Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#682337 - 06/10/2006 09:33 Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
speedo99 Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 813
Skąd: Wrocław
Rozmowa na gg z dziewczyną

Ona: to się nie uda...
On: uda się, zobaczysz
Ona: nie, to nie ma sensu
On: ma sens tylko musimy w to mocno wierzyć
Ona: nie, to nie może się udać... idę sobie pa

.... Po paru dniach rozmów w takim stylu

Ona: to się nie uda...
On: uda się, zobaczysz
Ona: nie, to nie ma sensu
On: skoro tak ciągle mówisz, to ja też zaczynam wierzyć że to nie ma sensu
Ona: Cooooo ?? Ty w to też już nie wierzysz.. dlaczego to robisz ?? ((( ide w cisze

On: Nie idź
Ona: Idę muszę.. nic tu po mnie
On: Nie, zostań pogadamy
Ona: Nie mogę... pa
On: No dobra idź, pa
Ona: Chcesz żebym poszła, to idę ((

Inna dziewczyna, inna sytuacja

Pewnego razu w związku... trwającym parę dni żegnam się z dziewczyną odprowadzając ją do domu. Wszystko jest w porządku do momentu gdy godzinę po tym nagle na gg rozmowa zaczyna się tak

Ona: Cześć... mam poważne pytanie
On: Cześć... jakie ?
Ona: Kiedy chciałbyś mieć dziecko ??

(dziewczynę znam parę dni)

On: nie wiem, gdzieś w wieku 25-26 lat czyli za 2-3 lata
Ona: a to się nic nie uda (( bo ja bym chciała już za parę miesięcy.... muszę się zastanowić nad tym związkiem


Kolejna sytuacja :

Dziewczyna nie odzywa się od 3 dni... myślę czy się jej nic nie stało piszę jeden SMS, drugi... nic nie odpisuje...

Nagle po upływie 3 dni przychodzi SMS "Cześć kochanie, co robisz.. oglądałeś wczoraj bajkę o Asterixie.. jak nie to Ci opowiem o czym była"

Odesłałem jej SMS-a że nie oglądałem (żeby nie było że się z dziećmi zadaje dziewczyna miała 22 lata )

Na to przychodzi 16 SMS-ów... jeden po drugim z opisem bajki a Asterixie w stylu "No i potem Asterix poszedł z Obelixem nazbierać drewna i rozpalili ognisko, w tym czasie wioskę zaatakowali dzicy itp."
A ja patrzę i nie wiem co się dzieje )

Dochodzą oczywiście do tego inne mniejsze fazy z innymi dziewczynami...

Ona: cześć musimy poważnie porozmawiać
On: dobrze, o której ?
Ona: za dwie godziny ... to ważne

Dwie godziny później

On: No dobra, co się tym razem stało ?
Ona milczy
On: Słońce co się stało ?
Ona: Nie wiem

Ona: Idziemy na spacer do lasu ?
On: Tak, idziemy
Ona: A czemu nie na miasto ?
On: Bo chciałaś iść na spacer do lasu
Ona: hmmm ja czuję że Ty się wstydzisz ze mną pokazywać na mieście ... foch

Heh oczywiście nie wszystkie są takie "specyficzne" ale takie przypadki jak powyżej zdarzają się dość często

Wy też macie takie "dziwne" rozmowy ze swoimi byłymi, obecnymi dziewczynami, kobietami ?

Do góry
Bonus: Unibet
#682338 - 06/10/2006 09:38 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Krisek5 Offline
newbie

Meldunek: 24/09/2006
Postów: 44
Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)

Do góry
#682339 - 06/10/2006 09:47 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
NO TO KU*** PIĘKNIE hahahaa

Do góry
#682340 - 06/10/2006 09:51 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Jak znam życie, to zaraz Szczypior coś ciekawego opisze

Do góry
#682341 - 06/10/2006 09:52 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
Trochę dziwne dziewczyny trafiłeś:/:/

Do góry
#682342 - 06/10/2006 09:52 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
mikkka Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2006
Postów: 216
Quote:

Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)


Cwok to ciebie zrobil , daj mu sie wypowiedziec ...

Do góry
#682343 - 06/10/2006 09:59 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
speedo99 Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 813
Skąd: Wrocław
Quote:

Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)




Każdy ma taką ilość doświadczeń z reakcjami ludzi jak wiele rodzajów spotkał ich na swojej drodze ))

Ty pewno spotkałeś dziewczyn z 7 GB to pewno nic nawet nie mówiły

Fakt faktem, trochę kultury w każdym komentarzu powinno obowiązywać )

Do góry
#682344 - 06/10/2006 10:05 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Rancorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 1689
Skąd: Gdańsk
no coz nie ma co sie martwic, bab nie skumasz one po prostu takie sa i trzeba sie po prostu z tego smiac 3m sie i don't worry&Be Happy. Pamietaj ze po slubie jest jeszcze gorzej cytujac dowcip.

Dla żonatych (i zamężnych) ze współczuciem,
dla wolnych.....ku przestrodze....

ONA: Co tak siedzisz?

ON: Jak siedze?

ONA: Taki znudzony. Dawniej sie ze mna nie nudziles.

ON: Nie jestem znudzony. Czytam gazete.

ONA: Dawniej w moim towarzystwie nie czytales gazety.

ON: Od czasu jak jestesmy malzenstwem, stale jestem w twoim towarzystwie, a kiedys przeciez musze przeczytac gazete.

ONA: Juz ci sie nie podoba, ze jestesmy malzenstwem? Dawniej byles szczesliwy z tego powodu.

ON: Zlituj sie, wcale nie powiedzialem, ze mi sie nie podoba.

ONA: Dawniej nie miales zwyczaju zarzucac mi klamstwa.

ON: Nie zarzucam ci klamstwa. Czego ty chcesz ode mnie?

ONA: Nic nie chce od ciebie. Chce tylko, zeby mnie traktowal jak dawniej.

ON: Dobrze, postaram sie.

ONA: Dawniej nie musiales sie starac.

ON: Moja droga, daj mi spokój.

ONA: Moge ci dac spokój. Tylko ciekawa jestem, czy dawniej tez bys sie tak do mnie odezwal.

ON: milczy.

ONA: Juz nawet nie raczysz odpowiedziec. Dawniej sprawiala Ci przyjemnosc kazda rozmowa ze mna. Moze nie? No,
powiedz, nie?

ON: Tak.

ONA: Ach, wiec przyznajesz sie nareszcie!

ON: Do czego sie przyznaje, na milosc boska?

ONA: Do czego? Zes sie zmienil w stosunku do mnie.

ON: O czym ty mówisz?

ONA: Na szczescie sam sie przyznales, tylko dlaczego? Powiedz mi szczerze, dlaczego jestes inny niz dawniej ?

ON: Przestan sie mnie czepiac. Czego ty chcesz ode mnie?

ONA: Tylko tego, zebys byl taki jak dawniej, (chwila ciszy) Ach, wiec nie mozesz juz byc dla mnie taki jak dawniej ?
Dobrze. Tylko zeby pózniej nie bylo na mnie. Ty sam tego chciales.

ON: Czego chcialem? Co ty wygadujesz?

ONA: No sam przed chwila powiedziales, ze mnie juz nie kochasz.

Bardzo sie ciesze, ze sam zaczales te rozmowe. Przynajmniej bede wiedziala.

Juz nie bede sie ludzic, ze kiedykolwiek bedziesz znów taki jak dawniej.

ON: Sluchaj, gadasz takie glupstwa, ze az mnie trzesie. Przestan bajdurzyc, bo mnie szlag trafi, i daj mi przeczytac gazete,
do wszystkich diablów!

ONA: A kochasz mnie jeszcze? Tak jak dawniej? I jestes dla mnie znów taki jak dawniej? I przepraszasz mnie za
wszystko, cos powiedzial bez zastanowienia?

Biedny! Przykro ci, zes doprowadzil do tego, zebym pomyslala, ze juz nie jestes taki jak dawniej... No, to dobrze.

Juz sie nie gniewam. Co tak siedzisz?

ON: Jak siedze?

ONA: Taki znudzony. Dawniej sie ze mna nie nudziles.

Do góry
#682345 - 06/10/2006 10:25 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)




A kiedy ty zaczniesz normalnie pisać?

W kazdym twoim zdaniu sa strasznie poprzestawiane litery czasem cięzko dojsć o co Ci chodzi

P.S Postaraj sie w miare czytelnie pisać.

Do góry
#682346 - 06/10/2006 10:34 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
Quote:

Quote:

Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)




A kiedy ty zaczniesz normalnie pisać?

W kazdym twoim zdaniu sa strasznie poprzestawiane litery czasem cięzko dojsć o co Ci chodzi

P.S Postaraj sie w miare czytelnie pisać.




ejj ja też zmieniam literki:) tylko niepomylcie tego komentarza o ćw... ze mna:)

A co do autora, to miałem 1 taką jaką opisujesz i resztę po trochu:) 19,20 lat Aż wkońcu zznlazłem o 2 lata starszą (24 lata) i jest znaczna różnica:) Więc może czas na starszą:)

Do góry
#682347 - 06/10/2006 10:42 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
historyjka zajebista, az mi sie nie chce wierzyć, że tacy ludzi istnieją, ale inna sprawa, nie zakładaj tematów które juz istnieja

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....art=17&vc=1

Do góry
#682348 - 06/10/2006 10:57 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
No speedo ciekawe masz gadki , na poziome na kobiety nie ma na nich sposobu . Ja poki co daje sobie spokoj z dziewczynami , nie nadaje sie do tego . Może dlatego że wiekszosc miejsca w moim zyciu zajmują inne sprawy niz dziewczyny


Jak już jesteśmy przy rozmowach obu płci to przytocze tutaj ciekawą rozmowe Męża ( Jack ) z Żoną ( Wendy ) z filmu Shining The co prawda film z gatunku horrorów ale rozmowa jest niezła - Wendy odwiedza Jacka gdy ten pracuje .

Ona : Kochanie nie bądź złośliwy
On : Nie jestem... złośliwy. Chcę tylko skończyć swoją pracę.
Ona : Rozumiem. Przyniosę ci później kanapki. Może wtedy dasz mi coś przeczytać.
On : Wendy... pozwól, że ci coś wyjaśnię. Kiedy tak przychodzisz,zakłócasz mój spokój. Rozpraszasz mnie...
i tracę czas,żeby ponownie się skupić. Rozumiesz?
Ona : Tak
On : To dobrze. Wprowadzam nową zasadę...Jeśli usłyszysz...stukanie maszyny...albo cokolwiek,do jasnej cholery...to znaczy, że pracuję. I masz wtedy nie wchodzić.
Możesz się w tym połapać?
Ona : Tak
On : To dobrze. Więc, na dobry początek wypier*alaj stąd !.


Jest to jedna z moich ulubionych produkcjii polecam stare ale jare

Do góry
#682349 - 06/10/2006 11:07 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Quote:

Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)




A kiedy ty zaczniesz normalnie pisać?

W kazdym twoim zdaniu sa strasznie poprzestawiane litery czasem cięzko dojsć o co Ci chodzi

P.S Postaraj sie w miare czytelnie pisać.




To bedzie ciezko zobic w jego przypadku

Do góry
#682350 - 06/10/2006 11:58 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
speedo dziewczyny się tak zachowują ponieważ traktuja Cie jak swojego przyjaciela,a nie jak partnera do stałego związku. Olej sobie trochę kazdą a nich. Po spotkaniu z dziewczyna od razu(jak sam napisałeś) wchodzisz na gg i rozpoczynasz z nią nową rozmowę...i po co?! chyba ąz tak za nią nie zatęskniłeś, no nie?! Daj jej trochę czasu niech sobie to wszytsko przepyśli i poukłada. Trochę dystansu, bo chyba zbyt bardzo Ci zależy i dziewczyna widzac to zastanawia sie dlaczego aż tak bardzo Ci zależy i jednocześnie podnosi poprzeczkę. pzdr

Do góry
#682351 - 06/10/2006 12:06 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
phaser Offline
addict

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 688
" i pamietaj mlody! trzasnela dzwiami nie gonisz jej! musisz ja przeczekac musisz byc silniejszy niz swoj przeciwnik...

i powiem Ci jedno w malzenstwie nie szukaj przyjazni, to bedzie zawsze twoj przeciwnik..."

"i pamietaj jak jest rozpad w malzenstwie wina jest po obu stronach po strony zony i tesciowej ...

zawsze w trudnych chwilach beda sie spotykaly i ustalaly plan taktyczny na najblizsze spotkanie...

ile razy slyszalem : nie jedz! nie poddawaj sie! wszystko ma byc na twojej polowie...

masz byc koazkiem"

Marcin Daniec O tym jak nasi pograli w UEFA polecam

i na koniec

Był sobie pewien facet, który strasznie się bał latać samolotem jednak bardzo chciał udać się na Hawaje. Pewnego razu szedł brzegiem plaży i znalazł butelkę z dżinem. Potarł 3 razy i jego oczom ukazał się dżin. I powiedział:

- Uwolniłeś mnie z zamian spełnię Twoje jedno życzenie.

Facet myślał trochę i w końcu mówi:

- Chciałbym żeby stad biegła autostrada, aż na Hawaje.

Na to dżin mówi, że to nie możliwe przeczy prawom fizyki, że nic na świecie nie utrzyma takiej olbrzymiej budowli. I nie ma takiej materiału, że to jest po prostu niemożliwe. I mówi do faceta żeby wymyślił coś innego.

No to facet myśli, i myśli. I w końcu mówi:

- Chciałbym umieć zrozumieć kobiety!

Na to dżin mówi:

- Eeee to tego, ile ma mieć pasów jezdni ta autostrada? .


jakies pytania?

Do góry
#682352 - 06/10/2006 12:13 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Quote:



Był sobie pewien facet, który strasznie się bał latać samolotem jednak bardzo chciał udać się na Hawaje. Pewnego razu szedł brzegiem plaży i znalazł butelkę z dżinem. Potarł 3 razy i jego oczom ukazał się dżin. I powiedział:

- Uwolniłeś mnie z zamian spełnię Twoje jedno życzenie.

Facet myślał trochę i w końcu mówi:

- Chciałbym żeby stad biegła autostrada, aż na Hawaje.

Na to dżin mówi, że to nie możliwe przeczy prawom fizyki, że nic na świecie nie utrzyma takiej olbrzymiej budowli. I nie ma takiej materiału, że to jest po prostu niemożliwe. I mówi do faceta żeby wymyślił coś innego.

No to facet myśli, i myśli. I w końcu mówi:

- Chciałbym umieć zrozumieć kobiety!

Na to dżin mówi:

- Eeee to tego, ile ma mieć pasów jezdni ta autostrada? .


jakies pytania?


Taki dzin to by się przydał polskim politykom

Do góry
#682353 - 06/10/2006 12:15 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
muchinio Offline
Felietonista

Meldunek: 09/01/2006
Postów: 2100
Quote:

" i pamietaj mlody! trzasnela dzwiami nie gonisz jej! musisz ja przeczekac musisz byc silniejszy niz swoj przeciwnik...

i powiem Ci jedno w malzenstwie nie szukaj przyjazni, to bedzie zawsze twoj przeciwnik..."

"i pamietaj jak jest rozpad w malzenstwie wina jest po obu stronach po strony zony i tesciowej ...

zawsze w trudnych chwilach beda sie spotykaly i ustalaly plan taktyczny na najblizsze spotkanie...

ile razy slyszalem : nie jedz! nie poddawaj sie! wszystko ma byc na twojej polowie...

masz byc koazkiem"

Marcin Daniec O tym jak nasi pograli w UEFA polecam

i na koniec

Był sobie pewien facet, który strasznie się bał latać samolotem jednak bardzo chciał udać się na Hawaje. Pewnego razu szedł brzegiem plaży i znalazł butelkę z dżinem. Potarł 3 razy i jego oczom ukazał się dżin. I powiedział:

- Uwolniłeś mnie z zamian spełnię Twoje jedno życzenie.

Facet myślał trochę i w końcu mówi:

- Chciałbym żeby stad biegła autostrada, aż na Hawaje.

Na to dżin mówi, że to nie możliwe przeczy prawom fizyki, że nic na świecie nie utrzyma takiej olbrzymiej budowli. I nie ma takiej materiału, że to jest po prostu niemożliwe. I mówi do faceta żeby wymyślił coś innego.

No to facet myśli, i myśli. I w końcu mówi:

- Chciałbym umieć zrozumieć kobiety!

Na to dżin mówi:

- Eeee to tego, ile ma mieć pasów jezdni ta autostrada? .


jakies pytania?


He, dobre. Też uważam że czasami trzeba być twardym i przeczekać. Nieraz śmiać mi sie chcę jak kolega zrobi mały wygłup czy jakiś wyskok i zaraz dzwoni przepraszać.

Do góry
#682354 - 06/10/2006 12:16 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Quote:

Quote:

Quote:

Gosciu prosze cie nei rob z siebie cwoka;)




A kiedy ty zaczniesz normalnie pisać?

W kazdym twoim zdaniu sa strasznie poprzestawiane litery czasem cięzko dojsć o co Ci chodzi

P.S Postaraj sie w miare czytelnie pisać.




To bedzie ciezko zobic w jego przypadku





dokladnie

Do góry
#682355 - 06/10/2006 12:37 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Sposób na dziewczyny : do worka i do wisły ...

bez odbioru

Do góry
#682356 - 06/10/2006 13:12 Re: Dziewczyny... kobiety... czyli jakie macie na nie sposoby ?
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
najgorsze sa dziewczyny, z ktorymi nie ma o czym gadac jak nie ma kompletnie pomyslu i tematu na rozmowe

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3561 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581748 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49