Opcje tematu
#5093723 - 14/12/2011 17:13 KMŚ
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Konkursowo

Kashiwa Reysol - Santos SP

Santos ostatni mecz w lidze rozegral 10 dni temu i od razu pozniej przylecieli do Japonii, zeby jak najlepiej sie zaaklimatyzowac. Ich dzisiejsi rywale w polfinale KMŚ – Kashiwa - rozegraja już 3-ci mecz w 7 dni! W pierwszym swoim meczu pokonali zespol z Nowej Zelandii 2:0 ale wcale nie byli duzo lepsi niz swoi rywale, z kolei drugi mecz to juz b. ciezka przeprawa z Monterrey z Meksyku... w meczu tym strona przewazajaca byli pilkarze z Meksyku, ale zmarnowali sporo kapitalnych okazji, co ostatecznie zemscilo sie na nich i Japonczycy okazali sie lepsi dopiero po rzutach karnych.
Co do Santosu, to w koncu wszyscy zawodnicy sa zdrowi, graja w najsilniejszym mozliwym zestawieniu, mieli duzo czasu na aklimatyzacje jak i przygotowanie sie do samego meczu.
Przed kilkoma minutami pojawil sie sklad wyjsciowy Brazylijczykow, jest on bardzo mocny, wychodza ze swoimi gwiazdami, tj. Neymarem, Ganso i Elano.

Rafael - Danilo, Durval, Bruno Rodrigo, Edu Dracena – Arouca, Elano, Ganso, Henrique, Neymar, Borges.

Wydaje sie, ze Neymar i spolka po prostu nie moga zmarnowac nadarzajacej sie okazji by zagrac o Klubowe Mistrzostwo Swiata z Barceloną i jest duza szansa na to, ze pokonaja dzis z pewnością już trochę zmęczonych poprzednimi meczami (łącznie ponad 210 minut w 2-ch meczach) Japończyków.

Santos
1.72 (w innych bukach mozna zlapac juz pod 1.85, do meczu kilkanascie minut)

Do góry
Bonus: Unibet
#5667370 - 13/12/2012 14:06 Re: KMŚ [Re: Krystian]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Monterrey - Chelsea : Number of goals
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.70
Betsson

Dla Chelsea Londyn jak i Rafy Beniteza Klubowe Mistrzostwa Świata są w tym momencie dość istotnymi rozgrywkami, które chcą wygrać po tym jak nie awansowali z grupy Ligi Mistrzów oraz po słabszym okresie gry w Premier League. Monterrey jednak pokazało się w meczu ćwierćfinałowym przeciwko Ulsan Hyundai pokazali się bardzo dobrej strony. Z łatwością dochodzili do sytuacji podbramkowych prezentując przy tym koronkowe akcje po których między innymi strzelili drugą bramkę. Wydaje mi się więc, że dzisiejsze spotkanie dla The Bluse nie będzie łatwe i będą musieli sporo się namęczyć by pokonać drużynę z Meksyku.
Ja postanowiłem zagrać na over bramkowy w tym spotkaniu. Po obserwacji drużyny Monterrey w pierwszym meczu na KMŚ uważam, że jest to drużyna potrafiąca i lubiąca grać ofensywnie. Chelsea natomiast w ostatnim okresie miała problemy w grze defensywnej tracą przy tym sporo bramek, ostatnio jednak poprawili skuteczność, bo potrafili strzelić 6 goli Nordsjaelland i oraz 3 z Sunderland. W tych meczach jednak Petr Cech nie zachował czystego konta (w obu puścił po bramce). Myślę, że zespół z Meksyku po tym co zaprezentował w pierwszym spotkaniu jest wstanie przynajmniej raz pokonać Cecha w tym meczu i Chelsea jeżeli chce wygrać musi strzelić 2-3 bramki, 1-0 według mnie w tym wypadku raczej nie przejdzie dlatego myślę, że warto zagrać over.

Do góry
#5667445 - 13/12/2012 17:34 Re: KMŚ [Re: Krystian]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Chelsea w rundzie jesiennej gra poniżej swoich możliwości i oczekiwań kibiców trenera właściciela klubu, sądzę, że słabszy okres gry tej ekipy jest czymś naturalnym po sukcesie w ubiegłorocznej LM obniżka formy jest czymś zwyczajnym,
KMS sa okazają na rehabilitacje i wywalczenie trofeun najlepszej drużyny świata, chociaz Liga angielska jest dla nich ważniejsza tym bardziej, że sporo meczów będzie do rozegrania między 22 grudnia a 6 stycznia,zatem ten turniej to im bardziej koliduje niż sprzyja w trminarzu rozgrywek.
Meksykanie nie będą łatwym przeciwnikiem dla Chelsea strzelą bramkę skoro ofensywnie grają Chelsea tez wynik overowy możlwy ale trzy padnie wiecej niż 3 bramki zobaczymy co do awansu nie odbierał bym szans Monterey może po dogrywce sprawić niespodzianke lub w regulaminowym czasie 2:1 dla Chelsea aby padł ten over 3,5 to 3:1 by musiało być lub remis 2;2 trudno ten mecz obstawiać no chyba, że nie ma ktoś wątpliwości że Chelsea wygra kurs 1,47 chyba tak mi w fortunie migneło

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49