Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#381631 - 03/08/2005 18:13 ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
IDEA Prokom Open

Place: Sopot, Polska
Date: Sierpień, 01-07, 2005
Surface: Outdoor clay
Prize Money: 425,250 euro
Oficjalna strona turnieju
Draws : Single Deble

Legg Mason Tennis Classic

Place: Washington DC, USA
Date: Sierpień, 01-07, 2005
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $600,000
Oficjalna strona turnieju
Draws : Single Deble


Pomocne linki :

http://www.tennis.matchstat.com/
http://www.atptennis.com/en/
http://www.itftennis.com/mens/players/
http://www.stevegtennis.com/

--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Posty nic nie wnoszące do tematu będą kasowane

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#381632 - 03/08/2005 21:07 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
grabtom Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1011
Na jutro znów jeden dubelek, tym razem tylko z Sopotu.

Nieminen J. - Almagro N. 1 @ 1,60
Jarek zrobił niezłą niespodziankę z Puertą, jednak źle go oceniłem, stać go na więcej niż myslałem. W drugim secie wrócił zdaje się z 1-4 czy 1-5 i wygrał w tiebreaku, widać chłopak jest mocno zdeterminowany. Almagro to aktualnie średniak, z Portasem stracił jednego seta. Jutro pewnie będzie miał problemy. Dla Nieminena pokonanie turniejowej jedynki powinno dodać trochę skrzydeł i nie widzi mi się aby miał jutro przegrać.

Volandri F. - Mayer Florian 1 @ 1,30
Włoch gra przyzwoicie praktycznie przez cały dotychczasowy sezon, w zeszłym tygodniu półfinał w Umag, gdzie pokonał chociażby Robredo i potrafił urwać seta bardzo silnemu aktualnie Corii. Sopot to jak wiadomo, jeden z ostatnich turniejów na glinie, więc jeśli Pippo ma gdzieś wygrywać to właśnie tutaj.
Mayer kiepściutko w tym roku i to niezależnie od nawierzchni. W aktualnej dyspozycji raczej nie ma co liczyć na kolejną rundę.

Kursy z Interwetten. Good luck.

Do góry
#381633 - 04/08/2005 03:01 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Profesjonal wystawil bardzo ciekawe kursy odnosnie dzisiejszych meczow, i tak w przeciwienstwie do wielu internetowych bukow faworytem pojedynku Almagro-J.Nieminen uczynil ALmagro. Kursy wygladaja odpowiednio 1.76 -1.86. Wydaje mi sie ze takie przeliczniki na tych graczy bedzie mozna zlpapac tylko z samego rana, poniewaz pieniadze jakie zostane stawiane na Nieminena spowoduja conajmniej wyrownanie kursow badz przechylenie na druga strone. Przy takim kursie az grzechem bylo by nie zagrac na Jarkko,Dwa tygodnie temu Fin doszedl w Stutgarcie do pofinalu, tydzien pozniej w Umag spotkal sie w pierwszej rundzie z Juanem Carlosem Clajem Ferrero, takze niespodzianka nie bylo ze odpadl, odpoczal, przyjechal do Sopotu,(malo kto go docenil, w tym takze ja ) i ogral w pierwszej rundzie jedynke turnieju Puerte. Byc moze argentynczyk nie jest w zniewalajacej formie ale pokonanie go na clayu to zawsze jakis wyczyn, szczegolnie dla Fina. Teraz w drugiej rundzie spotka sie z Almagro. Stawialem na Hiszpana w w meczu z Portasem, co prawde czulem ze mecz bedzie bardzo śliski, ale jednak wygral, stracil seta, i jak ktos tu wczesniej zauwazyl, gral dobrze lecz w decydujacych momentach brakowal mu troche zimnej krwi. nie mozna zas tego odmowic Jarkko, ktory w drugim secie z Puerta z 2-5 na 7-6 ugral, takze ma chlopak charakter. Martwi mnie tylko dlaczego prof wystawil takie kursy... maja swietnych analitykow, ale mam nadzieje ze tym razem troszke sie pomylyli,uczyniajac Almagro lekkim faworytem :P jak lda mnie zwyciestwo Fina.

Almagro-J.Nieminen 2 1.86

Volandri-F.Mayer

Gdyby nie to ze Zaba, olał Polski turniej to Mayer juz dawno jechalby do Niemiec, a tak to meczy sie chlopczyna w tej drugiej rundzie, zamiast pojechac gdzies odpocząć Ostatnie wyniki Volandriego sa zadowalajace i wystarczajace aby postawic na niego w meczu z Florianem. O formie Niemca juz pisane juz bylo wiele razy i wedlug mnie nic sie nie zmienia. Jak formy nie bylo, tak nie ma... Kurs w profie na szczescie nie zanizony, takze mozna wziac.

Volandri-F.Mayer 1 1.44

Acasuso-Chadaj

moje zdanie co do tego meczu sie nie zmienia i napisze to co wczoraj... Pomimo ze Jose w slabej formie, to jest to wciaz zawodnik z wyzszej polki i chociaz od Garossa jeszcze nic nie ugral to jednak dzis to wlasnie argentynczyk awansuje dalej

Acasuso-Chadaj 1 1.28

Z debli jeszcze sie zastanowie co zagrac, raczej tylko na pare Pala/Vizner, tylko jeszcze nie ma kursow...

Pozdrawiam
Kuba

Do góry
#381634 - 04/08/2005 08:06 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
panowie ja myslę że oidstawowe info na dzisiaj jakie jest nam potrzebne to jaka pogoda w sopocie(bo u mnie leje , w łebie leje, w krakowie leje - tapogoda tez bedzie dzisiaj ważna przy żużlu)- więc prosze pamow z sopotu o podanie jakiś szacunkowych godzin rozpoczęcia dzisiaj turnieju - jeśli nie pada-lub jesli pada to tym bardziej informacji o pogodzie

Do góry
#381635 - 04/08/2005 08:15 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
MOYA-STARACE 1

tak bym typowal ale w (tym waszym turnieju wszyscy stawiaja na starace -ja dopiero poczatkuje w obst tenisa i czy moglibyscie mi wytlumaczyc ze idziecie typowo na fuxa ?czy sie myle porosze o pomoc )

Do góry
#381636 - 04/08/2005 08:15 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Pabianiczanin Offline
member

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 175
Skąd: a jak myślisz... ?!
http://pogoda.onet.pl/0,1351,38,miasto.html

z tego wynika, ze dziś po 12, nie będzie padać w sopocie ;] myślę, ze wszystko wystartuje tak jak zwykle, koło 14.
powodzenia,
pozdrawiam, kuba

Do góry
#381637 - 04/08/2005 08:23 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
half-a-cat Offline
member

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 110
Quote:

panowie ja myslę że oidstawowe info na dzisiaj jakie jest nam potrzebne to jaka pogoda w sopocie(bo u mnie leje , w łebie leje, w krakowie leje - tapogoda tez bedzie dzisiaj ważna przy żużlu)- więc prosze pamow z sopotu o podanie jakiś szacunkowych godzin rozpoczęcia dzisiaj turnieju - jeśli nie pada-lub jesli pada to tym bardziej informacji o pogodzie




Lało ostro, ale od 9 spokój. Mroczno co prawda, ale chyba się przejaśni. Korty pewnie przykryli folią na noc. Powinno być dopsz. Ja dziś robię przerwę i do Sopotu nie jadę, ale na jutrzejsze ćwierćfinały tiket już w łapie.

Do góry
#381638 - 04/08/2005 08:27 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
W zaleznosci jakie beda to opady deszczu, to raczej typujac Nieminena, czy Volandriego to powinni oni swoje spotkania dzis rozegrac, jezeli deszcze bedzie czesto przerywaly gre to ciezko bedzie z wieczornymi deblami... Jesli chodzi o sportowa strone, to wiemy jak nieraz zmienial sie obraz gry na korcie, gdy zawodnicy wracali po przerwie spowodowanej deszczem, moze jeszcze trohce mocniej wiac z powodu pogody... ktos z Sopotu lub okolic moze cos napisze

Do góry
#381639 - 04/08/2005 08:33 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
szotpix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 2060
Skąd: Poland B-stok
Z singli malo oryginalnie dam Nieminena, jednak prawdziwe wartosci kursow mozna dzis otrzymac na debelkach. Pierwszy z nich to wlasnie Pala/Vizner. W pierwszeje rudznie pokonali Cibulec/Vanhoudt 6-1 7-6(3) chociaz i tak w drugim secie mieli wieksza przewage w tie breaku do 3. Drugi mecz to Fyrstenberg/Matkowski - Kubot/Urban.Po w miare udanych wystepach obu panow w singlu pokazali co potrafia w 1 rundzie debla 6:0 6:3 pokonali Kohlschreiber/Levinsky.Dzis mysle ze bedzie podobnie i polski (lepszy ) debel przejdzie dalej.

(Milenium)
Fyrsten,Matko-Kubo,Urba 1.40 2.55 -- 1

Pala,Vizne-Coetz,Haggar 1.65 2.00 -- 1

Do góry
#381640 - 04/08/2005 09:04 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Layonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 11482
M.Garc/Hoo-Aca/Ors (1) 1.36

Coś nie tak z tym deblem W betandwin kurs 1.10 W STS i toto go nie ma w Profie 1.36 Accasuso/oorsanic jak ktoś pisał bez formy wiec chyba warto zagrać póki tu nie zablokują

Do góry
#381641 - 04/08/2005 09:20 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
G.Muller-Clement
Muller, jak wiemy w ostatnim czasie w szczytowej formie sezonu. W zeszlym tygodniu final w LA, w tym spokojnie ogral juz bedacych w niezlej formie Sanguinettiego i Massu. Wpoprzednim sezonie ten Pan grywal sobie najczesciej challe, az tu nagle pojechal do Washingtonu i dotarl do finalu, po drodze ogrywajac samego Agassiego! od czasu coraz czesciej grywa w turniejach wyzszej rangi jak ten dzis. Za przeciwnika ma doswiadczonego Clementa, ale co francuz ma oprocz tego w tym sezonie?nic wiecej... W pierwszej rundzie 3 setyy z N.Lapenttim, ok Nicolas w niezlej formie, ale pozniej mekiz chalengerowcem Bloomfieldem i wygrana po taju... ciekawa mnie tylko kursy na ten mecz, wydaja mi sie nieco zawyzone, ale to tylkomoje skormne zdanie.

G.Muller-Clement 1 1.5

Srichaphan-Moodie
Thaj wczoraj mial ciezki mecz z Goldsteinem, ale jak mi zaipmonowal gdy w 3 secie ze stanu 3-5 wyciagnal na 7-5 i wygral mecz, normalnie szok Moodie co prawda pokonal Henmana, ale co ten poczciwy Tim ostatnio gra, to kazdy wie...

Srichaphan-Moodie 1 1.35

pozdrawiam
Kuba

Do góry
#381642 - 04/08/2005 09:24 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Quote:

... ktos z Sopotu lub okolic moze cos napisze



Na termometrze 17 stopni, na dworzu mokro, wieje - trzeba wziaść pod uwage, ze na kortach wiatr jest jeszcze silniejszy. Co do deszczu to lało gdzies tak do 8, 7 rano. Chmurki wyglądają na deszczowe, pewnie jeszce dziś popada. Ja dzis typowanie odpuszczam.

Ktoś wie jak tam będzie z biletami jesli dziś nie rozegrają spotkań? Będzie mozna jutro kupić te tańsze bilety(35zł miały być na dziś) czy beda po normalnej cenie jak na ćwierćfinały.

Monaco - ale mnie wczoraj wkur&$ł. Nic mu nie wychodziło, jeszcze go potem widziałemjak do hotelu biegł na początku chciałem mu wygarnąć ze mami kase oddać ,ale jak zobaczyłem jaki on duzy, spocony i zły to se odpuściłem Przynajmniej jutro można na hanescu zagrać.

Do góry
#381643 - 04/08/2005 09:38 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
half-a-cat Offline
member

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 110
zopo dej #3...

Monfils lepszy, ale mecz byl bardziej wyrownany niz wynik wskazuje. Trochę młócki, trochę fajerwerków. Miło się dzieciaków oglądało. Z Hanescu Francuz będzie miał dużo więcej roboty. Victor to robot. Gra swoje, jest w świetnej formie i dobiega do wszystkiego. Costa z nim sobie nie radził, brak mu już dawnej szybkości i kończącego uderzenia.
Polskie deble wlazły jak w masełko. Kursy np w STS byly grubo przesadzone (1.75 i 1.50). Oscar/Monty w deblu to maraton uśmiechu, a Fyr/Mat spokojnie grali na Kohla, który psuł niemal wszystko. Zresztą Levinsky, który jest niezłym deblistą też nie miał złudzeń co do szans w tym pojedynku. Do tego dodajmy, że Arnoldy wygrały bez ściemy i $$$ można liczyć.
Po tym jak Guga wycofał sie z debla, szybko znaleziono debel z łapanki. Chucho ze swym trenerem, niegdyś niezłym deblistą Orsaniciem ośmieszyli debel Lindsted/Wassen. No i ich argentyńscy przyjaciele mieli kupę śmiechu, bo Daniel karierę skończył już dawno i serwuje jak Olsza, choć techniki nie zapomniał i często sztuczkami ośmieszał rywali. Teraz na drodze Garcia/Hood i to już sprawa wewn.-argentyńska. W każdym razie Acasuso czuje się w Sopocie jak ryba w wodzie i powinien zapiąć dziś Chadaja w ciągu góra 3 kwadransów.
Igor zrobił co musiał. Sabau to straszny wieśniak, sodówka uderzyła mu do bańki jak dostał się do turniejów wyższej rangi. Niech znika tam gdzie jego miejsce, challengery albo dworcowy karton. Zero szacunku dla kolesi, którym nie chce się dokończyć meczu.
No i mecz dnia (i najlepszy z dotychczasowych w turnieju), Mantilla vs Coria. Felix to wielki wojownik i te 36 36 w drugim i trzecim secie wyglądają nieco krzywdząco. Mecz był na styku. Wspaniały tenis z obu stron, partia szachów na wysokim poziomie. Sympatią byłem za Hiszpanem, on wie, że gra się dla publiki, a nie tylko dla pieniędzy na koncie. Coria to niesamowity zawodnik, ale wygląda jak wątłe schorowane dziecko. Wiem, że raczej nie jest lubiany wśród zawodników. Heheh, chytre to i złośliwe po prostu.

Z obliczeń wychodzi mi dziś Eminem z Chucho w dublu. Starace powinien spokojnie powalczyć, a Garcia/Hood wyglądają pewnie o ile Argentyńczycy nie zrobią psikusa i nie dogadają się między sobą. Tyle...

Do góry
#381644 - 04/08/2005 09:44 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08 *DELETED*
szotpix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 2060
Skąd: Poland B-stok
Post deleted by schranzer

Do góry
#381645 - 04/08/2005 09:54 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
ok panowie nie ma za bardzo wiecej czasu zeby w tym szukac
jutro druzyna mayewra ma mecz w bundeslidze, ostatnio mayer gral w singlu i deblu
http://www.fcn-tennis.de/ to link do jego klubu tam jest przekierowanie na bundesligi stronke
jesli ktos znajdzie czy jest w zestawie bede wdzieczny zapewne jak wszyscy --bo tak sobie licze ze moze wroce do 14.00

Do góry
#381646 - 04/08/2005 09:59 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Quote:


W każdym razie Acasuso czuje się w Sopocie jak ryba w wodzie i powinien zapiąć dziś Chadaja w ciągu góra 3 kwadransów





Czy nie nazbyt pesymistycznie oceniasz szanse Chadaja?
Na pewno jest w gazie po wygranej z DiMauro, poza tym odpoczywał bo z tego co wiem nie grał debla.
Czytałem na tym forum, że podobno Acasuso jest ostatnio w bardzo kiepskiej formie a z Twoich słów wynika coś przeciwnego.
A gdyby tak Chadaj, podobnie Fyrstenberg z Moyą, rozegrał dziś mecz życia - to jak widzisz jego szanse?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Do góry
#381647 - 04/08/2005 10:24 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
half-a-cat Offline
member

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 110
Widziałem obu na korcie i nie wiem jak Chadaj miałby dziś wygrać. Niby czym ? W sportowej walce winien być knockout, ale nie od dziś wiadomo, że Chucho to wariat, zwierzak. Równie łatwo się irytuje, jak wpada w trans i wali po liniach. Ale ważne jest, że Sopot jest JEGO. Ma tu bilans 10-1, wygrał w 2002, a rok temu przegrał w finale z Nadalem. Publiczność go kocha. On ten turniej traktuje wyjątkowo. I mam nadzieje, że tak zostanie. Przez 3 dni widziałem go na kortach codziennie: w meczu z Vankiem, w deblu ze swoim treneiro i w zwykłym treningu. A Chadaj nie wiem co robił po życiowym sukcesie z beznadziejnym Di Mauro. Tamten mecz nadawał się co najwyżej na 2 rundę kwali.

Do góry
#381648 - 04/08/2005 10:27 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Zbinko Offline
addict

Meldunek: 12/03/2005
Postów: 654
Quote:

Quote:


W każdym razie Acasuso czuje się w Sopocie jak ryba w wodzie i powinien zapiąć dziś Chadaja w ciągu góra 3 kwadransów





Czy nie nazbyt pesymistycznie oceniasz szanse Chadaja?
Na pewno jest w gazie po wygranej z DiMauro, poza tym odpoczywał bo z tego co wiem nie grał debla.
Czytałem na tym forum, że podobno Acasuso jest ostatnio w bardzo kiepskiej formie a z Twoich słów wynika coś przeciwnego.
A gdyby tak Chadaj, podobnie Fyrstenberg z Moyą, rozegrał dziś mecz życia - to jak widzisz jego szanse?

Dziękuję z góry za odpowiedź.





Acasuso Jose nic nie pokazal w pierwszym meczu. Wymeczyl wygrana ze srednim Czechem VANKIEM w 3 setach 7:5 4:6 7:5
czyli mial dwa tie breaki. Nie pozbawialbym Adama szans, bo jak wszyscy wiedza jest ta ostatnia wygrana mocno podbudowany !

Do góry
#381649 - 04/08/2005 10:30 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
o czy ty piszesz jakie dwa tajbreki . Vanek by ograł spokojnie Chadaja a co dopiero Jose. Cały stadion będzie za Chadajem a to tylko zmotywuje jeszcze bardziej Acasuso .

Do góry
#381650 - 04/08/2005 10:38 Re: ATP - Sopot, Washington - Czwartek 04.08
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
zwroćcie tylko uwage jak Acasuso gral pierwsza czesc sezonu, do Rolanda szlo mu nawet nie najgorzej, a gdzie ma odzyskac swoja najlepsza forme jak nie w miejscu gdzie mu sie najlepiej gra...

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Akhu, pacyfista, Sony, alfa), 3565 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49