Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#417959 - 02/10/2005 20:17 WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Porsche Tennis Grand Prix

Miejscowość :Filderstadt, Germany
Data: October 3-9, 2005
Drabinki : 28M/32Q/16D
Nawierzchnia: Hardcourt/Indoors
Pula Nagród:
$650,000


INFO:
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie: Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Live Scores
-----

================================


AIG Japan Open Tennis Championships 2005

Miejscowość: Tokyo, Japan
Data: October 3-9, 2005
Drabinki: 32M/16Q/16D
Nawierzchnia: Hardcourt/Outdoors
Pula nagród:
$170,000


INFO:
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard: Live Scores
-----

================================


Tashkent Open by Zeromax

Miejscowość: Tashkent, Uzbekistan
Data: October 3-9, 2005
Drabinki: 32M/16Q/16D
Nawierzchnia: Hardcourt/Outdoors
Pula Nagród:
$140,000


INFO:

-----

================================


LINKI WTA:
http://www.tenniscorner.net
http://www.wtatour.com
http://home17.inet.tele.dk/wta
http://www.itftennis.com/womens/players
http://www.wtaworld.com

Do góry
Bonus: Unibet
#417960 - 03/10/2005 10:04 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
pytanie do bardziej kumatych w dziedzinie :
podobno birnerowa w 1 rundzie singla(1-6 1-6 z klaszka)wygladała na kontuzjowana (ma taka smieszna opaskę na nodze)jest opis nawet do tego na forach -- czy ktos może to potwierdzic???

Do góry
#417961 - 03/10/2005 10:15 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa


http://i19.photobucket.com/albums/b198/ghosts00/day%201/Birnerova.jpg

czy to takie smieszne to nie wiem
normalny bandaz na udzie.

Do góry
#417962 - 03/10/2005 10:20 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
piomil tak i masz tam opis gostka który oglądał te mecze, on pisze że "eva looks like injuries", a kursy dzisiaj bardzo przyzwoite na ten meczyk

i jeszcze jedno jeśli już jestes

13.00 danilidou-peschke dla mnie 1 po tym co zaprezentowały w poprzednich rundach kwali , mimo niekorzystnego h2h dla dani

Do góry
#417963 - 03/10/2005 10:23 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Regulamin: 17. Zabrania się pisania "analiz" o treści "musi wygrać [..] jest w formie [..]"


Edited by Schranzer (03/10/2005 14:34)

Do góry
#417964 - 03/10/2005 10:33 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Po pierwsze to takiego typu "kontuzja" w grze deblowej to nic, poza tym ta para gra ze soba od dluzszego czasu a wsrod ich dzisiejszych przeciwniczek jest Tina Krizan, ktora traktuje stary w zawodach juz zupelnie rekreacyjnie nie dajac z siebie maksa, gra podejrzewam swoj ostatni sezon dla czystej przyjemnosci grania i przebywania z zawodniczkami w tourze, wiec stawianie na nia jest dosc ryzykowane Debel i singiel to zupelnie dwie inne bajki i nie mozna ich absolutnie porownywac, zwlaszcza ze juz wszystkie odpadly z singla.

Co do meczu Peschke to ciezko dla mnie wskazac faworyta, obydwie sa bardzo nierowne ale gra w hali moze sprzyjac sttylowi prezentowanemu przez greczynke i zmuszac do bledow peschke, chociaz ta w kwalach tez grala bardzo dobrze



Quote:

a ja jednak bym dal na peschke i tak postawilem...
ja bym dzis sie przyjrzal spotkaniu hantuchovej, gra dzis z meghann i kurs na baw jest 3.65,ostatnio jak widzialem hantuchova,szok!ja bylbym sklonny zaryzykowac:)




Argumenty kolego, argumenty... ?
tego typu posty są sprzeczne z 17 pkt regulaminu

Do góry
#417965 - 03/10/2005 10:34 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
zariusz ale dlaczego dałbys na peszke???
jakies sensowne argumenty podaj jesli możesz??


Luxembourg Hard II 1p Oct 2 05
1 Anna-Lena Groenefeld - Daniilidou 6-4 6-4

Portoroz Hard IV 51p Sep 25 05
SF Katarina Srebotnik(6) - Daniilidou 6-2 6-2
QF Daniilidou - Severine Beltrame 6-4 6-1
2 Daniilidou - Maret Ani 3-6 6-2 7-5
1 Daniilidou - Camille Pin 6-2 5-7 6-4

US Open Hard GS 2p Sep 11 05
1 Maria Sharapova(1) - Daniilidou 6-1 6-1

Los Angeles Hard II 82p Aug 14 05
3 Conchita Martinez - Daniilidou 6-1
2 Daniilidou - Svetlana Kuznetsova(2) 6-4 6-4
1 Daniilidou - Ma. Emilia Salerni-Q 7-62 7-5

dani nie wtopiła ostatnio z nikim z kim nie powinna
łatwo pokonała w portoroz beltrame


Luxembourg Hard II 33p Oct 2 05
2 Nadia Petrova(2) - Peschke 6-3 6-1
1 Peschke - Samantha Stosur 6-71 7-5 6-1

Portoroz Hard IV 20p Sep 25 05
2 Severine Beltrame - Peschke(3) 6-0 6-4
1 Peschke(3) - Martina Sucha 7-5 6-0

US Open Hard GS 2p Sep 11 05
1 Nicole Vaidisova(26) - Peschke 6-3 6-1

New Haven Hard II 65.75p Aug 28 05
2 Lindsay Davenport(1) - Peschke-Q 6-4 6-1
1 Peschke-Q - Tatiana Golovin 6-3 6-4
Qual 3 Peschke(2) - Viktoria Azarenka-WC 6-1 3-6 7-64
Qual 2 Peschke(2) - Angela Haynes 6-2 2-6 6-2
Qual 1 Peschke(2) - Rita Grande 6-3 6-0

podobnie kveta z tym że udupiła łatwo własnie w portoroz z beltrame!!!!

tutaj
dani-black 6-0 6-1
kveta-malek 6-2 6-2

dani-kerber(wcześniej pokonała sfar)6-3 6-0
kveta-mattek 7-6(-3)6-3

gostek który oglada turniej pisze ze dani gra bardzo dobry tenis i ocenia szanse na 50-50
inny koles który to oglada pisze ze dani dla niego jest faworytka
dani powoli łapie forme (pamietny mecz z henin na wimbledonie bodaj)
poza tym oprócz meczu z conchita 1-6 i krecz , nie ma juz raczej problemow zdrowotnych , więc dlaczego......??

Do góry
#417966 - 03/10/2005 10:36 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10 *DELETED*
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Post deleted by THOM

Do góry
#417967 - 03/10/2005 10:41 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Carola: jeszcze pamietam forme peschke z New Haven i jestem pelen nadzieii,ze ta forma powroci.a poza tym lepszy bilans meczow na peschke

Do góry
#417968 - 03/10/2005 10:44 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Tak na dzisiaj na singla grubiej spodobala mi sie pennetta
Agresywnie grajaca włoszka ma okazje do rewanzu za kompromitujacy pojedynek na usopen. Julia Schruff to zawodniczka grajaca wiadomo, tenis bardzo defensywny, czekanie no bledy i okazje do skontrowania, Flavia ze swoją siłową gra w w tych warunkach ma moim zdaniem zdecydowanie wieksze szanse na osiagniecie zwyciestwa. Obydwie nie graly ostatnio imponujaco ale to ze Schruff pojechala niedawno sobie pograc na cegle do francjii to chyba jakies nieporozumienie Wiadomo , ze jej stylowi gry zdecydowanie bardziej odpowiadaja wolne nawierzchnie i szybka hala w fliderstatd moim zdaniem bedzie sprzymierzencem włoszki pomimo, ze Julia gra przed własną publicznością.

Zariusz syfu narobiles, nie wiesz nawet na jakim one turnieju grają(ostatnia runda kwalifikacji w niemczech) i nie przedstawiles zadnego argumentu popierajacego Twoj typ, wstydz sie


Edited by Schranzer (03/10/2005 14:34)

Do góry
#417969 - 03/10/2005 10:46 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10 *DELETED*
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Post deleted by Schranzer

Do góry
#417970 - 03/10/2005 11:08 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Jak to nie przedstawił - napisał o lepszym bilansie peschke.

Dla mnie argumentacja w stylu :

"jeszcze pamietam forme peschke z New Haven i jestem pelen nadzieii,ze ta forma powroci" - jest banalną agrumentacją - podążając Twoim tokiem myślenia stawiam dziś na Hantuchovą, bo pamiętam ją z roku 2002 jak grała i jestem pełen nadzieji, że ta forma wróci i rozniesie w pył Meghann.

ZASTANÓWCIE SIĘ CHOCIAŻ 2X ZANIM NAPISZECIE COŚ POZBAWIONEGO SENSU

Do góry
#417971 - 03/10/2005 11:36 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Quote:

Tak na dzisiaj na singla grubiej spodobala mi sie pennetta
Agresywnie grajaca włoszka ma okazje do rewanzu za kompromitujacy pojedynek na usopen. Julia Schruff to zawodniczka grajaca wiadomo, tenis bardzo defensywny, czekanie no bledy i okazje do skontrowania, Flavia ze swoją siłową gra w w tych warunkach ma moim zdaniem zdecydowanie wieksze szanse na osiagniecie zwyciestwa. Obydwie nie graly ostatnio imponujaco ale to ze Schruff pojechala niedawno sobie pograc na cegle do francjii to chyba jakies nieporozumienie Wiadomo , ze jej stylowi gry zdecydowanie bardziej odpowiadaja wolne nawierzchnie i szybka hala w fliderstatd moim zdaniem bedzie sprzymierzencem włoszki pomimo, ze Julia gra przed własną publicznością.




US Open 2005
Schruff-Penetta 6-4 3-6 7-5
UE Schruff 46 Penetta 52
Winners Schruff 24 Penetta 26
Nie widze znaczacej roznicy w ilosci niemymuszonych oraz wygranych pilkach,co uwidacznia Twoje marne pojecie o zawodniczkach.Ogladalem ten mecz i kontuzjowana Schruff pokonala wloszke.Obie zawodniczki na hardzie i na hali niemal identyczny bilans.Wloszka jest troche lepsza zawodniczka,jednak niemka gra u siebie co powoduje,ze mecz jest z gatunku 50 na 50 wiec ja biore SCHRUFF po 2.65 expekt

17. Szanuj zdanie innych typerów. Nie oceniaj wiedzy innych userów, co najwyzej argumenty przez niego podane.


Edited by Schranzer (03/10/2005 21:26)

Do góry
#417972 - 03/10/2005 11:48 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Quote:

Tak na dzisiaj na singla grubiej spodobala mi sie pennetta
Agresywnie grajaca włoszka ma okazje do rewanzu za kompromitujacy pojedynek na usopen. Julia Schruff to zawodniczka grajaca wiadomo, tenis bardzo defensywny, czekanie no bledy i okazje do skontrowania, Flavia ze swoją siłową gra w w tych warunkach ma moim zdaniem zdecydowanie wieksze szanse na osiagniecie zwyciestwa. Obydwie nie graly ostatnio imponujaco ale to ze Schruff pojechala niedawno sobie pograc na cegle do francjii to chyba jakies nieporozumienie Wiadomo , ze jej stylowi gry zdecydowanie bardziej odpowiadaja wolne nawierzchnie i szybka hala w fliderstatd moim zdaniem bedzie sprzymierzencem włoszki pomimo, ze Julia gra przed własną publicznością.




US Open 2005
Schruff-Penetta 6-4 3-6 7-5
UE Schruff 46 Penetta 52
Winners Schruff 24 Penetta 26
Nie widze znaczacej roznicy w ilosci niemymuszonych oraz wygranych pilkach,co uwidacznia Twoje marne pojecie o zawodniczkach.Ogladalem ten mecz i kontuzjowana Schruff pokonala wloszke.Obie zawodniczki na hardzie i na hali niemal identyczny bilans.Wloszka jest troche lepsza zawodniczka,jednak niemka gra u siebie co powoduje,ze mecz jest z gatunku 50 na 50 wiec ja biore SCHRUFF po 2.65 expekt



ja tez ogladałem ten mecz i schruff nie wygladala mi na zawodniczke kontuzjowana tylko szukajaca desperacko szansy na swoje zwyciestwo ktore zreszta osiagnela...nie za dobrze swiadczy o Włoszce tak przegrane spotkanie w ktprym byla zawodniczka lepsza...góruje nad Niemra we wszystkich el.tenisowego rzemiosła(Stopa mnie tego nauczył:)) oprócz myslenia...Glowa w tenisie równie ważna jak umiejetności a mecz nie do gry chociaż zdanie mam podobne jak piomil...Flavia wezmie rewanż za USopen...

Do góry
#417973 - 03/10/2005 11:54 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
_WR_ Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2005
Postów: 394
Flavia przegrala na walsne zyczenie ten mecz w USO...
Przegrywala 3-5, wyrownala na 5-5... Niemka wziela pzerwe medyczna... wybila Wloszke z rytmu... dodatkowo Pennetta wkurzyla sie na sedziego... skonczylo sie 7-5 dla Schruff

Ciezki mecz w sumie... ostatnio Flavia przegrala z Nakamura w Pekinie ale moze juz chciala wracac do Europy...

Na pwno ma okazje sie odegrac za USO ale jak sie bardzo chce wygrac to...


Do góry
#417974 - 03/10/2005 15:15 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Nagminnie naruszasz Regulamin działu:
2. Każdy typ w tematach ATP, WTA i CH musi być poprzedzany analizą.
6. Do podsumowań własnych typów służy temat Podsumowanie Dnia.
11. Zabrania się wypowiedzi o podobnej treści: " Elena odpadla [...] Co sądzicie o moich meczach " - luźnej nierzeczowej dyskusji.


Edited by Schranzer (03/10/2005 16:04)

Do góry
#417975 - 03/10/2005 15:52 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
pkubik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2004
Postów: 7826
Skąd: Warszawa
Zabrania się:
14. Opisywania spotkań w trakcie ich trwania oraz po zakończeniu. Od tego służy dział Quasi Czat.
16. Podawania "suchych" typów. Nie pytamy co inni o nich sądzą. Od tego jest odpowiedni dział PP.


Edited by Schranzer (03/10/2005 21:27)

Do góry
#417976 - 03/10/2005 20:10 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
widze ze ostatnio w dziale tenisa panuje male zainteresowanie malo typow opisow no coz trudno ja zaczynam analizowac jutrzejsze mecze kobiet w filderstadt single i deble i czekam pozniej na wasze opinie do tych moich przemyslen:
schynder-ivanovic uwazam ze wygra szwajcarka mloda serbka nie wytzrymam dlugich wymian zmian tempa oraz spryt i dziwne zagrania beda wybialy ja z rytmu i denerwowal uwazam to za dobry typ po kursie 1.61

lichovceva-farina typ 1 wloszka w tym sezonie slabiutko a pozatym turniej na twardej nawierzchni a tu lepiej prezentuje sie rosjanka typ 1 1.41

dechy-molik ja uwazam ze molik wroci do formy dopiwro na australian open a teraz bedzie przegrywala w szczegolnosci tak pewnie grajaca w 1.2 rundach zawodniczka jak dechy typ 1 po kursie 1.41

petrova-groenefeld niemka gra turniej po turnieju w roznych strefach czasowych caly czas dochodzi bardzo daleko z tego tez wzgledu awansowala znacznie w rankingu ale sadze ze w tym turnieju odpadnie w pierwszej rundzie fakt turniej rozgrywany w jej kraju alae coz przegra w ostatnim turnieju w luksemburgu zawodniczki te graly ze soba i wtedy gora byla niemka mimo ze pierwszego seta pewnie wygrala petrova 6:2 jak dla mnie typ 1 1.77


medina/safina-daniilidou/russel dwa deble ktore od dluzszego czasu graka razem ale chyba wieksza sila dysponuja medina/safina i ja na nie zagram a kurs 1.40 uwazam za bardzo dobry

Do góry
#417977 - 04/10/2005 13:58 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10 *DELETED*
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Post deleted by Schranzer

Do góry
#417978 - 04/10/2005 19:05 Re: WTA - Filderstadt, Tokyo, Tashkent 03-09.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Po pierwsze Proponuje sie wszystkim skoncentrowac na typach a nie typerach Mi tez ktos tam w temacie zwrocil uwage, ze mam marne pojecie o Pennetcie i Schruff(jak sie potem okazalo wloszce zwyciestwo zajelo az godzinke ) ale w koncu kazdy ma prawo do wlasnego zdania, i wcale nie musi szanowac zdania innych bo akurat ma taki kaprys Tylko lepiej krytykowac post a nie postującego, w ten sposob uniknac mozna dymu , ktory juz sie gotuje Poczatkujacym trzeba wskazac wlasciwa droge, poprzez pokazanie bledow w ich analizach a nie sie z nich wysmiewac Najprosciej krytykowac, trudniej cos dac od siebie... I mysle, ze ostrzezenia należą sie ale nie wszystkim z powyzszej listy Ale najlepiej pokazac jak sie egzekwuje prawo na przykladzie aby inni widzieli , ze nie ma zartow i ma byc porzadek wiec mam nadzieje, ze inni zanim napiszą kolejny raz jakąś glupote to sie zastanowią dwa razy

Po drugie jadymy jutro z underdogami

Powracająca na korty Vera Zvonareva zagra w drugiej rundzie z Shahar Peer Vera od dluzszego czasu zmagala sie z chorobą, co dopiero niedawno wyszlo na jaw, jej organizm byl/nadal jest mocno oslabiony ale mimo to nie rezygnowala z cotygodniowych startów, ktore czesto konczyly sie na pierwszych rundach co bylo szokiem bo przeciez w zeszlym roku rosjanka grala w masters Dobrze sie stalo, ze skrecila kostke w san diego bo mogla troche odpoczac przynajmniej, ale powinna doprowadzic sie do stanu pelnej uzywalnosci i wg mnie odpoczac troche dluzej a ona juz w zeszlym tygodniu powrocila na korty, i znowu odpadla w pierwszej rundzie Nie rozumiem za bardzo takiego postepowania ale co poradzic Jej trener nie jest wielkim autorytetem, ktory panuje nad nią w Pierwszej rundzie Zvonareva wygrala z Cataliną Castano ale w drugiej rundzie juz przeciwniczka wg mnie za mocna jak na tegoroczna dyspozycje Zvonarevej.Vera to zdecydowanie zawodniczka grajaca tenis ofensywny, Peer to jedna z lepiej broniacych sie zawodniczek w tourze i gra z rosjanka bardzo jej pasuje. Bedzie mogla spokojnie biegac, odgrywac i kontrowac w odpowiednich momentach bo uderzenie posiada rowniez bardzo solidne Izraelka w zeszlym tygodniu odpadla juz w pierwszej rundzie z Granville ale osobiscie traktuje to jako wypadek przy pracy Dzisiaj juz pokazala swoje prawdziwe kolory ogrywajac w dwoch setach zawsze grozna Bartoli i mysle, ze jesli zagra jutro na swoim normalnym poziomie to awansuje do cwiercfinalu Serwisy obydwu pan wymagaja jeszcze duzego warsztatu i jest w tym elemencie sporo u obu do poprawienia , dlatego ten mecz wygrac trzeba z glebi pola a tutaj moim zdaniem na dzis lepsza jest Peer.

Innym typem , ktory jutro mnie interesuje jest Nakamura w meczu z Mirzą. Wiele razy probowalem sie przekonac na sanii ale z tygodnia na tydzien udowadnia mi , e jest poprostu drewniana Jej serwis to tragedia a gra z glebi pola przypomina mi karoline sprem w jej najgorszych dniach Walenie bez patrzenia, tony niewymuszonych bledow, no granie jak jezdziec bez glowy Nawet u siebie w kalkucie nie potrafila wygrac pomimo fanatycznie dopnigujacej publiki, powinno dac sobie spokoj ze startami na jakis czas i spokojnie potrenowac bo z taką grą to nie wroze jej sukcesow na dluzsza mete, starczy na zawodniczki, ktore przestasza sie jej sily uderzen ale gdy na kort wyjdzie zawodniczka , ktora potrafi przebic pare razy pilke na druga strone siatki to zaczynaja sie schody Nakamura to zawodniczka obureczna z obydwu stron ale pokazala juz nie raz , ze potrafi grac, potrafi byc na korcie reguarna co z reszta cechuje wiekszosc azjatyckich zawodniczek i wg mnie jest w stanie jutro pokonac mirze. Dodatkowo turniej rozgrywany jest w tokyo a wiec ojczyznie japonki , w pierwszej rundzie pokonala Washington zapewne wlasnie regularnoscia i jestem pewien , ze stac ja aby powtorzyc to samo jutro.

Byckova zarezentowala sie calemu swiatu eliminujac w 1 rundzie USO obronczynie tytulu Kuznetsovą, od tego momentu buki zupelnie inaczej na nią zaczely patrzec i stawiaja ją jako faworytke w meczach z nizej notowanymi tenisistkami ale trzeba sobie powiedziec jasno, ze rosjanka nic takiego wielkiego nie gra Na pewno nie az tak wielkiego aby stawiac ją w roli zdecydowanej przewagi kursów w meczu z Shikhą Uberoi Dla mnie nawet troche lepsza tenisitką jest Uberoi, gra mocniej, i potrafi zagrac na naprawde dobrym poziomie, obydwie graja agresywnie, nie czekajac raczej na to zrobi rywalka wiec zadecyduje dyspozycja dnia, szanse rozkladaja sie raczej po rowno wiec wypada grac duzo wyzszy kurs

No i na koniec zagram sobie na Nagyovą w pojedynku z Kirilenko. Rosjanka gra trzeci tydzien z rzedu bez odpoczynku, dla mnie sprawia wrazenie wyraznie zmeczonej, w zeszlym tygodniu slizgala sie troszke runda po rundach i w koncu odpadla z zheng, tutaj juz w pierwszej rundzie miala ciasny wynik z 15-letnią japonką Moritą Cos mi tu nie pasuje to ta sama zawodniczka co dwa tygodnie temu ograla sharapova a potem groenefeld w finale? Rozumiem, ze chciala wykorzystac forme ale jednak trzeba szacowac swoimi silami rozsadnie a ze tego robic maria nie potrafi udowodnila juz wczesniej tego lata gdy grala wiele tygodni z kontuzja kolana zamiast zrobic sobie przerwe. W dodatku dochodzi aspekt przyszlotygodniowego turnieju w Moskwie gdzie Maria ma szanse dostac dziką kartę ale musi miec choc troche sily by tam grac a wiadomo, ze na tym turnieju czekaja duzo wieksze pieniadze i duzo wiecej punktow do zdobycia niz w tokyo. Dodatkowo w drugiej rundzie zagra z bardzo niewygodna i doswiadczona rywalką - Henrietą Nagyovą. Słowaczka gra tenis podobny do Likhovtsevej, z jej gry bije doswiadczenie ale potrafi rowniez przyspieszyc kiedy tego wymaga sytuacja, w pierwszej rundzie pokonala dosyc pewnie Garbin, w deblu rozniez przeszla do dalszej rundy co zwiastuje dobrą dyspozycję Heńki Te wszystkie sprawy sprawiaja ze typ ten wydaje mi sie bardzo apetyczny

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Skorpion BB, latajaca_holenderka, Lukasz111, pacyfista, alfa, igea23, ElNinho[mmdea], Sensei, Akhu, VVega), 3642 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582212 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25