Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#642657 - 21/08/2006 10:17 Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Nowy sezon czas zacząc:
www.lfp.es

27/08 17:00 Espanyol - Gimnastic
27/08 17:00 Deportivo - Zaragoza
27/08 17:00 Recreativo - Mallorca
27/08 17:00 Real Madrid - Villarreal
27/08 17:00 Sevilla - Levante
27/08 17:00 Athletic Bilbao - Real Sociedad
27/08 17:00 Valencia - Betis
27/08 17:00 Santander - Atletico Madrid
27/08 17:00 Osasuna - Getafe
28/08 17:00 Celta Vigo - Barcelona

Do góry
Bonus: Unibet
#642658 - 25/08/2006 23:47 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Player Offline
newbie

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 35
Co myślicie o meczu Sevilla - Levante? Sevilla ma dobrą ekipę i gra ładny futbol co pokazali dzisiaj w meczu o Superpuchar Europy z Barcą. A Levante to beniaminek i cyz już w 1. kolejce by miał odebrać punkty Sevilli? Chyba nie. Myślę że można dawać 1 o ile Sevilla nie będzie miała w nogach meczu z Barcą sprzed 2 dni. A wy co na to? Pozdro

Do góry
#642659 - 26/08/2006 07:03 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Ja raczej bym to odpóścił. Jak grali 2 dni wczesniej cięzki mecz chociaż wygrany 3:0 to sił zostawili sporo i może zlekceważą rywala tak jak Barcelona lub zabraknie si bo to dopiero początek sezonu.

Do góry
#642660 - 26/08/2006 07:50 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Witam!!!
Na poczatek sobotnie spotkanko:

Valencia - Betis
Już chyba nikt nie ma wątpliwości jaka liga jest najsilniejszą na Starym Kontynencie. Liga Mistrzów oraz Puchar UEFA, które padły łupem hiszpańskich drużyn (kolejno FC Barcelony i FC Sevilli) sprawiły, że z tym większą niecierpliwością czekałem na rozpoczynający się 79. sezon Primera Division. Jednak moją euforię nieco stłumił fakt, iż w najbliższą sobotę odbędzie się zaledwie jedno spotkanie..., ale za to jakie! Na Estadio Mestalla naprzeciw siebie staną jedenastki Valencii i Betisu. „Che” w letnim okienku transferowym nie próżnowali i skutecznie przewietrzyli kadrę. Na miejsce starych (Carboni, Rufete), bądź też wypalonych zawodników (Kluivert, Aimar, Mista) ściągnęli perspektywicznych (Joaquin, Del Horno, Gavilan, Andrade, Tavano, David Silva), tudzież mających sobie coś do udowodnienia (Morientes) piłkarzy. W ten oto sposób zebrano jedenastkę nieprzeciętną: pewną w defensywie (dowodzoną przez Marchenę i Canizerasa wspieranych przez Andrade, Miguela i Del Horno), z doskonałymi rozgrywającymi (Albelda, Baraja) i najlepszymi skrzydłami świata (Vicente – Joaquin, o ile ten pierwszy w końcu będzie zdrowy) oraz skuteczną w ataku (oto postarają się wspomniani Morientes z Tavano, którym drogę będzie wytyczał vice-król strzelców ubiegłego sezonu – Davida Villa). Niestety tyle samo dobrego nie można powiedzieć o Betisie. Andaluzyjczycy prócz straty swojego najlepszego zawodnika Joaquina muszą uporać się z nie najlepszą atmosferą panującą w drużynie po tym, jak władze klubu zażądały 1 miliona euro odszkodowania od Ricardo Oliveiry, za spóźnienie z powrotu z wakacji. Jakby tego było mało na panewce spaliły próby sprowadzenia wartościowych wzmocnień i zamiast Klasnica, czy Duschera, drużynę póki co zasilili jedynie Damia i Romero. Co więcej z pewnością mało optymistycznie nastraja fakt, iż na 13 ostatnich meczy na Mestalla Betis przegrał 10 zaledwie 3 remisując. Reasumując dobra forma Valencii (pokonanie w eliminacjach Ligi Mistrzów Salzburga oraz niezłe wyniki w grach towarzyskich) plus solidne wzmocnienia kadry „Che” muszą zaowocować punktami. A te w najbliższej kolejce w komplecie zostaną na Mestalla.
Mój typ: 1

Do góry
#642661 - 26/08/2006 07:57 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Player Offline
newbie

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 35
Co do Sevilli. Niby w ofercie jest że grają w niedziele ale na jednej stronce w necie pisze że grają we wtorek. Tak samo z Barcą niby mieli grać w niedziele a grają w poniedziałek. Więc gdyby Sevilla grała we wtorek po kilku dniach odpoczynku to myślę że można grać na nich w meczu z Levante. Bo jeżeli chcą coś osiągnąć to nie mogą tracić punktów już na początku sezonu z takim Levante tymbardziej u siebie. Więc jeszcze raz co o tym myślicie? I kiedy oni w końcu grają? Pozdro

Do góry
#642662 - 26/08/2006 08:02 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Faktycznie. Barcelona gra w Poniedziałek o 21:00 nawet transmisja na Canal+Sport.
A Sevilla we wtorek też o 21 ale nie ma transmisji w Canal+

Do góry
#642663 - 26/08/2006 08:55 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Player Offline
newbie

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 35
No właśnie czyli mają czas na odpoczynek i powinni sobie poradzić u siebie z Levante. Racja?

Do góry
#642664 - 26/08/2006 21:32 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Jack_Sparrow Offline
journeyman

Meldunek: 25/08/2006
Postów: 52
Bede tu podawal swoje progonozy na jedna z najciekawszych lig do grania ze wzgledu na zawsze wysokie kursy.Mam nadzieje ze pomoge czasami sie zdecydowac,niedzecydowanym ktory mecz warto zagrac.

RACING SANTANDER : ATLETICO MADRYT godz.19:00

Nie przypadkowo umieszczam ten mecz na pierwszym miejscu poniewaz wydaje sie to spotkanie najciekawszym do grania w 1 kolejce Premiera Division.
W tym sezonie raczej w Racingu nic sie nie zmieni jesli chodzi o gre,raczej czeka ich walka o utrzymanie w tym sezonie mimo iz oczywiscie włodarze klubu i kibicie maja duza nadzieje ze w koncu sie to zmieni,ale jest to malo prawdopodobne chodzby ze wzgledu na mały budżet klubu i co za tym idzie slabe transfery(napastnik Pedro Munitis z Deportivo,bramkarz Juan Calatayud z Malagi,obronca Ruben z Realu Madryt)to są główne transfery ktore raczej nie spełnią pokładanych moim zdaniem w nich nadzieji.

Jesli chodzi o zespol gosci Atletico to jest to druzyna calkiem inna on gospodarzy pod wieloma aspektami chodzby potencjalem czy finansami oraz celami na przyszly sezon.Głowne wzmocnienia to:(Argentyńczyk Sergio Aguero majacy zaledwie 18 lat a juz zakupiony za 23 mln euro przez Atletico,a takze mniejsza zakupy ale rownie dobre Costinha oraz Seitaridis)jesli dodamy do tego takie nazwiska jak Petrov,Torres,Kezman,Mista czy Luccin mamy naprawde dobry sklad jesli chodzi o potencjal kadrowy bo jednak czasami róznie to wyglada na boisku ale mysle ze pod okiem nowego szkoleniowca Meksykanina Javiera Aguirre ktory w poprzednim sezonie prowadzil Osusaune Atletico zdoal ten mecz wygrac.

Kontuzje:
Altetico(Galleti,Maxi Rodriguez)
Racing -------------------------
H2H poprzedniego sezonu:
Atletico 2:1 Racing
Racing 0:1 Atletico

typ 2 kurs 2.30 8/10

---------------------------------------------------------------

ATHLETIC BILBAO : REAL SOCIEDAD 21:00

Na dzien dobry mecz derbowym,a jak wiadomo derby to zawsze troszke loteria ale wydaje mi sie ze nie w tym wypadku.Zespol Bilbao na wlasnym boisku jest znakomity i nie raz juz potwierdzil ze trzeba sie sporo napocic i miec nie lada dobry zespol aby polwaczyc o korzystny rezultat w twierdzy Bilbao,a juz nawet do takich zespolow nie nalezy Sociedad ktory jest zespolem przecietnym i raczej jak Bilbao jak juz szukaja punktow to na wlasnym terenie.Zespol Sociedadu nie zosal specjalnie wzmocniony:(bramkarz Andres Bravo,pomocnik Diego Rivas,pomocnik Gerardo,obronca Juanito ,napastnik Fabio Felicio) do tego powraca po długich kontuzjach Mikel Aranburu oraz Darko Kovacevic,sporo nowych twarzy ale raczej sa to zmiennicy,wiekszosc zawodnikow bedzie siedziec na ławce,a niewiadoma jest forma Koacevica i Aranburu.

Zespol Bilbao specjalnie od tamtego sezonu sie nie zmienil oczywiscie dokonano pewnych zakupów ale podobnie jak w przypadku Sociedadu sa to zwodnicy na ławke z ktorych moze jakis zabłyszczy gdy wejdzie na boisko:( obronca Josu Sarriegi, pomocnik Javi Martinez i pomocnik Igor Gabilondo który gral do niedawna wlasnie w Sociedad.)Nie zapominajmy o takich zawodnikach w składzie jak Urzaiz,Etxeberria,Yeste,Gurpegi czy Tiko,minusem tej druzyny moze byc fakt iz odszedl trener Javier Clementa a zastapil go trener druzyny rezerw,ale podobno swietnie sobie radzil i dlatego dostal szanse poprowadzenia pierwszej druzyny.

Kontuzje:
Bilbao------------
Sociedad-(Skoubo,Gaizka Garitano,Igor Jauregi,Mikel Gonzalez zwieszony za kartki)
H2H:
Od 5 lat Sociedad nie zdobyl nawet jednego punktu w Bilbao.

typ 1 kurs 2.00 5/10


---------------------------------------------------------------


DEPORTIVO LA CORUNA : REAL ZARAGOZA 19:00

Trudny mecz to wytypowania ale kurs jest poprostu tak zachęcający ze wstyd nie grac.Zespol Deportivo juz stracil swoje lata swietlnosci i chodz trzyma jeszcze jako taki poziom gry to juz nie jest postrachem dla rywali i kazdy kto przyjedza na ich stadion ma duze szanse wywiesc 3 ptk,a zwlaszcza taki zespol jak Real Zaragoza ktory dyspoznuje znakomita ofensywą.Deportivo praktycznie nikim sie nie wzmocnilo a ich sile tworza zawodnicy juz bardzo zwiazani z klubem tacy jak Valeron,Tristan czy Duscher a to bardzo niewiele.

Jesli chodzi o Zaragoze to zespol ten juz w poprzednim sezonie pokazal na co ich stac i w tym mysle ze nie bedzie inaczej bo graczy o znakomitej renomie im nie brakuje mozna tu przytoczyc takie nazwiska jak Ewerthon,Pablo Aimar nowy nabytek z Valenci,Diego Milito,D'Alessandro rowniez nowy nabytek,Sergio,Celades,Juanfran naprawde znakomity zespol i mysle ze w tym roku moze spoto namieszac w Premiera Divison a zacznie od wywiezienia 3 ptk z La Coruny.

H2H:
W tamtym roku dwa remisy po 1:1 mysle ze w tym sezonie czas na zwyciestwo ktorejs z druzyn licze ze bedzie to ZARAGOZA.

typ 2 kurs 3.60 5/10


Mam nadzieje ze troszke pomoglem tymi analizami w podjeciu przez was decyzji i nie bania sie pierwszym kolejek bo czasami na nich mozna najwiecej zarobic.

Uwazal bym z graniem na Osausune z Getafe i na granie przeciwko beniaminką bo nie graja one z silnymi druzynami Espanyol Barcelona bardzo oslabiony w ataku nie zagra Tamudo ktory tworzy gre ofensywna takze kto wie czy nie under bo beniaminek raczej nastawi sie defensywnie i bedzie chcial ugrac chociaz 1 ptk


Powodzenia!

Do góry
#642665 - 27/08/2006 08:41 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
A czemu nikt nie ma nic do powiedzenia o 1 meczu królewskich :P

Real podejmuję dzis Villareal, kurs zachecajacy 1.55(sts) mysle ze smialo mozna grac, Real ma cos do udowodnienia w tym sezonie, zwlaszcza swoim fanom, zakupy jakie poczynili maja w tym im dopomoc (wiadome8)). Dla odwazniejszych proponuje grę gospodarza z handicapem.

Do góry
#642666 - 27/08/2006 08:49 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

DEPORTIVO LA CORUNA : REAL ZARAGOZA 19:00

Trudny mecz to wytypowania ale kurs jest poprostu tak zachęcający ze wstyd nie grac.Zespol Deportivo juz stracil swoje lata swietlnosci i chodz trzyma jeszcze jako taki poziom gry to juz nie jest postrachem dla rywali i kazdy kto przyjedza na ich stadion ma duze szanse wywiesc 3 ptk,a zwlaszcza taki zespol jak Real Zaragoza ktory dyspoznuje znakomita ofensywą.Deportivo praktycznie nikim sie nie wzmocnilo a ich sile tworza zawodnicy juz bardzo zwiazani z klubem tacy jak Valeron,Tristan czy Duscher a to bardzo niewiele.

Jesli chodzi o Zaragoze to zespol ten juz w poprzednim sezonie pokazal na co ich stac i w tym mysle ze nie bedzie inaczej bo graczy o znakomitej renomie im nie brakuje mozna tu przytoczyc takie nazwiska jak Ewerthon,Pablo Aimar nowy nabytek z Valenci,Diego Milito,D'Alessandro rowniez nowy nabytek,Sergio,Celades,Juanfran naprawde znakomity zespol i mysle ze w tym roku moze spoto namieszac w Premiera Divison a zacznie od wywiezienia 3 ptk z La Coruny.

H2H:
W tamtym roku dwa remisy po 1:1 mysle ze w tym sezonie czas na zwyciestwo ktorejs z druzyn licze ze bedzie to ZARAGOZA.

typ 2 kurs 3.60 5/10


O tej samej drużynie rozmawiamy? W Deportivo nastała rewolucja kadrowa. Nowy trener, Joaguin Caparros totalnie przebudował zespół - aż 13 piłkarzy pożegnało się z El Riazor, a aż 11 podpisało kontrakt z klubem z La Coruny: Rodri, Barragan, Estoyanoff, Cristian Hidalgo, Riki, Juan Rodriguez, Lopo, Bodipo, Arbolea, Verdu, Aouate. Narazie Deportivo świetnie prezentuje się w sparingach, gdzie pokonało 3:0 Nacional i 3:1 Milan.

Do góry
#642667 - 27/08/2006 09:15 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

A czemu nikt nie ma nic do powiedzenia o 1 meczu królewskich :P

Real podejmuję dzis Villareal, kurs zachecajacy 1.55(sts) mysle ze smialo mozna grac, Real ma cos do udowodnienia w tym sezonie, zwlaszcza swoim fanom, zakupy jakie poczynili maja w tym im dopomoc (wiadome8)). Dla odwazniejszych proponuje grę gospodarza z handicapem.




Tu bym polemizował,bo czy kurs 1.55 jest rzeczywiście zachęcający?i to z takim przeciwnikiem jak Villareal?Jak dla mnie za mały.Real rzeczywiście się wzmocnił i co nie mniej ważne pozyskał świetnego trenera.Myślę że dzięki Capello ten sezon może w końcu być dla Realu udany.Przypuszczam jednak że zanim drużyna się "dotrze" moze to potrwać i póki co nie grałbym gołej 1.Osobiście puszczę overa za 1.75.Villa to naprawdę mocny i poukładany zespół,zapewne chcący zmazać blamaż z pucharu Intertoto.To również zespół,który nie przestraszy się galacticos i będzie walczyć jak równy z równym.Pamiętacie ostatni,jakże emocjonujący mecz pomiędzy tymi drużynami na Santiago Bernabeu?Padł wtedy wynik 3:3 po bardzo szybkim meczu.Kto wie-może dziś będzie podobnie.

Do góry
#642668 - 27/08/2006 10:54 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Wedlug mnie Real dzis pewne WIN !!! na inaugaracje przed wlasna publicznoscia muszą zwycieżyc !!!

Do góry
#642669 - 27/08/2006 11:25 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Quote:

Wedlug mnie Real dzis pewne WIN !!! na inaugaracje przed wlasna publicznoscia muszą zwycieżyc !!!




a mi sie wydaje ze najbardziej prawdopodobny jest over 2.5, co do samego wyniku na Real jest kurs marny, Villareal nie stracilo zadnego zawodnika w przerwie letniej, a w zamian za to dokupili kilku, ja jednak bardziej od zwyciestwo Realu sklanialbym sie co do remisu, a nawet przy odrobinie szczescia do zwyciestwa Villarealu!! i wcale nie pisze tego na zalosc bo jestem kibcem Barcy!! takie moje prywatne przemyslenia!! pozdrawiam

Do góry
#642670 - 27/08/2006 11:59 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Wedlug mnie Real dzis pewne WIN !!! na inaugaracje przed wlasna publicznoscia muszą zwycieżyc !!!




Jak sie widzi takie "analizy" to trzeba szukac fajnych kursów na plus handi na Villareal.

Real Madrid - Villareal(+1,0)
1,82/Pinnacle/
5/10

Ten mecz jest hitem 1 kolejki ,mnie jednak duzo bardziej interesuje debiut Recreativo.

Huelva ma najlepsze na swiecie truskawki ,czego oczywiscie nie mozna powiedziec o piłkarzach ,ale....wszystko przed nimi
Od jakiegos czasu sledze z zainteresowaniem wiadomości ze stron zwiazanych z Recreativo i pozwalam sobie na wniosek ,ze ich optymizm na podstawy.
Determinacja ,by zostac na dłużej w Primera jest olbrzymia ,a dzisiejsi goscie moga być bezposrednim konkurentem.
Oczywiście nie mówimy dzis o spadku ,ale....gdzie Huelva bedzie zdobywac punkty jak nie u siebie i z kim ,jak nie z ekipami z "półki" wyspiarzy ?
Trzymam kciuki za udany debiut Recreativo i typuje taki handicap:

Recreativo Huelva(pk and -0.5) - FC Mallorca 2,12 /Pinnacle/
7/10

Do góry
#642671 - 27/08/2006 19:15 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Wedlug mnie Real dzis pewne WIN !!! na inaugaracje przed wlasna publicznoscia muszą zwycieżyc !!!




Jak sie widzi takie "analizy" to trzeba szukac fajnych kursów na plus handi na Villareal.

Real Madrid - Villareal(+1,0)
1,82/Pinnacle/
5/10





Brawo!A ja byłem przekonany,ze padną co najmniej dwie bramki i w najgorszym razie skontruję overka.

A swoją drogą ciekaw jestem co pokaże jutro Barsa.Czy otrząsnęli się z piątkowej porażki?I czy pokażą jakąś konstruktywną grę?Co o tym myślicie?

Do góry
#642672 - 27/08/2006 19:57 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


A swoją drogą ciekaw jestem co pokaże jutro Barsa.Czy otrząsnęli się z piątkowej porażki?I czy pokażą jakąś konstruktywną grę?Co o tym myślicie?




El Camino ,po zakończonym meczu w Monaco naszła mnie taka oto myśl :
"Teraz grubo na Barce i przeciwko Sevilli w 1 kolejce ligowej".

Do meczów blisko ,a ta mysl mnie nie opuszcza

Uważam ,że Barca wygra ,a Sevilla co najwyzej zremisuje i pod takie predykcje przejrzęjutro rano opcje z handicapami.

? Te gusta mi idea ?

Do góry
#642673 - 27/08/2006 20:24 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Zaaferowany jestem teraz MLB i nie napisałem nic o Recreativo.

No cóż,nie udało sie wygrac ,zapłacili frycowe ,ale optymizmem napawa ,że zdołali w doliczonym czasie wyrównać.

Pozwole sobie na śmiałą tezę ,że w tym sezonie "Las Fresas de Huelva" sprawia niejedną niepodziankę.

Do góry
#642674 - 28/08/2006 10:49 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Celta Vigo – FC Barcelona
Ostatni sezon był niezwykle udany dla drużyny z Galicji. Celta na końcu rozgrywek zameldowała się na 6 miejscu i była najlepsza spośród wszystkich beniaminków w Primera Division. Jednak wszystko wskazuje na to, że w obecnych rozgrywkach nie będzie już tak różowo. Z drużyny odeszli David Jiminez Silva, Sergio Fernandez, czy Jose Enrique, którzy w dużej mierze stanowili o sile zespołu. Co prawda na ich miejsce dokonano ciekawych wzmocnień (Nene, Guayre), ale nowi zawodnicy będą zapewne potrzebowali nieco czasu na pełną aklimatyzację w nowym otoczeniu. W takiej sytuacji na murowanego faworyta poniedziałkowego meczu wyrasta nam Barcelona. Jednak czy aby na pewno? W letnim okienku transferowym „Katalończycy” nie próżnowali pomimo i tak już niezwykle silnego składu. Pozyskano Gudjohnsena, Zambrottę oraz Thurama, zaś z klubu pozbyto się zawodników, którzy nie spełniali pokładanych w nich nadziei (Gabra, Maxi Lopez, Rodri). Tak sklecony „Dream Team” ma w obecnym sezonie sięgnąć po co najmniej te same trofea, co rok temu. Początek był obiecujący, gdyż w przedsezonowych grach towarzyskich „Blaugrana” prezentowała się całkiem przyzwoicie. I wszystko wyglądało by pięknie aż do feralnego piątku, kiedy w walce o Superpuchar Europy Barcelona została rozbita przez FC Sevillę 0:3. Oczywiście nie można przykładać zbytniej uwagi do tego wyniku, ale faktem jest, że na skutek odniesionej w tym meczu kontuzji, w dzisiejszej potyczce w składzie gości zabraknie Ronaldinho. Nie bez znaczenia jest również to, iż nielicząc zeszłorocznej konfrontacji, pięć ostatnich spotkań na Balaidos kończyło się porażką Barcelony. Pytanie więc czy warte jest granie Barcelony w inauguracyjnym meczu, kiedy forma podopiecznych Rijkaarda jest wielką niewiadomą oraz gdy bukmacherzy wystawiają na to zdarzenie śmiesznie niski kursy w okolicach 1.60. Moim zdaniem nie, dlatego też w tym spotkaniu proponuję no bet.
Mój typ: no bet

Do góry
#642675 - 28/08/2006 13:16 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Valverde za info i ciekawe spostrzeżenia.

Ja znalazłem w miare przyzwoity kurs na wygrana Barcy w Pinnacle i zagrałem.

Dlaczego ?

Absencja Ronniego nie jest na dziś osłabieniem druzyny gości .Ronni jest niestety bez formy i przykro to pisac ,ale w meczu w Monaco bardziej przeszkadzał niż pomagał.
Czekamy na powrót lidera Barcy ,ale w wielkiej formie,póki co czas i szansa dla innych

Druga klęska w ciagu paru dni ?
Nie wierzę ,takim ekipom nie zdarzaja sie dwa wypadki przy pracy pod rząd.

Remis Realu na inagurację powinien również podziałać mobilizujaco na FCB.

Pewnie doczekamy sie debiutu któregoś z nowych nabytków Barcelony ,a to zawsze wzmocnienie

Celta słabsza ,jak pisałeś i......w Vigo dzisiaj ciepło (23'C) ,sucho i bezwietrznie ,czyli pogoda dla gości oraz tych ,co obstawiaja zwycięstwo Blaugrany

Reasumując :

Celta Vigo - FC Barcelona 2(-0,5)
1.769 /Pinnacle/
8/10

! Que sea asi !

Do góry
#642676 - 28/08/2006 18:34 Re: Primera Division - 1 kolejka - 27-28 VIII 2006
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5679
Celta de Vigo - Barcelona

W zeszłym sezonie FC Barcelona fatalnie zaczęła. W pierwszym meczu zremisowała na wyjeździe z Deportivo Alaves.
Pierwsze wyjazdowe spotkania FC Barcelony z zeszłego sezonu:
Aug 27, 05 Alaves 0 - 0 Barcelona
Sep 18, 05 Atletico 2 - 1 Barcelona
Sep 24, 05 Betis 1 - 4 Barcelona
Oct 15, 05 Deportivo 3 - 3 Barcelona
Nov 6, 05 Getafe 1 - 3 Barcelona

W zeszłym sezonie Betis słabo grał, a zwycięstwo z Getafe przyszło w momencie gdy Barcelona już odzyskała dobrą forme.
W tym sezonie widać że Barcelona zaczyna jak w zeszłym. Wielka porażka z Sevillą. Piłkarze Barcelony nie byli w stanie strzelić nawet jednego gola. Gubili się na boisku.
Zeszły sezon był bardzo dobry dla Barcelony - zostali mistrzami Hiszpanii, wygrali Lige Mistrzów, wygrali Super Copa. To jest bardzo dużo jak na jedną drużyne. Barcelona osiągnęła szczyt i wyżej już nie wejdzie. Teraz pozostała tylko droga w dół.

Popatrzmy na ostatnie mecze h2h pomiędzy Celtą i Barceloną:
May 03, 2006 Primera Division Celta - Barcelona 0 - 1
Dec 20, 2005 Primera Division Barcelona - Celta 2 - 0
May 08, 2004 Primera Division Celta - Barcelona 1 - 0
Dec 21, 2003 Primera Division Barcelona - Celta 1 - 1
Jun 22, 2003 Primera Division Barcelona - Celta 2 - 0
Jan 26, 2003 Primera Division Celta - Barcelona 2 - 0
Apr 20, 2002 Primera Division Celta - Barcelona 2 - 1
Dec 09, 2001 Primera Division Barcelona - Celta 2 - 2
Apr 29, 2001 Primera Division Barcelona - Celta 1 - 1
Mar 15, 2001 UEFA Cup Celta - Barcelona 3 - 2

W ostatnich dwóch meczach Barcelona jakoś poradziła sobie z Celtą, ale pamiętajmy że ostatni sezon był najlepszym dla Barcelony od jakiegoś czasu, a Celta od dna się już odbiła i teraz idzie w góre. Poza tym statystyka spotkań granych na stadionie Celty jest korzystna dla dzisiejszych gospodarzy.

Mecz na pewno będzie bardzo ciekawy. Ja jednak sądzę że piłkarze Barcelony jeszcze nie są w takiej formie w jakiej powinni być i dlatego myślę że będzie im bardzo trudno wygrać z Celtą na wyjeździe.

Mój typ:
Celta de Vigo - Barcelona
typ:
zwycięstwo Celty
kurs: 5.7 (Betfair)
stawka: 5/10

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, Kretol, Zaixi), 2989 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583061 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07