Opcje tematu
#167022 - 22/02/2003 02:19 LEKKA ATLETYKA
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Czy jakiś bukmacher przyjmuje zakłady na lekką atletykę? Były gdzieś kursy na mityng w Birmingham?

Do góry
Bonus: Unibet
#167023 - 22/02/2003 02:28 Re: LEKKA ATLETYKA
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał veride:
[qb]Czy jakiś bukmacher przyjmuje zakłady na lekką atletykę? Były gdzieś kursy na mityng w Birmingham?[/qb][/QUOTE]Ja widziałem kursy na ten mityng w Betfair ale oferta była bardzo uboga.
Sam z utęsknieniem czekam na porządną ofertę na królową sportu. Jest to jeden z moich ulubionych sportów. Moim zdaniem kursy nie długo powinny się pojawić u większości bukmacherów gdy będzie już co nieco wiadomo o dyspozycji poszczególnych sportowców.

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#167024 - 16/03/2003 04:10 Re: LEKKA ATLETYKA
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Dzisiaj w Expekcie i Unibecie pojawiły się w kursy na Halowe Mistrzostwa Świata.

Trochę już na nich zarobiłem
Postawiłem na Holma w parze z Rybakovem po kursie 1.45 i Condon A - Demeritte D 2 1.6.

Było trochę nerwów bo Rybakov postawił mocny opór Szwedowi ale wszystko się dobrze skończył. W drugiej parze miała miejsce bardzo dziwna sytuacja, a mianowicie reprezentant gospodarzy Condon (czyt.Kondon ) najpierw "tylnymi drzwiami" dostał się do finału, a tam popełnił 2 falstarty po czym wziął udział w biegu, a następnie został zdyskwalifkowany. Bardzo mnie to zdziwiło, że sędziowie mimo dwóch falstartów dopuścili go do startu, a po jego zakończeniu zdyskwalifikowali go. Tak na marginesie powiem, że w biegu mój faworyt czyli Demeritte mimo wszystko okazał się lepszy od Brytyjczyka i nawet gdyby ten nie został zdyskwalifikowany to i tak zakład bym miał trafiony.

Jeżeli jutro znajdę coś ciekawego to postaram się to tutaj zamieścić przed rozpoczęciem zawodów.

Oczywiście innych wielbicieli "Królowej Sportu" również serdecznie zapraszam do typowania.

Do góry
#167025 - 16/03/2003 15:49 Re: LEKKA ATLETYKA
Garrett Offline
addict

Meldunek: 29/10/2002
Postów: 605
Skąd: Lipinki
Fred, a co sądzisz o parach:
Bergqvist K - Chicherova A [1.55] - skok wzwyż
Acuff A - Babakova [1.60] - skok wzwyż
Kotova T - Xanthou N [1.40] - skok w dal
Nie śledzę rywalizacji skoczkiń wzwyż, ani w dal, ale pamiętam np. że Bergqvist to jedna z lepszych zawodniczek w tej dyscyplinie. Natomiast proszę o info odnośnie startów Babakovej (jeśli ma na imię Inga, to znam ) i Kotovej w Birmingham. Przecież musiały wcześniej rywalizować w jakichś kwalifikacjach ?!

Do góry
#167026 - 16/03/2003 16:33 Re: LEKKA ATLETYKA
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Witam Cię Gerrett iwo:

Na samym wstępie rzucę linkiem do oficjalnej strony IAAF http://www.iaaf.org/index.html tam w statistics zanjdziesz "top lists", następnie będą dostępne indoor i outdoor oczywiście nam chodzi o halę czyli indoor i rok 2003 po tych zabiegach zostanie tylko wybrać dyscyplinę i mamy wszystkie najlepsze wyniki w tym roku. Jeżeli chodzi o wyniki kwalifikacji, półfinałów i finałów odbywających się mistrzostw to są one tutaj: http://www.iaaf.org/WIC03/results/byEvent.htmx

Teraz przejdźmy do tego co najważniejsze czyli typów. Garrett twoje pary:
Bergqvist K - Chicherova A [1.55]
Osobiście napewno tego nie ruszam, Kajsa się wczoraj strasznie męczyła z zakwalifikowaniem do finału, a Chicherova w tym roku zadziwia dobrą formą. Jeszcze pod koniec ubiegłego sezonu kurs w tej parze na Szwedkę oscylowałby zapewne w okolicach 1.1 lub 1.15 ale wtedy Bergqvist robiła co chciała i seryjnie wygrywała, na dzień dzisiejszy tak jak już napisałem sprawa wygląda dużo inaczej i mimo mojej sympatii do Kajsy nie zaryzykuję chociaż nie wykluczam, że dzisiaj się obudzi i łatwo zdobędzie złoto jednak moim zdaniem zbyt duże ryzyko.

Acuff A - Babakova 2 1.60
Tu prawie napewno zagram na Ingę oczywiście, bo widać, że utrzymuje dość dobrą i stabilną formę z ubiegłego sezonu. W kwalifikacjach nie miała żadnych problemów, a bardzo dziwnie stylowo skacząca(kto widział ten wie, przed samym skokiem robi zamach rękoma) Acuff dopiero w 3 próbie pokonała wysokość 1.95, która gwarantowała jej awans do finału. Mój typ: 2
Kotova T - Xanthou N 1 1.40
Trochę się boję tej pary i jeszcze nie wiem czy się skuszę, bo kurs trochę niski, kwalifikacji nie było, a Xanthou dość dobrze się prezentuje w tym roku.

Z par Unibetu wybrałem:
Kallur, S - Girard, P 1 1.65
Kallur lepsza pod każdym względem i uważam, że powinna wygrać z przeciętną Girard.

Jackson, C - Johnson, A 1 1.75
Colin powoli kończy karierę i tutaj napewno chcę się dobrze pokazać tym bardziej, że startuje u siebie, poza tym w kwalifikacjach i półfinale był lepszy od Allena.

Przestrzegam przed:
Garcia, A - Olijars, S 1 1.35
Moim zdaniem warto nawet zaryzykować i postawić na Olijarsa po kursie 2.80 Garcia nic nie pokazał w kwalifikacjach w przeciwieństwie do Olijarsa.

Pozdrawiam i czekam na typy innych wielbicieli lekkiej atletyki. iwo:

Do góry
#167027 - 17/03/2003 02:05 Re: LEKKA ATLETYKA
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Bergqvist K - Chicherova A 1
Jednak Kajsa się przebudziła i wygrał, rozważałem taki wariant ale wczoraj bardzo słabo wyglądała i odpuściałem to sobie. Tak na marginesie powiem jeszcze, że Chicherova też pokazała na co ją stać i zdobyła brąz.

Acuff A - Babakova 2
Inga dzisiaj skakała poniżej swoich możliwości ale poradziła sobie z Acuff i mój najpewniejszy typ przyniósł mi zyski.

Kotova T - Xanthou N 1
Tutaj również, jak się później okazało moje obawy były bezpodstawne i Kotova zdobyła złoto i siłą rzeczy była lepsza od Xanthou

Kallur, S - Girard, P 1
Kallur nie wytrzymała psychicznie i przybiegła na przedostatniej pozycji ale Patrycja była jeszcze gorsza, bo na mecie zameldowała się na ostatnim miejscu i kolejny dobry typek stał się faktem.

Jackson, C - Johnson, A 1
Colin bardzo słabo wystartował co mu się nigdy nie zdaża, bo jest znany z najszybszej reakcji startowej(na pograniczu falstartu) ze wszystkich biegaczy. Moim zdaniem tutaj również zagrały nerwy, bo tak jak już wcześniej wspomniałem Colin kończy karierę i bardzo chciał się dobrze pokazać przed własną publicznością, poprostu za bardzo chciał i to był jego problem. Allen pobiegł wspaniale, bezbłędnie chyba nie przewrócił żadnego płotka co jest wielką niespodzianką w jego wykonaniu, potrafi nawet przewrócić wszystkie płotki i dzięki temu zdobył złoto. Trudno powiedzieć czy gdyby Colin dobrze wystartował mógłby powalczyć z Allenem. Niestety ten typ był błędny w moim wykonaniu.

Podsumowując trzy typy trafione i jedno pudło czyli dość dobrze jak na początek sezonu.

Pozdrawiam iwo:

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu), 3504 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581753 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49