Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#4529282 - 14/03/2011 15:54 Betfair [25]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Kontynuacja tematu

Niby kontynuacja ale lepiej nie kontynuować wink

Proszę skupić się na Betfair, odstawić przepychanki i wojenki słowne z guru Pawciasem. Dziękuje z góry.

Do góry
Bonus: Unibet
#4529324 - 14/03/2011 16:57 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Nie byloby cale dyskusji,gdyby tylko zachowano elementarna przyzwoitosc,jest awaria-anulowanie zakladow.Jezeli tego nie ma to sie robi jak sami sie chwala 15 ingerencji w system,tygodniowo ,a pozniej uuups ,znowu awaria.Przepraszamy,pracujemy ciezko nad poprawa jakosci uslug,ale ryzyka nie ponosimy zadnego,wiec mija kilka dni i mamy usss awaria,przepraszamy,pracujemy ciezko....przeciez to qrwa jest smiech na sali.

Do góry
#4529327 - 14/03/2011 17:03 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Zgadzam się z Tobą całkowicie w kwestii BF smile
Mnie w sobotę oszczędziło, bo zwyczajnie net mi padł i dopiero późnym popołudniem odzyskałem.

Bardziej mi chodzi o przepychanki słowne z Pawciasem z których niewiele wynika poza zawaleniem tematu zbędnymi postami, to wszystko.

Pozdrawiam.

Do góry
#4529413 - 14/03/2011 18:42 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
heheh jak czytam tego Pawciasa to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Człowieku od pługa odjęty, jak grasz za 10% wartości konta to po co Ci pozostałe 90%?? laugh
Co za debilizm.

Do góry
#4529612 - 14/03/2011 21:02 Re: Betfair [25] [Re: Rysio Ochudzki]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Nie byloby cale dyskusji,gdyby tylko zachowano elementarna przyzwoitosc,jest awaria-anulowanie zakladow.
Rozumiem, że chodzi o te nieprzyjęte. Bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Zawrę z Tobą zakład po czym wieczorem sprawdzam - anulowany, bo była awaria i nie mogłeś "skontrować", tak? Zachowajmy elementarną powagę.

Do góry
#4529625 - 14/03/2011 21:09 Re: Betfair [25] [Re: z o ® r o]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Nie mam na mysli jakies tam awarii ,jakie bywaly do tej pory tylko takie pierdo...cie jak ostatnio.

Do góry
#4529632 - 14/03/2011 21:18 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
No i co z tego? Zakład zawierasz z drugim człowiekiem, nie z giełdą. Jeśli faktycznie masz takie żądania to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Już widzę te maile od Betfair:

"Drogi użytkowniku. Twój zakład nr xxx został anulowany. 8 godzin po jego zawarciu mieliśmy awarię i Rysio Ochudzki nie mógł skontrować (czy zrobić coś innego, co on tam robi). W związku z tym uznaliśmy, że zgodnie z duchem fair play anulujemy Twój zakład. Pozdrawiamy serdecznie".

Do góry
#4529651 - 14/03/2011 21:30 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Po prostu BF powinien udostępnić platformę rezerwową, która byłaby przeznaczona tylko do giełdy, w najprostszej formie, coś w stylu Lite, ale takie rozwiązanie jest dość kłopotliwe w wykonaniu, chyba, że dane o rynkach byłyby składowane na serwerach tylko do giełdy, może sami do tego dojdą, a może nie.


A może Betdaq ich wygryzie?

Do góry
#4529675 - 14/03/2011 21:44 Re: Betfair [25] [Re: zmarcin]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: zmarcin

A może Betdaq ich wygryzie?
Zasypujcie ich mailami w sprawie tenisa. Są dosyć otwarci. Kiedyś rzuciłem im luźno jakąś sugestię i sam się zdziwiłem, jak szybko wzięli ją pod uwagę.

Jeśli chodzi o piłkę to jest tam ciągły progres. Prowizja 2,5% od początku roku do końca marca (niby dla nowych, ale ja też jednak dostałem, więc może dla wszystkich). Powinni tę promocję przedłużyć. Dobrze byłoby gdyby standardowo mieli prowizję wyraźnie niższą od Betfair.

Do góry
#4529685 - 14/03/2011 21:52 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Jak wygląda płynność na tenisie in-play?

Do góry
#4529841 - 14/03/2011 23:46 Re: Betfair [25] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: zmarcin

A może Betdaq ich wygryzie?
Zasypujcie ich mailami w sprawie tenisa. Są dosyć otwarci. Kiedyś rzuciłem im luźno jakąś sugestię i sam się zdziwiłem, jak szybko wzięli ją pod uwagę.

Jeśli chodzi o piłkę to jest tam ciągły progres. Prowizja 2,5% od początku roku do końca marca (niby dla nowych, ale ja też jednak dostałem, więc może dla wszystkich). Powinni tę promocję przedłużyć. Dobrze byłoby gdyby standardowo mieli prowizję wyraźnie niższą od Betfair.


zasypywałem
skutek taki,że nawet zdjęli zakłady na sety blush
a na żywo tenisowo to jest bida z nędzą frown
kosz to dla nich tylko NBA smirk

Do góry
#4530429 - 15/03/2011 02:50 Re: Betfair [25] [Re: AGASSI]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Juz zaczyna sie cos sypac,bledy na fairbocie wyskakuja.

Do góry
#4531049 - 15/03/2011 05:56 Re: Betfair [25] [Re: z o ® r o]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: zmarcin

A może Betdaq ich wygryzie?
Zasypujcie ich mailami w sprawie tenisa. Są dosyć otwarci. Kiedyś rzuciłem im luźno jakąś sugestię i sam się zdziwiłem, jak szybko wzięli ją pod uwagę.



Z o R r o , napisz za nas smile Twoje jedno słowo jest więcej warte niż te nasze wszystkie maile razem wzięte smile

Do góry
#4531272 - 15/03/2011 08:32 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
Witam
Bardzo malo sie na tym forum udzielam , ale czesto wpadam i lubie sobie poczytac.
Co do bf i ich awarii to zarobili oni na niej krocie , zamiast prowizji od stawki samego skontrowanego tradu , zarobili prowizje od (zakladu ) ktory byl za kwote tradu , a wiec nie trzeba mowic jak grube kwoty tam weszly w gre i ile gotowy zmienilo wlascicieli.
W regolaminie o zwrotach w czasie awarii tez nic nie bedzie , to jest firm i ma zarabiac , nie zrezygnuja z prowizji i tym bardziej przy takiej ilosci zakladow , nie beda dochodzic , kto jest traderem, a kto kombinuje bo mu zaklad nie wszedl.
Oni doskonale zdaja sobie sprawe , ze sa jedyni na rynku , a klienci zaraz zapomna i wroca , nie majac wyboru , tym bardziej to jest branza hazardowa wiec niema co sie oszukiwac.

Betdaq to niestety tragedia , patrzac przez moj pryzmat , czyli pilke inplay , malo rynkow z fatalna plynnoscia.
Zero konkorencji, moze tylko konie podczas waznych imprez.

Dla traderow preplay ,problem z awariamii jest w sumie bardzo znaczacy , zwykle takie osoby maja wiekszosc bankrola na bf .
Wychodzi na to , ze jednak czesc musi byc poza .

W sumie w tej zabawie , najwazniejsza jest ochrona bankrolla.
Pamietajcie , nie wazne ile sie zarobi ,tylko ile sie z tego zachowa

Do góry
#4531402 - 15/03/2011 15:54 Re: Betfair [25] [Re: ozon]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: ozon

Co do bf i ich awarii to zarobili oni na niej krocie , zamiast prowizji od stawki samego skontrowanego tradu , zarobili prowizje od (zakladu ) ktory byl za kwote tradu , a wiec nie trzeba mowic jak grube kwoty tam weszly w gre i ile gotowy zmienilo wlascicieli.
Popełniasz ten sam błąd co Rysiu. Patrzysz na świat przez pryzmat własnej gry w efekcie czego piszesz śmieszne rzeczy. Tak jakby jedynym celem każdego zawsze i wszędzie było zrobienie greena (i to koniecznie w ten sposób, że otwiera pozycję przed a zamyka w trakcie). Jak sprzedasz 0:0 i strzelą bramkę to też robisz greena? A niech Was będzie nawet 15% co tak grają. Faktu, że BF na tych awariach traci i to sporo raczej to nie zmieni.

Cytat:

W regolaminie o zwrotach w czasie awarii tez nic nie bedzie , to jest firm i ma zarabiac , nie zrezygnuja z prowizji i tym bardziej przy takiej ilosci zakladow , nie beda dochodzic , kto jest traderem, a kto kombinuje bo mu zaklad nie wszedl.
Ale o jakich zwrotach tu ma być mowa? Mają komuś anulować zakład bo Ty nie dałeś rady "skontrować"? A co drugiego gracza to obchodzi? Zawarłeś z nim zakład o danej godzinie po danym kursie i nikogo nie powinno interesować co będziesz dalej z nim wyczyniał (choćby i awaria była 5 sekund później).


Cytat:

Betdaq to niestety tragedia , patrzac przez moj pryzmat , czyli pilke inplay , malo rynkow z fatalna plynnoscia.
Zero konkorencji, moze tylko konie podczas waznych imprez.

To wejdź na rynek i sam stwórz tę płynność. Gdyby przynajmniej 20% z tych którzy tak narzekają, mówiąc kolokwialnie, ruszyło tyłki to płynność zwiększyłaby się wyraźnie. Przy obecnej prowizji w BQ bardziej opłaca się zagrać u nich po kursie 2 niż w BF po 2,02.

Cytat:

Dla traderow preplay ,problem z awariamii jest w sumie bardzo znaczacy , zwykle takie osoby maja wiekszosc bankrola na bf .
Wychodzi na to , ze jednak czesc musi byc poza .
Tłumaczył to wyżej Pawcias. Awaria (choćby brak prądu) powinna być wkalkulowana w ryzyko. Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).

Do góry
#4531465 - 15/03/2011 16:32 Re: Betfair [25] [Re: z o ® r o]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Cytat:
Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).


Nie rozrozniasz traderow od hazardzistow,ale to juz szczegol smile

Powiadasz ,ze jest ich 15 % to powiedz dlaczego te tysiace po pierwszym gwizdku juz znikaja? smile

Do góry
#4531637 - 15/03/2011 18:02 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
A czym to niby różni się "trader" od hazardzisty? Tym, że lubi sobie zamknąć pozycję na tym samym rynku? Ma mniejszą skłonność do ryzyka? A może tym, że jest go bardziej świadomy? Właściwie nie wiadomo. To jakiś nowomodny wyraz dla tych, którzy są piętro wyżej od 2-złotówkowców i chcą sobie tym poprawić samopoczucie. Ja też robię na BF wiele rzeczy, które można by opisać tym wyświechtanym słowem nie chciałbym jednak żeby mnie tak przezywano smile

To, że znikają (przesadzone) wynika ze stałości zależności między ryzykiem a stawką smile

Do góry
#4531786 - 15/03/2011 19:28 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

Do góry
#4531798 - 15/03/2011 19:38 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Przeczytałem ich przeprosiny i aż z ciekawości zerknąłem na Cheltenham i koniki. Nie dziwne że nie chcą nic robić w tym tygodniu. Pierwsza gonitwa do której godzinka - obrót 2,7mln euro.

Pewnie dycha będzie lekko smile

Do góry
#4531801 - 15/03/2011 19:40 Re: Betfair [25] [Re: Piostar]
ozon Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2010
Postów: 27
Zorro , ale ja nie patrze wlasnie przez pryzmat swojej gry . Ja nie jestem pre play traderam. chodzi mi o to , ze osoby z bardzo duzym kapitalem , czekaja na weekend na mecze z ogromna plynnoscia zeby , zarobic np . kilka tickow na spadku jakigos waznego meczu i w ten rynek wpychaja z 50k i jak nie zamkna pozycji i przegraja to prowizja jest o wiele wieksza ,niz od 3-4 % tradu , ja wiem ze sa rozne rodzaje gry , roznych osob , ale strategia traderow preplay jest czesto ta sama .I tu wchodzily w gre duze pieniadze.Zwykle inne strategie wykorzystuja mniejszy kapital , i na nich awaria nie wplywa , a z tych co obstawiali prowizja i tak byla , poniewaz dla nich to bez roznicy.
Przykladem wlasnie takiej gry jest historia , jakis czas temu , znany trader wzial pieniadze od ludzi i przegral 70k , bo zasnal przes meczem , ktory nie skontrowal .
Przez awarie moze byc to samo.
Ja doskonale wiem ze awarie trzeba wkalkulowac , mnie to nie dotyczy pisze raczej do osob , ktore to czytaja i graja pre i to wlasnie probuje im przekazac, na moja gre to nie ma zadnego wplywu , raczej w razie awarii nie strace , moge jedynie sie wkur.... ze trace czas , bo nie moge zagrac.

Co do zwrotow , wlasnie pisze ze ta krucjata o zmiany w regulaminie jest zabawna , bo to sa marzenia , a nie realne rzeczy.

Do stworzenia plynnosci na betdaq , sa potrzebne osoby z duzym kapitalem i odpowiednim softem do tworzenia rynku , zeby na tym zarabiala , ze stawkami i kurzami kroczacymi , przy takiej ilosci rynkow jest to niemozliwe (betdaq sam tto uniemozliwia) a tym bardziej patrzac na plynnosc nawet na tych dobrych rynkach , nikt nie poswieci czasu ani softu na takie cos, jej cale wysilki poszedlby na nic bo i tak tego by nie wyciagnal
Ja nie stworze plynnosci , bo po pierwsze ja nie psiocze na bf , dla mnie to calkiem niezla platforma i mam w sumie gdzies betdaq.
Awarie nie wplywaja na moja gre,, jedynie tak jak pisalem zabieraja czas , bo nie moge zagrac.

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu), 3504 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581753 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49