Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#168668 - 12/09/2003 14:09 Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
Wydaje mi sie że Rosja sprzedała mecz Holandii.....więc żeby wrócic na 2 pozycje w grupie został ustawiony mecz Bułgarów z Holendrami...to wszystko jest nad wyraz dziwne....co do meczu Polaków również nie chce mi sie wierzyć że jugole tak tanio by sprzedali skóre...Ja mam wrazenie że to wszystko jest WYREZYSEROWANE a Wy co o tym myslicie?

Do góry
Bonus: Unibet
#168669 - 12/09/2003 14:15 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
Jestem pewien że maczała tu ręce wiecznie zywa ruska mafia ....To jest to samo co jest w tenisie....Dziwne że Kafel ostatnio skreczował jeden gem przed końcem meczy?????!!!!!!! Ja już tych mistrzostw nie obstawiam....za dużo jaj tu sie dzieje.... :stop: JAK NAJDALEJ OD RUSICH DRUZYN I SPORTOWCÓW :stop:

Do góry
#168670 - 12/09/2003 14:23 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
co do meczu rosja - holandia to (moze i to glupie) ale naprawde mysle, ze z tym meczem bylo cos nie tak. rosja oddala 5 pukntow prowadzac w 3 secie 19-15, pozatym patrzac na przebieg punktacji odnosilem wrazenie jakby to wszystko bylo wyrezyserowane, do tego dochodzi expekt, ktory wycofal ten mecz z niewiadomych powodow. nie bede juz pisal o polskiej druzynie, ktora w tym momencie nie nadaje sie dla mnie nawet do podcierania d#py i naprawde zaluje, ze wygrali z serbia bo zyczylem im jak najgorzej

Do góry
#168671 - 12/09/2003 16:21 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
Te mecze zaczynają byc coraz śmieszniejsze.......ja juz nie gram tej siatkówki......Mecz naszych patałachów też był jakis podejrzany....gdzie takie barany wygralyby z jugolami????????

Do góry
#168672 - 12/09/2003 16:35 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
petev Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/03/2003
Postów: 2064
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]Te mecze zaczynają byc coraz śmieszniejsze.......ja juz nie gram tej siatkówki......Mecz naszych patałachów też był jakis podejrzany....gdzie takie barany wygralyby z jugolami????????[/qb][/QUOTE]a co bylo podejrzanego w tym meczu?? to ze jugoslawia miala zapewnione pierwsze miejsce i odpuscila mecz??

Do góry
#168673 - 12/09/2003 16:41 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Zawsze jak przegrywamy to wiadomo: Przegralismy bo bylo ustawione Ale wygrana Bulgarów z Holandia to był spisek dla Rosji No bo jakze to wypada by taka klasowa druzyna wlaczyla o miejsca 5-8?

Do góry
#168674 - 12/09/2003 16:41 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
jaroSS_1978 Offline
member

Meldunek: 15/01/2003
Postów: 148
Skąd: Legnica
uke: Michal - jestes zalosny... Po pierwsze piszesz bezpodstawnie brednie a po drugie po kiego chu.a zakladasz kretynski temat skoro juz o m.e. w siatkowce istnieje jeden...

Do góry
#168675 - 12/09/2003 16:47 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]Te mecze zaczynają byc coraz śmieszniejsze.......ja juz nie gram tej siatkówki......Mecz naszych patałachów też był jakis podejrzany....gdzie takie barany wygralyby z jugolami????????[/qb][/QUOTE]a co bylo podejrzanego w tym meczu?? to ze jugoslawia miala zapewnione pierwsze miejsce i odpuscila mecz??[/qb][/QUOTE]czyli ze co? przegrana jugoli wczoraj to byl banker? tez mi sport jak druzyna wychodzi na boisko i odpuszcza mecz, no naprawde zajebiste zachowanie w stosunku do swoich kibicow i wogole

Do góry
#168676 - 12/09/2003 16:50 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Nie wiem czy pamietacie ale w siatkowce kobiecej byl jeden przekret ktory ujrzal swiatlo dzienne. Nie pamietam dokladnie jak reprezentcacja ale cos albos skosnookiego albo ROsjanki przegraly dwa mecze w grupie po to trafic na "wygodniejszego" rywala w dalszej fazie rozgrywek .Wiem ze trener przepraszal pozniej kibicow za zachwoanie i takie tam bzdury. A bylo to calkiem niedawno bo na przestrzeni ostatniego roku.

Do góry
#168677 - 12/09/2003 16:54 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
obserwuje imprezy rangi mistrzowskiej od kilku uadnych lat i obawiam sie, ze dopoki nie zostanie zmieniony regulamin imprez dopoty beda zdarzaly sie przewaly, odpuszczone mecze itp.
nie ma mistrzostw bez sytuacji, ze by kilku druzynom wystarczyl w jakims tam mecz 1 wygrany set albo 2 i to prawie zawsze znajduje odzwierciedlenie na boisku, tylko co to ma wspolnego ze sportem?!
pzdr.

Do góry
#168678 - 12/09/2003 17:12 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
Anonymous
Unregistered


to był mecz koreanek z chinkami hihi
chinki faworytki z kursami 1,25-3,2 coś koło tego
a chinkom wystarczył secik
zbyt ostrożnie to wtedy zagrałem
nie pamiętam czy póżniej korea coś zdziałała

Do góry
#168679 - 12/09/2003 19:00 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb] uke: Michal - jestes zalosny... Po pierwsze piszesz bezpodstawnie brednie a po drugie po kiego chu.a zakladasz kretynski temat skoro juz o m.e. w siatkowce istnieje jeden...[/qb][/QUOTE]To ty jesteś żałosny i naiwny......Ruscy po prostu zarobili kupe kasy na wygranej Polski baranie......zastanów sie zanim cos napiszesz kretynie.....nawet sobie nie zdajesz sprawy ile meczów jest ustawianych (m.in. ostatnio Armenia-Grecja).....prawda jest taka że sport schodzi na psy..coraz więcej oszust, przekupstw i afer...
pozdro baranie al:

Do góry
#168680 - 12/09/2003 19:04 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
I ewidentnie przynajmniej mecze Rosja-Holandia i Bułgaria-Holandia to był niezły wałek......współczuje jeśli do kogos to nie dociera To tak jakby Polska wygrała w środe ze Szwecją 3-0

Do góry
#168681 - 12/09/2003 21:26 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
petev Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/03/2003
Postów: 2064
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]I ewidentnie przynajmniej mecze Rosja-Holandia i Bułgaria-Holandia to był niezły wałek......współczuje jeśli do kogos to nie dociera To tak jakby Polska wygrała w środe ze Szwecją 3-0 [/qb][/QUOTE]mam pytanie, moze jestem naiwny ale wylumacz mi jak 5 letniemu dziecku: jak zostal zalatwiony mecz Holandia - Bulgaria?? Bulgarzy kupili od Holendrow ktorzy mieli sznase odniesc naajwiekszy sukces od Atlanty?? czy moze rosyjska mafia zastraszyla cala holenderska druzyne?? czy to w koncu Rosjanie kupili mecz od Holendrow?? za odpowiedz z gory dziekuje i prosze nie mysl ze jestem naiwny

Do góry
#168682 - 12/09/2003 23:21 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]I ewidentnie przynajmniej mecze Rosja-Holandia i Bułgaria-Holandia to był niezły wałek......współczuje jeśli do kogos to nie dociera To tak jakby Polska wygrała w środe ze Szwecją 3-0 [/qb][/QUOTE]mam pytanie, moze jestem naiwny ale wylumacz mi jak 5 letniemu dziecku: jak zostal zalatwiony mecz Holandia - Bulgaria?? Bulgarzy kupili od Holendrow ktorzy mieli sznase odniesc naajwiekszy sukces od Atlanty?? czy moze rosyjska mafia zastraszyla cala holenderska druzyne?? czy to w koncu Rosjanie kupili mecz od Holendrow?? za odpowiedz z gory dziekuje i prosze nie mysl ze jestem naiwny [/qb][/QUOTE]Rosjanie zapłacili Holendrom zeby dali dupki.........już rozumiesz dzidziuś?

Do góry
#168683 - 12/09/2003 23:23 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
$$$ Michał $$$ Offline
member

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 191
Skąd: Gdańsk
I Holendzy nie mieliby szansy odnieśc sukcesu bo wczesniej bylo powiedziane ze wygrają z rosja i przegrają z bułgaria zeby rosja powróciła na 2 miejsce w grupie........gdyby tak nie byo...napewno by nie wygrali z ruskami!!!!......A nie zastanawiałeś czemu akurat obamecze gładko wygrane 3-0??????? dziwne no nie?????

Do góry
#168684 - 13/09/2003 00:33 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]I Holendzy nie mieliby szansy odnieśc sukcesu bo wczesniej bylo powiedziane ze wygrają z rosja i przegrają z bułgaria zeby rosja powróciła na 2 miejsce w grupie........gdyby tak nie byo...napewno by nie wygrali z ruskami!!!!......A nie zastanawiałeś czemu akurat obamecze gładko wygrane 3-0??????? dziwne no nie?????[/qb][/QUOTE]Spoczko, tylko po co tyle kombinacji??, przecież dało się to zrobić prościej i mniej podejrzanie. Dla mnie wygrana Holandii z Rosją nie była tak wielką niespodzianką, a Bułgarzy no cóż są groźni dla najlepszych. Faktem jest, że w naszej grupie było wiele niespodziewanych wyników, ale zato w grupie z Włochami praktycznie obeszło się bez niespodzianek. Kto skorzystał ten Boss hehe.

Do góry
#168685 - 13/09/2003 01:01 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
Anonymous
Unregistered


Ja osobiscie grałem Polaków z Serbami(liczyłem na małe zaangazowanie Serbów), szkoda tylko ze u naszych buków kurs był taki mały @2,7.
U Czechów cos koło 4 chyba.
Serbowie mieli zapewnione 1-sze miejsce w grupie, a oglądaja cały mecz uwaznie doszedłem do wniosku ze Serbowie w kluczowych momentach meczu najzwyczajniej odpuszczali.1 set przegrali, 2 następne wygrali. 4-ty-szybko oddali prowadzenie Polakom zeby tylko czasem nie wygrac.5-ty to samo szybkie oddanie prowadzenia i po meczu.
Moze chłopaki obstawili ten mecz przeciwko sobie, kto to wie kurs był dobry zarobic przy okazji mozna było.....a tytuł i tak chyba powędruje do Serbii.
Ja w kazdym badz razie mysle ze to była ich jedyna i ostatnia porazka w ME.....i bede grał na nich

Do góry
#168686 - 13/09/2003 03:14 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
petev Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/03/2003
Postów: 2064
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$:
[qb]I ewidentnie przynajmniej mecze Rosja-Holandia i Bułgaria-Holandia to był niezły wałek......współczuje jeśli do kogos to nie dociera To tak jakby Polska wygrała w środe ze Szwecją 3-0 [/qb][/QUOTE]mam pytanie, moze jestem naiwny ale wylumacz mi jak 5 letniemu dziecku: jak zostal zalatwiony mecz Holandia - Bulgaria?? Bulgarzy kupili od Holendrow ktorzy mieli sznase odniesc naajwiekszy sukces od Atlanty?? czy moze rosyjska mafia zastraszyla cala holenderska druzyne?? czy to w koncu Rosjanie kupili mecz od Holendrow?? za odpowiedz z gory dziekuje i prosze nie mysl ze jestem naiwny [/qb][/QUOTE]Rosjanie zapłacili Holendrom zeby dali dupki.........już rozumiesz dzidziuś?[/qb][/QUOTE]oj dzidzius to chyba ty jestes... uwazasz ze kazdy mecz ktory ci nie siada jest kupiony?? to co piszesz jest dla mnie niedorzeczne :stop: koncze polemike z toba bo jak widze niewarto

Do góry
#168687 - 13/09/2003 05:00 Re: Czyżby "ustawione" ME w Siatkówce???
Anonymous
Unregistered


Bułgaria przegrała z Rosją 3:1 i nikogo to nie zdziwiło ale odbrano im wygranego seta i zweryfikowano wynik na (25:0 25:0 25:0) potym wszyskim byli rozbici psychicznie i dostali od Greków potem jeszcze od zdecydowanych faforytów Jugoli. Polacy i Holendrzy zlekceważyli Bułgarów i dostali od nich . Rosjanie w tych mistrzostwach od początku nie błyszczeli co było już widać w meczu z Polakami, a dowód porażki z Holandią i Jugolami. Polacy wygrali na koniec z pewną pierwszego miejsca i rozluźnioną Serbią ale po zaciętej walca. I pewnie nic tu nie było ustawione, oczywiście stawiałem zgodnie z kursami i wydawałoby się logiką więc przegrałem.Trudno sport to sport wszystko się może zdarzyć ale ktoś przegrał 5zł. i dopatruje się afer, ingerencji wszechpotężnej rosyjskiej mafii itd, itp. uke:

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Akhu, Kretol, alfa, Sensei, rafal08, burbon, VVega, ANZELMO, ElNinho[mmdea]), 3194 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582299 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25