Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#594679 - 03/06/2006 09:37 Łukasz Romanek [']
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Kolejny mlody zuzlowiec odbiera sobie zycie

Do góry
Bonus: Unibet
#594680 - 03/06/2006 11:42 Re: Łukasz Romanek [']
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
[^] Przykre ale prawdziwe, niech spoczywa w pokoju ...

Do góry
#594681 - 03/06/2006 12:16 Re: Łukasz Romanek [']
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Co się dzieje w polskim żużlu,Cegła ciężka kontuzja,potem samobójstwa Kurmańskiego,Dadosa, teraz Roamnek,szok......

{*}

Do góry
#594682 - 03/06/2006 13:13 Re: Łukasz Romanek [']
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Nie tak dawno przywowalem przyklad Kurmanka piszac o presji jaka
wywieraja chore komentarze , krytyka i inne negatywne opinie na temat zuzlowcow
w Polsce.
Teraz kurwa zapewne wszyscy ci co tak zywo gwizdaja , wyzyzywaja od zlodzieji
chca wieszac za jaja po zdobyciu przez zawodnika 2 punktow.
Moze wreszcie zrozumiecie idioci ze dla was to tylko slow powiedzianych lub
napisanych na klawiaturze a dla tych ludzi to cale zycie.

Do góry
#594683 - 03/06/2006 13:31 Re: Łukasz Romanek [']
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Zgadzam się z Nickim w 100%, 2 lata temu nie mogłem pozbierac sie po smierci Kurmanka, wiec podejrzewam co czują najblizsi Łukasza to dramat nas wszystkich, dalej az nie mogę w to uwierzyć,Łukasz przegrał najwazniejszy wyscig, do ktorego zapewne niektórzy z nas pare groszy dołożyli!

Do góry
#594684 - 03/06/2006 13:35 Re: Łukasz Romanek [']
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Spokojnie,spokojnie,hamuj troszke.
A skad wiesz co mu odbiło?
Moze mial problemy innego rodzaju niz zwiazane z zuzlem.
Jesli wg Ciebie kazdy zuzlowiec bedzie odbieral sobie zycie bo gwizdaja na niego jak przyjedzie ostatni to cos tu nie jest tak z Twoimi pogladami.
Kogo tym razem oskarzasz o smierc Romanka?
Wodzów Areny Essex?Ze mu podziekowali za jazde?Publicznosc.
Daj Jemu i tematowi spokoj.

  • Do góry
    #594685 - 03/06/2006 13:36 Re: Łukasz Romanek [']
    kulkinio Offline
    enthusiast

    Meldunek: 08/12/2005
    Postów: 299
    A takie pierdolenie co sie dzieje, nie moge normalnie, JAK CO SIE DZIEJE???!!!!
    Dopierdalamy kazdemu(przykładow jest mnóstwo) zobaczcie co dzieje sie z Chociazby Miskowiakiem widac ze chłopak zabllokowany ktos mu pomaga? ktos wspiera??? Teraz kazdy mądry tylko że za pozno, kolejny młody chłopak odebrał sobie zycie, kolejny dramat ale wątpie czy coniektorych wogole poruszy. Liczy sie ostatni wyscig, dzis na rekach jutro z błotem mieszany. Brak słow KURWA

    Do góry
    #594686 - 03/06/2006 13:55 Re: Łukasz Romanek [']
    szachus Offline
    veteran

    Meldunek: 13/01/2003
    Postów: 1219
    Skąd: Tychy
    Quote:

    Nie tak dawno przywowalem przyklad Kurmanka piszac o presji jaka
    wywieraja chore komentarze , krytyka i inne negatywne opinie na temat zuzlowcow
    w Polsce.
    Teraz kurwa zapewne wszyscy ci co tak zywo gwizdaja , wyzyzywaja od zlodzieji
    chca wieszac za jaja po zdobyciu przez zawodnika 2 punktow.
    Moze wreszcie zrozumiecie idioci ze dla was to tylko slow powiedzianych lub
    napisanych na klawiaturze a dla tych ludzi to cale zycie.





    Prawda jest taka ze jak zawodnik przywozi 2 punkty to nawet tobie nerwy puszczaja. Z tego co mowisz to Rasiak juz dawno by nie wytrzymal. Z tego co ja wiem, mam troche znajomych w Rybniku, moze nie w swiatku zuzlowym, ale to chyba nie jest jakas metropolia i tam sie wiekszosc ludzi po prostu zna, to Romanek mial cala mase problemow nie zwiazanych z zuzel. Nicki nie szukaj dziury w calym. Jesli gosc sie decyduje zostac sportowcem na dobrym poziomie to sie musi liczyc z tym ze go beda krytykowac jak bedzie jezdzil zle. No chyba normalne. Nie caly swiat jednak zuzlem stoi. Nikt Ci nie powiedzial ze zrobil to co zrobil wlasnie z powodu zuzla. Wiec jak nie masz tej pewnosci to lepiej sie zachowaj normalnie i przynajmniej uszanuj pamiec tego czlowieka. Dzis juz nie zuzlowca, normalnego czlowieka, ktory jak kazdy mial swoje zyciowe problemy. Nie wiem czy wiesz ze juz raz probowal to zrobic ale mu sie "nie udalo". Taki mial charakter. Dziwi mnie tylko ze tacy ludzie, z takim charakterem zostaja zuzlowcami.

    Niech spoczywa w pokoju

  • Do góry
    #594687 - 03/06/2006 14:06 Re: Łukasz Romanek [']
    Nicki Pedersen Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 20/02/2006
    Postów: 1681
    Skąd: Odense
    Quote:

    Spokojnie,spokojnie,hamuj troszke.
    A skad wiesz co mu odbiło?
    Moze mial problemy innego rodzaju niz zwiazane z zuzlem.
    Jesli wg Ciebie kazdy zuzlowiec bedzie odbieral sobie zycie bo gwizdaja na niego jak przyjedzie ostatni to cos tu nie jest tak z Twoimi pogladami.
    Kogo tym razem oskarzasz o smierc Romanka?
    Wodzów Areny Essex?Ze mu podziekowali za jazde?Publicznosc.
    Daj Jemu i tematowi spokoj.






  • Jezeli naprawde masz tyle lat ile sugeruje twoj nick to ci wspolczuje z
    calego serca.
    A wiec oswiadczam Ci ze doskonale wiem co bylo Lukaszowi poniewaz bylem
    jego dobrym znajomym znalem sie z nim od 2002 roku i nawet czlowieku nie
    masz pojecia jak wiele takie komentarze bzdurne czasami zupelnie bezsesnowne
    opinie maja wplyw na jego psychike
    Lukasz od zawsze byl skromnym chlopakiem lubianym zamknietym w sobie wrazliwym
    ktory bral bardzo do siebie opinie innych czytaj IDIOTOW ktorym jedyne co w zyciu
    wychodzi dobrze to jechanie po zawodnikach a gdyby sami choc raz wyjechali na tor
    to by sie zesrali ze strachu ale tak za pomoca klawiatury jest latwo i przyjemnie.

    Wiec Harris ja w odrnoznieniu od ciebie jestem czescia tego swiata mam przyjaciol
    ktorzy sa zuzlwocami i doskonale wiem na cyzm to polega czasami brzydze sie ze
    jestem czescia tego polskiego bagna
    W Szwecji Anglii innych ligach nie ma takiej chorej presji poniewaz sa madrzy ludzie
    ktorzy otaczaja ten sport dzialacze kibice itd..
    W Polsce 80 % zuzlowego srodowiska to idioci i prymitywy i tak kreci sie to polskie
    piekielko zwane zuzlem.

    Smierc Dadosa niczego nie nauczyla , smierc Kurmanka ktory tak bardzo byl mi bliski
    i dlugo przezywalem jego strate a wlasciwie dalej ja przezywam tez niczego nie nauczyla
    teraz kolejny mlody chlopak ktory kochal zuzel najbardziej na swiecie nie mogl poradzic
    sobie z presja ktora na niego spadala , kto nastepny ?? malo ofiar ??

    Ale coz minie miesiac i znowu zacznie sie jazda wyzywanie od zlodzieji sprzedawczykow
    judaszow itd .... Jak myslisz co dzieje sie w glowie chlopaka ktory inwestuje w swoj
    sprzet daje z siebie wzystko ale czasem nie idzie , ciagle slyszy ze wszystkich stron
    jaki to jest kutasem ktory bawi sie na dyskotekach zamiast trenowac przed meczem.

    Nie kazdy Harris jest taki mocny psychicznie jak ty Kurmanek Lukasz na pewno tacy
    nie byli ale ta PRESJA sprawila ze odeszli z tego swiata.
    I nie mow mi ze codziennie wiele ludzi odbiera sobie zycie i ze kazdy ma swoj wybor
    i Kurman i Lukasz rowniez tacy byli ze ich smierc nie miala zwiazku z zuzlem bo
    to wlasnie co kochali teraz zaprowadzilo ich na tamten swiat.

    Wiec skoncz pierdolic jak nie masz pojecia o tym co mowisz zuzel to jest sport ale najwzniejsze
    jest ludzkie zycie kazdy z nich to taki sam czlowiek jak my wiec nikt nie ma prawa
    w ten sposob postepowac.

    Ukochani przez Bogów umieraja mlodo [']

    Lukasz mam nadzieje ze po drugiej stronie zycia bedzie ci lepiej niz tu ,
    nigdy cie nie zapomne [']

    Do góry
    #594688 - 03/06/2006 14:08 Re: Łukasz Romanek [']
    Nicki Pedersen Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 20/02/2006
    Postów: 1681
    Skąd: Odense
    Szachus slucham napisz mi na priva te problemy Lukasza nie zwiazane
    z zuzlem i jescze moze mi napiszesz ze depresja w ktorej byl od jakiegos
    czasu nie miala nic z nia wspolnego ????????

    Do góry
    #594689 - 03/06/2006 14:11 Re: Łukasz Romanek [']
    Nicki Pedersen Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 20/02/2006
    Postów: 1681
    Skąd: Odense
    Zreszta nie wazne kogo to obchodzi prawda ? w tym sporcie liczy
    sie tylko kasa jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz .

    Kiedy wygrywasz jestes bohaterem gdy przywieziesz dwa punkty
    stajesz sie smieciem ktorego mozna wyrzucic do kosza.

    OPDOWIEDZ MI SZACHUS dlaczego w POLSCE ? dlaczego nie w Szwecji
    DANI Anglii tylko w POLSCE dochodzi do takich sytuacji ?

    Odpowiedz jest chyba oczywista i zygac mi sie chce na to polskie
    zuzlowe pieklo kazdego dnia coraz bardziej.

    Do góry
    #594690 - 03/06/2006 14:14 Re: Łukasz Romanek [']
    Nicki Pedersen Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 20/02/2006
    Postów: 1681
    Skąd: Odense
    Quote:

    A takie pierdolenie co sie dzieje, nie moge normalnie, JAK CO SIE DZIEJE???!!!!
    Dopierdalamy kazdemu(przykładow jest mnóstwo) zobaczcie co dzieje sie z Chociazby Miskowiakiem widac ze chłopak zabllokowany ktos mu pomaga? ktos wspiera??? Teraz kazdy mądry tylko że za pozno, kolejny młody chłopak odebrał sobie zycie, kolejny dramat ale wątpie czy coniektorych wogole poruszy. Liczy sie ostatni wyscig, dzis na rekach jutro z błotem mieszany. Brak słow KURWA





    Nic dodac nic ujac po prostu brak slow bezradnosc i zal w takich
    chwilach jak ta wszystko stracilo dla mnie sens znowu ta samo pieklo
    jak po smierci Rafala i nabardziej boli to ze znowu nikogo to nic nie nauczy

    Do góry
    #594691 - 03/06/2006 14:15 Re: Łukasz Romanek [']
    harris73 Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 31/01/2005
    Postów: 2028
    Wiec zwroc sie z pretensjami do tych ktorzy jak mowisz pomogli mu w takiej decyzji a nie wyzywaj wszystkich ludzi dookola.
    Wcale mu nie pomagasz piszac i oskarzajac niewiadomo kogo.
    Chodzi mi o poszanowanie a zrobiles sobie z tego niezly temat do swoich przekonan.
    Tym bardziej jesli Go znales,to daj spokuj.

  • Do góry
    #594692 - 03/06/2006 15:11 Re: Łukasz Romanek [']
    kulkinio Offline
    enthusiast

    Meldunek: 08/12/2005
    Postów: 299
    HARRIS 73
    miałem cie za inteligentnego chłopa ale ja widze ze masz spore braki, Nicki nikogo personalnie nie obwinia tylko stwierdza prawdę autentyczną prawdę, a juz stwierdzene ze z powodu dramatu kolejnego wspaniałego chłopaka i sportowca robi sobie temat do swoich przekonan jest żałosne i wypada mi tylko tobie współczuć i nie bede dalej z tobą prowadził dialogu o czarnym sporcie, bo widze ze nie masz o tym bladego pojecia, Łikasz swoje problemy zabrał ze sobą i nic nam do tego, tylko zastanów sie chłopie czy nie warto uderzyc sie w piers i zamiast jechac po jednym biegu czy nie udanym meczu jak po łysej kobyle.

    p.s. jak bys miał odrobine wyczucia i taktu, ah szkoda pisac, Łukasz na zawsze zostaniesz w mojej pamieci

    (zobacz co robił w turniejach indywidualnych gdzie praktycznie nie ciążyła na nim zadna presja) pamietam upadek z leszna to był silny chłopak ale niestety....

    Do góry
    #594693 - 03/06/2006 16:37 Re: Łukasz Romanek [']
    kulkinio Offline
    enthusiast

    Meldunek: 08/12/2005
    Postów: 299
    NORMALNIE DALEJ NIE WIERZE.........................odkopałem sobie swoje archiwum i mam tam bieg z 2004 roku z pojedynkiem Kurmanka z Łukaszem.........

    Do góry
    #594694 - 03/06/2006 17:03 Re: Łukasz Romanek [']
    buszmen Offline


    Meldunek: 17/06/2003
    Postów: 6411
    Skąd: Toruń
    Oczywiscie ze Harris ma racje - oskarżanie kibiców jest co najmniej śmieszne. Jesli ktos ma tak słaba psychike, ze nie jest w stanie zniesc gwizdów[własciwie gdzie były takie dissy w Romanka] to nie powinien uprawiac sportu W OGÓLE!

    Na takiej zasadzie, jakby o wszystkim decydowala presja kibiców, to nie pojechalibysmy na mundial, bo po meczu z Kolumbią kadra popełniłaby zbiorowe samobojstwo.

    Problem może leżeć gdzie indziej w tzw przyjacielach, któzy pojawili sie w zyciu Romanka jak zaczął odnosic sukcesy, a odeszli potem, ale nie wiem, nie mam pojęcia jakie miał problemy i myślę, że nie wie tego nikt poza nim samym.

    W każdy razie samobójstwo to było najgorsze co mógł zrobic, bo skrzywdził tym siebie i swoich bliskich. Czyn godny potępienia i niegodny naśladowania, a jedyne co to można Romankowi współczuc ze sie pogubił i odczuwac zal z powodu braku go na tym swiecie...

    Etos bohatera wysoce niewskazany, podobnie jak w przypadku Kurmańskiego, a zwłaszcza Dadosa...

    Do góry
    #594695 - 03/06/2006 17:08 Re: Łukasz Romanek [']
    kulkinio Offline
    enthusiast

    Meldunek: 08/12/2005
    Postów: 299
    a zwłaszcza Dadosa??? nie rozumiem??? nikt nie zaleca aby ich nasladować dlatego z owych względów jak wiesz nie odbywają się memoriały ku ich pamieci, lecz w sercach pozstaną na zawsze
    idac twoim tokiem rozumowania można tak, płacić za bilety i jechac po kims dowoli, jak ma psychike zostanie jak nie popełni samobojstwo. TAK? czy kazdy sportowiec musi miec mega psychike, nie zapominaj ze to tez ludzie!!!!!!!!!!!

    Do góry
    #594696 - 03/06/2006 17:15 Re: Łukasz Romanek [']
    buszmen Offline


    Meldunek: 17/06/2003
    Postów: 6411
    Skąd: Toruń
    chodzi mi tylko o to by nie robic etosu bohatera. Opanuj sie troche, nikomu nie życzę, źle, ale taka postawa jest własnie nie na miejscu - Kurmanek stał sie bohaterem wrecz mitycznym po samobójstwie, Dados to samo.

    A Dados był żużlowcem bardzo słabym i taka jest prawda, wiec nie ma sensu robić z niego kogoś wielkiego - jako żużlowca. O zmarłych sie źle nie mówi, ale robienie z samóbójców bohaterów z urzędu to rzecz niewskazana, bo daje tylko sygnał innym - chcesz być bohaterem, zabij się.

    Do góry
    #594697 - 03/06/2006 17:22 Re: Łukasz Romanek [']
    kulkinio Offline
    enthusiast

    Meldunek: 08/12/2005
    Postów: 299
    A Dados był żużlowcem bardzo słabym??? chłopaku zastanów sie!!! przynajmniej pare razy zanim cookolwiek napiszesz, do wypadku motocyklowego był fantastycznie zapowiadającym sie sportowcem!!!

    Do góry
    #594698 - 03/06/2006 17:24 Re: Łukasz Romanek [']
    buszmen Offline


    Meldunek: 17/06/2003
    Postów: 6411
    Skąd: Toruń
    Był, zawsze go wykpiwałem jako zawodnika. Lotne starty i jazda pasywna że hej. Ot cały jezdziecki kunszt Roberta D.

    Do góry
    Strona 1 z 2 1 2 >

    Moderator:  Green Arrow, rafal08 



    Kto jest online
    9 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, ANZELMO, Sensei, akagi, alfa, ElNinho[mmdea], VVega, kemp, 11kera11), 3485 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45045 Tematów
    5581766 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49