Opcje tematu
#3974764 - 30/06/2010 07:17 [1/4] Paragwaj - Hiszpania
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371



Paragwaj vs Hiszpania

03/07 20:30 Johannesburg

Do góry
Bonus: Unibet
#3974767 - 30/06/2010 07:19 Re: [1/4] Paragwaj - Hiszpania [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Awans
Only one choice allowed (47 total votes)
Paragwaj - 5 (11%)
Hiszpania - 42 (89%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#3974949 - 30/06/2010 17:46 Re: [1/4] Paragwaj - Hiszpania [Re: Ghost]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie

futbol Wkraczamy w decydujaca faze , najlepsi z najlepszych ( powiedzmy ) gwizdek


Dlaczego Brazylia-Holandia i Argentyna-Niemcy w dni weekendowe w Polsce mamy oba o 16 ? Czemu oni nam to robia ? Grill , piwko i takie mecze o 20.30 aaach , no ale trzeba sie zadowolic tym co bedzie , czyli Urugwaj-Ghana , Paragwaj-Hiszpania ( eeech gdzie tu jakiekolwiek porownanie frown )

Paragwaj tak jak przewidywalem przeszedl dalej i mysle , ze jest to uczciwy pilkarsko awans , weszla druzyna lepsza typowo pilkarsko wiec nie mozemy narzekac. Japonia pewnie znow zaserwowalaby nam przepiekne widowisko a tak moze byc ciut lepsze , bo przynajmniej zagra tutaj Hiszpania.

Hiszpanie , wczoraj bylem przekonany , ze to co zaprezentowali nie wystarczy na pewno na tytul. Przespalem sie z tym i juz troszke bardziej stonowanie patrze na cala sytuacje. To jest turniej , tu nie trzeba grac pieknie a skutecznie , pieknie to mozna zagrac w finale i zaskoczyc przeciwnika czyms nowym w turnieju , sprytne druzyny sie nie odkrywaja od razu i chyba w przypadku Holandii,Brazylii i Hiszpanii mamy taka sytuacje. Tradycyjnie mistrzowie Europy stworzyli sobie dosc sporo sytuacji , utrzymywali sie przy pilce a problemy wynikaly z super meczu jaki wg mnie rozegrala Portugalia na swoje mozliwosci. Gdyby mieli wieksze wsparcie w Krystynie to kto wie co ten zespol moglby osiagnac w RPA. Torres przypuszczam , ze nie zagra z Paragwajem i to bedzie dosc solidne wzmocnienie Hiszpanow. Kazdy widzial jak gra z przodu ozywila sie gdy wszedl Llorente. Forma Hiszpanii przypuszczam bedzie wyzsza z meczu na mecz , to cechuje najwiekszych i w 1/4 godnego przeciwnika dla siebie na pewno nie beda mieli. Przeszli Portugalie i droga do polfinalu prawie , ze otwarta.Troszke nie pasuje mi Xabi Alonso w tej druzynie , ale powiedzy to taki czlowiek od czarnej roboty , potrzebny kazdemu teamowi.

Paragwaj oprocz solidnej i dobrej taktycznie gry nie ma wogole atutow na Hiszpanie. Z taka druzyna mozna sie wysmienicie bronic ( tak jak Portugalia ) 30 min , 60 min , ale 90 min to bardzo trudne zadanie i graniczace z cudem. Villa,Llorente,Iniesta oni juz rozpracuja choc raz na pewno obrone Paragwaju a strzelonego gola przez druzyne z Ameryki sie raczej nie spodziewam , jesli tak by sie stalo Hiszpania strzeli wiecej niz jeden bo podkreci tempo na maxa na 15-20 min i Paragwaj musi sie pogubic.

Zwyciestwo Hiszpanii wydaje sie bardzo pewnym rozwiazaniem. Przypuszczam , ze w koncu Hiszpania wygra mecz zdecydowanie i zrobi handi bo oprocz Hondurasu jeszcze sie to im nie udalo.

Hiszpania win
Hiszpania -1

Do góry
#3975021 - 30/06/2010 18:32 Re: [1/4] Paragwaj - Hiszpania [Re: craax]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Teoretycznie to będzie najmniej ciekawy ćwierćfinał, bo tu chyba wszystko jasne. Portugalczycy zagrali bardzo solidnie w obronie, a mimo to przegrali. A Paragwaj nie ma raczej więcej argumentów od Portugalii. Jak tylko coach przestanie wreszcie się upierać przy Torresie w wyjściowym składzie to spokojnie Hiszpanie ze dwie brameczki strzelą.

Jedno co mogłoby ratować Paragwaj to ewentualna próba Hiszpanów wygrania tego meczu najmniejszym nakładem sił. Jakoś w ich wykonaniu wydaje mi się to dosyć prawdopodobne. Dlatego handi na pewno tutaj nie zagram, ale zwycięstwo Hiszpanów faktycznie wydaje się bardzo pewnym rozwiązaniem.


O jednej rzeczy jeszcze pomyślałem teraz. Hiszpanie mają bardzo łatwą drogę do półfinału, ale przede wszystkim nie trafił im się jeszcze przeciwnik, który by potrafił zagrać coś w ataku.
Szwajcaria - drewno
Honduras - drewno
Chile - o! łatwo stracili bramkę, ale później Chilijczycy zaczęli grać w szachy
Portugalia - drewno
Paragwaj - ?drewno?

W półfinale, obojętnie kto będzie ich rywalem, Hiszpanie wreszcie będą mieli porządnie przetestowaną obronę i Casillasa. Obawiam się, że to będzie pierwszy i ostatni ich taki test wink

Do góry
#3975099 - 30/06/2010 19:13 Re: [1/4] Paragwaj - Hiszpania [Re: Ghost]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Paragwaj potrafił wygrać z Brazylią czy Argentyną w kwalach , także stać ich od czasu do czasu na niespodziankę. Wątpię żeby mecz był tak łatwy jak wskazują na to kursy 1x2 jak i te na awans ~ 1,2.

Wczoraj Hiszpania pokazała wielką klasę , Portugalia była przy nich malutka.

Cały czas byli przy piłce Hiszpanie , odpowiednio potrafili zmieniać tempo i arytmię gry , jak mało kto potrafią narzucać własny styl gry , uśpić przeciwnika.

Myślę że jeszcze wszystkich kart nie odkrywają , rozsądnie szafując siłami , prawdziwą moc pokażą w półfinale i finale , tak myślę.

Kto jeszcze nie pobrał ~ Hiszpania mistrz ~4,0 obecnie. niech atakuje to. boks

Do góry
#3976707 - 01/07/2010 07:09 Re: [1/4] Paragwaj - Hiszpania [Re: Legia]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
A jakby tak przeszły dalej Brazylia, Urugwaj, Argentyna i Paragwaj to byśmy mieli festiwal latynoski. Ale to oczywiście raczej mało prawdopodobne. Co do Hiszpanii - uważam, że Portugalia pokazała swoją grą, że można zagrozić Hiszpanii i jednocześnie można ich zatrzymać, tylko, że Portugalia grała wczoraj bardzo dobrze ani nie atakując za bardzo ani nie broniąc się rozpaczliwie. Uważam, że Hiszpania pokonała bardzo groźnego przeciwnika. Przypomnijmy, że mieli większe kłopoty z Chile i Paragwaj gra bardzo podobnie (szkoła Bielsy) tyle, że mam wrażenie, że Chile miało lepszych wykonawców. Ja myślę, że jakieś szanse Paragwaj ma, ale będzie to inny mecz z uwagi na odpoczynek i z uwagi na to, że Paragwaj zagra bez obciążeń bo już osiągnęli na prawdę wiele. Tak więc myślę, że jak Hiszpania wygra to będzie z handi dlatego warto Hiszpania -1 AH. Aczkolwiek jak wyjdzie mecz życia Paragwajowi to może być niespodzianka tylko, że nie warto tego grać. W tej fazie zawsze działy się dziwne rzeczy na finałach MŚ. Na pewno będą to ciekawe mecze.

Do góry




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08), 3598 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49