Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2569307 - 27/08/2008 01:58 Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL


;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2574793 - 29/08/2008 22:11 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: Gaske]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Valencia-Mallorca

Valencia :

Blamaz w Madrycie(prowadzenie 1-0 i Real grajacy w 10 strzela bramke, nastepnie 3 kolejne grajac w 9) spowodowal, ze dramat Los Che z zeszlego sezonu wciaz trwa.

Nowy, mlody i bardzo ambitny trener Unai Emery - kojarzony przede wszystkim z Almeria, ktory byl blisko wprowadzenia jej do pucharow, ma za zadanie odbudowac wielka Valencie.

Udalo sie zatrzymac trzon druzyny z Davidem Villa na czele.Jesli chodzi o transfery wyglada to poki co przecietnie: przyszedl Pablo Hérnandez z Getafe oraz Renan, ktory byc moze niedlugo wyprze Hildebranda, z wypozyczenia wrocili Manuel Fernandes oraz Asier Del Horno.Bardzo prawdopodobne, ze wieksze pole manewru w linii ataku da Milito, ktorego pozyskania Los Che sa bardzo blisko.

Odeszli Canizares, Mora, Caneira, Gavilan oraz Arizmendi a wypozyczeni zostali Banega, Niguez oraz
Estoyanoff.


Mallorca :

Mocno przebudowany zespol.Na pierwszy ogien poszedl krol strzelcow PD zeszlego sezonu, Guiza, ktory wybral Turcje i gre w Fenerbahce.Odeszli takze Gutierez, F. Navarro oraz Ibagaza.Natomiast do nowych nabytkow mozna zaliczyc : Aduriz(Bilbao), Josemi(Villareal), Marti(Sevilla), Alhassane Keita(Al-Ittihad), Ayoze(Santander), Corrales(Osasuna), Callejón(Real Madryt).Wypozyczono takze Clebera Santane oraz Jurado z Atletico Madryt.


W moim przekonaniu Mallorce w tym sezonie czeka ciezkie zadanie i walka o utrzymanie, sklad z pewnoscia slabszy niz rok temu, nowi zawodnicy potrzebuja czasu na zgranie i sadze, ze z Mestalla wyjada "na tarczy".


Valencia @1.75 7/10


a na niedziele dubel nie do zniszczenia Atletico+Barcelona @2.25 ... stawka bliska maksymalnej

Do góry
#2577673 - 31/08/2008 01:59 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Witam !

Ostatnio kompletnie brakuje mi czasu, ale I kolejki sobie nie odpuszcze.

Numancia - Barcelona 1X
Kurs : 2,50
Stawka 7/10

FCB kompletnie nieprzygotowana do sezonu, beznadziejna koncepcja Guardioli, by na lawke wsadzic kilku kelnerow z Barcy B (Pedro jest szczegolnie "grozny", zwlaszcza jak w Gamperze i z Wisla strzelal w ...auty, "skutecznosc i mobilnosc" Pique wszyscy widzieli).
Xavi goni resztkami, Messi bez urlopu, Alves zagubiony, podobnie Keita.
Do tego slaby Heniek i osamotniony,a do tego pod forma, Etoo.
O bramkarzu nie wspomne.

Reasumujac, mozna sie smiac, ale w moim pojeciu Barca w tym sezonie powalczy o ...puchar UEFA, bo o "czworke" bedzie bardzo ciezko.

Naprawde nie przypuszczalem,ze moze byc gorzej niz za Ryja, a na to sie niestety zanosi.

Na slaba Barce czeka powracajaca do PD Numancia i jak buki daja na to, ze beniaminek nie przegra taki kurs, to trzeba brac, a nie sugerowac sie nazwami, bo na dzis takiej roznicy klasy i poziomu nie widac.

Deportivo - Real 2
Kurs : 2,10
Stawka : 7/10

Real jest silniejszy niz rok czy 2 lata temu, zdecydowanie silniejszy.
Dzis moze wystawic 2 rownorzedne jedenastki i obie moglyby zdominowac ta lige.
Jezeli po tym sezonie Real nie obroni mistrza to bedzie to dla mnie sensacja.
Moze i smutne jak dla kibica Barcy, ale prawdziwe.
Nie zachwycam sie Realem po meczach w Superpucharze Hiszpanii czy Trofeum Santiago Bernabeu.
Staram sie docenic mysl i idee budowania jeszcze silniejszej ekipy.
W Madrycie maja na to pomysl, odwrotnie niz w Barcelonie.
Kursy na wygrana Realu sa tak wysokie, bo wmieszala sie tu historia.
Na El Riazor stolecznym nie szlo, ale jutro przelamia zla passe.
Obecne Deportivo jest dla mnie jednym z kandydatow do spadku.
To ekipa slabsza niz w roku ubieglym, jesien bedzie dla nich trudna.

Za 2/10 oba typy w dublu po naprawde niezlym kursie 5,25 \:\)

Na dzis wieczor, by sie dobrze ogladalo mecz na Mestalla

Valencia - Mallorca over 2,5

Srednia stawka, tak dla podniesienia poziomu adrenaliny.

Pozdrawiam

amk

PS.Przepraszam konkursowiczow za milczenie, pamietam o nagrodach, a w sprawie II edycji postaram sie znalezc czas i pogadac z Platinim.

Do góry
#2577741 - 31/08/2008 02:18 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Chcialem zwrocic jeszcze uwage na mecz Gijon - Getafe.

Gospodarze graja bardzo ciekawa pilke, sa bardzo "napakowani" by zaistniec w tej lidze i maja wspanialych kibicow.
Getafe bez De La Reda duzo traci, moim zdaniem i raczej nie oprze sie falowym atakom beniaminka.

Wygrana Gijon po kursie 2,50 to niezly typ.
Myslalem, aby dorzucic 1X do dubla z Atletico, ale w I kolejce kursow ponizej 1,50 nie powinno sie jednak grac, tym bardziej, ze beniaminkowie lubia sprawiac niespodzianki, szczegolnie w meczach otwarcia sezonu.

I jeszcze jedno.
Czerwonej kartki szukalbym przede wszystkim w Gijon

Do góry
#2578353 - 31/08/2008 05:29 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: Amkwish]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Po czym wnosisz, ze Barcelona jest tak slabo przygotowana do sezonu? (To zadna ironia, pytam z ciekawosci)

Ja nie moge sie oprzec wrazeniu, ze na razie nikt nie wie (moze poza sztabem i samymi grajkami) jak Barcelona jest przygotowana do sezonu, ale jestes na miejscu, wiec moze wiesz lepiej...chetnie sie dowiem.

Dzieki za odp. i pozdro.

Do góry
#2578441 - 31/08/2008 06:17 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: polskignom]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
gnomik \:\) tez mnie zaciekawilo to stwierdzenie ...

ba, malo tego, jestem nieco odmiennego zdania

i z typem na Numancie nie zgadzam sie w ogole \:\)

fakt faktem, Pique to nie bedzie z pewnoscia zbyt dobry transfer, z reszta czego tutaj oczekiwac - Ferguson dobrych zawodnikow kupuje, pozbywa sie tylko "ochlapow" ...

natomiast pod zadnym wzgledem nie mozna patrzec na rewanz z Wisla, bo jak wiadomo zaliczka z pierwszego meczu pozwolila na taka a nie inna gre - nonszalancje pod bramka Pawelka, gre na stojaco i ... minimalna porazke \:\)

jak dla mnie Barca jutro strzela minimum 2,3 gole ... i z pewnoscia nie traci 3,4

spodziewam sie jutro zupelnie innego zespolu niz ten, ktory przegral 1-0 w Krakowie

Do góry
#2578493 - 31/08/2008 07:10 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: bitnap]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Powiem szczerze, że dopiero po przeczytaniu artykułu na primeradivision.pl podjąłem decyzję o graniu na Barcelonę i to z dużą pewnością. Kolega wyżej ma rację nie ma co się sugerować wynikiem z Krakowa bo tak naprawdę Wisła powinna to przegrać 3,4-1 gdyby nei znakomite interwencje Pawełka i obrońców to byśmy to gładko przegrali. Barca powinna to spotkanie spokojnie wygrać ja zadam takowe pytanie czy Numancia w jakimś stopniu dorównuje Wiśle Kraków ? Odpowiedź brzmi zdecydowanie nie bo to jest różnica klas. Numancia w tym sezonie to jest taka druga Jagiellonia czy ŁKS z naszej ligi, które wymieniają kilkunastu zawodników. Z Numancii odeszli najlepsi graczei uzupełnili tylko skład żeby mieć kim grać czy taka drużyna ma szansę w starciu z wielką Barceloną raczej nie. Radzę przeczytać artykuł na primeradivision.pl który wszystko wam powie

Do góry
#2578495 - 31/08/2008 07:18 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: grzesol]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Wisla i Numancia - roznica klas? Hola hola.

Barcelonie sie jeszcze nie udalo wygrac w Numancii, to trudny stadion, w dodatku beniaminek...mecz nie bedzie latwy, a ja jutro 1x2 odpuszcze, by sie przekonac o rzeczywistym przygotowaniu Barcelony.

Natomiast na over sie chyba skusze...jakos smierdzi mi tu otwarta gra gospodarzy, a tego Barcelona w nawet bardzo slabej formie nie zmarnuje...

Do góry
#2578819 - 31/08/2008 15:43 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

natomiast pod zadnym wzgledem nie mozna patrzec na rewanz z Wisla, bo jak wiadomo zaliczka z pierwszego meczu pozwolila na taka a nie inna gre - nonszalancje pod bramka Pawelka, gre na stojaco i ... minimalna porazke \:\)


Jezeli uwazasz, ze ja typuje 1X Numancii na podstawie meczu Barcy w Krakowie to...nie mam pytan \:D

Nie chce sie wiecej rozpisywac, ale stawianie w I kolejce po kursach to nie dla mnie, tym bardziej, ze kursy w druga strone sa bardzo zachecajace.

Moze i FCB uda sie wygrac w Numancii, ale nawet wtedy podtrzymuje opinie ,ze ten sezon, a szczegolnie jesien bedzie dla Barcelony dosyc przykry.
Jako fana Barcy wcale mnie to nie cieszy, ale trzeba wziac pod uwage fakty.

Do góry
#2578820 - 31/08/2008 15:51 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: Amkwish]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ale jakie te fakty?

Do góry
#2578854 - 31/08/2008 17:13 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: polskignom]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Barca jest słaba i z tym sie zgadzam..żaden z zawodników nie gra na swoim optymalnym poziomie co było widać w meczach przed sezonem a przecież przeciwnicy byli tragiczni..Alves gra 15 % tego co wcześniej... Xavi gra jak zawsze najlepiej ale nie wiem jak długo jeszcze pociągnie przecież nie miał prawie wcale przerwy...messi pewnie swoje zagra ale akurat on jest zawsze lepszy w pucharach niż lidze..dochodzi obniżający loty Abidal i nonszalancja Eto i Henrego i nie wiem czy naładowana Numancia coś nie urwie..

Do góry
#2578911 - 31/08/2008 18:16 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: mirekinter]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
drogi Panie Michale,

najwyraźniej nie wszyscy podzielają Pańskie zapatrywania dotyczące rozpoczętego w dniu wczorajszym sezonu w PD, pozwalam sobie wkleić kursy, jakie wystawiło kilku bukmacherów odnoście szans na wygranie sezonu

pozdrawiam i życze wysokich wygranych
Robert

FC Barcelona 2.25
Real Madrid 2.30
Sevilla FC 21.00
Valencia CF 26.15
Villarreal CF 36.00
Atletico Madrid 36.00
Getafe 301.00
Deportivo La Coruna 301.00
RCD Espanyol 351.00

Do góry
#2578914 - 31/08/2008 18:21 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: robak50]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Po jakich meczach wnosicie, ze ta Barcelona slaba? Bo nie wiem...Gamper, gdzie co pol godziny pol skladu sie zmienialo? Wisla, ktora dostala czworke z Barcelona grajaca na 5% swoich mozliwosci, czy w Krakowie, gdzie chlopaki biegali tak, zeby krzywo nie stanac?

Ja ogladalem mecz z Fiora, wyjazdowy, towarzyski z badz co badz wymagajacym rywalem na podobnym poziomie przygotowan i wygladalo to calkiem sympatycznie.

Zobaczymy co przyniesie sezon, ale to, ze do LM w przyszlym sezonie Barcelona wejdzie bez problemu, to dla mnie peffka.

Do góry
#2578915 - 31/08/2008 18:21 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: Amkwish]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: amkwish
Chcialem zwrocic jeszcze uwage na mecz Gijon - Getafe.

Gospodarze graja bardzo ciekawa pilke, sa bardzo "napakowani" by zaistniec w tej lidze i maja wspanialych kibicow.
Getafe bez De La Reda duzo traci, moim zdaniem i raczej nie oprze sie falowym atakom beniaminka.

Wygrana Gijon po kursie 2,50 to niezly typ.
Myslalem, aby dorzucic 1X do dubla z Atletico, ale w I kolejce kursow ponizej 1,50 nie powinno sie jednak grac, tym bardziej, ze beniaminkowie lubia sprawiac niespodzianki, szczegolnie w meczach otwarcia sezonu.

I jeszcze jedno.
Czerwonej kartki szukalbym przede wszystkim w Gijon



i jeszcze kursy na "relegation"

Real Sporting de Gijon 1.80
Recreativo de Huelva 2.00
CD Numancia 2.10
Malaga CF 2.25
Real Valladolid 3.25
C.F. Almeria 5.00
Osasuna 5.50
Real Mallorca 7.00
Athletic Bilbao 7.50


co i tak nie zmienia faktu że zagram na Gijon korzystając z Pańskiej rady, albowiem niejednokrotnie dobrze na tym wyszedłem, mój rachunek bankowy jeszcze lepiej

Do góry
#2578974 - 31/08/2008 19:29 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: polskignom]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: polskignom
Ale jakie te fakty?


No nie da człowiekowi odpocząć \:\)

Juz się robi, przy czym zaznaczam, że są to wyłacznie moje osobiste przemyślenia podparte obserwacjami i wymianą podladów z innymi socios.

Zacznijmy od porównań z poprzednim sezonem, który dla Barcy nie był, jak wiemy, udany.

1)Sytuacja w klubie zdecydowanie gorsza, bardzo zła.
Laporta wisi na włosku, dymisje 6 wiceprezydentów czekaja na rozpatrzenie.
Chodza słuchy o nie całkiem "prawej" kasie, z której płacono niektórym grajkom premie (!), w czasie gdy ci symulowali kontuzje.
Co w tym jest, bo FCB bardzo ostrożnie wydawała kasę na transfery, doskonale wiedząc, ze braki w zespole są duzo wieksze niż czynione zakupy.
Szczęście, ze znalazł sie frajer i kupił Ronaldinho, ale i tak poskapiono pieniedzy na sfinalizowanie transferu Garaya (wielki bład, a mieli prawo pierwokupu).
Dziwne, ale Pep robi teraz za człowieka Laporty,a to mu niestety nie pomaga.
Może się okazać, ze niedługo ktos zdejmie grubą warstwę mułu i odkryje smietnik, o jakim wielu sie jeszcze nie śni.
Wydrukowany remis z Alcoyano, na chama robiona wygrana z Boca to tylko niektóre z elementów układanki, która po złożeniu w całość moze bardzo zaszkodzić image FCB.

2)Preparacion fisica była w ubiegłym sezonie pod psem, Barca okresowo bardziej przypominała oddział urazowo-ortopedyczny niż klub (najwiecej kontuzji kolan i kregosłupa w lidze).
Preparatorzy zostali, metody, jak sądzę, sie nie zmieniły.
Nie wiadomo co dzieje sie z Xavim, ktory juz podczas ME schodził do szatni.
W braki kondycyjne to ja nie uwierzę, a o ewentualnym urazie brak jakiejkolwiek informacji.
Yaya Toure....zobaczcie jak sie rusza ten facet i porównajcie go z tym samym graczem sprzed dokladnie roku.
Informują o przepuklinie rdzeniowej i....zawodnik gra, a wiec znowu cos tu nie gra.

Teraz najważniejsze - SKŁAD

a)Bramkarz ten sam ,tak samo "dobry" jak zawsze, zmiennik na 3 ligę, o dobrego bramkarza sie nie starano

b)Obrona

Miało byc wzmocnienie na prawej, ale Alvesowi nie daja grac tego, co potrafi najlepiej.
Facet jest jakis bojaźliwy, nie uderza z dystansu, nie ma ciagu do przodu - syndrom Zambrotty gotów sie powtórzyć.
Na lewej Abidal bez zastrzeżeń, choć z moich obserwacji wynika, ze im dłużej gra w FCB, tym bardziej jest słabszy motorycznie, tak mi sie wydaje.

Na srodku Puyol, zmeczony sezonem ,pamietajmy ,ze to był jego 1 sezon po powaznej operacji.
Sam nie udźwignie, popełnia sporo błedów, na ME był słabszy niz Marchena ,w LM Brozek zabrał mu piłke jak dziecku.
Carles ponizej pewnego poziomu jednak nie zejdzie, ale bez wsparcia nie da rady.
Kto ma go wesprzeć ?
Kontuzjowany Milito czy drewniany Pique, a może Marquez, który jest cieniem samego siebie.

W pomocy Barca ma Messiego (ciekawe czy od razu po Pekinie błysnie formą, bo mam watpliwości),Xaviego, któremu cos chyba jednak dolega, Iniestę ,który jest duzo słabszy niz rok temu.
Rok temu duzo lepszy Iniesta był zmiennikiem, teraz jest pewniakiem do składu.
Silniejsza wiec ta pomoc czy nie ?
Dodajmy defensywnego pomocnika.
Chory Toure i nie mogący sie odnaleźć Keita.
Acha ,jest jeszcze Hleb !
Brawo ,panie Wenger ,pan wie kiedy sie pozbyc zawodnika nie rokujacego perspektyw.

Atak to z koniecznosci (bo przecie chcieli go sprzedać) Eto'o i nie czujacy tej gry Heniek, w dodatku borykajacy sie z urazami.

Porównajcie Barcę na dziś z drużyną, która była rok temu, gdy wygrywała z Sevilla w porywajacym meczu, ale...w I kolejce remisowała jednak w Santander 0:0, pomimo ,ze Racing grał 65 minut w "10" (czerwona kartka Smolarka).

4)Ławka

Barca nie ma zmienników.
Pomysł Guardioli, by wprowadzić do druzyny połowę Barcy B bedzie dla Niego smiertelny.
To sa zawodnicy na 3 ligę, perły z Barcy B juz wcześniej wygarnął Rijkaard, a talenty nie rodzą sie na kamieniu.
Oprócz pupili Pepa na ławce pozostają Eidur i Bojan.
Strach pomysleć, jak kartki i kontuzje wytną Guardioli 3-5 podstawowych graczy, nie bedzie miał ich kim zastapić.

Ja nie zyczę źle Barcelonie tylko....bukom

W związku z tym staram sie szukać predykcji po opłacalnych kursach, a nie walić "pewniaki", patrząc na nazwy drużyn.

Dlaczego to Numancia ma sie położyć, bo przyjeżdża wielka Barca.
To Wisła niepotrzebnie sie położyła i przestraszyła, ale mentalność polskich drużyn zawsze była pod psem.

I na koniec.
Jezeli dzis buki dają zakłady na mistrza Hiszpanii i w tych zakładach wyceniają real niżej od Barcy to nalezy kochanym bukom życzyć, aby zatrudniali wiecej takich pajaców, jako analityków. \:\)

Sezon ma 38 kolejek ,różne rzeczy moga sie zdarzyć ,ale brak zaplecza nie pozwoli Barcelonie zdetronizować Realu, cudów nie ma.

Robak, jak mozez to nie pisz do mnie per pan ,ok ? \:\)

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych PD i zycze samych trafnych typów

Na pozegnanie propozycja za średnia stawkę :

Atletico - Malaga over 2,5

i na złość Bitnapowi \:\)

Atletico - Malaga 2 (DNB) za mała stawkę.....No offence ,hehehe

Do góry
#2579021 - 31/08/2008 19:49 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: robak50]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Dziwi mnie traktowanie Barcy w kategoriach słabo przygotowanego zespołu. Moim zdaniem pod względem fizycznym Barca będzie się prezentowała lepiej niż w zeszłym sezonie. A czy zaprezentują się jako zgrany zespół, czy zgrali się ze sobą, dzisiejszy mecz pokaże. Wydaje mi się, że Pep wciąż nie wie kto zagra w pierwszym składzie. Nie ma co patrzeć na Pedro, bo ten to raczej pogra sobie..., ale w Pucharze Króla. Pique również będzie kimś w stylu Oleguera w poprzednich latach, a więc zmiennikiem. To również tyczy się Kiety i Hleba. Trzon na razie będzie więc zdeczka inny niż każdy sobie wyobraża. A co do tego meczu, to jest wszystko możliwe, choć coś mi mówi, że Barca rozpocznie dobrze sezon.

Za to dziwi mnie takie pisanie o Realu, że jest 2 razy mocniejszy. Po pierwsze dla Depor Real jest rywalem nr 1 i jak zwykle będą gryźć trawę. Po drugie pisząc, że jakiś zespół nie ma pomysłu na grę to śmiało można to odnieść do Realu. W pre sezonie zupełnie nie imponowali, grali piach. Co prawda ostatnio odprawili w dwumeczu Valencię, ale to już nie ta Valencia co kiedyś. Real wygrał po prostu z dużo słabszym zespołem po męczarniach.

Do góry
#2579049 - 31/08/2008 20:18 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: Amkwish]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
amk twoja kasa, wiec robisz z nia co zechcesz

tylko nie rozumiem pojecia "walic pewniaki,patrzac na nazwy druzyn"

jesli uwazasz, ze Malaga ma lepszy sklad od ekipy z Madrytu a odprawienie Schalke w LM z wynikiem 4-0 to przypadek ... to ok \:\)

jesli chodzi o mnie dzis gram dubla ATM+Barca, Seville, Villareal oraz ... Real, choc tutaj akurat nie jestem az tak pewien wyniku

Depor ma spore problemy z zestawieniem linii defensywnej na dzisiejszy mecz(Pablo pauzuje przez 8tyg., Barragan takze leczy kontuzje i raczej zobaczymy go na boisku dopiero w 2009r., Pable Amo natomiast ma problemy z achillesem). Jakby tego bylo malo do Newscastle uciekla ostoja defensywy, Coloccini, natomiast do Arabii Saudyjskiej przeprowadzil sie skrzydlowy Wilhelmsson.Ponadto poza skladem jest 5 zawodnikow, ktorzy otwarcie przyznaja ze na El Riazor grac zwyczajnie nie chca(Bodipo, Aouate, Taborda, Munua oraz Jairo)

w Realu tez spore braki : Sneijder kontuzjowany, vdV banicja za czerwo w SPH, takze Robinho, o ktorego wciaz walczy Chelsea jest poza kadra

Przewidywane składy:

Deportivo: Aranzubia - Laure, Lopo, Zé Castro, Filipe Luis - Sergio, De Guzmán - Juan Rodríguez or Pablo Álvarez, Valerón or Verdú, Guardado - Mista or Riki.
Real Madrid: Casillas - Sergio Ramos, Pepe, Heinze, Marcelo - Diarra, Guti, Higuaín, Robben – Raúl, Van Nistelrooy

co ciekawe Real przez ost. 5 lat regularnie co sezon z El Riazor wracal z niczym ...

Do góry
#2579098 - 31/08/2008 20:47 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Dreju \:\) tez jestem daleki od stwierdzenia, ze Real w tym sezonie jest druzyna 2x lepsza od Barcy

vdV jest dalej zupelnie zagubiony, bez formy i nie bardzo radzi sobie z rola prawdziwego playmakera(zaczelo sie jeszcze w HSV, kontynuowal to na ME i potwierdza to poki co w Realu), Robben nie blyszczy ba, jest nawet pod forma, Sneijdera czeka nieco dluzsza pauza - jesli jeszcze Chelsea dogada sie z Robinho, moze zrobic sie nieciekawie - o Gago nawet nie wspomne, wg mnie jest zwyczajnie zbyt slaby ...

z pewnoscia Diarra w formie, jaka teraz prezentuje, jest nie do zastapienia i dzisiaj bardzo licze na jego dobra gre

do obrony wiekszych zastrzezen nie mam

natomiast obawiam sie strasznie o gre formacji srodkowej w ofensywie i ogolnie cala gre ofensywna ...

oby niepotrzebnie

Do góry
#2579114 - 31/08/2008 20:56 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: bitnap]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Robben w rewanżu Superpucharu był najlepszy na boisku. Wiele świetnych rajdów i wiele sił włożył w ten mecz ale był bardzo aktywny. To był jego najlepszy mecz w barwach Realu. W pierwszym meczu z Valencią też zaliczył asystę i zrobił więcej w końcówce niż Robinho przez cały mecz.
Vaarta nie ma co oceniać bo zagrał jeden mecz i w następnym wyleciał już w 1 połowie. Widać, że Ruud w formie bo zaczął strzelać bramki od samego początku. Real wydaje się być w dobrej dyspozycji na początek i na pewno dzisiaj będą chcieli przełamać klątwę i wygrać po kilkunastu latach z Deportivo na wyjeździe.

Do góry
#2579160 - 31/08/2008 21:20 Re: Primera Division - 1. kolejka [ 30/31.08 ] [Re: pescar]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
najlepszy mecz w barwach Realu ? polemizowalbym ;\)

pierwszego meczu nie ogladalem, rewanz i 2 sparingi natomiast tak i az tak bym go nie chwalil, owszem pracowitosci i checi odmowic mu nie mozna, ale uwazam, ze nie jest w najwyzszej dyspozycji ...

a co do Robinho, po tym co mozna wyczytac, chyba pomieszalo mu sie troche w glowie podobnie jak CR

tyle, ze temu po rozmowach z AF przemowiono do rozsadku, natomiast Brazylijczyk chyba wypial sie d... i juz mysli o trykocie Chelsea

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, alfa, Lukasz111, igea23, Sensei), 3547 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49