Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#100622 - 30/11/2003 17:26 !!!Niezapomniane mecze!!!
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Chcialbym aby każdy napisał tutaj 2 mecze których do końca życia nie zapomni...

1.MŚ 1994 - Finał Włochy-Brazylia
Piękny mecz zakończony karnymi i (niestety) zwycięstwem canarinios. Ten mundial w USA był bardzo emocjonujący...świetne mecze ...afery dopingowe (Maradona)...a finał niezapomniany

2.ME 2000 - Półfinał Włochy-Holandia
Co za mecz!!! Tuż na początku czerwona kartka dla Zambrotty...później 2 NIESTRZELONE RZUTY KARNE PRZEZ KLUIVERTA...Świetna gra Tolda i całej obrony Włoskiej...dramat na trybunach...Dogrywka...i Rzuty karne...Holendrzy 4 karne przestrzelili (razem w meczu aż 6 NIESTRZELONYCH RZUTÓW KARNYCH) I Włosi w finale...Finał również emocjonujący do 93 minuty 1-0 dla Italii...później Wiltord i Trezeguet w dogrywce...I Francja Mistrzem Europy...niestety.

Wpisujcie swoje mecze:)

Do góry
Bonus: Unibet
#100623 - 30/11/2003 17:40 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Slawek 007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 2802
Skąd: Bytom/Goslar
BAYERN - Machester

Moj najlepszy klub byl juz krok od zdobycia Ligi msitrzow niestety w 2 minuty czar prysl 2 bramki dal Manchesteru w pierwszej bral udzial bramkarz Schmeichel
A zaczelo si dobrze bo bodajze w 6' Basler na 1:0 z wolnego niestety taka jest pilka ...

Do góry
#100624 - 30/11/2003 17:42 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Anonymous
Unregistered


Drugie wyderzenie bylo na ME 2000, a nie jak podales ME 2002. A co do niezapomnianych meczy to napewno Brondby - Widzew i niezapmoniany komentarz. A co do innych dyscplin to mecz Polska - Brazylia w siatkowce w spodku. Polacy wyciagneli ze stanu 1:2 na 3:2 w niesamowity sposb, a kibice szaleli na trybunach

Do góry
#100625 - 30/11/2003 17:44 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Hertha-Groclin i Groclin-Manchester City
mecze na wyjezdzie i u siebie! Tego sie nie zapomina...

Do góry
#100626 - 30/11/2003 17:51 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Faktycznie 2000:) pomylilem sie...Co do meczów to mam nadzieje ze te ME 2004 bedą ciekawe bo ostatnio te wielkie imprezy nie są aż tak bardzo emocjonujące MŚ 1998 i 2002 były prawde mówiąc nudne...a finał jednostronny i małoemocjonujący...Ale ME rządzą sie innymi prawami...1996 i 2000 to były świetne imprezy...szczególnie piopsenka "campiore" w wykonaniu holenderskich kibiców...aby za 195 dni w Portugalii było tak samo...

Do góry
#100627 - 30/11/2003 18:28 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał takizwykly:
[qb]szczególnie piopsenka "campiore" w wykonaniu holenderskich kibiców...aby za 195 dni w Portugalii było tak samo...[/qb][/QUOTE]Hymn w wykonaniu edytki tez byl niczego sobie

BTW kiedys byl taki mecz, pamietam ze juve gralo, przegrywalo 2-0, a w dodatkowym czasie strzelili 3 bramki ;] Podobal mi sie mecz Menczesteru z Realem w ubieglorocznej LM (ten rewanzowy) - cos pieknego. Poza tym mecz, w ktorym Deyna strzelil z rogu

P.S. podobaja mi sie siatkarki, znaczy ich mecze

Do góry
#100628 - 30/11/2003 19:00 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Norwegia-Polska 2:3 (kw. MS 2002) - to bylo widowisko i ten Bartek Karwan w koncowce...milo bylo

Borrusia Dortmund-Widzew Lodz 2:1 (LM) - piekny mecz, piekne bramki tylko szkoda tej wtopy

Francja-Polska 1:1 (kw. ME 1996 ) - stare dobre dzieje , cos pieknego....i ten Wozniak

Juventus Turyn-Real Madryt 3:1 (LM 2003) - od wtedy kocham Nedveda

Pozdr iwo:

Do góry
#100629 - 30/11/2003 19:05 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Generalnie podobały mi się mistrzostwa świata z 82 roku. Można powiedzieć że całe Świadomie obejrzane
Mecze typu Węgry-Salwador 10-1, Polska - Peru 5-1, Polska - Belgia 3-0, Algieria - RFN 2-1 !, Anglia-Francja 3-1, Włochy-Brazylia 3-1 ... na zawsze zapadną w mej pamięci. Późniejsze mistrzostwa nie wywoływały u mnie już tylu emocji.
Z innych meczy które szczególnie utkwiły mi w pamięci to ... Widzew - Liverpool 2-0 w 1/4 finału Pucharu Europy 2.03.1983 rok ... oraz mecz Lech Poznań - Panathinaikos Atheny 3-0 Byłem i widziałem
Pozdrawiam.

Do góry
#100630 - 30/11/2003 19:35 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Fox_Mulder Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 1642
Skąd: Warszawa
Czemu nikt nie podał jeszcze meczu z naszej polskiej ligii :
Legia - Widzew (1997) 2-3
Ten mecz jest dla mnie najbardziej niezapomnianym ze wszystkich... niestety... Był to jeden z moich pierwszych meczy, jakie obejrzałem na żywo na Łazienkowkiej, mecz który decydował o mistrzoswtie Polski. Moja ukochana Legiunia do 86 (lub 87) minuty wygrywała 2-0 by przegrać 3-2. To był taki szok, że trudno opisać. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie przeżyję czegoś takiego

Do góry
#100631 - 30/11/2003 20:33 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
pamietam ten mecz...wtedy jesczze widzew lubiłem...ale teraz jestem juz od 6 lat KIBICEM LEGII...sie łezka w oku kręci...ciekawe kiedy TVP kupi prawa to pokazywania meczów polskiej ligi?

Do góry
#100632 - 30/11/2003 20:39 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Fox_Mulder:
[qb]Czemu nikt nie podał jeszcze meczu z naszej polskiej ligii :
Legia - Widzew (1997) 2-3
Ten mecz jest dla mnie najbardziej niezapomnianym ze wszystkich... niestety... Był to jeden z moich pierwszych meczy, jakie obejrzałem na żywo na Łazienkowkiej, mecz który decydował o mistrzoswtie Polski. Moja ukochana Legiunia do 86 (lub 87) minuty wygrywała 2-0 by przegrać 3-2. To był taki szok, że trudno opisać. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie przeżyję czegoś takiego [/qb][/QUOTE]Co to był za mecz jescze mały w tedy taki byłem...
mam go nawet na kasecie bo mój staruszek go nagrał...

Do góry
#100633 - 30/11/2003 21:18 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Lokus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/10/2002
Postów: 9291
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]BAYERN - Machester

Moj najlepszy klub byl juz krok od zdobycia Ligi msitrzow niestety w 2 minuty czar prysl 2 bramki dal Manchesteru w pierwszej bral udzial bramkarz Schmeichel
A zaczelo si dobrze bo bodajze w 6' Basler na 1:0 z wolnego niestety taka jest pilka ...[/qb][/QUOTE]Basler strzelil chyba troche pozniej, ale to juz nieistotne... pamietam jak wyszedlem na balkon po meczu i zaczalem plakac
a 2 mecz, ktorego nigdy nie zapomne to polfinal euro'96 Anglia-Niemcy. Wspaniale widowisko, wiele akcji, slupkow, poprzeczek, najlepsi gracze no i fenomenalny wowczas Kopke... ehhh, jakto powiedzial Gary Lineker - "w pilke graja wszyscy, ale wygrywaja Niemcy"
pozdro iwo:

Do góry
#100634 - 30/11/2003 22:14 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
MŚ 1986 1/4 Francja - Brazylia 1:1 i awans Francji w rzytach karnych. Pozniej mecz ogloszony najpszym w historii mistrzostw swiata. jako dorastajacy chlopiec bylem wielkim kibicem Brazylii. Kto pamieta przestrzelony rzut karny w drugiej polowie przez Carece ( nie pamietam dokladnej pisowni )

MŚ 1994 1/8 Rumunia - Argentyna 3:2 Najlepsze pierwsze 30 minut meczu jakie w zyciu widzialem. Hagi i spolka wbila wtedy 2 bramki faworyzowanym latynosa....

MŚ 1998 1/8 Dania - Nigeria 4:0 (czy 4:1 bo juz nie pamietam) Dla Nigerii mial to byc spacerek...
Nastepny mecz Dani z Brazylia gdzie przegrali minimalnie z 2:3 byl rownie swietny.

Z meczow Polski, mundial 82r Polska - Peru , Polska - Belgia, i ostatnie wyjazdowe mecze eiliminacyjne do MŚ z Ukraina , Walia i Norwegia...

Jeszcze warto pamietac olimpiade w Barcelonie i mecze z Wlochami 3:0 i Australia 6:1 ! i slynne "I coz my mozemy zrobic" Darka Szpakowskiego gdy w ostatnich sekunadach meczu Hiszpanie strzelili na bramke na 3:2 zdobywajac zloty medal...
Pierwszy mecz po olimiadzie na wyjedzie z Holandia (EL. MŚ1994), gdzie po poczatku wygrywalismy 2:0 i Ronald Komean wybil pilke z pustej bramki glowa chronic Holendrow przed 3 bramka..pamietam ze byly problemy z transmisja i polwe meczu Szpakowski komentowal radiowo. Skonczylo sie jednak po bledach Jaroslawa Bako 2:2.. ech....

Do góry
#100635 - 30/11/2003 22:40 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Tak na marginesie. Nie pamiętam jaki to był mecz ani kto go komentował, ale polski napastnik przebiegł prawie pół pustego boiska sam z kontrą i był już sam na sam z bramkarzem.
Komentator coraz bardziej podniecony zaczyna wykrzykiwać jego nazwisko:
Baran ... Baran! ... Baran !!! ... BARAN !!!!! Ech... baran...

Tyle mi z tego meczu w pamięci zostało...

Do góry
#100636 - 30/11/2003 23:23 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Naarmo Offline
enthusiast

Meldunek: 26/10/2003
Postów: 386
Skąd: Sosnowiec
Francja-Polska 1:1 (kw. ME 1996) - stare dobre dzieje , cos pieknego....i ten Wozniak

To byl pierwszy i ostatni mecz ,przy ktorym plakalem jak nasi stracili gola Ah te parady Wozniaka,po prostu miodzio-mecz ktorego sie nie zapomina. pozdro

Do góry
#100637 - 01/12/2003 00:04 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
a ja mam w pamieci mecz Barcelony w tamtym sezonie z Juventusem Turyn w cwiercfinale Champions League, rewanzowym spotkaniu... Barcelona caly czas przewazal Buffon jak zwykle bronil. Nie pamietam ile bylo w rregulaminowym czasie chyba 1-1... Alez emocje! dogrywka Barcelona caly czas atakuje, jednak kontra nasz super bramakrz Bonano(juz bylem pewny straty gola ) i goooool dla Juventusu. Klniecie rozpacz i wszystko! Ale mecz byl super, i moj idol Gigi Buffon bronil jak zwykle jak w transie! Nie bede pisal co bylo po meczu:/

Do góry
#100638 - 01/12/2003 00:10 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
mik4321 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/06/2002
Postów: 247
Skąd: Niemo(dlin)
[QUOTE]Oryginalnie wysłał takizwykly:
[qb]pamietam ten mecz...wtedy jesczze widzew lubiłem...ale teraz jestem juz od 6 lat KIBICEM LEGII...sie łezka w oku kręci...ciekawe kiedy TVP kupi prawa to pokazywania meczów polskiej ligi?[/qb][/QUOTE]Oby nigdy, bo c+ robi świetną otoczkę koło naszej ekstaraklasy. Programy typu liga+, czy wszystkie mecze w klubie kibica, wywiady, kontrowersje, dobrzy komentatorzy. Na tvp na pewno nie było by na to czasu, ani pieniędzy.

Pozdrawiam

Do góry
#100639 - 01/12/2003 00:18 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Ja się wypowiem co do meczu, który osobiście oglądałem w hali, oczywiście chodzi o siatkówke i mecz w zeszłorocznej Lidze Mistrzów pomiędzy AZS Częstochowa i Olympiakosem Pireus na czele chyba z najlepszym zawodnnikiem świata czyli H.Gomez, to było widowisko 3:1 dla naszych a Wenezualczyk co chwile wbijany blokiem w parkiet - tego sie nei zapomina zwłaszcza że za kilkanaście dni ponnownie przyjeżdza Olympiakos znowu na nich trafiliśmy w LM
No ale w nowym roku szykuje się już totalne przegięcie czyli pojedynek chyba z najlepszą drużyną świata czyli Sisley Treviso :eek: to będzie wypasssss al:

Do góry
#100640 - 01/12/2003 00:27 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Lord_Viader Offline
veteran

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 1472
Skąd: Stalowa Wola
Mi sie podobal mecz LM sprzed kilku lat: Deportivo - PSG. PSG prowadzilo 2-0 do przerwy, po przerwie podwyzszylo na 3-0, a mimo wszystko Depo wygralo 4-3 a moglo byc i 6-3. Po tym meczu polubilem La Corune. Drugim niezapomnianym meczem Depo byl mecz z AS Monaco w LM sprzed miesiaca
Pozdro

Do góry
#100641 - 01/12/2003 01:51 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
meczy niezapomnianych było sporo...

i wcale niezapomniane nie znaczy najlepsze...

kiedys jak byłem na wakacjach w świnoujściu byłem na meczu III-ligowej Floty z Pogonią II Szczecin.
Lubiłem niższe ligi...fajny klimacik...
to był rok chyba 1991..może 1992...
wynik 00...w bramce Pogoni Radosław Majdan..wtedy jeszce mało znany...młody gniewny ale to co bronił w tym mczu i jak odwaznie grał to był szok na trybunach i byłem pod wielkim wrażeniem...to było fenomenalne...wtedy jak wróciłem z wakacji stwierdziłem: ona zajdzie wysoko...zaszedł..ale nie tak wysoko jak mógł...
moim zdaniem brak mu mentalnosci by byc wielkim...

widzicie...3 liga a mecz niezapomniany...
po meczu koledzy z drużyny znosili go na rękach...

Do góry
#100642 - 01/12/2003 02:05 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
rondel: Słuchaj...ja jestem ze Świnoujścia...na tamtym meczu nie byłem...ale do tego co potrafi 3-ligowa druzyna to chyba wie każdy kto sie interesuje Pucharem Polski...W tym roku wielkie 3 niezapomniane mecze w Pucharz Polski rozegrała Flota...na każdym meczu komplet 6 tys. ludzi ( co na 3 ligowy klub to bardzo duzo)...

1.Najpierw Flota-Łks 1-0.Mecz ciekawy przewaga ŁKSu ale piękny gol głową dla Floty już na początku meczu...Łks wyeliminowany

2.W 1/16 Flota-Widzew 2-1 po dogrywce...Flota grała od 46 minuty w 10...przy stanie 1-1 w 12 minucie dogrywki gol z wolnego dla MKSu i Widzew wyeliminowany ...wielka feta jakiej jeszcze nigdy w Świnoujściu nie było...czekamy nakolejnego rywala.

3.1/8 finału Flota-Amica Wronki 3-4 (Mecz którego nie zapomne do konca życia...)Tragiczne stronnicze sędziowanie pana sedziego Mikołajewskiego...przewaga Floty...wspaniała oprawa...najpierw uznana bramka dla Amici podczas gdy na boisku były 2 piłki ( JEDNĄ Z NICH SĘDZIA SOBIE KAPKOWAŁ!!!I niewidział golaAle go uznał!!!)Przy stanie 3-4 nie uznał w 93 minucie ewidentnego rzutu karnego dla Floty...zawodnik Amici prawie złamał noge naszemu napastnikowi...i mecz się skonczył...nie zasłużenie Amica awansowała...a kibice nie wytrzymali...mimo naporu policji stadion został "lekko" zniszczony...masa ludzi aresztowanych...nie usprawiedliwiam kibiców MKS ...ale winę za całe te zajścia ponoso tylko jeden człowiek...sędzia Marek Mikoiłajewski!!!
Ten mecz był we Wrzesniu...a mimo licznych odwoływań PZPN nas "olało" .Naszczęscie Amica już odpadła z PP...
Co do Floty to dobijamy sie do drugiej ligi juz 4 sezony...może teraz...

Pozdrawiam!

Do góry
#100643 - 01/12/2003 02:09 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Zgadza się - nie ważne, czy Liga Mistrzów czy 3 liga ważne żeby było co wspominać przed długi okres a czasami do końca życia !

Radze podzielić temat na dwie katogerie: mecze oglądane w TV i mecze na których było się osobiście bo to zupełnie inna sprawa i co za tym idzie inne przeżycia...

Do góry
#100644 - 01/12/2003 08:19 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
Chciałbym się tutaj z wami podzielić tym czego doświadczyłem w swoim kibicowskim życiu i jakie mecze zapadły mi w pamięci.

1) Legia - Widzew 2-3 Ajjajj co to był za spektakl .Najpierw Kucharski głową i żyleta oszalała ze szczęścia ,potem Czereś pokonał Szczęsnego po raz drugi i było wiadomo ,ze mistrz musi wrócić na swoje miejsce.Przy stanie 2-0 Kucharski trafił jeszcze piłką w słupek.5 minut do końca .....cały stadion ryczy ---"do domu wrócimy w piecu napalimy ....." ja *******e Warszawa była wtedy najlepsza na ziemi.setki szarf ,rac , zdzieranie gardłą na maksa .Okazało się że piłkarze Jabłońskiego nie dowioza wyniku do końca.3 bramki w 5 minut .Przy strzale głowa Gęsiora Szamo był bezradny . W przypadku prowadzenia Legii 2-0 dusiłem się w tumulcie i wdychałem opary z rac patrząc w górę i widząc własną dupę jak ludzie skakali sobie po głowach (bez żadnej ściemy takie były realia największego piekła na ziemi -ówczesny doping i atmosfera na Legii w porównaniu z innymi klubami to tak jakby porównywać wysokość iglicy pałacu kultury z podziemiami dworca centralnego).Dzisiaj też atmosfera jest świetna ale to nic w porównaniu z tym co sie wyprawiało wtedy.Do dziś zastanawiam się jak to sie stało przegrać majstra w kilka minut- ale nie ma racjonalnego wytłumaczenia.

2) Legia -Panathinaikos 2-0 .Patrz wyzej .Kucharski w 90 minucie .Ludzie na Żylecie porozrywali sobie wszystkie głowy i ubrania z radości.Także pytanie retoryczne po tym meczu .Czy istnieje szatan i piekło ??
Z pewnością tego dnia piekło nie istniało bo szatan gościł wtedy w Warszawie.Awans stał się faktem.

3) Legia - GKS 2-0 .Finał Pucharu Polski w 95 . Rzut wolny . Do piłki podchodzi pan Leszek .Daj Boże żeby przez najbliższe 200 lat urodził się drugi taki spec od rzutów wolnych .Pisz miał małą stopę a zawodnicy o takich parametrach zawsze bardzo celnie trafiali w piłkę stojącą w miejscu.Wyjątkiem może być Van Hoijjdonk ale to juz temat na oddzielną bajkę.Popolarny Piszczyk przerzucił w swoim stylu piłkę nad murem a Jojko jak na Hanysa przystało stał w bramce z rozdziawioną gębą .Nawet nie drgnął .Ta brama to był majstersztyk jakich mało.Piłka została z niesamowita lekooscia i swoboda podcieta nad murem.Pisz na treningach na 10 prób z wolnych strzelał 8 goli .Po meczu awantura z Policją w okolicach Torwaru ale najważniejsze że na tronie i w podwójnej Koronie.Pisz zakończył karierę pozegnalnym meczem w Debicy .W pewnym sensie umarł futbol.

Powyższe wspomnienia są związane z Moim klubem ale były też mecze które zapadły mi w pamięci z innych względów.

Eintracht - Widzew 9-0 mecz rozgrywany w 92 czy 93 .Chyba nie muszę nic dopowiadać . Byli wtedy tacy murzyni we Frankfurcie i jeden chyba strzelił 3 a drugi 4 . Kompromitacja .

Anglia - Niency 1-1 na Wembley półfinał Euro 96
Nie pamiętamn ,żeby jakikolwiek turniej miał taką atmosferę jak tamten . To jak *******neło Wembley po golu Shearera to tak jak by podłożyć do ucha chińskie bomby 15 milimetrowe dostępne chyba jeszcze w nielicznych sklepach z fajerwerkami i rozkoszowac sie dzwiekiem.Jest jednak coś innego co zapamiętam do końca z tego meczu oprócz tej radości jaka miała miejsce po bramce Shearera.Chodzi mi o minę Stuarta Pearcea i jego zaciśnietą piesc po strzeleniu gola z karnego . To bede pamietał do końca życia.Szkoda że Southgate spudłował jedenastke i do fianłu awansowali Niemcy .W tamtym turnieju Anglia miała wszystko i kibiców i drużyne a jednak się nie udało.

Manchester - Gillingham 2-2 finał play off w 99 . Manchester przegrywał 0-2 do 91 minuty i zdołał strzelić dwie bramki w doliczonym czasie gry doprowadzajac do karnych które wygrał. Szał radości na Wembley .Manchester wraca do pierwszej ligi.Weaver na rękach kolegów z drużyny.Nie pamiętam już kto strzelił w 96 minucie na 2-2 ale chyba Bishop .

United -Manchester 1-1
Po powrocie Manchesteru do Premiership odbyły się derby na Old Trafford .kilka minut przed końcem Howey strzelił bramkę na 1-1 .Jaka to byłą wtedy radość .Zremisować z Manchesterem United to było coś .City był juz praktycznie zdegradowany a jednak sprezył sie na ten jeden mecz wprawiając w szał radosci całe miasto .( przypominam ,że United nie ma w miescie żadnych kibiców tylko na prowincjach. ).

Marsylia - Montpeliier 5-4 kilka lat temu .Zwykły ligowy mecz.No może nie taki zwykły bo Marsylia przegrywałą już 0-4 i odrobiła straty,Ostatnią bramkę strzelił chyba Duggary -tą na 5-4.niektórzy doszukuwali się podtekstów w tym meczu takich samych jak przy kupowaniu dziesiątek meczów przez Marsylie w sezonach 92 i 93 ,Niektórzy mówili o czystej sportowej walce.Prawda pewnie gdzieś leży po srodku.

Bayern -M Utd 1-2 .Będę pamietał ten mecz jako najwiekszy fart w historii Champions League.
Batern zasłuzył wtedy na zgarniecie trofeum co zadoscuczynił sobie poniej wygrywając z Valencia w karnych.

Hibernian - AEK Ateny 2-0 w Pucharze Uefa trzy lata temu . W Grecji Aek wygrał 2-0 a na Easter Road kocioł nie z tej ziemi .Ludzi spiewali tak głosno ,ze słychac to było chyba w promieniu 30 km od stadionu . Szkoci odrobili starty ale niestety odpadli po dogrywce.Ale atmosfera to git .Wszyscy na stojąco.
Edynburg był wtedy debesciakiem pod wzgledem dopingu.

Liverpool - Roma 0-1 w pucharze Uefa chyba w 2000 roku. Pierwszy mecz w Rzymie Liverpool wygrał 2-0 .w rewanzu pierwsza połowa zwyczajna .Mecz moze nie miał jakiejś wielkiej dramaturgii ale w drugiej połowie po bramce Gianniego Guigou poziom był kapitalny .Akcja przenosiłą się z minuty na minutę od bramki do bramki.Super mecz.

Gwardia Warszawa - Stal Telgom Szczecin 2-2 .Baraż o drugą lige w sezonie 97/98 .Pierwszy mecz w Szczecinie Gwardia przegrała nisko bo tylko 1-2 i były nadzieje na awans. Na tym meczu nie mogło mnie zabraknąć. Od rana lało jak s****ysyn a jescze tego samego dnia był mecz Francja -Paragwaj w ćwiercfinale mistrzost swiata. Zebrało się sporo osób aby dopingować ekipę ze Szczecina .Przypomnę kibicom i czytelnikom nie znającym tematu że warszawska Gwardia to klub o rodowodzie milicyjnym i już na rozgrzewce przywitało ich gromkie "wypiiiiierdalac.wyy******alac!!!!"Gwardia do 80 minuty prowadziłą 2-0 i miała awans w kieszeni .Szczecinianie strzelili najpierw kontaktowego gola a potem został gwizdnięty karny z kapelusza (sędzia w nagrodę awansował do ligi wyżej) . Adam Benesz strzelił nie do obrony i stadion przy Racławickiej *******nał z radosci a było tam naprawde z 1000 osob co jak na ten obiekt jest niecodziennym rezultatem .Awans Stoczni która zmieniła nazwe na Odra Szczecin ,po meczu wielkie piwo i przebijanie piatek z prezesami którzy latali ango po murawi stadionu. Potem mówiło się że Gwardia nie chciałą awansować bo by wszystkich wywalili , trzeba byłoby wzmacniac druzyne na druga lige i nikt z trzecioligowcow nie znalazł by w tym teamie pracy.Gwardia zreszta zawsze dobrze grała na jesieni a na wiosne wyprzedzałą ich jak nie Jagiellonia to któs inny .raz było tak ,ze chyba 12 punktów roztrwonili w 7 kolejek .Wnioski możan wysnuc samemu .Kazdy wie swoje .Kazdy ma swoje zdanie.Mecz ten zapadł mi w pamieci bo przeciez paradoksalnie klub z Warszawy a cały stadion gwizdze fdy wychodzili z szatni. Ludzie cieszyli sie jak dzieci po awansie Stali a spiewom "Legia - Pogon eja heja Legia Pogon nie było konca". :zobacz:

Z obecnego sezonu:
W tym sezonie tez były ciekawe mecze .Jeden w Anglii miał swoją dramaturgię to mecz pomiędzy Grays Athletic a Harrow Borough. . W kilka minut z 0-2 na 2-2 .Nie były to jednak emocje zwiazane ze sportem ale z ustawianiem całych ligowych kolejek w niższych ligach angielskich na czym nieżle obławia się także nasza polonia angielska.W skrócie sedzia pobił Ryszarda Wojcika który swego czasu doliczył pamietne 8 minut i postanowił doliczyc minut trzynascie :eek: :eek: . Nastapiła metamorfoza wyniku.
Jak kogos interesuja szczegoly to podaje link bo nie bede sie tu juz dłuzej rozpisywał na temat spotkań z lig regionalnych.

http://www.harrowboro.com/0304/031115.shtml

Nigdy nie zrozumiem takich buków jak np. Bet 365 oferujacy w ofercie spotkania z lig na które przychodzi po 150 kibiców .Ale to juz ich sprawa.w sumie rezyserowane z zielonego stolika mistrzostwa monachijskiegi Bayernu tesz mozna zaliczyc do kategorii wspomnien tych po za sportowych oczywiscie. Co to za czasy były jak Bayern grał w ostatniej kolejce o mistrza a po drugiej stronie Leverkusen albo sezon pozniej Schalke .Szkoda gadać.zostawię jednak to kurestwo na bok i bede sie staral ,zeby w mojej pamieci pozostały tylko te mecze rozstrzygniete w atmosferze fair.

Był tez ciekawy mecz w ostatniej kolejce tego sezonu w lidze rosyjskiej .Rubin grał z Cska i wyciagnał w 2 minuty z 1-2 na 3-2 zapewniajac sobie tym samym start w Pucharze Uefa .Jedna z bramek padła bezposrednio z rzutu roznego mecz opisałem juz kiedys w dziale liga rosyjskla i podaje linka jak ktos ciekawy jest mojej wypowiedzi.

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=8;t=000345;p=2

Jestem zapalonym sportowcem - amatorem i propaguje sportową postawę dążącą do sympartycznego spedzania wolnego czasu z usmiechem na ustach aczkolwiek Andzrzejki Andrzejkami i dzis wyjatkowo postanowilem skonsumowac w całkiem przyjemniacko - fajnym towarzystwie ( nie mylic z Towarzyszem Leninem i jego towarzystwem) kilka(nascie )głebszych .Zachciało mnie sie wiec pismie :zobacz: nnictwa na publicznym forum po powrocie w domowe szranki kuchni i postanowilem opisać to co mi zapadło w pamieci jako przecietnemu kibicowi.

pozdrawiam

Do góry
#100645 - 01/12/2003 15:49 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
#1 1973 Wembley Anglia-Polska 1-1,tych emocjii nie da sie opisać,#2 MS 1974 Polska -Argentyna 3-2# 3 1972 Olimpiada mecz Polska -Węgry 2-1

Do góry
#100646 - 01/12/2003 17:07 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
te wszytskie mecze które opisujecie to rzeczywiście w większości historia polskiej piłki...

ja troche inaczej...najwiekszy szwindel i dlatego niezapomniany...

jestem kibicem Hetmana Zamość...kilka lat temu kiedy Hetman był jeszce w 2 lidze byłem na meczu wyjazdowym z GKS Bełchatów.
Mecz był b. wazny dla obydwu zespołów. GKS walczył o 1 lige, Hetman o utrzymanie w II lidze..

cały mecz ataki GKS - u i żadkie kontry Hetmana...Bełchatów musiał wygrać...spiker poinformował, że bezposredni konkurenci w walce o awans powygrywali mecze...

do 80 minuty 0-0...ataki Bełchatowa...

siedziałem cicho na trybunach ale serducho waliło mocno..nadzieja ciągle w sercu grzała ..mimo, ze to już jesień...chłodny wiatr muskał policzki blade...

kilka minut przed końcem meczu akcja toczyła sie na srodku boiska , ja całkiem przypadkiem zerknąłem na nasze pole karne...bramkarz spisywał sie doskonale i wtedy....

GWIZDEK!!!!!!!!!....sędzia przerywa zawody i pokazuuje na rzut karny!!!!!....konsternacja na trybunach!...ludzie w szoku..piłkarze również...

..pomimo, że gra toczyła sie w srodku pola, sędzia jakoby "zobaczył" faul bez piłki obrońcy hetmana na napastniku GKS - u w polu karnym gości!...i zarządził rzut karnY!

..tylko, że ja to widziałem...zawodnik GKS - u po prostu upadł...umyślnie...szok!

stadion się śmiał!!!...ja załamany...

karny został wykorzystany...

końcowy wynik 10 dla GKS Bełchatów...

długo siedziałem na trybunach załamany..zawodnicy Hetmana nie schodzili z boiska...

sprawiedliwości stało sie jednak zadość!!! dawno takiego przekretu nie było...

w domu w wieczornych wiadomościach w Sporcie redaktor Szpakowski poinformował widzów całej Polski co sie wydarzyło w Bełchatowie!!!...

po kilku dniach sędzia został zawieszony na pół roku..ale wyniku nie zmieniono.

A głównym bohaterem był arbiter z Katowic..

Stanisław Grzesiczek

...wszysko jasne?...

Do góry
#100647 - 01/12/2003 19:11 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Witam
Pamiętny mecz z naszego zagłebiowskiego podwórka.

Polowa lat osiemdziesiątych,nasze Zagłębie grało w hokeja na lodzie w Małej Hali przy Rondzie z Katowicami.W 50 min. Zagłebie traci siódmą bramkę i wynik brzmi 2:7.Od tego momentu Zaglebie gra dwoma piątkami(m.in.Zabawa,Jobczyk, Pytel, Marcińczak czy bracia Tokarze)Przewaga Katowic topnieje w oczach i na 3 minuty przed końcem jest już 5:7,w ostatnich trzech miutach Zagłebie zdobywa kolejne 3 bramki i mecz kończy sie zwycięstwem Zagłębia.Co później wyprawiała ponad tysięczna grupa kibiców sosnowiczan nie da się opisać.

W sezonie 87/88 los zetknął w 1/8 pucharu UEFA Panathinaikos z Honvedem Budapeszt.(ówczesny Honved to nic innego jak dzisiejszy Kispest z południowej dzielnicy Budapesztu.)Malutki stadion Honvedu wypełniony w calości lecz prawie 3/4 to kibice z Grecji.(już przed meczem na hasło "Górski" piwo lało sie strumieniami i kibice PAO obdarowali nas wieloma flagami i szalikami)Mecz w sumie dość zacięty a wynik 5:2 dla Węgrów nie odzwierciedlał wydarzeń na boisku.O wiele bardziej dramatyczny był rewanż w Atenach.Wielkie kłopoty i bezradność Greków.A kiedy Węgrzy zdobyli gola nikt w Atenach nie mial już złudzeń.Od czego jednak są sędziowie?Pierwsze dwie bramki PAO zdobywa z ewidentnych kilkumetrowych spalonych.Kolejna bramka padła z rzutu karnego,który widział tylko sędzia.Wtedy już było jasne że Honvedowi nic nie pomoże.Kolejna czwarta bramka dla Panathinaikosu równiez z ewidentnego spalonego pada kilka minut przed końcem i w tym momencie juz Grecy są ćwierćfinalistami.Padla jeszcze jedna i to jedyna całkiem prawidłowa bramka na 5:1 i koniec meczu.Wegrzy odwoływali sie później do UEFA z uwagi na skandaliczne sędziowanie ale wiadomo z jakim skutkiem.
pozdrawiam
dardaw

Do góry
#100648 - 01/12/2003 22:29 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Ja jako kibic Legii nigdy nie zapomne historycznego meczu w Goeteborgu z wielkim na tamte czasy IFK. Legia przegrywala 0:1, zeby sie podniesc i po golach Pisza (glowa!), oraz Jacka Bednarza awansowac do Ligi Mistrzow, jako pierwsza polska druzyna. Pamietam, ze wtedy bylem gnojkiem, ale juz dosc dlugo kibicujacym Legii, ryczalem ze szczescia po tym meczu. Nigdy nie zapomne slow Szpakowskiego (ktoremu zawsze zarzucano, ze sympatyzuje z wojskowa druzyna, a nie powinien jako komentator). Szpaku niewiele sobie z tego zrobil i powiedzial na koniec: "I na pytanie gdzie jest ta Legia, odpowiadam - w lidze mistrzow" No szok po prostu, te tysiac kibicow Legii, caly sektor za bramka, racowisko takie, ze nie mozna bylo meczu wznowic, a potem juz tylko nasz doping i te porozwalane promy w drodze powrotnej

Potem przyszly mecze w LM i tez niezapmniana bramka pisza z Rosenborgiem, chyba z 40 m niesamowity strzal i z 0:1 Legia wyciagnela na 3:1. Szkoda, ze wtedy nie udalo sie ograc PAO, bo szansa byla ogromna.

Nie zapomne tez nigdy spotkan ktore zawalily mi kupony na ogromna jak dla mnie kase, mysle ze wy rowniez pamietacie takie mecze, to tez sa ciekawe doswiadczenia

I tutaj moge wspomniec takie mecze jak Lindsay Davenport - Justine Henin z tegorocznego Australian Open, mialem zagranego kosmoska w STSie, za 20 zl, weszlo wszystko i zostala na noc wlasnie Lindsay (nie pamietam czemu ja dalem, chyba ze wzgledu na owczesny H2H). Do wyjecia bylo cos ok. 2 tys zl z 20 No i przegrala chyba 7:9 w 3 secie.
Inne spotkanie to np. Deportivo w lidze mistrzow z Bazylea, bodaj w zeszlym sezonie. Mialem x2 i konczylo to kupon na tez cos ok. 2400 zl, stawki nie pamietam, Bazylea ograla wtedy bedace w znakomitej dyspozycji i potrzebujace chyba punktu do awansu Deportivo.
Inny mecz to Widzew-GKS z tego sezonu, mialem 1x, konczylo kupon na porzadna kase, kuriozalna bramka w 93 min na sekundy przed koncem, wtedy bylem zalamany tym pechem. Gieksa wygrala zdaje sie pierwszy mecz od 10 lat w Lodzi..

Oj bylo tego sporo, nigdy nie zapomne emocji zwiaznych z Adamem Malyszem, on dostarczyl ich niesamowicie duzo a wiec nie ma sie co rozpisywac.
Piekny byl tez mecz w Oslo za kadencji Engela, pamietam ze ogladalem ten mecz w retransmisji bo wtedy rzadzila jeszcze wizja sport, w jakims pubie lekko podchmielony bylem w ogromnym szoku po tym co widzialem

Do góry
#100649 - 01/12/2003 22:31 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Aha - bardzo fajny temat, milo poczytac wasze wspomnienia, szczegolnie z tych mniej znanych, a dla was waznych spotkan.
iwo: dla pomyslodawcy tematu, cos wartosciowego na tym forum

Do góry
#100650 - 04/12/2003 23:04 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Szkoda że wspólczesne finały wielkich imprez są tyroche nudnawe...F MŚ 2002,LM2001,2003,2003...nic tylko sie nudzic...kiedys to byly mecze;]

Do góry
#100651 - 06/12/2003 14:13 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Qbol Offline
enthusiast

Meldunek: 21/02/2002
Postów: 308
Skąd: Ciechanów
A pamietacie final PZP i mecz Arsenal-Real Saragossa i bramke z polowy w ostatniej minucie dogrywki... :rolleyes:

Do góry
#100652 - 16/12/2003 14:47 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Sonny Offline
old hand

Meldunek: 09/09/2002
Postów: 949
Skąd: Białystok
Nie pamiętam dokładnie który to był rok ale myślę, że około 93-95' kiedy to Widzew grał z Czernomorcem Odessa w pucharze Uefa. Na pewno część z Was pamięta ten mecz . W 1 na ukrainie wygrał Czernomorec 1-0 a rewanż z mocnym Widzewem wydawał się formalnością. Widzew dosłownie miażdżył Ukraińców , miał ogromną przewagę i bramka wisiała w powietrzu. Słupki , poprzeczki niestety broniły dostepu do bramki Czernomorca , nie mówiąc o ich bramkarzu który wyjmował wszystkie setki , strzały z 2-3 metrów , petardy pod poprzeczkę , dosłownie wszystko Man of the Match. Czernomorec bronił się 10 zawodnikami , wychodząc przez cały mecz może 2-3 razy za połowę boiska. Widzew miał jednak pecha nie wykorzystując wielu sytuacji. W końcu jednak bramka padła i Widzew prowadził 1-0 . 90 minut minęło i potrzebna była dogrywka w której Ukiraińcy praktycznie nie wychodzili z pola karnego , dosłownie rzucając się jak gracze w hokeja pod krążek tak oni na piłkę :eek: . Karne jak wiadomo są loterią i niestety po raz chyba setny w meczu szczęście dopisało dla Czernomorca który awansował do kolejnej rundy pucharu Uefa.
To jest dla mnie najbardziej pamiętliwy mecz w którym jedna z drużyn miała tak miażdżącą przewagę. Nie pamiętam % posiadania piłki ale z pewnością byłoby to z 80 -20 .
To jest piękno sportu nie zawsze wygrywa(awansuje) lepszy.

Do góry
#100653 - 16/12/2003 18:35 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
KeeYou Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/06/2003
Postów: 2165
Skąd: Na zawsze W-wo
Jak bym czytał opis meczu Wisła-Vallerenga, tylko bramek nie było...

Do góry
#100654 - 17/12/2003 04:55 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Lechia-Stilon 4-4
niby zwykły wysoki wynik drugoligowej kopaniny,ale do przerwy było 0-4.Pamietam jak "wierni kibole" zwineli sie do domu,ale ci co zostali nie żałowali,cud przy Traugutta.
Lechia/Olimpia-Widzew 2-7
Największy pogrom jaki pamietam u nas,ponadto przerwany mecz chybo po szóstym golu dla Żydzewa,wkurzeni kibice wjechali na murawę,dopiero "kominiarze" zrobili porządek.Wtedy pamietam swoje łzy i od tamtego meczu nie cierpię Widzewa.
Lechia-Arka 3-0
Najlepsze derby jakie pamietam,piękna brama Wojciechowskiego chyba z 40 metrów.Emocjunujący,piękny mecz,kartki,brutalne faule ale i super akcje,był to mecz o awans do ekstraklasy.No a po meczu oczywiscie wyklep śledziowych tyłków.
Lechia-Juventus 0-2
nie pamiętam meczu,miałem 4 latka i ojciec mnie zabrał,ale taki rywal tylko raz biegał po murawie przy Traugutta.
P0lska-Cypr 0-0
Mecz na Lechii,eliminacje chyba do Euro 88,nasi cisneli cały mecz,Okoński obijał słupki,ale goli nie było.Pamietam wtedy ogromny smutek i pierwsze chyba piwo jakie wypiłem w tej goryczy w życiu.
Besiktas-Valerenga 3-3
Ten mecz był live na Eurosporcie,chyba UEFA Cup.Mecz ten kończył mi kupon na 6 tys.(inne były równolegle,więc kontry nie było jak zrobić),miałem 1 na Turków,którzy do 50 minuty prowadzili 3-0.Potem dostali 3 gole,w tym chyba 2 wbił Carew.Rozwaliłem pilota,zbiłem wazon i chyba tydzień nie grałem.
La Coruna-PSG 4-3
Tu z kolei los się odmienił, miałem 1 i do wzięcia też dobre siano,ale do przerwy wynik 0-3.Kupon poleciał do kibla, a ja do monopolu.Wracam gdzies w 70 minucie a tu 2-3,ale i tak nie wierze w Depo,za chwile 3-3 a ja biegne trzepać kibel,no i w 80-któreś 4-3,ale to był szał radości,wóda to się dwa dni lała na dzielni.
Niemcy-Jugosławia 2-2
To historia mojej najwiekszej wygranej,koło 10 tys.Mundial 98,miałem zagrane awanse z grupy na 1 miejscu na mocarzy(Brazylia,Francja,Anglia,Argentyna,Niemcy).Pozostałe miałem trafione i Niemcy mi kończyli kupon,wystarczał im remis bo mieli lepsze gole.Do 89 "plavi" prowadzili 2-0,ze łzami w oczach wzieliśmy z kumplem krate browca(to było u niego na domku,on miał to samo zagrane) i poszliśmy zapijac żal nad jeziorko.Za 10 minut kumpla stary przybiega i melduje ,że było 2-2,ale Władziu to stary żartowniś więc nie wierzyłem,ale się zarzekał.Nie zapomne tej reakcji,zryw z kopyta i za sekunde już telegazeta się grzeje,i faktycznie 2-2.Poczciwy staruszek nie bujał,choć nie wierzyłem w to,ale musiałem sprawdzić,te kilkanaście sekund przewijania telegazety skróciło moje życie o kilka lat i znacznie przybliżyło do zawału.Nastapily zajebiste dwa tygodnie balang,jednak Niemcy to Niemcy-solidna firma.

Do góry
#100655 - 17/12/2003 19:14 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
Moli Offline
journeyman

Meldunek: 30/06/2003
Postów: 87
Skąd: Puławy
Mi najbardziej nie zatkwił w pamięci mecz tylko bramka, to co strzelił Marek Citko w meczu chyba z Atl.Madryt w LM wielu kibiców w tym też i mnie bardzo zdumiało. To była bramka z połowy. Dzisiaj sie juz takie rzadko trafiają!! Niestety

Do góry
#100656 - 17/12/2003 20:34 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
A mi utkwił w pamieci mecz Sokoła Pniewy z Legią gdzie Rząsa w ostatniej minucie pozbawił mnie 13 w totku . Aż mi się nie chce pisać kiedy to było ale pamiętam to jak dziś

Do góry
#100657 - 17/12/2003 20:55 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
majox Offline
old hand

Meldunek: 21/04/2002
Postów: 1139
mnie jakieś 4 lata temu izrael pozbawił 13 w totka puszczony za 1 zł kupon
a gdyby to w system wrzucić 12z13 to łoochoo;)
ale i tak za 12 było coś 600 zł, szkoda że już wszystko przeniesli do totomixa

Do góry
#100658 - 18/12/2003 02:01 Re: !!!Niezapomniane mecze!!!
iwor Offline
addict

Meldunek: 07/10/2001
Postów: 469
a moj mecz to GkS k-ce-ŁKS /7-2 w deszczu i chyba pierwszy raz przy
sztucznym swietle..mimo wyniku-wyrownany mecz- bylo to WIDOWISKO...
Furtok,Koniarek,Kubisztal w ataku...do dzisiaj sie ludzie zastanawiają
dlaczeo Gks nie był wtedy mistrzem...te rozrywki...
i oczywiscie moj pirwszy mecz Gks finał Pucharu Polski z Gornikiem Z.na
stadionie sląskim 4-1 w 86 chyba...
ale kiedys było ....

Do góry
#1678220 - 14/10/2007 17:09 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: iwor]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
Polska - Kazachstan 0-1 do przerwy , dozorca odcina prąd , Ebi Smolarek powraca w wielkim stylu strzelajac hattricka i niemalze przesadza o naszym historycznym awansie do ME2008

Do góry
#1678383 - 14/10/2007 18:40 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: kadus]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Goool, konieeec, Manchster - mistrzem - klubowym. Ależ końcówka - niebywała, nieprawdopodobna - sam Hitchcok by tego nie wyreżyserował tak, jak ten spektakl się potoczył. A Niemcy, upokorzeni - płaczą - coś niebywałego - przegrać mecz, który mieli wygrany - w dwie minuty ... czyli Manchester - Bayern w Barcelonie \:\) Swojego czasu znałem na pamięć ostatnie pół godziny komentarza Szpakowskiego - teraz w pamięci został już tylko ten fragment \:\)

Do góry
#1678680 - 14/10/2007 19:42 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Radek_89]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: Radek_89
Goool, konieeec, Manchster - mistrzem - klubowym. Ależ końcówka - niebywała, nieprawdopodobna - sam Hitchcok by tego nie wyreżyserował tak, jak ten spektakl się potoczył. A Niemcy, upokorzeni - płaczą - coś niebywałego - przegrać mecz, który mieli wygrany - w dwie minuty ... czyli Manchester - Bayern w Barcelonie \:\) Swojego czasu znałem na pamięć ostatnie pół godziny komentarza Szpakowskiego - teraz w pamięci został już tylko ten fragment \:\)

Podpisuję się pod tymi słowami rękami, nogami i czym tylko się da - to był meczy jedyny w swoim rodzaju, te kilka ostatnich minut zostanie mi w pamięci do końca życia.
Drygiego takiego spotkania pewnie jeszcze dłuuugo nie będzie...

Do góry
#1678818 - 14/10/2007 20:19 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: tomo]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
mozna go z pewnoscia porownac w 16.43% do meczu Legia - Widzew 2:3 \:\)


1-0 Czarek Kucharski
2-0 Sylwek Czereszewski
2-1 Sławek Majak 85'
2-2 Darek Gęsior 88'
2-3 Andrzej Michalczuk 90'+

\:o

Do góry
#1678886 - 14/10/2007 20:39 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: tomo]
$t$ Offline


Meldunek: 25/08/2006
Postów: 12456
Skąd: Kraków
Puchar UEFA 2002/2003

1 mecz (31 X 2002): Parma AC 2-1 Wisła Kraków

Rewanż(14 XI 2002) : Wisła Kraków 2:1 Parma AC (z dogrywką 4:1)

Już w 6 minucie Adriano strzela na 0:1 dla gości, w tym momencie większość kibiców zarówno na stadionie jak i przed TV straciło wiare że krakowska Wisła może przejść Włochów.

Jednak w 71 minucie gol Kosowskiego daje jeszcze nadzieje wiślakom.
Ci idąć za ciosem strzelają gola na 2:1, Gol Żurawskiego doprowadza do dogrywki.
W dogrywce ponownie Żurawski wpisuje się na liste strzelców(94 minuta). Wtedy już na stojąco oglądalem ten mecz i co?
Wchodzi Dubicki i dobija Parme, Włosi wylatują z Krakowa ze spuszczonymi głowami Wiślacy w III rundzie

i ten sam rok, również Puchar UEFA

III runda

1 mecz(28 XI 2002): Wisła Kraków 1-1 FC Schalke 04

Do przerwy Wisła prowadziła 1:0 po samobójczym golu Poulsena. Korzystny wynik utrzymywał się do 81 minuty, wtedy Mpenza wyrównał \:\(

Rewanż(10 XII 2002): FC Schalke 04 1-4 Wisła Kraków

Prawdziwy nokaut na Niemieckim terenie \:\)
To my pierwsi strzeliliśmy gola, w 40 minucie Żurawski dał prowadzenie Wiśle, jednak już 2 minuty później, Polak grający w Schalke ( T.Hajto) wyrównuje.
Jednak początek jak i koniec II połowy należy w 100% do krakowian.
w 51 minucie Kalu Uche daje ponowne prowadzenie krakowianom, teraz Schalke potrzebuje dwóch goli do awansu. Pod koniec meczu rzucają się do ataku. Jednak zostali skarceni najpierw przez Maćka Zurawskiego (85 minuta) a juz 4 minuty później Kosa podwyższa na 4:1


Te mecze mi siedzą w głowie do dziś \:\)

O meczu z Lazio nie mam czasu pisać, ale I mecz był bardzo ciekawy(zakończył się wynikiem 3:3 w rewanżu WIsła polega u siebie 1:2, choć prowadziła 1:0 od 4 minuty)

Do góry
#1678890 - 14/10/2007 20:41 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: tomo]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: Radek_89
Goool, konieeec, Manchster - mistrzem - klubowym. Ależ końcówka - niebywała, nieprawdopodobna - sam Hitchcok by tego nie wyreżyserował tak, jak ten spektakl się potoczył. A Niemcy, upokorzeni - płaczą - coś niebywałego - przegrać mecz, który mieli wygrany - w dwie minuty ... czyli Manchester - Bayern w Barcelonie \:\) Swojego czasu znałem na pamięć ostatnie pół godziny komentarza Szpakowskiego - teraz w pamięci został już tylko ten fragment \:\)

Podpisuję się pod tymi słowami rękami, nogami i czym tylko się da - to był meczy jedyny w swoim rodzaju, te kilka ostatnich minut zostanie mi w pamięci do końca życia.
Drygiego takiego spotkania pewnie jeszcze dłuuugo nie będzie...


Tak, mecz Manchester United - Bayern w finale Ligi Mistrzów to było to. Drugi taki mecz, i chyba najlepszy finał LM jaki oglądałem, to Liverpool - AC Milan. 0-3 do przerwy, 3-3 po czasie regulaminowym, gorąca dogrywka i interwencja Dudka, którą dokonał chyba ktoś "z góry", no i rzuty karne pelne emocji i medal dla Dudka, bohatera tego meczu. \:\)

Do góry
#1678936 - 14/10/2007 20:57 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Conrad]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
a tam... o tym finale już nikt nie pamięta (FCB - MU)... fuks i tyle ;\) powetowaliśmy sobie to rok później \:\)

Do góry
#1678967 - 14/10/2007 21:13 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: _zvonimir_]
__Michal__ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 8808
Mecze Wisły Kraków w Pucharze Uefa byly nie zapomnianie

Lazio, Parma, Schalke, Valarenga... Ah te emocje \:\)

Za rok bedzie LM

Do góry
#1678983 - 14/10/2007 21:19 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: __Michal__]
$t$ Offline


Meldunek: 25/08/2006
Postów: 12456
Skąd: Kraków
Originally Posted By: __Michal__
Mecze Wisły Kraków w Pucharze Uefa byly nie zapomnianie

Lazio, Parma, Schalke, Valarenga... Ah te emocje \:\)

Za rok bedzie LM
no ba, za rok faza grupowa

Jeszcze mi się przypomniał mecz Mallorca - Getafe

Getafe do 53 minuty prowadziło 2:0, Mallorca grając w 10 strzeliła 4 gole i wygrała 4:2 \:\)

Do góry
#1679001 - 14/10/2007 21:24 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: _zvonimir_]
czubek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 2135
Skąd: LZS Jarocin
1. finalu PM z 2005 nie byloby takiego jaki byl bez meczu ktory sie odbyl jeszcze w fazie grupowej. debiutancki sezon Rafy w LFC byl ogolnie dziwny. kontuzje, troche przypadkowe transfery, odejscie ikony Owena, kiepskie wyniki w lidze i... o wyjsci z grupy do dalszej fazy decydowal mecz z Olympiakosem ktory trzeba bylo wygrac roznica 2 bramek... 1 polowa niemrawo, bez pomyslu i bramka w plecy z takiego dziwnego wolnego Rivaldo. kaleka (wiecznie kontuzjowany) Kirkland nawet sie nie ruszyl... zaczelo sie gonienie wyniku, a skonczylo oto taka bomba!!

http://pl.youtube.com/watch?v=pQgUduo4MbA

niesamowita walka, w 2 polowie i ta wiara ze jednak sie uda wyciagnac (troche jak wczoraj Polska). a to co juz ma w nodze Gerrard to pokazuje 2 bramka w tym filmiku (koles dobrze dobral te 3 TOP gole)

2. wszyscy wspominaja te 2:3 Cwksu z Widzewem ale juz sezon wczesniej zostali upokorzeni na lazienkowskiej 1:2. i to w sezonie gdy legia miala najlepszy sklad w dekadzie. LM, mozny sponsor pan Romanowski i kroku dotrzymuje im jedna druzyna: RTS!!! taka ekipa troche z niczego z niepotrafiacym mowic po Polsku i chodzacym w dersach trenerem: Franc'em!!! tuz po zdobyciu majstra przychodzi mecz ktory zna chyba kazdy lub chociaz slyszal, ktory pokazal ten widzewski charakter. 3:0 w plecy ale konczy sie to wszystko tak:

http://pl.youtube.com/watch?v=pQgUduo4MbA

Do góry
#1679105 - 14/10/2007 22:03 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: czubek]
lukasz84 Offline
member

Meldunek: 05/10/2007
Postów: 104
Originally Posted By: czubek
1. finalu PM z 2005 nie byloby takiego jaki byl bez meczu ktory sie odbyl jeszcze w fazie grupowej. debiutancki sezon Rafy w LFC byl ogolnie dziwny. kontuzje, troche przypadkowe transfery, odejscie ikony Owena, kiepskie wyniki w lidze i... o wyjsci z grupy do dalszej fazy decydowal mecz z Olympiakosem ktory trzeba bylo wygrac roznica 2 bramek... 1 polowa niemrawo, bez pomyslu i bramka w plecy z takiego dziwnego wolnego Rivaldo. kaleka (wiecznie kontuzjowany) Kirkland nawet sie nie ruszyl... zaczelo sie gonienie wyniku, a skonczylo oto taka bomba!!

http://pl.youtube.com/watch?v=pQgUduo4MbA

niesamowita walka, w 2 polowie i ta wiara ze jednak sie uda wyciagnac (troche jak wczoraj Polska). a to co juz ma w nodze Gerrard to pokazuje 2 bramka w tym filmiku (koles dobrze dobral te 3 TOP gole)

2. wszyscy wspominaja te 2:3 Cwksu z Widzewem ale juz sezon wczesniej zostali upokorzeni na lazienkowskiej 1:2. i to w sezonie gdy legia miala najlepszy sklad w dekadzie. LM, mozny sponsor pan Romanowski i kroku dotrzymuje im jedna druzyna: RTS!!! taka ekipa troche z niczego z niepotrafiacym mowic po Polsku i chodzacym w dersach trenerem: Franc'em!!! tuz po zdobyciu majstra przychodzi mecz ktory zna chyba kazdy lub chociaz slyszal, ktory pokazal ten widzewski charakter. 3:0 w plecy ale konczy sie to wszystko tak:

http://pl.youtube.com/watch?v=pQgUduo4MbA


zly link dales do Legia Widzew

Do góry
#1679127 - 14/10/2007 22:11 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: lukasz84]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Ja długo nie zapomnę meczu Portugalia [2 - 2] Polska.

Do góry
#1679132 - 14/10/2007 22:13 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Zbigniew]
__Michal__ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 8808
Originally Posted By: Zbigniew
Ja długo nie zapomnę meczu Portugalia [2 - 2] Polska.
JEszze to Polska 2-1 Portugalia ;\)

Do góry
#1679145 - 14/10/2007 22:16 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: __Michal__]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Tam nie było dramaturgii \:p

Do góry
#1679174 - 14/10/2007 22:23 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Zbigniew]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
A ja pamietam mecz towarzyski Polska - Kolumbia w ktorym to bramkarz bramkarzowi bramke strzelil \:p
Dosc smiesznie to wygladalo...

A tak powaznie to mecze Wisly w P.UEFA. To bylo cos...
Parma, Schalke, Lazio - fajne czasy...

Do góry
#1679288 - 14/10/2007 22:44 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Stalion]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Niezapomniane mecze:

Wisła- Schalke, Parma, Zaragoza
Polska-Norwegia 3:0 i awans do MŚ
ManU-Bayern 2:1
Liverpool-Milan 3:3
West Ham- Tottenham 3:4
Real-Real Mallorca 3:1 i zdobycie mistrzostwa
Real-Espanyol i wyjście z 1:3 na 3:4 prawie każdy mecz z końcówki był dramatyczny przez co piękny

Do góry
#1679324 - 14/10/2007 22:50 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: pescar]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
finał mistrzostw świata 94
brazylia - włochy

pamiętny strzał po którym piłka odbiła się od słupka przeleciała po linii bramkowej prosto w ręce gianlucy pagliucy, który pocałował słupek, a później karny roberto baggio i płacz...

Do góry
#1679746 - 14/10/2007 23:58 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Szczypior]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
22 maja 2005 roku na Łazienkowskiej 3 kolejne "Derby Polski" do warszawy przyjeżdża lider - Wisła Kraków. Wszyscy na stadionie modlą się oj Boże, że był chociaż remis a tutaj wielka wielka niespodzianka "Legioniści" miażdża nowo kreowanego mistrza Polski, aż (5:1). Euforia na trybunach ludzie płaczą ze szczęścia. Dla takich chwil naprawdę warto żyć. Co tutaj dużo mówić sam płakałem \:\)

Kolejnym wydarzeniem to mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów z Szachatrem Donieck. Pięć minut w, których Legia była w najlepszej lidze świata. Niesamowita euforia na trybunach szkoda, że tylko trwała pięć minut, ale te pięć mintu to coś nie zapomnianego na długie lata \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1679906 - 15/10/2007 00:37 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Ignorator]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Real - Juventus 1-0 finał LM w 1998

Liverpool - Alaves 5-4 finał Pucharu UEFA 2001

Do góry
#1680215 - 15/10/2007 02:02 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: vindom]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Z tego co miałem przyjemność/ nieprzyjemność zobaczyć na żywo:

Hutnik - Cracovia (5:2), do przerwy 2:0 dla Pasów, Cracovia już w 2 lidze... Po przerwie nokaut.

Cracovia - Podbeskidzie (3:2), tu z kolei odwrotnie z 0:2 do przerwy wygrana 3:2, w doliczonym czasie gry rozpaczliwy strzał zza pola karnego i gol.

Oba barażowe mecze z Górnikiem Polkowice, widowiska jednostronne, ale ze względu na rangę dla mnie wyjątkowe. Powrót po ok. 20 latach do pierwszej ligi.

Amica - Cracovia (3:2) Pasy prowadzą już 2:0, by w ciągu ostatnich 15 minut przegrać jak się później okazało miejsce gwarantujące start w Pucharze UEFA. A był to pierwszy sezon po awansie, mógł się tak pięknie zakończyć. W Płocku w tym czasie Legia zremisowała 0:0, wystarczył tylko 1 punkt...

Cracovia - Legia (1:0), w doliczonym czasie gry rzut karny dla Legii, Cabaj broni. Chwilę później niefortunny wykop Boruca i Bojarski zdobywa bramkę.

Lech - Cracovia (3:4) z 3:0 robi się 3:3, Lech zdobywa bramkę na 4:3, jednak nie zostaje ona uznana. Chwilę później to Cracovia strzela zwycięskiego gola.

Cracovia - ŁKS (1:1), nudne 90 minut i emocjonujące ostatnie 3-4 minuty. Najpierw Wiśniewski (chyba) na 1:0, a później Hajto dla eŁKSy. Mecz ten zapamiętam też ze względu na wydarzenia na trybunach.

Cracovia - Podhale (2:2), decydujący mecz o finał MP. Cracovia prowadzi już 2:0 i przeważa, po głupich błędach jest 2:2, dogrywka i karne. Przegrane.

Polska - Norwegia (3:0), awans do MŚ

Ze szklanego ekranu:

EURO 1996, finał Niemcy - Czechy, jak Bierhoff zdobywał złotą bramkę to się popłakałem. Tak bardzo kibicowałem Czechom, a oni przegrali.

Legia - Widzew (2:3), ech co to był za mecz.

MU - Bayern (2:1)

A z bukmacherskiego punktu widzenia to:
Tegoroczny mecz towarzyski Polska- Słowacja (2:2), ostatni mecz na kuponie. 0:2 myślę sobie po zawodach, jednak Polacy się podnieśli, Contofalsky puszcza szmatę i jest 2:2, około 15 minut do końca. Uda się czy się nie uda. Bardzo dużo do wygrania. Kaźmierczak, już widziałem to w bramce i ... nie ma gola. Pilotem o ścianę, przewróciłem stół, rozbiłem wszystko co się dało rozbić, co miałem w zasięgu wzroku wtedy byłem maksymalnie *** zdenerwowany.

Z kolei z miłych to towarzyski turniej na Ukrainie: Polska - Izrael i popis chwile wcześniej wprowadzonego Rasialdinhia, ładny kupon zamknęła wtedy Polska.

Do góry
#1680234 - 15/10/2007 02:07 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: zostać modem_MLS]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
West ham - Tottenham 3-4
Włochy - Niemcy 2-0 [Jak zjeby dostaja w koncowce - bezcenne i niezapomniane przezycie , szcegolnie jak sie nienawidzi szkopow]

Do góry
#1680258 - 15/10/2007 02:16 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Ludwiczek]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Rok 1994 i Finał Ligi Mistrzów : AC MILAN - FC BARCELONA 4-0 i cudowny gol Dejan Savicevica.

Do góry
#1680772 - 15/10/2007 07:02 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: AGASSI]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Napewno dzisiejszy mecz Śląska z Motorem 10:1 !

Do góry
#1680790 - 15/10/2007 07:33 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: Marcel]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
2002 rok Mistrzostwa Świata

Argentyna - Anglia 0-1
David Beckham (karny) 44'

Druga połowa to koncert gry Argentyny. Zamknięcie Anglików na ich polu karnym. Ataki z lewe, prawej, strony. Kosmiczna gra Argentyny. Dramatyczny bój.

No i najlepszy mecz ostatniego mundialu czyli mecz Ghana - Włochy, wspaniały mecz, który Ghana powinna była wygrać, ale Włosi wyszli z tego zwycięsko.

Do góry
#1680792 - 15/10/2007 07:36 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: tangerine]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Hiszpania - Polska final IO w Barcelonie 1992
Brazylia - Wlochy final MS z 1994

i z 86 roku mecze Argentyny chociaz za wiele z nich teraz nie pamietam, wtedy pilka nozna sie zarazilem \:\)

Do góry
#1680822 - 15/10/2007 09:28 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: connor]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Argentyna - Anglia 2-2 i po karnych awans Argentyny
rajd Owena i jego bramka \:\) czerwona kartka dla Beckhama po faulu na Simeone i peturbacje z tym związane...

Włochy - Holandia 0-0 i po karnych awans Italii w 1/2 finału ME 2000
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Holandia nie strzeliła 2 karnych w meczu.

Włochy - Francja 1-2 w finale ME 2000
Cały mecz prowadziły Włochy, a w 90 minucie strzelił Wiltord i w dogrywce makaronów dobił Trezeuget.

Do góry
#1680823 - 15/10/2007 09:28 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
ten pierwszy mecz na MŚ 98 we Francji \:\)

Do góry
#1681018 - 15/10/2007 18:01 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: _zvonimir_]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
to ja jeszcze dodam niestety mecz Niemcy - Polska 1-0 (90') \:\( a najciekawszy mecz ligowy na jakim byłem to ŁKS - Korona II liga rok chyba 2004 wynik 4-4

Do góry
#1681975 - 15/10/2007 22:56 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: connor]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Experto
Hiszpania - Polska final IO w Barcelonie 1992


Chyba do dzisiaj reprezentacja nie rozegrała ważniejszego meczu...
W półfinale rozjechali Australię 6-1 , szkoda finału, jednak Hiszpanie wtedy byli po prostu lepsi \:\)
Z tego meczu finałowego, nie wiem czy się nie mylę, pamiętam m.in. gol na 2-2 Ryszarda Stańka i komentarz Szpakowskiego "jeszcze Polska nie zginęła!"

Do góry
#1682044 - 15/10/2007 23:13 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: moonlight]
az3ta Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 2344
ancic breakjazda po winn!!!

Do góry
#1682048 - 15/10/2007 23:14 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: az3ta]
az3ta Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 2344
ee sorka pomylka:P

Do góry
#1682507 - 16/10/2007 02:00 Re: !!!Niezapomniane mecze!!! [Re: tangerine]
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Originally Posted By: tangerine
2002 rok Mistrzostwa Świata

Argentyna - Anglia 0-1
David Beckham (karny) 44'

Druga połowa to koncert gry Argentyny. Zamknięcie Anglików na ich polu karnym. Ataki z lewe, prawej, strony. Kosmiczna gra Argentyny. Dramatyczny bój.


Mam ten mecz na oryginalnym DVD. Tak samo jak ten w ktorym Anglicy pokonali Niemcow 5:1 w Niemczech. Ten drugi moge odsprzedac. Jest zafoliowany i nowy.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49