Opcje tematu
#235718 - 16/06/2004 12:11 NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Tu prosze wpisywać wszystkie swoje uwagi,wnioski,opinie i spostrzeżenia dotyczace minionego sezonu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
Bonus: Unibet
#235719 - 16/06/2004 12:33 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Anonymous
Unregistered


Kasa w plecy na zaproponowanym przez Ciebie progresie "away win" po wygranej detroit w 1 meczu...dobrze ze sie podlaczylem dopiero na 4 mecz...bo tylko 150zl w plecy.

Do góry
#235720 - 16/06/2004 14:45 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
kenner Offline
addict

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 601
Skąd: Rockford
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Kasa w plecy na zaproponowanym przez Ciebie progresie "away win" po wygranej detroit w 1 meczu...dobrze ze sie podlaczylem dopiero na 4 mecz...bo tylko 150zl w plecy. [/qb][/QUOTE]Kazdy to mowil przed pierwszym meczem

Do góry
#235721 - 16/06/2004 14:59 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Kasa w plecy na zaproponowanym przez Ciebie progresie "away win" po wygranej detroit w 1 meczu...dobrze ze sie podlaczylem dopiero na 4 mecz...bo tylko 150zl w plecy. [/qb][/QUOTE]no to niezle
widzac jak gra detroit podlanczasz sie do progresu na away win ( lakers win)
chyba zapomniales ze to nie amkwish robi wyniki tylko zawodnicy
Detroit było nie do przejscia

Dla mnie sezon w miare dobry.NBA była to rzecz na ktorej zarobilem najwiecej pieniedzy.
Wygrali najlepsi i tak musi zostac
oczywiscie teraz tylko czekac na nastepny sezonik iwo: iwo:

Do góry
#235722 - 16/06/2004 15:12 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
barabasz Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 820
Skąd: Warszawa
W LA tylko Oneil się jakoś trzymał, dlatego przegrali, i dobrze może teraz zacznie być ciekawiej...

Do góry
#235723 - 16/06/2004 16:30 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
ckm55 Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 1140
Skąd: Biala Podl.
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Kasa w plecy na zaproponowanym przez Ciebie progresie "away win" po wygranej detroit w 1 meczu...dobrze ze sie podlaczylem dopiero na 4 mecz...bo tylko 150zl w plecy. [/qb][/QUOTE]Czyzbys bezmyslnie nasladowal granie innych Wydawalo mi sie, ze po NHL masz lepsze doswiadczenia. Nauka poszla w las
Czasem trzeba sobie odpusciec i dac spokoj z taka gra. Tym bardziej, ze byl to "byc moze ostatni mecz" a ty na "away win".

Ja jednak dla odmiany chcialem "amkwish'owi" podziekowac za 1 mecz Detroit na ktory postsawilem, wygralem i podziekowalem za udany sezon.
Jak pisalem wczesniej, zabardzo mi Finaly NBA przypominaly NHL. Tez wszystko szlo w odwrotna strone wiec sobie darowalem. Sa bezpieczniejsze mecze do postawienia. al:

Wielkie gratulacje Detroit sadze ze wygrali zasluzenie iwo:
Gratulacje wszystkim szczesliwcom i iwo: pokonamym
Do nastepnego sezony.

Do góry
#235724 - 16/06/2004 16:36 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
szakatak Offline
addict

Meldunek: 04/01/2004
Postów: 671
Skąd: Łódź
najpierw komentarz techniczny:

amkwish iwo: - za reorganizacje forum (day by day) i jego reaktywację, potem za typy i samą obecność

Dla wszystkich użytkowników - dzięki za obecność i za to że nie było tutaj tak sztywno, jak to jest na innych forum (czy forach? )

sportowo później...

Do góry
#235725 - 16/06/2004 17:02 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Ja póki co też nie "sportowo" - dla mnie finał skończył się katastrofą, bo nie obejrzałem ostatniego meczu... w ostatniej chwili, że tak powiem, przestał być "dostępny" SKY SPORT1 na SkyItalia I nie udało mi się znależć nic zastępczego... ogólnie klęska.

Dobrze, że chociaż Detroit wygrało BRAWO RIP!! No i Sheeed

Do góry
#235726 - 16/06/2004 18:01 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Kasa w plecy na zaproponowanym przez Ciebie progresie "away win" po wygranej detroit w 1 meczu...dobrze ze sie podlaczylem dopiero na 4 mecz...bo tylko 150zl w plecy. [/qb][/QUOTE]Mam pytanie - a 2 wcześniej proponowane przeze mnie progresy grałeś ("Detroit win" - po kursie ponad 5,00 i "over in match") ?
Ja grałem i naprawdę duzo zarobiłem,szczególnie na tym pierwszym,bo kursy były jak od Św.Mikołaja,a seria trwała tylko 2 mecze.

Nastepne pytanie- dałeś kontrę na ostatni ,piaty,mecz ,postawiłeś -hc na Pistons ?
Z tego co napisałem przed ostatnim meczem przeciez jasno wynikało,ze to może byc ostatni mecz i nie bedzie okazji,by progres kontynuować,więc albo iść na całość i mieć cały progres w plecy lub wygrać sporo na nim,albo zrobić podpórkę (basket jest idealny do tego,bo sa tylko 2 mozliwe rozstrzygniecia)na ,chocby częściowa rekompensate kosztów poniesionych w progresie.
Poza tym progresów nie można grać "na przepadłe".
Jak załozony wynik nie wchodzi zbyt "długo' (czytaj : nakłady moga przerosnąć nasze mozliwości finansowe) - ja tak dobieram nastepne stawki,by w przypadku wygranej miec na koncie tylko zwrot poniesionych kosztów - zanim zacznę jakis progres wyliczam przede wszystkim "stawki na zwrot",bo musze wiedzieć czy stac mnie bedzie to grać.
Zdarzały mi też oczywiscie progresy,które musiałem sobie odpuścić,nawet bez podpórek,ponieważ ryzyko przegranej zbliżało sie do maksimum - zawsze nim zacznę grac progres zastanawiam sie po pierwsze "ile maksymalnie moge mieć w plecy" ,a nie "ile moge wygrać" - to w drugiej kolejności.
Pomijam juz kwestie ,iz po 2 meczu finałowym(przy stanie 1:1) mało kto spodziewał się,ze Lakersi 3 razy przegraja w Detroit

Gwoli ścisłości - nie czuje się winny słabości LAkersuff

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#235727 - 16/06/2004 18:18 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]najpierw komentarz techniczny:

amkwish iwo: - za reorganizacje forum (day by day) i jego reaktywację, potem za typy i samą obecność

Dla wszystkich użytkowników - dzięki za obecność i za to że nie było tutaj tak sztywno, jak to jest na innych forum (czy forach? )

sportowo później...[/qb][/QUOTE]Dzięki Rafał
Wyjdzie na to,że zgredy prawia sobie nawzajem uprzejmości ,ale muszę przypomnieć,że to Ty i wielu innych zasługuje na to,by im podziękowac za to,że forum funkcjonuje,ma się dobrze i panuje na nim odpowiednia atmosfera - iwo: dla Was.

Mam propozycję - przenieśmy sie gremialnie do tematu "WNBA" ,tam kobitki się juz rozkręciły na dobre - skróci się czas oczekiwania do listopada.
SR - mógłbyś poprowadzić temat ?
A może ktoś inny - ja nie czuje się na siłach,bo nie wgryzałem się do tej pory dokładniej w żeński NBA (wczoraj np.dałem ciała z NY )

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#235728 - 16/06/2004 18:19 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Kasa w plecy na zaproponowanym przez Ciebie progresie "away win" po wygranej detroit w 1 meczu...dobrze ze sie podlaczylem dopiero na 4 mecz...bo tylko 150zl w plecy. [/qb][/QUOTE]Wszyscy mówili o tym przed pierwszym meczem i jakby ktoś tak grał to tak by to wyglądało;

1mecz*kurs*5.80
2mecz
3mecz
4mecz
5mecz

Dając po 100zł. byłbyś 80zetów na plusie.

Do góry
#235729 - 16/06/2004 18:23 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
marciao...pewniaki Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2004
Postów: 51
Skąd: Kościan
lakersi mi zawalili wczoraj!!!

teraz trzeba odpoczac i grac tylko w wekkendy,,,i czakać na hokej ligowy który najbardziej lubie...pozdro dla DARKA>na dzisiejsze 2 mecze w euro proponuje poniżej foli 2,5...1.narka...

Do góry
#235730 - 16/06/2004 18:52 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Anonymous
Unregistered


Witam,

Tak gralem progresa na Detroit ktory juz sie zakonczyl na 1 meczu i wtedy kaska na plusie byla tylko nie dalem za duzo na ten 1 mecz finalu zakladajac ze wejdzie detroit dopiero u siebie wiec od 3 meczu totez wygrana byla cos kolo 50zl...w kazdym razie tamten progres do przodu, plus jakies moje wlasne progresy na undery/overy gralem..wszystkie byly do przodu wiec wczorajsza porazka lakersow powoduje ze wyszedlem na zero..cos okolo...pozdro dla marciao i innych i do zobaczenia u kobitek..

amkwish - dobra robota na forum

Do góry
#235731 - 16/06/2004 20:31 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
no i już po finale Brawo dla ''Tłoków'' za wygranie finału, mało kto się tego spodziewał
Jak dla mnie( nie wiem czy się zgodzicie, ale chyba nie) MVP finału powinno trafić do Szaka to by była taka mała rekompensata, coś jakby na pocieszenie.

Podziękowania i pozdrowienia również dla wszystkich typerów szczególnie tych, ktorzy dużo się udzielali, i dawali trafne podpowiedzi.

Ps. Amkwish udzielasz się coś na forum e-basket, bo nie wiem, ale Cię tam nie widziałem, jeśli tak to w jakim temacie ???

Sportowe pozdro. iwo:

Do góry
#235732 - 16/06/2004 20:42 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Gratulacje dla Pistons!!!

Po raz kolejny okazało się, że w sportach drużynowych wygrywa ZESPÓŁ, a nie zbieranina nierzadko wyblakłych już gwiazd!!!

Jako kibic Celtics - ukłony dla Detroit!

Do góry
#235733 - 16/06/2004 21:52 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Brylant:
[qb]

Ps. Amkwish udzielasz się coś na forum e-basket, bo nie wiem, ale Cię tam nie widziałem, jeśli tak to w jakim temacie ???

Sportowe pozdro. iwo: [/qb][/QUOTE]Nie,nie tam nie pisuję,chociaż kiedys kilka razy zagladałem ,fajne forum.
BTW dobrze by było zgromadzić ludzi w jednym miejscu,zawsze to okazja więcej sie dowiedzieć,coś optymalnego wymyslec do typowania i nie ma IMO znaczenia czy ci albo tamci dołaczą do tych czy na odwrót,wazne by "nas było więcej jak Karguli"
Myslałem o ściągnięciu na nasze forum kilku naprawdę dobrych fachmanów z amerykańskiego forum basketu i nie chodzi mi tu głównie o typy,bo nikt nie jest jasnowidzem,ale o szybki dostep do waznych informacji,które niestety czasami do nas docierały zbyt późno lub nie docierały wogóle.
Mam nadzieje ,że do listopada uda sie ten pomysł zrealizować.
A Kolegów z e-basket oczywiście serdecznie zapraszamy

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

PS.Ludzie do tel-avi-zoruff !
Mecz zaraz

Do góry
#235734 - 17/06/2004 02:29 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
szakatak Offline
addict

Meldunek: 04/01/2004
Postów: 671
Skąd: Łódź
sportowo - ale jako fan LA

najpierw "wzmocnienia" - Malone i Payton - pomyślałem, że będzie git i sezon dla LA.
ale potem sprawa Koby' ego, jakieś kontuzje - Shaq, Kobe, Fox, Grant i reszta, spekulacje z odejściem Koby' ego, Shaqa, Jacksona, przepychanki Paytona z coachem...
W sumie sezon zasadniczy w wykonaniu LA taki sobie, przebudzili się tak naprawdę po All Stars i wtedy zacząłem wierzyć że Champs jest ich.. i trwało to do 2-go spotkania z Detroit - coś było nie tak.. nie wiem co?
Detroit wygrało zasłużenie iwo: - szkoda tak naprawdę wysiłków LA z San Antonio i Minnesotą...

co dalej z LA...

Malone out, Kobe out, Phil out, Fox, Grant retired, Shaq?, Payton?

często zaglądam na latimes.com i tam zawsze twierdzono, że dla LA priorytetem jest Kobe...ale po finałach, porządnej grze Shaqa, zamieszaniem z procesem...chyba się to zmieni

Jak ja bym to widział - czyścimy LA - zostaje młodzież + Shaq, Kobe zamiana z Orlando na T-Maca + kupno rozgrywającego (Iverson?) (druga szansa dla Paytona?) + paru free agents + Pat Riley i mamy o co walczyć

rozmarzyłem się iwo:

ps

Karl Malone:
"Everybody says, 'God, he should've' ring" Malone said. "I always say, there's guys that got rings that don't deserve to have 'em. And there's guys that you think deserve 'em that don't have 'em. I happen to be one of those."

ps 2

STARTERS

Shaquille O'Neal, center: Under contract for two more seasons.

Kobe Bryant, guard: Under contract, but can become a free agent.

Karl Malone, forward: Option to return, can become a free agent.

Gary Payton, guard: Option to return, can become a free agent.

Devean George, forward: Under contract for two more seasons.

RESERVES

Derek Fisher, guard: Under contract, but can become a free agent.

Rick Fox, forward: Under contract for another season.

Slava Medvedenko, forward: Becomes a free agent.

Kareem Rush, guard: Under contract for another season.

Luke Walton, forward: Team has option to renew his contract.

Brian Cook, forward: Under contract for two more seasons.

Bryon Russell, forward: Becomes a free agent.

INJURED LIST

Horace Grant, forward: Becomes a free agent.

Jamal Sampson, center: Team has option to renew his contract.

HEAD COACH

Phil Jackson: becomes a free agent

Do góry
#235735 - 18/06/2004 00:44 Re: NBA 2003/2004 - Podsumowanie sezonu
szakatak Offline
addict

Meldunek: 04/01/2004
Postów: 671
Skąd: Łódź
Former Houston Rockets coach Rudy Tomjanovich is emerging as a top candidate to replace Phil Jackson as Lakers coach if Jackson does not return, according to a source familiar with the Lakers' thinking.
Kurt Rambis, who was Jackson's predecessor and is a Lakers assistant coach, is also a candidate for the head job. Pat Riley is a long-shot to return to Los Angeles because he is under contract for one more season with the Miami Heat and his deal includes ownership of the team.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49