr, Akhu, Sensei, pacyfista, alfa, rymoholik, forty, ElNinho[mmdea], VVega, ANZELMO, akagi, rafal08), 3103 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585996 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07