Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#2534109 - 12/08/2008 06:00 Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp


O Wiśle, jej szansach na awans itd

Do góry
Bonus: Unibet
#2536375 - 13/08/2008 03:26 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Platini]
teodulo25,5 Offline
stranger

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Choć rzadko tu bywałem, ale logowałem się z 5 lat wstecz, to wiem że tematy te były w miare oblegane. dzwi mnie dlaczrgo teraz nie (czyźby wszyscy anglo/niemickojęzycznie sie zorbili).
Temat istotony bo tu kazdy chce awansować (moga się dogadać na rezultat np na polowy), ale kto tu nie bedzie wlaczyć do końca o awans.
Pomijam mecze najpewniejsze.
kursy od 1.02 (betako) i 1,03 prof. do ok. 1,3 na fenarbahce (prof.)
Pytam tych co dlugo śledzą puchary (ja ponad 15 lat) lub mają mocna wiedze tematyczną
Wisła kilk lat temu mogl;a wejsc do LM wygrywajc z Panthinaikosem.
Panthinaikos wchodzi czasem do LM ale nic specjalnego nie pokazuje. Liga czeska jset sliniejsza. Dalczego Awans Sparty jest płatny 2,58 a Panath. 1,38
Widze tu też jeszcze jeden pomyłkowo(?) typowany mecz na awans...ale póki co pytam.

Do góry
#2537161 - 13/08/2008 15:25 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: teodulo25,5]
amplikus Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 232
Trudno powiedziec kto awansuje z tej pary, wieksze szanse daje druzynie z Grecji. Lepszym rozwiazaniem jest granie na jedynke w pierwszym meczu za okolo 2,50. Dobry kurs ,mysle ze Sparta zwyciezy u siebie jak Wisla kiedys

Do góry
#2537267 - 13/08/2008 16:29 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: amplikus]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
1-sze slysze zeby liga czeska byla silniejsza niz grecka.
jak dla mnie obu klubom daje po rowne szanse ze wskazaniem jednak na panathinaikos.
maja rewanz u siebie i tam w atenach sedziowie czaasem dziwnie sedziuja np.
nieuznana bramka penksy
why?

w tym meczu mysle ze padnie niski wynik sparta bedzie grala na skromne zwyciestwo 1-0 jak to ma w naturze.

Do góry
#2537533 - 13/08/2008 18:40 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: phantom]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Jeszcze wczoraj na Guimaraes miałem kurs 1.70, obecnie wynosi on już 1.85. Macie jakieś info odnośnie tego meczu? Od samego początku chciałem zagrać na Basel x2, teraz po skoku kursu na gospodarzy, jeszcze bardziej się zachęciłem.


Do tego rozważam zagranie under 2.5 w meczu Galaty

Mecze towarzyskie rozgrywane przez piłkarzy Galatasaray obnażyły ich niemoc strzelecką. Na domiar złego kontujzowany jest Umit Karan, co oznacza, że jedynym nominalnym napastnikiem, którego dzisiaj zobaczymy będzie Nonda. Biorąc pod uwagę kiepską skuteczność Turków i defensywne nastawienie Steaua takie rozwiązanie wydaje mi się całkiem realne.

Nowa siła w Europie jak się mówi o Fenerbache, nie powinna przegrać z Partiznaem, więc rozważam x2 na podbicie kursu.

Do góry
#2538081 - 13/08/2008 22:14 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
13/08 godzina 20:45
Partizan Belgrad VS Fenerbahce Stambuł

Typ: Fenerbahce Stambuł

Kurs: 2,1
Stawka: 7j
Bukmacher: Unibet


Dzisiaj kwalifikacje Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. W trzeciej i ostatniej rundzie poznamy ostatnie drużyny, które będą miały zaszczyt wystąpić w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Zarówno Partizan Belgrad jak i Fenerbahce Stambuł musiały grać w drugiej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Obydwie drużyny pokonały swoich rywali. Partizan Belgrad w dwumeczu wygrał (2:0) w Belgradzie i zremisował (1:1) w Baku z Interem. Z kolei Fenerbahce wygrało (5:0) w Stambule i (2:0) w Budapeszcie z MTK. Trzeba przyznać, że forma podopiecznych trenera Luisa Aragonesa budzi nasz podziw.

W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej los skojarzył właśnie te dwie drużyny. Do pierwszego meczu dojdzie w Belgradzie. Niestety podopieczni trenera Slavisy Jokanovicia mają dość poważne problemy z ustawieniem wyjściowej jedenastki na to spotkanie. Zabraknie w sumie, aż siedmiu piłkarzy: Ljubomir Fejsa i Zoran Tosic są aktualnie na Olimpiadzie w Pekinie. Natomiast zawieszony za kratki jest pomocnika Almani Moreira a kontuzjowani są Juca i Kamel Zaiem z tej samej formacji. Także w słabej defensywie Partizanu zabraknie dwóch piłkarzy: Marko Jokanovicia i Aleksandra Lazevskiego. Trener Slavisa Jokanović zachowuje co prawda spokój i przypomina wielki sukces jakim było wyeliminowanie wielkiego Newcastle United i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niestety teraz schody są naprawdę wysokie. Poprzez wspomniane braki kadrowe Partizan stracił całą linię pomocy. W spotkaniach sparingowych Partizan grał tymi zawodnikami: Juca-Moreira-Tosić-Fejsa. Wszyscy są nie obecni z różnych powodów. W nadchodzącym meczu z Fenerbahe zagraja następujący zawodnicy: Knezević-Petrović-Lazić-Bogunović-Paunović. Jak widać zupełnie została zmieniona taktyka z 4-4-2 na 4-5-1. Zobaczymy jak to wyjdzie szkoleniowcowi Partizana, jednak ja wielkich nadziei dla Partizana nie widzę.

Zwłaszcza, że do Belgradu przyjeżdża wschodząca siła Europy - Fenerbahce Stambuł. Turecka drużyna w zeszłorocznej Lidze Mistrzów pokazała się z bardzo dobrej strony. Pokonanie (2:1) na własnym boisku Chelsea Londyn budzi respekt. Do tego przecież Fenerbahce zagrało, aż w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. To pokazuje jak wielka różnica dzieli Partizan i Fenerbahce, ale to nie koniec mojego porównania. Po nieudanym zeszłorocznym sezonie w lidze tureckiej do klubu przyszedł sam mistrz Europy - Luis Aragones. Ten doświadczony szkoleniowiec ma za zadanie odzyskać tytuł mistrza Turcji a także co najmniej zajść do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Wszystkie te cele są realne, bo drużyna dysponuje wielkim potencjałem. W drużynie Fenerbahce występują, aż pięciu piłkarzy, którzy byli na Euro 2008 i doszli z tą reprezentacją do fazy półfinałowej. Dzisiaj jeszcze widzę wspaniały bój jaki stoczyli Turcy z Niemcami w półfinale. Dobrze pamietamy, że gwiazdami tego turnieju byli Kazim, Boral czy Semih Senturk i uwaga oni zagrają z Partizanem dzisiaj w Belgradzie.

Faworytem tego spotkania jest Fenerbahce, które dysponuje o wiele lepszy składem. Do tego warto wspomnieć, że gospodarze Partizan ma wielkie problemy z absencjami w swojej drużynie. Wyleciała cała linia pomocy, która miała grać w tym sezonie. Trener Slavisa Jokanović musiał zmienić związku z tym nawet system gry.

Pigułka:
1. Nie zbyt imponująca walka Partizana Belgrad w drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.
2. Poważne problemy kadrowe trenera Slavisy Jokanovicia. Brakuje w zespole, aż siedmiu piłkarzy.
3. Niestety najwięcej braków jest w linii pomocy, aż czterech podstawowych piłkarzy nie dysponowanych. Zmiana system gry i wystawienie, aż pięciu nowych pomocników.

4. Fantastyczna walka Fenerbahce z MTK Budapeszt. Rywal w dwumeczu przegrywa, aż 0-7.
5. W zeszłorocznej Lidze Mistrzów Fenerbahce Stambuł dochodzi, aż do ćwierćfinału rozrywek.
6. Zatrudnienie Luisa Aragonesa ma być gwarantem osiągnięcia wspaniałych sukcesów w tym roku.
7. Gwiazdy Euro są w składzie Fenerbahce: Kazim, Boral czy Senturk.


.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2538113 - 13/08/2008 22:20 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Ignorator]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
ja napiszę krótko: analizując składy, formę drużyn- proponuję w singlach: Szachtar, Galata, Fenerbahce, Marsylia, Sparta, Schalke I Baselx2...

Do góry
#2538338 - 13/08/2008 23:06 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: okocha]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
a co sądzicie o BATE x2 ?? W koncu Lewski to żadna rewelka ;\)

Do góry
#2538726 - 14/08/2008 01:10 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Rysio Ochudzki]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ostatecznie zdecydowałem się na:

Fenerbache DNB
Galata under 2.5
Basel x2


Do góry
#2539074 - 14/08/2008 02:35 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
TWENTE - ARSENAL

Twente w tym sezonie odłabiono znacznie odeszły 2 osoby odpowiedzialne na kerowanie gry Karim El Ahmadi oreaz Orlando Engelaar. Moim zdaniem te steraty nie są do uzupełnienia w perzeciągu perzerwy letniej, tymbardziej że nie poszalano z zakupami i do druzyny dołączył jeden dośc znany zawodnik Theo Janssen. Jednak największym ubytkiem w skaładzie będzie berak piłkaerza, który w ostatnich 5 sezonach!!! był najlepszym strzelcem drużyny. Blaise Nkufo, bo o nim mowa będzie pauzował w obu meczach przeciw Arsenalowi.
Braki w Arsenalu są spore ale uważam, że nie prezeszkodzi to w dzisiejszym zwycięstwie i w awansie. Głowne ubytki w peorównaniu do poperzedniego sezonu to Hleb i Flamini. W tym meczu braki też są spore ale nie powinny przeszkodzic Kaonieerom w zwycięstwie. Kluczowe ubytki czyli Toure i Cesca najpeewniej ząstaną zastąpieni przez Djourou i Ramsey'a. Temu derugiemu będzie paretneerował Denilson, któery w meczu z zespołem któery odpadł w ligowej walce o CL, czyli Ajaxem, zaprezentował się bardzo doberze zapisując na swoim końcie asystę oeraz kluczowe podania przy 2 pozostałych bramkach. W Ataku Arse mocni z Ade i van Persiem oraz imponujaco wyglądającym w sparingach Velą i niezłym Bendtnerm.Najsłabiej wygląda pomoc, natomiast obrona nieźle ze świetnymi Sagną i Clichym.
Spodziewam się, że Twente Fc nie będzie w stanie poeradzic sobie z obroną Aersenalu, natomiast Kanonierzy stwoerzą sobie spoero szans i pr+ezynajmniej 2 wykorzystają. Dlatego typy któr+e ger+am to : Twente nie sterzeli @ 2.2 oraz Aer+senal -1.5 @ 2.5
Gracze poza składem:
"Kolo Toure, Philippe Senderos, Cesc Fabregas, Samir Nasri, Abou Diaby, Tomas Rosicky and Eduardo"

PS sorry za literówki, bert zalał mi klawiatuerę deszczem.

Powodzenia

Do góry
#2539126 - 14/08/2008 03:03 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: orpgad]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
To sobie jeszcze nabiję.
Mecze które zagrałem:
Fenerbahce - to co pisał Ignorator, ofensywna siła duetu Guiza-Semih, chłopaki nie grają za remis strzaszliwie pragna zwycięstw i nie sądze by w tym meczy kombinowali

l'OM - właściwie bez strat w ludziach ( Nasri zastąpiony Ben Arfą), świetna ofensywa i ogromna potrzeba kasy za awans do fazy grupowej. Brann po sprzedaży czołowego strzelca i gwiazdy Helstada pogrąża się w szarzyźnie

Under 2,5 S04 i Atletico Madrid- grane bardziej na czuja, braki w obu druzynach kreatywnych Aguero i Rafinhi
podobnie under w meczu Galata-Steaua solidna obrona Steauy w lidze w połaczeniu z mało imponującą ofensywą gospodarzy, brak kreatywnych piłkarzy w druzynie z bukaresztu.

Over w meczu Wisły oraz Eto'o strzeli bramkę- przewałkowane w temacie poprzednim.

Powodzenia

Do góry
#2540341 - 14/08/2008 07:07 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: orpgad]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Troche zawiodla mnie Barca - myslalem, ze zagraja z wiekszym zaangazowaniem, moze po kilku minutach zobaczyli, ze nie bedzie trzeba biegac a bramki i tak wpadna ?? Z drugiej strony Wisla nie zagrala tak zle, nie wystraszyli sie zbytnio, dobrze zagral Pawelek, ale tak to juz jest, ze z wielkimi druzynami bramkarze graja "mecze zycia" i czesto ratuja przed blamazem.
Szkoda, ze Hleb nie zagral od pierwszej minuty, fantastyczny pilkarz z futbolowej prowincji, nasz "wielki" Ebi nie wytrzymuje z nim porownania w zadnej kategorii.
4:0 to najmniejszy wymiar kary, pilkarze moga wstapic do katedry i podziekowac, ze Barca nie grzeszyla skutecznoscia i nie zalezalo im na pogromie, bo mysle, ze jakby potrzebowali wygrac 10:0 to by wygrali ....
Za 2 tygodnie mysle, ze mimo wszystko Barca wygra, pewnie nie tak latwo jak dzisiaj, ale roznica klas jest ogromna i nawet jak caly mecz beda klepac w dziada to cos strzela...

Do góry
#2545638 - 16/08/2008 01:13 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: nitek]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow

Do góry
#2545683 - 16/08/2008 01:55 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: bazyl]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Co do tej wiadomosci na futbol.pl odnosnie ewentualnego walkowera ,nie sadze by ta sprawa zakonczyla sie po mysli Wisly.Jednakze jesli taki walkower mialby miejsce,to i tak nie daje Wisle szans na awans.Kto ogladal mecz to wie ze Barca grala na pol gwizdka,nie forsujac tempa grajac bardzo luzno,a i tak mogla wygrac dwa razy wyzej.Jesli bedzie musiala wygrac w Krakowie 4 bramkami to po prostu to zrobi,przyspieszajac gre i zagoni Wislakow.Pokaze wtedy na co ja na prawde stac.Chcialbym w sumie tego walkowera,po to by zobaczyc w Krakowie prawdziwa Barcelone z nozem na gardle ktora walczy na 100 % mozliwosci.Dla sympatykow pilki to chyba najlepsze rozwiazanie.A Wisla?No coz,jesli nie potrafilaby skorzystac z takiego prezentu to z czym do ludzi...Jednak duzych nadziei na walkower nie robie sobie bo nie sadze by dzialacze Barcelony faktycznie popelnili az tak powazny blad...

Do góry
#2546396 - 16/08/2008 07:56 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: kamasutra]
fala Offline
?

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 11543
Skąd: stawy PZW

Do góry
#2548356 - 17/08/2008 05:18 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: bazyl]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bazyl


Nie ma ,bo po walkowerze Barca wygra w Krakowie 7:0 \:D

Do góry
#2552429 - 19/08/2008 00:19 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: fala]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Originally Posted By: f4ls0n

No to walkower dla barcy chyba musi byc.
Na boisku pojawili sie Zienczuk i Malecki których nie ma w raporcie w powyzszym linku.A Kmiecika i Baretto to ja w środe nie widziałem.No i kim do cholery jest ten Rado?
Bednarz sie chyba jednak postarał i z kapelusza nam transfer załatwił,brawo

Do góry
#2552437 - 19/08/2008 00:25 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: wHiTe_StAr]
Daramanian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 6991
Originally Posted By: wHiTe_StAr
No i kim do cholery jest ten Rado?
Bednarz sie chyba jednak postarał i z kapelusza nam transfer załatwił,brawo

O patrzcie jaki fanatyk Wisły, nawet avatar ma z nią związany a nie wie kto to Rado..
Nie kojarzysz Artura Rado?
Junior który do pierwszego składu.

Do góry
#2552955 - 19/08/2008 05:50 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Daramanian]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Nie znam wszystkich grajków z młodej ekstraklasy,przyznaje.
Co nie zmienia faktu ze ten cały raport z meczu na oficjalnej jest o dupe rozbic

Do góry
#2566072 - 25/08/2008 18:50 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: wHiTe_StAr]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
http://sport.onet.pl/0,1248711,1812809,wiadomosc.html

Ja już pobrałem 1.55 na Barcę. Nawet bez tych osłabień Wisły zagrałbym gości. Różnica klas po prostu.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, Sony, alfa, Akhu, burbon, Ojro), 3151 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582319 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25