Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1104359 - 03/04/2007 05:15 Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow!
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Zakladam temat na koncowke LM, pary wszyscy znaja ale dla przypomnienia, we wtorek zmierza sie:

PSV Eindhoven - Liverpool FC
AC Milan - FC Bayern München

oraz w srode:

Chelsea - Valencia CF
AS Roma - Manchester United


Wszystkie mecze o godzinie 20:45.
Sporo rozczarowan przyniosla konczaca sie edycja, wiele osob bedzie zalowac Barcelony, kibice Interu rozniez zawiedzeni tym bardziej ze Serie A wygrana wiele kolejek temu, Lyon odprawiony z kwitkiem przez pilkarzy Romy .

Zestaw par tegorocznej edycji wg mnie bardzo ciekawy,
Chelsea w roli faworyta z Valencia?? wg mnie to spore nieporozumienie, Niebiescy w lekkim dolku do tego pierwszy mecz graja u siebie i jesli nie wywalcza dobrego wyniku na na obczyznie bedzie bardzo ciezko.

Milan podejmie wielki Bayern, gospodarze targani w tym sezonie klopotami, kadra wymaga zdecydowanego odswiezenia, gra nie wyglada tak jak zyczylby sobie tego kazdy kibic Milanu.
Rywale podobnie nie moga wejsc we wlasciwy rytm, lepsze mecze przeplataja zdecydowanie gorszymi co martwi kibicow,
tutaj jak dla mnie bardzo wyrownana para z delikatnym wskazaniem na Niemcow.

Niespodziewanie w 1/4 pojawili sie Holendrzy z Eindhoven, trafili na ciezkiego rywala jakim sa podopieczni Beniteza,
do tego Anglicy rozlozyli na lopatki Arsenal, a 3 naprawde ladne bramki zdobyl Peter Crouch ktory w sobotnim meczu pokazal ze nie zasluguje na to zeby go lekcewazyc,
goscie nie beda sie specjalnie szarpac na wyjezdzie, beda kontrolowac spotkanie szukajac swojej szansy, jestem niemalze pewien ze Rafa wzmocni tyly kosztem ataku i spokojnie bedzie chial kontorlowac mecz.

Ostatnia para to AS Roma podejmujaca Manchester United.
Mecze w LM Rzymianie poprzedzali slabszymi wystepami w lidze, w ten weekend grali z Milanem.
Nie bardzo widze ten mecz, nie chce sie wypowiadac bo moge nie byc obiektywny:)
ALe jedno przychodzi mi na mysl, doceniam talent pilkarski Cristiano Ronaldo ale obawiam sie ze zastosuje kilka swoich niekoniecznie pilkarskich sztuczek majac swiadomosc ze gospodarze nie pozostana obojetni, czerwona kartka, karny tudziez mala zadyma wielce prawdopodobna;-)

O ostatnim meczu postaram sie cos nabazgrac w miare wiekszej ilosci informacji, np. osoba sedziego moze byc dosc istotna:)

Powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#1104591 - 03/04/2007 06:27 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zainteresowanie LM na tym forum jest jakie jest :D, no ale też i drużyny niespecjalnie widowiskowe
Tak jak już wspomniałem wcześniej underowcy będą mieć żniwa, więc i ja do nich dołączę \:D

AC Mailand - Bayern Munchen
Przypuszczalne składy:
Mailand: Dida; Massimo Oddo, Alessandro Nesta, Paolo Maldini, Marek Jankulovski; Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Massimo Ambrosini; Kaka, Clarence Seedorf; Alberto Gilardino ( Pipo Inzaghi )
Bayern: Michael Rensing; Willy Sagnol, Daniel Van Buyten, Lucio, Phillipp Lahm; Hasan Salihamidzic, Andreas Ottl, Owen Hargreaves, Bastian Schweinsteiger; Roy Makaay, Lukas Podolski

Obie drużyny słabe i stare, więc będzie to pojedynek godnych siebie rywali. Szkoda, że nie zagrają Cafu i Costacurta, ale oni chyba przyjdą kibicować z wnukami \:D
Bayern bez dwóch podstawowych zawodników, czyli Olivera Kahna i Marka van Bommela i to jest bardzo, ale to bardzo duże osłabienie. Gdyby nie te absencje, to podzielałbym zdanie Biszopa.
Wobec powyższego Bawarczycy wybiegną z dwójką defensywnych pomocników i w pierwszej kolejności będą starali się nie stracić bramki, by jakieś szanse w rewanżu mieć. Bayern zagra dwójką napastników, ale za wiele okazji to oni mieć nie będą, a Poldi trochę ich ostatnio potrzebuje, by trafić do sieci. Jakieś zagrożenie dla Mailandu to także Lucio i Van Buyten przy stałych fragmentach.
Włosi też nie rzucą się do huraganowych ataków, bo wtedy trzeba będzie podawać im tlen, poza tym oni raczej będą liczyć, że coś wpadnie, wszak wychodzą z jednym napastnikiem, którym moim zdaniem będzie Pipo, bo chłopak ma dobre wspomnienie ze spotkań z Bawarczykami. Bayern może obawiać się jeszcze Kaki, ewentualnie Pirlo ( choć ten cieńki ) i Ambrosiniego.
Widać więc, że festiwalu bramek na San Siro nie będzie, a wynik gdzieś w okolicach 1:0. Więcej bramek to już będzie święto lasu.
Włosi powinni to wygrać, ale grać na to się nie opłaca, bo remis jest równie prawdopodobny
Wobec tych wszystkich faktów under wydaje się najlepszym typem

PSV Eindhoven - Liverpool
Przypuszczalne składy:
PSV: Heurelho Gomes; Jan Krompkamp, Carlos Salcido, Manuel Da Costa, Sun Xiang; Edison Mendez, Phillip Cocu, Timmy Simons, Mika Vayrynen, Jason Culina; Jefferson Farfan
Liverpool: Pepe Reina; alvaro Arbeloa, Daniel Agger, Jamie Carragher, Steve Finnan; Steven Gerrard, Xabi Alonso, Javier Mascherano, John Arne Riise; Dirk Kuyt, Craig Bellamy

PSV bez Alexa, Kone i Affelaya, czerwoni bez Sissoko. Rafa ustawi swoje rafy i Holendrom będzie ciężko cokolwiek zrobić, bo straszyć nie mają za bardzo kim. Wobec powyższego sami też skupią się na tym, by nie stracić bramki i moze się im to udać, bo czerwoni na wyjazdach grają mega defensywę i nie stwarzają zbyt wielu sytuacji bramkowych, a nadto Kuyta czy Bellamiego trudno nazwać łowcami bramek. Jeśli Gomez im nie pomoże, to wątpliwe, czy coś strzelą, bo oni będą się jarać, jak wywiozą 0:0 z "trudnego terenu"
Wobec powyższego również under
Kursy tych underków nędzne, ale buki mają podobne zdanie
AKO wyjdzie ponad 2, więc warto zagrać, bo pomimo wszystko to najpewniejsza opcja

Do góry
#1104600 - 03/04/2007 06:45 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
O wiele ciekawsze spotkania mamy w środę i co cieszy - telewizja za przeproszeniem publiczna - transmituje jedno z nich, a dokładnie Roma - MU

Zacznę jednak od spotkania Chelsea - Valencia
Niebiescy grają taką siarę i aż dziw bierze, że Roman jeszcze się nie wkurzył i nie wywalił Murinho na zbity pysk, bo ja bym to już na jego miejscu dawno zrobił, gdybym wywalił tyle kapusty, a co tydzień oglądał taką padakę, która kończy się zazwyczaj 1:0
Jose nawet jak sięgnie po zwycięstwo w LM to i tak pewnikiem pożegna się z posadą, o czym poinformowal Roman na zakrapianym suto spotkaniu z kibicami.
Co ciekawe ostatnio nie można liczyć ani na Drogbę, ani na Lamparda, więc 0:0 albo nawet 0:1 wykluczyć nie można, bo Valencia jest przedstawicielem hiszpańskiej piłki, ale tylko na mapie, bo ten zespół też lubi grać defensywnie.
Valencia ma jednak Villę, który jest w wybornej formie. Nie zagra El Moro, za niego pewnikiem wybiegnie Angulo, który odnalazł wysoką formę.
Under jak w masło

Roma - MU
Te drużyny grają fajną piłkę i zapowiada się ciekawe widowisko, choć i ten mecz prawdopodobnie skończy się underem.
W sumie to chyba jedyny mec, gdzie można rozważyć overa, choć raczej tylko w przypadku, gdy w ciągu 30 minut ktoś strzeli bramkę. Taktyka Romy będzie podobna jak w meczu z Lyonem, w pierwszej kolejności nie stracić bramki.
W tym meczu można spróbować zagrać remis, bo jakoś nie wydaje mi się, by ktoś mógł wygrać te zawody. Wszystko rozstrzygnie się w rewanżu

Do góry
#1104638 - 03/04/2007 09:03 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Zgadam się po części z panami, zaróbno Biszopem jak i Lordem Devastacji, na papierze wygląda to właśnie underowo, jednak same undery raczej nie padną, zresztą zobaczymy, nikt chyba nie będzie chciał się pożegnać jeszcze przed meczem rewanżowym. Zgadzam się że w meczu włochów z angolami może wystąpić jakaś czerwona kartka, roma będzie pewnie na prowokatiw a anglicy gorące głowy pewnie też nie odpuszczą. Może warto popróbować remiksy do przerw pograć, bo również czysto teoretycznie wydają się być prawdopodobne.

Późna godzina, nie chce mi sie już gmerać po necie, może ktos z rana zapoda jak wyglądala ta faza LM w poprzednich sezonach biorąc pod uwagę właśnie remisy do przerwy.

No i ludzie pisać pisać bo to przecież esencja piłki... LM... przy takim zainteresowaniu to i suche typy wskazane \:D

pozdrawiam
Szczyp

Do góry
#1104756 - 03/04/2007 16:15 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Prond Offline
newbie

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 30
Skąd: Białystok
bardzo ladnie przeprowadzona analiza spotkan, niemalze w 100% pewna, ale jak wiadomo to jest pilka nozna, a w niej wszystko jest mozliwe poki pilka w grze...(o prawie wszystko).
Osobiscie uwazam, ze bedzie jest szansa na niespodzianke w meczu PSV - Liverpool. Mysle, ze Anglicy zlekcewaza holendrow z uwagi na absencje w ich zespole.

PSV - LIVERPOOL 1 (2.70) STS

Jak wiadomo nie ma pewniakow - sa tylko faworyci

Pozdrawiam

Do góry
#1104830 - 03/04/2007 17:20 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Prond]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Na tym etapie nikt nikogo nie lekcewazy i PSv jest na dodatek w slabszej dyspozycji. 0:0 bardzo mozliwe, ale moze Liverpool tez wygrac.

Moj typ: 2 (draw no bet) lub X2. Dokladny wynik: 0:0, 0:1.

Do góry
#1104834 - 03/04/2007 17:25 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Prond]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Prond stary albo jesteś laikiem i dyletantem albo amatorem kwaśnych jabłek...nie grają o Puchar wujta więc o lekceważeniu rywala nie ma mowy...

Do góry
#1104844 - 03/04/2007 17:36 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Prond]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Hmmm Prond czy ja wiem, czy to by znowu była taka niespodzianka?? L'pool na wyjazdach to nie ta sama drużyna co na Anfield Road i wcale nie zmienia faktu, że pokonali na Camp Nou samą Barcelone. Jednak mimo wszystko jeśli chodzi o typowanie 1X2 to dla mnie No Bet. Jeśli PSV wystąpił by w najmocniejszym składzie to atakowałbym na czystą wygraną gospodarzy jednak brak takich zawodników jak Alex czy Kone nie może obejśc się bez echa. Ciekawym faktem jest że trener Koeman ma szczęście do angielskiej piłki, oraz napewno plusem jest, że w poprzedniej rundzie Holendrzy wyeliminowali już druzynę z Wysp. Jednak w obliczu tych wszystkich osłabień najprawdopodobniejszym typem jest właśnie under 2,5 gola. Fakt po marnym kursie, ale myśle że są bardzo duże szanse żeby wszedł. Trener Rafa między innymi będzie bronił dostępu do własnej bramki i liczył na kontry, Benitez dobrze zna siłę The Reds na właśnym boisku i chyba nie będzie ryzykował z jakąs otwartą grą. Ciekaw kto zagra w napaści anglików, ja osobiście postawiął bym na Kuyta, który dobrze zna ligę holenderską i o wiele lepiej spiszę się w kontratakach. PSV też przede wszystkim będzie chciało zagrać na zero z tyło, gdyż każda stracona bramka postawi ich w strasznie trudnej sytuacji. A to że w Angli są w stanie wywieźć bramkowy remis udowodnili już w meczu z Arsenalem.
Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem typu na awans PSV, kurs ciekawy a szanse naprawdę oceniam na 50:50. A dzisiaj przewiduje wynik 0-0, 1-0

Mój typ:
under 2,5 gola 6/10
Awans PSV 1/10

W drugim pojedynku zmierzy się AC Milan z Bayernem Monachium i tu też wszystko wskazuje na under 2,5 gola. Co prawda w 1/8 finału w pojedynku z Realem Madryt 2 razy dawałem under i 2 razy niestety nie wszedł to teraz wydaje się też być ciekawym typem. Bayern wydaje się, że powoli wychodzi z dołka. W sobote wygral arcyważny mecz z liderem Schalke 04 i co wydawało się nie możliwe jeszcze w lutym, Bayern wraca do walki o prymat w Bundeslidze. Milan natomiast zwietrzył szanse awansu na 4 miejsce dające gre w el. do LM, gdyż Palermo ostatnimi czasy prezentuje się bardzo słabo. Teraz te dwie drużyny, które wydają się wychodzić na prostą spotykają się w 1/4 finału LM. Napewno dużym osłabieniem będzie brak w składzie bawarczyków Kahna, natomiast w Mediolanie nie zagra Ronaldo i dziadki Cafu i Costacurta, ale i tak kadra Mediolanu jest mocno wiekowa, dlatego nie będą jakoś forsowali nadzwyczajnie tempa. Patrząc w statystyki to jeśli się nie myle Mediolan wygrał 12 z 14 pucharowych potyczek z ekipą z Niemiec, Bayern tez raczej nie błyszczy w pojedynkach wyjazdowych.
Wyniki jakich się spodziewam to podobnie jak w przypadku pierwszej pary 1-0, 0-0.
Aha tak samo jak w przypadku PSV też zastanaowie nad awansem Bawarczyków

Mój typ:
under 2,5 gola 6/10
awans Bayern 2/10

Do góry
#1105049 - 03/04/2007 20:23 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Naprawde ciezko dzis cos ciekawego wyanalizowac,mecze sa bardzo wyrownane i w/mnie najlepsza opcja jest dzis- livebetting-.

Jedyna ciekawostka jest,ze w meczu Milan-Bayern sedzia bedzie Yuri Baskakov z Rosji,ktory nie jest zbyt doswiadczonym sedzia (ostatnio widzialem go w LM w meczu Werder-Udinese 4:3 i dziwnie gwizdal),juz przed rokiem w meczu Milan-Bayern sedzia byl Rosjan Valentin Ivanov,ktory tez nie mial najlepszego dnia,a Filippo Inzaghi,ktory zawsze szuka faulu w polu karnym szybko wyludzil rzut karny.
Dzis podobnie jak w ubieglym roku sedzia z Rosji,jest malo doswiadczony i kto wie ,czy nie da sie przez doswiadczonych graczy "nabrac".

Spekuluje oczywiscie,ze w meczu bedzie rzut karny,@3.75 expekt.

Do góry
#1105074 - 03/04/2007 20:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: WERDER12]
venom Offline
old hand

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 992
Zainteresowanie pewnie byłoby większe gdyby do tej fazy dostała się Barcelona ;\) w każdym razie na pewno też na takie coś ma fakt że nie każdy ma dostęp do platformy N a oglądanie na Sopcascie na pewno nie zastąpi przekazu z TV choćby i za Szpakiem jako komentatorem głownym.

Milan - Bayern

Interesujące dla mnie spotkanie nie ze względu na drużyny (obu nie darzę sympatia - właściwie to nie wiem nawet których nie lubie bardziej ) ale ze względu na promocję w Unibecie dotyczącą tego spotkania. Jednak wytypowanie tego meczu "Do przerwy/Wynik końcowy" na pewno nie będzie łatwym a tylko coś takiego mnie interesuje. Milan słynie raczej z meczów underowych, Bayern z kolei raczej powinien zadbać o grę na 0 z tyłu. Na pewno nie będą dochodzić do takich sytuacji jak w meczu z Realem bo obrońcy Milanu na pewno do takich sytuacji jak ich "Królewcy" odpowiednicy nie dopuszczą. Osobiście nie mogę uwierzyć żeby Bayernowi udało się wygrać w tym meczu. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że nie strzelą żadnej bramki, a mecz zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:0 dla Milanu.. no właśnie. Ale co z tym ht/ft?

pozdrawiam.. venom

Do góry
#1105079 - 03/04/2007 20:45 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szczypior]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Originally Posted By: Szczypior

No i ludzie pisać pisać bo to przecież esencja piłki... LM... przy takim zainteresowaniu to i suche typy wskazane \:D

pozdrawiam
Szczyp

Masz racje. Moj typ - full stake 10/10- AS Roma - Anglia DNB 1 za 1,95.

Rzadko kiedy mozna taki prezent od bukow wylapac. Bardzo rzadko. Kurs powinien byc 2.00 3.30 4.00 - bo MU najnormalniej ma nie wiecej niz 20% na wygranie tego meczu na papierze. A w praktyce daje im ok. 10%

Do góry
#1105086 - 03/04/2007 20:49 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: venom]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Na stadionie Philipsa PSV gościć będzie faworyta tego dwu meczu Liverpool. Drużyna Beniteza w tej edycji LM spisuje się znakomicie (wyeliminowała takie zespoły jak Arsenal i wielką Barcelone) ale trzeba zaznazyć, że większość spotkań Liverpool rozstrzygał na własnym terenie, na wyjazdach grając defensywnie z nadzieją wyprowadzenia dogodniej kontry i zdobycia bramki. W drużynie gości nie zagra podstawowy pomocnik Sissoko i bedzie to chyba jedyne "większe" osłabienie. Na ataku zapewne zobaczymy duet Bellamy-Kuyt który już nie raz sprawdził się w grze z kontry. PSV (jak już wiekszość z nas wie) zagra bez obrońcy Alexa, napastnika Arouny Kone i pomocnika Ibrahima Afellay'a co jest oczywiscie dużym osłabieniem. A jakby tego było mało forma ekipy Koemana nie napawa optymizem przed dzisiejszym spotkaniem (przegrana 5-1 z ajaxem i remis 1-1 w Bredzie).
No i troche historii: Obie Firmy w tej edycji spotkały się ze sobą w rozgrywkach grupowych. W pierwszym meczy PSV u siebie bezbramkowo zremisowało, zaś w rewanżu górą był Liverpool wygrywając 2-0. Jak widzimy napastnikom Koemana nie udało się pokonać solidnej defensywy The Reds.
Myśle, że w tym meczu warto zagrać na to, że PSV nie strzeli kurs 2,3 jak też under 2,5 po kursie 1,5.

Do góry
#1105109 - 03/04/2007 20:58 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tijk]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
kolego Tijk Arsenal został wyeliminowany przez PSV, a nie Liverpool!!

Do góry
#1105114 - 03/04/2007 21:04 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: drfocus]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Ja odradzam stanowczo granie PSV - Liverpool - ten mecz wcale nie bedzie taki oczywisty. PSV u siebie stoi przed historyczna szansa - i do tego dobrze graja.

Lepiej moim zdaniem na Rome - czysty zysk wedlug moich szacunkow mozliwosci obu druzyn w tego typu imprezach. Stare wygi z Romy pozwola temu smarkowi Christiano Ronaldo najwyzej baka puscic - mlody sie spali na terenie Italii tak jak sie spalil w meczu z Polska w reprezentacji. Nie wyjdzie komplentie ten mecz Agolom bo pilka wloska i angielska to 2 rozne swiaty - pomiedzy ktorymi stoi wielka przepasc (bynajmniej obecnie - styl gry).

Do góry
#1105123 - 03/04/2007 21:06 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: drfocus]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Tak tak zgadza się, nie wiem dlaczego napisałem o Arsenalu :| chodziło mi o FC Girondins de Bordeaux które przegrało 0-1 i 3-0 w konfrontacjach z The Reds.

Do góry
#1105272 - 03/04/2007 22:02 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tijk]
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
ja znowu zagralem na win Liverpoolu(2.4) win z handi -1 po kursie 6.5 w Bwin i PSV nie strzeli (2.7) jednak to wszystko wczoraj dzisiaj juz troszke pospadaly do tych typow przekonuje mnie fatalna dyspozycja PSV ale jest to moja opinia na podstawie tylko i wylacznie wynikow Eredivise na widzialem ich meczy. Spodziewam sie wyniku 2:0 dla Liverpoolu.Szkoda ze nie zagra Crouch bo moze byc cos glowa strzelil :).Na minus tego typu wiadomo defensywna gra The Redds na wyjezdzie,gdyby...gdyby to byla FC Barca bylbym pewny w 200 % zaangazowania bo 1/4 to 1/4 jednak nie z Barca a PSV.Podsumowujac mam nadzieje ze Benitez cos wykombinuje i bede zadowolony.
ps. Tijk troche szaczunku bo mowic "smark" o gosciu ktory jest lokomotywa napedowa jednej z najlepszych druzyn swiata? Smark to nie najlepsze slowo tak mozesz sie zwraca do syna jezeli byl niegrzeczny.
Pozdro

Do góry
#1105307 - 03/04/2007 22:17 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Adizek]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Z suchych typow to zagralem dzisiaj dubelek 2 remisy do przerwy \:\) Malo osob widze wpisuje swoje typy ale mysle ze jest to spowodowane wyrownanym poziomem rozgrywek i trudnoscia w znalezienu przekonywujacych argumentow.

Na dzisiaj polecam pifko, orzeszki i szybki live do obstawiania \:D

Do góry
#1105332 - 03/04/2007 22:22 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: barciu]
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
no raczej ciezko typowac dzisiejsze mecze, ale ogolnie panuje przekonanie ze beda wyniki underowe..
dlatego zagralem grubiej w bet24 under 3,5 zarowno w Mediolanie, jaki i w Eindhoven!

Do góry
#1105335 - 03/04/2007 22:23 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: barciu]
PrzemczaN Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 36
Skąd: Tarnów
PSV - Liverpool typ: obie drużyny strzelą NIE @1,80

Ogólnie wydaje mi się że ten mecz będzie raczej underowy. Liverpool ma niezła linię defensywy, ale i drużyna PSV potrafi zachować czyste konto. O takich właśnie nastawieniach świadczy wypowiedź trenera PSV Ronalda Koemana, który jako podstawowy cel obrał sobie zachowanie czystego konta przez jego drużynę. Kurs dużo lepszy nić w przypadku undera, dlatego zdecydowałem się właśnie na to rozwiązanie.

Do góry
#1105352 - 03/04/2007 22:26 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Milan - Bayern 1 AH(0,-0.5) 1.77 Pinnacle 3/10

Osobiście chciałbym, żeby obie ekipy odpadły. NIestety bedzie to niemożliwe i któryś z tych zespołów awansuje do półfinału. Bayern jak wiadomo wygrał w tym sezonie na San Siro, jednak wątpie by znowu wyszedł im taki mecz jak z interem, gdzie wygrali dzięki bardzo dobrej skuteczności. Milan zremisował z Romą 1-1 zaś Bayern ograł Schalke w ostatni weekend. Bayern jeszcze ma jakieś tam małe szanse na mistrzostwo, Milanowi pozostała już tylko Liga Mistrzów. Jeżeli odpadną to ten sezon praktycznie się dla nich skończy. Bayern mając w perspektywie gre na własnym boisku zadowoliłby się pewnie remisem, więc jakoś wątpie by Bawarczycy wygrali ten mecz. Gospodarze zagrają bez Cafu i Costacurty. Nie zagra także nie zgłoszony do rozgrywek Ronaldo. Wychodzi więc na to, ze Milan zagra na jednego napastnika a to wróży tutaj under oraz taki wynik koło 1-0. Kurs około 7.00 na dokładny wynik 1-0 absolutnie jest do wzięcia za delikatną stawke.bayern jest według mnie bardziej osłabieni bo nie zagra Van Bommel zawieszony za tzw. "gest kozakiewicza" w czaise meczu z Realem. Do tego dojdzie nieobecność Khana, który także został zawieszony za...rzucenie w analityków próbką z moczem po kontroli dopingowej \:D (gazeta była z 2.04 więc to chyba nie prima aprilis). Choć Milan jest podstarzały to jednak zaufam im w tym meczu bo przewaga własnego obiektu, może także mieć znaczenie.

PSV - Liverpool Under 2.5 1.50 Sportingbet 3/10

Kurs na to zdarzenie poprostu mnie powalił. Jednak ciężko tutaj się doszukiwać gradu bramek. Liverpool gra zupełnie inaczej u siebie niż na wyjazdach. W tym sezonie grali już na PSV i zremisowali 0-0. Teraz wynik powinien oscylować w podobnych granicach. W Liverpoolu niepewny występ Gerrarda, który opuścił dość szybko boisko w meczu z Arsenalem w 56 minucie, jednak myśle, że w tym meczu zagra. W PSV nie wystąpi za to Alex a to bedzie spore osłanienie tej ekipy. Jakoś nie widze tutaj piłkarzy, którzy mieliby strzelać mase goli. Crouch pewnie drugi raz z rzędu nie powtórzy takiego występu jak z Arsenalem.

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Józef Małolepszy, Sensei, 11kera11, wHiTe_StAr, alfa, VVega), 3845 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582431 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01