Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1744752 - 04/11/2007 07:35 Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Sony Ericsson Championships




Miejsce : Madryt, Hiszpania
Data : 6-11 listopad 2007
Drabinki : 8M/4D
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula Nagród : $3'000'000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Drabinki: Singiel
-----
Livescore
-----


Grupa żółta

1. Henin
2. Jankovic
5. S.Williams
6. Chakvetadze

Grupa czerwona

3. Kuznetsova
4. Ivanovic
9. Sharapova
8. Hantuchova


Edited by oli (07/11/2007 02:42)

Do góry
Bonus: Unibet
#1749699 - 05/11/2007 18:54 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Goget]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
2,56 w profie na hantuchową łapcie to bo kursy polecą na łeb na szyje w gamebookers poleciało z 1,3 na szarapową na 1,75 w kilka godzin a hantuchova w formie!!

Do góry
#1749750 - 05/11/2007 20:09 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: rybek]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Będzie gdzieś transmisja tego turnieju w TV? A co do Szarapowej to w wywiadach mówi ze jest bardzo zdeterminowana i rozdrażniona nieudanym sezonem, nękającą kontuzją i że będzie sobie flaki wypruwać na korcie :)Się okaże w czasie meczu ile w tym prawdy bo ostatnio mało grała i trudno coś powiedzieć o jej formie


EuroSport


Edited by oli (05/11/2007 20:11)

Do góry
#1750529 - 06/11/2007 02:24 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: andrzejek_84]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Już jutro start i powiem szczerze że nie mam serca zagrać przeciwko którejś z Pań - powód prosty, każda z nich dała w tym sezonie na sobie zarobić i oglądanie ich wszystkich na WTA Masters w Madrycie będzie dla mnie wielką przyjemnością \:\)

Sharapova Maria - Hantuchova Daniela

No cóż, przyznam że jestem fanem talentu Danieli, w ostatnim czasie grała bardzo ladny i skuteczny tenis. Mówiono trochę o jej niskiej wadze która przez ktorą w kluczowych momentach spotkań tracila siły ale grając tyle w ostatnich tygodniach każdy straciłby wiele energii. Dzięki temmu jednak znalazła się w WTA Masters. Jej rywalka z pewnością nie moze tego sezonu zaliczyć do udanych, w ostatnim czasie kontuzja a wcześniej porażka w turnieju w którym pokładała spore nadzieje (US Open) sprawiły że sama Maria przyznaje że jest zdeterminowana aby coś tu osiągnąć. A wcześniej osiągnęła: najpierw w 2004 roku wygrała tą imprezę by w następnych dwóch latach uznawać wyższość jedynie zwyciężczyniom . Faktycznie Szparka rozegrała tylko jedno oficjalne spotkanie na hali w ostatnim czasie, jednak wydaje mi się ze to nie odegra znaczącej roli w jutrzejszym pojedynku. Podusmowując wydaje mi się że z jutrzejszej konfrontacji zwycięsko wyjdzie Maria.

Do góry
#1751955 - 06/11/2007 19:23 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: darkoo]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Przeglądając dzisiejszą ofertę spotakań pań oraz skład Mastersa nasuwa mi się jedno, niestety praktycznie każda z pań ma większe lub mniejsze problemy zdrowotne.
Sharapova to jedna wielka niewiadoma po US Open wystąpiła tylko w jednym spotkaniu, dosyć nieudanym. Koledzy wcześniej napisali, że ma zamiar walczyć - pewnie jak każda inna z zawodniczek tu startujących. Tylko czy wytrzyma to jej zdrowie, ewentualnie czy forma będzie zadowalająca, bo umiejętności jej nie brakuje, tego nie wiemy.
Sveta w ostatnim występie przed Masters zeszła z kortu, oglądając wcześniejsze wystepy ma się wrażenie że ma dość sezonu.
Chaki - to chyba najwieksza płaczka w WTA Tour, potrafi ją wszystko wyprowadzić z równowagi, wtedy masakrycznie ogromna ilość błędów się pojawia. Ostatni występ i gem ugrany pozwala sądzić, że w głowie ma wakacje.
Stosunkowo najciekawiej wyglądają w tym dniu Henin i Hantuchova. Danielka niby w gazie po zwycięstwie w Linzu i finale w Luksemburgu. Ale czy starczy jej umiejętności aby dziś pokonać Marię, cięzko powiedzieć, ze względu na wielką niewiadomą w postaci Marii, chyba delikatnie zagram Słowaczkę. Bardziej przeciwko Rosjance \:\)
No i Justyna, ta wiadomo, że zawsze dozuje odpowiednią dawkę meczy i bez przygotowania odpowiedniego nie startuje. Oczywiście kurs 1,07-1,10 jest śmiesznie niski skoro gra się z zawodniczką z czołowej ósemki. Dlatego proponuje zagrać 2-0 lub ewentualne handi na Belgijkę.

Henin - Chakvetadze 2-0 1,30 9/10
Sharapova - Hantuchova 2 1,95 2/10
Henin - Chakvetadze H(0-6,5) 1 1,85 4/10

Do góry
#1752000 - 06/11/2007 20:06 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Piostar]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Do pierwszego spotkania pozostało jeszcze trochę czasu, osobiście nie mogę się doczekac

Myślę że w pierwszym spotkaniu rewelacji nie będzie, aczkolwiek z tym handi który podałeś Piostar typowałbym Czaki, osobiście widzę tu gładkie 6:3 6:3 dla Belgijki a 6,5 gema HC to moim zdaniem dużo jak na masters (wykluczając oczywiście humory Anny). Wydaje mi się że Henin wygra spokojnie ale nie będzie tu żadnych fajerwerków, w końcu jeszcze kilka spotkań przed nią ;\)

Jeśli chodzi o pojedynek Marii i Danieli to powiem szczerze że wczoraj prawie cały dzień przeglądałem różne fora, strony, szukając komentarzy odnośnie chyba najciekawszego dzisiaj pojedynku, w końcu po obejrzeniu po kilkanaście razy finału i półfinału z Linz a także niedawnego meczu Hanti - Ivanovic, kończąc na zeszłorocznym pojedynku Sharapovej z Danielą skłaniam się ku Rosjance. Faktycznie granie na zawodniczkę która od us open zagrała tylko... jedno spotkanie to trochę jak branie kota w worku ale po takim kursie moim zdaniem warto. Mam nadzieję że Maria wytrzyma zdrowotnie bo o psychikę w tym meczu powinna martwic się jej rywalka, bowiem dla Rosjanki to nie pierwsze spotkanie o tak wysoką stawkę.

Pomysłu nie mam tylko na mecz Kuzy z Aną Ivanovic. Osobiscie typowałbym tutaj 3 sety, tudzież over w ilości gemów. Warto też dodac że Ana ma dzisiaj urodziny (20) i to na pewno doda jej ekstra motywacji ale czy ta motywacja przewyższy stres i tremę? Bo w końcu to jej debiut na WTA Masters...

Henin + Sharapova 5/10

Powodzenia

Do góry
#1752056 - 06/11/2007 20:43 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: darkoo]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Zgadzam się z Tobą darkoo że handi 6,5 to gruba przesada i w normalnych okolicznościach to samobójstwo. Jednakże uważam, że nie są to normalne okoliczności. Ostatnie występy Anny jasno i dobitnie pokazują jej chęci do gry w tenisa w tym roku. Stanowczo za dużo spotkań w tym roku w jej wykonaniu, bądź co bądź ciężko ją zaliczyć do herosów kortów. Raczej jej gra nie opiera się na przygotowaniu fizycznym.
Wydaje mi się, że właśnie mając na uwadze kolejne spotkania Belgijka dziś nie będzie przedłużać zbytnio występu i wykorzysta każdą okazję do przełamania i szybkiego zakończenia meczu.

Również życzę powodzenia

Do góry
#1752104 - 06/11/2007 21:11 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Piostar]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Handi na Henin według mnie zdecydowanie za wysokie. Belgijka powinna wygrać w dwóch setach ale mogą być one dosyc wyrównane.

Dlatego ja biore:

HENIN 2-0

pozdrawiam

Do góry
#1752188 - 06/11/2007 21:48 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Sharapova Maria @ 1.76 - Hantuchova Daniela @ 1.99

Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy. Maria grała ostatnio bardzo mało i tajemnicą pozostaje w jakiej jest formie. Ale jednak pozostaje dalej bardzo groźną zawodniczką. Daniela zaś niby jest w dobrej formie, wygrała bowiem ostatni duży turniej. Lecz nigdy nie wiadomo jakie myśli kłębią się w jej głowie podczas meczu. Właśnie to jest jej największy problem. Problemy z psychiką. Uważam, że Maria pokaże dzisiaj klasę i wygra dość gładko. Myślę, że skoncentruje się ona aby jak najdalej zajść a nawet wygrać ten turniej i dlatego gram na nią w tym meczu.

-----------------------------------------------------------------

Co do meczu Justin Henin z Anną Chakvetadze to gram tak jak koledzy 2-0 w setach dla Belgijki. Anna ostatnio słabiutka a Justin to Justin, klasa sama w sobie.

Do góry
#1752251 - 06/11/2007 22:11 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: mateusz2201]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Sharapova - Hantuchova 2 1.86
Zastanawia mnie bardzo jak można grać na Rosjankę, która po US Open zagrała ledwie 1 mecz i to w dodatku przegrany z Azarenką. Hantuchova ma ostatnio świetną formę co potwierdziła wygrywając w Linzu. Nie ma tu naprawdę żadnych przesłanek grania na Sharapovą, a wręcz przeciwnie zdecydowanie na Słowaczkę. Można sobie mówić Sharapova to Sharapova ale nawet tak słynna tenisistka bez ogrania nie może nagle wybiec na kort i zagrać wspaniałego meczu. W tenisie potrzebne jest ogranie, które zdecydowanie jest po stronie Hantuchovej. Jedynym problemem Śłowaczki może być psychika ale wydaje mi się, że jest ona tak pewna swojej formy, że nie da Sharapovej wejść w uderzenie bo wiadomo, że gdy jej wszystko wchodzi jest nie do pokonania ale gdy zaczynają się błędy już jest problem. I myślę, że ten problem bęzie aż nadto widoczny w dzisiejszym meczu.

Do góry
#1752270 - 06/11/2007 22:22 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: grzesol]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Originally Posted By: grzesol
Sharapova - Hantuchova 2 1.86
Zastanawia mnie bardzo jak można grać na Rosjankę, która po US Open zagrała ledwie 1 mecz i to w dodatku przegrany z Azarenką. Hantuchova ma ostatnio świetną formę co potwierdziła wygrywając w Linzu. Nie ma tu naprawdę żadnych przesłanek grania na Sharapovą, a wręcz przeciwnie zdecydowanie na Słowaczkę. Można sobie mówić Sharapova to Sharapova ale nawet tak słynna tenisistka bez ogrania nie może nagle wybiec na kort i zagrać wspaniałego meczu. W tenisie potrzebne jest ogranie, które zdecydowanie jest po stronie Hantuchovej. Jedynym problemem Śłowaczki może być psychika ale wydaje mi się, że jest ona tak pewna swojej formy, że nie da Sharapovej wejść w uderzenie bo wiadomo, że gdy jej wszystko wchodzi jest nie do pokonania ale gdy zaczynają się błędy już jest problem. I myślę, że ten problem bęzie aż nadto widoczny w dzisiejszym meczu.


Bardzo sie dziwie ze zastanawiasz sie dlaczego ktos gra na Sharapova. A z kim ona gra? Z Hantuchova która i owszem wygrała ostatni turniej ale kogo wielkiego tam ograła? Tylko Vaidisova! A kogo ograła wczesniej z wielkich zawodniczek? NIKOGO! Bo z całym szacunkiem ale Schnyder to nie jest ktos wielki.

W takich turniejach jak mało gdzie liczy sie doswiadczenie i psychika. A to ze Sharapova ostatnio nie grała o niczym nie swiadczy. Na taka impreze napewno jest niezle przygotowana.

Pozdrawiam

Do góry
#1752487 - 07/11/2007 00:05 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: santiago


Bardzo sie dziwie ze zastanawiasz sie dlaczego ktos gra na Sharapova. A z kim ona gra? Z Hantuchova która i owszem wygrała ostatni turniej ale kogo wielkiego tam ograła? Tylko Vaidisova! A kogo ograła wczesniej z wielkich zawodniczek? NIKOGO! Bo z całym szacunkiem ale Schnyder to nie jest ktos wielki.

W takich turniejach jak mało gdzie liczy sie doswiadczenie i psychika. A to ze Sharapova ostatnio nie grała o niczym nie swiadczy. Na taka impreze napewno jest niezle przygotowana.

Pozdrawiam


A kogo wielkiego ograła Sharapova po US Open ? Odpowiedź brzmi: NIKOGO. Czyli według Ciebie wygrana na szczeblu rozgrywek WTA nie ma dla Ciebie dużej wartości ?, w takim razie sorry nic tylko współczuć.
O niczym nie świdczy, że nie grała rozbawiłeś mnie po raz kolejny. Zapomniałem przecież to jest tak wielka gwiazda, że może nie grać przez miesiąc czy dwa i gdy przychodzi do meczu to ona go wygrywa. To nie jest Federer czy Henin ona potrzebuje też jakiegoś ogrania bo przy jej stylu gry czyli ciągłemu atakowaniu potrzebne jest jak nic wstrzelenie się w zagranie,a kiedy to ma niby zrobić jak nie w turniejach ? Ze swoimi spraingpartnerami na podwóreczku \:\) Raczej nie bo jej sparingpartner nie wyzwoli w niej tyle agresji co gra z cyklu rozgrywek WTA.

Do góry
#1752513 - 07/11/2007 00:18 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: grzesol]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Po pierwsze Sharapova nie ograła nikogo po US Open z powodu kontuzji co nie znaczy że do wczoraj ją leczyla a dzisiaj rano miała pierwszy trening Znaczy to tylko tyle że pracowała indywidualnie nad poprawą serwisu, co spowodowane jest jej kontuzją ramienia (wspomniał o tym Fro w swójej fabryce pefffek )

Po drugie Sharapova jest gwiazdą, nie mniejszą niż każda z uczestniczek tego mastersa i większośc z tych dziewczyn nie wystepuje we wszystkich turniejach a wybiera te ważniejsze. Wnioskuję tutaj że to własnie Hanti będzie bardziej zmęczona bo niemal tydzień w tydzień widzimy ją na imprezach z cyklu WTA Tour.

Po trzecie nie napinajcie sie tak, ot tak dla dobra tematu bo naprawdę fajna impreza przed nami, którą lepiej typowac solidnymi argumentami a nie przekrzykiwaniem innych ;\)

Do góry
#1752851 - 07/11/2007 01:40 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: darkoo]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Sorki może troszkę za ostro zareagowałem. Zgadzam się, że szykuje się wspaniałay turniej, na którym możemy zarobić. Wiadomo każdy może mieć swoje zdanie ale chcę Tobie i innym uświadomić, że dużo lepiej zagrać w tym meczu na grającą i będącą w formie Hantuchovą niż na nie grającą Sharapovą. Wydaje mi się to bardziej epwniejsze niż granie na "wielką niewiadomoą" Sharapovą. Ja zainwestowałem w Słowaczkę i mam pewność, że będe się cieszył z wygrania pieniędzy.

Do góry
#1752904 - 07/11/2007 01:49 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: grzesol]
Suazo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 2666
Skąd: Warszawa
Sharapova vs Hantuchova, w opinii większości wielka niewiadoma, ba - słychać dużo głosów, że to Daniela jest faworytką. No to ja odpowiadam, że po takim kursie na Marię, trzeba brać z zamkniętymi oczami. Drugiej takiej okazji, póki co nie będzie. Już wczoraj chciałem to zrobić, ale przejrzałem trochę stron i for, wolałem wyczekać do końca. Niby drugi mecz po US Open, ciągłe problemy z kontuzją ramienia, nieudany sezon. Racja. Tyle, że turniej w Madrycie, to oddzielny rozdział, 8 najlepszych tenisistek staje do walki z czystym kontem. Każda ma szansę pokazać, że jest najlepsza. Jestem pewny, że zobaczymy dziś na korcie, walczącą w 100%, zdeterminowaną do zwycięstwa Sharapovą. A, że suma sumarum jest lepszą zawodniczką od Hanti, nie mam wątpliwości. Daniela rzutem na taśmę, weszła do turnieju Mistrzyń, wygrywając w Linzu. Jej gra jednak trzeba sobie powiedzieć, porywająca nie była. Słowaczka, jak wiadomo powszechnie, bardzo to chimeryczna tenisistka, trudno w jej wypadku mówić o stabilnej formie. Choćby porażka w słabym stylu z Agą Radwańską w Zurichu, by potem wygrać wspomniany Linz. Poza tym styl gry Hantuchovej, leży Marii. Słowaczka lubi rozdawać dużo prezentów (czyt. UE). Dobitnie świadczy o tym H2H 5:1, gdzie wyłączając pierwszy mecz tych pań, w kolejnych pięciu Daniela ugrała zaledwie 1 seta.
Można jeszcze długo pisać, ale podsumuję to jednym zdaniem. Dzisiaj wygra zawodniczka o większych umiejętnościach i ładniejsza



COME ON MASHA!

Do góry
#1752964 - 07/11/2007 02:00 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 *DELETED* [Re: Suazo]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Post deleted by oli

Do góry
#1752975 - 07/11/2007 02:02 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 *DELETED* [Re: grzesol]
bet_master Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/08/2007
Postów: 2104
Post deleted by oli

Do góry
#1752979 - 07/11/2007 02:03 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 *DELETED* [Re: bet_master]
bet_master Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/08/2007
Postów: 2104
Post deleted by oli

Do góry
#1752989 - 07/11/2007 02:07 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: bet_master]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Ostrzegam przed graniem na Hantuchovą. Chciałbym zaznaczyć ze to co bylo nie ma tutaj najmniejszego sensu rozgrzebywać, jesteśmy w Madrycie na turnieju 8 najlepszych tenisistek w sezonie, Daniela moim zdaniem juz sie wystrzelała, a grając na nia przeciwko jednej z najlepszych tenisistek na świecie jest czystym samobójstwem w obojętnie jakiej by formie była Rosjanka

Do góry
#1754583 - 07/11/2007 05:06 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Cukier]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Zwracam honor wszystkim co obstawiali na Sharapovą, niestety popełniłem błąd i przyznaję się do tego. Zgubiła mnie pewność zagrani czegoś co tak naprawdę nie było pewne. Jednak Hantuchova niestety jeszcze nie dorosła żeby wygrywać z wielkimi zawodniczkami.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, 11kera11, VVega, alfa), 3433 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581954 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49