Opcje tematu
#382544 - 04/08/2005 20:29 ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
IDEA Prokom Open

Place: Sopot, Polska
Date: Sierpień, 01-07, 2005
Surface: Outdoor clay
Prize Money: 425,250 euro
Oficjalna strona turnieju
Draws : Single Deble

Legg Mason Tennis Classic

Place: Washington DC, USA
Date: Sierpień, 01-07, 2005
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $600,000
Oficjalna strona turnieju
Draws : Single Deble


Pomocne linki :

http://www.tennis.matchstat.com/
http://www.atptennis.com/en/
http://www.itftennis.com/mens/players/
http://www.stevegtennis.com/

--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Posty nic nie wnoszące do tematu będą kasowane

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#382545 - 04/08/2005 21:00 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Nieminen J. vs. Mayer F.
Only one choice allowed (218 total votes)
Nieminen J. - 136 (62%)
Mayer F. - 50 (23%)
No Bet - 32 (15%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
Coria G. vs. Andreev I.
Only one choice allowed (216 total votes)
Coria G. - 164 (76%)
Andreev I. - 22 (10%)
No Bet - 30 (14%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
Acasuso J. vs. Starace P.
Only one choice allowed (214 total votes)
Acasuso J. - 88 (41%)
Starace P. - 94 (44%)
No Bet - 32 (15%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
Hanescu V. vs. Monfils G.
Only one choice allowed (218 total votes)
Hanescu V. - 146 (67%)
Monfils G. - 50 (23%)
No Bet - 22 (10%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#382546 - 05/08/2005 06:24 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Victor Hanescu - Gael Monfils

Jeśli Rumun zagra tak mądrze jak w meczu z Costą to widze w tym meczu 2 szybkie sety. Hanescu gra dobrze zza lini końcowej, wie kiedy pujść do siatki, zagrać dopshota, dobrze funkcjonuje u niego serwis(198cm). Monfils jest strasznie walecznym graczem, ra z pewnością z fantazją jednak ma jeszcze braki kondycyjne( 2 set z Monaco - zaczeły się głupi niewymuszone błędy) i jest niedoświadczony. W meczu 3 rundy to raczej Argentyńczykprzegrał swą niedokładną, chaotyczna gra niż Paryżanin zwyciężył.

Guillermo Coria - Igor Andreev

Coria nie gra nic nadzwyczajnego ale gdy już wstrzeli sie w kort to jest nie do poknania Igor...no cóż....powiedz "papa" Sopotowi.

Jarkko Nieminen - Florian Mayer

Przychylałbym siędo Fina, ale może niech wypowie się ktoś kto widział obu panów w akcji.

Jose Acasuso - Potito Starace

To samo co wyżej.

Pogoda na dziś -czyste niebo, wiatru brak, obecnie 24 stopnie.

Do góry
#382547 - 05/08/2005 07:33 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Goldi Offline
enthusiast

Meldunek: 14/04/2005
Postów: 337
Co myslicie dzisiaj o STARACE ? kurs 2,50 mysle ze wyglada ardzo zachecajaco, a dla Acasuso nie jest az tak wielkim faworytem tego spotkania, mysle ze Starace stac przy najmniej na wygranie jednego seta ( kurs 1,50 ) mysle ze dzieki swojej walecznosci jest w stanie nawet wygrac caly mecz ( kurs 2,50 )

Czekam na rozmowe o typie Acasuso - Starace 2

Do góry
#382548 - 05/08/2005 07:55 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
sharkie Offline
stranger

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 23
Skąd: krk
ja mysle ze starace spokojnie da rade nie tylko ugrac 1 seta ale i wygrac caly mecz a kurs 2,5 jest napewno wart gry...sadze ze starace jest w duzo lepszej formie niz acasuno (ktory napewno jest slabszy psychicznie) co mozna tez wywnioskowac z wczorajszych meczy..pozdrawiam:)

Do góry
#382549 - 05/08/2005 09:00 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Dzis dwa mecze do combo, jeden z Sopotu, jeden z Washingtonu.

Jarkko Nieminen V Florian Mayer 1
Tylko niech niktnie pisze ze znowu rzucam sie na Jarkko, czy cos. Po wczorajszych meczach mozna byo troche wywnioskowac ze Mayer byl bez problemu do ogrania, tylko Volandriemu zabrakło jaj. Jarkko mial o wiele trudniejszego przeciwnika moim zdaniem. Nie bede pisal nic o formie zawdonikow bo przyklad wczorajszego meczu niemca ukazuje ze nie zawsze to sie sprawdza. Ja widze dzis zwyciestwo Fina, jakby Almagro gral z Mayerem to takze dalbym przeciwko niemu.
Jarkko Nieminen - Florian Mayer 1 1.5

James Blake V Arnaud Clement 1
Nparwade nie wiem co sie stalo wczoraj tam na tych kortach, ale to ze Muller przegral to chyba byla najwieksza niespodzianka dnia... do pewnego czasu byl lepszym zawodnikiem, lecz cos musialo pęknąć w nim skoro nagle porazka. o Blake'u wiemy ze powraca znow do dobrej dyscpozycji, turniej w usa jet na to najlepszym miejscem. Wczoraj gladko z Zibem 6-3 6-3. Dzis moze nie bedzie gladko ale przewiduje zwyciestwo Jamesa

James Blake V Arnaud Clement 1 1.44

Wyglada jeszcze ze Srischaphan powinien wygrac, ale jeszcze sie nad tym gleboko zastanowie...
Pozdrawiam
kuba

Do góry
#382550 - 05/08/2005 10:30 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
A. Roddick - I. Karlovic
Only one choice allowed (98 total votes)
A. Roddick - 64 (65%)
I. Karlovic - 24 (24%)
No Bet - 10 (10%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
P. Srichaphan - L. Horna
Only one choice allowed (94 total votes)
P. Srichaphan - 44 (47%)
L. Horna - 32 (34%)
No Bet - 18 (19%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
A. Clement - J. Blake
Only one choice allowed (90 total votes)
A. Clement - 18 (20%)
J. Blake - 52 (58%)
No Bet - 20 (22%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
T. Berdych - B. Reynolds
Only one choice allowed (99 total votes)
T. Berdych - 75 (76%)
B. Reynolds - 12 (12%)
No Bet - 12 (12%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#382551 - 05/08/2005 10:34 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
_kriz_ Offline
member

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 130
Nie zgodze sie za bardzo do typu na Nieminena. Według mnie Mayer moze sobie z nim poradzic, choc napewno nie gladko. Sadze, ze w meczu beda 3 sety i pojedynek bedzie zaciety dlatego kazdy wynik jest mozliwy, ja jednak sklanialbym sie ku wygranej floriana.

Oprocz tego mysle, ze swoje mecze wygraja Hanescu, Starace i Coria.

Do góry
#382552 - 05/08/2005 10:45 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
Nieminen-Mayer 2
Nieminen gra z kontuzja i serwuje po 100 km/h a niemiec gra bardzo dobrze ma zajebiste dropszoty powinien jebnac jarko

Acasuso-Starace 2
jak wloch zagra nawet polowe tego co wczoraj z Moya to smiesznego argentyczyka zmiecie z kortu ktory z chadajem gral jak ciota

Hanescu-Monfils 1
no comment francuz wygral poniewaz przeciwnicy grali slabo stad jego osoba w cwiercfinale dzisiaj rumun go wyleczy z tenisa

Do góry
#382553 - 05/08/2005 10:51 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin
Quote:

Nieminen-Mayer 2
Nieminen gra z kontuzja i serwuje po 100 km/h a niemiec gra bardzo dobrze ma zajebiste dropszoty powinien jebnac jarko

Acasuso-Starace 2
jak wloch zagra nawet polowe tego co wczoraj z Moya to smiesznego argentyczyka zmiecie z kortu ktory z chadajem gral jak ciota

Hanescu-Monfils 1
no comment francuz wygral poniewaz przeciwnicy grali slabo stad jego osoba w cwiercfinale dzisiaj rumun go wyleczy z tenisa




Skad wiesz ze Nieminen gra z kontuzja?

Do góry
#382554 - 05/08/2005 10:57 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Witam!


Sopot:

Hanescu - Monfils

Na pewno value stoi po stronie Monfilsa. Zapomnijmy o Montrealu i innych spiskowych teoriach dziejow, mlody nie odpusci i bedzie zaciecie stawial czola cwiercfinaliscie Roland Garros. Wczoraj underdogs szczekaly glosno, wiec trudno przypuszczac, iz dzis bedzie tak samo, ale pokusa zagrania Gaela jest... dosc umiarkowana, lecz istnieje.

Z dostepnych mi bukow 5Dimes ma kurs 2.85. Jezeli jednak ktos nie bawi sie w granie przeciw faworytom, to mecz - moim zdaniem - jest NO BET.


Nieminen - Mayer

Kursy powiny byc ustalone na 1.8 - 1.8, nie uwazam, aby Fin byl faworytem tego meczu. O Mayerze niekoniecznie mowimy, ze dobrze gra na ziemi, ale ja bym nie lekcewazyl jego umiejetnosci dostosowania sie do kazdej nawierzchni. Znow NO BET lub prawdopodobnie idealny mecz do grania live.


Acasuso - Starace

Starace uratowal mi wczoraj zycie zwyciestwem, w ktore nie wierzylem, gdy gladko przegral pierwszego seta i zostal natychmiast przelamany w drugim. Niestety, nie wiem czy porazka Moyi to efekt znanych dziur w koncentracji Hiszpana, czy nagle olsnienie formy mocno przecietnego zawodnika, jakim jest Potito. Z drugiej strony mamy legende Sopotu, ktory wielu nie olsnil w meczu z Vankiem i gladko przejechal sie po Chadaju, lecz jego forma jest niewiadoma. Ja rozumiem, ze hurraoptymistyczne granie na Wlocha jest efektem jego wczorajszego zwyciestwa nad Carlosem. Dla mnie to za malo, odpuszczam po raz kolejny, wierzac w supremacje Acasuso, ktoreg zagralem po kursie 35 jako zwyciezce calego turnieju - i zycze mu i sobie, aby doszedl do finalu...


Coria - Andreev

Z punktu widzenia typowania najciekawszy chyba mecz... Dwa scenariusze: szybko i gladko Coria lub z problemami... tez Coria. Nie wierze w zwyciestwo Andreeva, ktory nie przekonywal ostatnio na clay'u - zwyciestwa nad tragicznym Mathieu i dosc przewidywalne sukcesy w Sopocie to nie jest wyraz wielkiej formy.

Moj plan: 1) LAY Coria na poczatku meczu z wiara, iz znow przegra pierwszego seta, aby pozniej zagrac go po wyzszych kursach, 2) czekam na koniec pierwszego seta, niech wygra go Guille i potem dopiero pojdzie w LAY. Pomyslimy, zobaczymy...

W kazdym razie nie widze specjalnie ciekawych rozwiazan dzis w Sopocie.



Los Angeles:

Berdych - Reynolds

Wczoraj stawialem na Czecha i nie zawiodl mnie. Dzis nie widze innego rozwiazania, niz jego zwyciestwo, ale kursy sa dobre tylko do combo, mnie nie interesuja.


Srichaphan - Horna

Mecz bedzie live na Betfair i na to tez czekam. Trudno powiedziec, Horna powinien imponowac forma, sadzac po wynikach, ale trudno znalezc rowno nieobliczalnego gracza jakim jest Paradorn. W tej chwili value lezy po stronie Peruwianczyka, ale ciezki mecz i praktycznie nieprzewidywalny.


Clement - Blake

Odpuszczam zdecydowanie...


Roddick - Karlovic

To co bylo warto zagrac - niestety juz przeminelo. 5Dimes wystawil zdarzenie "Karlovic +5.5 games" po kursie 1.98, ale nie zalapalem sie i ja na to, wybierajac wpisanie tego kursu najpierw w konkursie na Forum. Trudno, juz po chwili spadlo na 1.76 (i dlaczego tego tez nie zagralem?), ale wszystko dzialo sie bardzo szybko i po 5 minutach mielismy jedynie 1.51... Ehh, szkoda!

Ale pokusa wciaz istnieje. To mecz z tych, o ktorych koncowym wyniku zadecyduja pojedyncze pilki. Wczoraj Roddick gral z Chela i ponoc tylko wynik wskazuje na wyrownana walke. Tymczasem Andy przegral jednego seta - i to wlasnie jedna pilka w TB miala o tym zadecyodwac.

Dzis na swojej drodze spotyka Karlovicia, co moze oznaczac 3 TB, co moze oznaczac podobnie wyrownana walke jaka Roddick stoczyl z Tursunovem.

Dlaczego zatem Ivo jest takim underdogiem? 6.35 w Pinnacle to dla mnie zbyt kuszaca propozycja, azebym ja pominal. Plus ewentualnie kombinacje na live.

Powodzenia!


Do góry
#382555 - 05/08/2005 10:59 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
siedze w Sopocie juz tydzien i ogladam kazdy mecz cudem wygral wczoraj z almagro tylko sie bronil zamiast atakowac w tb majac pilke meczowa zaserwowal 107 km/h ani razu powyzej 150 nie zaserwowal naciagal plecy schylal sie cos mu napewpo dolega jak bardzo to sie okaze dzisiaj

Do góry
#382556 - 05/08/2005 14:29 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Black Hunter Offline
veteran

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 1257
Skąd: Żagań
To ja napisze takie cos:)

Nasz Starace w tym sezonie przegrywal kolejno z
Ferrrem w 3 setach
Robredo w 3 setach
Hidalgo w 3 setach
Sabau 3 setach
Marinem w 3 setach
Schuettlerem w 3 setach

Smiesznee:)????? To znaczy ze jest walczak!!!!!!
W Spoocie odprawil Koubka i Moye:)

Ostatnio urwane sety Ferrerowi i Robredo budza respekt:)

Nasz Acasuso osatnio wtapial z :
Mayerem w 2 setach
Waske w 2 setach
Almagro w 2 setach
Zib w 2 setach
Puerta w 3 ale 2 sety do 1
Davydenko w 2 setach

Tazke cienki z niego walczak.

W turnieju wygral w 3 z Vakiem i po cienkim meczu z Chadajem w 2.

Dla mnie dobry undergog Starace po kursie 2,30

Do góry
#382557 - 05/08/2005 14:37 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Ja zagrałem w Toto-Mixie na zwyciestwa Corii i Hanescu. Co myślicie rumun da rade? Troszke sie obawiam tego francuza bo podobno on jest pedałem i to na Hanescu moze żle wpływać!!!!!!!

Do góry
#382558 - 05/08/2005 14:41 Re: ATP - Sopot, Washington - Piątek 05.08
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Starace - Acasuso 1 2.4

Potwierdzam opinie poprzedników.

Acasuso nie zachwyca formą, od czasu Roland Garros słabsza seria meczów singlowych, dużo więcej wygrał w deblu . W Sopocie też nie gra nic specjalnego. Męczarnie z Vankiem i zwycięstwo 6-3 6-4 z Chadajem to mało przekonująca wizytówka, choć podobno to jego jeden z ulubionych turniejów, ale nic to nie da jezeli dyspozycja nienajwyższa. Na Starace stawiał wczoraj g00niek w meczu z Moyą , a kurs był tylko o około 0,3 wyższy od dzisiejszego, więc taki kurs biorę w ciemno . Włoch to też niezły "clayowiec" z przyzwoitym serwisem, i kursy powinny być u wszystkich bukmacherów mniej wiecej takie, jakie wystawił Profesjonał, czyli 1.7 - 1.9.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, Ojro, Sensei, pacyfista), 3602 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49