Strona 1 z 19 1 2 3 ... 18 19 >
Opcje tematu
#1805777 - 25/11/2007 02:37 Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK )
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.
Zalozylem temat w koncu mam troche czasu by podzielic sie z wami swoimi przemysleniami i doswiadczeniami.
O CO bedzie tu chodzilo? Temat jest otwarty beda tu dyskusje,z kazdym kto ma cos do powiedzenia lub z kazdym kto sprubuje obalic moje ZASADY.odrazu mowie ze bledy ortograficzne robie na porzadku i ten wyraz sprubuje napisalem tak bo nie chce mi sie nic poprawiac jak juz reka napisze.Ok ale wracam juz do sedna sprawy tego tematu.Bede tu podawal od czasu do czasu swoje realne typy i stawki,odrazu upominam ze gram wtedy jak jest ku temu okazja by pomnozyc gotowke.Zreszta bede pisal tu o wszystkim o psychologii o roznych technikach gry o roznych hwytach ktore stosuje tak by pokazac tobie i wszystkim jak wygrywac kase.Mam naprawde malo czasu by porzadnie to wszystko prowadzic bo bycie zawodowym graczem wierzcie mi to wiecej niz 10 zakichanych godzin na jakims tam etacie -o tym tez bedzie pisane.Bede tu pisal rowniez kiepskie zeczy jak bedzie cos mi zle szlo moge poprostu wejsc tu i napisac ze dzisiaj utopilem kase i to a tamto by sobie troche ulzyc.
ZASADY DLA KADETOW(he smiesznie to brzmi ale niestety tak to sie zaczyna)WLASNIE SIE ZACZYNA COS od tej linijki wiem ze ktos zostanie mistrzem bo to zawsze jest tak ze z posrod 100 jeden jest naprawde tym ktory zaskoczyl tylko po to to bede robil To taka niepisana zasada ktos mi cos pomogl przepral umysl i teraz ja to robie mam nadzieje ze ktos skorzysta.A wiec tak troche historii:
Kiedys bylem dajmy na to 10 lat wczesniej,wyobrazcie sobie sytuacje zreszta nie raz pisalem o swoich zyciowych bledach tu na forum,ale 10 lat temu nie wiedzialem roznych zeczy ktore teraz wiem.Inwestowanie w zaklady kasy to ciezka praca zwiazana z duzym stresem czasami z z bliskim stanu przedzawalowemu.
Pierwsza zecza ktora musi zrobic ktos kto chce wygrywac kase to:
1 ZADNEGO ALKOHOLU DO KONCA ZYCIA
+alkohol to cos co przynosi straty finansowe ile razy obstawilem mecz pod wplywem to tylko ja wiem.Przyklad jeszcze gralem u naziemnych upilem sie po utopieniu 1000pln na meczu dzien wczesniej jak zalapalem stan bohatera(co mi k... zalezy) ok jeszcze pare drinkow i jedziemy zagrac za podwojna stawke .Dzien dobry a witam co tam dzisiaj?...A wie pani dzisiaj to BONANZA i zeczywiscie byla bonanza tylko o malo nie strzelilem sobie w glowe.BYLO MINELO....Jeszcze beda tu przyklady tego co robi alkohol i robil ze mna w tej materii
to podstawowa zasada zadnego alkoholu do konca zycie niech nikt nie pomysli ze mialem jakis problem z piciem w sensie alkoholizm ja juz nie pije bo to przynosi mi korzysci.Czlowiek ktory mi to uswiadomil nie tak dawno temu kazal mi co dzien powtarzac taka o to rzecz JESLI PIJE ALKOHOL -PRZEGRYWAM WSZYSTKO NIC MI NIE SPRZYJA NIE PIJE ALKOHOLU ODNOSZE SUKCESY WSZYSTKO MI SPRZYJA.
Jakos tak w to nie wierzylem ale z szacunku do goscia robilem to codziennie.I bog mi swiadkiem cuda sie dzialy i dzieja przyklad.Jakis miesiac po tej calej gadce oczywiscie bedac pijany znowu pojechalem z tematem tzn przegralem gotowke ...ale malo tego dodatkowo jako bonus rozwalilem samochod przyjacielowi.Od tego zdarzenia uwierzylem w moc wlasnych jak mowi mi to do dzisiaj moj przyjaciel moc wlasnych mysli.Nie pije wszystko mi sprzyja.TO ciezka decyzja ale ja juz wiem ze to mi daje pieniadze wiec pogodzilem sie z tym na amen.Tobie rowniez to radze zrobic czym predzej wtedy kasa posypie sie jak deszcz.
Zasada druga:
2 TRZYMANIE SIE ZASAD
osobiscie mam (zaraz pomyslicie ze zeswirowalem) moze i tak ale wam radze to samo.Mam caly pokuj obklejony zwyklymi kartkami format a4 czasami sklejke robie z duzymi napisami ide korytazem pisze KASA JEST WSZEDZIE ide do kuchni otwieram lodowke a tam zonk(hehehe) powaznie napis na lodowce dzisiaj do osiagniecia tylko 10 euro z tego i z tamtego .Ide do pokoju :pracy: tapeta dalej leci spogladam na sciane napis KONCENTRACJA TERAZ I TU ZROBISZ TYLKO 30PLN i tak bym mogl wymieniac .Poprostu tak to wyglada u mnie ,jest tu zastosowanych duzo metod psychologicznych bo osobiscie wierze w podswiadomosc tzn uwierzylem dzieki przyjacielowi i to dziala.Wogole pisze ksiazke nie wiem czy ja kiedys wydam ale robie to bo ZASADA NR 3
ZAPISUJ PLANY I REALIZUJ.
O tym napisze moze jutro a moze i nie nie wiem narazie musze zakonczyc na tym.WIEC to jest tylko taki poczatek jak mowie od czasu do czasu jak znajde czas bede tu z wami rozmawial i dyskutowal jak i pokazywal jak sie przeobrazic to jest mozliwe to jest proste rozumiesz.Kontrola jednym slowem jest wszystkim czego potrzeba by odnosic sukces nie tylko w zakkladach bukmacherskich,mozna sprowadzic wszystko do wielu dziedzin.Jutro napisze o pewnym przypadku jaki mnie spotkal i co zrobilem .ok na dzisiaj starczy teraz szklaneczka wody mineralnej i tak dalej.

Do góry
Bonus: Unibet
#1805785 - 25/11/2007 02:40 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
\:D

ło matko s curkom \:D

powo

Do góry
#1805788 - 25/11/2007 02:41 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
To ja tak skromnie: Powodzenia

Do góry
#1806432 - 25/11/2007 05:57 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Master.com back]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
bez obrazy ale jak przeczytałem wstęp to mysle ze nie masz wszystkich w domu, pozdrawiam legende forum ;\)

Do góry
#1806549 - 25/11/2007 06:54 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: cobra]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...Cobra zeczywiscie nie mam wszystkich w domu co by to nie znaczylo.
Akurat wysylajac kase w cyber przestrzen podam odrazu typ na jutro.W zasadzie wiekszosc moich zakladow jest grana o dzien do przodu,spowodowane jest to dzieleniem kapitalu o czym pozniej.
typ:
nfl san francisco 49ers(+10.5)gra z arizona cardinals(-10.5)
zaklad na san francisco za 30 euro notowane 1.83

Jesli chodzi o ten zaklad to juz wyjasniam jest to zaklad z portfela ktory u mnie nazywa sie (zarobic na jednym).Sledze poczynania tej druzyny od poczatku sezonu i zdecydowalem sie powierzyc im moje pieniadzepo raz ktorys z kolei.Wczesniej ladnie dawali dupy i to sie tez oplacilo .Jedno pytanie Skad wiem ze to wejdzie?Odpowiedz nie wiem czy to wejdzie ale przypuszczam ze wejdzie.Kolejne pytanie jesli tylko przypuszczam to czemu to gram?Odpowiedz szanse oceniam z tym handicapem na 55/60% wiec gram na to i to za tylko 30 euro.Jest to przemyslana gra i stawka.Po za tym mam zawarte jeszcze dokladnie 4 zdazenia w tym 1 juz weszlo .Po zakonczeniu tego meczu jesli wynik bedzie taki jak oczekuje robie poprostu bilans strata/zysk/zysk osiagniety/gramy dalej?JA planuje tygodniowy zysk czasami 3 dniowy.Co sumujac daje mi w miesiac wyplate od jakiegos czasu calkiem niezla.Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie jak nie wejdzie to przedstawie dalszy plan jak wejdzie to co to poprostu kasa do worka i od nowa plan na tydzien wszak po jutrze poniedzialek i wszyscy ruszamy do pracy nie prawdaz.Nawet ktos kto pracuje na etacie nie wyobraza sobie co to znaczy zucic prace i tak zarabiac.Kiedys spotkalem kolezanke z mojej bylej pracy mniejsza o jaka prace chodzi bo juz dawno po herbacie ale ide sobie akurat robilem male zakupy i ona mowi a czesc co tam slychac u ciebie gdzie teraz pracujesz znalazles juz nowa prace.A ja do niej mowie wiesz Basia ja nie szukalem nowej pracy ...to co robisz teraz?....Mnoze pieniadze ...co robisz?..Mnoze pieniadze mozna tak powiedziec ...Jak to ...Jestem zawodowym inwestorem.Grasz na gieldzie ?Mozna powiedziec ze gram aczkolwiek ja nazywam to inwestowaniem.Zwariowales ..no tak jak uwazasz.Co ta sytuacja nam uzmyslawia?Jedna zecz nie kazdy rozumie co to znaczy zucic prace by inwestowac na rynku w tym przypadku bukmacherskim.Druga zecz to nie kazdy czlowiek z krwi i kosci rodzi sie z natchnieniem badz z mania czegos.Zeby osiagac zyski trzeba o tym myslec 24 na dobe i w dodatku myslec intensywnie.Np czy ktos zadal sobie takie oto proste pytanie na jutrzejszy dzien ktore to w piekny sposob wisi juz na moich drzwiach.Gdzie juro znajde 40-60 euro biore pod uwage inwestycje i mnozenie pieniedzy ZNAJDE ZAROBIE AMEN.Budzisz sie widzisz napis wiesz robisz sniadanie w glowie masz mysl kasa ,ktos cos mowi jestes tak zamyslony ze nie zauwazasz ze cos sie przypala i tyle.MYSLISZ:GDZIE POMNOZE PIENIADZE GDZIE ZAINWESTOWAC 40-60 EURO .wkoncu znajdziesz odpowiedz wierz mi tak to dziala ze poprostu jest to cudowne.Oczywiscie pieniadze trzeba inwestowac ale BAZUJAC na doswiadczeniu .Ok troche filozofii tu wylozylem ale ja tak wlasnie robie i dzisiaj zamykam wszystkie portmonetki bo sen to wazna zecz jutro kolejny dzien .Do jutra zatem.

Do góry
#1806895 - 25/11/2007 10:50 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
ElNinho[mmdea] Offline
old hand

Meldunek: 24/04/2003
Postów: 716
Skąd: Elbląg
Inwestowanie to brzmi dumnie Rafter \:\)

Basia pewnie pomyślala ... looser życiowy !

Kolejne podejście, kolejny pokaz sztuki gry ... trzymamy kciuki !

Do góry
#1807005 - 25/11/2007 13:29 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: ElNinho[mmdea]]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
To co napisałeś ma sens. Kiedyś czytałem zasady szybkiego zapamiętywania itp. i z tymi kartkami też kiedyś robiłem coś podobnego, ale przez bardzo krótki czas i nie zrealizowałem tego co na nich było. Po prostu człowiekowi się nie chce. To jest taka kotwica. Swoją drogą myślenie "Jestem mistrzem bukmacherki" ciekawe czy by pomogło?
A co do alkoholu to też przyznam rację... Swoje wiem ;\)
No i wierze tak jak ty, że bukmacherka może dać kasę.

Do góry
#1810087 - 26/11/2007 13:10 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Izajasza53]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
SF izi, niepotrzebnie grales to handi +10.5, nie wiem jaki kurs na nich byl, ale pewnie okolo 4 i weszlo 'letko'

mistrzowski powrot \:\)

Do góry
#1810150 - 26/11/2007 17:35 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: connor]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Siema Rafter, bajkopisarz z Ciebie dobry zobaczymy jak Ci pójdzie z typami \:\)

Życzę powodzenia.

Do góry
#1810389 - 26/11/2007 19:38 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Eriksson]
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Cześc Rafter :-). Szczerze mówiąc to moim zdaniem podświadomość to jedyna droga dzięki, kórej można osiągnąć sukces w bukmacherce (już widze tą lawinę protestów :-). Podaję link do mojego posta na innym forum - myślę, że Cię zainteresuje.
Edit

Pozdrawiam i życzę powodzenia


Edited by Rivaldinho (27/11/2007 23:03)

Do góry
#1810453 - 26/11/2007 21:33 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Mistrzunio80]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.
Erikson nie jestem bajko pisarzem moze tylko czasami zyciowe sytuacje ktore przezylem ubieram w kolorowa oprawe tzn jesli padal deszcz to u mnie swieci slonce wiesz to tak jak ze starym obrazem w kiepskich ramach nikomu sie nie podoba mimo ze to prawdziwy obraz ,ktos wymienil ramy odswierzyl i obraz stal sie arcydzielem.Jedno ci moge powiedziec kiedys zdazalo mi sie cos krecic czasami ale teraz to niemozliwe krecisz to sie przekracisz ,oszukujesz oszukany zostaniesz tak to dziala.Wiec bajki to ogladaj w telewizji bo tutaj nie ma takiego kanalu..
Mistrzunio80 przeczytalem twoj post ,powiem ci ze nie tak ja postrzegam podswiadomosc jak ty to robisz.Ja programuje swoj umysl by podswiadomosc ciagle pracowala nad moimi celami.Nie znaczy to ze jesli cos typuje to na zasadzie czary mary i ten wygra bo wahadelko tak wskazuje.Ja bazuje na doswiadczeniu a zdarzenia do gry wybieram analizujac fakty itd cale te statystyki,czasami stosuje analize he techniczna.Jest to troszke smieszne ale kazda zasade mozna zastosowac wszedzie a zarazem swietne.Np jesli stosuje analize techniczna,mam tu na mysli wykresy ktore sporzadzam roznym zawodnikom ,druzynom ,czy tez analize procentowa.Niedawno obstawilem tenis na podstawie wykresu chodzilo o zawodnika ktory szedl w gore ostro mam tu na mysli tego horwata wyszlo mi z pamieci jego nazwisko a nie chce mi sie szukac.Mniejsza o to z moich statystyk wynikalo ze gosc powinien umoczyc w najblizszych 2-3 meczach.Zaczalem .śledzić goscia siedzialem mu na ogonie codziennie nie mogl czuc sie bezpiecznie,obserwowalem go i co wyprawia.W koncu kursy na jego porazke byly zadowalajace,sprawdzilem oczywiscie czy sie spotykali i takie zeczy,ale bazowalem glownie na wykresie.Pojechal z ferrerem po kursie 1.6 co bylo pomylka bukmacherow moim zdaniem bo ferrer zwyzkowal z forma z dnia na dzien ale ze nigdy sie nie spotykali to kurs byl wlasnie taki.Poprostu tak to czasami typuje a podswiadomosc nadaje tylko pewnosci ze to co robie jest ok i tworzy sytuacje i daje podpowiedzi.Ok musze narazie konczyc bo zaczyna sie kolejny tydzien poszukiwan na czym mozna dzisiaj zarobic i gdzie zainwestowac.

Do góry
#1810948 - 27/11/2007 03:14 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Witam....z góry sorry za krytykę ale to co Ty nazwałeś wyłożeniem Swojej filozofii Moim subiektywnym zdaniem jest ostrą jazdą na maxa w kierunku właśnie tego przed czym się bronisz czyli ześwirowaniem. Na razie jesteś na etapie obsesji przez duże O i żaden wykres ani "doświadczenie" Cie przed tym nie uchroni.....ps. jesteś pewien,że to był Chorwat ? pozdrawiam i życzę Ci jak najdłuższego etapu obsesji choć granica jest tuż tuż.

Do góry
#1810963 - 27/11/2007 03:23 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: AGASSI]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Rafter to dobrze ze wrociles bo juz nudno tutaj bylo bez ciebie.
Wielu cie lubi , wielu nienawidzi , ale wzbudzasz kontrowersje
a to podstawa nie wazne jak pisza wazne by pisali \:\)
Jestes ''jakis '' idziesz czesto pod prad , bo tylko smiecie
plyna z pradem i za to cie darze sympatia.
Nie jest latwo mowic Nie kiedy caly swiat krzyczy Tak i odwrotnie. Z duzym zainteresowaniem bede sledzil twoj temat ale
pamietaj dla 99,9 procent ludzi na tym forum jestes tak dobry
jak twoj ostatni typ \:\)

Co sie dzialo z toba przez ten okres czasu kiedy nie pisales ?

Do góry
#1811426 - 27/11/2007 06:47 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: AL_Capone]
Sed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/07/2007
Postów: 14569
Witam, wiele słyszałem o Tobie jednak nigdy nie widziałem Ciebie w akcji. Zagrałem z ciekawości i symbolicznie Twój typ za 100zł. Oby tak dalej... Dziękuje

Do góry
#1811517 - 27/11/2007 07:38 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: AL_Capone]
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Originally Posted By: AL_Capone

Co sie dzialo z toba przez ten okres czasu kiedy nie pisales ?


Cześć Rafter \:\)

A Rafter latał w tą i nazat do Las Vegas z laptopem na kolanach

Do góry
#1812281 - 27/11/2007 23:30 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: th0mas]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
WITAM.
Najpierw do agassiego(hehehe) naprawde mnie rozbawiles stary mimo ze ze wstalem lewa noga to zaraz zaskoczyla mi prawa.HE agassi ty to nazywasz obsesja ktora ma przejsc w zeswirowanie.Ok ok wlasnie na to licze ,podam ci przyklady zeswirowanych w cudzyslowie,anstain(czy jak to sie tam pisze),rasputin,reszte mam w glowie ale narazie nie wychodza na swiatlo dzienne.Chodzi o to ze przewaznie ludzie ktorzy nazywani sa przez tzw normalnych za swirow przyczynili sie do zmian naszej planety i wiele zrobili.Widzisz jesli ja zeswirowalem na punkcie bukmacherki,inwestycji,mnozenia pieniadza i tylko to mam przed oczami mnozyc pieniadze to chce na to horowac cale zycie bo przynajmniej realizuje zyski w tej chorobie.

Co robilem przez czas jak mnie nie bylo wiele zeczy naprawde sporo zeczy.Np mialem okres wielkich przegranych ze wpadlem w depresje i to tak powazna ze moj lekarz spakowal walizki mowiac nienaprawialny.Jednak podnosilem sie powoli spotkalem wielu ludzi tych tzw niby przyjaciol i jednego czlowieka z naszej branzy ktory zmienil moje zycie i myslenie.Pracowalem nawet pol roku na zwyklym etacie ale porzucilem prace bo nie w mojej naturze tracic pieniadze w pracy na etacie gdzie zarabia sie tylko przez 5 dni w tygodniu i w dodatku z gornym limitem aktywacji:)Poprostu przeszlosc poszla jest terazniejszosc i tak wczoraj nic nie gralem ale wiele godzin poswiecilem na analizy i na plan tygodniowy bo zaplanowalem sobie tygodniowy zysk.Startuje z tym typem:
LAL-SEATLE NBA UNDER216.5(Unibet) PLUS DOGRYWKA KURS 1.95 STAWKA 90PLN
Mecz jutro wiec mam moment odsapniecia i poszukania czegos w zastepstwie w razie innego rezultatu.Po za tym plan tej gry zaklada w razie przegranej szukanie podobnego zakladu nastepnym razem tzn jesli to nie wejdzie czekam na podobna mozliwosc zakladu 216.5 under oczywiscie bede musial porownac zespoly itd .Plan jest dosyc prosty nie wchodzi czekam na podobna okazje nie wazne czy za dzien czy za tydzien musze zrealizowac zysk z tego rodzaju zakladu.Jest to jak widac rodzaj przemyslanej progresjii.Jesli taki nastepny handicap bedzie (jesli ten nie wejdzie) np za 2 dni to czekam zwiekszajac odpowiednio stawke .Lubie taki styl gry bo mozna szybko zakonczyc pol tygodnia .
Druga zecz o jakiej chcial bym powiedziec ale juz nie dzisiaj to jest to co wszyscy lubimy zyski.Ciekawi mnie jak wy to ustalacie a to bardzo wazne .Wiesz ktos powie chcesz tylko 100euro tygodniowo co to za pieniadz,powiem mu to jest 100euro i to jest wlasnie taki pieniadz ktory chce wlozyc do kieszeni tego dygodnia.Czemu jeden zapyta tak malo przeciez to smieszna suma ..no tak dla kogos moze i smieszna np mi potrzeba w tym tygodniu tylko 147euro zysku.A to dlatego ze mamy prawie koniec miesiaca i brakuje mi do planu miesiecznego wlasnie tylko juz tyle.Dlatego dobrze jest robic plany miesieczne,2tygodniowe,tygodniowe,i 3 dniowe.Pozniej nalezy to wszystko analizowac pod wzgledem miesiaca ,tygodnia itd.Powoli bez fajerwerkow konsekwentnie Mnoze pieniadze.Ok strzala odezwe sie po tym meczu.

Do góry
#1812757 - 28/11/2007 02:25 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
czekaj Ty rzuciłeś pracę i grasz po 30-40e?

Do góry
#1813496 - 28/11/2007 04:08 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: minotauro]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin
RAFTER w ostatnim swoim poście napisał "Czemu jeden zapyta tak malo przeciez to smieszna suma ..no tak dla kogos moze i smieszna np mi potrzeba w tym tygodniu tylko 147euro zysku.A to dlatego ze mamy prawie koniec miesiaca i brakuje mi do planu miesiecznego wlasnie tylko juz tyle."

Więc minotauro masz wszystko czarne na białym... \:p

Do góry
#1813904 - 28/11/2007 05:20 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Grzena]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Nie wierzę ... \:D

To nie może być prawda, to jakiś włam na konto, jakaś mistyfikacja, jejku ... \:D

RAFTER ... nie, to jaja jakieś \:D

Szczypie się, jeszcze raz .... uomatko \:\)


Do góry
#1814057 - 28/11/2007 05:54 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Grzena]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Originally Posted By: Grzena
RAFTER w ostatnim swoim poście napisał "Czemu jeden zapyta tak malo przeciez to smieszna suma ..no tak dla kogos moze i smieszna np mi potrzeba w tym tygodniu tylko 147euro zysku.A to dlatego ze mamy prawie koniec miesiaca i brakuje mi do planu miesiecznego wlasnie tylko juz tyle."

Więc minotauro masz wszystko czarne na białym... \:p


aha dzięki, swoją drogą dziwaczne to...

Do góry
Strona 1 z 19 1 2 3 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, akagi, Sensei, pacyfista, rafal08), 3520 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581825 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49