Opcje tematu
#33580 - 13/10/2001 18:50 Asian handicap
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witam

Mam pytanie o asian handicap ( 0-0 ) .

Przy wyniku remisowy następuje zwrot stawki . W związku z tym czy jeżeli ten handicap mam w zakładzie Como ( AKO ) to czy nastepuje zwrot całego zakładu czy tylko ten jeden mecz jest liczony jako 1.00 .

I jeszcze jedno , jakie preferujecie handicapy i dlaczego (?) .

Dzieki .

Do góry
Bonus: Unibet
#33581 - 13/10/2001 20:19 Re: Asian handicap
Anonymous
Unregistered


Witam !
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to jest asian handicap ?
dzięki !

Do góry
#33582 - 13/10/2001 22:18 Re: Asian handicap
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Jesli masz H 0:0 i wypadl remis i miales w zakladzie kombinowanym ten typ to jest on liczony po kursie 1, natomiast jesli byl puszcony jako singiel wowczas masz zwrot stawki.

Co do Twojego pytania to powiem Ci ze kocham handicapy calkowite -1 +1 itp. bo sa niezle kursy na nie. Przyklad dzisiejsze Lazio czy niedlugo poniedzialkowy Totenham Niezle tez jest na outsidera 1/4 Wtedy Nawet jesli przegra jedna bramka wygrywamy, jesli wygra wygrywamy jesli zremisuje pol stawki wygrywamy Jest to tez moj ulubiony H po 0:0.

Zetrix szcegóły na teamt Asian Handicap zawarłem na swojej stronie TUTAJ

Od kliku dni tez prowadze forum poswiecone tego typu zakladom gdzie podaje typy gran przeze mnie w realu. Zapraszam do obserwacji

Do góry
#33583 - 13/10/2001 22:52 Re: Asian handicap
Anonymous
Unregistered


Szakal wielkie dzięki.
Strona jest super, szkoda tylko, że u polskich buków nie można grać handicap'ów i under/over.

Do góry
#33584 - 14/10/2001 02:05 Re: Asian handicap
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Za niecałe dwa dni pojawi się dział na mecz.pl poświęcony Handicapom Azjatyckim. Będą pełne wyjaśnienia oraz opisy gdzie można je obstawiać

Do góry
#33585 - 14/10/2001 16:54 Re: Asian handicap
Anonymous
Unregistered


Witam !
Mam pytanko :
czy handicap może być również 1/4:0 czy tylko 0:1/4.
Czy rodzaj handicapa wybieram sobie ja czy jest on ustalony przez buka.
Znalazłem handicapy w eurobecie i wygląda on następująco: Brescia-Chievo 1H 1.65, 2H 2.1, Ht1 0&0,5 - cz to oznacza, że stawiając na 1 Chievo ma przed meczem przewage 0,5 gola, więc Brescia musi wygrać 1 golem w innym przypadku przegrana?
I co oznacza Ht1 1 - że przewage ma 1 ???
Albo ht2 0.5 ???
jeśli ht1 jest 0&0,5 a przy ht2 nie ma nic to jak to jest gdy postawie na 1, a jak gdy na 2 ???
Pytań mogłoby być jeszcze wiele, ale
czy mógłby ktoś wytłumaczyć mi jak dziecku o co chodzi w handicapach, to znaczy jak grać na powyższym przykładzie (eurobet).
U jakiego bukmachera można jeszcze obstawiać handicapy ?

I jeszcze pytanie nie związane z handicap:
co oznacza w ofercie 11HF np. 2.1 [S]
albo X1HF,22HF,X2 itd. [S]
Wielkie dzięki ! pozdrawiam !

Do góry
#33586 - 14/10/2001 22:01 Re: Asian handicap
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Witam zetrix!

1) Możliwe są handicapy 1/4:0 jak i 0:1/4.

2) Rodzaj handicapa jest wybierany przez buka, ale np. Canbet często jednocześnie oferuje dwa rodzaje handicapów (np. 0:0 i 1/2:0) i można sobie wtedy wybrać który chcemy obstawić.

3) Handicapy w firmie Eurobet to czarna magia na pierwszy rzut oka ponieważ nie chce im sie tego wyjaśniać. Wiem tylko, że oznaczenie HF to Half-time/Full-time, czyli wynik do przerwy + wynik po zakończeniu regulaminowego czasu gry, czyli musisz przewidzieć w ten sposób przebieg spotkania. Jest też DC co oznacza Double-chance, czyli znane nam 1X, X2 czy 12. Z innymi oznaczeniami to muszę jeszcze sprawdzić.

Do góry
#33587 - 14/10/2001 23:31 Re: Asian handicap
Anonymous
Unregistered


Dzięki Conrad za odpowiedź. Wiele mi wyjaśniła, ale mam jeszcz parę pytań.
Czym różni się asian handicap od europejskiego handicapa ?
Szukałem na stronie Canbet'u handicapów i nie mogę znaleźć ???, natomiast zastanawia mnie co oznaczają kursy np. 229, 182, -123 ???
Jak by ktoś mógłby mi wyjaśnić jak się gra w handicapy - wracając do eurobetu - jesli przy ht1 jest 0:0,5 to co to oznacza, i jeżeli przy ht2 jest 0:0,5.

Do góry
#33588 - 15/10/2001 00:07 Re: Asian handicap
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zetrix:
[qb]
Czym różni się asian handicap od europejskiego handicapa ? [/QUOTE][/qb]

Europejski ma dwa rodzaje polowke i calkowita liczbe. Przykladowo +0.5, +2, -1.5 itp. Natomiast Asian oferuje dodatkowo ćwiartki 1/4 i 3/4.

[QUOTE][qb]
Szukałem na stronie Canbet'u handicapów i nie mogę znaleźć ???, natomiast zastanawia mnie co oznaczają kursy np. 229, 182, -123 ???[/QUOTE][/qb]

Daj przykladowo NHL i juz masz! Widzisz?! Masz najpierw standartowe kursy, nastepnie na handicap, i na koniec U/o. Te kursy to Decimel kliknij po lewej stronie na International Odds i bedziesz mial takie jak u polskich bukamcherow.

[QUOTE][qb]
Jak by ktoś mógłby mi wyjaśnić jak się gra w handicapy - wracając do eurobetu - jesli przy ht1 jest 0:0,5 to co to oznacza, i jeżeli przy ht2 jest 0:0,5.[/qb][/QUOTE]

Przykladowo :

Manchester - Arsenal

HF 0:1/2
FT 0:1/2

Wynik meczu 2:0 (0:0)

No i teraz patrzysz na wyniki i w zaleznosci od tego co postwiles masz:

HF na 1 Pudlo
Hf na 2 Trafiony
Ft na 1 Trafiony
Ft na 2 Pudlo

Do góry
#33589 - 15/10/2001 01:16 Re: Asian handicap
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE][qb]Dzięki Conrad za odpowiedź. Wiele mi wyjaśniła, ale mam jeszcz parę pytań. Czym różni się asian handicap od europejskiego handicapa ?[/qb][/QUOTE]

Handicap Europejski różni się przedewszystkim tym, że wciąż mamy trzy wybory oprócz dwóch. Czyli mamy np. handicap -1 ale wciąż mamy do wyboru 1, X lub 2 uwzględniając oczywiście handicap.

[QUOTE][qb]Szukałem na stronie Canbet'u handicapów i nie mogę znaleźć ????[/qb][/QUOTE]
Jeśli chodzi o piłkę nożną to pojawiają się one w Canbetie na cztery główne ligi (angielska, włoska, hiszpańska i niemiecka) oraz na Ligę Mistrzów i ważniejsze spotkania międzynarodowe. Wtedy masz po lewej link do "soccer handicaps" i to tam należy kliknąć. W tej chwili nawet ta opcje jest otwarta także można sprawdzić.

[QUOTE][qb]Zastanawia mnie co oznaczają kursy np. 229, 182, -123 ???[/qb][/QUOTE]

To są kursy American Odds a nie Decimel Odds (wybaczysz Szakal, że Cię poprawię ) do których jesteś przyzwyczajony. Jeśli klikniesz na International Odds to wyświetlą się Decimel Odds które są powszechnie używane w Polsce.

[QUOTE][qb]Jak by ktoś mógłby mi wyjaśnić jak się gra w handicapy - wracając do eurobetu - jesli przy ht1 jest 0:0,5 to co to oznacza, i jeżeli przy ht2 jest 0:0,5.[/qb][/QUOTE]

Rzadko w Eurobetie obstawiam, ale Szakal już chyba wszystko wyjaśnił.

Do góry
#33590 - 15/10/2001 17:31 Re: Asian handicap
Anonymous
Unregistered


Wielkie dzięki i sorry, że was męczę tymi pytaniemi.
Mam jeszcze kilka związanych z bukami i kontami.
Jakiego buka polecacie?
Chciałbym założyć konto ale zupełnie nie mam pojęcia gdzie, jak, co ???
Moglibyście mi wytłumaczyć wszystko jak dziecku???
Zakładam konto na stronie bukmachera, następnie w polskim banku (mam złotówkowe).
I teraz jak to wygląda, jak się wpłaca pieniądze do buka, jak wypłaca, ile i kiedy są potrącane pieniądze na jakieś opłaty (oprócz za przeliczenie walut).
Gdzie najlepiej wybrać konto, żeby tych opłat było jak najmniej a żeby można było obstawaić handicapyi i under/over???

Gdzie wy obstawiacie ???

Jeszcze raz sorry za tyle pytań.
Jestem wam wdzięczny za pomoc.
pozdrawaim, zetrix !!!

Do góry
#33591 - 15/10/2001 19:04 Re: Asian handicap
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Zetrix zapraszam Cie na chat, nie da sie wszystkiego opisac ja gram w Gambookers mialem konto w Unibecie i Expekcie ale teraz tylko GB.

wejdz to pogadamy

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, VVega, Akhu, forty, akagi, Sony, ANZELMO, alfa, Emilio, wHiTe_StAr, Sensei, Zaixi), 3249 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583233 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07