Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1104359 - 03/04/2007 05:15 Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow!
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Zakladam temat na koncowke LM, pary wszyscy znaja ale dla przypomnienia, we wtorek zmierza sie:

PSV Eindhoven - Liverpool FC
AC Milan - FC Bayern München

oraz w srode:

Chelsea - Valencia CF
AS Roma - Manchester United


Wszystkie mecze o godzinie 20:45.
Sporo rozczarowan przyniosla konczaca sie edycja, wiele osob bedzie zalowac Barcelony, kibice Interu rozniez zawiedzeni tym bardziej ze Serie A wygrana wiele kolejek temu, Lyon odprawiony z kwitkiem przez pilkarzy Romy .

Zestaw par tegorocznej edycji wg mnie bardzo ciekawy,
Chelsea w roli faworyta z Valencia?? wg mnie to spore nieporozumienie, Niebiescy w lekkim dolku do tego pierwszy mecz graja u siebie i jesli nie wywalcza dobrego wyniku na na obczyznie bedzie bardzo ciezko.

Milan podejmie wielki Bayern, gospodarze targani w tym sezonie klopotami, kadra wymaga zdecydowanego odswiezenia, gra nie wyglada tak jak zyczylby sobie tego kazdy kibic Milanu.
Rywale podobnie nie moga wejsc we wlasciwy rytm, lepsze mecze przeplataja zdecydowanie gorszymi co martwi kibicow,
tutaj jak dla mnie bardzo wyrownana para z delikatnym wskazaniem na Niemcow.

Niespodziewanie w 1/4 pojawili sie Holendrzy z Eindhoven, trafili na ciezkiego rywala jakim sa podopieczni Beniteza,
do tego Anglicy rozlozyli na lopatki Arsenal, a 3 naprawde ladne bramki zdobyl Peter Crouch ktory w sobotnim meczu pokazal ze nie zasluguje na to zeby go lekcewazyc,
goscie nie beda sie specjalnie szarpac na wyjezdzie, beda kontrolowac spotkanie szukajac swojej szansy, jestem niemalze pewien ze Rafa wzmocni tyly kosztem ataku i spokojnie bedzie chial kontorlowac mecz.

Ostatnia para to AS Roma podejmujaca Manchester United.
Mecze w LM Rzymianie poprzedzali slabszymi wystepami w lidze, w ten weekend grali z Milanem.
Nie bardzo widze ten mecz, nie chce sie wypowiadac bo moge nie byc obiektywny:)
ALe jedno przychodzi mi na mysl, doceniam talent pilkarski Cristiano Ronaldo ale obawiam sie ze zastosuje kilka swoich niekoniecznie pilkarskich sztuczek majac swiadomosc ze gospodarze nie pozostana obojetni, czerwona kartka, karny tudziez mala zadyma wielce prawdopodobna;-)

O ostatnim meczu postaram sie cos nabazgrac w miare wiekszej ilosci informacji, np. osoba sedziego moze byc dosc istotna:)

Powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#1104591 - 03/04/2007 06:27 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zainteresowanie LM na tym forum jest jakie jest :D, no ale też i drużyny niespecjalnie widowiskowe
Tak jak już wspomniałem wcześniej underowcy będą mieć żniwa, więc i ja do nich dołączę \:D

AC Mailand - Bayern Munchen
Przypuszczalne składy:
Mailand: Dida; Massimo Oddo, Alessandro Nesta, Paolo Maldini, Marek Jankulovski; Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Massimo Ambrosini; Kaka, Clarence Seedorf; Alberto Gilardino ( Pipo Inzaghi )
Bayern: Michael Rensing; Willy Sagnol, Daniel Van Buyten, Lucio, Phillipp Lahm; Hasan Salihamidzic, Andreas Ottl, Owen Hargreaves, Bastian Schweinsteiger; Roy Makaay, Lukas Podolski

Obie drużyny słabe i stare, więc będzie to pojedynek godnych siebie rywali. Szkoda, że nie zagrają Cafu i Costacurta, ale oni chyba przyjdą kibicować z wnukami \:D
Bayern bez dwóch podstawowych zawodników, czyli Olivera Kahna i Marka van Bommela i to jest bardzo, ale to bardzo duże osłabienie. Gdyby nie te absencje, to podzielałbym zdanie Biszopa.
Wobec powyższego Bawarczycy wybiegną z dwójką defensywnych pomocników i w pierwszej kolejności będą starali się nie stracić bramki, by jakieś szanse w rewanżu mieć. Bayern zagra dwójką napastników, ale za wiele okazji to oni mieć nie będą, a Poldi trochę ich ostatnio potrzebuje, by trafić do sieci. Jakieś zagrożenie dla Mailandu to także Lucio i Van Buyten przy stałych fragmentach.
Włosi też nie rzucą się do huraganowych ataków, bo wtedy trzeba będzie podawać im tlen, poza tym oni raczej będą liczyć, że coś wpadnie, wszak wychodzą z jednym napastnikiem, którym moim zdaniem będzie Pipo, bo chłopak ma dobre wspomnienie ze spotkań z Bawarczykami. Bayern może obawiać się jeszcze Kaki, ewentualnie Pirlo ( choć ten cieńki ) i Ambrosiniego.
Widać więc, że festiwalu bramek na San Siro nie będzie, a wynik gdzieś w okolicach 1:0. Więcej bramek to już będzie święto lasu.
Włosi powinni to wygrać, ale grać na to się nie opłaca, bo remis jest równie prawdopodobny
Wobec tych wszystkich faktów under wydaje się najlepszym typem

PSV Eindhoven - Liverpool
Przypuszczalne składy:
PSV: Heurelho Gomes; Jan Krompkamp, Carlos Salcido, Manuel Da Costa, Sun Xiang; Edison Mendez, Phillip Cocu, Timmy Simons, Mika Vayrynen, Jason Culina; Jefferson Farfan
Liverpool: Pepe Reina; alvaro Arbeloa, Daniel Agger, Jamie Carragher, Steve Finnan; Steven Gerrard, Xabi Alonso, Javier Mascherano, John Arne Riise; Dirk Kuyt, Craig Bellamy

PSV bez Alexa, Kone i Affelaya, czerwoni bez Sissoko. Rafa ustawi swoje rafy i Holendrom będzie ciężko cokolwiek zrobić, bo straszyć nie mają za bardzo kim. Wobec powyższego sami też skupią się na tym, by nie stracić bramki i moze się im to udać, bo czerwoni na wyjazdach grają mega defensywę i nie stwarzają zbyt wielu sytuacji bramkowych, a nadto Kuyta czy Bellamiego trudno nazwać łowcami bramek. Jeśli Gomez im nie pomoże, to wątpliwe, czy coś strzelą, bo oni będą się jarać, jak wywiozą 0:0 z "trudnego terenu"
Wobec powyższego również under
Kursy tych underków nędzne, ale buki mają podobne zdanie
AKO wyjdzie ponad 2, więc warto zagrać, bo pomimo wszystko to najpewniejsza opcja

Do góry
#1104600 - 03/04/2007 06:45 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
O wiele ciekawsze spotkania mamy w środę i co cieszy - telewizja za przeproszeniem publiczna - transmituje jedno z nich, a dokładnie Roma - MU

Zacznę jednak od spotkania Chelsea - Valencia
Niebiescy grają taką siarę i aż dziw bierze, że Roman jeszcze się nie wkurzył i nie wywalił Murinho na zbity pysk, bo ja bym to już na jego miejscu dawno zrobił, gdybym wywalił tyle kapusty, a co tydzień oglądał taką padakę, która kończy się zazwyczaj 1:0
Jose nawet jak sięgnie po zwycięstwo w LM to i tak pewnikiem pożegna się z posadą, o czym poinformowal Roman na zakrapianym suto spotkaniu z kibicami.
Co ciekawe ostatnio nie można liczyć ani na Drogbę, ani na Lamparda, więc 0:0 albo nawet 0:1 wykluczyć nie można, bo Valencia jest przedstawicielem hiszpańskiej piłki, ale tylko na mapie, bo ten zespół też lubi grać defensywnie.
Valencia ma jednak Villę, który jest w wybornej formie. Nie zagra El Moro, za niego pewnikiem wybiegnie Angulo, który odnalazł wysoką formę.
Under jak w masło

Roma - MU
Te drużyny grają fajną piłkę i zapowiada się ciekawe widowisko, choć i ten mecz prawdopodobnie skończy się underem.
W sumie to chyba jedyny mec, gdzie można rozważyć overa, choć raczej tylko w przypadku, gdy w ciągu 30 minut ktoś strzeli bramkę. Taktyka Romy będzie podobna jak w meczu z Lyonem, w pierwszej kolejności nie stracić bramki.
W tym meczu można spróbować zagrać remis, bo jakoś nie wydaje mi się, by ktoś mógł wygrać te zawody. Wszystko rozstrzygnie się w rewanżu

Do góry
#1104638 - 03/04/2007 09:03 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Zgadam się po części z panami, zaróbno Biszopem jak i Lordem Devastacji, na papierze wygląda to właśnie underowo, jednak same undery raczej nie padną, zresztą zobaczymy, nikt chyba nie będzie chciał się pożegnać jeszcze przed meczem rewanżowym. Zgadzam się że w meczu włochów z angolami może wystąpić jakaś czerwona kartka, roma będzie pewnie na prowokatiw a anglicy gorące głowy pewnie też nie odpuszczą. Może warto popróbować remiksy do przerw pograć, bo również czysto teoretycznie wydają się być prawdopodobne.

Późna godzina, nie chce mi sie już gmerać po necie, może ktos z rana zapoda jak wyglądala ta faza LM w poprzednich sezonach biorąc pod uwagę właśnie remisy do przerwy.

No i ludzie pisać pisać bo to przecież esencja piłki... LM... przy takim zainteresowaniu to i suche typy wskazane \:D

pozdrawiam
Szczyp

Do góry
#1104756 - 03/04/2007 16:15 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Prond Offline
newbie

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 30
Skąd: Białystok
bardzo ladnie przeprowadzona analiza spotkan, niemalze w 100% pewna, ale jak wiadomo to jest pilka nozna, a w niej wszystko jest mozliwe poki pilka w grze...(o prawie wszystko).
Osobiscie uwazam, ze bedzie jest szansa na niespodzianke w meczu PSV - Liverpool. Mysle, ze Anglicy zlekcewaza holendrow z uwagi na absencje w ich zespole.

PSV - LIVERPOOL 1 (2.70) STS

Jak wiadomo nie ma pewniakow - sa tylko faworyci

Pozdrawiam

Do góry
#1104830 - 03/04/2007 17:20 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Prond]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Na tym etapie nikt nikogo nie lekcewazy i PSv jest na dodatek w slabszej dyspozycji. 0:0 bardzo mozliwe, ale moze Liverpool tez wygrac.

Moj typ: 2 (draw no bet) lub X2. Dokladny wynik: 0:0, 0:1.

Do góry
#1104834 - 03/04/2007 17:25 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Prond]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Prond stary albo jesteś laikiem i dyletantem albo amatorem kwaśnych jabłek...nie grają o Puchar wujta więc o lekceważeniu rywala nie ma mowy...

Do góry
#1104844 - 03/04/2007 17:36 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Prond]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Hmmm Prond czy ja wiem, czy to by znowu była taka niespodzianka?? L'pool na wyjazdach to nie ta sama drużyna co na Anfield Road i wcale nie zmienia faktu, że pokonali na Camp Nou samą Barcelone. Jednak mimo wszystko jeśli chodzi o typowanie 1X2 to dla mnie No Bet. Jeśli PSV wystąpił by w najmocniejszym składzie to atakowałbym na czystą wygraną gospodarzy jednak brak takich zawodników jak Alex czy Kone nie może obejśc się bez echa. Ciekawym faktem jest że trener Koeman ma szczęście do angielskiej piłki, oraz napewno plusem jest, że w poprzedniej rundzie Holendrzy wyeliminowali już druzynę z Wysp. Jednak w obliczu tych wszystkich osłabień najprawdopodobniejszym typem jest właśnie under 2,5 gola. Fakt po marnym kursie, ale myśle że są bardzo duże szanse żeby wszedł. Trener Rafa między innymi będzie bronił dostępu do własnej bramki i liczył na kontry, Benitez dobrze zna siłę The Reds na właśnym boisku i chyba nie będzie ryzykował z jakąs otwartą grą. Ciekaw kto zagra w napaści anglików, ja osobiście postawiął bym na Kuyta, który dobrze zna ligę holenderską i o wiele lepiej spiszę się w kontratakach. PSV też przede wszystkim będzie chciało zagrać na zero z tyło, gdyż każda stracona bramka postawi ich w strasznie trudnej sytuacji. A to że w Angli są w stanie wywieźć bramkowy remis udowodnili już w meczu z Arsenalem.
Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem typu na awans PSV, kurs ciekawy a szanse naprawdę oceniam na 50:50. A dzisiaj przewiduje wynik 0-0, 1-0

Mój typ:
under 2,5 gola 6/10
Awans PSV 1/10

W drugim pojedynku zmierzy się AC Milan z Bayernem Monachium i tu też wszystko wskazuje na under 2,5 gola. Co prawda w 1/8 finału w pojedynku z Realem Madryt 2 razy dawałem under i 2 razy niestety nie wszedł to teraz wydaje się też być ciekawym typem. Bayern wydaje się, że powoli wychodzi z dołka. W sobote wygral arcyważny mecz z liderem Schalke 04 i co wydawało się nie możliwe jeszcze w lutym, Bayern wraca do walki o prymat w Bundeslidze. Milan natomiast zwietrzył szanse awansu na 4 miejsce dające gre w el. do LM, gdyż Palermo ostatnimi czasy prezentuje się bardzo słabo. Teraz te dwie drużyny, które wydają się wychodzić na prostą spotykają się w 1/4 finału LM. Napewno dużym osłabieniem będzie brak w składzie bawarczyków Kahna, natomiast w Mediolanie nie zagra Ronaldo i dziadki Cafu i Costacurta, ale i tak kadra Mediolanu jest mocno wiekowa, dlatego nie będą jakoś forsowali nadzwyczajnie tempa. Patrząc w statystyki to jeśli się nie myle Mediolan wygrał 12 z 14 pucharowych potyczek z ekipą z Niemiec, Bayern tez raczej nie błyszczy w pojedynkach wyjazdowych.
Wyniki jakich się spodziewam to podobnie jak w przypadku pierwszej pary 1-0, 0-0.
Aha tak samo jak w przypadku PSV też zastanaowie nad awansem Bawarczyków

Mój typ:
under 2,5 gola 6/10
awans Bayern 2/10

Do góry
#1105049 - 03/04/2007 20:23 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Naprawde ciezko dzis cos ciekawego wyanalizowac,mecze sa bardzo wyrownane i w/mnie najlepsza opcja jest dzis- livebetting-.

Jedyna ciekawostka jest,ze w meczu Milan-Bayern sedzia bedzie Yuri Baskakov z Rosji,ktory nie jest zbyt doswiadczonym sedzia (ostatnio widzialem go w LM w meczu Werder-Udinese 4:3 i dziwnie gwizdal),juz przed rokiem w meczu Milan-Bayern sedzia byl Rosjan Valentin Ivanov,ktory tez nie mial najlepszego dnia,a Filippo Inzaghi,ktory zawsze szuka faulu w polu karnym szybko wyludzil rzut karny.
Dzis podobnie jak w ubieglym roku sedzia z Rosji,jest malo doswiadczony i kto wie ,czy nie da sie przez doswiadczonych graczy "nabrac".

Spekuluje oczywiscie,ze w meczu bedzie rzut karny,@3.75 expekt.

Do góry
#1105074 - 03/04/2007 20:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: WERDER12]
venom Offline
old hand

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 992
Zainteresowanie pewnie byłoby większe gdyby do tej fazy dostała się Barcelona ;\) w każdym razie na pewno też na takie coś ma fakt że nie każdy ma dostęp do platformy N a oglądanie na Sopcascie na pewno nie zastąpi przekazu z TV choćby i za Szpakiem jako komentatorem głownym.

Milan - Bayern

Interesujące dla mnie spotkanie nie ze względu na drużyny (obu nie darzę sympatia - właściwie to nie wiem nawet których nie lubie bardziej ) ale ze względu na promocję w Unibecie dotyczącą tego spotkania. Jednak wytypowanie tego meczu "Do przerwy/Wynik końcowy" na pewno nie będzie łatwym a tylko coś takiego mnie interesuje. Milan słynie raczej z meczów underowych, Bayern z kolei raczej powinien zadbać o grę na 0 z tyłu. Na pewno nie będą dochodzić do takich sytuacji jak w meczu z Realem bo obrońcy Milanu na pewno do takich sytuacji jak ich "Królewcy" odpowiednicy nie dopuszczą. Osobiście nie mogę uwierzyć żeby Bayernowi udało się wygrać w tym meczu. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że nie strzelą żadnej bramki, a mecz zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:0 dla Milanu.. no właśnie. Ale co z tym ht/ft?

pozdrawiam.. venom

Do góry
#1105079 - 03/04/2007 20:45 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szczypior]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Originally Posted By: Szczypior

No i ludzie pisać pisać bo to przecież esencja piłki... LM... przy takim zainteresowaniu to i suche typy wskazane \:D

pozdrawiam
Szczyp

Masz racje. Moj typ - full stake 10/10- AS Roma - Anglia DNB 1 za 1,95.

Rzadko kiedy mozna taki prezent od bukow wylapac. Bardzo rzadko. Kurs powinien byc 2.00 3.30 4.00 - bo MU najnormalniej ma nie wiecej niz 20% na wygranie tego meczu na papierze. A w praktyce daje im ok. 10%

Do góry
#1105086 - 03/04/2007 20:49 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: venom]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Na stadionie Philipsa PSV gościć będzie faworyta tego dwu meczu Liverpool. Drużyna Beniteza w tej edycji LM spisuje się znakomicie (wyeliminowała takie zespoły jak Arsenal i wielką Barcelone) ale trzeba zaznazyć, że większość spotkań Liverpool rozstrzygał na własnym terenie, na wyjazdach grając defensywnie z nadzieją wyprowadzenia dogodniej kontry i zdobycia bramki. W drużynie gości nie zagra podstawowy pomocnik Sissoko i bedzie to chyba jedyne "większe" osłabienie. Na ataku zapewne zobaczymy duet Bellamy-Kuyt który już nie raz sprawdził się w grze z kontry. PSV (jak już wiekszość z nas wie) zagra bez obrońcy Alexa, napastnika Arouny Kone i pomocnika Ibrahima Afellay'a co jest oczywiscie dużym osłabieniem. A jakby tego było mało forma ekipy Koemana nie napawa optymizem przed dzisiejszym spotkaniem (przegrana 5-1 z ajaxem i remis 1-1 w Bredzie).
No i troche historii: Obie Firmy w tej edycji spotkały się ze sobą w rozgrywkach grupowych. W pierwszym meczy PSV u siebie bezbramkowo zremisowało, zaś w rewanżu górą był Liverpool wygrywając 2-0. Jak widzimy napastnikom Koemana nie udało się pokonać solidnej defensywy The Reds.
Myśle, że w tym meczu warto zagrać na to, że PSV nie strzeli kurs 2,3 jak też under 2,5 po kursie 1,5.

Do góry
#1105109 - 03/04/2007 20:58 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tijk]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
kolego Tijk Arsenal został wyeliminowany przez PSV, a nie Liverpool!!

Do góry
#1105114 - 03/04/2007 21:04 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: drfocus]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Ja odradzam stanowczo granie PSV - Liverpool - ten mecz wcale nie bedzie taki oczywisty. PSV u siebie stoi przed historyczna szansa - i do tego dobrze graja.

Lepiej moim zdaniem na Rome - czysty zysk wedlug moich szacunkow mozliwosci obu druzyn w tego typu imprezach. Stare wygi z Romy pozwola temu smarkowi Christiano Ronaldo najwyzej baka puscic - mlody sie spali na terenie Italii tak jak sie spalil w meczu z Polska w reprezentacji. Nie wyjdzie komplentie ten mecz Agolom bo pilka wloska i angielska to 2 rozne swiaty - pomiedzy ktorymi stoi wielka przepasc (bynajmniej obecnie - styl gry).

Do góry
#1105123 - 03/04/2007 21:06 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: drfocus]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Tak tak zgadza się, nie wiem dlaczego napisałem o Arsenalu :| chodziło mi o FC Girondins de Bordeaux które przegrało 0-1 i 3-0 w konfrontacjach z The Reds.

Do góry
#1105272 - 03/04/2007 22:02 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tijk]
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
ja znowu zagralem na win Liverpoolu(2.4) win z handi -1 po kursie 6.5 w Bwin i PSV nie strzeli (2.7) jednak to wszystko wczoraj dzisiaj juz troszke pospadaly do tych typow przekonuje mnie fatalna dyspozycja PSV ale jest to moja opinia na podstawie tylko i wylacznie wynikow Eredivise na widzialem ich meczy. Spodziewam sie wyniku 2:0 dla Liverpoolu.Szkoda ze nie zagra Crouch bo moze byc cos glowa strzelil :).Na minus tego typu wiadomo defensywna gra The Redds na wyjezdzie,gdyby...gdyby to byla FC Barca bylbym pewny w 200 % zaangazowania bo 1/4 to 1/4 jednak nie z Barca a PSV.Podsumowujac mam nadzieje ze Benitez cos wykombinuje i bede zadowolony.
ps. Tijk troche szaczunku bo mowic "smark" o gosciu ktory jest lokomotywa napedowa jednej z najlepszych druzyn swiata? Smark to nie najlepsze slowo tak mozesz sie zwraca do syna jezeli byl niegrzeczny.
Pozdro

Do góry
#1105307 - 03/04/2007 22:17 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Adizek]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Z suchych typow to zagralem dzisiaj dubelek 2 remisy do przerwy \:\) Malo osob widze wpisuje swoje typy ale mysle ze jest to spowodowane wyrownanym poziomem rozgrywek i trudnoscia w znalezienu przekonywujacych argumentow.

Na dzisiaj polecam pifko, orzeszki i szybki live do obstawiania \:D

Do góry
#1105332 - 03/04/2007 22:22 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: barciu]
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
no raczej ciezko typowac dzisiejsze mecze, ale ogolnie panuje przekonanie ze beda wyniki underowe..
dlatego zagralem grubiej w bet24 under 3,5 zarowno w Mediolanie, jaki i w Eindhoven!

Do góry
#1105335 - 03/04/2007 22:23 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: barciu]
PrzemczaN Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 36
Skąd: Tarnów
PSV - Liverpool typ: obie drużyny strzelą NIE @1,80

Ogólnie wydaje mi się że ten mecz będzie raczej underowy. Liverpool ma niezła linię defensywy, ale i drużyna PSV potrafi zachować czyste konto. O takich właśnie nastawieniach świadczy wypowiedź trenera PSV Ronalda Koemana, który jako podstawowy cel obrał sobie zachowanie czystego konta przez jego drużynę. Kurs dużo lepszy nić w przypadku undera, dlatego zdecydowałem się właśnie na to rozwiązanie.

Do góry
#1105352 - 03/04/2007 22:26 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Milan - Bayern 1 AH(0,-0.5) 1.77 Pinnacle 3/10

Osobiście chciałbym, żeby obie ekipy odpadły. NIestety bedzie to niemożliwe i któryś z tych zespołów awansuje do półfinału. Bayern jak wiadomo wygrał w tym sezonie na San Siro, jednak wątpie by znowu wyszedł im taki mecz jak z interem, gdzie wygrali dzięki bardzo dobrej skuteczności. Milan zremisował z Romą 1-1 zaś Bayern ograł Schalke w ostatni weekend. Bayern jeszcze ma jakieś tam małe szanse na mistrzostwo, Milanowi pozostała już tylko Liga Mistrzów. Jeżeli odpadną to ten sezon praktycznie się dla nich skończy. Bayern mając w perspektywie gre na własnym boisku zadowoliłby się pewnie remisem, więc jakoś wątpie by Bawarczycy wygrali ten mecz. Gospodarze zagrają bez Cafu i Costacurty. Nie zagra także nie zgłoszony do rozgrywek Ronaldo. Wychodzi więc na to, ze Milan zagra na jednego napastnika a to wróży tutaj under oraz taki wynik koło 1-0. Kurs około 7.00 na dokładny wynik 1-0 absolutnie jest do wzięcia za delikatną stawke.bayern jest według mnie bardziej osłabieni bo nie zagra Van Bommel zawieszony za tzw. "gest kozakiewicza" w czaise meczu z Realem. Do tego dojdzie nieobecność Khana, który także został zawieszony za...rzucenie w analityków próbką z moczem po kontroli dopingowej \:D (gazeta była z 2.04 więc to chyba nie prima aprilis). Choć Milan jest podstarzały to jednak zaufam im w tym meczu bo przewaga własnego obiektu, może także mieć znaczenie.

PSV - Liverpool Under 2.5 1.50 Sportingbet 3/10

Kurs na to zdarzenie poprostu mnie powalił. Jednak ciężko tutaj się doszukiwać gradu bramek. Liverpool gra zupełnie inaczej u siebie niż na wyjazdach. W tym sezonie grali już na PSV i zremisowali 0-0. Teraz wynik powinien oscylować w podobnych granicach. W Liverpoolu niepewny występ Gerrarda, który opuścił dość szybko boisko w meczu z Arsenalem w 56 minucie, jednak myśle, że w tym meczu zagra. W PSV nie wystąpi za to Alex a to bedzie spore osłanienie tej ekipy. Jakoś nie widze tutaj piłkarzy, którzy mieliby strzelać mase goli. Crouch pewnie drugi raz z rzędu nie powtórzy takiego występu jak z Arsenalem.

Do góry
#1105395 - 03/04/2007 22:37 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: zxraq]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
under 3.5 no to musisz zagrac naprawde grubo gdyz kursy to 1.14 i 1.2 jak dla mnie za małe!!! bardzej bym sie pokfapił na under 2.5 po kursach 1.5 i 1.6 ale to moje zdanie. Granie na live tu bedze wskazane. Dzis według mnie niebedze 3 goli w jednym meczu tak jak i nie bedze 0-0, ewentualnie 1-1, 0-1, 1-0 i tak zagram


Milan - Bayern
1-0 po kursie 6.50
0-1 po kursie 9.00
1-1 po kursie 6.50

PSV-Liverpool
1-0 po kursie 7.00
0-1 po kursie 6.50
1-1 po kursie 6.50

dodatkowo under 2.5 na jednym kuponie
po kursie 2.40

Do góry
#1105582 - 03/04/2007 23:34 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mopsiq]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Ja ugryzłem spotkania od innej strony.

Kupon Fair-Play
-czy padnie czerwona karta? Typ NIE
łączny kurs z czterech spotkań 2.07 stawka 5/10 (expekt)
Podobnie grałem w zeszłej 1 rundzie. 1 R spotkań ,zawodnicy maja świadomość ,ze czeka ich jeszcze rewanż ,stąd pilnują się,aby nie osłabić przedwcześnie swoich teamów.
Rewanż wiadomo nie ma kalkulacji,gra na całość,czasem puszczaja nerwy, gdy spotkanie nie idzie po myśli (Inter-Valencia,Bayern-Real).
Mam nadzieję że ułoży się jak w piosence Rodowicz " Gra jest grą,Play is play,graj graj fair,Fair-Play"

Pozdrawiam

Do góry
#1105584 - 03/04/2007 23:35 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mopsiq]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
jezeli liverpool strzeli gola przed przerwa to sprawa overa jest otwarta poniewaz wtedy liverpool bedzie gral z kontry a psv bedzie musialo atakowac tylko czy bedzie sie chcialo grac anglikom majac mecz u siebie moim zdaniem liverpool moze w tym roku zdobyc to trofeum ja postawie ze liverpool strzeli najbardziej prawdopodobny scnariusz

Do góry
#1106050 - 04/04/2007 01:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: czołg]
Kamillo5 Offline
addict

Meldunek: 30/12/2005
Postów: 405
pokazuje jakas telewizja jakis dzisiejszy mecz LM? czasami jakas tam tv czeska pokazuje LM

Do góry
#1106137 - 04/04/2007 01:15 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Kamillo5]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
AC Milan - Bayern Monachium 1 (-0,5) 2,07 Pinnacle
Liga Mistrzów wraca do gry. Mecz Milanu z Bayernem przyciąga ogromną uwagę fachowców, kibiców oraz, oczywiście, typerów. Milan ostatnio jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Na San Siro cały czas notują zwycięstwa i stawiam, że dziś ta seria nie zostanie przerwana. Natomiast Bayern na wyjazdach gra wyjątkowo mizernie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy ograli tylko Herthę, w reszcie spotkań przegrywali. Obie te drużyny spotkały się ze sobą w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. W Monachium padł remis 1:1, ale na San Siro Rosso-neri zdeklasowali Bayern, wygrywając 4:1. W 2002 roku dwukrotnie Milan wygrał 2:1. Jak widać Bayern ma swojego rodzaju kompleks wobec ekipy z Mediolanu. Dodatkowo Bawarczycy zagrają dziś bez dwóch bardzo ważnych zawodników - bramkarza Olivera Kahna oraz holenderskiego pomocnika Marka van Bommela. O ile lukę po tym pierwszym są w stanie godnie zastąpić Ottl i Hargreaves, to co do drugiego bramkarza Bayernu - Rensinga - mam już nieco większe obawy. A przeciwko niemu wystąpią dziś armaty pierwszej jakości - Inzaghi, Kaka czy Gilardino mogą dziś doszczętnie spustoszyć defensywę gości. Według mnie najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest dziś jednak skromne zwycięstwo gospodarzy, a awans rozstrzygnie się w rewanżu. Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Rosjanin, Jurij Baskakov.

Przewidywane składy:
MILAN: Dida - Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski - Pirlo - Gattuso, Seedorf - Kaka - Gilardino, Inzaghi
BAYERN: Rensing - Sagnol, Lucio, van Buyten, Lahm - Salihamidzic, Ottl, Hargreaves, Schweinsteiger - Makaay, Podolski

Do góry
#1106552 - 04/04/2007 02:33 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Radek_89]
redhot Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 62
Ostatnie sezony, jak i ten, pokazują, że rozgrywki ligowe a LM to zupełnie inna bajka. Wszystkie cztery pary są moim zdaniem na tyle wyrównane, że nawet potencjalnie słabszym tj. szczególnie Bayernowi i PSV nie można odbierać szans na niespodziankę.
Wychodzę z założenia, że jeżeli Celtic zdołał zremisować z Milanem to tym bardziej jest to w zasięgu bawarczyków, którzy są mistrzami odstawiania lewizny w lidze i motywowania się na LM.
PSV wygląda na zespół w "dołku" formy (plus kontuzje) ale grają u siebie, a Liverpool poza Anfield rzadko rozwija pełnię swoich umiejętności - wyjątek potwierdza występ w Barcelonie, ale na Barcę motywacja jest zawsze "ekstra" :).
Chelsea=zagadka. Mnie ta menażeria nie przekonuje. Już Porto stanowiło dla nich pewne wyzwanie, a Valencia będzie pewnie jeszcze większym.
Roma z MU jak dla mnie ma słowo "remis" wypisany czcionką co najmniej 24 pkt Przynajmniej w pierwszym meczu.

Dużo więcej oryginalnych typów możnaby pewnie wysmażyć na zakładach na o/u, ale ja pokusiłem się o rozrywkowe zagranie wszystkich czterech meczy na X i rozpisanie 2z4. Dwa remisy są bardzo prawdopodobne, trzy nie są wykluczone

Do góry
#1107419 - 04/04/2007 15:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: redhot]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
20:45 Chelsea - Valencia


Sedzia: Frank De Bleeckere (Belgia)

Prawdopodobne sklady:

Chelsea: Cech - Diarra, Carvalho, Terry, A. Cole, Makelele, Lampard, Ballack, Wright-Phillips, Drogba, Shevchenko

Valencia: Canizares - Miguel, Ayala, Moretti, del Horno, Albiol, Albeda, Silva, Vicente, Angulo, Villa

Dzis w cwiercfianale LM zmierza sie Chelsea i Valencia. W zespole ze Stmaford Bridge zabraknie Arjena Robbena i defensywnego pomocnika Michaela Essiena. W zespole Valencji zabraknie Navarro i Marcheny a także napastnika Fernando Morientesa, ktory w Lidze Mistrzow zdobyl juz w tym sezonie piec goli. Nie wystąpia takze kontuzjowani Ruben Baraja, Edu, Mario Regueiro i Jaime Gavilan.
Za faworytów uważa sie angielski zespoł, choc on nie radzi sobie ostatnio tak jak wyglądac to powinno. Zmierza sie oni jednak z Valencja w LM a wiadomo ze tam druzyny graja inaczej niz w normalnej lidze na codzien. Według mnie, ogladajac mecze Valencji w LM, Valencja to zespoł ktory i tak juz duzo osiagnoł w tych rozgrywkach. Mecze ktore wygrywali to były takie mecze "szarpane" nie powiem wygrane tak jakby po fuksie. Ich gra nie byla plynna i nie kleiła sie zbytnio. Nie mowie iż to Chelsea grała jak powinna ale w tej konforontacji mozna widziec jednego faworyta ktory mysle iz dzisiaj wygra, by w meczu rewanzowym mieć juz lzejsze zadanie. Biorąc rownież pod uwagę absencje graczy z Valencji mysle iz nie podołaja oni Chelsea na własnym obiekcie.Co do liczby goli w tym meczu to jest dla mnie sprawa no bet, wczoraj nikt nie typował chyba overa w meczach cwiercfinałowych a widać jak wyszło.

Chelsea - Valencia
Typ: 1 1,68 [Gamebookers]
u/o - no bet

Do góry
#1107530 - 04/04/2007 17:10 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
oprócz tego , chcialbym przedstawić statystyke u siebie Chelsea i wyjazdy Valencii.

Mecze: CHELSEA FC [dom]

Data Mecz Wynik
17/03-07 Chelsea FC vs. Sheffield United 3:0
11/03-07 Chelsea FC vs. Tottenham Hotspur 3:3
06/03-07 Chelsea FC vs. FC Porto 2:1
25/02-07 Chelsea FC vs. Arsenal FC 2:1
17/02-07 Chelsea FC vs. Norwich City 4:0
10/02-07 Chelsea FC vs. Middlesbrough FC 3:0
31/01-07 Chelsea FC vs. Blackburn Rovers 3:0
28/01-07 Chelsea FC vs. Nottingham Forest 3:0
23/01-07 Chelsea FC vs. Wycombe Wanderers 4:0
13/01-07 Chelsea FC vs. Wigan Athletic 4:0

Forma: 3-1-3-3-3-3-3


Mecze: CF VALENCIA [wyjazd]
Data Mecz Wynik
11/03-07 CA Osasuna vs. CF Valencia 1:1
25/02-07 Gimnastic de Tarragona vs. CF Valencia 1:1
21/02-07 Inter Milano vs. CF Valencia 2:2
11/02-07 CF Getafe vs. CF Valencia 3:0
28/01-07 Betis Sevilla vs. CF Valencia 2:1
21/01-07 Real Sociedad vs. CF Valencia 0:1
10/01-07 CF Getafe vs. CF Valencia 1:1
07/01-07 CF Villarreal vs. CF Valencia 0:1
16/12-06 Real Zaragoza vs. CF Valencia 0:1
05/12-06 AS Roma vs. CF Valencia 1:0

Forma: 1-1-1-0-0-3-1

statystyki rownież przeważaja za Chelsea. Takze zobaczymy.

Do góry
#1107626 - 04/04/2007 18:19 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: crova]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Chelsea - Valencia
Jesienią, na początku rozgrywek, Valencia grała koncertowo i wydawała się liczącym kandydatem do triumfu w La Liga i LM.
Później jednak coś się popsuło, ale jest to zespół niezwykle silny. Przekonał się o tym Inter, który u siebie tylko "zremisował", choć powinien te zawody przegrać, gdyż jedną z bramek strzelił z pozycji spalonej.

Co do samego meczu. Mourinho wie już, że latem wyleci, ale zapewne będzie chciał coś jeszcze udowodnić swojemu chlebodawcy i wygrać LM. Jest to gościu o bardzo ograniczonych horyzontach, a to dlatego, iż potrafi tylko jedno - ustawić swoich graczy na totalną padakę. Mourinho tak naprawdę niczego więcej nie potrafi, o czym przekonuje Premiership. Mając całą plejadę gwiazd i zawodników nietuzinkowych, którzy mogliby nastrzelać worek bramek, stworzyć widowisko, zadawala się wynikiem 1:0 z takimi tuzami jak Watford, Wigam i parę innych.

Dlatego nie sądzę, by ta "taktyka" uległa zmianie w pojedynku z Valencią i to na tym etapie LM, a na dodatek u siebie, gdzie stracona bramka może być później trudna do odrobienia.
Nie patrzałbym więc na skład Chelsea, bo niezależnie od tego kto wybiegnie, to będzie miał wiele "obowiązków" defensywnych.
Bo motto Chelsea na ten mecz brzmi: NIE STRACIĆ BRAMKI
Mourinho zdaje sobie sprawę, że Estadio Mestalla to jeden z trudniejszych stadionów i odrobienie czegokolwiek akurat tam będzie trudne. Chelsea zagra więc to, co gra na co dzień, czyli niewiele

Valencja przyjedzie osłabiona, ale raczej nie na tyle, by miało to jakieś szczególne znaczenie. El Moro Morientes, czyli typowa 9, i tak miałby małe szanse w walce o górne piłki z gospodarzami, bo ten element akurat oni opanowali. Valencia też potrafi się bronić, ciężko strzelić jej bramkę, choć mnie nie przekonuje bramkarz Canizares. Nie te lata, nie ten wzrok.
Valencia potrafi wyprowadzać zabójcze kontry i jeśli będzie w formie to na nic nie zda się defensywa Chelsea, trójkąty, czworokąty i inne figury rodzące się w głowie Mourinho. Bo Valencia ma najlepszych skrzydłowych na świecie, choć nie zawsze są oni wykorzystywani. Valencia ma ponadto Villę, który z każdego potrafi zrobić wiatrak, ma też będącego z wybornej formie Angulo.
Jeśli Chelsea zagra na "swoje" 1:0, to ten plan pewnikiem legnie w gruzach, bo Hiszpanie coś dziubną, a przy okazji pokażą niektórym obrońcom, że wizyta w szkółce piłkarskiej jest jak najbardziej wskazana.

Ja myślę, że Chelsea nie rzuci się do huraganowych ataków, że raczej czeka nas pojedynek Karpow - Kasparow, czyli szachy.
Niebiescy będą szukać swojej szansy w stałych fragmentach gry i właśnie z tej strony gościom grozić będzie największe niebezpieczeństwo. Strzelić mogą coś ci, którzy dobrze grają w powietrzu, ewentualnie Lampard z dystansu.
Moim zdaniem Valencja tego nie powinna przegrać i dlatego zagram
na remis, dokładny 1:1, Ballack strzeli, Valencia strzeli
beticos

Do góry
#1107658 - 04/04/2007 18:39 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Hmmm.Proponuje czerwień w meczu Chelsea - Valencia.Chłopcy twardzi,zaprawieni w bojach(mecz Valencia-Inter).Pokazali nam dobitnie że wszystko może się stać nawet dzisiaj a że Mourinho to niezły prowokator to czerwona kartka jest prawdopodona.

Do góry
#1108005 - 04/04/2007 22:10 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: imarcel]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: imarcel
Hmmm.Proponuje czerwień w meczu Chelsea - Valencia.Chłopcy twardzi,zaprawieni w bojach(mecz Valencia-Inter).Pokazali nam dobitnie że wszystko może się stać nawet dzisiaj a że Mourinho to niezły prowokator to czerwona kartka jest prawdopodona.


Też myślałem nad czerwoną, ale nie wystąpi dziś największy kosiarz Premiership Michael Essien, więc sobie odpuściłem ten wariant

Do góry
#1108039 - 04/04/2007 22:32 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Originally Posted By: rene
Chelsea - Valencia
Jesienią, na początku rozgrywek, Valencia grała koncertowo i wydawała się liczącym kandydatem do triumfu w La Liga i LM.
Później jednak coś się popsuło, ale jest to zespół niezwykle silny. Przekonał się o tym Inter, który u siebie tylko "zremisował", choć powinien te zawody przegrać, gdyż jedną z bramek strzelił z pozycji spalonej.

Co do samego meczu. Mourinho wie już, że latem wyleci, ale zapewne będzie chciał coś jeszcze udowodnić swojemu chlebodawcy i wygrać LM. Jest to gościu o bardzo ograniczonych horyzontach, a to dlatego, iż potrafi tylko jedno - ustawić swoich graczy na totalną padakę. Mourinho tak naprawdę niczego więcej nie potrafi, o czym przekonuje Premiership. Mając całą plejadę gwiazd i zawodników nietuzinkowych, którzy mogliby nastrzelać worek bramek, stworzyć widowisko, zadawala się wynikiem 1:0 z takimi tuzami jak Watford, Wigam i parę innych.

Dlatego nie sądzę, by ta "taktyka" uległa zmianie w pojedynku z Valencią i to na tym etapie LM, a na dodatek u siebie, gdzie stracona bramka może być później trudna do odrobienia.
Nie patrzałbym więc na skład Chelsea, bo niezależnie od tego kto wybiegnie, to będzie miał wiele "obowiązków" defensywnych.
Bo motto Chelsea na ten mecz brzmi: NIE STRACIĆ BRAMKI
Mourinho zdaje sobie sprawę, że Estadio Mestalla to jeden z trudniejszych stadionów i odrobienie czegokolwiek akurat tam będzie trudne. Chelsea zagra więc to, co gra na co dzień, czyli niewiele

Valencja przyjedzie osłabiona, ale raczej nie na tyle, by miało to jakieś szczególne znaczenie. El Moro Morientes, czyli typowa 9, i tak miałby małe szanse w walce o górne piłki z gospodarzami, bo ten element akurat oni opanowali. Valencia też potrafi się bronić, ciężko strzelić jej bramkę, choć mnie nie przekonuje bramkarz Canizares. Nie te lata, nie ten wzrok.
Valencia potrafi wyprowadzać zabójcze kontry i jeśli będzie w formie to na nic nie zda się defensywa Chelsea, trójkąty, czworokąty i inne figury rodzące się w głowie Mourinho. Bo Valencia ma najlepszych skrzydłowych na świecie, choć nie zawsze są oni wykorzystywani. Valencia ma ponadto Villę, który z każdego potrafi zrobić wiatrak, ma też będącego z wybornej formie Angulo.
Jeśli Chelsea zagra na "swoje" 1:0, to ten plan pewnikiem legnie w gruzach, bo Hiszpanie coś dziubną, a przy okazji pokażą niektórym obrońcom, że wizyta w szkółce piłkarskiej jest jak najbardziej wskazana.

Ja myślę, że Chelsea nie rzuci się do huraganowych ataków, że raczej czeka nas pojedynek Karpow - Kasparow, czyli szachy.
Niebiescy będą szukać swojej szansy w stałych fragmentach gry i właśnie z tej strony gościom grozić będzie największe niebezpieczeństwo. Strzelić mogą coś ci, którzy dobrze grają w powietrzu, ewentualnie Lampard z dystansu.
Moim zdaniem Valencja tego nie powinna przegrać i dlatego zagram
na remis, dokładny 1:1, Ballack strzeli, Valencia strzeli
beticos

"Mourihnio wiez że latem wyleci"
człowieku co ty piszesz......

Do góry
#1108041 - 04/04/2007 22:34 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
"największy kosiarz Premiership Michael Essien" ??
chyba oglądamy inne premiership
o wiele wiecej kartek dostaje carvalho..
pewniejsza czerwona kartak jest w meczu Roma-ManU
wloskie charaktery kontra zawadiaka Rooney

Do góry
#1108045 - 04/04/2007 22:36 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Rene :
poczytaj sobie wywiady z Mourhnio i nie pisz więcej takich glupot że:motto Chelsea na ten mecz brzmi: NIE STRACIĆ BRAMKI
kto o zdrowych zmyslach nastawia sie tak na meczu u siebie...obrone to sobie mozna aplikowac na wyjezdzie a nie w 1 meczu na swoim terenie

Do góry
#1108048 - 04/04/2007 22:40 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Oto kadra obu zespołów:

Chelsea: Cech, Cudicini, Hilario, Ferreira, Geremi, Diarra, Terry, Carvalho, A. Cole, Ballack, Makelele, Lampard, Essien, Wright-Phillips, Drogba, Kalou, Shevchenko, Mikel, J Cole.

Valencia: Canizares, Mora, Butelle, Curro Torres, Miguel, Albiol, Moretti, Ayala, Del Horno, Nacho Insa, Albelda, Pallardó, Jorge López, Joaquín, Hugo Viana, Vicente, Angulo, Silva, Villa.

Sędzią spotkanie będzie Norweg: Tom Henning Ovrebo. Sędziował on 4 spotkania tegorocznej Champions League:

Porto- CSKA 0:0
Bordeaux- Liverpool 0:1
Lille- Anderlecht 2:2
PSV- Arsenal 1:0

Do góry
#1108053 - 04/04/2007 22:47 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiaj dwa kolejne interesujące spotkania w Lidze Mistrzów wlaściwie w każdym nie powinno zabraknąć emocji, bramek czy dobrych akcji
Moim zdaniem nie ma faworyta w obydwu dzisiejszych meczach bowiem klasowe drużyny już tylko zostały.
Roma - Manchester Utd proponowałbym typ X tym bardziej iz po wczorajszej wiktorii Liverpoolu drużyny angielskie w ofensywie i wydaje się, iż Manchester też będzie starał się by wywieźć przynajmniej bramkowy remis lub zwycięstwo przy dobrej grze chociaż o to drugie będzie znacznie trudniej. Roma to też niezły zespół i groźny chyba bardziej na wyjeździe w Rzymie (w 1 meczu padł remis jeśli sie nie mylę) o czym dotkliwie przekonał się Lyon, chociaż ten mecz Romie po prostu się udał dzięki słabej grze Francuzów, którym nic nie wychodziło lub brakowało szczęścia.
Chelsea - Valencia typ 1 lub X
Moim zdaniem jeśli Chelsea ma ośiągnąć cel, który założył ich ekscentryczny trener Jose Mourinho i zagrać w finale to Chelsea schematyczna jak nigdy dotąd grająca od jakiegoś czasu na skromne 1:0 powinna wymęczyć jakąś zaliczkę przed rewanżem.
Remis też możliwy a sugestiami pana Abramowicza wypowiadanymi przy gorzale bym się tak naprawdę nie martwił bo czasami język robi się rozwiązły i zmienia się optyka widzenia, jeśli już wywali swego pupila to za nie osiągnięcie założonego wcześniej celu lub z powodu rozwodu z żoną, która zabierze lwią część jego dorobku zyciowego jeśli już nie zabrała. Musi teraz oszczędzać i nie będzie mółgł sobie pozwolić na tak drobiego trenera

Do góry
#1108063 - 04/04/2007 22:55 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Piotruś Pan]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
i zatrudni Jacka Gmocha:)

Do góry
#1108086 - 04/04/2007 23:10 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biczu
"największy kosiarz Premiership Michael Essien" ??
chyba oglądamy inne premiership
o wiele wiecej kartek dostaje carvalho..
pewniejsza czerwona kartak jest w meczu Roma-ManU
wloskie charaktery kontra zawadiaka Rooney


Jeśli chodzi o mnie, to ja nie oglądam Chelsea ani Liverpoolu, bo zasypiam z nudów, bo przecież wiadomo, że i tak będzie 1:0 \:D \:D \:D
Chyba, że któryś z tych zespołów gra z MU albo z Kanonierami.
A to, że ktos tam dostaje więcej kartek od Essiena o niczym nie świadczy, bo po pierwsze ja się dziwię, że w Premiership w ogole są kartki, bo tam można kopać po głowach, walić z łokcia w twarz, a sędziowie i tak przymykaja na to oko, a przekonało się o tym dwoch graczy niebieskich czyli Czeh i Terry
A jak patrzę na essiena, to ja się zastanawiam, czy on w ogóle coś widzi poza konturem, bo kopie gdzie popadnie i co popadnie.
Tak Tomek Hajto to przy nim świętoszek \:D

A to, że Chelsea grać będzie w pierwszej kolejnosci na zero w tyłach to jest oczywiste. Bo po pierwsze Mourinho gra tak zawsze, nawet z nejwiekszymi cieniasami w lidze, a po drugie to poczytaj sobie wywiad z Czehem, który to potwierdza
Więc jeśli ktoś z nas pisze głupoty to nie ja \:D

Ja mam nadzieję, że Valencia pokaże niebieskim miejsce w szeregu i nie będzie meczu czerwonych z niebieskimi, choc z bukmacherskiego punktu widzenia byłoby fajnie, bo jeden mecz 0:0, a drugi 1:0, po bramce, której nie było \:D
Trochę kasy zarobie gdzie indziej

A to, że Mourinho jest na wylocie, to jest dla mnie oczywiste, bo po pijaku zawsze mówi się prawdę. Oficjalne komunikaty mozna o kant tyłka robić.
Zresztą dziwię się Romkowi, że płaci i inwestuje tyle kasy, a przychodzi mu ogladać taką mizerię
Przecież piłka jest też dla kibiców \:p

Do góry
#1108252 - 04/04/2007 23:51 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Romek to wolalby sukcesy a nie widowiskowa gre. W koncu wszedl do ligi angielskiej a ta nie widowiskowa niestety nie jest. Technika tu sie nie liczy tak jak w Hiszpanii czy Wloszech.

Co do red card: watpie aby dzis byla jakas kartka. A jesli tak to juz moze raczej Valencia a nie Chelsea. Oni graja u siebie i watpliwe aby nagle komus puscily nerwy.

Co do wyniku: 1X i under. Moze i Valencia ma dobrych napastnikow ale nie beda zbytnio atakowac. Chelsea zagra dosyc uwaznie w obronie. Chelsea w przypadku bramkowego remisu albo porazki bedzie miala ciezka droge do awansu. Valencia juz pokonala Inter i wlasnie dzieki dobremu meczowi w Mediolanie.
Mourinho potrafi ustawic druzyne na wynik 1:0. A taki bylby bardzo dobry dla Chelsea.

Druga sprawa: byly juz dwa overy. To i tak juz duzo. A dzisiaj wieksza szanse na over daje w meczu Roma-MU ....

Ale dzis i tak nic nie gram bo jakos nie moge sie zdecydowac. Ponadto to co napisalem czyli 1X i under to strasznie niskie kursy. Wole poczekac na weekend bo wtedy latwiej zrobic dobry kupon. A w ostatnich latach jednak LM byla z niespodziankami w ppzniejszych fazach....

Do góry
#1108308 - 05/04/2007 00:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Biczu

"Mourihnio wiez że latem wyleci"
człowieku co ty piszesz......


Rene po za tym ze az kipi w jego wypowiedziach od tekstow atakujacych zarowno angielska pilke jak i osobe Mourinho to akurat co do tego ostatniego ma sporo racji bo jego dni na Stamford Bridge sa raczej policzone,
pisze raczej poniewaz Roman "Szczodry" bywa zmienny jak choragiewka na wietrze i nie wiadomo co bedzie na koniec sezonu;-)
Poza tym wiadomo ze od pewnego czu uklady pomiedzy nimi sa mizerne zeby nie nazwac ich fatalnymi.

Jednak z cala reszta jak dla mnie rene pisze duzo rzeczy ale o malo ktorych wie, a jesli juz to sie tylko domysla lub mu sie wydaje;-)
Nie jest to osobisty atak, bynajmniej ale denerwuje mnie jak na forum bukmacherskim ktos wypowiada sie w tonie "wiem wszystko" i to co pisze to jedyna opcja,
przypomne tylko ze tutaj nie ma pewniakow ( a tak probujesz czesto sugerowac swoimi wypowiedziami) i jesli juz podajesz jakis typ to podawaj go ze stawka i kursem \:\)

Nie bierz tego do siebie, lubie czytac Twoje wypowiedzi choc czesto sie z nimi nie zgadzam ale chyba wlasnie o to chodzi zeby poznac zdanie innych i wyrabiac sobie wlasna opinie.

Co do dzisiejszych meczy to nie zdziwia mnie ani dwa overy ani oba undery, ogolnie nie gram tego, poczekam sobie na live.
Chelsea nie jest dla mnie az taki faworytem ale nie jest tez az tak kiepska jak tu i owdzie opisuja.

Drugi mecz ma duzo wiecej ciekawszych aspektow jak chocby "dyskusja" na lamach gazet pomiedzy ikona Romy Tottim, a opoka ManU sir Alexem,
Totti odgraza sie swojemu adwersarzowi ze pokaze mu dzis swoja wartosc po tym jak ten "zapomnial" go wymienic wsrod gwiazd Romy;-)
Taki drobny niuans ale to Wloch jest sercem swojej druzyny i o ile brak Tonetto jest do zastapienia o tyle rzymianin jest nie do zastapienia i bedzie dzis podwojnie zmotywowany.
Z innych ciekawostek Ronney i Ronaldo nie strzelili bramek w tej edycji LM, a ten drugi nie strzelil w LM jeszcze ani jednej bramki mimo ze obaj strzelaja w lidze jak na zawolanie,
najbardziej obawiam sie dzis Schoelsa, to stary wyga i nie w takich meczch gral wiec dzis bedzie wiedzial jak sie zachowywac.
Bardzo prawdopodobny wynik to dzis remis ze wskazaniem na 1-1 choc akurat correct score nie zagram.
Stawka w okolicach 3 bedzie wg mnie odpowiednia, do tego w trakcie meczu poczekam i sprobuje mimo wszystko over:)

Pozdrawiam

Do góry
#1108813 - 05/04/2007 01:52 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Lipi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 21523
Skąd: Swiętochłowice
Od Platynowego007



Nie no Rene, szanuje Twoje poglady ale pisząc ze Inter mógl u siebie i powinien z Valencia przegrac delikatnie powiedziawszy sie ośmieszasz. Albo oglądalismy inne mecze albo twoja 'milosc' do Interu jest tak wielka albo już sam nie wiem
Przeciez w tym meczu Inter mial kilka (chyba z 6-7) dogodnych sytuacji do zdobycia gola a Valencia odpowiedziala kilkoma akcjami i z pewnoscia wracali do domu gdyz mogli mowic o sporym szczesciu!

Co do meczu Chelsea - Valencia :
Podchodze do tego meczu sceptycznie, liczyłem po cichu na awans Porto ale sie przeliczyłem. Brak średniego bramkarza w Porto dał o sobie znać ..
Możliwości anglikow są duże, wiele drużyn zarówno w rodzimej lidze jak i w pucharach przekonała się o ambicjach druzyny z Londynu.
Dziś Jose z pewnościa ustawi drużyne ofensywnie, gdyz w pierwszym meczu trzeba wygrac, w rewanzu moze być róznie a na stadionie Valencii kazdej drużynie jest ciezko o wygranie meczu. Choc kilka razy umoczyli solidnie ( chocby 'słaby' Inter zlał ich niemiłosiernie kilka lat temu) to w rewanzu będa bardzo groźni i przy sredniej obecnie dyspozycji anglików Jose woli na rewanz jechac w miare spokojnym.
Dziś kursy ~1,7 na Chelsea nie powala ale nie jest to zły kurs gdyz u siebie przeważnie mozna na nich dostać ~1,3-1,5 i kurs na 'jedynke' chyba wezme.
Czemu ?
- bardzo silna linia pomocy Chelsea
- nietuzinkowy Szewa,
- jeden z najlepszych golkiperów świata Peter,
- osobistośc trenerska
- chęc wygrania u siebie aby w rewanzu nie było nerwowki \:p
- świetny bilans u siebie z Valencia
- nieprzekonująca mnie postawa Valencii na wyjazdach,
- brak Morientesa

Mój typ : 1 @ 1,70
Dokładny wynik : 1-0 lub 2-0


Do góry
#1109014 - 05/04/2007 02:28 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Lipi]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Wywołujecie mnie tu do tablicy.
Najpierw odpowiem Lipiemu
Faktem jest, że Inter miał przewagę i sporo sytuacji do strzelenia bramki, ale też faktem jest, że przy prawidłowym sędziowaniu powinien ten mecz przegrać, bo bramkę zdobył z pozycji spalonej i to miałem na myśli.
Zamiast wiec pisać o tym, że się ośmieszam (czy o mojej miłości do Interu) radzę zobaczyć powtórkę, kto ma rację.
Wczoraj też sędzia podarował karnego Milanowi, jakby ktoś nie zauważył

Cieszę się, że moje wypowiedzi niektórym się podobają.
Nie piszę ich tak, jakbym pozjadał wszystkie rozumy czy "nie było innej mozliwości". Mam w sobie sporo pokory, bo z bukami walczę od lat, a to uczy.
Oczywiście mam swoje sympatie i antypatie, jak każdy.
Czasem przejaskrawiam je, by wprowdzić trochę humoru, zachęcić innych do dyskusji, bo z tym jest coś słabo ostatnio.
Cenię sobie, jak ktoś ma inne zdanie i zawsze je czytam, a często uwzględniam.

Do góry
#1109660 - 05/04/2007 04:50 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: rene
Chelsea - Valencia
... dlatego zagram na remis, dokładny 1:1, Ballack strzeli, Valencia strzeli
beticos

\:D \:D \:D
Do pełni szczęścia zabrakło bramki Ballacka, ale i tak jest extra

Do góry
#1109661 - 05/04/2007 04:50 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Rene - powyższa wypowiedz została napisana przeze mnie a tylko wklejona przez Lipiego, gdyż mialem problemy z forum.
Dzięki Lipi
Co do bramki Interu - nie ma co gdybać, gdby to gdyby tamto.
Inter był w meczu z Valencią lepszy, nie ulega chyba watpliwości. Zremisował, trudno.
To czy by przegrał czy nie to oczywiście znów sprawa gdybania. Valencii spokojnie remis wystarczał i z niego była zadowolona i moze wcale by nie 'goniła' wyniku i pozostałby wynik remisowy a nie 2-1 dla Val ;\)

Dziś pokazali ze są niezłym zespołem i z całego serca życze aby awansowali dalej.
Teraz czytam swoją powyższa wypowiedź i smiać mi sie z niej chce \:D
Moze i to były jakieś argumenty ale poszły w niepamiec i mecz zakonczył sie remisem.
Nie wiem czemu zagralem na Che, pewnie liczyłem ze wymecza 1-0.
Tyle razy sobie mówiłem ze na moje 'miłosci' nie gram i znow zlamałem mała moja regułe. I znów utopiłem

Do góry
#1109712 - 05/04/2007 05:11 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Platini]
michal392 Offline
addict

Meldunek: 31/05/2006
Postów: 523
Skąd: Tarnów
Czy może mi ktoś powiedzieć ile było żółtych kartek w meczu Romy? Oglądałem cały mecz i naliczyłem 5 a firma w której zagrałem na UNDER 4,5 rozliczyła mi kupon jako wygrany?

Do góry
#1109720 - 05/04/2007 05:18 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: michal392]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
to pozostaje Ci sie cieszyc , moze drugie zołtko co dostał Scholes policzyli jako czerwien ;-)

Do góry
#1109730 - 05/04/2007 05:21 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: michal392]
Roman Kołtoń Offline
stranger

Meldunek: 05/04/2007
Postów: 1
Originally Posted By: michal392
Czy może mi ktoś powiedzieć ile było żółtych kartek w meczu Romy? Oglądałem cały mecz i naliczyłem 5 a firma w której zagrałem na UNDER 4,5 rozliczyła mi kupon jako wygrany?


Najlepszą stronką do tego typu informacji zapewne bedzie oficjalna strona UEFA \:\)

Ja również mam 5. Zapewne firma w której grałeś to zdarzenie błednie policzyła kartki " Rudzielca", a gdy dojdą gdzie zrobili bład to zrobią korekte na koncie.

Jeśli grałeś to zdarzenie w Betssonie to możesz być pewien że tak właśnie będzie. Gram u nich już jakiś czas i tego typu akcje to normalka ;\)

Pozdrawiam.

Do góry
#1110179 - 05/04/2007 16:10 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Roman Kołtoń]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ladny, ciekawy i co najwazniejsze wygrany przez gospodarzy mecz w Rzymie,
chodziarz Robert ma u mnie mlenki plusik za to ze pokazali wlasnie tn mecz;-)

Roma zasluzenie wygrala, byli lepsi, Spalletti dokonal slusznej zmiany Wilhelmsona i Vucinic juz w pierwszym kontakcie z pilka mogl strzelic bramke lecz dobrze dysponowany VdS mu to uniemozliwil jednak juz 4 minuty pozniej Holender musial wyciagac pilke z siatki.
Ogolnie trener Rzymian bardzo dobrze ustawil druzyne na ten mecz, Totti strzelal, szarpal, a co najwazniejsze fenomenalnie obslugiwal bocznych pomocnikow, jego podania praktycznie zawsze trafialy do odbiorcy.
Mam za to troche sporo zastrzezen do gry obroncow, grali zbyt ryzykownie, przy szybkim i silnym Rooney'u to moglo ich sporo kosztowac jesli tak zagraja w rewanzu to Anglicy nie omieszkaja tego wykorzystac.
Anglikom mecz sie nie ulozyl specjalnie, czerwona kartka zmienila zupelnie koncept gry, nie zmienia to faktu ze Roma grala lepiej ale na pewno im pomogla.
Doceniam Ronaldo bo rowniez zagral bardzo dobry mecz, Rooney pokazal ze pod okiem sir Alexa ciagle sie uczy i to z dobrym skutkiem, jego bramka byla sliczna, tak zachowuja sie doswiadczeni napastnicy, a ten chlopak kariere ma przed soba:)

Dla Rzymian ten wynik w kontekscie rewanzu nie jest najszczesliwyszy, jedna bramka wiecej i bylbym spokojny o awans jednak w przy 2-1 sprawa ciagle jest otwarta wrecz za wskazaniem na Anglikow, niestety:(

Do góry
#1123237 - 10/04/2007 03:10 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
REWANŻE

Wtorek 10 kwietnia 20.45
MU - Roma (pierwszy mecz 1:2)
Valencia - Chelsea (pierwszy mecz 1:1)

Środa 11 kwietnia 20.45
Bayern - Milan (pierwszy mecz 2:2)
Liverpool - PSV (pierwszy mecz 3:0)

Do góry
#1123332 - 10/04/2007 03:56 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Valencia - Chelsea
Przypuszczalne składy:
Santiago Canizares - Luis Miguel, Roberto Ayala, Emiliano Moretti, Asier del Horno, Miguel Angel Angulo, Raul Albiol, David Albelda, David Silva, Joaquin Sanchez (Fernando Morientes), David Villa
Cech, Diarra, Carvalho, Terry, Cole, Essien, Mikel, Ballack, Lampard, Drogba, Shevchenko
Valencia zagra bez Carlosa Marcheny, Davida Navarro i Vicente Rodrigueza
Brak tych zawodników jest sporym zmartwieniem dla trenera Sancheza Floresa
Niepewny jest też występ Fernando "El Moro" Morientesa
Mourinho tych zmartwień ma mniej
Największym osłabieniem The Blues będzie brak Makelele
Trudno wskazać faworyta do awansu, choć więcej szans daje się gospodarzom, którzy zremisowali na Stamford Bridge 1:1
Patrząc na mecz od strony Chelsea, to goście chcąc w ogóle marzyć o awansie muszą na Mestalla strzelić przynajmniej jedną bramkę
Choć The Blues mistrzami ofensywy na pewno nie są, to prawdopodobnie ta sztuka im się uda
Temu celowi trener Mourinho z całą pewnością podporządkuje poczynania całego zespołu
Chelsea pojedzie do Hiszpanii podbudowana... porażką MU z Boro, która nie tylko otwiera drogę do mistrzostwa Anglii, ale która powinna tchnąć trochę optymizmu, bo tego brakowało
Valencia z pewnością będzie grać niezwykle uważnie w defensywie, wszak 0:0 daje jej awans
Nie sądzę, by gospodarze bronili wyniku z pierwszego spotkania, bo w takim przypadku ich szanse na awans wyglądałyby mizernie
Valencia będzie chciała opanować środek pola i najprawdopodobniej wyjdzie tylko z jednym napastnikiem (Villa), którego wspierać będą Silva, Joaqiun i Angulo
Los Ches będą starali się długo operować piłką w środku pola i nękać defensywę The Blues przy każdej nadarzającej się okazji
Powinni pokonać Cecha, bo potencjał w ofensywie mają duży
Co do reszty, to zapowiada się prawdziwa walka z dużą ilością kartek
Ponieważ grać będzie Essien nie wykluczam czerwonej
Trudno powiedzieć jak zakończą się jutrzejsze zawody
Moim zdaniem obie drużyny strzelą bramkę i ja osobiście coś takiego zagram

Do góry
#1123410 - 10/04/2007 04:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
MU - Roma
Gracze United mają szczęście, że w przyszłym tygodniu nie przyjeżdżają na Stamford Bridge - powiedział Jose Mourinho, menedżer Chelsea Londyn
Przez niektórych może to być odebrane jako drwina, ale w tym przypadku wielki prowokator ma akurat rację, bo Czerwone Diabły miałyby niewielkie szanse z starciu Chelsea na jej boisku
Sir Alex Ferguson próbuje robić dobrą minę do złej gry, ale i on zdaje sobie sprawę, że jego podopoiecznych dopadł kryzys
Kryzys, który prędzej czy później przyjść musiał, bo ludzie nie roboty i takiego tempa nie wytrzymają
Tym bardziej, że w Premiership kości trzeszczą głośno, a sędziowie zbyt często po kartki nie sięgają
MU nie zagra w tym tygodniu z Chelsea, ale przyjdzie mu się zmierzyć z dobrze usposobioną Romą
MU musi na dodatek odrobić stratę z pierwszego spotkania
Teoretycznie 1:0 mu wystarczy, ale to tylko teoria

Najpierw trochę o Romie
Podopieczni Luciano Spallettiego są w dużo lepszej sytuacji
Nie tylko dlatego, że wygrali pierwsze spotkanie
Moim zdaniem ich atuty są następujące:
- nie są faworytem, to MU "powinien" awansować dalej
- są bardziej wypoczęci, bo w lidze maja praktycznie 2 miejsce, co daje im prawo do przyszłorocznej LM i mogą sobie pozwolić na lużniejsze potraktowanie niektórych spotkań, z czego zresztą korzystają
- mają znakomitego trenera, który rozpracował MU genialnie
- grać będą praktycznie w najsilniejszym składzie, zabraknie tylko Simone Perrotty
Piłkarze Romy w pierwszy meczu pokazali bardzą mądrą piłkę, umiejętnie konstruowali akcje ofensywne, grali prawie wszystko dołem
Ta taktyka dała im sukces, choć zwycięstwo powinno być wyższe
Ta taktyka uwidoczniła liczne błędy w grze rywali
Co by tu nie mówić, Roma jest w formie i na pewno nie przyjedzie się bronić !

W United zabraknie Paula Scholesa, którego złowił na czerwień Totti
Nie wystąpi także Louis Saha
Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Patrice Evry i Darrena Fletchera
Nie wyglada to zbyt różowo, bo zastępujacy Evrę Heinze jest słaby, szczególnie w ofensywie
Dla rudzielca zastępcy nie ma, Fletcher to chyba najlepszy substytut, ale i jego może zabraknąć
Atak MU nie przekonuje, Rooney jest himeryczny, a drugiego napastnika nie widać
Ponadto beznadziejnie spisuje się Van der Saar, który jest bez refleksu i nauczył się odbijać piłki przed siebie
Ronaldo to trochę za mało na Romę
Reasumując:
Choć kibicować będę gospodarzom, to mam duże wątpliwosci, czy Czerwone Diabły zdołają odbudować swoją formę w tak krótkim czasie i odrobic stratę w pierwszego spotkania
Myślę, że Totti faktycznie zostanie zapamiętany przez Alexa Fergusona \:D
Myślę, ze dalej pójdzie Roma, której daję 80% szans
Mój typ: Awans Romy

Do góry
#1123541 - 10/04/2007 05:52 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bayern - Milan
To będzie wielka wojna, z której zwycięsko wyjść mogą tylko Niemcy
Wojna zaczęła się od logo Bwin na koszulkach Milanu, bo w Bawarii nie można reklamować zakładów bukmacherskich
Co z tym fantem zrobią Włosi, tego niewiadomo, ale jakiś problem mają... i o to chodzi
Problem absurdalny, bo bukmacherzy w moich oczach są bardziej wiarygodni od złodziejskich firm ubezpieczeniowych, które z kolei są reklamowane w Niemczech
Rozgrywający rossonerich, Kaka twierdzi że najbliższy mecz na Bayern Arena może być wyjątkowy
Kaka akurat się nie myli, choć ma na myśli zapewne coś innego \:D
Ten zawodnik po chamskim wyłudzeniu karnego w pierwszy spotkaniu ulubieńcem niemieckiej publiczności z pewnością nie będzie \:D
***ą cwaniaczkowi kości, a tym samym odbiorą mu ochotę do gry, bo w starciach z Niemcami Kaka zbyt dużych szans nie ma
Będzie ostro od pierwszych minut, ale dla Kaki ten mecz będzie wyjątkowy \:D
Nie zdziwię jak wyniosą go z boiska

Bayern z meczu na mecz gra lepiej
W lidze szwankuje jeszcze skuteczność, ale w LM tych problemów już nie ma
W trzech ostatnich meczach Bayern strzelał po 2 bramki
Otmar Hitzfeld zresztą szuka optymalnego zestawienia w ataku
Do składu wracają Kahn i Van Bommel
Nie zagra Sagnol, którego zastąpi Christian Lell
Po znakiem zapytania stoi występ Bastiana Schweinsteigera i Martina Demichelisa
Brak Schweinsteigera byłby dużym oslabieniem, bo łapie on formę, a swój ostatni mecz okrasił piękna bramką
Choć Milan zbytnio nie leży monachijczykom, to nie sądzę, by tym razem Włosi byli w stanie zagrozić Bayernowi
Jeśli gnębili ich, to zazwyczaj u siebie
Na nowym stadionie Bayern nie zwykł przegrywać
Milan to zespół podstarzały, choć paru dziadków wyleciało ze składu i grzeje ławę
Widać to było w pierwszym meczu, gdzie gospodarzom zabrakło po prostu tlenu
Gwiazdy Milanu przyblakły i gasły z każdą minutą spotkania
Nie sądzę, by Milan mógł zagrozić gospodarzom
Hitzfeld jest lepszym strategiem od Ancelottiego, ma też lepszych wykonawców
Choć Bayernowi wystarczy remis 0:0 lub 1:1, to jestem pewien, że gospodarze wygrają środowe spotkanie
Mój typ: 1

Do góry
#1123544 - 10/04/2007 05:54 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ale cenzura
p-o-r-a-c-h-u-j-ą zostało wykropkowane
powinno być:
Niemcy p-o-r-a-c-h-u-j-ą cwaniaczkowi....

Do góry
#1123599 - 10/04/2007 06:51 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Dlaczego cwaniaczkowi ? Dlaczego wymusił ? Przecież to sędzia, a nie Kaka podyktował karnego. Faulu rzeczywiście nie było ale kontakt między zawodnikami jak najbardziej, o czym można przekonać się choćby tutaj(14-16 sekunda) A to, że sędzia się pomylił nie jest winą piłkarza. Poza tym Kaka nawet nie domagał się tego karnego( 4.12-4.16 ) , więc wyzywanie go od cwaniaczków nie jest na miejscu. Możesz sobie tak nazywać Inzaghiego, Gilardino czy innych ale w stosunku do Brazylijczyka jest to określenie zdecydowanie na wyrost.

Tyle w ramach sprostowania.

Do góry
#1123610 - 10/04/2007 07:04 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Szewczenko
Dlaczego cwaniaczkowi ? Dlaczego wymusił ? Przecież to sędzia, a nie Kaka podyktował karnego. Faulu rzeczywiście nie było ale kontakt między zawodnikami jak najbardziej, o czym można przekonać się choćby tutaj(14-16 sekunda) A to, że sędzia się pomylił nie jest winą piłkarza. Poza tym Kaka nawet nie domagał się tego karnego( 4.12-4.16 ) , więc wyzywanie go od cwaniaczków nie jest na miejscu. Możesz sobie tak nazywać Inzaghiego, Gilardino czy innych ale w stosunku do Brazylijczyka jest to określenie zdecydowanie na wyrost.

Tyle w ramach sprostowania.

Jeżeli Kaka tego nie wymusił, to powinieneś kupić sobie okulary \:D
Jeżeli był kontakt, to nie spowodował go Lucio, tylko Kaka przejechał nogami po nim, gdy ten już leżał
Ja takich zachowań jak to Kaki czy np. jakiegoś tam makarona w meczu z Australią na ostatnim mundialu nie pochwalam, bo to jest zwykłe ku...wo
Co innego to co zrobił Totti z rudzielcem z MU
On poszedł na ten faul z premedytacją, ale faul był i kartka się należała

Moje zdanie jest tu nieistotne, więc niepotrzebnie się jarasz
Istotne jest to, jak to odbiorą kibice Bayernu i piłkarze
A to opisałem
I jak wyniosą Kakę to nie będę go żałować \:D

Do góry
#1123614 - 10/04/2007 07:13 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Originally Posted By: rene
I jak wyniosą Kakę to nie będę go żałować \:D


Jeżeli uważasz, że sprawiedliwą karą na wymuszenie karnego jest skopanie zawodnika, to ... zapisz się do jakiejś neo-NSDAP.

A jak już jesteś taki drobiazgowy analityk, to racz zwrócić uwagę, że w pierwszej połowie Kaka został skoszony w szesnastce równo z trawą i sędzia nie zareagował. Oczywiście nie jestem za takim wyrównywaniem sędziowskich pomyłek, ale mam nadzieję, że bawarscy piłkarze obejrzeli również i ten pominięty przez Ciebie "fragmencik" i dla nich bilans będzie na zero.

BTW - przyjmując Twoją retorykę taki Kahn czy Lucio powinni być znoszeni w co drugim meczu. \:\)

Do góry
#1123624 - 10/04/2007 07:43 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: kurson]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: kurson
Originally Posted By: rene
I jak wyniosą Kakę to nie będę go żałować \:D


Jeżeli uważasz, że sprawiedliwą karą na wymuszenie karnego jest skopanie zawodnika, to ... zapisz się do jakiejś neo-NSDAP.

A jak już jesteś taki drobiazgowy analityk, to racz zwrócić uwagę, że w pierwszej połowie Kaka został skoszony w szesnastce równo z trawą i sędzia nie zareagował. Oczywiście nie jestem za takim wyrównywaniem sędziowskich pomyłek, ale mam nadzieję, że bawarscy piłkarze obejrzeli również i ten pominięty przez Ciebie "fragmencik" i dla nich bilans będzie na zero.

BTW - przyjmując Twoją retorykę taki Kahn czy Lucio powinni być znoszeni w co drugim meczu. \:\)


W pierwszej połowie Kaka wcale nie został skoszony z trawą, tylko próbowal wymusić karnego. Obrońca wcale nie atakował jego nóg. Celem ataku była piłka. I on tą piłkę dotknął, po czym wyleciała ona na róg. Więc o skoszeniu równo z trawą mowy nie ma bo być nie może.
Poza tym tu nie chodzi o to, by coś było na zero, tylko o to, by grać uczciwie, a o makaronach tego powiedzieć nie można.
Twoj przykład na Kahnem czy Lucio akurat jest chybiony. Zresztą Niemcy akurat grają fair, choć zapewne mi nie uwierzysz.
Niemcy co najwyżej potrafią ustawić mecz poza boiskiem, np. na MŚ w rękę

Do góry
#1123715 - 10/04/2007 15:04 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
pestańcie faworyzować swoje drużyny to jedno moim zdaniem i nie debatujcie tutaj na temat karnego. zreszta jezeli nawet karnego nie było a takowego wymusił to wiadomo ze w milanie bedzie bohaterem i tak a w bayernie ciota , to samo byłoby gdyby to chodziło o inne kluby i to normalna kolej rzeczy.

Dzisiaj Man UTD - Roma

jak dla mnie,tutaj bedzie 1 , dlaczego? w ostatnim meczu czerwona kartka pokrzyzowala wszytsko man utd. i gdyby nie ona myśle iz to oni wygraliby ten mecz. tamci grali w 10 a wiadoma sprawa ze to rozbija całkowicie druzynę i ustawienie itd...dzis bedzie gra w 11 i pewnie scenariusz sie nie powtórzy. Roma grala dobrze, no ale co mozna powiedzieć o druzynie ktora ma o jednego zawodnika wiecej , wiekszascia stoi na połowie rywala ktory broni sie i czeka na strate i kontraatak. To roma prowadzila tamtą gre bo man oddał pole czekajac na wlasnie kontre. Myśle iż to Man Utd zatriumfuje na Old Traford bo na swoim boisku nie przegrał od 17 wrzesnia, kiedy to uległ 0-1 Arsenalowi.

Typy:
Man Utd-Roma
Typ: Man Utd [1] 1.6
o/u : [2] 2.15

Do góry
#1123722 - 10/04/2007 15:07 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
redhot Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 62
Kursy na awans Valencii (1,80) i Romy (1,95) są mooocno przesadzone i niewątpliwie warte zagrania.
O Chelsea szkoda pisać, bo to klub "jadący" na nieustannym micie kasy Abramowicza, który póki co rok w rok jest konfrontowany z umiejętnościami innych zespołów i przegrywa. Chelsea jest w oczywiście trudniejszej sytuacji - musi odsłonić się, zaatakować i strzelić bramkę, co powinno być dodatkowym argumentem za Valencią.

Co do MU - proponuję spojrzeć TU
i obejrzeć statystykę dla MU i meczy granych na własnym boisku w fazie pucharowej.

Do góry
#1123885 - 10/04/2007 16:52 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Witam

Valencia CF - Chelsea Londyn 20.45

10 kwietnia o godz. 20.45 Valencia na Estadio Mestalla podejmie Chelsea Londyn. Mecz zostanie rozegrany w ramach rozgrywek 1/4 LM. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-1 i w lepszej sytuacji stawia on podopiecznych Quique Sancheza Floresa. Mourinho jest pewien, że to jego zespół zdobędzie w tym roku Lige mistrzów. Myślę, że na stadionie Mestalla o dobry wynik będzie bardzo ciężko, Valencia bardzo dobrze radzi sobie u siebie z angielskimi drużynami nie dając im wygrać od 40 lat. Dużym pocieszeniem dla kibiców jest powrót po kontuzji najlepszego strzelca drużyny - Morientesa. Jednak nadal trener "Nietoperzy" nie może skorzystać z usług takich zawodników jak: Marchena, Baraja, Regueiro, Mora, Vicente, David Navarro i Gavilán. Natomiast do ekipy The Blues powraca Essien. Obaj trenerzy zapowiadają ostrożną grę na początku spotkania wyczekując dogodnych sytuacji. Myśle, że mecz roztrzygnie się w końcówce spotkania i będzie to wynik under'owy. Mam też nadzieje, że cyniczny do bólu trener Mourinho przegra dzisiejszą konfrontację i pożegna się po sezonie z drużyną. Zwycięzca tego pojedynku najprawdopodobniej w 1/2 spotka się z Liverpoolem.

Mój typ:
under 2,5 @ 1,6
Valencia (A) @ 1.8

Do góry
#1124211 - 10/04/2007 18:07 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Manchester - Roma Obie strzelą TAK 2.10 Expekt 3/10

Piłkarze Romy odwiedzają dziś Manchester w prawie najmocniejszym składzie. Nie zagra jedynie zawieszony za kartki Simone Perotta oarz kontuzjowany od dłuższego czasu Max Tonetto. Wiekszym osłabieniem bedzie brak tego pierwszego, który zapewniał spokój w grze drugiej lini Romy. W ostatnim spotkaniu ligowym Spaletti mógł sobie pozwolić na ten komfort i oszczędzał kilku podstwaowych piłkarzy na dzisiejszy mecz. I tak nie zagrali choćby Totti, który podobno był lekko kontuzjowany, De Rossi czy Mancini, który powoli wyrasta na jedną z największych gwiazd tegorocznej Ligi Mistrzów. Widać, więc, że spotkanie z Man Utd jest dla Romy priorytetem. Manchester choć wydaje się być faworytem może mieć bardzo duże problemy. Gospodarze wpadli ostatnio w narazie mały kryzys ale jeśli jeszcze jakiś czas będą tak grali jak w ostatnich tygodniach to ten dołek bedzie się pogłębiał. Dla nich to także niezwykle ważne spotkanie bo Sir Alex chętnie zdobyłby w tym sezonie potrójną korone. Kłopot w tym, że w United ostatnio sporo kontuzji. Do zawieszonego za kartke z pierwszego meczu Scholsa na liste nieobecności dołączą Saha, Silvestre, Neville i Vidić a więc jak widać prawie cały blok obrony. A to właśnie konsekwentną defensywą wcześniej Manchester ogrywał swoich rywali. Oczywiście w ataku brylowali Ronaldo i Rooney ale gdyby nie mieli z tyłu odpowiednich ludzi do bronienia ich ataki nie przynosiłyby skutków w postaci kolejnych zwycięstw. Za kapitana MU, Nevilla zagra pewnie O'Shea, który lepiej czuje sie jako defensywny pomocnik, Silvestre był rezerwowym, więc jego brak nie bedzie bardzo odczuwalny. Brak Sahy powoduje, że Rooney może zagrać w tym meczu jedynego prawdziwego napastnika. Jednak największym według mnie osłabieniem United będzie brak Vidicia. Odkąd ten doznał kontuzji Manchester ma problemy w obronie. Problemy te mają na imię Wes a na nazwisko Brown. O ile, jeszcze ten piłkarz jest w rytmie gry to jako tako sie spisuje a nawet czasami (raz na sezon) błyśnie jakimś fenomenalnym występem. Jednak brak rytmu meczowego powoduje u niego dużą niepewność i to bardzo dobrze widac podczas spotkań. Głównie w obecności tego zawodnika upatruje szans na bramke dla Romy. Jego partner z defensywy także nie prezentuje się ostatnio dobrze. Rio Ferdinand bo o nim mowa zaliczył w meczu z Portsmouth "swojaka", co raczej mu nie pomoże w kolejnym spotkaniu. Kolejnym problemem Fergusona bedzie brak Scholsa. Ten sezon rudowłosego pomocnika jest naprawde kapitalny. Rozdziela mase piłek, reguluje tępo gry, oddaje drużynie to co ma najlepsze, jednak ambicją przesadził w Rzymie i teraz zagra za niego prawdopodobnie Fletcher. Jest to zawodnik, który umie rozegrać wspaniały mecz, posłać kapitalną prostopadłą piłke, jednak czesto nie wytrzymuje presji i na boisku wydaje się być nieco zagubiony. Watpie, więc, że pokieruje grą United. Odpowiedzialność za prowadzenie akcji spadnie pewnie na Ronaldo ale ten sam prochu nie wymyśli. Jako, że gospodarze mają spore problemy w defensywie a także bardzo rzadko nie strzelają u siebie gola spodziewam się tutaj przynajmniej po golu z obu stron. Awans Romy także wydaje się być cikawy, ale jednak nie skorzystam. Wielka presja spoczywa przede wszystkim na pikarzach Manchesteru, czy dziś sobie z nią poradzą? Bardzo dużo pwiedzą nam tutaj pierwsze minuty spotkania. Może tak 2-1 i jakaś dogryweczka? Wydaje się nawet całkiem realne.

Do góry
#1125023 - 10/04/2007 20:39 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tijk]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
cyt. "Hitzfeld jest lepszym strategiem od Ancelottiego, ma też lepszych wykonawców" ...."Zresztą Niemcy akurat grają fair, choć zapewne mi nie uwierzysz."...."Problem absurdalny, bo bukmacherzy w moich oczach są bardziej wiarygodni od złodziejskich firm ubezpieczeniowych, które z kolei są reklamowane w Niemczech"

Rene jak masz pisać takie głupoty i niedorzeczności na temat tego meczu to odpuść go sobie bo to co piszesz jest żałosne :/



Edit : Warto napisać coś więcej niż tylko krytyke w takim stylu. Krytyka Panie nie jest dobra, powninen być tylko aplauz i zaakceptowanie.



Edited by El_Darro (10/04/2007 20:47)

Do góry
#1125312 - 10/04/2007 21:37 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tommy Lee]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Stane w obronie Rene, na pewno w pilce noznej Niemcy graja bardziej fair od Wlochow, moze bardziej twardo, moze ostrzej, ale bardziej fair...Hitzfeld przerasta wiekszosc treneirow o glowe, Ancelotti nie jest wyjatkiem...co do firm ubezpieczeniowych, to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ale punkt widzenie Rene niedorzecznoscia bym nie nazwa ...co do spotkan to dzisiaj widze overy zoltokartkowe w obu spotkaniach...i taki dubel zagram w toto over 4,5 + over 4,5...w obu spotkaniach druzyny, ktore nie przebieraja w srodkach jak tego potrzebuja, w kadrach bardzo duzo kandydatow na zoltko...Valencia bedzie grala na zwolnienie tempa, na czas...beda tez przerywac akcje taktycznymi faulami, Chelsea w razie problemow pokaze swoj "charakter", Drogba, Ballack i Essien to najpewniejsi kandydaci do zoltek w razie 0:0 i dlugiego rozgrywania w srodku badz obronie przez Hiszpanow...w drugim meczu Roma swoje bedzie odczekiwac, takze faulami , jesli Man U sie nie bedzie powodzic, to beda lecialy kartki, ze hoho, taki Rooney to pewniak :D. Pozdrawiam.

Do góry
#1125370 - 10/04/2007 21:46 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
MU-Roma

Mu gra ostatnio coraz słabiej, ale przecież nikt nie jestem robotem żeby grać cały sezon na maxa. W najważniejszym momencie sezonu, czyli walka o mistrzostwo na wyspach i prym w Europie Manchester przeżywa lekki kryzys formy. Przeciwnie Roma, która jest pewna drugiego miejsca w Serie A i mogą się skupić na meczach w LM. Jest to historyczna chwila dla Romy, która po raz pierwszy awansowała do 1/8 finału. A może być jeszcze lepsza gdyż stoją przed bardzo dużą szansą na awans do półfinału LM. W ostatnim meczu Romy odpoczywał Taddei i Totti. Będą wypoczęci i głodni gry. Liczę na spryt i doświadczenie Tottiego, który może dać awans Romie.

TYP: Awans Romy 2.05


Valencia-Chelsea

Valencia to jedno z zaskoczeń tegorocznej LM, ale z takim składem co oni mają to powinni tu być co roku i walczyć o trofeum, ale nękają ich kontuzje i......po dobrym spotkaniu dopada ich słabszy okres gry. A Chelsea jest podbudowana jak nigdy, MU wreszcie stracił pkt i to aż 3! I Jose na pewno zmotywuje piłkarzy tak, żeby Ci gryźli trawę i awansowali. Jeśli dziś Chelsea przejdzie "Nietoperze" to powinni wygrać Premiership mimo tego, że mają o wiele trudniejszy terminarz od MU.

TYP:Awans Chelsea 2.02

Do góry
#1125651 - 10/04/2007 22:29 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Landzaat]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
....Moje typy

Valencia-Chelsea 2 ......Dzis byłem w Ladbrokes i w Hillu i pełne poruszenie..99% grajcych jest pewna wygranej anglikow,, mało tego grają dokladny wynik 2-0 dla TheBlues...Myslalem, analizowałem i doszedlem do wniosku ze taki wynik jest bardzo molziwy.hiszpanie zaczną pomalu i ostrożnie,,,anglicy mysle ze tez ale oni tak grac potrafią. W meczu pucharowym z Totenhame ( 1 mecz zremsiowali u sibie 3-3)zaczeli spokojnie ale stwarzali sytuacje i Szeva i Philips w koncu wbili brameczki.Jak wpadnie pierwsza to El che sie odkryje i wtedy czuje drugą i po wszystkim..Troszke to takie proste ale tak czuje,pilarsko wyzej cenie anglikow i gram grubo...Valecia-Chelsea 0-2......

Do góry
#1125730 - 10/04/2007 22:52 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: mirekinter
....Moje typy

Valencia-Chelsea 2 ......Dzis byłem w Ladbrokes i w Hillu i pełne poruszenie..99% grajcych jest pewna wygranej anglikow,, mało tego grają dokladny wynik 2-0 dla TheBlues...Myslalem, analizowałem i doszedlem do wniosku ze taki wynik jest bardzo molziwy.hiszpanie zaczną pomalu i ostrożnie,,,anglicy mysle ze tez ale oni tak grac potrafią. W meczu pucharowym z Totenhame ( 1 mecz zremsiowali u sibie 3-3)zaczeli spokojnie ale stwarzali sytuacje i Szeva i Philips w koncu wbili brameczki.Jak wpadnie pierwsza to El che sie odkryje i wtedy czuje drugą i po wszystkim..Troszke to takie proste ale tak czuje,pilarsko wyzej cenie anglikow i gram grubo...Valecia-Chelsea 0-2......


dobrze mowisz..rano analizowalem raczej manu utd-rome no a pozniej za te pare sie wziołem , wlasnie taki scenariusz jest prawdopodobny, choc moze byc całkiem inny , ale mysle ze jako singla po kursie 2,6 [GB] warto jest zagrac ja to puszcze tak srednio bo mam przeczucie ze dzisiaj chcelsea pokaze wszytskim ze jednak potrafia grac w football. beda chceili tutaj udowodnić "cos" ...ja sprobuje

Valencia-Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2,6 @ Gamebookers

Do góry
#1125751 - 10/04/2007 23:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: crova]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
sorry, ale lol z ta Wasza analiza Chelsea, Anglicy potrafia grac wolno, spokojnie, a Valencia to juz nie? Angole sa pewni wygranej Chelsea, wszyscy to graja? No to moze jednak awans Valencii? Chelsea juz miala w pierwszym meczu zmiesc przecietna, pelna kontuzji Valencie, jednak tego nie zrobila, Inter mial tez to zrobic, jednak tego nie zrobil, na chwile obecna to Valencia rozdaje wszystkie karty w tej parze, a mit genialnego taktyka i motywatora Mourinho juz dawno powinien prysnac, w sumie to nie wiem, czego jeszzce nie prysnal. tzn. wiem, pewnie dlatego, ze wygrywaja z Watfordem w 94. minucie \:D

Do góry
#1125777 - 10/04/2007 23:18 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
Tommy Lee Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/07/2004
Postów: 1622
Skąd: Pittsburgh
Proszę bardzo wyjaśnienia:

cyt. "Hitzfeld jest lepszym strategiem od Ancelottiego, ma też lepszych wykonawców"
Pierwszy człon tej wypowiedzi jest dyskusyjny i można się długo spierać (kiedy ostatnio Hitzfeld odniósł sukces np.), natomiast powiedzenie że Bayern ma lepszych wykonawców niż Milan jest wyssane z palca! Jeden Kaka jest wart tyle ile 6 najlepszych zawodników Bayernu razem wziętych!


next - cyt."Problem absurdalny, bo bukmacherzy w moich oczach są bardziej wiarygodni od złodziejskich firm ubezpieczeniowych, które z kolei są reklamowane w Niemczech"
Zupełnie pomylone pojęcie kolegi, bo tu nie chodzi o wiarygodność jakieś tam firmy, ale o rozpowszechnianie hazardu! Nazwać absurdem mechanizm który z tym walczy nie jest na miejscu.


next - cyt."Zresztą Niemcy akurat grają fair, choć zapewne mi nie uwierzysz." - od kiedy Niemcy grają fair?! Przecież taki Kahn to przy Kace (którego zbeształeś) cham i prostak co wielokrotnie potwierdzał. Dla sprostowania Kaka nie jest Włochem ale Brazylijczykiem \:\)

ps. Jak już coś starasz się analizować, to trzymaj się faktów. Rób to rzetelnie nie kierując się osobistymi animozjami.

Do góry
#1126103 - 11/04/2007 00:49 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Tommy Lee]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Czytam opinie i widze ze sporo osob gra awans Romy,
pomijam kurs ktory jest beznadziejny bo przy wyniku 2-1 z Rzymu kwestia awansu jest otwarta dla jednych jak i dla drugich, a wrecz ze wskazaniem na gospodarzy.
Owszem sir Alex ma problemy kadrowe ale graja u siebie sa nadal bardzo silnym i wymagajacym rywalem.
Ktos napisal ze Ronaldo jest za slaby na Rome, no ja nie wiem czy to jest trafne stwierdzenie, nie chodzi tu konkretnie o Rome ale to naprawde zawodnik ktory nie dosc ze ma wielki talent to jeszcze ciagle sie uczy i moze czesto ma zapey gwiazdorskie ale pod okiem Szkota nie zdarza mu sie to tak czesto, duzo widzi, doskonale podaje pojedynki 1 na 1 sa z nim bardzo ciezkie choc akurat w meczu z Wlochami przekonal sie ze swoich sztuczek nie moze naduzywac przeciwko niezmordowanym obroncom Rzymian.
Rooney, Giggs to nie ulomki grac w pilke potrafia, VdS faktycznie ostatnio jakby slabiej ale to bramkarz z najwyzszej polki.

Roma pod wodza Spallettiego to faktycznie bardzo silna druzyna i co najwazniejsze gra prawie koncertowo z najsilnieszymi rywalami,
brak problemow kadrowych to kolejny plus, Totti w takiej formie to skarb, nawet niezbyt pewny Doni w bramce ostatnio jakby podciagnal poziom do reszty druzyny.
Jedyne co mnie martwi przed dzisiejszym meczem to fakt ze trener zamierza wystawic Wilhelmsona ktory za nic w swiecie nie pasuje do tej druzyny, nie twierdze ze jest to slaby zawodnik ale jakos Mirko Vucinic ktory dal ostatnio zmiane Szwedowi jest o klase lepszy, a co wazniejsze lepiej rozumie sie reszta graczy.

Dobrym typem jest ten ktory przedstawil Maxi czyli obie druzyny strzela.
Roma nie przyjedzie bronic wyniku czy grac na 0-0, kto sledzi ta druzyne widzi doskonale ze podopieczni Spallettiego graja do przodu, nie boja sie podjac walki z renomowanymi rywalami na ich boisku,
gospodarze w swietle pierwszego meczu tez nie beda tymi ktorzy beda sie zawziecie bronic, oni musza strzelic.

O ile Anglicy beda chcieli od poczatku narzucic swoj styl o tyle Wlosi beda upatrywac swoich szans duzo spokojniej choc kasac beda regularnie i mam ndzieje ze skutecznie.

Chcialbym zeby awansowali Rzymianie ale mam swiadomosc ze to bedzie bardzo trudne,
dlatego dzis Obie druzyny strzela za 2,05 za 5/10
oraz
over ale tutaj poczekam sobie pierwsze 10 minut meczu.

Do góry
#1126297 - 11/04/2007 01:24 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
.......Analize meczu podalem , wiem ze jest banalna ale chyba nie pwoeisz mi ze , ze wiekszosc gra na anglików to Ty uderzasz na 1 jest czyms sensownym..(do polskignom)

Porównalem składy,wszystkie za i przeciw , i wyszlo mi na triumf anglikow,Wiem ze wszystko pokaze boisko , ale jestem przekonany ze dzis lepsza okaże sie Chelsa.
Cech>Canizaresa
Diarra,Cole,Terry,Carvalho > Morreti,Ayala,Horno,Miguel
Mikel,Balack.Lamprad.Essien > Albleda,Albiol,Joaquin,Angulo
Szewczenko,Drogba = Villa,Silva
Mourinho > Floresa
Presja Chelsea > Valenci , w tym przypadku na niekozysc anglikow

Takie moje sugestie, niebiescy przyparci do muru potrafią sie podniesc, pokazal to mecz z Totenhamem,Watfordem,Porto ...Remis u siebie i wygrana na wyjedzie i marzenie o połfinale sie spełni...

Do góry
#1126797 - 11/04/2007 02:15 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
inzynierk Offline
na zawsze POLSKA


Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1135
Originally Posted By: polskignom
co do spotkan to dzisiaj widze overy zoltokartkowe w obu spotkaniach...i taki dubel zagram w toto over 4,5 + over 4,5...w obu spotkaniach druzyny, ktore nie przebieraja w srodkach jak tego potrzebuja, w kadrach bardzo duzo kandydatow na zoltko...Valencia bedzie grala na zwolnienie tempa, na czas...beda tez przerywac akcje taktycznymi faulami, Chelsea w razie problemow pokaze swoj "charakter", Drogba, Ballack i Essien to najpewniejsi kandydaci do zoltek w razie 0:0 i dlugiego rozgrywania w srodku badz obronie przez Hiszpanow...w drugim meczu Roma swoje bedzie odczekiwac, takze faulami , jesli Man U sie nie bedzie powodzic, to beda lecialy kartki, ze hoho, taki Rooney to pewniak :D. Pozdrawiam.


Popieram w całej rozciągłości, a już w meczy Man U - Roma over wygląda jak sure bet, wszak mecz sędziuje ulubieniec niejednej publiczności ... Lubos Michel \:D

Zresztą w drugim meczu wcale nie lepszy Vassaras, do tego stawka i argumenty przedmówcy i overy jak się patrzy. \:\)

Do góry
#1126831 - 11/04/2007 02:21 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: inzynierk]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
mi się wydaje ze po akcji scholsa w 1 meczu to zawodnicy ManU będą bardzo uważać na kartki,wiadomo ze wlosi będą podpuszczać i takiego zawadiake jak rooney latwo mozna sprowokowac aczkolwiek SAF napewno ten temat bardzo cisnoł i tak jak 1 meczu bylem pewien wielu żółtych a nawet czerwonej to w tym meczu czerwa moim zdaniem nie będzie.
Ja gram deliktanie Correct Score
NIETOPERZE-THE BLUES 0-1
DIABŁY-ROMA 1-0
pozdrawiam i życze wygranych:)

Do góry
#1126895 - 11/04/2007 02:34 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: mirekinter
.......Analize meczu podalem , wiem ze jest banalna ale chyba nie pwoeisz mi ze , ze wiekszosc gra na anglików to Ty uderzasz na 1 jest czyms sensownym..(do polskignom)

Porównalem składy,wszystkie za i przeciw , i wyszlo mi na triumf anglikow,Wiem ze wszystko pokaze boisko , ale jestem przekonany ze dzis lepsza okaże sie Chelsa.
Cech>Canizaresa
Diarra,Cole,Terry,Carvalho > Morreti,Ayala,Horno,Miguel
Mikel,Balack.Lamprad.Essien > Albleda,Albiol,Joaquin,Angulo
Szewczenko,Drogba = Villa,Silva
Mourinho > Floresa
Presja Chelsea > Valenci , w tym przypadku na niekozysc anglikow

Takie moje sugestie, niebiescy przyparci do muru potrafią sie podniesc, pokazal to mecz z Totenhamem,Watfordem,Porto ...Remis u siebie i wygrana na wyjedzie i marzenie o połfinale sie spełni...



Czego wyzej cenisz Mourinho, czego wyzej cenisz obrone Chelskij?

Jak wszyscy graja na a, to to jest lepszy argument by postawic na b, niz Twoje suche porownanie mozliwosci formacji tych ekip, ktore jest bardzo dyskusyjne. Nie doceniasz umiejetnosci Floresa jako trenera, moze dlatego, ze zyjesz premiership, nie wiem, nie moja sprawa, moge Ci tylko napisac, ze sie z Toba nie zgadzam.

Do góry
#1126913 - 11/04/2007 02:38 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Niebiescy beda cisnac, Hiszpanie graja niezle z kontry, zreszta jedni i drudzy w tym sie lubuja,
over za 2,65 piechota nie chodzi i na mala stawke zasluguje;-)

Tak na szybko bo za chwile mecze.

Do góry
#1127756 - 11/04/2007 04:59 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
chyba nie było osoby na tym świecie która by trafiła correct score na mecz ManU
oby sie nie zachlysneli tą wygraną
jednak angielski finał zbliza sie nieublaganie
\:\)

Do góry
#1127764 - 11/04/2007 05:02 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biczu
chyba nie było osoby na tym świecie która by trafiła correct score na mecz ManU
oby sie nie zachlysneli tą wygraną
jednak angielski finał zbliza sie nieublaganie
\:\)


Chyba nie ma \:D
A swoją drogą Roma była blisko awansu \:D \:D \:D
na szczęście drugi typ mi wszedł - obie strzelą

Do góry
#1127769 - 11/04/2007 05:04 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
ManUTD VS Bayern-----MANUTD---\
----the blues!!
Liverpool VS Chelsea-CHELSEA--/
Pozdrawiam

Do góry
#1127771 - 11/04/2007 05:05 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
oby tylko jutro liverpool nie odwalil szopki...

Do góry
#1127782 - 11/04/2007 05:08 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
AC Milan 1-2.15 x-2.8 2-3.35
Liverp.-PSV Eind. 1-1.5 x-3.65 2-5.5
na AWANS
Bayern M.-AC Milan 1.24 3.2
liverpoolu chyba nie ma w ofercie na awans a jak by był to kurs 1.02....

Do góry
#1127792 - 11/04/2007 05:12 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Warren]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biczu
AC Milan 1-2.15 x-2.8 2-3.35
Liverp.-PSV Eind. 1-1.5 x-3.65 2-5.5
na AWANS
Bayern M.-AC Milan 1.24 3.2
liverpoolu chyba nie ma w ofercie na awans a jak by był to kurs 1.02....

Na awans w Gamebookers
Liverpool 1.01 \:D
PSV Eindhoven 16.00

Do góry
#1127800 - 11/04/2007 05:15 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: Biczu
AC Milan 1-2.15 x-2.8 2-3.35
Liverp.-PSV Eind. 1-1.5 x-3.65 2-5.5
na AWANS
Bayern M.-AC Milan 1.24 3.2
liverpoolu chyba nie ma w ofercie na awans a jak by był to kurs 1.02....

Na awans w Gamebookers
Liverpool 1.01 \:D
PSV Eindhoven 16.00

To chyba jakieś żarty. Jeżeli ktoś chce grać awans PSV to tylko i wyłącznie w betfair - kurs 90 \:\)

Do góry
#1127842 - 11/04/2007 05:40 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
........Anglia świetuje , anglia sie bawi...na 4 druzyny w pólfniale wyspiarze mając az 3......Polskignom , jezeli oglądale s mecz to juz wiesz dlaczego cenie tych a nie innyh.Moruniho co by o nim nie mowic to tatyk doskonaly, nic nie zmieniając tylko poprzestawial kilku grajkow i straty odrobione.Flores sie zadowolil prowadzeniem , potem remisem a po koncowym gwizdku ........pytałes czemu wyzej cenie oborne anglikow? no wlasnie temu co zrobili hispzanie w 90 minucie,kiedy Essien z takiego konta strzela w krotki róg i nikt ani nie blokuje ani go nie kryje !!! Dlaczego wyzej cenie Cecha niż Canziaresa? bo to co puscil jest najlepszym dowodem...

wygrał zespół choć mniej lubiany to napewno lepszy , bo takim sprzyja szczescie...Ja sie ciesze bo kasa jest choc 2-0 nie bylo...

Do góry
#1127865 - 11/04/2007 05:55 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Originally Posted By: Szewczenko
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: Biczu
AC Milan 1-2.15 x-2.8 2-3.35
Liverp.-PSV Eind. 1-1.5 x-3.65 2-5.5
na AWANS
Bayern M.-AC Milan 1.24 3.2
liverpoolu chyba nie ma w ofercie na awans a jak by był to kurs 1.02....

Na awans w Gamebookers
Liverpool 1.01 \:D
PSV Eindhoven 16.00

To chyba jakieś żarty. Jeżeli ktoś chce grać awans PSV to tylko i wyłącznie w betfair - kurs 90 \:\)

po takim kursie to grzech nie spróbować:)
za drobne cykne ale tak seryjnie to bardziej myslicie o remisie czy 1-0 a moze 0-1????

Do góry
#1128190 - 11/04/2007 15:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa


Na dzis moim zdaniem nie warto ruszac Liverpoolu, natomiast warto postawic na kolejny slaby team - Bayern z Hitzfeldem, ktory juz dluzszy czas nic nie osiagnal, oczywiscie pomijajac juz fakt, ze dlatego nie osiagnal, bo nie pracowal \:D , bo byl przesycony sukcesami. Juz sie nie moge doczekac tego angielsko-niemieckiego polfinalu, gdzie dumni synowie albionu po rozgromieniu Romy wyjda na boisko, by zgniesc slabych Bawarczykow, a slabi Bawarczycy ich osmiesza. Szkoda tylko, ze w finale na Bayern trafi FC Liverpool, a dlaczego Liverpool? Bo Benitez bije na glowe Mourinho mysla taktyczna. A dlaczego szkoda? Bo Hitzfeld z o wiele slabszym teamem osmieszylby orkiestre milionerow pod batuta rosyjskiego miliardera.


Edited by Biszop (11/04/2007 17:24)

Do góry
#1128369 - 11/04/2007 17:37 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Logan
Malenczuk spiewa: "...Niemcow nienawidze od dziecka.."


Po co tyle jadu?

Ale pozwólcie, ze i ja swoje trzy groszę dorzucę.
Oglądalem mecz Valencia - Chelsea i moja sympatia była po stronie Hiszpanów.
Muszę jednak przyznać, że Chelsea wygrala zasłużenie, bo w tym spotkaniu była drużyną lepszą. Więc twierdzenie, ze jest inaczej, jest nieprawdziwe.
Dla mnie szkoda, ale coż

Ściślej, to Valencia ten mecz przegrala na własne życzenie, bo szczególnie w drugiej połowie zagrała źle. Zamiast pograć piłką, oddalić grę od własnej bramki, wykorzystać skrzydłowych, dała sobie narzucić styl gry przeciwnika i padła.
Czy to zasługa Mourinho?
Tylko po cześci, bo gwoli prawdy Chelsea strzeliła dwie bramki, ale żadna z nich paść nie musiała. 1 trochę przypadkowa, druga błąd bramkarza.
Ale po meczu laury zbiera Mourinho \:D

Stara piłkarska zasada mówi, ze to piłkarze kreują trenerów, a trenerzy... piłkarzy.
Mówiac inaczej, jak material ludzki jest kiepski, to i najlepszy trener nie pomoże
Z drugiej strony jak w klubie są dobrzy gracze, to mogą oni wykreować przeciętnego trenera.

Ja nie jestem entuzjastą talentu Portugalczyka, bo jest to trener jednostronny, preferujacy defensywę.
Owszem, od defensywy buduje się zespół, ale Mourinho ma (miał) jeszcze zaplecze w postaci praktycznie nieograniczonego strumienia pieniędzy. Dzięki temu mógł kupic praktycznie każdego, pod warunkiem, ze piłkarz chciał grać w The Blues, bo nie dla wszystkich jest to "szczyt marzeń"
Patrząc z tej perspektywy, Mourinho nie wykreował żadnego gracza, gdyz kupował gotowe gwiazdy, które najcześciej gasły na Stamford. Jest to dla mnie dziwne, iż mając w składzie wielu wybitnych piłkarzy, drużyna gra taką padakę i zadowala się wynikiem 1:0 najczęściej. Znamienne jest to, ze Chelsea gra coraz gorzej, bo tuż po przyjściu Mourinho wygladalo to lepiej, była jakaś radość w grze. dzis jest to tylko rzemiosło grane przez byłych artystów. I dlatego moja ocena Portugalczyka jest jaka jest.
Może niektórzy lubia ogladać takie widowiska, jakimi raczy nas Chelsea - ja nie!

Nie zgodzę się, że dziś czeka nasz bryndza, bo mecz Bayernu z Milanem zapowiada się emocjonująco.
Obie ekipy nie grają może piłki na najwyższym poziomie, i niezależnie od tego, kto awamnsuje, raczej żadna z tych ekip po triumf w LM nie sięgnie, i raczej żadna z tych ekip nie przejdzie MU, chyba że Diabłom przytrafi się autentyczna zapaść, ale o to nie będzie łatwo, co pokazał wczorajszy mecz.

Mozna nie lubić Niemców od dziecka, ale nie zmienia to faktu, ze to oni będą faworytem dzisiajszego pojedynku i najprawdopodobniej to oni zostaną dookoptowani do ChampionsShip \:D
Choć Bawarczykom wystarczy remis 0:0 lub 1:1, to z pewnościa nie będą oni grać ala' Mourinho, tylko będą chcieli zwyciężyć w tym meczu. Włosi są w tej sytuacji, ze muszą atakować, muszą strzelic bramkę, więc nie mogą grać tego, co najbardziej lubią, czyli obrona i kontry.
Z tego powodu szykuje się fajny mecz.
jestem przekonany, że Bayern strzeli u siebie co najmniej jedną brakmkę, więc Milan będzie musiał ze dwie włożyć.
Być może nie będzie to widowisko na najwyższym poziomie, ale powinno być emocjonujace i warte obejrzenia
Typ już podałem wcześniej - JEDYNECZKA

Do góry
#1131517 - 12/04/2007 19:51 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Anglicy maja 3 ekipy w polfinale LM i oczywiscie delikatnie mowiac wysmiewaja Europe, czytalem w srode gazety i to co zrobili z Roma to miazga. Faktycznie tutaj ponad 90% grala MU i Chelsea i kazdy jest zadowolony.

Do góry
#1151692 - 19/04/2007 19:19 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: connor]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
LIGA MISTRZÓW - PÓŁFINAŁY

24 kwietnia 2007 20:45
Manchester United - AC Milan 2.00 I 3.10 I 3.60

25 kwietnia 2007 20:45
Chelsea FC - Liverpool FC 1.90 I 3.10 I 4.00

W wielu ligach rozgrywki wchodzą w decydującą fazę, tak samo Liga Mistrzów, a forum jakieś śnięte
Tylko ta dziewucha u Experto całkiem ładnie kręci bioderkami

Oba mecze zapowiadają się bardzo ciekawie

Do góry
#1151820 - 19/04/2007 20:11 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zacznę od końca, czyli od środowego spotkania pomiędzy niebieskimi, a czerwonymi
Obie te drużyny mają swoich fanów, podobnie jak Premiership
Ja nie należę do tego grona, bo mam niski telewizor \:D i muszę wybierać te spotkania, w których piłka nie lata zbyt wysoko nad murawą
Moja opinia będzie wiec obiektywna, bo mi wszystko jedno, kto awansuje, ważne by zgarnąć na tym trochę kasy

Obie jedenastki mają trenerów, którzy uchodzą za najlepszych
I ten mecz można też potraktować jako mecz Mourinho - Benitez

I od trenerów zacznę
Moim zdaniem przewaga jest tu po stronie trenera niebieskich.
Biorę tu pod uwagę pracę na wyspach
Benitez zdobył tylko Puchar Anglii. Tylko, bo dla klubu z pierwszej czwórki, jest to trofeum na otarcie łez.
Poza wspomnianym pucharem i Tarczą dobroczynności Benitez na wyspach nie zdobył absolutnie nic!
Jest to trener w czepku urodzony, bo dość niespodziewanie sięgnął z Liverpoolem po LM
Moim zdaniem zasługa Beniteza jest w tym przypadku połowiczna, bo był to zespół Gerarda Houlliera. Benitezowi dopisało szczęście, bo w dwumeczu z Chelsea sędzia uznał bramkę, której nie było, w finale Milan dał ciała, a geniuszem i walecznością błysnęło kilku graczy, w tym nasz Dudek.
Warto jednak zauważyć, iż w tym samym sezonie Benitez nie doprowadził Liverpoolu nawet na miejsce dające prawo do gry w LM.
The Reds dostali się tam kuchennymi drzwiami, jako obrońca trofeum.
W tym roku Benitez przegrał już wszystko poza LM
Reasumując: oceniając jego pracę w Liverpoolu trudno zaliczyć go do trenerów wybitnych, skoro sukcesów brak!
Mourinho wypada znacznie lepiej, bo na wyspach sięgnął już dwa razy po prymat, LM z Porto to jego zasługa. W tym sezonie The Blues mają szansę na mistrzostwo Anglii i wygranie LM, a innych pucharach nie wspomnę.
Wyniki pokazują jasno: Mourinho

Warto zauważyć, że LM to jedyne trofeum, o które walczy jeszcze Liverpool. To może ciążyć na piłkarza, bo odpadnięcie spowoduje, że klub ten zanotuje kolejny nieudany sezon (podobnie jak Arsenal)
Jeśli odpadnie Chelsea, to może ona jeszcze powetować sobie niepowodzenie w innych rozgrywkach.
Odpadnięcie będzie bardziej bolesne dla Beniteza, bo wtedy odsłoni brak sukcesów, czego dziś jeszcze się nie dostrzega.
Jeśli Chelsea odpadnie, to Mourinho pożegna się z posadą, bo on został sprowadzony po to, by sięgnąć po triumf w LM.
Jak wygra, to też nie wiadomo, czy utrzyma się, ale z pracą Portugalczyk problemu mieć nie będzie, bo trenera potrzebują w Madrycie, Warszawie i Krakowie \:D

Patrząc na personalia, to jest tu przewaga Chelsea we wszystkich formacjach
Szczególnie w ataku, gdzie Chelsea ma napastników wybitnych: Drogba, Szewczenko
Liverpool ma zwykłych wyrobników, bo ani Bellamy, ani Fowler, ani Crouch, ani Kuijt o złotą piłkę nie sięgną
Rzemieślnicy to także Agger, Finnan, Risse
The blues mają w swych szeregach znacznie lepszych odpowiedników, często gwiazdy.

Nie sądzę, by ktoś w tym meczu mogł kogoś zaskoczyć. Mecze przebiegać będą podobnie jak dwa lata temu, czyli szachy i dbałość, by nie stracić bramki zwłaszcza u siebie.
Przy takiej "taktyce" więcej szans daję Chelsea, z uwagi na indywidualności. Każdy gracz Chelsea może przesądzić o losach
Myślę, że największe niebezpieczeństwo grozić będzie czerwonym ze strony Szewczenki, który łapie formę, i Ballacka, ktory na wyspach nie pokazał jeszcze, na co go stać.

Czy są jakieś plusy dla czerwonych
Ja widzę trzy
Leverpool gra bardziej kolektywną piłkę
Chelsea, w przeciwieństwie do MU czy Arsenalu, to najbardziej "leżąca" drużyna redsom
Pierwszy mecz jest na stadionie Chelsea, więc gospodarze powinni zapewnić sobie jakiś handicap na rewanż, a nade wszystko nie stracić bramki. Atakować będzie musiała Chelsea, a niebiescy nie zawsze sobie z tym radzą

Patrząc tak na historię
Dwa lata temu, Chelsea wyeliminowała Barcę, na czym skorzystał Liverpool
Teraz The Reds wyeliminowali Barcę...

Reasumując:
Moim faworytem jest Chelsea, a kurs mnie satysfakcjonuje
Mój typ: 1

Do góry
#1152616 - 19/04/2007 23:13 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Manchester United - AC Milan

Ten zestaw jest dla mnie pewnym zaskoczeniem.
Przed rozpoczęciem rywalizacji typowałem co prawda MU, ale po pierwszym meczu w Rzymie i zadyszce (jak mi się zdawało) MU, sądziłem, iż to Totti i s-ka mają większe szanse.
Skończyło się jak się skończyło, czyli katastrofą Romy

W drugiej parze typowałem Bayern, a przed rewanżem byłem niemal pewien ich awansu, ale okazało się, że "dziadki z Mediolanu" zabiegały Niemców, co pokazały pomeczowe statystyki, choć - gwoli ścisłości - ten "dom pogodnej starości" przyjął i wystawił nowych kuracjuszy \:D

Faworytem w tej parze, moim zdaniem, są Diabełki umalowane na kolor czerwony. Wobec tego MU będzie też faworytem pierwszego spotkania, co znalazło odzwierciedlenie w kursach.
Mnie jednak frapuje jedno, bo gołym okiem widać było, że MU w jakiś dołek wpadł, a potem ni z gruszki, ni z pietruszki przyszło odrodzenie i teraz już nikt nie mówi o kryzysie.
Ale czy tak jest w istocie?
Roma zagrała dramatycznie w drugiej linii i tu, a nie w obronie, przegrała mecz. Pozostawieni sobie obrońcy niewiele mogli wskórać przeciwko rozpędzonym diabłom.
Kolejne mecze MU to Watford i Sheffield, a więc na pewno nie jacyś potentaci.
Piszę o tym, bo zastanawiam się, czy rzeczywiscie MU wyszedł z kryzysu, czy tylko mu trochę przyfarciło
Bo w nogach to oni mają niemało i to może wyjść w meczu z Milanem

Milan z pewnością nie popełni tego błędu co Roma, bo Milan z definicji gra inaczej. Z Manchesterem nie można grać tak jak z Messiną, takiej radosnej twórczości jak Roma, zwłaszcza na jego boisku. Ale stare wygi z Mediolanu to wiedzą.
A że zabiegali samych Niemców, to nie wykluczam, iż nie zabiegają Anglików.
Jeśli tak sie stanie, to gospodarze mogą mieć problemy z odniesieniem zwycięstwa, bo wielkich techników poza Ronaldo, może jeszcze Giggsem, to w ich szeregach nie ma.
Moim typem na to spotkanie jest obie drużyny strzelą, bo Milan ostatnio prezentuje się lepiej niż dobrze

Do góry
#1162911 - 23/04/2007 23:36 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
arturek68 Offline
addict

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 585
Gdzie jutro (poza nSport) można obejrzeć mecz ManU - AC Milan?

Do góry
#1162923 - 23/04/2007 23:45 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: arturek68]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
DSF

Do góry
#1163010 - 24/04/2007 00:41 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Szewczenko
DSF

albo Sopcast, taka to już dola kibiców w Polsce

Korzystając z okazji, jeszcze trochę dorzucę

Nie zagrają: Rio Ferdinand, Gary Neville, Nemanja Vidic, Mikael Silvestre, Patrice Evra, Ji-Sung Park, Kieran Richardson i Louis Saha
W poniedziałkowym treningu brało udział tylko 10 zawodników
Sir Alex będzie miał kłopot z zestawieniem obrony
Najprawdopodobniej będzie ona wyglądała następująco ( od prawej )
Darren Fletcher ( ! ), Wes Brown, John O'Shea, Gabriel Heinze
Pisałem wcześniej, że MU może być w kryzysie i tak jest !
Ja co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości
7:1 z Romą zaciera ten obraz, bo Roma dała ciała
Obraz zacierają też zwycięstwa z Watford i Sheffield, bo są to drużyny, z którymi poradziłaby sobie krakowska Wisła \:D
Remis u siebie z Middlesbrough pokazuje, że kryzys trwa !

Z moich obliczeń wynika, że w ( kalendarzowym ) roku 2007 Czerwone Diabły rozegrały 24 mecze ( jak nie więcej )
Trzeba pamiętać, że w Premiership gra się bez przerwy, więc gdyby doliczyć spokania z poprzedniego roku, to jest to dawka większa niz życieStąd też kontuzje, bo organizm ludzki nie jest w stanie tego wytrzymać
Milan jest w lepszej sytuacji, bo ma mniej w nogach, a liga włoska jest znacznie łatwiejsza
Przynajmniej w tym sezonie, gdzie walka toczy się, ale głównie o utrzymanie

W sezonie 2004-2005 LM zaraz po wyjściu z grup oba te zespoły spotkały się i oba spotkania wygrał Milan po 1:0
Wobec powyższego stawianie na MU obarczone jest dużym ryzykiem i nie musi okazać się dobrą inwestycją

Do góry
#1164066 - 24/04/2007 07:46 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: rene
W sezonie 2004-2005 LM zaraz po wyjściu z grup oba te zespoły spotkały się i oba spotkania wygrał Milan po 1:0

Choć to istotna informacja to niekoniecznie musi być to argument przeciwko ManU. Równie dobrze można założyć, że dziś ManU będzie chciał się odgryźć Milanowi za tamte porażki. A na poparcie tego założenia można przytoczyć 4 ostatnie spotkania w LM ManU z Benfiką.

Do góry
#1164120 - 24/04/2007 15:11 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Igor]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Manchester Utd - AC Milan Typ: Under 2,5 gola

Wedlug mnie bardzo dobry typ, szczerze mowiac regularnie go preferuje przy wyjazdowych spotkaniach Milanu lub generalnie Wloskich druzyn, ktore jak powszechnie wiadomo defensywe maja we krwi. W dzisiejszym spotkaniu Milan z pewnoscia nie rzuci sie do ataku,tylko bedzie czekal na kontry,gdyz to gospodarze musza ruszyc na bramke gosci z Mediolanu,a poniewaz wiedza z kim maja do czynienia beda to robic ostroznie.
Co prawda ostatni mecz z Roma troche mocno obala moja teze,ale jak ktos przyjmie podobny tok mylenia i uzna Wloska pilke za defensywna to zgodzi sie ze mna,iz to byl tylko wyjatek,a tym bardziej ze to jest pierwsze spotkanie.

Do góry
#1164150 - 24/04/2007 16:22 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
muchinio Offline
Felietonista

Meldunek: 09/01/2006
Postów: 2100
Originally Posted By: Szewczenko
DSF
nie wiecie mo|e czy je[li mam wykupiony program top znajde ten program? bo mam ustawiona antene na hot-birdzie, a jesli nie to moze ktos z Lodzi bedzie wiedzial czy bedzie lecial ten mecz gdzies na miescie w barze. Z typów to raczej przychylal bym sie w obu polfinalach do under 2,5 gola poniewaz sadze ze w tak wqaznych meczach zadna z druzyn bnie bedzie chciala sie odkry,c, i bedzie myslec glownie o tym zeby nie stracic bramki. Sory ze polskich liter nie pisze ale cos mi sie klawiatura zrypala i jakies glupoty mi wyskakuja zamiast polskich liter. Pozdrawiam

Do góry
#1164271 - 24/04/2007 18:08 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: muchinio]
BLUE Offline
member

Meldunek: 29/10/2001
Postów: 111
Skąd: 50°20'2.16"N19°11'2.49"E

Do góry
#1164278 - 24/04/2007 18:12 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: BLUE]
jot23 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 324
Skąd: 3świat
w lodzi to masz chlopie do wyboru do koloru underground politechniki (telebim) tyskie (limanka)lizzard (pietryna przy tuwima)narka

Do góry
#1164421 - 24/04/2007 19:49 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: ryzy9]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: ryzy9
Manchester Utd - AC Milan Typ: Under 2,5 gola

Wedlug mnie bardzo dobry typ, szczerze mowiac regularnie go preferuje przy wyjazdowych spotkaniach Milanu lub generalnie Wloskich druzyn, ktore jak powszechnie wiadomo defensywe maja we krwi. W dzisiejszym spotkaniu Milan z pewnoscia nie rzuci sie do ataku,tylko bedzie czekal na kontry,gdyz to gospodarze musza ruszyc na bramke gosci z Mediolanu,a poniewaz wiedza z kim maja do czynienia beda to robic ostroznie.
Co prawda ostatni mecz z Roma troche mocno obala moja teze,ale jak ktos przyjmie podobny tok mylenia i uzna Wloska pilke za defensywna to zgodzi sie ze mna,iz to byl tylko wyjatek,a tym bardziej ze to jest pierwsze spotkanie.



hmmm, po takim kursie?? Ja bardziej bym byl za graniem na over 2,5 gola gdzie kursy są w granicach 2.30. Czemu??
Po 1 zobaczmy na obronę Man Utd, jak juz napisał rene nie zagrają m.in dwóch podstawowych stoperów Rio Ferdinand i Nemanja Vidic do tego jeszcze dochodzą Gary Neville i Mikael Silvestre. Z drugiej strony emeryci z Mediolanu, których wkręcał w ziemie będzie boski Christiano, a Ronney i Giggs będą tak im uciekali, że Nesta i spółka co chwila będą mieli Deja Vu widząc plecy tych zawodników. W tej edycji LM Czerwone diabły tylko Lille nie strzeliło 3 bramek i więcej, ale to było w sytuacji gdzie Manchester praktycznie już w 1 meczu zapewnił sobie awans. Farguson na pewno nie będzie grał na 1:0 tylko wie jakie ma kłopoty kadrowe z tyłu i będzie chcial wygrać ten mecz w ofensywie.
Wiem wiem, można mówić o włoskim catenaccio (czy jak się to pisze) tylko czy w ostatnim czasie można mowić o takiej własnie grze AC Milanu?? Mediolańczycy strzelili 2 bramki na Alianz Arena z Bayernem, wcześniej też strzelili 2 bramki na San Siro. W lidze też wyniki mocno overowe i wygrane (3-1, 5-3, 3-1, 3-1) także Kaka i społka też powinno coś strzelić.

Moje typy:
over 2.5 gola
ew. obie drużyny strzelą

Do góry
#1164571 - 24/04/2007 20:41 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: muchinio]
phenomenon Offline
veteran

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 1314
Skąd: Łódź
Originally Posted By: muchinio
moze ktos z Lodzi bedzie wiedzial czy bedzie lecial ten mecz gdzies na miescie w barze.

na bank mecz będzie w Cottonie na Politechniki (tylko trzeba naturalnie wcześniej wpaść co by dobre miejsce znaleźć bądź w ogóle jakieś siedzące znaleźć).

Do góry
#1164586 - 24/04/2007 20:43 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: phenomenon]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Manchester United - Milan AC X 3.15 Bet-at-home 2/10

Wprawdzie Manchester wygrał z Romą 7-1 a był to rywal teoretycznie lepszy od Milanu, jednak prezentujący całekiem inny styl gry niż Milan. Goście to taka drużyna, która potrafi nic nie grać a jednak osiąga dobry wynik. Goście napewno zadowoliliby się remisem i pewnie pod ten wynik ustalą taktyke. Manchester ma lekką zadyszke, która objawia się przede wszystkim kontuzjami. Cały blok obrony jest rozłożony przed tym spotkaniem. Brak Vidicia o czym już kiedyś wspominałem jest sporym osłabieniem a teraz gdy ze składu wypadł Ferdinand defensywa MU wygląda fatalnie. Kłopoty są tak wielkie, że na prawej obronie zagra Fletcher, nominalnie środkowy lub prawy pomocnik. Napewno da z siebie wszystko bo walczyć potrafi ale nie jestem pewien, czy tak przebudowana obrona nie będzie miała kłopotu z grą na spalone a w ataku Milanu jeśli zagra Inzaghi to zgranie defensywy Man Utd może być bardzo ważne. Typem wartym rozważenia wydaje się też gra na to, że obie drużyny strzelą, jednak ja osobiście za małą stawke zagram remis.

Do góry
#1165079 - 24/04/2007 22:51 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: drfocus]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: drfocus

hmmm, po takim kursie?? Ja bardziej bym byl za graniem na over 2,5 gola gdzie kursy są w granicach 2.30. Czemu??
Po 1 zobaczmy na obronę Man Utd, jak juz napisał rene nie zagrają m.in dwóch podstawowych stoperów Rio Ferdinand i Nemanja Vidic do tego jeszcze dochodzą Gary Neville i Mikael Silvestre. Z drugiej strony emeryci z Mediolanu, których wkręcał w ziemie będzie boski Christiano, a Ronney i Giggs będą tak im uciekali, że Nesta i spółka co chwila będą mieli Deja Vu widząc plecy tych zawodników. W tej edycji LM Czerwone diabły tylko Lille nie strzeliło 3 bramek i więcej, ale to było w sytuacji gdzie Manchester praktycznie już w 1 meczu zapewnił sobie awans. Farguson na pewno nie będzie grał na 1:0 tylko wie jakie ma kłopoty kadrowe z tyłu i będzie chcial wygrać ten mecz w ofensywie.
Wiem wiem, można mówić o włoskim catenaccio (czy jak się to pisze) tylko czy w ostatnim czasie można mowić o takiej własnie grze AC Milanu?? Mediolańczycy strzelili 2 bramki na Alianz Arena z Bayernem, wcześniej też strzelili 2 bramki na San Siro. W lidze też wyniki mocno overowe i wygrane (3-1, 5-3, 3-1, 3-1) także Kaka i społka też powinno coś strzelić.

Moje typy:
over 2.5 gola
ew. obie drużyny strzelą


Co do overa sie w pelni zgadzam, nie szalalbym ze stawka ale z dobrym kursem wart gry.

W kilku stwierdzeniach kolega sie jednak rozpedzil ;\)
Rzeczeni emeryci, sam ich tak nie raz nazywalem wiec nie ma zbytniej napinki :), nie sa az takimi emerytami, rzeklbym ostatnio ze sa w kwiecie wieku, Seedorf zaczal tak grac ze rece sie same skladaja do oklaskow, Gattuso... zreszta co by nie wymieniac za duzo, faktycznie wiekowe chlopaki ale trzeba ich ogladac ostatnimi czasy bo graja naprawde wybornie.
Sam skazywalem ich na pozarcie w tym sezonie, a splatali nie tylko mnie niezlego psikusa.
Wspomniany tu Ronaldo (Cristiano) moze sobie wkrecac ale loczki na fryzurze, z calym szacunkiem dla niego ale dzisiejszy rywal to troche inna bajka pod wzgledem doswiadczenia w stosunku do Romy, pisze do semutkiem ale to fakt, mlodziez w Romie dala ciala na calej linii i o ile w Serie A graja najladniejsza pilke o tyle Milan gra pilke najrozsadniejsza i Roma zaplacila frycowe bo ani ManU nie jest tak silne ani tak dobre jakby mogl swiadczyc wynik 7-1:(
Byli lepsi bez dwoch zdan ale nie na ten wynik. Trudno.
Milan dzis zagra chytrze, nie beda forsowac tempa, nie beda szturmowac bramki rywala wscieklymi atakami beda za to pilnowac zeby tego nie zrobili rywale czyli kazde dojscie do pilki rywala bedzie przyjmowane przynajmniej dwoma zawodnikami, zmuszanie do zwalniania akcji byle nie dac sie rozpedzic skrzydlowym czy nie daj Boze szybkiemu i silnemu Ronneyowi, wg mnie to w zupelnosci starczy do remisu, a przy dobrym wietrze do szybkiej kontry ktora predzej czy pozniej nastapi bo Anglicy zaczna sie irytowac nieprzyzwyczajeni do takiej gry i nie jeden blad dzis popelnia, do tego eksperymentalna obrona o ktorej pisali poprzednicy.
Jak juz rene wyzej zauwazyl tylko w tym roku zawodnicy Fergusona zagrali 24 mecze, to zaiste konska dawka,
Wlosi w ten weekend dostali praktycznie wolne, wszyscy najwazniejsi po za Cafu i Gattuso odpoczywali i nabierali swiezosci na dzisiejszy mecz.
Warto przypomniec wazny fakt, mianowicie Anglicy w ostatnim meczu z Milanem nie oddali ani jednego strzalu na bramke:]
Osobiscie uwazam ze dzis Wlosi nie powinni przegrac, jesli juz to nie wiecej niz jedna bramka.
Over 40/60 czyli z kursem powyzej 2 jak najbardziej do gry.
Obie strzela to wg mnie dobry typ ale nie przepadam za kursami ponizej 2 wiec to raczej do dubelka...
Ogolnie na razie przegladam oferte i mysle ze jeszcze cos ciekawego wygrzebie na ten meczyk.

Reasumujac, jesli ManU nie wygra wiecej niz 2 bramkami lub jesli Wlosi nie strzela dzis bramki to daje Anglikom szanse na awans, jesli bedzie inaczej to Wlosi ida dalej, u siebie Milan nie pozwoli sobie odebrac awansu sa na to za sprytni, zbyt doswiadczeni i za dobrzy.
Wiem ze kazdy wynik jest mozliwy ale tak wyglada ocena faktow w moim odczuciu:)

Przewidywane sklady:
Milan - Dida - Massimo Oddo, Alessandro Nesta, Paolo Maldini, Marek Jankulovski - Massimo Ambrosini, Andrea Pirlo, Gennaro Gattuso - Clarence Seedorf, Kaká - Filippo Inzaghi.

ManU - Edwin van der Sar - Darren Fletcher (ew. Fletcher), Wes Brown, Gabriel Heinze, John O'Shea - Michael Carrick, Paul Scholes - Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs - Wayne Rooney, Alan Smith.


Pozdrawiam

Do góry
#1165086 - 24/04/2007 22:58 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
*oczywiscie za Fletchera ewentualnie Evra:)

Do góry
#1165115 - 24/04/2007 23:19 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Paradoskalnie martwi mnie sytuacja w zespole MU i ten pęd w graniu przeciwko nim, bo wiemy jak takie "tpy dnia" często się kończą. Mimo wszystko wierzę, że Rossoneri udźwigną ciężar dzisiejszego spotkania i zamażą złe wrażenie włoskiego futbolu, jakie pozostawiła po sobie Roma. Z całym szacunkiem dla tego ostatniego zespołu, ale jeżeli chodzi o futbol na najwyższym europejskim poziomie, to piłkarze Milanu biją ich na głowię. Dzisiaj wyniki w stylu 7-1 można włożyć między baki, co nie znaczy, że w meczu tym nie padnie over.

Można niepokoić się istnym pogromem w formacji defensywnej Manchesteru ale nie zapominajmy, że ich siła opiera się głównie na ataku. Będący w świetnej formie Ronaldo, grający ostatnio ponadprzeciętnie Carrick, przeżywający drugą młodość Giggs, zawsze groźny Rooney czy niespełniony Alan Smith, to zawodnicy na których trzeba uważać zawsze i wszędzie. Myślę jednak, że dzisiaj staną naprzeciwko formacji obronnej, która nie padnie przed nimi na kolana tylko podejmie rzuconą rękawicę. Wydaj mi się, że kluczem będzie powstrzymanie przede wszystkim Ronaldo i Rooney'a - zadanie trudne dla większości obrońców na świecie ale nie dla obrońców Milanu ;\) Nesta "zaopiekuje się" napastnikiem o twarzy kryminalisty a Jankulovski do spółki z Gattuso zajmą się pięknym młodzianem rodem z Portugalii. Oczywiście to teoria ale jak najbardziej do zrealizowania w praktyce. Nie zapoinajmy, że drużyna z Mediolanu składa się w większości z piłkarzy, którzy grają ze sobą ładnych kilka lat i wszelkie założenie taktyczne są przez nich realizowane niemal bezbłędnie.

Ofensywa - można odnieść wrażenie, że atak Milanu = Kaka. W dużej mierze to prawda ale nie do końca. Oprócz niego świetnie radzi sobie ostatnio Clarence Seedorf, co udowodnił choćby w rewanżu z Bayernem. Poza tym jest Pirlo, potrafiący zagrać dokładną piłę na kilkadziesiąt metrów. Na szpicy Inzaghi. Szczerze przyznam, że nie przepadam za tym zawodnikiem ale trzeba mu oddać, że potrafi strzelić "z niczego" bramkę przesądzającą o losach meczu. Myślę, że ci piłkarze będą dzisiaj mieli sporo okazji do wykazania się w ofensywie, biorąc pod uwagę ubytki w obronie gospodarzy.

Wszystko co napisałem wydaje się takie oczywiste ale w przypadku tej klasy drużyn wytypowanie zwycięzcy, to jak wróżenie z fusów. Dlatego ja się nie podejmę tego zadania. Mam poprostu nadzieję, że zobaczymy w Teatrze Marzeń świetny spektakl zakończony zwycięstwem Diabłów, tych z Mediolanu oczywiście

pozdr.

Do góry
#1165694 - 25/04/2007 02:43 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
moze ktos podac cala kadre MU na ten mecz bo Bwin zaoferowal za ponizej 3 zmian w MU 1.75 wydaje mi sie ze skoro maja 12 zdolnych graczy do gry i nie zrobia tyle zmina

Do góry
#1165789 - 25/04/2007 02:57 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Adizek]
piwochlej Offline
... każdego piwa

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1142
Skąd: Jakiś browar
Van der Sar, Evra, Heize, Brown, Ronaldo, Rooney, Giggs, Carrick, Scholes, O`Shea, Fletcher

W rezerwie: Kuszczak, Smith, Solskjear, Dong, Richardson, Eagles, Lee

za uefa.com

Do góry
#1165826 - 25/04/2007 03:10 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Adizek]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Adizek
moze ktos podac cala kadre MU na ten mecz bo Bwin zaoferowal za ponizej 3 zmian w MU 1.75 wydaje mi sie ze skoro maja 12 zdolnych graczy do gry i nie zrobia tyle zmina


Niezly bet.

Smith, Sollskjear i Richardson to jedyni zawodnicy, ktorzy swoim wejsciem nie obnizą poziomu graczy z pierwszej 11stki.

Biorąc pod uwage, ze to 3 zawodnicy o charakterystyce ofensywnej takie zmiany... przy .. powiedzmy "1X" sa malo prawdopodobne.

Jezeli Milan nie bedzie w tym meczu prowadzil, jezeli nie bedzie zadnej kontuzji... ani czerwonej kartki... to 2 zmiany to powinno być maksimum. \:\)

Fletcher na prawej obronie... niesamowite. Ciekawe czy kiedys w zyciu gral na tej pozycji.. przyklad Blaszczykowskiego w meczu z PAO pokazuje... ze mozna. Ciekawe którą stroną bedzie przeprowadzaną 80% ataków Milanu ?

Do góry
#1165866 - 25/04/2007 03:18 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Zabielany]
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Hm, strona UEFA twierdzi że Fletcher gra na prawej pomocy. Man. Utd. gra trzema napastnikami (Rooney, Ronaldo, Giggs), 3 pomocnikami (Fletcher, Carrick i Scholes) oraz 4 obrońcami (O'shea, Brown, Heinze i Evra) ;\)

Do góry
#1165882 - 25/04/2007 03:26 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: pszek]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Gafa.

Zasugerowalem sie kolejnością nazwisk... i nie zauwazylem "oszeja" z przodu. \:\)

A propos meczu... dla podwyzszenia emocji zagralem sobie X do przerwy. @2.10.

Moim zdaniem w dwóch półfinalach padnie gdzies 1-2 bramki. ;\)

Do góry
#1165894 - 25/04/2007 03:35 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Zabielany]
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Originally Posted By: Zabielany
Gafa.

Zasugerowalem sie kolejnością nazwisk... i nie zauwazylem "oszeja" z przodu. \:\)

A propos meczu... dla podwyzszenia emocji zagralem sobie X do przerwy. @2.10.

Moim zdaniem w dwóch półfinalach padnie gdzies 1-2 bramki. ;\)


Ja tam zagrałem over. Generalnie po zeszłorocznej fazie pucharowej byłem przekonany, że będzie dużo underów. Ale teraz widzę, że drużyny się lekko rozstrzelały i nie ma aż takiego reżimu na zero z tyłu i jeden z przodu. Kurs w miarę dobry, na Unibecie od niedzieli spadł z 2.4 na 2.25 (szkoda, że dopiero dzisiaj mi pieniądze wpłynęły), myślę że warto zagrać, ale tak bez szaleństw ;\)

Do góry
#1167004 - 25/04/2007 19:48 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: pszek]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
.....Chelsea-Liverpol 1...

Tak sié zastanawialem , kiedy ostatni raz niebiescy rozegrali spotkanie w którym pokazali piekná.szybko.bajeczná gre? Wychodzi na to ze bardzo dawno bo wszystkie ostatnie spotkania to mecze w ktorym sprzyjao im szczescie ale geniusz objawil ktorys z pilkarzy.Mecze z Porto.Watford.Walenica czy Blackburn to mecze w ktorych moze i pilkarze Chelsea byli lepsi ale sprzyajlo im przede wszystkim szczescie.Grajá dzis na zwyciestwo gospodarzy , licze wlasnie na takie przebudzenie, pokaz bajecznej gry i wielkich mozliwosci bo szczescie na Liverpol to za malo.
Analiza

Bramakrze . Cecg jest dla mnie najlpeszym bramkarzem na swiecie zatem cenie go wyzej od kazdego innego a juz napewno od Reiny.
Obrona - Carvalho, Terry.Diarra.Cole stanowiá dla mnie pewnieszjá formacje niz Finnan.Agger.Caraher.Aurelio , sá bardziej zwrotni , bardziej przydatni w ofensywie.
Pomoc - tutaj jestem pod wrazeniem tego co zrobil Brnitez. pomoc liverpoolu to najmocnieszja strona tego zespolu.W srodku swietni w odbiorze Xabi Alonso a przede wszystkim mascherano , ktory zaczol grac na miare swoich wielkich mozliowsci.Sissoko jest bardziej ofensywny ale bronic tez potrafi.Po bokach niezwykle waleczni i majcy swietny strzalRisse lub Garcia a przede wszsytkim Gerrard. Jezeli liverpooll zdominuje srodek pola bedzie to spory klopot dla londyczyków.Morunho stara sie kombinowac jak znalezsc miesjce w pomocy dla wszystkich swoich asów.Lamparda zabral na bok.Cole gra na drugim.srode dla Makelele i Mikela noi dla Mischy Ballacka.Jezeli zabraknie niemca to Lampard zagra pewnie w srodku a naprawym skrzydle Wright-Philips.Co by nie bylo pommoc Liverpolu lepsza a przede wszystkim bardziej zgrana i kazdy jej element wie co ma robic.
Atak- tutaj jest odrowtnie.Drogba i szeva to cwaniaki jakich malo, duzo biegajá walcza , potrafia naprawe wiele.Kaolu jest w takiej formie ze w kazdym momencie da dobra zmiane. Liverpool zagra pewnie z Crouch w skladzie ale jego atut numer 1 czyli gra glowa raczej nie zdziaal nic bo od czego jest Terry.Kuyt bedzie robil zamieszanie podobnie jak bellamy ale tez zostaná zatrzyamni.

Podsumujá . mecz wyrowany ale ja licze na przeblysk i piekna gre gospodarzy dlatego zagram ich wygraná , 1-0 a moze 3-1?????

Do góry
#1167684 - 25/04/2007 23:37 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Chelsea - Liverpool
Mecz z pewnoscia bardzo dobry do obejrzenia,ale mam wrazenie,ze druzyna Beniteza przyjedzie zagrac w bardzo defensywnym stylu jak na Camp Nou i tym razem ze strony gosci znow zobaczymy tylko kilka atakow,glownie z kontr!
Po tym co zaobaczylem w spotkaniu z Newcastle to Chelsea za nic nie powinna wygrac dzis z duzo lepszym Liverpoolem, zero agresji i szybkosci u napastnikow The Blues, tyle ze teraz pytanie czy to byla oszczednosc sil przed dzisiejszym spotkaniem, czy zadyszka formy iu cos mi sie wydaje,ze to drugie,bo jak druzyna goniaca Man U nie potrafi zacisnac zebow i wykorzystac ich potkniecia na wlasnym stadionie,no ale coz... jedno jest pewne,ze dzisiejszy mecz bedzie zupelnie inny!
Moj glowny typ to: Ktora druzyna wykona wiecej rzutow roznych- Typ Chelsea @ 1,55
To gospodarze beda musieli atakowac w tym meczu i z pewnoscia czesciej beda goscic pod bramka Reiny niz The Reds u Cecha!
Ponadto sklanialbym sie ku under 2,5 gola mimo wszystko Liverpool bedzie sie umiejetnie bronil i nawet 0-0 ich powiino choc troszke usatysfakcjonowac

Do góry
#1168516 - 26/04/2007 02:54 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: ryzy9]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Chelsea - Liverpool
Wszystko wskazuje na wynik UNDER 2,5 ale mam jakas czutke na wynik 2-1 patrzac na statystyki miedzy tymi druzynami w Champions League to 4 mecze i 1 gol na dodatek gol którego w rzeczywistości nie bylo pamietny gol w półfinale który dal avans liverpoolowi mój typ --1 i dodam strzelec gola w meczu A Shevchenko

Do góry
#1168540 - 26/04/2007 03:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: ryzy9]
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
Originally Posted By: ryzy9
Chelsea - Liverpool
Mecz z pewnoscia bardzo dobry do obejrzenia,ale mam wrazenie,ze druzyna Beniteza przyjedzie zagrac w bardzo defensywnym stylu jak na Camp Nou i tym razem ze strony gosci znow zobaczymy tylko kilka atakow,glownie z kontr!
Po tym co zaobaczylem w spotkaniu z Newcastle to Chelsea za nic nie powinna wygrac dzis z duzo lepszym Liverpoolem, zero agresji i szybkosci u napastnikow The Blues, tyle ze teraz pytanie czy to byla oszczednosc sil przed dzisiejszym spotkaniem, czy zadyszka formy iu cos mi sie wydaje,ze to drugie,bo jak druzyna goniaca Man U nie potrafi zacisnac zebow i wykorzystac ich potkniecia na wlasnym stadionie,no ale coz... jedno jest pewne,ze dzisiejszy mecz bedzie zupelnie inny!
Moj glowny typ to: Ktora druzyna wykona wiecej rzutow roznych- Typ Chelsea @ 1,55
To gospodarze beda musieli atakowac w tym meczu i z pewnoscia czesciej beda goscic pod bramka Reiny niz The Reds u Cecha!
Ponadto sklanialbym sie ku under 2,5 gola mimo wszystko Liverpool bedzie sie umiejetnie bronil i nawet 0-0 ich powiino choc troszke usatysfakcjonowac


No fajna analiza tylko szkoda, że grali na stadionie w Newcastle. Newcastle to nie jest żadna słaba drużyna, tylko nękani są przez plagę kontuzji. Wg mnie to jest tak samo jak z MU odpoczęli sobie w meczu ligowym i teraz pyk 2-0

Do góry
#1168606 - 26/04/2007 03:24 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Landzaat]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
co sadzicie o takim typie
calkowita suma spalonych w meczu ponizej 6,5 1,8 expekt
dla mnie to rozsadnie wyglada

Do góry
#1169142 - 26/04/2007 08:41 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: rene

Nie sądzę, by ktoś w tym meczu mogł kogoś zaskoczyć. Mecze przebiegać będą podobnie jak dwa lata temu, czyli szachy i dbałość, by nie stracić bramki zwłaszcza u siebie.
Przy takiej "taktyce" więcej szans daję Chelsea, z uwagi na indywidualności.

Reasumując:
Moim faworytem jest Chelsea, a kurs mnie satysfakcjonuje
Mój typ: 1



Trafny typ, trafna ocena meczu
Drogba ograł Aggera jak chciał i ta akcja zadecydowała
Ale to co wcześniej zrobił Drogba woła o pomstę do nieba
Zamiast dograć piłkę do środka, podał bramkarzowi \:D

Mourinho - Benitez: 1

Chelsea jest już 1 nogą w finale, bo strzeli bramkę
Nie wiem, jak ale strzeli

Mecz nędza. Jedna bramka, 2-3 strzały i to wszystko
Dużo strat w środku ( 2-3 podania i strata - złe podanie lub złe przyjęcie )
Jak nie strata, to wrzutka na aferę \:D
"Wyrafinowana" taktyka
Czerwoni grali prawie wszystko do Zendena
Ten czasem ograł obrońcę, ale tylko dlatego, ze tem obrońca był cieńki \:D
Potem i tak następowala wrzutka w pole karne i... strata piłki
Niebiescy grali na Drogbę z kolei

Cieszy wygrana, ale widowisko
No cóż, niektórzy się podniecają


Do góry
#1169575 - 26/04/2007 18:38 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Wczorajszy mecz był poprostu żenujący. Prawie zasypiałem... Na bosiku nic się nie działo !!! Szpaqu się oczywiście podniecał, ale czym, to nie wiem...

Jeżeli ktoś teraz napisze, że włoska piłka jest nudna, to go wyśmieję \:D

Wtorkowy mecz można było oglądać z zapartym tchem, obie drużyny stworzyły świetne widowisko. A wczoraj ? No właśnie, co było wczoraj ?

Jestem całym sercem za Milanem ale nawet jak odpadną, to woałbym żeby to MU wygrało LM.

Do góry
#1180618 - 30/04/2007 23:40 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Szewa]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Rewanże

Wtorek 1 maja 20.45
Liverpool - Chelsea 2.45 3.00 3.00

Środa 2 maja 20.45
AC Milan - Manchester Utd 2.15 3.20 3.40

Do góry
#1180643 - 30/04/2007 23:48 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Nad pierwszym meczem nie będę się rozpisywać, bo w sumie nie ma nad czym. Spodziewam się równie nudnego spotkania jak pierwsze...
Z dwumeczu zwycięsko powinni wyjść niebiescy. Kluczem będzie bramka strzelona na wyjeździe. Nie wiem, jak Chelsea ją strzeli, ale strzeli, bo taką bramkę trzeba strzelić nawet jajami - jak mówi Wojtek Kowalczyk \:D
Słowa Portugalczyka skierowane do Beniteza powinny się sprawdzić
Gdybym ja w ciągu trzech lat nie zdobył żadnego mistrzowskiego tytułu, dawno wyleciałbym z pracy

Moje typy:
Chelsea strzeli @1.40
Awans Chelsea

Do góry
#1180784 - 01/05/2007 00:27 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tylko trzeba najpierw mieć te jaja \:p

Moim zdaniem granie na Czelsi strzeli to jest samobójstwo!!
L'pool u siebie traci bardzo mało bramek w lidze stracil ich tylko 5!! W LM też u siebie tylko jeden piłkarz z ekipy przyjezdnej potrafił strzelić bramkę - Hakan Sukur. Każdy wie jakie to są pasjonujące pojedynki pomiedzy The Reds a Czelsi i jak dla mnie najlepszym zagraniem jest dokąłdy wynik 0-0, ktory także daje awans ekipie Murinio i w tym przypadku się z Toba zgodze, gdyż większą szanse na awans moim zdaniem mają własnie Londyńczycy. W ostatnio spotkaniach w LM pomiędzy tymi druzynami padło, znacz się padł jeden gol, którego tak naprawdę nie było, dlatego limir snajperzy już wczerapali.
Mój typ: 0-0

Do góry
#1181561 - 01/05/2007 03:05 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Tylko trzeba najpierw mieć te jaja \:p

Moim zdaniem granie na Czelsi strzeli to jest samobójstwo!!
L'pool u siebie traci bardzo mało bramek w lidze stracil ich tylko 5!! W LM też u siebie tylko jeden piłkarz z ekipy przyjezdnej potrafił strzelić bramkę - Hakan Sukur. Każdy wie jakie to są pasjonujące pojedynki pomiedzy The Reds a Czelsi...

W LM bramkę czerwonym strzelił jeszcze Eidur z Gudjohnsenów, więcej nie sprawdzałem, moze jeszcze by ktoś się znalazł

Moim zdaniem to nie jest samobójstwo, tylko pewniak \:D
L'pool żyje tym meczem, specjalnie się do niego przygotowuje, bo to dla nich jedyna szansa, by zachować twarz
Inaczej podzielą los Arsenalu, a Sir Mourinho będzie się śmiać
W takim przypadku, gdy wszystko jest zaplanowane, zazwyczaj plany biorą w łeb
Ja jestem pewien, że Czelsi strzeli
Jakąś szmatę, ktos będzie miał dzień konia - nie wiem
Ale wpadnie na bank

A posjonujace pojedynki to są dla wyspiarzy
Dla mnie nędzna kopanina
Więcej emocji i ładnej piłki obiecuję sobie po meczu Groclin - Korona \:D

Do góry
#1182547 - 01/05/2007 19:22 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: rene]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Pr. 1 PR poinformował właśnie, że w bramce Liverpoolu zagra Dudek

Typ na bramke Chelsea coraz bardziej godny uwagi.

Do góry
#1182751 - 01/05/2007 20:19 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mat2000]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Under/ Over
Lb 1,5 - 1,5
Lb 2,5 - 2,5
Gamebookers

Jak dla mnie mozna zaryzykować Lb 2,5 po pieknym kursie. L'pool bedzie nastawiony na atak aby strzelić conajmniej 1 gola , lecz gdy beda wychodzic do przdu to bedzie to szansa dla chelsea na kontre i w taki sposob cos ustrzelą wg mnie. a l.pool mysle ze tez cos strzeli. w poprzednim meczu mieli szanse strzeleckie lecz nie wykorzystane. Chelsea tez bedzie chciala cos strzelić napewno. To nie ebdzie mecz w ktorym The blues bedą grali na remis. no i otwartosc gry jaka bedzie musiał poprowadzić pool, doprowadzi do padniecia brameczek i myślę ze padnie tutaj wiecj niz 2,5 a dla mniej odwaznych 1,5 .

GL for Everyone.

hola`

Do góry
#1183157 - 01/05/2007 21:48 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mat2000]
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
Originally Posted By: mat2000
Pr. 1 PR poinformował właśnie, że w bramce Liverpoolu zagra Dudek

Typ na bramke Chelsea coraz bardziej godny uwagi.


już nie zagra ...

"Na wczorajszych zajęciach doznałem kontuzji, która - jak się okazało - wykluczyła mnie z kadry na mecz z Chelsea. Nie zasiądę dziś więc nawet na ławce rezerwowych. Mam lekko naderwany mięsień przywodziciela" - napisał Jerzy Dudek na swojej stronie http://www.jerzydudek.eu

"Tuż po rozgrzewce, wykonywaliśmy ćwiczenia polegające na szybkich zrywach do piłki - uderzanej raz w lewo, raz w prawo. W pewnym momencie poczułem silny ból w przywodzicielu" - opisał bramkarz Liverpoolu.


"Podejrzewam, że zdążę się wykurować na ostatni mecz sezonu przeciwko Charltonowi, z którym zagramy na Anfield Road. A w przypadku awansu naszej drużyny do finału Ligi Mistrzów, chcę jeszcze ciężej pracować...bo kto wie? Muszę być w razie czego przygotowany na występ w Atenach" - zakończył.

http://ligamistrzow.wp.pl/kat,1752,wid,8843971,wiadomosc.html?rfbawp=1178023551.312&ticaid=13aa6

Do góry
#1183188 - 01/05/2007 21:57 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: crova]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..siedze w tym ladbrokes chyba juz z 2 h i mysle , slucham i czytam.juz sil nie mam wiec podjolem decyzje nastepujácá.
Zagralem grubo na awans Chelsea - to znaczy za wiecej niz 500zloty.Argumenty takie
1.Sprawa wlasnego stadionu i kibicow to dal mnie w przypadku pilki angileskiej argument zaden albo bardzo niewielki.Obie druzyny graja co drugi tydzien na obcych stadionach, gdzie kibice gospodarzy zawsze dopingiem przebijaja gosci.Chodzi mi o to ze jak Chelsa czy liverpool jada do Wes Ham.Blackburn czy Birmingam i tak zawsze sa wygwizdywani wiec atmosefera dzisiejszego dnia na Anfiled nie powinna zdziwic Chelsea.
2.Wynik pierwszego meczu jest dla ,, niebieskich wrecz idelany.Do ataku ruszac nie muszá wiec , sytuacji jak z meczu z Porto czy Walenciá , kiedy przegrywajá 1-0 odpadali nie ma , choc i tak swietnie sobie poradzili.Zagrajá zapewne z kontrataku a jak zawsze bardz spokojnie w tyle co potrafiá jak malo kto.
3.Liverpool w rewanzu z Barceloná rozegral kapitalne 60 minut, atakowal.naciskal..choc nie musial tak grac bo mial swietne 2-1 z wyjazdu.Po 60 minutach, co bylo dla mnie sensacjá opadli z si.Jestem przekonany ze gdyby tamten mecz potrwal jeszcze z 10 minut albo gdyby Barca strzzelila troksze wczesniej to by The Reds juz w lidze mistrzów dawno nie bylo.
4.Niezmiennie twierdze ze Aurelio.Agger.Finnan to nie sa gracze kotrzy moga przez 90 minut radzis sobie z Cole.Drogbo czy Szewá.Jedne ich blad i bedzie juz po wszystkim.bo 3 bramki to czerwoni nie strzela .

kurde nie wiem czemu..nie lubie chelsea a chyba kilka moich ostatnich postow to wlasnie gra na niebieskich.gralem ich w meczu z walencia.gralem w 1 meczu z live i gram teraz...

Do góry
#1183275 - 01/05/2007 22:19 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Pytanie tylko czy jest sens grać po kursie 1,25 aż tak grubo??

Do góry
#1183343 - 01/05/2007 22:31 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: ___On]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
....kasa mi potrzebna wiec zagralem to , bedac zdania ze bankowo wejdzie.Oprocz tego dorzucilem za mniejsze stawki
Liverpool - Chelsea 1-1
Liverpool-Chelsea 0-1
liverpool-Chelsea 2-1
liverpool-Chelsea 0-0

Sadze ze cos utrafie z tego , zakladajác ze glownym typ czyli Awans londyczykow wejdzie, bo jak nie to........Wakacje w Szkocji a nie w Polsce.

Do góry
#1183351 - 01/05/2007 22:33 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: ___On]
roberto75 Offline
stranger

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 11
dzisiaj na pewno od pierwszej minuty zaatakuje Liverpooli strzeli gola w 1polowie w drugiej sie cofna i dotrwaja do 90minuty.Liverpool | Liverpool 4.00Połowa Czasu/Pełny Czas to powino byc raczej pewne ale to polfinal LM.

Do góry
#1183407 - 01/05/2007 22:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: roberto75]
Piotrek_Kn Offline
member

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 157
Skąd: Konin
mirekinter jesli jestes w anglii bo piszesz o ladbrokes polecam Ci odwiedzic wujka Hilla i kupon dotyczacy wylacznie meczu Liverpool- Chelseatam sa zaklady punktowe- |Performance betting"
za gol +10 pkt, czysty strzal +5, rog +3 , czerwona kartka -10. No i tu na Liverpool 41- 50 pkt za 200 f kurs 4/1
drugi kuponn over 50 pkt tez liverpool 11/2

Do góry
#1183438 - 01/05/2007 22:48 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: roberto75]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
choc sercem za liverpoolem - kursy bardzo wysokie na chelsea - moim zdaniem chelsea wezmie rewanż w tym roku i w ogóle zdobędzie w koncu puchar - z prostego mimo różnych problemów - wyszli nieraz z opresji ( mecze z porto i valencią ) - a to kształtuje charakter , po za tym czuję , że trener zdobędzie tą ligę mistrzów i powie im teraz pocałujcie mnie w tyłek , za te wszystkie krytyki pod jego adresem . ( jest parę klubów co go wezmie z pocałowaniem w rękę )
szkoda tylko , że mistrzostwo im chyba jednak przepadło.
mam prośbe gdyby któś miał skład na dzisiejszy mecz - będe wdzięczny
pozdro

Do góry
#1184235 - 02/05/2007 02:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: crossmen]
dakid Offline
veteran

Meldunek: 10/10/2003
Postów: 1271
Skąd: prawie Europa
Originally Posted By: crossmen
choc sercem za liverpoolem - kursy bardzo wysokie na chelsea - moim zdaniem chelsea wezmie rewanż w tym roku i w ogóle zdobędzie w koncu puchar - z prostego mimo różnych problemów - wyszli nieraz z opresji ( mecze z porto i valencią ) - a to kształtuje charakter , po za tym czuję , że trener zdobędzie tą ligę mistrzów i powie im teraz pocałujcie mnie w tyłek , za te wszystkie krytyki pod jego adresem . ( jest parę klubów co go wezmie z pocałowaniem w rękę )
szkoda tylko , że mistrzostwo im chyba jednak przepadło.
mam prośbe gdyby któś miał skład na dzisiejszy mecz - będe wdzięczny
pozdro

Prawdopodobne składy

Do góry
#1184445 - 02/05/2007 03:01 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: dakid]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Chciałem puscic na szewe ze strzeli, ale jak zacznie na lawce to juz nie wiem 3.6 w expekcie, chyba drogbe puszcze ale napewno puszcze

Czas pierwszej bramki
typ-Od 31-szej minuty - do konca -2.10

Do góry
#1185018 - 02/05/2007 05:44 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mopsiq]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..*** co jestem zly na siebie..jak pisalem wyzej zagralem grubo na awnas chelsea ale jak oglodam mecz to calym sercem z liverpoolem.Co mourunio zrobil z ta druzyną? niech mi ktos napisze co sie stało z Lampardem? Najlpeszy pomcnik swiata stal sie zwyklym grajkiem.Jak mozna tak walczacego essiena z taką werwąi temperamentem ustawiac na libero a nie w pomocy.Co robi tam Kalou i Makelele ktory chyba jest juz za stary jak na tempo pilki angileskiej.Dlaczego A.Cole robi bledy takie jak Fereira, przeciez wczesnje robil je tylko portugalczyk.

*** z tym ,moge przegrac ale niech wygra futbol..Do boju THE REDS

Do góry
#1185087 - 02/05/2007 06:00 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: mirekinter]
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Ja też zagralem na awans Chelsea jeszcze przed pierwszym meczem, po kursie 1,66. Szczerze mowiąc wisi mi teraz ta wygrana i kibicuję Liverpoolowi. W sumie to jak Chelsea nie wygra Ligi Mistrzow ani Premiership to niezłe trzęsienie ziemi może być w klubie. I dobrze - nie wszystko można kupić.

Do góry
#1185263 - 02/05/2007 06:28 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: KIDD]
Skarszewiak Offline
newbie

Meldunek: 02/04/2007
Postów: 49
Skąd: Gdańsk
Co pan Mourunio zrobił zespołu to po tym półfinale to ja nie wiem, gdzie są te gwiazdy jak Lampard który z mega stał się zwykłym zawodnikiem.Karne jak zawsze przez Liverpool wykonywane perfekcyjnie teraz czekamy na jutro awansuje.

Do góry
#1185527 - 02/05/2007 15:12 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: Skarszewiak]
roberto75 Offline
stranger

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 11
2 lub 3 gole kurs 2.00 w dzisiejszym meczu sa raczej pewne.manch.utd.zechce w pierwszej polowie strzelic aby potem kontrolowac gre.znajac milan z chaotycznej gry na wiecej niz strzelenie 1 gola ich stac nie bedzie.prawdopodobnie mecz skonczy sie wynikiem 1:1 i awansuja anglicy.wczoraj wyslalem.Liverpool | Liverpool 4.00Połowa Czasu/Pełny za 100 iladnie siadlo.ZA mniejsza kase mozna pokusic sie dzisiaj strzelca golaRyan Giggs 15.00.czuje ze dzisiaj sie przelamie bo ostatnio mial duzo sytuacji ktore nie wykorzystal ale zla pasa sie musi skonczyc

Do góry
#1187744 - 03/05/2007 03:32 Re: Od 1/4 do wielkiego finalu Ligi MIstrzow! [Re: roberto75]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Więcej spalonych AC Milan @2.20 (Unibet)

W podstawowym składzie Milanu wystąpi Filippo Inzaghi, a to prawdziwy Mistrz w łapaniu pozycji spalonych.
W Bwinie kurs @1.70 i ta wycena jest zdecydowanie bardziej poprawna.

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01