Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#430361 - 18/10/2005 08:30 Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120


Edited by Rivaldinho (18/10/2005 13:49)

Do góry
Bonus: Unibet
#430362 - 18/10/2005 14:31 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Anonymous
Unregistered


kkkk

Do góry
#430363 - 18/10/2005 17:45 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
v1ver Offline
enthusiast

Meldunek: 10/11/2003
Postów: 389
Skąd: Żyrardów
Lista pilkarzy Interu, ktorych trener powolal na mecz z Porto:
Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar Soares, 22 Paolo Orlandoni

Obrońcy: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 3 Nicolas Burdisso, 13 Zé Maria, 16 Giuseppe Favalli, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 33 Pierre Wome

Pomocnicy: 6 Cristiano Zanetti, 7 Luis Figo , 8 David Pizarro, 14 Juan Sebastian Veron, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari, 55 Daniel Maa Boumsong

Napastnicy: 9 Julio Ricardo Cruz, 10 Adriano, 20 Alvaro Recoba

Do góry
#430364 - 19/10/2005 09:52 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Co tu taka cisza?
Po wczorajszych dotkliwich porazkach z bukami czas sie odegrć panowie i panie.

Wydaje mi sie ze po wczorajszych underach czas dzis na overki,oraz wygrane faworytów.DO takich faworytów zaliczam dziś:

lyon(1)
Rengersów(1)
no i oczywiscie Chelsea (1).

Co do reszty meczy to moznas miec wieksze wątpliwości,wydaje mi sie ze liverpol nie przegra tego spotkania,chodz o bramki moze byc tródno.Inter jedzie do porto ,które jest w lekkim kryzysie,ale jest to dla nich ostatnia szansa aby jeszcze sie liczyc w tych rozgrywkach...

Do góry
#430365 - 19/10/2005 10:30 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Co tydzień sporo niespodzianek i sensacji. Piłka europejska strasznie się wyrównała. Po ostatnich wynikach to zgłupiałem całkiem Teraz to nawet mam obawy co do Rangersów, choć wydają się być pewniakiem...no ale jak Atrmedia remisuje z Porto to pewnie nie tylko Ja się zastanawiam

Do góry
#430366 - 19/10/2005 10:48 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Jackson Offline
addict

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 633
Skąd: Olsztyn
"...no ale jak Atrmedia remisuje z Porto ..." miales chyba na mysli przegrana Porto

Do góry
#430367 - 19/10/2005 12:22 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
No Panowie, taki ladny nowy dzial az sie prosi zeby pisac, pisac i pisac
byle sensownie

no to i ja sobie pozwole cos naskrobac.
Mecz banalny Chelsea - Betis
w sobote przed meczem z Boltonem nie mialem az takiej pewnosci co do tego meczu, ale zmiana w druzynie gospodarzy po przerwie spotkania byla diametralna, Mourinho musial porzadnie wstrzasnac zawodnikami, jak sam przyznal w jednym z wywiadow do szatni zszedl przed przerwa zeby zdazyc na tablicy wyrysowac jak maja grac po przerwie, efekt widzieli wszyscy 5 bramek: Didier Drogba 52 Frank Lampard 55 Frank Lampard 59 Didier Drogba 61 Eidur Gudjohnsen 74, te liczby to minuty w ktorych padly bramki, odstepy czasowe odzwierciedlaja to co sie musialo stac w szatni niebieskich, w 9 minut odebrali to co im sie nalezalo
Nie ukrywam ze kibicuje tej druzynie ale patrzac na trenera nie mozna odniesc wrazenia ze gosc jest fenomenem jakiego dlugo nie bedziemy mieli okazji podziwiac, przeciez nie dokonal rewolucji w skladzie tylko dokonal delikatnych korekt, a skutek byl piorunujacy.
Dzis na Stamford Bridge gracze Betisu stana przed trudnym zadaniem wywiezienia chocby punktu ale sa to chyba plonne nadzieje mimo ze oceniam ten zespol jako lepszy od np ostatniego ligowego rywala Chelsea, ich forma strzelecka jest daleka od idealu, w lidze od wielu spotkan stac ich na strzelenie jednej bramki przy czym 2 razy udalo sie wygrac spotkanie, dzis bedzie znacznie trudniej strzelic bramke choc wbrew pozorom nie jest to takie nierealne.

Chelsea - Betis typ 1 kurs 1,40 9/10
nie jest to zbyt odkrywczy typ ale w swietle kursu jaki proponuja buki to bardzo dobry typ, wg mnie kurs nie powinien przekraczac 1,20, w zasadzie nie gram takich "pewniakow" ale dzis robie wyjatek (wyjatek tez poczynilem juz w poniedzialek)

Chelsea - Betis typ over 2,5 kurs 2,00 6/10

tu troszke ryzykuje bo gra Chelsea mimo wysokiej formy jest niestabilna, wygrywaja ale nie zawsze sa to zwyciestwa tak przekonywujace jak w sobote, licze jednak ze Betis zdola wcisnac bramke i to otworzy droge do over 2,5;)
zdaje sobie sprawe ze Betis bedzie potrzebowal duzo szczescia zeby strzelic bramke ale nawet jesli im sie nie uda to licze na Lamparda i spolke ze mnie nie zawioda
zreszta dzis gram delikatniej bo wczoraj zawiodlem sie Udinese i nie mam zamiaru dzis sobie rwac wlosow z glowy

p.s.
jeszcze tak sobie mysle ze to nie koniec wyczynow Petrzalki, Rangers dzis wcale nie musi wygrac, powinien ale biorac pod uwage mecz Rangers - Porto i nastepnie Porto - Petrzalka wcale nie jest taki pewny, wystarczy popatrzec na kwoty jakimi dysponuje jeden i drugi klub, sam Prso moglby kosztowac wiecej niz roczny budzet klubu naszych sasiadow, zawodnicy Petrzalki na sama mysl o takich kwotach dostaja chyba mocy w nogach , bede dzis im mocno kibicowal

Do góry
#430368 - 19/10/2005 12:30 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
jeszcze jedno
dla wiadomosci Szanownego Usera hewlett'a i jego kolegow,
nie gram tego na jednym kuponie
wczoraj probowal mi to zarzucic i obsmiac ale na cale szczescie nie zdazylem odpowiedziec wiec dzisiejsze typy podpisze takim wlasnie zastrzezeniem

Do góry
#430369 - 19/10/2005 12:31 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hołek Offline
stranger

Meldunek: 14/10/2005
Postów: 4
zapraszam do Privete Picks


Edited by Bzyku (19/10/2005 16:13)

Do góry
#430370 - 19/10/2005 12:38 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
lasic Offline
member

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 121
wczorajsze mecze przyniosly pare niespodzianek (dokladnie pare) czyli remis mu i brak goli panathinaikos-barca...dzisiejsze mecze wydaja sie pewniejsze ale zobaczymy

Glasgow Rangers - Artmedia Bratislava
typ moze tu byc tylko jeden, rengersi maja niepowtarzalna szanse wyjsc w koncu z grupy w LM. artemida jak dla mnie zrobila wystarczajaca ilosc niespodzianek, i na pewno nie sa w stanie wygrac 2 meczy z rzedu w LM.
Typ: 1
kurs 1.4

AC Milan - PSV Eindhoven
czy psv jest w stanie sie w koncu przebudzic w LM? sadze ze nie zwlaszcza z milanem, choc obawiam sie troszeczke remisu
Typ:1
kurs 1,35

Fenerbahce - Schalke
turcy jak zawsze niezwykle grozni u siebie, w ostatniej kolejce zegrali bardzo dobry mecz z psv, pozatym trener druzyny fenerbache ma cos do udowodnienia niemieckim dzialaczom i pewnie bedzie dodatkowa mobilizacja. z drugiej strony porazka w tym spotkaniu praktycznie przekresla szanse schalke na awans
Typ: 1x
kurs 1,3
Dla bardziej odwaznych
Typ: 1
kurs 2,3

Real Madrid - Rosenborg Trondheim
widac ze w koncu galaktyczni sie przebudzili i choc bez "grubasa" to powinni latwo uporac sie z rosenborgiem..cos mi sie takze widzi over w tym meczu...
Typ: 1
kurs 1,2

RSC Anderlecht Brussels - FC Liverpool
anderlecht dwa mecze i dwie porazki po 0-1 czy historia sie dzisiaj powtorzy? wielce prawdopodobne. nie wyobrazam sobie by liverpool nie wywiozl chocby jenego punktu, bardzo prawdopodobny under..
Typ: x2
Kurs 1,25

FC Porto - Inter Milan
Inter w tym sezonie niczym Juve rok temu konsekwetny minimaliz i ciagle 1-0..wydaje mi sie ze ze Inter przywiezie jakies punkty z porto, ale pewniejszym typem niz x2 jest chyba typ na bramke interu...to co robi Baia miedzy slupami bramki porto wola o pomste do nieba
Typ: Inter gol
Kurs 1,25

Osobiscie zagram:
Glasgow Rangers - Artmedia Bratislava 1
Fenerbahce - Schalke 1x
Real Madrid - Rosenborg Trondheim 1
RSC Anderlecht Brussels - FC Liverpool x2
Inter Milan strzeli 1
AKO 3,1

Do góry
#430371 - 19/10/2005 13:02 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
ejo,dzisiaj hypiia gra?

Do góry
#430372 - 19/10/2005 13:18 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
dziś coś za wiele tych pewnych jedynek i zapewne znowu jakiś zonk wyskoczy,albo i dwa:)
Milan-PSV

Ja stawiam na Milan bo PSVC jest cienkie w tym sezonie,a włosi grają całkiem ,całkiem no i u siebie powinni sobie poradzić,ciekawe czy znowu Milan zrobi nam festiwal goli?

Lyon-Olimpiakos 1

Jak dla mnie bankier dnia,Lyon w doskonałej formie ,wygrywa mecz za meczem w lidze i pucharach,nawet przyjscie Houliera nie zdołało popsuć tej doskonale działającej maszyny,a Grecy,cóż ostatnio fatalnie grają ogólnie,no i jak się dostaje u siebie 3-1 z Rosenborgiem,to nie ma się czego szukac w tych elitarnych rozgrywkach.

Porto-Inter 2

Włosi w tym sezonie grają w końcu tak,jak się od nich oczekuje,Inter nie zawodzi ani we Włoszech,ani w Europie.Grają dobrze i skutecznie,ten sezon może byc ich.A co do Porto,to dziady straszne,słabo w lidze,a po kompromitacji z Patrzałką nie mają czego szukać z Interem.

Do góry
#430373 - 19/10/2005 13:39 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Ktoś kasuje moje posty. Nie wiem o co tutaj chodzi na tym forum

Przytoczę moje 2 typy:

Rosenborg - nie przegra w 1-szej połowie.
Biszop mnie poprawił, że Rosenborg wygrał z Olympiacosem (nazwy drużyn z Grecji mi się mylą) - chodzi o to mi, że ten Rosenborg jest potfornie silny skoro wygrał na wyjeżdzie z Grecją bardzo pewnie. A Grecy grają bardzo dobrze u siebie.
Przegrał u siebie z Lyonem ledwo co i musi teraz się poprawić.
Real Madryt gra słabo 1-sze połowy spotkań - często to widzę.

A drugi kupon to Chelsea + (Inter X2) + Liverpool (X2)

Liverpool bo to mistrz ligi mistrzów i dobrze gra w pucharach.
Anderlecht przegrał ze słabym Betisem

Inter gra dobrze a Petrzałka przegrała z Porto. Nie ma szans z Interem

A Chelsea to mistrz nad mistrze - i ja szybciej napisałem ten typ na Chelsea niż Biszop - i podejrzewam, że to Biszop pokasował moje posty i ściągnął ode mnie ten typ i doprawił analizę z palca. takim zagrywkom

Życzę wygrania na moich typach dużo

Do góry
#430374 - 19/10/2005 13:42 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Quote:

jeszcze jedno
dla wiadomosci Szanownego Usera hewlett'a i jego kolegow,
nie gram tego na jednym kuponie
wczoraj probowal mi to zarzucic i obsmiac ale na cale szczescie nie zdazylem odpowiedziec wiec dzisiejsze typy podpisze takim wlasnie zastrzezeniem



Nikt cię nie obśmiał tylko jak mogł ci wejść rozpis z tymi samymi meczami skoro wszystkie z Udinese ci nie weszly?
A tego samego zdarzenia się nie da grać na rozpisie.
Jeśli natomiast grałeś Bayern z innymi meczami o których nie pisałeś wcześniej to brak słów na takie postępowanie i to moderatora

Do góry
#430375 - 19/10/2005 13:48 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Nie wiem czy Ty abra-kadabra hah masz dysleksje czy coś,możliwe,ze masz 13 lat,wtedy bym się nie dziwił;)Piszesz,że Artmedia przegrała z Porto;),ale ok to tylko taka mała sugestia.

Hypiia dziś gra czy nie?
Ładnie wygląda Chelsea,skoro przywódca Betisu Joaquin twierdzi,że ciężko będzie chociażby zremisować,typ na to,że nie trafią bramki też dobry;)

Do góry
#430376 - 19/10/2005 13:52 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Widzę,że dziś Hyypia(bądź Hypiia) nie wiem jak to się dokładnie pisze;) zagra,wieć typ underowy jak najbardziej,dla ludzi lubiących ryzyko typ,że Anderlecht nie trafi bramki po kursie 2.50-3.00.Pozdrawiam;)

Do góry
#430377 - 19/10/2005 13:54 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H) *DELETED*
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Post deleted by Bzyku

Do góry
#430378 - 19/10/2005 13:55 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53
Oczywiście błąd - to Porto przegrało z Petrzałką a chodzi o to, że jak te Porto przegrało z Petrzałką to i z Interem nie ma szans wygrać. Z Rengersami też Porto przegrało. Myślę, że też tu OVER będzie w meczu z Porto bo Porto ma słabą obronę a atak Inter ma extra. Ale Under i Over dla amatorów - chociaż ten moj OVER jest lepszy niż Biszopa. Ale ja tego nie gram bo to jest niepoważne granie i każdy o tym wie

Do góry
#430379 - 19/10/2005 13:56 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Mógłby ktoś zarzucić linkiem do składu Słowaków i Norwegów,bo ciekawi mnie to strasznie.Dziękuję.

Do góry
#430380 - 19/10/2005 14:01 Re: Liga Mistrzów - 3 kolejka (grupy E-H)
hokus-pokus Offline
journeyman

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 53


Edited by Bzyku (19/10/2005 16:12)

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Igor, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, kemp, 11kera11, Akhu, Zaixi, adingh, rymoholik, VVega), 3376 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582920 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07