Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#559970 - 17/04/2006 20:39 Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Pozwole sobie otworzyc temat zeby nei wprowadzac balagny w temat POLSKA liga zuzlowa. prponuje zebysmy tutaj zmaieszczali swoje spostrzezenia na temat odbytych spotkan.
POZDRAWIAM

Do góry
Bonus: Unibet
#559971 - 17/04/2006 21:21 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
Unibet Offline
enthusiast

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 243
Skąd: Poland
Bydgoszcz - Leszno 60:30 !!!!!!!!!!!!! szoookkkkk

spodziewalem sie wygranej ale nie az takiej wysokiej, a napewno nie w tym meczu hehe bravka dla Poloni.

Do góry
#559972 - 18/04/2006 09:39 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
speedwayfan Offline
newbie

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 30
Unia Tarnow - Stal Rzeszow
po 10 nbiegu wydawalo sie ze Stal wygra caly mecz!
prawie wszystkie stary wygrywali goscie, dopiero na dystansie tarnowianie objezdzali ich. trzeba przyznac ze nie spodziewalem sie ze Rzeszow napsuje tyle krwi Unii. Przed meczem smialo typowalem 60-30..
dobrze ze Baw nie wystawil kursow bo bym poplynol i to pieknie..
pozdro

Do góry
#559973 - 18/04/2006 10:06 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
kefirek Offline
addict

Meldunek: 09/09/2004
Postów: 539
Skąd: Zielona Góra
Tarnów - Rzeszów

Mecz zasługiwał na miano ekstraligowego. Do pewnego momentu rywalizacja była na przysłowiowym "styku". O losach meczu przesądziło ostatnie 5 biegów, których wynik brzmi 22:6 dla Tarnowa! Napewno Tarnów był lepszy w tym spotkaniu i miał mniej dziur w składzie. Wydaję mi się, że po prostu Tarnów kontrolował przebieg spotkania, a kiedy trzeba było przycisnąć to właśnie tak robili. Do Stasia Burzy nikt nie powinien mieć pretensji (ja zawsze uważałem, że nadaje on się tylko na 1 ligę). Na temat Jacka Golloba nie chce mi się wypowiadać. Hlibek powoli rozkręca się (w Ekstralidze trzeba dawać z siebie wszystko, to nie jest 1 liga). Świetny mecz Kołodzieja,Tomka i Rickardssona, który raz z Rempałą, a na koniec z Kołodziejem pozbawili złudzeń przyjezdnych.


Zawiódł Rune, który chyba chciałby szybko zapomnieć o tym występie. Na wyjazdach nie będzie taki efektywny jak u siebie, ale nie będę się już pastwił nad nim. Za to przy tym panu należy się zatrzyamć. Do Nickiego można mieć pretensje, bo 10 pkt. w sześciu startach to chyba trochę za mało (tłumaczył się, że ten tor mu nigdy nie"leżał" itd.) Jak słyszę z ust takiego zawodnika, że tor był ciężki itp. to na mojej twarzy pojawia się uśmieszek. Nie na takich torach Nicki i Rune walczyli jak lwy, czy też w GP (tam potrafią wygrywać z każdym!). Po co dwójka tych panów miała się wysilać skoro ta porażka i tak była w kalkulowana w tym sezonie. Chyba nie po to ściągano ich na ten mecz zeby razem zrobili 15 pkt! Dlatego uważam, że Duńczyk nie jest wart tej kasy, którą dostaje! Tak na marginesie to wielokrotnie podnosił mi ciśnienie jeżdżąc w barwach Falubazu. Chrzanowski i Śledź zrobili swoje. Duże brawa dla Miesiąca, który przez kilka sezonów jazdy w 1 lidze nabrał sporo umiejętności i pewności siebie. Oby tak dalej.


Wnioski:

Tarnów dopiero "wjeżdża się w sezon", chyba znów nikt nie obali mitu tarnowskiego toru, po kuriozalnej porażce w Lesznie ambicje tarnowian zostały wyraźnie podrażnione i spodziewam się teraz przekonywującego zwycięstwa na wyjeździe.

Rzeszów zostanie chyba drużyną własnego toru, napewno powalczą w Rybniku może w Lesznie. Duże szanse na utrzymanie ligowego bytu.

Do góry
#559974 - 18/04/2006 10:08 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Dla mnie szokiem jest porazka WTS.W sumie tradycji stalo sie zadosc,ale i tak w takim skladzie powinni byli wygrac.Crump zostal objechany przez Jage i Slabonia. Nie wiem jak to sie stalo,ale faktycznie gospodarze pozno dopasowali sie do toru i jechali w koncowce fenomenalnie.WTS roztrwonil 6pkt przewagi ehhhh, szkoda mi tylko Gapy, bo chlopak zrobil trzy zera.

Do góry
#559975 - 18/04/2006 10:14 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
mlody.Tor by na poczatku bardzo twardy dopiero w pozniejszej fazie wylano "troche" wiecej na niego wody i torunianie zaczeli jechac.Jason wydawal sie byc bardzo wolny wczorajszego dnia wiec nie ma sie co dziwic ze przegral ze Slabym Jagoda i Bjarnem.Stead slabiutki Iversen wolny, Zabik to mozg ma chyba w dupie to co zrobil w 15 biegu gdyby nie zainstalowano dmuchanych band to milby sezon z glowy.Ktos mi wytluamczy po co on schodzil do malej zamiast jechac po duzej w parze z Dunczykiem??Rzeczywiscie szkoda Gapy bo ze startu wychodzil dobrze ale na 30 go zamykali.Pierwszy punkt Klindta w lidze :P

Do góry
#559976 - 18/04/2006 10:19 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
mastercard1 Offline
stranger

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 7
Byłem na meczu Gdyby liderzy Stali pojechali przyzwoicie to mecz powienien rozstrzygnac sie w ostatnim biegu 10 pkt Pedersena w 6 startach i 5 Holty to za mało Jacek Gollob i Stanisław Burza nie istnieli Hlib te 7 pkt zrobił przypadkowo to juz nie ten Hlib z tamtego sezonu W stali natomiast Stachyra słabiutki i była dziura w składzie w postaci Tomka Rempały Tarnowianie pomagali sobie na torze i dlatego zwyciezyli

Do góry
#559977 - 18/04/2006 10:32 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Quote:

Byłem na meczu Gdyby liderzy Stali pojechali przyzwoicie to mecz powienien rozstrzygnac sie w ostatnim biegu




A czego Ty sie spodziewales w Tarnowie?:)Gdyby baba miała...W iele rzeczy skladalo sie na wynik meczu.Ten kto sie spodziewal latwego meczu po prostu nie wiedzial co mysli.Rewanz w Rzeszowie tez bedzie specyficzny i zaciety-tak to juz jest.Nie wiem na co Pan Czarnecki az tak zwlekal z zaczeciem meczu,mogl 0 30 min przyspieszyc i tez byloby dobrze.Nie dosc ze Rzeszow to jeszcze pierwszy mecz w Tarnowie wiec moze dlatego poszlo tak ciezko.J.Gollobowi najchetniej podziekowaliby juz za jazde dsziisaj bo zachowanie tego Pana w niczym nie przypomina sportowca/zawodowca.Hlib musi jeszcze wiele pojezdzic na tym torze bo jaknarazie nic z tego nie wychodzi,to nie ten sam Hlib w Tarnowie co na wyjazdach,ale pozniej nadrobi.A co by bylo gdyby to takie naiwne gadanie.

Do góry
#559978 - 18/04/2006 11:24 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
kefirek Offline
addict

Meldunek: 09/09/2004
Postów: 539
Skąd: Zielona Góra
Dla BAW spory minus za tą kolejkę.


Toruń - Wrocław

Po pierwsze twórcom dmuchanych band oraz decyzji ligowych władz dzieki, którym muszą one istnieć na każdym ekstraligowym torze należy sie . Tak gdyby nie one to Karolek chyba jeździłby do końca życia na wózku! Dobrze, że nic mu się nie stało, bo kolejny talent byłby zmarnowany.

Wracając do meczu. Każdy spodziewał się zaciętego pojedynku, ale zawodnicy przechodzili momentami samych siebie.

Nikt nie powinien mieć pretensji do Jarka Hampela, ale w ostatnich dwóch swoich startach mógł się bardziej wysilić. Ogladając mecz w telewizji widać było iż o szarżach po zewnętrzenj nie było mowy. O ile na piewszym łuku i prostej zwłaszcza Crump uskuteczniał ataki to na drugim liczyło się tylko trzymanie krawężnika. Takie jest moje zdanie. Ktoś juz wspomniał, że szkoda Gapińskiego. Nie wiadomo co jest przyczyną jego słabej jazdy. Pod taśmą było nieźle, ale później... Podobał się Andersen, który był silnym punktem drużyny. Niestety we Wrocaławiu brakuje młodzieży.

Najpierw oklaski dla Słabonia, który w 13. biegu wraz z Steadem pokonali Rudego. To byl ważny bieg, bo torunianie odskoczyli po nim na 6 oczek. Gdyby było 3:3, to po 14. biegu byłyby remis w meczu i wszystko mogło się zdarzyć, ale to tylko takie moje dywagacje. Można powiedzieć, że Pedersen był ojcem zwycięstwa, za to Crumpisko mimo swoich 15 oczek zaprzepaścił komplet punktów dla wrocławianw w 13. i 15. biegu!

Do góry
#559979 - 18/04/2006 11:31 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Kefirek gdyby przed 14 bylo 4 punktami to w 14 nie jechal by Crump tylko Swider i mniejsze szanse na 5-1 dla Atlasu

Do góry
#559980 - 18/04/2006 11:34 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Aha to byl jeden wypadek przy pracy ze b&w nie dalo kursow czy definitywnie zrezygnowali z polskiego zuzla??

Do góry
#559981 - 18/04/2006 11:55 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Boją sie ,olewaja swoich klientów,walic taka firme!Cykory,rzygac na nich

Do góry
#559982 - 18/04/2006 14:22 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
kefirek Offline
addict

Meldunek: 09/09/2004
Postów: 539
Skąd: Zielona Góra
Masz rację Lopez co do Crumpa. Też już zrezygnowałem z oferty BAW, bo następnym razem także będę czekał na kursy z żużla i mogę się nie doczekać.

Do góry
#559983 - 19/04/2006 07:13 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Na pytanie czy beda wystawiac jeszcze polski zuzel (poniewaz ostatnio zakpili z nas) dostalem odpowiedz:

Szanowny Graczu!

Oferta żużlowa wystawiana jest na kilka godzin przed danym spotkaniem żużlowym.

Z poważaniem,

Support Team z betandwin

I jak tu z takimi glabami pisac

Do góry
#559984 - 19/04/2006 13:07 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
speedwayfan Offline
newbie

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 30
mi odpisali jeszcze bardziej schematycznie..
wydaje mi sie ze maja tam gotowe szablony,a odpowiadanie supportu na pytania klientow polega na nacisnieciu ctrl+c i ctrl+v.....
irytuje mnie to dosc konkretnie..
a tak btw to czy nie sadzicie ze to forum jest czytane przez analitykow firm bukmacherskich? piszac tutaj analize meczu przed wystawieniem kursow pomagamy im ustalic hc i stawki, a tym samym zmniejszamy na swoje szanse na wygrane..
pozdrawiam

Do góry
#559985 - 19/04/2006 20:42 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Quote:

mlody.Tor by na poczatku bardzo twardy dopiero w pozniejszej fazie wylano "troche" wiecej na niego wody i torunianie zaczeli jechac.Jason wydawal sie byc bardzo wolny wczorajszego dnia wiec nie ma sie co dziwic ze przegral ze Slabym Jagoda i Bjarnem.Stead slabiutki Iversen wolny, Zabik to mozg ma chyba w dupie to co zrobil w 15 biegu gdyby nie zainstalowano dmuchanych band to milby sezon z glowy.Ktos mi wytluamczy po co on schodzil do malej zamiast jechac po duzej w parze z Dunczykiem??Rzeczywiscie szkoda Gapy bo ze startu wychodzil dobrze ale na 30 go zamykali.Pierwszy punkt Klindta w lidze :P




Spoko,ale jak moze gospodarz nie znac wlasnego toru.Crump chyba wyciagnal jakies stare motory na ten mecz, myslal ze pare lat w Toruniu i da sie wygrac na slabym sprzecie.A co do 15 biegu, to Bjarnee pojechl za wolno, przykleil sie do kraweznika a mlody Zabik nie wiedzial co sie dzieje i wypadek gotowy.Gapa po 12pkt tydzien temu powinien spokojnie 7-8 zrobic, szkoda mi go ale coz to tylko sport.Podsumowujac, zabraklo punktow Gapy i mamy wynik 46-44

Do góry
#559986 - 23/04/2006 20:39 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Dzis znow odwiedizlem bydgposzcz i ejdyne co moge napisac to poprostu REWELACJA. A tomek jest porpostu kalsa dla samego siebie to co on wyrpawial dzis na torze poprostu MISTRZOSSTWO. W poloni swietnie wypadli KLECHA i BUCZKOWSKI wielkie brawa nalezza sie tej dwojce. Meczyk elegacnki emiocje do samego konca a co najwazne9isjze zakonczone wygrana i wzbopgaceniem portfela. I tutaj znwo geniusz tomka . BRAWO mysle ze w GP w bydzi nie ma na neigo mocnych a mzoe w koncu powaclzy na innych torach o zwyciestwa..POZDRAWIAM

Do góry
#559987 - 24/04/2006 07:43 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Witam.

Wiem , ze nie miejsce tu na podziekowania, ale w drodze wyjatku...dzieki BUSZI(buszmen)Uratowales mi skore odradzajac granie Rybnik+20.Twoja trafna analiza sprowadzila mnie na ziemie.Dzieki rowniez toto"S" gdyz wycofalem sie z grania na Pepe gdy kurs spadl na 1,45.Moim typem byl K.Ksprzak 8,5 over , ale spoznilem sie (wycofali).Zagralem Tarnow+8 i S.Ulamek 9,5 under (fartownie weszlo).Swoja droga jak toto liczy und/over na zawodnika?.Wiem ze liczy sie pierwszych 5 biegow , ale czy RT wlicza sie do tych 5-ciu biegow jesli taka nastapi?
Pozdrawiam.

Do góry
#559988 - 24/04/2006 11:26 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
toto liczy 5. pierwszych biegow bez wzgledu na RT...z kolei jesli zawodnik nie wystartuje 5 razy to zaklad na ilosc zdobytych punktow jest uniewazniony

Do góry
#559989 - 15/06/2006 22:43 Re: Podsumowania spotkan pokskich lig zuzlowych;)
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
ja pier....jest ktos z Torunia kto byl na meczu w tarnowie?Nie wiem ale takiego nieudacznika sedziego jeszcze nie widzialem(p.Bryła)o dziwo ten pan zawswze w Tarnowie sedziowal ok!
Nie wiem daje sie juz chyba zauwazyc nude w tym mistrzowaniu Unii i zaczyna sie robic wszystko aby ten 3 raz nie nastapił i pewnie nie nastapi...
Odnosnie 1 biegu to p.bryła juz chyba z gory sobie postanowił ze ma byc 1-5 i inny wynik nie wchodzi w gre a przy drugim biegu Hliba przegiał totalnie wykluczajac z jazdy (Upadku)na 1 wirazu gdzie Hlib mial ewidentny kontakt ze Słaboniem----dlaczego w GP zawsze takie biegi sa powtarzane all 4 a tu sedzia orzeka odwrotnie,jesli juz to Hliba Słaby wyrzucił w bande...
Mecz mial bohatera w postaci Staszka B.-odblokowal sie na ten mecz bo nie wiem jak bedzie pozniej.Odkad Drabik wkomponowal go w bande Stachu nie odkreca juz manetki do konca..tu udowodnil ze nie zapomniał jaki byl dawniej i dzieki temu wygrali.Zawalił tez Wiechu,ale to Burza sprowokował tasne Jagusia wlasnie:)(bohater)I jeszcze jedno w 11 czy 10 biegu tez Rempala zachowal sie nieladnie nie zostawiajac miejsca Zabikowi,w przeciwnym razie niewapliwe 1-5 ale trzeba sie jakos ratowac przed takim sedziowaniem.
Powtorke 1 biegu(po raz 3-ci)caly stadion był,odwrocony tyłem na znak protestu z uniesionumi rekoma ze znakiem FUCK OFF w strone wiezyczki sedziowskiej.Ciesze sie bo wiadomym bylo zeTorun nie przegra wysoko ale po Lesznie,znow pozostal niesmak,nisportowego oceniania wydarzen dnia.Bryla popelnik takie gledy jak Janas w 2 meczach na mundialu...
To tyle ,nie ma co przeskaadzac bo i tak Mistrzem bedzie Wrocław:)

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, kemp, Sensei, 11kera11, rafal08, Akhu, VVega), 3490 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581762 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49