Opcje tematu
#376931 - 22/07/2005 11:34 Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Dzis w Londynie odbedzie sie kolejny meeting lekkoatletyczny z cyklu Grand Prix.
A juz za dwa tyg.docelowa impreza tego roku czyli MS w Helsinkach. Mozemy wiec spodziewac sie ciekawych zawodow i bardzo dobrych wynikow.

jak na razie zagralem sobie taka pare:

Blackwood M - Clarke D 1 1.55 BaW

Tydzien remu podczas zawodow w Madrycie Blackwood byl lepszy o 0.21 sek .Wbrew pozorom to calkiem sporo.

Z naziemnych toto jak zwykle zazyczyl sobie tripla dlatego raczej sobie odpuszcze.STS narazie nic nie wystawil .Nie wiem jak wyglada sprawa z profem i milenium bo nie moge otworzyc ich stronek .Gdyby ktos mogl wkleic ich oferty to bylbym wdzieczny ...No i zapraszam do dyskusji.

Do góry
Bonus: Unibet
#376932 - 22/07/2005 16:07 Re: Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Gatlin J - Powell A 1 2.7

"W zakładach head-to-head lub triple head, obowiązują następujące zasady:
- Co najmniej jeden z uczestników, musi się zakwalifikować do finałów, aby zakład był ważny, chyba że będzie to przedstawione inaczej.
- Jeżeli tylko jeden z uczestników dojdzie do finału, zakłady na tego uczestnika wygrywają.
- Jeżeli żaden z uczestników nie dojdzie do finału, wszystkie zakłady są ważne i kursy zostają ustalone do 1.00."

Powell zmaga sie z kontuzja i prawdopodobnie nie wystartuje, czyli co...?? Rozlicza normalnie zwycięstwo Gatlina? Czy może Expekt znowu zinterpretuje regulamin po swojemu i zrobi zwrot..?

Do góry
#376933 - 22/07/2005 16:38 Re: Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Quote:



Powell zmaga sie z kontuzja i prawdopodobnie nie wystartuje, czyli co...?? Rozlicza normalnie zwycięstwo Gatlina? Czy może Expekt znowu zinterpretuje regulamin po swojemu i zrobi zwrot..?




Nie wiem skad masz to info o kontuzji Powella .
Dosyc to dziwne bo wyczytalem ze koles ma sie dobrze i nawet zapowiada ze stac go dzis na pobicie rek. św.
Ja z zasady nie typuje sprintow .Zbyt duzo tu przypadkowosci do tego te dyskwalifikacje za falstarty...

A ze Expekt zrobi wrazie czego zwrot to nie powinno Cie dziwic to jest normalna praktyka kazdego buka .Zreszta spojrz na to z drugiej strony stawiasz na Powella ten nie staje do biegu Ty przegrywasz zaklad i jak sie wtedy czujesz???

przy okazji jeszcze jeden typ

Douglas N - Friedek C 1 1.5 exp

Wiekowy juz Niemiec zrobil niezly wynik w tym roku ale bylo to juz dosyc dawno a od tego czasu nie startowal .Jakos nie chce mi sie wierzyc zeby zaczal nagle skakac na poziomie 17.30-17,40cm a na taki wynik stac dzis mlodego brytyjczyka.

Do góry
#376934 - 22/07/2005 16:42 Re: Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
Lester Offline
enthusiast

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 283
Skąd: Miasto Ciężarówek
ja tam dzis znow kolejna przygoda z krolowa sportu w toto mixie i taki malutki niby pociag ale tylko z 7 wagonikami

Williamson - Washington 1 (400 m) 1.6
majac wciaz w pamieci niedawny popis Darolda Williamsona kiedy to kuponik zamykala mi para Williamson - Brew i fatalny finisz Jankesa z warkoczykami (przegral i ja rowniez o jedna setna sekunde!!) ciezko bylo mi dzis postawic na tą parke, ale potem nagle zaświtala mi jednak mysl ze Williamson posiadajacy drugi wynik na swiatowych listach nie dosc ze bedzie w stanie "ograc" Washingtona to jeszcze moze pokusic sie o wygrana w tym biegu z Warinerem...

Carter - Mc Farlane (400 plotki) 1 1.27
James to jeden z moich ulubionych plotkarzy i juz po 300 metrach i wejsciu na prosta powinien pozostawic Jamajczyka daleko za soba

Douglas - Bell (trojskok) 1 1.37
Friedek - Idowu (trojskok( 1 1.65

pod nieobecnosc Olsena smutno w trojskoku, juz nawet nie mowie o stracie z powodu Jonathana Edwardsa... kibice w Londynie z pewnoscia licza jednak dzis na dobry start swojego Nathana Douglasa ktory moze zostac nastepca Edwardsa a przynajmniej na razie tak jak wielki trojskoczek wygrac londynski mityng.. krwi moze mu napsuc niepelnokrwisty Niemiec Charles FRiedek, ktory niech chociaz skoczy dalej od innego Anglika Idowu...

Nieto - Fomienko (wzwyz M) 1 1.5
Jamie w Rzymie skoczyl 2.30, Rosjanin co prawda ma tylko 2 cm mniej ale kiedy to bylo... 24 czerwca w Kazaniu na Radzieckich mistrzostwach

Sanya Richards (400 metrow) 1 1.20
Amerykanka to prawdziwy hit okrazania biezni a skoro nie ma reprezentantki Bahamow Tonique Williams Darling powinna poradzic sobie z reszta, bo i Guevara to juz inna półka, i rywalek juz nie ma dobrych i jeszcze ta sama Guevara moze dzis po raz drugi w ciagu tygodniu slabsza od innej Amerykanki Hennagan

Rogowska - O'Hara (tyczka) 1 1.4
i taki akcent patriotyczny na koniec. Ania powinna byc lepsza od Amerykanki ktora jednak caly czas moze pochwalic sie w tym roku 4. wynikiem na swiecie (4.60)... lepsze od niej sa tylko Isinbajewa, Pyrek i Rogowska wlasnie

i z tego mamy kursik 11.58 ... zobaczymy czy tym razem pociag dojedzie w calosci czy ktorys z wagonikow sie wykolei:)

Do góry
#376935 - 22/07/2005 17:01 Re: Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
seba stop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 8105
ZAPRASZAMY przed ekrany 19.00 ...stacja EUROSPORT
GRAND PRIX w Londynie ...emocje gwarantowane

ja na dzis skusilem sie

DOUGLAS - BELL 1
ROGOWSKA - O'HARA 1

z powodow wlasnie takich jakie podal wyzej LESTER wiec nie ma sensu tego dublowac

pozdro

Do góry
#376936 - 22/07/2005 17:54 Re: Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
J.CARTER - D.MCFARLANE typ 1 kurs 1,60 expekt LEKKOATELTYKA BIEG 400 m przez plotki mezczyzn

Obydwaj panowie spotkali sie juz kilka razy przeciwko sobie w tym sezonie i James byl gora. I co mnie zaciekawilo to to ze przewaznie Danny po 300 metrach prowadzil jednak w koncowkach slabl co wykorzystywala maszyna James i polykala go na mecie i tak tez powinno byc dzisiaj . A ze za dwa tygodnie Helsinki to watpie by Carter chcial przergac gdyz to go podbuduje psychicznie porazka przed mistrzostwami moze troche nerwowosci wprowadzic a tak wygra chlopczyna i pomysli ze jest wielki no i na to czekam .

Do góry
#376937 - 22/07/2005 19:17 Re: Lekkoatletyka - Londyn IAAF Super Grand Prix
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Quote:

Quote:



Powell zmaga sie z kontuzja i prawdopodobnie nie wystartuje, czyli co...?? Rozlicza normalnie zwycięstwo Gatlina? Czy może Expekt znowu zinterpretuje regulamin po swojemu i zrobi zwrot..?




Nie wiem skad masz to info o kontuzji Powella .
Dosyc to dziwne bo wyczytalem ze koles ma sie dobrze i nawet zapowiada ze stac go dzis na pobicie rek. św.
Ja z zasady nie typuje sprintow .Zbyt duzo tu przypadkowosci do tego te dyskwalifikacje za falstarty...

A ze Expekt zrobi wrazie czego zwrot to nie powinno Cie dziwic to jest normalna praktyka kazdego buka .Zreszta spojrz na to z drugiej strony stawiasz na Powella ten nie staje do biegu Ty przegrywasz zaklad i jak sie wtedy czujesz???




hmmm o kontuzji przeczytałem w Przeglądzie sportowym, ale jak widać tam mocno ja wyolbrzymili bo napisali ze Jamajczyk w ogóle nie stanie w blokach. Stanął, pobiegł dobrze w pierwszym biegu, niestty w drugim kontuzja pachwiny znowu sie odezwała - ja się ciesze, ale dla Niego to chyba niezbyt dobrze w obliczu zbliżajacych się mistrzostw świata.

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, akagi, Green Arrow, igea23, Ojro, rafal08), 3768 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582413 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01