Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#372190 - 11/07/2005 06:46 Książki, publikacje itp...
ziz99 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 276
Czy ktoś miał do czynienia z poniższymi e-bookami:

"Stań się postrachem bukmacherów" - Bartłomiej Boruta
"Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie" - Arkadiusz Kwiatkowski

Czy warto wydać na w/w 40 i 50 PLN?

Pozdr,
ziz99

Do góry
Bonus: Unibet
#372191 - 11/07/2005 07:58 Re: Książki, publikacje itp...
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Przegladałem stań sie postrachem bukmacherów. Niewarto wydac na to złamanego grosza. Poszukaj na forum jest wiele ciekawych tematów o systemach gry.

Do góry
#372192 - 11/07/2005 08:08 Re: Książki, publikacje itp...
ziz99 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 276
Dzieki za info. Faktycznie pare systemow widzialem na naszym forum, ale sporo niejasnosci w tych propozycjach.

Znalazlem jeszcze cos takiego:
http://www.megasystemy.com/index.php

Tez nie wiem na ile to jest wiarygodne... Za jakiekolwiek uczciwe porady z gory dziekuje.

Pozdr,
ziz99

Do góry
#372193 - 11/07/2005 10:28 Re: Książki, publikacje itp...
stryker Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 327
Napewno więcej niejasności jest w tych mega super exstra systemach za 50zł bo jedyne co o nich wiesz to to ile kosztują i jakim to są postępem w bukmacherstwie i ile to człowiek zarobi tysięcy inwestując nawet 2 zł miesięcznie.To co się nazywa tutaj exstra czy tam mega systemem na tym forum znajdziesz pod nazwą progresja lub value betting a na dodatek znajdziesz tez wiele wartosciowych opinni na temat wyzej wymienionych systemów.Nikt Ci nie sprzeda recepty na wygrywanie bo tym samym podcinał by gałązke na ktorej sam siedzi, a skoro musi zarabiac na sprzedawaniu cudownych systemow to chyba nie bardzo jest na plusie grajac swoimi systemami

Do góry
#372194 - 11/07/2005 10:56 Re: Książki, publikacje itp...
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Ja proponuje żeby ktoś kto posiada książeczke o systemach totoligi w CZYNIE SPOŁECZNYM zeskanował ja i przerobił np.na pdf.
Pozdr

Do góry
#372195 - 11/07/2005 11:49 Re: Książki, publikacje itp...
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Quote:

Dzieki za info. Faktycznie pare systemow widzialem na naszym forum, ale sporo niejasnosci w tych propozycjach.

Znalazlem jeszcze cos takiego:
http://www.megasystemy.com/index.php

Tez nie wiem na ile to jest wiarygodne... Za jakiekolwiek uczciwe porady z gory dziekuje.

Pozdr,
ziz99



ja także znalazłem strony które oferują tzw. 100% systemy wygranej, ale w myśl " niema pewniaków" jak taki system może garantować zysk. jest to uzależnione od szczęścia a nie od systemu, on tylko pokazuje jak można grać. Dla mnie nie istnieje takie coś jak 100% system, to poprostu ściema. Nigdy niekupiłem i niekupie czegoś podobnego. Jeśli to byłoby skuteczne to przecież i na tym forum prędzej czy póżniej ten MEGASYSTEM był omówiony.

Do góry
#372196 - 11/07/2005 12:04 Re: Książki, publikacje itp...
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
A mnie denerwóją takie "super oferty".
To są systemy które znajdziesz na tym forum bez problemu.
Kiedyś napisałem do nich maila, odpisali ale kiedy napisałem im ponownie że jeleni to sobie mogą w lesie szukać, nie odpisali.

A pare dni temu jakiś gość napisał (chyba masowa korespondencja) o jakimś abonamencie.
Zdenerwowałem się i napisałem mu "spier... h... zbierać kokosy" a on napisał "to masz pozamiatane" hahahaha.

Nie wieżcie w takie bzdury

Do góry
#372197 - 11/07/2005 12:12 Re: Książki, publikacje itp...
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
ja przynajmniej 2-3 oferty w miesiącu takie dostaje. wtedy do gościa pisze żeby w jeden dzień wybrał 6-7 meczy o średnim kursie 1,8 na spotkanie i pisze mu że jeśli trafi 60% z tych meczy to wykupie u niego abonament. on się zgadza i wysyła mi typy ja je sprawdzam i góra 3 mecze
(i to rzadkość) trafia te mecz . Jeśli na forum jest ktoś kto tak próbuje zarobić to apeluje jak kolega powyżej jeleni to w lesie szukać!!!

Do góry
#372198 - 11/07/2005 13:35 Re: Książki, publikacje itp...
lottogracz Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 856
Skąd: Rzeszów
Witam
-----
Panowie Systemy to moja specjalność !
Posiadam i znam setki różnych systemów! Moje własne przemyślenia zapisywałem przez lata!
To pozwala mi na analizę każdego systemu jaki się pojawi na rynku. Znam wielu powielaczy ! Sprzedają to co Ja i inni podobni do mnie rozdają darmo.
Zasada- kup a zobaczysz ,że wygrasz !
I takie tam ble ble !
---
Trzeba uważać co się kupuje !
Teraz modny jest abonament ! Dostaniesz typy i system za grosze ale Ty sam musisz na niego grać !
Oczywiście decyzja zawsze należy do Ciebie- to Twoja kasa!
------------
Jeżeli ktoś chce a ma jakieś systemy w niepełnym opisie niech poda na forum, powiem co jest taki system wart ?
Właśnie te kupne systemy mają wielką reklame a wartość znikomą niestety !
--
Każdy system zawiera pewne warunki do spełnienia, jeżeli te warunki zawiodą to zawiedzie cały system.
Ale co ja wam będe pisał Nie jeden jeszcze się potknie o takie oferty ! pozdr lotto.

Do góry
#372199 - 11/07/2005 17:29 Re: Książki, publikacje itp...
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
gwoli krotkiego wyjasnienia, bo rozmowa odbiega od zadanego tematu: "stan sie postrachem..." nie ma nic wspolnego z naciaganiem na super systemy, jest to e-book traktujacy o podstawach w swiatku bukmacherskim, nie mi oceniac czy wydawanie na niego 40zl ma sens, ale dla zielonych w tej dziedzinie moze byc przydatny, dla uswiadomienia podaje spis tresci skrocony [kolega zdradzil ;-)]

w jaki sposob zarabiaja buki
jak zmniejszyc ryzyko
rodzaj przedstawiania kursow
rodzaje zakladow [klasyczne, u/o, dokladny wynik, ft/ht, handicapy]
zanim zaczniesz [cel, czas, pieniadze, ryzyko]
zarzadzanie pieniedzmi
expekt
metody analizy meczow pilkarskich
podstawowe strategie gry [singiel, combo, progresja, d'alambert, sure bet]
progresja, czyli o sztuce doiberania stawek
keno - zyskowna gra liczbowa
cenne rady
inne buki internetowe
linki pomocne dla kazdego gracza

ps.: IMHO jesli jakikolwiek user tego forum wydal flote na "supersystem" to tlumacze to jedynie slepota, bo jest tu kilku prawdziwych graczy i korzystanie z ich wiedzy to zyla zlota [hats off 2U guys]

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Do góry
#372200 - 11/07/2005 17:54 Re: Książki, publikacje itp...
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:


ps.: IMHO jesli jakikolwiek user tego forum wydal flote na "supersystem" to tlumacze to jedynie slepota, bo jest tu kilku prawdziwych graczy i korzystanie z ich wiedzy to zyla zlota [hats off 2U guys]





inaczej: wspomaganie sie ich wiedza, a nie pasozytniczne korzystanie

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Do góry
#372201 - 12/07/2005 17:45 Re: Książki, publikacje itp...
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
ludziska wiecie coś o wersji płatnej TI-PEX .Jakie zasady ,osiagnięcia itp

Do góry
#372202 - 12/07/2005 19:48 Re: Książki, publikacje itp...
tomikopi1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2002
Postów: 3742
Quote:

Dzieki za info. Faktycznie pare systemow widzialem na naszym forum, ale sporo niejasnosci w tych propozycjach.

Znalazlem jeszcze cos takiego:
http://www.megasystemy.com/index.php

Tez nie wiem na ile to jest wiarygodne... Za jakiekolwiek uczciwe porady z gory dziekuje.

Pozdr,
ziz99




Mega system - największa głupota jaką słyszałem
Fajne są wypowiedzi ludzi, którzy rzekomo kupili ten system i są z niego bardzo zadowoleni.

Nigdy nie przypuszczałem, że dożyję dnia kiedy reklama będzie tak rządziła światem. Nigdy nie myślałem, że takie tandetne książki będą reklamowane na tym forum. Mega system to naprawdę robienie wody z mózgu ludziom, którzy ciągle mają nadzieję, że zostaną milionerami.

Tak to mniej więcej wygląda. Tylko, że reklamujący poszli w drugim kierunku
Pozdrawiam TomiKopi

Do góry
#372203 - 07/08/2005 11:42 Re: Książki, publikacje itp...
konik Offline
member

Meldunek: 02/05/2002
Postów: 126
Skąd: Konin
Quote:

Czy ktoś miał do czynienia z poniższymi e-bookami:

"Stań się postrachem bukmacherów" - Bartłomiej Boruta
"Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie" - Arkadiusz Kwiatkowski

Czy warto wydać na w/w 40 i 50 PLN?

Pozdr,
ziz99




Te e-bookie nic nowego nie wnoszą, a ich przydatność jest naprawdę znikoma... Byłbym mocno rozczarowany gdybym miał za tę miernotę zapłacić...
Możecie sobie zresztą ściągnąć i przejrzeć za darmo,
magia internetu...

http://www.tdt.org.pl/szczegoly.php?id=15821

pzdr.

p.s. nie musze chyba dodawać że ściągamy za pomocą torrentu

Do góry
#372204 - 19/08/2005 20:46 Re: Książki, publikacje itp...
viking24 Offline
addict

Meldunek: 04/08/2003
Postów: 696
Skąd: Stalowa Wola
Witam.Przegladajac stronki w internecie natrafiłem na stronke na której oferowane sa 3 poradniki
"1. System "FORTUNA 100" - cena 108zł (+TYPY PREFEROWANE 30 dni gratis)
2. System "JAK W 60 DNI 10-KROTNIE POMNOŻYĆ KAPITAŁ" cena 79zł
3. "SYSTEMY RULETKOWE W ML I ZAKŁ. SPORTOWYCH" cena promocyjna 78zł (+TYPY PREFEROWANE 30 dni gratis)
4. KOMPLET wszystkich trzech podręczników - cena promocyjna 179zł (+TYPY PREFEROWANE 60 dni gratis)"
Jeśli ktoś posiada wyżej wymienione pozycje lub ma jakieś informacje na temat w/w pozycji prosze o odpowiedz.serdecznie dziekuje.Pozycje drugą z chęcią wykorzystał bym w bukmacherce. prosze o pomoc i kontakt .Dziekuje

Do góry
#372205 - 19/08/2005 21:36 Re: Książki, publikacje itp...
nikt Offline
stranger

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 2
Tylko podaj jeszcze adres stronki.

Do góry
#372206 - 20/08/2005 21:41 Re: Książki, publikacje itp...
viking24 Offline
addict

Meldunek: 04/08/2003
Postów: 696
Skąd: Stalowa Wola
Witam.Przegladajac stronki w internecie natrafiłem na stronke na której oferowane sa 3 poradniki
"1. System "FORTUNA 100" - cena 108zł (+TYPY PREFEROWANE 30 dni gratis)
2. System "JAK W 60 DNI 10-KROTNIE POMNOŻYĆ KAPITAŁ" cena 79zł
3. "SYSTEMY RULETKOWE W ML I ZAKŁ. SPORTOWYCH" cena promocyjna 78zł (+TYPY PREFEROWANE 30 dni gratis)
4. KOMPLET wszystkich trzech podręczników - cena promocyjna 179zł (+TYPY PREFEROWANE 60 dni gratis)"
Jeśli ktoś posiada wyżej wymienione pozycje lub ma jakieś informacje na temat w/w pozycji prosze o odpowiedz.serdecznie dziekuje.Pozycje drugą z chęcią wykorzystał bym w bukmacherce. prosze o pomoc i kontakt .Dziekuje
PS.Adresu stronki nie moge podac gdyż byłoby to niezgodne z regulaminem.Ale moze ktoś słyszał o tych propozycjach???

Do góry
#372207 - 21/08/2005 10:01 Re: Książki, publikacje itp...
Gato Offline
addict

Meldunek: 04/05/2003
Postów: 509
Skąd: Łódź
Nie czytałem tych poradników, ale doświadczenie mówi mi że na odległość pachnie to próbą znaleznienia frajerów (bez obrazy). Moja rada. Kasę którą byś wydał na ten badziew lepiej zainwestuj np. w książki o bukmacherce z Amazon.co.uk. Dużo lepiej na tym wyjedziesz. Pozdro

Do góry
#372208 - 21/08/2005 11:24 Re: Książki, publikacje itp...
maycj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 2020
Skąd: only wawa
Gato, ktora ksiazke z amazon byl polecil???

btw. myslalem ze jesli by sie znalazla jakas na prawde doba pozycja po angielsku, to moglbym sie podjac tlumaczenia na polski. mysle ze popyt by sie znalazl

Do góry
#372209 - 21/08/2005 11:52 Re: Książki, publikacje itp...
Gato Offline
addict

Meldunek: 04/05/2003
Postów: 509
Skąd: Łódź
Quote:

Gato, ktora ksiazke z amazon byl polecil???

btw. myslalem ze jesli by sie znalazla jakas na prawde doba pozycja po angielsku, to moglbym sie podjac tlumaczenia na polski. mysle ze popyt by sie znalazl




Na początek gorąco polecam : "Fixed odds sport betting. Statistical forecasting and risk management" autorstwa Jospeh'a Buchdahl'a. Cena coś około 7 funciaków i jest absolutnie warta tej ceny. Niestety odradzam ją osobom nie władającym biegle angielskim, ponieważ mogą być spore kłopoty (no chyba że macie zacięcie non-stop w słowniku grzebać ). Maycj myślę że mógłbyś śmiało nawiązać kontakt z autorem książki (wydawnictwem jest HIGH STAKES, www.highstakes.co.uk - tam chyba najszybciej załapiesz kontakt) i przedstawić sytuację tego typu książek na rynku polskim. Myślę że mógłby być zainteresowany tłumaczeniem, a Ty przy okazji zarobiłbyś jakąś kasę. Niestety w polskim języku tego typu literatury po prostu brak i jeśli od nas, ludzi związanych z bukmacherką nie wyjdzie jakaś inicjatywa to będzie jej dalej brakować.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], Sensei, Filozof_, Ojro, Sony, latajaca_holenderka, Kretol), 3375 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582347 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25