Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#99118 - 30/04/2003 04:12 Re: ZMIANY !!!!!!
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
[QUOTE]Oryginalnie wysłał [qb] _Lider [/qb] :
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie
Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)
[/QUOTE]myślałem, że jak się zarejestruje nicka to nikt się nie będzie mógł pod nikogo podszywać... (?!)

Do góry
Bonus: Unibet
#99119 - 30/04/2003 05:32 Re: ZMIANY !!!!!!
makos Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2001
Postów: 334
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał veride:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał [qb] _Lider [/qb] :
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie
Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)
[/QUOTE]myślałem, że jak się zarejestruje nicka to nikt się nie będzie mógł pod nikogo podszywać... (?!)[/qb][/QUOTE]Ano przez 60 sek. niestety można sie pod kogoś podszywać :rolleyes: , jesli nie podasz w ciągu minuty hasła do danego nicka to " zmieniasz sie " w Guesta.

Do góry
#99120 - 30/04/2003 12:44 Re: ZMIANY !!!!!!
FanJagi Offline
veteran

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 1262
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC[/qb][/QUOTE]No i oto prawdziwe oblicze buntu...
Teraz ten temat mozna już spokojnie olać.

A założyciela rzeczywiście zapraszam do Białegostoku i życzę powodzenia w "Dopadaniu Lidera".

Do góry
#99121 - 30/04/2003 16:00 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
a wiec tak:
z tym podszywaniem makos ma racje...
po drugie bunt brakuje Ci nickow ze uzywasz mojego ?? na poczatku myslalem ze to jakas sciema bo niebylo mnie wtedy przy komp. ale niezaprzeczyles ze to nie Ty, a wiec powiem ze kazdy z uzytkownikow czata dobrze wie ze potrafie jak ktos mnie wqrzy odpowiedziec pare milych slowek wiec ani Ty ani nikt inny niemusi mi pomagac a jesli juz komus tak bardzo sie ten nick podoba to niech zachowuje sie normalnie..
po trzecie czy Wy byscie sie pozabijali o tego czata ?? smiechu warte jak sie pozabijacie to nikogo niebedzie juz na tym czacie hehe...
ponadto podoba mi sie ze ten temat jest tak popularny co bylo do przewidzenia dlatego niepodszywalem sie pod innego nicka tylko pisalem pod swoim... wiedzialem co mnie czeka za to ale przynajmniej cala Polska teraz kojarzy moj nick okey koniec zartow... jedyne czego brakuje troche chyba na czacie to kilku kobiet moze one by rozladowywaly napiecie podczas meczy
ele mele dutki... mala pokaz............................. nóżki... ))
Paffendorf-Crazy Sexy Marvellous (Club Mix) jedzieeemmyyyyyyyy iwo:

Do góry
#99122 - 30/04/2003 17:24 Re: ZMIANY !!!!!!
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
tez macie problemy panowie heh

Do góry
#99123 - 30/04/2003 18:17 Re: ZMIANY !!!!!!
Haz$ Offline
$

Meldunek: 30/12/2002
Postów: 15195
Skąd: Skjervøy (Norway)
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb]HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!![/qb][/QUOTE]Intruzik z trakimi tekstami do kolegow z piaskownicy

nie pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Ja nie pójde twoim śladem niestety ,może za pare miesięcy albo raczej lat , jak sie rodzina powiększy . Wiec kolegi do towarzystwa nie bedziesz miał przynajmniej przez pare najbliższych lat , ale umów sie z Buntem .

P.S też ciebie lubie !!! nawet nie wiesz jak bardzo ![/qb][/QUOTE]dzieki ja ciebie jeszcze bardziej al:

ps. taka mala uwaga moze nie wiedziales o tym do piaskownicy nie jest ci potrzebny dowod wiec mozesz smialo isc do swoich ..

pzdr

Do góry
#99124 - 01/05/2003 03:40 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


OTO kolejny dowód nadesłany for me od jdngo z nowych uczestników czatu na to ze NIEJAKI LIDER jest wysoce nieodpowiedzialny i mozna rzecz GŁUPI i nie powinien pelnic funkcji opa..

<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Hrabia_Lider>2 LIGAA
<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Guest23832> martwie sie o kibiców jagi jak dojdzie do meczu śląsk-jaga

ble ble ble.. kicked by Hrabia_Lider(w******alaj jaga mistrzem pedale)

To chyba niepodwazalny dowod conrad ze jednak lider nie jest warty zlamanego grosza...

prosze o wpisy osob ktore mialy podobne sytuacjie jak pewna osoba ktora zglosila sie do mnie i wolala zachowac anonimowosc.

PROSZE JEDNOCZESNIE O NIEKOJARZENIE MNIE Z NIEJAKIM STSIKIEM PONIEWAZ TO SA TYLKO WASZE - BŁEDNE DODAM PRZEMYSLENIA, NA KTÓRE NIE MACIE ŻADNYCH DOWODÓW

Do góry
#99125 - 01/05/2003 04:15 Re: ZMIANY !!!!!!
Haz$ Offline
$

Meldunek: 30/12/2002
Postów: 15195
Skąd: Skjervøy (Norway)
potwierdzam kilka razy bylem i akurat natrafilem na takie dialogi np. wlasnie podobne komentarze do jagi i niepozytywne do innych klubow np. widzewa ale tylko potwierdzam i mi to nie przeszkadza chyba ze bedza moje kluby obrazane wtedy tak...

ps.ten post prosze traktowac jako potwierdzenie a nie rozwiniecie niepotrzebnego i glupiego dialogu

pozdrawiam

Do góry
#99126 - 01/05/2003 04:26 Re: ZMIANY !!!!!!
makos Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2001
Postów: 334
Skąd: Wrocław
Cholera kto skasowal ten drugi temat Bunta ???? Pewna osoba chciala w nim sprzedac rower i obcasy do butów damskich! Chcialem rower kupic

Do góry
#99127 - 01/05/2003 04:41 Re: ZMIANY !!!!!!
Seen Offline
member

Meldunek: 15/12/2002
Postów: 111
Skąd: Tychy/Nagoya
ten rower to mój ....szkoda to mógłbyć niezły temat, coś mogłem w końcu zarobić.Bunt nie poddawaj się

Do góry
#99128 - 01/05/2003 05:03 Re: ZMIANY !!!!!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Właśnie dla próby chciałem wejść na tego czata i otrzymuję taki komunikat: "Cannot join channel: An access list entry prevents you from joining."! Czy obecnie to jakiś prywatny klub?!

Do góry
#99129 - 01/05/2003 12:40 Re: ZMIANY !!!!!!
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Lider od Widzewa won

Do góry
#99130 - 01/05/2003 14:53 Re: ZMIANY !!!!!!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]OTO kolejny dowód nadesłany for me od jdngo z nowych uczestników czatu na to ze NIEJAKI LIDER jest wysoce nieodpowiedzialny i mozna rzecz GŁUPI i nie powinien pelnic funkcji opa..

<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Hrabia_Lider>2 LIGAA
<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Guest23832> martwie sie o kibiców jagi jak dojdzie do meczu śląsk-jaga

ble ble ble.. kicked by Hrabia_Lider(w******alaj jaga mistrzem pedale)

[/qb][/QUOTE]Jeśli ten tekst jest prawdziwy, to lider powinien nie tylko stracić opa, ale miec całkowity zakaz wjazdu na czat.

Do góry
#99131 - 01/05/2003 18:12 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Brawo Donic jeszcze powiedz ze jesteś codziennym uczesnikiem czata,bo ja twój nick widzę pierwszy raz forum a co dopiero na czacie.
Bunt brawo zakładaj nowe tematy i nowe nicki ale i tak nic nie zdziałasz.Zresztą opa mam od niemal początku,wiadome było że bedą osoby co sie nie podoba jak dam kicka albo bana,poniewaz arth jest osobą łagodną i rzadko daje bany,jakos dostałem opa i arth mi nie zabrał czyli dobrze pełnię funkcje opa,choć normalka zawsze znajdą sie osoby co bedą zazdrościc i robic wszystko aby odebrano mi opa przykład:Stsik alias Bunt,ciekawy jestem jaki teraz nick załozy na forum.Powodzenia w dalszych oskarżeniach,pozdrawiam moich fanów:)

Do góry
#99132 - 01/05/2003 20:00 Re: ZMIANY !!!!!!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Lider:
[qb]Brawo Donic jeszcze powiedz ze jesteś codziennym uczesnikiem czata,bo ja twój nick widzę pierwszy raz forum a co dopiero na czacie.
[/qb][/QUOTE]Na czat nie zaglądam, ale to nie znaczy , że nie mogę sie wypowiadać. Więc powtarzam,że jesli powyższy tekst , który podał bunt jest prawdziwy to powinienes zostać pozbawiaony funkcji operatora, czy to sie tobie podoba czy nie. Dla mnie to żadna różnica bo na czat nie wchodzę, ale jesli jest tak jak tu piszą to podzielam ich zdanie.
Na forum mnie nie widujesz pewnie dlatego, że sam tu nie siedziesz tylko banujesz gości na czacie.

Do góry
#99133 - 01/05/2003 20:11 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Nie znasz sprawy,a piszesz ze banuje i tak dalej,ehh kolejny mędrzec co nie wie co się dzieje ale musi coś od siebie dodać.

Do góry
#99134 - 01/05/2003 21:04 Re: ZMIANY !!!!!!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Lider, ja wyraźnie zaznaczyłem, że "jeśli to jest prawda", a nie napisałem jednoznacznie , że jestes winny. A co do banów, to sam przeciez napisałeś , ze tak robisz.
Dobra, ja się juz nie wypowiadam, powiedziałem co myslę po prostu.

Do góry
#99135 - 01/05/2003 23:48 Re: ZMIANY !!!!!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Co ciekawe, "Hrabia Lider" nie odniósl się w żaden sposób do powyższego cytatu z czata.

Do góry
#99136 - 02/05/2003 01:46 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


jak widzisz trudno jest przeciwstawic sie rzeczywsitosci - a to ze prawda boli widac na przykłądzie Lidera. Jednak jak widzicie tzw. władza mecz.pl czyli conrad i inni nic nie robia aby tą sytuacjie jakos zmienic, wrecz przeciwnie robią wszystko aby prawda nie byla dalej opisywana na łamach mecz.pl

Jednak dobrze wszyscy wiecie kim jest Lider i ze za jego postepowanie powinien na tzw., ZBITY PYSK wyleciec z tego kanalu i dostac dozywotniego bana.

mam nadzieje ze Zostana poczynione jakies kroki aby tego typu sytuacji nie bylo wiecej..

PRZYKŁAD STRONNICZOSCI CONRADA WIDAC GOŁYM OKIEM - OTRZYAMŁEM INFORMACJE ZE ZAŁOŻYCIEL TEGO TEMATU, W KTORYM DLA MNIE ZAWARTE SA NIEZBITE DOWODY NA WINE LIDERA - NA DODATEK ZGŁASZAJA SIE OSOBY KTORE SA PORZYWDZONE A ON NIC NIE ROBI ( ON CZYLI CONRAD) W KAZDYM RAZIE USUNĄŁ ZAŁOŻYCIELE TEMATU Z LISTY ZAREJESTROWANYCH.

Do góry
#99137 - 02/05/2003 01:49 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


''Nie znasz sprawy,a piszesz ze banuje i tak dalej,ehh kolejny mędrzec co nie wie co się dzieje ale musi coś od siebie dodać. ''

NIE ZNASZ SPRAWY ???

panie - ty myslisz ze sprawa polega na tym ze ty nikogo nie banujesz jestes grzeczny tylko wszyscy na ciebie sie nagle rzucili bez powodu ???

Radze sie udac do odpowiednie lekarza bo widze ze ty nie wiesz o czym mowisz.

PRZESZKADZASZ rozumiesz ?? KRZYWIDZSZ luzi swoim zachowaniem i powiem ci jedno jezeli myslisz ze jestes kims dzieki temu i kazdy przed toba ,,respekt'' to sie mylisz. JESTES DLA WSZYSTKICH ZEREM I POSMIEWISKIEM.

TAKA JEST PRAWDA

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, forty, akagi, VVega, Akhu, Sensei, wHiTe_StAr, Luc Nilis, alfa, Sony, Ojro), 3322 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584154 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07