Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#134591 - 15/07/2004 14:11 ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Spróbujemy kontynuawać temat i jestem ciekaw jak długo jeszcze będziemy musieli się tak męczyć i notorycznie irytować

ATP

Stuttgart - Mercedescup

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 12-18 lipca

http://www.mercedescup.de/

livescore : LIVE

--------

Los Angeles - Mercedes-Benz Cup

Nawierzchnia : twarda - hard

Data : 12-18 lipca

http://www.mercedes-benzcup.com/

livescore : LIVE

--------

Amersfoort - The Priority Telecom Open

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 12-18 lipca

http://www.prioritytelecomopen.nl/

livescore : ??

--------

Rimini - Challenger

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 12-18 lipca

http://www.riminichallenger.com/

livescore :

--------

Granby - Challenger

Nawierzchnia : twarda - hard

Data : 12-18 lipca

http://www.challengergranby.ca/

livescore :

--------

Manchester - Challenger

Nawierzchnia : trawa - grass

Data : 12-18 lipca

http://www.lta.org.uk/SeeTheAction/Results/International/040713Manchester25kMen.htm

livescore :

--------

Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com/

http://www.atptennis.com/en/

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.tennis.com

Pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#134592 - 15/07/2004 14:27 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
petev Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/03/2003
Postów: 2064
Skąd: Kraków
sprobuje cos napisac a nuz sie uda wyslac
na dzis bardzo podoba mi sie stepanek... wczoraj dlugo zastanawialem sie nad squillarim ale w koncu sie nie zdecydowalem, a skoro myslalem zeby grac na franco z ivo to stepanka juz musze zagrac... jakby nie bylo clay to ulubiona nawierzchnia radka, a skoro potrafi ograc w stuttgarcie boga gospodarzy czyli rainera to z ivo tez sobie poradzi... z wczorajszego opisu meczu na niemieckim livie wynikalo ze stepanek serwowal bardzo dobrze i jesli sie nie myle (koncowki nie widzialem) nie dal sie ani razu przelamac rainerowi... a ze return rainera jest lepszy od karlovica o tym nie musze chyba przekonywac... oczywiscie pozostaje jeszcze zabojczy serwis karlovica... mam nadzieje ze radkowi choc raz w secie uda sie go przelamac, nie napisze tu nic sensownego dlaczego mialoby sie tak stac, bo jak karlovicowi siedzi pierwszy serwis to nie ma mocnych, ja w kazdym badz razie sadze ze radek bedzie na nim caly czas wywieral presje i karlo moze zaczac sie mylic... tak wiec jak na moj gust stepanek @1.67 jak najbardziej do grania...
pozdro

Do góry
#134593 - 15/07/2004 14:29 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
emrod,

nawiazujac do poprzedniej czesci tematu:
czy moglbys sprecyzowac pytanie?

Do góry
#134594 - 15/07/2004 14:30 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
zibi04 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/12/2002
Postów: 2522
Skąd: Midtjylland
nie wiem THOM czy coś da ten klon ,bo wysyłam juz trzeci post i nic ,ale może sie uda
qqqrrrr wysłałem juz dwie odp. i nic będę próbował do skutku
Emrod
Member
Użytkownik # 12443

wysłano 14-07-2004 22:50
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał gregorrr:

swoja droga chcialbym zobaczyc pajacow naigrywajacych sie z kanadyjczyka jeszcze przed paroma tygodniami.

--------------------------------------------------------------------------------

Przepraszam Gregorr, ale jakiego Kanadyjczyka?
Emrod kolego gregorr specjalnie napisał,że chodzi o kanadyjczyka,żeby zaraz znawcy tenisa sie z niego zaczęli naśmiewać,a jest to fakt gdyż Greg urodził się w Montrealu,a więc jest kanadyjczykiem pozdro dla gregorra
zibi04
i ponawiam swoja wczorajszą propozycję gry na
MASSU 1,55
pozdro zibi04

Do góry
#134595 - 15/07/2004 14:32 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
hehe, rozgryzles mnie zibi

Do góry
#134596 - 15/07/2004 14:36 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
Anonymous
Unregistered


Jak myslicie, co jest bardziej pewne Haas czy Schalken

Do góry
#134597 - 15/07/2004 14:42 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Niestety zibi04 trzeba próbować i się męczyć - ja też miałem wczoraj podać 3 typki (combo) z analizami i szału dostawałem jak co chwilę musiałem ponownie stukać w klawisze, w końcu odpuściłem bo nie zdążyłbym obstawić.
Co do Haasa to już dawno oduczyłem się go "ruszać", ponieważ dziś zagra wspaniale, a jutro przegra w fatalnym stylu, lecz z Carlsenem "nie powinien" mieć problemów (taka sama analogia Massu) - przez ten cały "bałagan" zaniedbuję analizki

Pozdro

Do góry
#134598 - 15/07/2004 14:45 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
cartmann Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 3823
Skąd: Wieluń
Swoja droga dzis ciekawy mecz w Manchesterze: Bogdanovic A. - Ketola T. 1 1.40. Bogdanovic ostatnio w bardzo dobrej formie a pozatym gra u siebie oto jego wypowiedz po ostatnim meczu wygranym z sklasowanym na trzeciej pozycji wlochem Massimo Dell'Acqua: "My confidence is high at the moment and I felt good out there"
Alex ostatnio takze uzyskiwal dobre wyniki na trawie:

27/2004 CH Nottingham (GBR) Grass Jo-Wilfried Tsonga Alex Bogdanovic 6-3 6-4 Finals
Grass Alex Bogdanovic Jamie Delgado 6-3 7-6(4) Semifinals
Grass Alex Bogdanovic Takao Suzuki 6-3 6-3 Quarterfinals
Grass Alex Bogdanovic Aisam Qureshi 6-7(6) 6-4 6-4 Second Round
Grass Alex Bogdanovic Jean-Michel Pequery 7-5 7-6(7) First Round

25/2004 ATP Wimbledon (GBR) Grass Roger Federer Alex Bogdanovic 6-3 6-3 6-0 First Round

24/2004 ATP Nottingham (GBR) Grass Taylor Dent Alex Bogdanovic 6-2 7-5 Second Round
Grass Alex Bogdanovic Joachim Johansson 7-6(5) 6-4 First Round
Grass Alex Bogdanovic Mark Hilton 6-1 6-2 Qualifying Round
Grass Alex Bogdanovic Jimy Szymanski 6-7(8) 6-3 6-1 q-Second Round
Grass Alex Bogdanovic Frank Moser 6-1 7-5 q-First Round
Ogolny bilans gry na trawie to 21-16
(41%).
Co do wynikow Ketoli na trawie to prezentuja sie tak:

27/2004 CH Nottingham (GBR) Grass Mark Hilton Tuomas Ketola 6-3 7-5 Second Round
Grass Tuomas Ketola Philipp Petzschner 6-3 6-3 First Round

25/2004 ATP Wimbledon (GBR) Grass Alejandro Falla Tuomas Ketola 6-3 7-5 q-Second Round
Grass Tuomas Ketola Julien Varlet 6-4 6-4 q-First Round

23/2004 ATP Halle (GER) Grass Marco Chiudinelli Tuomas Ketola 6-7(5) 6-3 7-6(5) q-First Round
Ogolny bilans gry na trawie to: 16-16
(15%)

Do góry
#134599 - 15/07/2004 14:54 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
Yzerman Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2002
Postów: 1219
Skąd: Warszawa/ Barcelona
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]hehe, rozgryzles mnie zibi [/qb][/QUOTE]to samo starałem się napisać od wczoraj, ale to forum niestety ostatinio wkurza

gratiulacje gregorrr za pomysł na prowokację

Do góry
#134600 - 15/07/2004 15:13 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
BoObi Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2003
Postów: 1336
Skąd: Gdańsk
No to na dziś sprobojemy Coste za 1.94 w profie na dobry początek.Mecz na styku jedyne na co mozna liczyc w tym meczu że godziny spedzone przez ostatnie dni na korcie przez Mariano wyjdą dziś na korcie
Chela-Nadal co tu durzo opisywać .Za dobrze przygotowany przeciwnik fizycznie dla Nadala.
Falla+Massu .Schepping powinien odpaść w pierwszej rundzie ale fartownie przeszedl to odpadnie w 2 ,czas najwyzszy i tak to chyba jest max jego mozliwości gry na ziemi.Co do Sluitera to przegral w zeszlorocznym finale z massu 3/0 w setach i sądze ze Massu nie powinien oddac ani jednego seta.
Canas-Koubek też wielka nie wiadoma jak Canas wytrzyma fizycznie ten pojedynek.Kolejny pojedynek na styku z tym że jeżeli Canas przypomni sobie dawne lata na ziemi to nie powinien miec większych problemów z Koubkiem.Pokonal Mayera i z pewnością jest w stanie wygrać z Koubkiem al:

Do góry
#134601 - 15/07/2004 15:28 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
andy Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 2064
Novak-Youzhny-2, Wydaje mi sie ze Jiri dzisiaj wpieprzy a kurs na Youzhnego 2.00 warty ryzyka, zobaczymy...

Do góry
#134602 - 15/07/2004 16:03 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
grzesiaczekd Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/05/2002
Postów: 3679
Skąd: Bielsko-Biała
A co sądzicie o meczu Gasquet, R - Ferrer, D

Ferrer narazie nie zachwyca a kursik na Gasqueta całkiem fajny, mysle ze mozna łatwo podwoić kaske, macie cos do powiedzenia na temat tego meczu lub jakiś inny pewniejszy?

Z niespodzianek to chyba warto zagrać Benneteau po kursie 4.7 Nie wiem jak tam forma Aggasiego

Do góry
#134603 - 15/07/2004 16:14 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
tomimi Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 365
Skąd: Łódź / Piaseczno
[QUOTE]Oryginalnie wysłał grzesiaczekd:
[qb]A co sądzicie o meczu Gasquet, R - Ferrer, D

Ferrer narazie nie zachwyca a kursik na Gasqueta całkiem fajny, mysle ze mozna łatwo podwoić kaske, macie cos do powiedzenia na temat tego meczu lub jakiś inny pewniejszy?

Z niespodzianek to chyba warto zagrać Benneteau po kursie 4.7 Nie wiem jak tam forma Aggasiego[/qb][/QUOTE]Gdyby forma Sancheza byla znana (kontuzja w zeszlym tygodniu miesni brzycha) to nie zastanawialbym sie aby na niego zagrac.Widac jednak po jego pierwszym meczu ze forma nie ta.Co do Gasqueta nigdy go specjalnie nie cenilem i jak gralem to zazwyczaj przeciwko.Jednak tak przekonywujace zwyciestwo nad Robredo mowi sporo i nalezy wziasc je pod uwage wiec czemu nie...

Ja jednak ten meczyk odpuscilem nie lubie grac przeciwko badz na graczy ktorzy sa po kontuzjach badz w inch trakcie poniewaz nigdy nie wiesz jaka jest rzeczywista dypsozycja a bez tej owiedzy obstawiani bedzie jak rzut moneta.

Do góry
#134604 - 15/07/2004 16:32 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]emrod,

nawiazujac do poprzedniej czesci tematu:
czy moglbys sprecyzowac pytanie?[/qb][/QUOTE]Juz rozumiem i przepraszam! Moim zamiarem nie było wytykanie Ci błędów, po prostu wydawało mi się, że umieściłeś w swoim poście drobną nieścisłość. O pochodzeniu Rusedskiego nie wiedziałem.

A co do typów:

Guillermo Canas - Stefan Koubek 1 1.50

H2H 4 : 0 2x1998, 1999 clay; 2001 hard (Koubek nie wygrał ani jednego seta!!)

Bilans na clay'u: Canas 115-74, Koubek 111-84

Tegoroczne sukcesy: Canas - wygrana New Caledonia (hard), IV runda Australian Open (hard), 1/2 Acapulco (clay), 1/4 Boca Raton (hard)
Koubek - 1/4 Boca Raton

Występy w Stuttgarcie: Canas - 2001, 2002 finał
Koubek - 1999 II r, 2002 i 2003 I r.

Austriak nadspodziewanie łatwo pokonał Patience'a i Lopeza; Argentynczyk zaś ciężko walczył z Mayerem (ale to akurat nic dziwnego). Koubek odniósł największy sukces w historii swoich wystepow w tym turnieju, ale raczej nie będzie dalej śrubował rekordu; zaś bilans ich bezpośrednich spotkan też wyraźnie wskazuje, że na dźwięk nazwiska Canas pan Koubek marzy o tym, aby czym prędzej czmychnąć z kortu!

David Ferrer - Richard Gasquet 1 1.70

Bilans na clay'u: Ferrer 118-63, Gasquet 38-23

Tegoroczne sukcesy: Ferrer 1/4 Buenos Aires (clay), 1/4 Boca Raton (hard), 1/4 Valencia (clay), 1/4 Hamburg (clay), 1/2 Madryt
Gasquet - 1/2 Buenos Aires
Występy w Stuttgarcie: Ferrer - 2003 III r.
Gasquet - debiut

Młodziutki (18 lat!!) Francuz jest sprawcą chyba największej do tej pory niespodzianki, czyli łatwego wyeliminowania Robredo. Ferrer to jednak inna sprawa, bardzo dobry na ziemi, całkiem nieźle ostatnio dysponowany. Ważny jest też fakt, iż Gasquet grał dwa mecze w kwalifikacjach i może się to odbić na młodym organizmie Francuza w starciu z "żelaznym" na clay'u (jak to Hiszpanie) Ferrerem.

Do góry
#134605 - 15/07/2004 16:52 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
faramir Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2004
Postów: 262
Skąd: barad-dur
w skrucie maxymalnym i postaram sie na temat a.martin-luczak jak dla mnie dzisiaj meczyk numer 2 --luczaka widzialem w kwalach do wimbledonu i po latwym przejsciu 1 rundy rownie latwo pozegnal sie w 2 z turniejem - gra slabo latwo daje sie przelamywac - troszke nie ta liga jak dla alberto , mecz numer 1 to chela -nadal --kurs jak dla mnie szokujacy ale tym lepiej spodziewalem sie po wczorajszych meczarniach mlodego hiszpana kursu okolo 1,4 ale booki mnie zaskoczyly in plus i to niesamowicie, nadal byl wczoraj lamany z 4 razy conajmniej - jak sam przyznal popelnia ciagle straszna ilosc bledow brak mu czucia i w starciu z chela ktorego ciezko przelamac powinien odstawic kite i odpasc juz z fajnego turniejiku no i mecz numer 3 - ktory w sumie zalezny jest jak dla mnie od tego czy mi powiecie kiedy pojawiaja sie wyniki z anglii , a meczyk to bogdanovicz-ketola oczywiscie
Nottingham €376K (Q) Bogdanovich A. (n/a) Hilton M. (n/a) 13/06/04 6-1 6-2 Grass
Nottingham CH $25K Hilton M. (n/a) Ketola T. (n/a) 08/07/04 6-3 7-5 Grass
i jak dla mnie wszystko w temacie -choc to 2 panow ktorzy moga w poniedzialek zagrac super a we wtorek kaszaneczke ale jestem w stanie zaryzykowac zabawe
i jedno jedyne pytanie czyli::
czy ktos wie kiedy pojawiaja sie wyniki z anglii, bardzo prosze o odpowiedz!!

Do góry
#134606 - 15/07/2004 16:53 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Pozwole sobie umiescic taka historie:
Chcem postawic na Novaka(choc mi cos mowi zebym nie stwaiwal ale sie swego trzymam)+ mam jeszcze jeden typ(niewazne) za******lam do profa choc dawno niegralem chechow(a wiem ze to sprzedawczyki bo wczechach zawsze tam gdzie graja to 3ako) dobra wysylam kupon ta wbija i mowi 3 ako:)))) no to ja mowie dobra cos z uefa za 1,01 zeby zamknac kupon z 1x a ta domnie mowi musisz mniec 3 kurs amialem 2,22 qrwa jak sie nie w****ilem ((((((( jeszcze jakis gosc co stoi podpowiada mi co mam posatwic jakies mecze za 3 kurs szok , ****a a sam gra po 2zl i 5zl a raz wmniesicu zagra za 20zl a ja gram kas i bede qrwa dodawal mecze ryzykowne!
No ****a zdziwilem sie kiedys bylo 3 mecze a teraz wyjechali 3 kurs uke: profesjonal
Niech ta qrwa czeska przegra , musialem przez ten czeski czasjs zmienic koncepcje

[ 15-07-2004, 12:59: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]

Do góry
#134607 - 15/07/2004 17:02 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
gasquet-ferrer 1 1.93 /Unibet/ - rysio jak chce to swietnie sobie radzi na cegle, vide poczatek sezonu kiedy to odprawil z kwitkiem m.in. massu, verdasco i calleri'ego. pozniej bylo nieco slabiej, ale wszystko wskazuje na to, ze francuz wraca do formy. trafia na davida, ktory jest tylez zdolny co nieobliczalny. mimo wszystko bez szalenstw bo to bardzo rowna para, ale ze na zabojadow warto stawiac gdy startuja z pozycji podpieska to i delikatnie tym razem

stepanek-karlovic - tego nie zdazylem zagrac, ale mysle, ze tym razem czas juz na robota.

canas-koubek 1 1.5 /Unibet/ - zwyciestwo z mayerem powinno wzmocnic psychike guillermo, ktory ostatnimi czasy glownie przegrywal, ale po bardzo wyrownanych meczach. koubek jest jakby na wznoszacej, ale to jednak chyba nie ta polka.

powodzenia!

Do góry
#134608 - 15/07/2004 17:41 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
na ranek byl Costa( iwo: dla tego pana) i Novak na pozniej oczywiscie Chela (1.62 :eek: ), Stepanek(zrobil na mnie wczoraj ogromne wrazenie) i Canas (fajter jakich mało mysle ze rozniesie Koubka)
Alberto Martin takze nie powinien miec klopotu z Luczakiem
Jesli chodzi o LA wczoraj wszystki mecze przeszly mi idealnie (chociaz troche nerwow bylo na Gregu )takze tajski tygrys i sztywniak z Holandii nie powinni dzis zawiesc , jedynej niespodzianki bym sie doszukiwał
w meczu Haas - Carlsen , pamietam ich mecz z Halle gdzie Tommy miał olbrzymie problemy do czasu kiedy Carlsen zrobił sobie cos z reka i musiał
grac o wiele lzej . To na tyle dzis

Do góry
#134609 - 15/07/2004 18:27 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
zbykap Offline
addict

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 614
Skąd: Wrocław
No jest nareście działajace uke: choć ubogie live z holandii
http://www.prioritytelecomopen.nl/live_scores.asp

Do góry
#134610 - 15/07/2004 18:37 Re: ATP - TURNIEJE (klon tematu poprzedniego)
zbykap Offline
addict

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 614
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Pozwole sobie umiescic taka historie:
Chcem postawic na Novaka(choc mi cos mowi zebym nie stwaiwal ale sie swego trzymam)+ mam jeszcze jeden typ(niewazne) za******lam do profa choc dawno niegralem chechow(a wiem ze to sprzedawczyki bo wczechach zawsze tam gdzie graja to 3ako) dobra wysylam kupon ta wbija i mowi 3 ako:)))) no to ja mowie dobra cos z uefa za 1,01 zeby zamknac kupon z 1x a ta domnie mowi musisz mniec 3 kurs amialem 2,22 qrwa jak sie nie w****ilem ((((((( jeszcze jakis gosc co stoi podpowiada mi co mam posatwic jakies mecze za 3 kurs szok , ****a a sam gra po 2zl i 5zl a raz wmniesicu zagra za 20zl a ja gram kas i bede qrwa dodawal mecze ryzykowne!
No ****a zdziwilem sie kiedys bylo 3 mecze a teraz wyjechali 3 kurs uke: profesjonal
Niech ta qrwa czeska przegra , musialem przez ten czeski czasjs zmienic koncepcje

<small>[ 15-07-2004, 12:59: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]</small>[/qb][/QUOTE]przepraszam ale ta pani powiedziała ci bzdure.
Dzisiaj w profie nadawałem w Profie Novaka, włochy 1x i Hiszpanię 1x AKO na kuponie 2.24 i poszło!

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49