Opcje tematu
#24243 - 10/11/2002 23:54 Lista niezagranych typów
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Zakładam ten temat po to żeby umieszczać tu typy, których nie zagraliśmy a były dobre. Dawno nie grałem u buków więc gdy dziś wracałem do gry po przerwie wysłałem tylko 2 kupony (oba weszły) ale jak spojrzałem na wyniki meczów (szczególnie wczoraj) , na które chciałem postawić to taka żałość ścisnęła moje serce że muszę założyć ten temat. Chyba każdy grający u buków zna to wredne uczucie gdy miał przeczucie, a nie zagrał. Ale czasami dobrze że nie zagraliśmy jakiegoś typu więc proponuję umieszczać również typy, które na szczęście nie postawiliśmy. Nie wiem czy temat się przyjmie, ale mam nadzieję że tak (skoro tak dobrze prosperuje Czarna Lista).

9.11
Dobre a niezagrane:

Hannover
Nantes
Grimsby

Złe i niezagrane:

Groclin

10.11
Dobre a niezagrane:

Sunderland
Bologna
Sevilla
Valladolid
Celta
Nacional
Leiria
Getafe
Levante
Modena (zagrałem asekuracyjnie x2)

Złe i niezagrane:

Murcia
Ancona
Odense
Odra

Pozdrawiam!

Do góry
Bonus: Unibet
#24244 - 11/11/2002 00:04 Re: Lista niezagranych typów
Waski Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 291
Skąd: Bialystok
Fajny temat
No ja moge powiedziec ze chcialem dzis zagrac Celtic i Rangers za 10zl ale pomyslalem ze moze w koncu zremisuja...
Bylem pewien Leeds ale w ostatniej chwili sie wycofalem...
Liga hiszpanska to wogole...
chcialem posatwic 10 zeta na Real...
a dzis Mallorce i Celte...
ale za to chcialem tez Valencie a ta zremisowala...
ja sporo tak meczy dobrze przewiduje ale nie obstawaim, ciekawe czemu?

Do góry
#24245 - 11/11/2002 01:45 Re: Lista niezagranych typów
Verbatimek Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 1047
Skąd: Białystok
Witam!!!

Dla mnie ciekawymi meczami(których nie zagrałem niestety) byly:

Chievo
M'Gladbach
Hertha

A typki, które chcialem postawic ale nie zalapalem ich(i dobrze ) na kupon to:

Lazio
West Ham - Leeds X

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#24246 - 11/11/2002 01:58 Re: Lista niezagranych typów
Dwight Offline
enthusiast

Meldunek: 10/11/2002
Postów: 246
Skąd: Zielona Gora
Ja spekalem gdy mialem obstawic

St. Johnstone
Sparta Praga
St. Liege

Do góry
#24247 - 11/11/2002 02:48 Re: Lista niezagranych typów
robeert Offline
enthusiast

Meldunek: 27/07/2002
Postów: 284
Skąd: Piła
Po co się denerwować taką listą. Każdy z nas rozpatrujać jakie spotkanie postawi się wachał. Później się okazało że postawił nie tu gdzie trzeba (skąd my to znamy) może zostawmy czarną listę na takie typy?
Sam codziennie mógłbym podawać co najmniej ze dwa typy które mnie "zachęciły" ale po przemyśleniu ich nie obstawiłem.
Panowie mam znajomego psychiatrę i takie coś tworzyłoby "samonakrecanie" Byłoby to przeciwko naszemu zdrowiu.
Nie dajmy się zwariować.
chyba nie wszyscy z nas utrzymują się z dochodów zarobionych na grze. Domyślam się że są to dodatki lub to co "żona nie wie żę wydajemy"

Może ktoś ma inne zdanie chętnie podyskutuję.
Osobiście dla mnie może taki temat istnieć może tylko sami będziemy się wkurzali (żeby gorzej nie napisać) że czegoś nie obstawiliśmy.

Do góry
#24248 - 11/11/2002 14:38 Re: Lista niezagranych typów
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
[QUOTE]Oryginalnie wysłał robeert35:
[qb]Po co się denerwować taką listą. Każdy z nas rozpatrujać jakie spotkanie postawi się wachał. Później się okazało że postawił nie tu gdzie trzeba (skąd my to znamy) może zostawmy czarną listę na takie typy?
Sam codziennie mógłbym podawać co najmniej ze dwa typy które mnie "zachęciły" ale po przemyśleniu ich nie obstawiłem.
Panowie mam znajomego psychiatrę i takie coś tworzyłoby "samonakrecanie" Byłoby to przeciwko naszemu zdrowiu.
Nie dajmy się zwariować.
chyba nie wszyscy z nas utrzymują się z dochodów zarobionych na grze. Domyślam się że są to dodatki lub to co "żona nie wie żę wydajemy"

Może ktoś ma inne zdanie chętnie podyskutuję.
Osobiście dla mnie może taki temat istnieć może tylko sami będziemy się wkurzali (żeby gorzej nie napisać) że czegoś nie obstawiliśmy.[/qb][/QUOTE]Mi to pomaga (od ładnych paru lat) jak komuś powiem czego nie zagrałem , ale każdy może mieć swoje zdanie

Do góry
#24249 - 11/11/2002 15:28 Re: Lista niezagranych typów
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Myśle Prem że coś w tym jest. Nie postawiłem dwóch fajnych kursów: na Hannover i remis Betisu, natomiast postawiłem na zwycięstwo Fulham i remis Marsylii. A bierze się to stąd że przed ostatecznym wysłaniem kuponu porównujemy typy swoje z innymi i potem sobie plujemy w twarz...

Do góry
#24250 - 11/11/2002 15:34 Re: Lista niezagranych typów
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Moim zdaniem jest to wymadrzanie sie po fakcie (w niektorych przypadkach),

Powylewac lzy za kolnierz to mozemy w czarnej liscie ,a skandowac w bialej..

Przychylam sie do wypowiedzi robeerta.

Do góry
#24251 - 11/11/2002 23:44 Re: Lista niezagranych typów
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Moim zdaniem jest to wymadrzanie sie po fakcie (w niektorych przypadkach),

Powylewac lzy za kolnierz to mozemy w czarnej liscie ,a skandowac w bialej..

Przychylam sie do wypowiedzi robeerta.[/qb][/QUOTE]To nie jest wymądrzanie się po fakcie tylko wyładowanie złości - chyba nie wiesz jak to jest jak czegoś nie zagrałeś a by weszło. Kiedyś np. anulowałem kupon na którym zgarnął bym 5000zł - widzę że nie znasz tego bólu!

Do góry
#24252 - 11/11/2002 23:51 Re: Lista niezagranych typów
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Moim skromnym zdaniem, ten temat jest bez sensu. Każdy przeglądając ulotkę wybiera mecze które ma zagrać, ale potem część z nich wyrzuca z różnych przyczyn ( nieprzychylna statystyka , przeczucie) Potem znając wyniki lamentuje " o to miałem postawić " czy coś w tym rodzaju. Nikt w tym temacie przecież nie poda typów nie trafionych których nie zagrał, tylko powie że miał zagrać typy które weszły,ale niestety zamknęli mu sts przed nosem.
Moim zdaniem zajmijmy się meczami które się mają odbyć a nie tymi których wyniki są już znane.

Do góry
#24253 - 12/11/2002 00:36 Re: Lista niezagranych typów
Kubek Offline
addict

Meldunek: 09/11/2002
Postów: 538
Skąd: Wrocław
Właśnie.

Do góry
#24254 - 12/11/2002 01:04 Re: Lista niezagranych typów
Verbatimek Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 1047
Skąd: Białystok
Przeciez nikt tu sie nie dernerwuje i nie złosci po nie obstawionych typach, wiec nie ma co sie przenosic do czarnych list. A to czy ktos chce miec na sumieniu oszukiwanie to juz jego sprawa.

Do góry
#24255 - 12/11/2002 01:11 Re: Lista niezagranych typów
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gadzina:
[qb]Moim skromnym zdaniem, ten temat jest bez sensu. Każdy przeglądając ulotkę wybiera mecze które ma zagrać, ale potem część z nich wyrzuca z różnych przyczyn ( nieprzychylna statystyka , przeczucie) Potem znając wyniki lamentuje " o to miałem postawić " czy coś w tym rodzaju. Nikt w tym temacie przecież nie poda typów nie trafionych których nie zagrał, tylko powie że miał zagrać typy które weszły,ale niestety zamknęli mu sts przed nosem.
Moim zdaniem zajmijmy się meczami które się mają odbyć a nie tymi których wyniki są już znane.[/qb][/QUOTE]Niestety sondaże mówią prawdę - ponad połowa Polaków nie rozumie co czyta - najpierw spójrz w mojego posta i zechciej się maksymalnie skupić żeby zobaczyć że podaje również typy, które chciałem zagrać a byłyby złe.

Polska jest "wolnym" krajem - jak ktoś nie rozumie idei tematu to nie musi tu zaglądać i komentować

Pozdrawiam!

Do góry
#24256 - 12/11/2002 01:18 Re: Lista niezagranych typów
adasgti Offline
addict

Meldunek: 18/07/2002
Postów: 472
Skąd: Katowice, Londyn
jestem za istnieniem tego tematu . tutaj kazdy moze sie w jakis sposob wyzyc, tak jak jest to w czarnej liscie...

Do góry
#24257 - 12/11/2002 02:14 Re: Lista niezagranych typów
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Prem$
Ad 1 To że masz numer 373 i $ w nicku i jesteś dobry w tworzeniu sondaży nie daje Ci jeszcze prawa oceniania mojej znajomości rozumienia tekstu pisanego.
Ad 2 Sam napisałeś " Zakładam ten temat po to żeby umieszczać tu typy, których nie zagraliśmy a były dobre."
Ad 3 Masz po części prawdę, że podałeś też typy nietrafone (w sumie 5) ale giną one w mnogości typów dobrych lecz nie zagranych.

A do do wyżywania się za nie trafione typy na tzw. czarnych listach to dla mnie zupełna amatorka

Do góry
#24258 - 12/11/2002 03:08 Re: Lista niezagranych typów
Inspirator Offline
veteran

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 1209
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gadzina:
[qb]Prem$
Ad 1 To że masz numer 373 i $ w nicku i jesteś dobry w tworzeniu sondaży nie daje Ci jeszcze prawa oceniania mojej znajomości rozumienia tekstu pisanego.
Ad 2 Sam napisałeś " Zakładam ten temat po to żeby umieszczać tu typy, których nie zagraliśmy a były dobre."
Ad 3 Masz po części prawdę, że podałeś też typy nietrafone (w sumie 5) ale giną one w mnogości typów dobrych lecz nie zagranych.

A do do wyżywania się za nie trafione typy na tzw. czarnych listach to dla mnie zupełna amatorka[/qb][/QUOTE]Nie mogłem sie powstrzymac od komentarza ...stary po co ta bezsensowna dyskusja, zajmij sie lepiej typowaniem - założ swoj private-picks i tam sie pochwal swoimi "dobrymi" typami ktore to pomogą ludziom kozystajacym z tego forum.
Jeszcze nic dobrego nie zrobiłes dla tego FORUM ( w przeciwienstwie do PremS'a wiec nie masz prawa krytykowac go za to ze zakłada temat i przedstawia jakies tam swoje przemyslenia i wyciaga wnioski ). Najpierw kolego zrob cos dla innych...zaistniej a pozniej bierz sie za krytykowanie innych.
to tyle co mialem do powiedzenia i mam nadzieje ze nie bedziesz odpisywal ..bo nie mam zamiaru sie z tobą SPRZECZAĆ ..szkoda mi czasu na takich jak ty.
pozdr

Do góry
#24259 - 12/11/2002 03:15 Re: Lista niezagranych typów
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
Ostro Inspiratorze..
Powiem to samo inaczej: jesli temat sie komus nie podoba, to NIE CZYTAC I NIE PISAC TU ale nie krytykowac bez sensu. Jesli temat znajdzie zwolennikow to OK- niech zyje. A jak nie to i tak niedlugo zjedzie w dol listy iwo:

Do góry
#24260 - 12/11/2002 03:44 Re: Lista niezagranych typów
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Dziękuję za opinię Inspirator. Nię będę nic więcej pisał bo szkoda mi cierpliwości i czasu dla takicj jak Ty. A odpowiedz nie była skierowana do Ciebie.

Do góry
#24261 - 14/11/2002 02:11 Re: Lista niezagranych typów
adasgti Offline
addict

Meldunek: 18/07/2002
Postów: 472
Skąd: Katowice, Londyn
Ja wczoraj chcialem zagrac MALAGE, ale "zdygalem"

Do góry




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, akagi, rafal08, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea]), 3553 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49