Opcje tematu
#2298757 - 28/04/2008 01:03 Barcelona, Monachium - 28.04-4.05
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Open Sabadell Atlantico



Miejsce : Barcelona, Hiszpania
Ranga turnieju : II (International Series Gold)
Data : 28.04-4.05 2008
Uczestnicy : 56 w singlu/26 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 824'000 €
Oficjalna strona turnieju : opensabadellatlantico.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

BMW Open



Miejsce : Monachium, Niemcy
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 28.04-4.05 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 370'000 €
Oficjalna strona turnieju : bmwopen.de
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Do góry
Bonus: Unibet
#2300915 - 29/04/2008 03:03 Re: Barcelona, Monachium - 28.04-4.05 [Re: Goget]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Tyle postów, że aż strach coś napisac ;\)

Na jutro zaciekawił mnie pewien dubelek:

Darcis i Volandri ako 2.08 Bet365

Steve Darcis jest zawodnikiem, który potrafi grac na clayu znacznie lepiej niż jego rywal. W zeszłym roku zaliczył kilka bardzo udanych chllengerow na tej nawierzchni, a przede wszystkim odniósł pierwszy znaczący sukces wygrywając turniej w Amersfoort, gdzie pokonał min. Andreeva, Simona czy Youzhnego. Także w tym roku sprawił już jedną dużą niespodziankę wygrywając turniej w Memphis po drodze deklasując jutrzejszego rywala /oczywiście mecz na hardzie/. Jedyne co mnie lekko niepokoi jest to, że w Walencji uległ kontuzji, ale mam nadzieję, że wszystko już w porządku. Jego rywal Beniamin Becker jest graczem, który potrafi zaskoczyc pozytywnie, ale tylko na twardych nawierzchniach. Na ziemii nie radzi sobie zupełnie. Grywa rzadko i bez jakichkolwiek sukcesów. Jego bilans z ostatniego roku na ziemii mówi sam za siebie 3-9. Reasumując tylko i wyłącznie dobry serwis i publicznośc są jego atutami w jutrzejszym meczu. To zdecydowanie za mało, aby mógł wygrac.

W drugiej parze licze na powrót do formy Pippo. Cegła to jego żywioł i czas odnosic sukcesy bo ostatnio nie było najlepiej. Spodziewałem się po nim dużo więcej w Monte Carlo. Myślę jednak, że rywal jak najbardziej w zasięgu no i trochę punktów do obronienia z Barcelony też jest.

Na pewno też zagram dubla: Daniel /jak to mówił kiedyś Tursunov jak dobrze pamiętam, że clay jest nie dla mężczyzn \:D /i Benesova /będąca ostatnio w świetnej formie i grająca u siebie/.

Z niespodzianek chodzi mi po głowie Monfils, który powoli dochodzi do siebie po kontuzjach, bowiem Andreev gra od pewnego czasu strasznie niestbilnie i po dobrym turnieju zazwyczaj w kolejnym odpada w 1 rundzie.

Pozdrawiam i powodzenia \:\)

Do góry
#2306410 - 01/05/2008 16:20 Re: Barcelona, Monachium - 28.04-4.05 [Re: Bullet]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Robredo, T - Canas, G 1 (6/10) Tommy gra ostatnio całkiem nieźle. W związku z tym na własnych śmieciach planuje zajść dosyć wysoko. Canas grał w Barcelonie w finale przed rokiem, ale na chwilę obecną nie widzę szans na powtórzenie tamtego wyniku.

Darcis, S - El Aynaoui, Y 2 (5/10) Marokańczyk na cegle całkiem niezły, a w Monachium w przeszłości już wygrywał. Jako więc, że forma całkiem znośna, a kursy u większości buków sporo powyżej @3 warto zaryzykować.

Do góry
#2308677 - 02/05/2008 17:27 Re: Barcelona, Monachium - 28.04-4.05 [Re: Valverde]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
piątek, 2 maja, 2 dobre turnieje tenisowe a w temacie tylko dwa posty (Gogeta nie licze ;\) )... takiej posuchy w ATP
dawno tutaj nie było ... a tekst Bulleta na "dziń dobry" swojego posta zwalił mnie z krzesła \:D

To może zachęce do dyskusji nad pewnym meczykiem - jak codzień szukając "pewniaczków", wspomagany wyciągiem z THC,
analizując kolejne mecze do mojego "biletu" znalazłem, bynajmniej tak mi się teraz wydaje tzw. "rodzynka", a
mianowicie chodzi o mecz Davida Ferrera z Tommym Robredo. Dwaj Hiszpanie, obaj 26-letni, Ferrer świętowal 2 kwietnia,
Robredo miał urodziny wczoraj, Ferrer reprezentuje Walencje gdzie z okazji 26 urodzin udało mu się wygrać, Robredo
reprezentuje Barcelone więc i taki sam prezent powinien sobie sprawić a pomóc mu w tym powinien dziś jego znajomy David
Ferrer \:\) W walencji grali w półfinale, Robredo wygrał pierwszego seta 6-2, po czym "puścił" mecz gładko 6-2, 6-3
(oczywiście to jest tylko mój wymysł pasujący idealnie do mojej układanki) i wydaje mi się, że dziś będziemy
świadkami odwrotnej sytuacji. Robredo wykazuje chęci odniesienia czegoś w tym turnieju - szybciutko wyleciał z debla
po porażce 6-0, 6-1 z kimś tam, gładkie zwycięstwa z Haasem i Canasem świadcza o jakimś tam przebłysku a Ferrer już tam
troche meczy rozegral ostatnio no i tak już mu nie zależy jak np. w Walencji ... oczywiście tak sobie to tylko
ułożyłem w główce ale mimo tego, że nie lubie Robredo, unikam stawiania przeciwko niemu albo na niego bo ten zawodnik
swojim jak dla mnie "drewnianym" stylem gry nigdy mnie do siebie nie przekona, to że Ferrer ogólnie jest zdecydowanie
lepszym tenisistą, to mimo tego jestem mocno przekonany, że akurat dzisiaj to właśnie Robredo awansuje do półfinału

Robredo vs Ferrer
2.62
Bet365
grubo...


PS: bez napięć

Do góry
#2313028 - 04/05/2008 17:37 Re: Barcelona, Monachium - 28.04-4.05 [Re: Siemers]
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Wiem ze tym postem nie wniosę czegoś nowego ale moze ktoś wie dlaczego kurs na nadala wzrósł z 1,08 do 1.12 w Unibet czyżby jakaś kontuzja? a może po prostu korekta?

Pozdrawiam Pawka z Kielc

Do góry
#2313094 - 04/05/2008 18:22 Re: Barcelona, Monachium - 28.04-4.05 [Re: Pawka]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
grali niedawno i wcale tak gladziutko nie poszlo wiec moze duzo ludzi gra ferrera

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Ojro, VVega), 3442 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49