Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#1020546 - 05/03/2007 23:55 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: pycio26]
mexes Offline
journeyman

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 73
Skąd: ZMC
Tutaj nalezy Grac na awans Liverpoolu, slabiutka w ostatnim czasie Barca nie podola Liverpoolowi bedzie wlaka i malo bramek oraz under do przerwy 0-1,5 gol Lyon;Roma walka walka i jescze raz walka jestem za Roma wiec koncowy rezultat to 0;1. To mecze z tych do grania za kase na reszte mezcy sie nei wypowiadam pozdrawiam HZ

Do góry
Bonus: Unibet
#1020725 - 06/03/2007 06:34 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: mexes]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
witam, troche o oslabieniach
w meczu bayern-real w druzynie gosci napewno nie zagraja reyes i beckham, wylaczeni z gry na miesiąc
watpliwy jest takze udzial henrego w meczu arsenalu z psv
napewno w barwach interu nie zagraja vieira, cambiasso- a wiec dwoch najlepszych pomocnikow a takze adriano, w walenci nie zagra albeida, pauzujacy za kartki
W MECZU CHELSEA NIE ZGARAJA KONTUZJOWANI TERRY ORAZ BOSINGWA A TAKZE lucho gonzales
w meczu liverpolu z barca w barwach gosci napewno nie zgraja Motta i Beletti.

Do góry
#1020793 - 06/03/2007 08:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Dziabor]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Dziabor
Ladny kurs jest na to ze Roma strzeli STS 1.60, Lyon stracil tylko jedna bramke w fazie grupowej u siebie na stadionie w meczu ze Steaua Bukareszt. Z Realem i Dynamem Kijow zachowali czyste konto. Kazdy sile ataku Romy zna, mysle ze to Lyon awansuje jednak Romie uda sie trafic do bramki przeciwnika

Moj typ:
Roma strzeli

P.s co do meczu Barcy... marzy mi sie wynik 1:2 (8.50 sts) i dogrywka i potem karne i Duma Katalonii gra dalej \:p


Przy założeniu, że Roma strzeli, a Lyon awansuje, to w meczu powinny paść co najmniej trzy bramki, czyli over 2.5 Kursy na to zdarzenie oscylują wokół 2.20, więc w Twoim przypadku to lepsze wyjście niż Roma strzeli \:\)

pozdr.

Do góry
#1020799 - 06/03/2007 08:53 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Szewa]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
A wiadomo już może, czy Dudek będzie bronił w meczu z Barcą? Bo można by się skusić na awans Barcy po kursie 3.0

Do góry
#1020801 - 06/03/2007 08:56 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Szewa]
giede Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2006
Postów: 220
Skąd: Ełk
Panowie mysle że przy tak dobrej formie Didiera Drogby warto zagrac to że zostanie królem strzelców po kursie 3.5 w b-a-h.Z taką samą liczba trafień Raul ,Kaka ,Van Nistelrooy R i Fernando Morientes.

Do góry
#1020821 - 06/03/2007 09:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: giede]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Liga Mistrzów typ na 6 marca 2007 r :
Liverpool-Barcelona over 2,5 7/10 2,16 BETFAIR !!!

Osobiście widze tu sporo bramek w tym meczu, bo będzie to typowy mecz w którym liverpool zagra z kontry a barcelona pójdzie całkowicie na atak prędzej czy póżniej . . Nie wyobrażam sobie tu wyniku na poziomie 0-0 czy 1-0 .... biorąc pod uwagę wynik 1 meczu i to że z barceloną nie opłaca się grać all defence o czym przekonała się ostatnio saragossa i po części sevilla która odrodziła się dopiero po nie strzelonym karnym ronaldinho.

Dodatkowo przekonują mnie wyniki barcelony z chelsea na wyjazdac,h która moim zdaniem miała wtedy dużo lepszą defensywe niż obecnie liverpool odpowiednio w sezonach :
2004/2005 : 4:3
2005/2006 : 1:2

warto dodać że barcelona ma w ostatnim czasie same overy

FC Liverpool – FC Barcelona, Anfield Road, wtorek godz.20.45

Sędziuje: Herbert Fandel (Niemcy)

Przypuszczalne składy:

Liverpool: Reina; Finnan, Carragher, Agger, Arbeloa, Gerrard, Alonso, Sissoko, Riise, Bellamy i Kuyt.
Barcelona: Valdés; Oleguer, Puyol, Thuram, Márquez, Xavi, Deco, Iniesta, Messi, Ronaldinho oraz Eto'o.


dla rządnych wspomnień video z ostatniego meczu liverpool-barcelona na anfield road z 2001 roku i fragment najwspanialszej zespołowej akcji w histori piłki nożnej. Mecz ten zakończył się wynikiem 1:3 ...
http://youtube.com/watch?v=srui70ZzPC8

Do góry
#1020870 - 06/03/2007 10:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Borinho]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Ol. Lyon - AS Roma

Data: 06.03.07 Godz: 20:45
Typ: 1
Kurs: 1,78
Stawka: 7/10
Buk: Unibet

Sędzia główny: Manuel Mejuto González (ESP)
Asystenci sędziego: Juan Carlos Yuste Jimenez (ESP) Antonio Artero Gallardo (ESP)
Stadion: Stade de Gerland - Lyon



Ol. Lyon: Coupet; Reveillere, Cris, Squillaci, Abidal; Tiago, Diarra, Juninho; Govou, Fred, Malouda.

AS Roma: Doni; Panucci, Mexes, Chivu, Tonetto; De Rossi, Pizarro; Taddei, Perrotta, Mancini; Totti.

Mimo iż to spotkanie przycmione jest spektaklem na Anfield Road to jak dla mnie ta potyczka jest o wiele ciekawsza niż to co bedzie działo sie w Angli. Lyon to wspaniały zespół w ostatnich latach poczynił olbrzymie postępy prezesi swietnie przygotowali tą ekipe do walki z najlepszymi. Już rok temu byli bardzo blisko sukcesu ale na San Siro nie do konca wytrzymali presje i potracili gole w ostatnich minutach. Dzisiaj bez wątpienia zespół ten tworzą tacy gracze jak: Bramkach Coupet, Obroncy Chris, Abibal, Reveilerre w pomocy nie zastąpiony jest ocywiście Junhinho, Maloda czy Tiago. W napadzie oczywiście Fred, Govou i wiele by jeszcze by mi przyszło wymieniac ale trzeba również zwrócić uwage na wspaniałego trenera jakim jest Gerard Houllier. Lyon w ostatnim czasie grał troche słabiej bardzo często gubił punkty w Ligue 1 jednak w ostatnim meczu pokazali iż są w pełni gotowi na potyczke z Romą! po golach Kalstroma, Freda i Tiago pokonali St. Ettiene 3-1 i obecnie zajmują pierwsze miejsce z 13 punktową przewagą.

Roma to zespół, który wobec braku w Serie A Juventusu głośno sygnalizowała iż w tym roku powalczą o Scudetto. Mimo iż nic takiego nie miało miejsca bo Inter w zasadzie już dzisiaj ma olbrzymia przeage to Roma walczy jeszcze na drugim froncie i to chyba o wiele bardziej prestizowym czyli w LM. Obecnie ich sytuacja nie jest za bardzo ciekawa bo 2 tygodnie temu na własnym boisku nie byli w stanie nawet zdobyć gola to nadal liczą na koncowy sukces. Mam jednak pewne obawy co do tego czy Roma jest gotowa na triumfy w Champions Ligue tym bardziej iż ich rywalem jest Lyon. Tak naprawde w bramce nie mają za specjalnej gwiazdy!Curci jak dla mnie jest takim Valdesem Barcelony czy broni co ma wybronic ale bardzo często popełnia błedy co tu dużo mówic jest raczej sredniej klasy bramkarzem jesli chodzi o Serie A nie wspominając juz o elite LM. W obronie faktem jest iż maja kilku wspaniałych graczy Chivu czy Mexes to obecnie jedni z najlepszych obronców w Europie. W pomocy mają kilka uznanych nazwisk choćby Mancini czy Perotta ale ich największym problemem jest obsadzenie ataku. W zasadzie na dzien dzisiejszy tylko Tavano jest napastnikiem odpowiedniej klasy by móc grać w LM jednak on dzisiaj nie wystąpi ponieważ w rundzie grupowej występował w barwach Valenci! Celowo nie wspomniałem o najlepszym graczu AS Romy czyli Francesco Totti bo on nigdy nie był nominalnym napastnikiem! Najlepiej czuł sie za plecami napastników ale od pewego czasu nie co z konieczności musi grać na szpicy. O występach Romy w Serie A raczej nie ma co wspominać bo najwidoczniej Roma już tam za specjalnie nie walczy, ostatnie remisy z Ascoli i Chievo najlepiej to okazują.

Jak dla mnie Lyon na dzien dzisiejszy jest o pół klasy lepszym zespołem w dodatku mają przewage własnego boiska.

Do góry
#1020903 - 06/03/2007 10:56 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Jose]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam, to może i ja dołoże przysłowiowe 3 grosze do dzisiejszych rewanżów w LM.

Po pierwsze odnośnie meczu Liverpool - FC Barcelona Naprawdę zastanawiam się nad graniem na awans Barcelony po kursie 3.10. Buki całkiem dobrze oszacowały szanse obu drużyn co m.in pokazał Logan w tych statystykach z GW. Katalończycy grają dzisiaj drugi z 3 bardzo ważnych meczów, które są rozgrywane w ciągu 8 dni. Sobotnia porażka z Sevillą i utrata lidera na pewno bardzo boli, natomiast już w weekend potyczka z Realem. Te wszystkie mecze przyszły w dość cięzkim okresie dla Barcelony. Trener Ryjek zapowiada wystawienie ultraofensywne a czyli zapewnie z przosu zagra trio Ronnie-Eto'o-Messi i własnie to trio przekonuje mnie, że Barceone stać jest nawet na wywalczenie awansu. Wiem, będzie to b. trudne zadanie, ale na pewno kurs na Barce jest smakowitem kąskiem. Poczekajmy jeszcze na info na temat czy zagra na Dżerzi Dudek, choć wytaje mnie się to mało prawdopodobne, to jeśli zagra Jurek to typ staje się jeszcze ciekawszy.
Innym typem jaki gram w tym meczu jest, że w tym meczu będzie czerwona kartka. Co prawda z tego co widzę to w tej edycji jeszcze żadna z powyższych drużyn nie miała czerwieni to teraz to jest b. prawdopodobne a i kurs jest fajny (np. 3.40 w Bet-at-home). Widać, że jeśli Barcelonie nie idzie to ogarnia ich frustracja i dość często sędziowie karzą ich czerwonymi kartkami. Z drugiej strony b. często faulowani Ronnie i Deco, do tego dojdą piekielnie szybcy Eto'o i Messi. Sędzią tego meczu jest Herbert Fendel (Niemcy)

Jeśli chodzi o inny mecz, który mnie na dzisiaj zainteresowal to jest mianowicie Lyon - Roma over 2,5 gola.
Już w pierwszym meczu spodziwałem się że padnie sporo bramek, gdyż liczyłem na geniusz takich piłkarzy jak Totti czy Junihno. Niestety mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. Tym razem raczej nie spodziewam się takiego obrotu sprawy. Lyon wydaje się wracać na właściwe tory i jest faworytem tego spotkania, ale na pewn nie należy lekcewarzyć Romy. Framcesco czy Mancini spokojnie się w stanie strzelić bramkę i na to b. liczę

Moje typy:
L'pool - Barca (awans) 2 3.10 1/10
L'pool - Barca Będzie cz. karka 3.40 1/10
Lyon - Roma over 2,5 gola 2.25 1/10

Do góry
#1020948 - 06/03/2007 11:32 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: drfocus]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
#2 Remis:



Taki mecz, taki wielki mecz. Jeden z dwóch ostatnich zwycięzców Ligi Mistrzów - Liverpool lub Barcelona - odpadnie we wtorek z rozgrywek. Kto to bedzie? Po pierwszym meczu wydaje sie, ze Barcelona. Nie dosyc, ze przegrala u siebie 1:2, to jeszcze ostatnio w ogole im gra nie wychodzi. Z Sevilla przegrala wygrany mecz.

Barcelona musi strzelic dzis 2 gole minimum by awansowac. Czy to jest wykonalne? Liverpool dwa lata temu zdobyl lige mistrzow wlasnie dzieki grze z tylu na zero. W ten sposob wyeliminowana zostala Chelsea i Juventus.

Barcelona to z kolei druzyna ataku. Jak zechce i sie zmobilizuje to umie odwrocic losy kazdego meczu. Wszedzie strzelic 2 gole. Tylko czy zechce?

To, ze Liverpool jest faworytem i to, ze na jego awans sa kursy 1,3 i nizsze to atut Barcy. Ona jest przyzwyczajona do takich sytuacji. Ona moze wygrac, Liverpool musi. We wtorek gracze z Anfield Road walczą o uratowanie sezonu. Odpadli już z Pucharu Anglii, nie zdobyli Pucharu Ligi, w lidze tracą do prowadzącego Manchesteru United 19 pkt.

Wlasciwie sam nie wiem dlaczego typuje remis ;\) To chyba intuicja i 5 lat doswiadczenia w zawodzie. Mysle, ze mecz sie skonczy wynikiem 0:0 lub 1:1. Wiec wszyscy co zamierzaja puscic grubo over niech lepiej sie wstrzymaja.

Typ: X
Kurs: 3,25
Buk:Unibet

Do góry
#1020965 - 06/03/2007 11:50 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Wahi]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies


Nie wiem czy to nie jest najciekawszy z dzisiejszych pojedynkow. Zagraja ze soba zespoly o porownywalnej sile, mocne - acz od lat niedoceniane w swoich ligach. Dodatkowo obie druzyny solidnie sie wzmoccnily przed sezonem. Inter ma juz prawie pewne mistrzostwo Wloch, a Valencia ciagle z tego celu nie rezygnuje. I ma na to szanse biorac pod uwage spadek formy Barcy i Realu. Pokonanie Sevilli bedzie latwe.

Ile osob tyle typow na to spotkanie. Najlepszym teg odowodem jest wyciag z glownej strony Unibetu: Najbardziej popularne: 1 miejsce zwyciestwo Valencii, drugie miejsce Interu! Ze wszystkich zakladow oferowanych ;\)

Mi sie snilo, ze Inter wygral 4:0, ale w tym snie grali u siebie wiec to troche komplikuje sytuacje ;\)

Valencia w tym sezonie w kazdym meczu u siebie strzelala gola. tutaj powinno byc podobnie szczegolnie, ze do gry wraca Villa. Chociaz z drugiej strony Inter na wyjezdzie dobrze gral zawsze i nigdy nie stracil wiecej niz jednej bramki.

Mysle, ze Valencia zrozumie wage tego spotkania i nie zaprzepasci szansy na awans. Wyrazi sie to 1 strzelonym przez nia golem, z kontrataku. i taki tez moj typ bedzie ;\)


Typ: 1 gol - 1 (draw no bet)
Kurs: 1,7
Buk:Unibet

Do góry
#1020974 - 06/03/2007 11:57 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: drfocus]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Valencia - Inter Mediolan

Data: 06.03.07 Godz: 20:45
Typ: Inter Mediolan (+0.5)
Kurs: 1,76
Stawka: 8/10
Buk: Unibet

Sędzia: Wolfgang Stark (GER)
Asystenci Sędziego: Jan-Hendrik Salver (GER) Sönke Glindemann (GER)
Stadion: Mestalla Stadium - Valencia



Valencia: Canizares; Miguel, Ayala, Albiol, Moretti; Angulo, Baraja, Marchena, Silva; Villa, Morientes.

Inter Mediolan: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Materazzi, Maxwell; Zanetti, Dacourt, Stankovic; Figo; Cruz, Ibrahimovic.

To będzie bardzo ważny mecz dla Valenci już od dłuższego czasu są bez większych sukcesów w tych rozgrywkach.Ambicje w klubie są obencie olbrzymie. Valencia od paru lat nie potrafi przebić sie w rywalizacji Primeira Divison głównie za sprawą najlepszego obecnie klubu w Europie czyli Barcelony w rozgrywkach LM również nie grają najlepiej. Własnie dzisiaj mają dobra okazje by pokazać swój potencjał.W hiszpanskich rogrywkach przez kilka najbliżych lat bedzie im trudno o sukcesy liga ta bardzo sie wzmocniła i razczej nie powtórza tak szybko wyczynu z 2004 kiedy to byli pierwsi z 5 punktowa przewagą nad Barceloną. Okazja do tego by znaleść sie w 1/4 LM jest olbrzymia, w pierszym meczu na San Siro zdołali zdobyć dwa gole i przyjechać do Hiszpani z bardzo korzystnym wynikiem a mianowiecie 2-2. Warto dodać iz Valencia przez cały mecz nie grała najlepiej i wynik ten nie do konca pokazał nam prawdziwe oblicze tego spotkania. Zespół z Messtala jest nie przewidywalny jesli chodzi o obecny sezon! potrafia zagrać na wysokim poziome ale potrafią też przegrywać z pozoru łatwe mecze i to jest głowny problem ich nie powodzen w ostatnich sezonach. Kazdy kto choć troche obserwuje Primeira Division zapewne zgodzi sie ze mną iż Valencia to najbardziej włoski zespół z hiszpani, bardzo lubią gre z kontry cechu_je ich wspaniała gra w obronie, dysycyplina w grze, realizacja zadań taktycznych itd. Ich zespół oparty jest głownie na Villi, który jest rasowym snajperem. Potrafi garć cały mecz zle ale potrafi też znaleść sie na boisku i w pare sekund zmienić oblicze zespołu. Jak dla mnie Valencia to dzisiaj zespół na równi z Interem króko mówiac sa siebie warci tylko tyle że Inter ma swoją życiowa forme i powinnien to wykorzystać!

No to teraz troche o moim ukochanym zespole. Inter to obecnie najlepsza ekipa Serie A, sa w fantastycznej dyspozycji mają wielu klasowych piłkarzy i wydaje mi się że są w stanie wygrywać takie mecze jak ten dzisiejszy. Grają bardzo dobrze w koncu widać w tym zespole ducha walki chęc gry, głód sukcesów itd. Mają wspaniała obrone, gra w niej dwóch mistrzów świata (Materazzi i Grosso) po prawej biega rewelacyjny Maicon do tego dochodzi waleczny Cordoba. Problemem jest napewno linia pomocy gdzie nie zagra ani Cambiasso ani Vieria zastąpi ich najprawdopodobnie Dacourt oraz Stankovic, na prawej stronie zagra Zanetti, który gra juz na tej pozycji bardzo często i bardzo dobrze sie spisuje. Na drugim skrzydle Figo również nieco z konieczności bo normalnie powinien tam występować Dejan ale on tym razem zagra w środku bo nie ma Viery. Linia ataku to zapewne Ibra, który w ostatnim ligowym meczu z Livorno po porostu wkręcał obronców w murawe. Co do partnera Ibry media wskazują na Cruza a Ja osobiscie przypuszczam iż zagra Crespo, choć gdyby miał grać Cruz nie martwił bym sie tym za specjalnie bo przed kontuzja strzelał bramki najcześciej w całej Europie.

Valencia Inter pokonała tylko raz w roku 2002/2003 w latach 2004/2005 Inter rogromił ich 5-1 a u sibie zremisował 0-0.
Dzisiaj forma w jakiej jest Inter daje mi wiare w koncowy sukces ich wspaniała gra w obronie, dysycyplina w grze, realizacja zadań taktycznych itd. Ich zespół oparty jest głownie na Villi, który jest rasowym snajperem. Potrafi garć cały mecz zle ale potrafi też znaleść sie na boisku i w pare sekund zmienić oblicze zespołu. Jak dla mnie Valencia to dzisiaj zespół na równi z Interem króko mówiac sa siebie warci tylko tyle że Inter ma swoją życiowa forme i powinnien to wykorzystać!


Edit : To rzeczywiście autocenzura pewnego wyrazu


Edited by El_Darro (06/03/2007 12:23)

Do góry
#1021063 - 06/03/2007 13:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Wahi]
neo61 Offline
member

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 111
Skąd: Płock
Myślę że dobrym typem na dziś będzie Liverpool FC - FC Barcelona
Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2 w 2. połowie spotkania? Więcej niż 2,5 - 1.55 Bwin oraz Valencia - Inter Mediolan Czy drużyna 2 strzeli bramkę tak 1.34 Bwin, spore szanse by ten dubelek wszedł , nie będę się rospisywsć, ale tak mi to wychodzi ako 2.07 .Pozdrawiam

Dlaczego jest to dobry dubelek? Mozesz napisac kilka slow uzasadnienia? Jesli chcesz podawac suche typy to zapraszam to Private Picks


Edited by Logan (06/03/2007 13:36)

Do góry
#1021130 - 06/03/2007 14:33 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: neo61]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
tylko pare słów ode mnie bo nie mam zbytnio czasu, sesja pchnięta

Warto dziś grać na zwycięstwo Lyonu po bardzo wysokim kursie. Po spotkaniach ligowych widać, że kryzys gospodarzy już minął i dziś po wywiezieniu remisu z Włoch powinni wygrać. Wszyscy, zarówno kibice jak i działacze klubu liczą nie tylko na dalszą fazę rozgrywek ale mierzą bardzo wysoko, nawet w sam finał. Myślę, że mają bardzo silny skład i mogą tego dokonać, jeśli nie wydarzy sie jakieś nieszczęście po drodze. Roma nieco straciła z zaciętości i prezentuje się dużo słabiej, jednak w ostatnich spotkaniach trener Włochów przeprowadzał rotacje w składzie dając tym samym do wniosku, że dzisiejszy mecz jest dla niego bardzo ważny. Lyon, aby awansować musi wygrać, bo jakikolwiek remisowy rezultat bramkowy spowoduje odpadnięcie z dalszej fazy rozgrywkowej.

Duże szanse na awans ma również Jose Mourinho i jego Chelsea, jednak granie na zwycięstwo gospodarzy mija się z celem. Równie dobrze, the Blues mogą sprawić psikusa i zremisować 1:1 rozstrzygając mecz w dogrywce lub karnych. W ostatnim meczu ligowym zaświecił geniusz Cecha, który po kontuzji czuje się już bardzo dobrze, a jego pewność siebie i głód gry po przerwie spowodowanej kontuzją procentują.

Co do spotkania na Anfield Road, to szykuje się nam bardzo ciekawe spotkanie, za pewne dużo bardziej efektowne niż nudnawy miejscami pierwszy mecz obu zespołów. Wydaje mi się, że dziś może się stać na prawdę wszystko. Po mimo tego, że Barcelona jest w kiepskiej formie, jakby narastają problemy wewnątrz drużyny, słabo gra Ronaldinho, źle prezentuje się Zambrotta, a Valdez wydaje się, że nie znajduje już uznania w oczach trenera, ale Barcelona od zawsze miała ogromne problemy z bramkarzami i bardzo żadko na pozycji tej stał człowiek, który był by podporą drużyny i ostoją mentalną obrońców. Myślę, że możemy w meczu tym spodziewać się dużej ilości bramek. Liverpool nie może skupić się na bronieniu skromnego zwycięstwa. Bo jeśli incjatywę przejmie Barcelona, to the Reds, będą musieli pożegnać się z rozgrywkami. Goście natomiast, aby zwyciężyć muszą wygrać i to wygrać przynajmniej dwoma bramkami. Jest jednak drobny dzinks. Barcelona w tym sezonie nie potrafi grać z mocnymi przeciwnikami, o czym świadczą mecze ligowe. Za pewne chodzi tu o nastawienie mentalne, może o mobilizację. Jednak w dzisiejszym spotkaniu, bez ogromnego zaangażowania i woli walki, jaką miała ostatnio Sevilla, nic nie zdziałają na obcym terenie.

Inter w pierwszym meczu miał wróbelka, a raczej nietoperza w garści, trzymał go nawet za skrzydełka, aby rozerwać na strzępy i wdeptać w ziemię już w pierwszym meczu. Ale ogromna nieskuteczność podopiecznych Manciniego sprawiła, że teraz w obliczu rewanżu, to gospodarze wydają się być faworytami. Przed własną publicznością to Valencia przyciśnie, a Inter będzie musiał się bronić. Podopiecznym Manciniego tylko zwycięstwo lub remis trzybramkowy lub wyższy daje awans. Prawdopodobnie kolejny overowy mecz.

Do góry
#1021162 - 06/03/2007 15:10 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Szczypior]
Paweł Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2003
Postów: 3061
ktoś wie na jakiś niekodowanych stacjach jest mecz Liverpool - Barca? takich latwiej dostepnych;)



Edit : Jezeli chodzi o TV to jedynie niekodowane całe trasmisje z tego meczu lecą na TV3 Slovenia (Satelita Amos 5W), Star Turkey (Satelita Turksat 42E). Jest jeszcze innych kilka kanałów jednak w Polsce nie do złapania na antenach mniejszych niż 150cm. Prosze o dodanie sobie tej stronki do Zakładek, Ulubionych czy czego tam jeszcze http://www.liveonsat.com/


Edited by El_Darro (06/03/2007 15:22)

Do góry
#1021167 - 06/03/2007 15:17 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Paweł]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
06.03.2007 20:45 # Liverpool - Barcelona # 2 (Asian Hc: 0:0) # 1,80 # Gamebookers

Będziemy dziś świadkami wielkiego pojedynku na Anfield Road. Liverpool dwa tygodnie temu sprawił ogromną niespodziankę i pokonał Barcelonę na Camp Nou 2:1. To stawia podopiecznych Franka Rijkaarda w bardzo trudnej sytuacji. Liverpool to drużyna, która mimo średniej postawy w lidze od zawsze potrafi się skupić na Lidze Mistrzów i wychodzi im to perfekcyjnie. Barcelona aby awansować musi na Anfield strzelić w najgorszym dla siebie wypadku 2 gole. Tyle, że Barca z Camp Nou i ta z ostatnich dni to dwie zupełnie inne drużyny - wrócił Etoo, Ronaldinho "wrócił" po małym kryzysie. W sobotę przegrali co prawda z Sevillą, ale można to złożyć na barki skupienia przed walką o obronę pucharu Ligi Mistrzów. Na co liczę oddając taki typ? Otóż Barcelona, to jednak Barcelona i w takiej sytuacji nie przegra, a wynik 1:0 daje mimo wszystko awans The Reds. Mam nadzieję, że Barca pokaże piękny futbol, do którego przyzwyczaiła widzów, a żeby osiągnąć cel musi wygrać! Wątpię, by Liverpool ryzykował ataki, bo kto jak kto, ale Blaugrana potrafi kontrować jak mało kto. Poza tym niepewny jest występ słabego Pepe Reiny, za którego możemy zobaczyć ... jeszcze słabszego Jerzego Dudka. W najgorszym wypadku spodziewam się remisu i zwrotu stawki.

Do góry
#1021198 - 06/03/2007 15:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Szczypior]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu


Nie chce negowac typu na awans OL bo faktycznie typ wydaje sie wlasciwy, ma spore szanse na wejscie i mimo ze mowa o porazce moich ulubiencow to ciezko mi sie z tym nie zgodzic.

Nie zgodzic sie moge za to z roznymi argumentacjami.
Zacznijmy od Lyonu, to ze wychodza z kryzysu to dosc wazkie stwierdzenie, Houlier ma szeroka lawke, praktycznie ma druga druzyne mogaca sie utrzymac w Ligue 1, byl to jeden z warunkow rozpoczecia pracy w Lyonie jesli mial zagwarantowac sukcesy druzyny w Europie, szefowie na to sie zgodzili realizowali kolejne transfery ale teraz przyszedl czas na wyrownanie, czesc zawodnikow odejdzie po sezonie bo szefostwo nie ma zamiaru utrzymywac wszystkich tylko ustabilizowac sklad i pozbyc sie zbednych.
Zeby to uczycnic musza miec pelny obraz druzyny, a to trener przedstawial w ostatnich meczach w ktorych tworcy sukcesow z 1 czesci sezonu czesto pauzowali.
Wszyscy widza jak bylo, a minusem tego wszystkiego jest to ze druzyna z pierwszej czesci sezonu nie grala ze soba zbyt czesto, do tego handicap punktowy jaki sobie wypracowali nie dzialal zbyt motywujaco bo 6 tytul w ligowym championacie juz nie dziala na nikogo mobilizujaco, ot taki przykry obowiazek;-)

W Rzymie niby podobnie ale tylko pozornie.
Walka o tytul juz odpuszczona, przynajmniej do momentu az Inter nie zalapie jakiejs fatalnej serii, a na to raczej sie nie zanosi.
Drugie miejsce w lidze bardzo realne choc ostatnie mecze potraktowane bardzo testowo nie ulatwiaja Rzymianom zadania.
Spaletti polozyl wszystko na jedna karte, Liga Mistrzow to na ta chwile najwazniejsze zadanie.
Odpoczywal Ferrari ktory ostatnio bardziej odpoczywal niz gral, do tego Mexes, Tonetto i Pannuci to naprawde dobrzy obroncy, faktem jest ze ostatnio grali ponizej swoich mozliwosci ale jest to zasluga tego ze nie mieli sie zanadtto wysilac.
O pomocy rzymian mozna sie rozpisywac w samych superltywach,
nie dosc ze zawodnicy tam grajacy to wyraziste postaci doskonale znajace swoje zadania jak i potrafiace zagrac bardzo niekonwencjonalnie,
do tego nalezy zauwazyc ze Roma gra praktycznie 6 pomocnikami, Totti zawsze nim byl i napastnikiem jest nominalnym bo pracuje calkiem sporo w srodku boiska, a trojka Mancini, Perrotta ,Taddei wspiera go w jednej chwili stajac sie rasowymi napastnikami.
Praktycznie jedyny napastnik Tavano usiadzie na lawce i nie sadze zeby wszedl wczesniej niz w koncowce spotkania, nie tyle ze jest zlym napastnikiem tylko we wszystkich waznych meczach z dobrymi rywalami dotychczasowy uklad spisywal sie znakomicie.

Pisalem juz wczesniej o tym ale mecze ze slabszymi rywalami nie wzbudzaja w zawodnikach stolecznych az takiej woli walki i to widac wyraznie, jednak w prestizowych meczach graja naprawde wybornie, w tym sezonie polkneli Milan, rozbili Palermo, nieszczesliwie przegrali z Interem po dogrywce ale grajac swietny mecz, Fiorentine praktycznie polkneli na przystawke grajac tylko przez czesc meczu dobrze, derbow z Lazio nawet nie wspominam bo Lazio wygralo zasluzenie ale taka juz specyfika derbow i konia z rzedem temu kto przewidzial tamten wynik ;\)

Dzisiejszy mecz bedzie meczem o to zeby nie wracac tylko do ligowej szarzyzny ktora nie odpowiada ani jednym ani drugim,
gospodarze podobnie jak goscie swietnie graja z kontry, sa szybcy i bardzo niebezpieczni w swoich akcjach, to ze w pierwszym meczu padl wynik 0-0 to chyba do dzis dziwi i jednych i drugich, dzis to nie ma prawa sie powtorzyc.

Gram dosc grubo over, inne rozwiazanie w tym meczu ni jak mi sie nie widzi, idealem bylaby szybko strzelona bramka, najlepiej przez gosci,
Lyon bedzie szalal, a Roma wbrew pozorom nie odpusci okazji do zdobycia kolejnej bramki

Oczywiscie kiibicowac bede Wlochom lecz jak pisalem wczesniej ugrac dobry wynik i awansowac bedzie niezmiernie ciezko lecz jestem pelen dobrych mysli, licze na dobra postawe obu druzyn choc martwi mnie osoba sedziego ktory ma biegac z gwizdkiem po murawie stadionu w Lyonie, Manuel Mejuto Gonzalez

Prawdopodobne sklady, a nawet wiecej niz prawdopodobne w przypadku rzymian:

LYON
[1]Coupet


[2]Clerc [3]Cris [29] Squillaci [20]Abidal


[21]Tiago [15]A.Diarra [8]Juninho [14]Govou


[11]Fred [10]Malouda


ROMA
[10]Totti


[30]Mancini [20]Perrotta [11]Taddei


[16]DeRossi [7]Pizarro


[22]Tonetto [5]Mexes [21]Ferrari [2]Panucci


[32]Doni

Do góry
#1021203 - 06/03/2007 16:00 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Szczypior]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Szczypior
Przed własną publicznością to Valencia przyciśnie, a Inter będzie musiał się bronić.

A czemu ?

Po 1 bezbramkowy remis daje awans Valenci, dlatego nie maja powodu aby ruszyć od samego poczatku. Czas gra na ich korzysc.

Po 2... Valencia kocha grać z kontrataku... i śmiem twierdzić, że robi to najlepiej na świecie.

Po 3.. wraca Vincente.

Zaluje, ze Valencia nie przegrała pierwszego spotkania 1-2, bo bylby rewelacyjny typek na rewanz... na awans mielisbysmy pewnie cos kolo 2.2, a nie te marne 1.45.

Ci którzy licza dzisiaj na Wielką Barcelone... się przeliczą. A nawet jezeli sie nie przeliczą, to nie ma jakichkolwiek przeslanek, zeby sadzić, że Barca zagra dzisiaj wielki mecz. No chyba, ze taki... ze skoro jeszcze nic takiego w tym sezonie nie zagrali, to kiedys muszą zagrać. Dlatego tekstu w stylu, że @3 na Barcelone to jakies nieporozumienie są prawdziwe. Powinno być @4. Cudu nie bedzie, a dalej grać bedą The Reds. \:\(

Roma to chyba niezwykle inteligenta bestia. Sama preferuje raczej otwarty furbol, ale zdawala sobie sprawe, ze jezeli pojdzie na wymianę ciosów z Lyonem... to moze sie to skonczyc tragicznie. W 1 meczu praktycznie nastawili sie tylko... faule. \:\) Przetrzymali... wciaz sa w grze... i brakowy remis daje im awans. Jeszcze 3 miesiace temu Lyon byl moim kandydatem numer 1 to zwyciestwa w Lm... a dzisiaj mam wrazenie, ze pozegnamy żabojadów. Juninho w 1 polowie... Totti z karnego w 89... 1-1. Awans Romy.

W 1 spotkanich, nikt nie wygrał róznicą dwóch bramek. Dzisiaj 3 pierwsze spotkania zapowiadaja sie na niezwykle wyrównane... dlatego warto w Londynie poszukac zwyciestwa z Handi. Klasa, jak nie dwie wyżej... dobry mecz z Portsmouth... 3-0 Chelsea. Carvalho coś dziabnie. ;\)

Do góry
#1021211 - 06/03/2007 16:04 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Zabielany]
karinka Offline
enthusiast

Meldunek: 06/02/2007
Postów: 233
Biszop - jako fan Romy troszkę mnie zdziwiłeś niewiedzą, gdyż Tavano został zgłoszony przez Valencię do LM i siłą rzeczy w Romie w tegoroczonych rozgrywkach nie zagra ..

Do góry
#1021224 - 06/03/2007 16:10 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: karinka]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: karinka
Biszop - jako fan Romy troszkę mnie zdziwiłeś niewiedzą, gdyż Tavano został zgłoszony przez Valencię do LM i siłą rzeczy w Romie w tegoroczonych rozgrywkach nie zagra ..


oops
Kajam sie
Oczywiscie za pozno na tlumaczenia ale widzialem o tym, co nie zmienia tego ze napisalem farfocla.

Oczywiscie ze Tavano nie zagra, jakos z "rozbiegu" tak napisalem.
Jeszcze raz przepraszam

Do góry
#1021346 - 06/03/2007 16:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Biszop]
kkoossaa Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 346
Skąd: MKS WOLA
troszkę informacji ...

Menedżer Manchester United Sir Alex Ferguson nie może być zbyt pewny siebie przed środowym meczem z Lille OSC w Lidze Mistrzów.
Wszystko przez kontuzje, których nabawili się pomocnik Darren Fletcher i napastnika Louis Saha [fot]. Obydwu zawodników zabraknie w tym spotkaniu.

23-letni Fletcher uszkodził więzadła w kostce i będzie pauzował dwa miesiące. Z kolei pięć lat starszy Saha nabawił się urazu w wyniku zderzenia z Patricem Evrą w trakcie wtorkowego treningu i na razie nie wiadomo na jak długo będzie wyłączony z gry. United wykluczyli jednak przedłużenie wypożyczenia Henrika Larssona z powodu kontuzji Sahy.

Występ Evry, a także Paula Scholesa przeciwko Lille także nie jest pewny. Na pewno nie zagra natomiast Ole Gunnar Solskjaer.


Kapitan Arsenalu Thierry Henry jednak zagra w środowym meczu Ligi Mistrzów z PSV Eindhoven.
Jeszcze w poniedziałek menedżer Kanonierów Arsene Wenger dawał swojemu podopiecznemu 50% szans na występ i ostatecznie 29-letni reprezentant Francji znalazł się w składzie.

Henry borykał się ostatnio z kontuzją stopy, z powodu której nie zagrał przeciwko Reading (2:1) w ostatnią sobotę. Powrót kapitana to znakomita wiadomość dla Kanonierów, którzy w tym sezonie nie mają szczęścia do kontuzji.


Napastnik Manchester United Wayne Rooney zagra w środowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Lille OSC.
21-letni reprezentant Anglii nabawił się w sobotnim meczu z Liverpoolem (1:0) kontuzji kolana, ale okazała się ona niegroźna.

Wychowanek Evertonu wyleczył już ten uraz i będzie do dyspozycji menedżera Sir Aleksa Fergusona. United wygrali pierwsze spotkanie we Francji 1:0 i teraz są zdecydowanymi faworytami rewanżu na Old Trafford.

Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sony, Sensei, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, burbon, Ojro, 11kera11, rafal08), 3178 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582319 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25