Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#1056476 - 18/03/2007 14:41 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Pisząc o odpuszczaniu meczy ja nie tyle miałem na myśli ich "sprzedawanie"... bardziej obawiałbym się tego typu ustawek , że np. ja Tobie w tym roku , a jeśliby co TY mi w przyszłym ...
Nie mówię , że tak jest , ale chciałbym znać Wasze przemyślenia

Dzięki za namiary \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1088522 - 28/03/2007 17:43 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
40 kolejka, 31 marca

LEAGUE ONE
Chesterfield - Doncaster 1-1 (21.03)
Tranmere - Carlisle (30.03)
Blackpool - Crewe
Bristol City - Nottingham F.
Cheltenham - Leyton Orient
Gillingham - Brentford
Huddersfield - Port Vale
Millwall - Swansea
Northampton - Brighton
Oldham - Yeovil
Rotherham - Bournemouth
Scunthorpe - Bradford


LEAGUE TWO
Hartlepool - Chester (30.03)
Barnet - Darlington
Boston Utd. - Bury
Hereford - MK Dons
Notts Co. - Grimsby
Peterborough - Wycombe
Rochdale - Lincoln
Swindon - Shrewsbury
Torquay - Stockport
Walsall - Accrington
Wrexham - Mansfield

Do góry
#1091787 - 29/03/2007 20:45 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Jak dla mnie ciekawie wygladaja spotkania Blackpool-Crewe z uwzglednieniem wygranej Crewe, Bristol City-Nottingham widzialbym tu Nottingham/Draw bardzo ciekawy mecz, Swansea 2, Oldham-Yeovil Yeovil/Draw, oraz z TWO niespodzianka w postaci Chester 2, Grimsby 2 oraz walczacy o utrzymanie Wrexham 1 po kursie chyba 2. Pisze na goraco poniewaz zaraz zaczynam shift, a ogolnie zobaczymy co jutro napisza w gazetach, bo BBC to niezbyt wiarygodne zrodlo. Troche sie nie udzielalem poniewaz rowniez mi jak Jinxsowi wszystko to co chcialem napisac nie wchodzilo. Pozdro

Do góry
#1095257 - 30/03/2007 23:05 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Peterborough - Wycombe 1
Goście już wypadli poza strefę play-off i się zastanawiam, czy właśnie o to im chodzi. Osłabiani przy każdym okienku transferowym jakoś udaje im się plasować w czołówce, ale ileż można tak ciągnąć.
Poza tym zagrają bez Easter'a, ostatniego obok Mooney'a wartościowego gracza tego teamu (może jeszcze bramkarz Batista, ale on jest wypożyczony). A ile znaczy dla nich Easter pokazały dwa ostatnie mecze (0-0 z Bostonem i 0-1 z Bristol Rovers).

Wrexham - Mansfield 1
Walijczycy znów zachęcą swych kibiców obniżką cen biletów, więc na Racecourse Ground można się spodziewać tak jak ostatnio około 8 tys. widzów, którzy mają pomóc gospodarzom w walce o utrzymanie.
I mogą mieć nadzieję na 3 pkt, gdyż ich forma ostatnio ciut zwyżkowała, a Mansfield po wysforowaniu się w okolice środka tabeli zabawił się w Janosików zabierając bogatym potrzebującym i dawając biednym potrzebującym. A więc może i skapnie coś dla Wrexhamu.
A gospodarze już teraz mogą opuścić miejsce spadkowe w przypadku ich zwycięstwa i najlepiej remisu w meczu Boston - Bury.
Inna sprawa, to sytuacja Bostonu, który stoi na skraju bankructwa i Wrexham może utrzymać się przy zielonym stoliku.

Swindon - Shrewsbury
W Expekcie znalazłem coś takiego
Swindon - Shrewsbury handicap azjatycki -0.5 1.960 +0.5 1.920
Dla mnie w takim przypadku 2 jak najbardziej do wzięcia. Goście niepokonani od 14 meczy, Swindon mimo wszystko forma trochę w kratkę.

Do góry
#1099373 - 01/04/2007 05:58 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Fatum trwa. Choć kolejka na plus (lecz głównie dzięki underom i wynikom do przerwy), to z pisaniem na forum trzeba dać sobie spokój.

Do góry
#1099523 - 01/04/2007 08:30 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
jinx, mi też ten weekend nie poszedł, mimo, że nadrobiłem pewniaczkami, to jednak nie poddaję się. Forma wraca po jakimś czasie. Trzeba przeczekać.
Pozdrawiam!

Do góry
#1100160 - 01/04/2007 20:53 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: micha$]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
He He, ale coś w tym jest. Wystarczy spojrzeć na wyniki konkursu British Club, gdzie podtrzymujący tutaj temat konstruktor1 przestał się tu udzielać, a w konkursie wymiata tak, że głowa boli. A ja po okresie hossy skusiłem się na wpisy tutaj i od razu bessa.

Pozdrawiam

Do góry
#1100270 - 01/04/2007 21:25 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
To jest właśnie problem forum. Mnóstwo konkursów, więc jaki jest sens podawać "rywalom" na tacy dobre typy. Jest tyle konkursów, że nie ma kto pisać typów. Ponieważ od tego według założeń mieli być MODERATORZY. To oni mieli podawać typy z analizą ponieważ nie muszą brać udziału w konkursach.

Do góry
#1100374 - 01/04/2007 21:45 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: tangerine]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
\:\) Jinx to nie bylo wcale skorelowane.

Po pierwsze to zaczalem pisac calkiem sporo o Irlandii i troche Anglie zaniedbalem, a pisac popierdolek po to zeby sie cos dzialo nie ma moim zdaniem sensu,

po drugie akurat zeszly tydzien i obecny mam najgorszy mozliwy uklad w pracy, w zeszlym tygodniu pracowalem czwartek,piatek dzien w tym piatek,sobota dzien wiec nie za bardzo mialem kiedy napisac jakakolwiek analize,

po trzecie to tu maksymalnie udzielalo sie 5 czy 6 osob a jak czasem siedze na czacie w czasie meczow to z 15 osob z tych co sie wypowiadaja to graja ligi angielskie ,na dodatek nizsze,i nie uwierzylibyscie,ale zawsze trafiaja ;\) . Quasi chat i lenistwo to jest problem a nie konkursy.

po czwarte to czasem sie zastanawiam po co pisac jak nie ma zadnej odezwy,nikt nie chce podyskutowac,pokazac mi gdzie mysli,ze bedzie inny wynik,a gdzie sie ze mna zgadza.Od wrzesnia w miare regularnie pisze tu tylko ja i jinx,kilka osob pojawia sie i znika ,a swego czasu ,jak byla dyskusja ,a nie tylko suche analizy zawsze mozna bylo wybrac jakis dobry typ.

Ja gram tylko w 3 ( STOPROCENTONLY,dzial:grupowa wspolpraca; Tabeli typerow i wlasnie BRITISH CLUB,w dziale inne konkursy,do zagladania tam zreszta serdecznie zapraszam,bo jest mnostwo swietnych typow,nie tylko moich ale i jinxa,citizena,Szewczenki czy [T]- errora, katowiczanina,delfiedora, apofisa czy kazika.

A ja w przyszlym tygodniu mam wolne od wtorku do piatku wiec napewno cos napisze.

Pozdrawiam

Do góry
#1100783 - 01/04/2007 23:17 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Ja zaś za każdym razem obiecuję sobie, że w konkursie i na forum przygotuję tylko i wyłącznie głęboko zanalizowane typy. I tak mija cały tydzień (a w nim rodzina i praca), przychodzi piątek wieczór i wystawiam typy na szybko, po czym potem się wściekam, bo inne mecze wchodzą, a forumowe nie.

Już się zastanawiałem, czy nie otworzyć tematu w PP, ale podejrzewam, że nie miałbym czasu nie tyle na wpisy, co na bilans. Bywa czasem, że w weekend z samych Wysp puszczam (najczęściej single) około 30 typów (undery, połówki no i 1X2).
I naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem straty. Może nie jest to wielki zysk, ale przynajmniej żona nie marudzi, że czas marnotrawię

No i dochodzą jeszcze jakieś kosze (typu Finlandia, Adriatycka, BBL itp) i hokeje, więc miałbym raczej problem to wszystko ogarnąć.

Do góry
#1101104 - 02/04/2007 01:04 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
witam Was! ja to juz od jakiegos czasu przezywam kryzys wieku, bo nic mi doslownie nie wychodzi, no nic, juz kilkakrotnie chcialem to rzucac gdzies tam hej daleko, ale sam nie wiem co mam robic
wybieram jakies inne ligi i sporty do grania i nic. przeskakuje z kwiatka na kwiatka i zaden nie daje mi pociechy, szok, sam juz nie wiem co mam robic?
niby w sumie zawsze tam cos wychodzilo i sie trafialo, a czasem i cenne łupy ale ostatnio lipa na kolkach - moze chce łapać kilka srok za ogon, moze chce byc madrzjeszy niz inni i grac co leci

ja tez obiecalem sobie przeciez ze bede grac Anglie i gralem, pisalem, potem cos mi nie poszło i zrezygnowalem z pisania, to jest problem forum, i nie wiem co zrobic zeby bylo lepiej. naprawde mozna byloby cos osiagnac jesli bylaby konkretna i rzeczowa dyskusja jak dawniej, ale tego juz nie ma
odpowiedzi na to pytanie czemu tak jest - nie sposob odnalezc.....

a ja nie wiem co robic i jak mam dalej grac?

Do góry
#1101383 - 02/04/2007 02:20 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Kiedyś właśnie miałem problem z doborem spotkań, ale później już zacząłem grać praktycznie wszystko solo i teraz jest naprawdę dobrze.

Tylko w konkursie właśnie ten dobór spotkań wciąż daje o sobie znać.

A kryzysy już nieraz miałem i też chciałem rzucić to w cholerę, ale jednak trochę emocji wieczorem się przydaje, bo jakoś śledzenie wyników tak na sucho, to nie jest to.

PS. Feel-Tsu a jak się TREFIK sprawuje ???

Do góry
#1101626 - 02/04/2007 03:36 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
hehe jeszcze sie nie sprawuje, jeszcze nie doszedl, a czekam juz troche czasu , chyba z miesiac juz czekam.
a skad wiesz ze ma sie sprawowac? \:\)

Do góry
#1102159 - 02/04/2007 07:35 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Troszkę się zrobił off-topic, więc jeśli moderatorzy czytają mojego posta proszę o wyrozumiałość, bo to ważna sprawa. Jak czytam takie słowa: naprawde mozna byloby cos osiagnac jesli bylaby konkretna i rzeczowa dyskusja jak dawniej, ale tego juz nie ma to trochę jednak ręce opadają. Nie wiem jaka by to miałabyć dyskusja, żeby była "rzeczowa i przynosiła zyski". Samo to zestawienie jest kontrowersyjne, w tym zestawieniu odkrywam sedno problemu. Tęsknicie za czymś nierealnym. I popełniacie błąd. Może być megarzeczowa dyskusja i może przynieść straty i na odwrót. Odwieczny konflikt na tym forum. Jedno chce żeby wybrzmiało dosadnie: rzeczowość nie ma nic wspólnego ze skutecznością. Ja uważam, że potrzebna jest wymiana poglądów, informacji, spostrzeżeń, przewidywań i wiedzy. Nie analiza, bo 3/4 analiz jakie czytam na tym lub innym forum analizami nie są, czasem nawet dają się streścić dwoma słowami i dwoma symbolami. Czasem jedno głupie pytanie kasowane przez moderatora więcej wnosi do analizy danego meczu niż dwie strony statystyk. Pisałem wielokrotnie na przykładzie rozbudowanej analizy cenionego typera że była błędna mimo że typ wszedł, ale ludzie nie słuchali. Dla większości ludzi analiza broni się wynikiem. Ale czego więc jak napiszę analizę kompletnie oryginalną, łamiącą klasyczne kanony i trafię wynik to wciąż się uważa że to nie była analiza. Dobra, tyle na przemyślenie.

Do góry
#1102376 - 02/04/2007 15:20 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: tangerine]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
tangerine - mzoesz podac przyklad tej Twojej analizy łamiącej kanony? z checia zobacze jak ona wyglada, bo chyba wlasnie o taka mi chodzi, a nie taka ze statsami i zero faktow, albo z faktami zapisanymi na podstawie wynikow ostatnich spotkan

Do góry
#1102420 - 02/04/2007 16:13 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witaj Feel - Tsu \:\) ,

Nawet jesli postanowisz nie grac zawsze mozesz pare slow napisac ;\) , kazdy kto gra kilka lat mial swoje zalamki i okresy kiedy wydaje sie,ze cokolwiek by sie nie sprobowalo to i tak bedzie zle.To juz moj 4 sezon z rzedu kiedy zajmuje sie praktycznie tylko ligami angielskimi i dopiero teraz zaczynam widziec poprawe w swojej grze, choc wciaz do idealu bardzo,bardzo daleko.Dalej sa momenty gdy lapie sie na jakas bzdure i po fakcie sam nie wierze,ze moglem byc tak glupi czy naiwny ,ze wierzylem,ze cos takiego moze wejsc.Ale zawsze sobie powtarzam,ze nie od razu Krakow zbudowali i byle do przodu.

Tangerine, dla mnie rzeczowa dyskusja to jest taka, ze ja Ci podam 5 meczow i powiem ,ze jestem pewien ,ze 4 z nich wejda ,a od Ciebie czy kogokolwiek innego bede chcial sie dowiedziec ,ktory z nich uwazasz za nierealny do zagrania.Tylko tyle i az tyle.W 100 % gram swoje typy,juz dawno olalem wszelkich fachowcow i doradcow, ale w zyciu by mi nie przyszlo do glowy, ze jestem alfa i omega w tym temacie,dlatego wiedzac,ze jest na forum conajmniej kilka osob ,ktore na angielskiej pilce znaja sie rownie dobrze albo i lepiej niz ja chce uslyszec co maja do powiedzenia.

Co do slowa analiza to pewnie masz racje,ze wiekszosc z tego co jest pisane nie powinno byc nazywane analizami,ale jakie to ma znaczenie czy to analiza czy tylko ocena szans zespolow w danym meczu,istotny jest fakt czy podane wnioski prowadza do pozytywnego rezultatu. Zreszta jesli chodzi o Anglie to na statystykach nikt daleko nie zajedzie bo to ligi,ktore wylamuja sie spod jakichkolwiek schematow, ale tu tkwi caly urok i cala masa mozliwosci jakie ze soba niosa dla obstawiajacych.


Pozdrawiam

Do góry
#1104035 - 03/04/2007 03:27 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Jesli moge sie wtracic...Ja probowalem jeszcze kilka miesiecy temu starac sie byc oryginalny i juz po 18 w sobote probowalem szukac spotkan i kursow i zaczynalem wlasne przemyslenia. Strony teamow czesto sie uaktualnialy dopiero na 24h przed meczami jak i wielkie serwisy. Do tego mozna dodac ze staty zedniego sezonu moga sie kompletnie nie liczyc poniewaz sa jeszcze okna transferowe i jeden lub2 zawodnikow moze zmienic oblicze wieloletnich statystyk. Niemniej jednak grajac te ligi juz dosyc dlugo zauwazylem ze sa pewne zespoly ktore graja caly czas ta sama pilke na przestrzeni kilku sezonow, i w pewnych okresach sezonu mozna dokladnie wytypowac jak beda graly, niemniej jednak trzeba brac pod uwage graczy z okienka transferowego. Moim zdaniem pisanie ANALIZ to nic innego jak wyszukiwanie po sieci kruczkow i przydatnych wiadomosci a poznie pod tym sygnatura. Jedni robia to lepiej a drugim juz wystarcza zabawa w KONKURSIE poniewaz latami graja ligi i tak naprawde nie chce im sie pisac lub wogole nie maja nic do powiedzenia( to CI ktorzy graja correct score lub scorecasty hihihiih). Ja znowu siedze na tej "malej wyspie" i z tego co widze TERAZ W TYM MOMENCIE w TYCH LIGACH LICZA SIE NAJSILNIEJSI, no nie liczac oddawania punktow w PREM szkoleniowcowi U-21 PEARCOWI, o ktorym trabiono ostatnio ze bedzie zwolniony. Dziwne ze nagle MAN city wygrywa 2 spotkania pod rzad...Wiele tu sie pisze o pilce, wiele mozna naprawde wyczytac z prasy jesli np jest Exlusive inteviev z jakims graczem z Prem i mowi o motywacji i woli trenera to z dokladnoscia do 99% mozna sie spodziewac ze cos ukluje no moze nie jako pierwszy ale w calym meczu. Dodam jeszcze ze nawet KLOTNIA na tym forum w tym dziale to bardzo dobry omen i oby ich jak najwiecej w pozytywnym tego slowa znaczeniu. A tak z newsow to dzis w The Sunie pisza o tym ze Abramovich znowu knuje przeciwko Jose i chce go wywalic...atmosfera jest gesta, przed spotkaniem z Valencia. Moze sie Jose wkoncu wkurzy i przejdzie do Realu z ktorym go jawiecej lacza w spekulacjach. Pozdro

Do góry
#1104490 - 03/04/2007 05:51 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Feel-Tsu]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: Feel-Tsu
hehe jeszcze sie nie sprawuje, jeszcze nie doszedl, a czekam juz troche czasu , chyba z miesiac juz czekam.
a skad wiesz ze ma sie sprawowac? \:\)

Ano czytam prasę czasami


Ciekawa dyskusja się wywiązała, to i ja się wtrącę.
Angielskie ligi gram już długo, ale w tym sezonie zmieniłem do nich zupełnie podejście. Tych lig nie da się niestety typować tylko na podstawie tabel, w związku z czym wziąłem na cel również nowinki z klubów jak i staty z meczów.

Ktoś powie, że to tylko liczby. Zgadzam się, ale też i cała prawda o zespole. Z tych liczb da się wiele wyczytać. Nie wiem, może to tylko przypadek, ale w tym sezonie jestem naprawdę zadowolony z moich typów. Oczywiście nie jest to 100% skuteczności, ale tak jak już pisałem gram solo praktycznie wszystko co mi na myśl przyjdzie i w zasadzie co kolejkę jestem na jakiś tam plus.
Kiedyś wybierałem tylko kilka meczy, potem się wściekałem, dlaczego zagrałem ten, a nie tamten. Więc w tym sezonie postanowiłem grać wszystko, co wydaje mi się w miarę możliwe do przewidzenia - a i tak czasami jestem zły na siebie, że jednak coś zagrałem zbyt pochopnie.

Ja niestety nie mam możliwości oglądania na żywo wyspiarskich drużyn (poza tym co pokaże TV), więc muszę się jakoś inaczej posiłkować wiedzą na ich temat.

Ja również gram w zasadzie tylko moje typy, a podany przez kogoś na forum tylko wtedy, jeśli uznam go za dobry i po weryfikacji (lecz tylko wtedy, jeśli zgadza się z moją myślą).

Kiedyś z kumplem jak mieliśmy jeszcze taki koszykarski klub, który zwał się Stal Bobrek, a potem Bobry, byliśmy takim bankiem informacji dla trenera Gorgonia, potem Potępy na temat przeciwnika na podstawie właśnie statów zamieszczanych w ówczesnym Baskecie. Nie wiem, na ile im to pomagało, ale życzyli sobie aktualnych statów już w tym samych dniu, w którym wychodziła gazeta.
Może właśnie stąd wywodzi się mój sentyment, do tego typu statystyk.

Pozdrawiam

Do góry
#1104594 - 03/04/2007 06:34 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: nerti
Witam
Niemniej jednak grajac te ligi juz dosyc dlugo zauwazylem ze sa pewne zespoly ktore graja caly czas ta sama pilke na przestrzeni kilku sezonow, i w pewnych okresach sezonu mozna dokladnie wytypowac jak beda graly, niemniej jednak trzeba brac pod uwage graczy z okienka transferowego.

Swietna uwaga - takie sa np Coventry - druzyna wlasnego biska od kilku sezonow, Aston Villa - remisy i w plecy najczesciej, Sunderland - w Championship rozwałka w Premiership co tydzień katowani, generalnie co tydzien mozna wynalezc dwa mecze z prawdopodobienstwem duzo wiekszym niz kurs i je grac grubo ew sunderland jako singiel po wysokim kursie - to najlepsza metoda na zyski, troche trzeba siedziec w tej lidze - dosc przewidywalne wydaje sie Plymouth - w plecy z silnymi, mobilizuja sie na slabszych, Stoke tez wlasciwie wlasne boisko Leicester ogromne fazy przestojow - tu sie klania magia forum = podasz typ to nie wejdzie juz mnie to pare razy doswiadczylo i nie zapeszam - kto mi wystkumaczy o co chodzi?
Originally Posted By: nerti
TERAZ W TYM MOMENCIE w TYCH LIGACH LICZA SIE NAJSILNIEJSI, no nie liczac oddawania punktow w PREM szkoleniowcowi U-21 PEARCOWI, o ktorym trabiono ostatnio ze bedzie zwolniony. Dziwne ze nagle MAN city wygrywa 2 spotkania pod rzad...

idzie wiosna
jedni kupuja kwiaty
inni jajka na Swieta
jeszcze inni jakze potrzebne punkty do utrzymania w Premiership (nie powiem ktory klub z Manchesteru)
tydzien temu mnie zalatwili kombinatprzy z middlesbrough - ale ci chociaz mieli mecz pucharowy przed soba, po pracy nie doczytalem a w ostatni weekend grajki z Newcastle - ktos liczy punkty i wie ze MC ma jeszcze mecze z Arsenalem w ktorych nie za bardzo moze zgarnac punkty bo mogloby sie okazac jeszcze ze albo MC sie utrzyma albo ARS zagra w LM - a niestety chyba oba te cele maja zostac osiagniete - no ale to jedyny poki co przypadek w premiership - generalnie nie puszcza sie tam meczow jesli nawet to mysle ze najmniej w Europie

Do góry
#1104707 - 03/04/2007 15:15 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Lord Devastator]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
oj zeby taka dyskusja byla na temat spotkan to by byla poezja, ale juz jest dobrze.
ktos kiedys napisal i caly czas pisze ze nie powinno podawac sie suchych typow tu na forum bo do tego jest dzial private picks. w sumie racja, ale fajnie byloby juz jesli np. kazdy podawalby typy na wszystkie mecze i dawal do tego jedno doslownie zdanie komentarza typu, bo np. rywale im leżą, bo goscie musza wygrywac, bo maja zapowiedziane ze musza to wygrac, bo jest szpital w druzynie. jakby tak kazdy poswiecil sobie kilka minut i wpisal typy na wszystkie lub kilka wybranych spotkan to juz wywiazalaby sie dyskusja. bo za chwile ktos inny juz wpisalby ten sam mecz, ale z innym typem. ludzie boja sie tego, ze ich typ okaze sie niecelny, chybiony i potem kazdy kojarzyc go bedzie z przegranym typem. to trzeba zmienic. musi byc tak, że niech forumowicz poda nie typy, nie analizy, ale przemyslenia - jak najwiecej. nawet krotkie zdanie ze cos tam sie dzieje w klubie niedobrego lub dobrego.
nie oczekuje wklejania herbow, statsow pelnych itd.

gdyby kazdy z nas dal chociaz jedno zdanie (no wiem ze potem kazdy by sie staral wiecej wypowiadac) wktorym dalby swoj punkt widzenia to mysle ze wiele by to dało. jesli sporo osob zaczelo podawac by nie analizy a wartosicowe informacje byloby to z plusem dla wszystkich

prawda jest taka ,ze wiele osob posiada jakies cenne informacje, ale tych info jest na jedno zdanie ale to jest zdanie kluczowe. nie chce im sie jednak upiekszac tej sentencji tworzac cala analize. jesli pozwolimy, a wrecz nakażemy wpisywac te cynki, informacje i kontuzje tu na forum to po kilku wpisach odezwie sie jeszcze sporo innych glosow i zacznie sie takie zycie jakie chcemy

aha i trzeba jednak stworzyc jeden wspolny temat na ligi nizsze - bez podzialu na Championship i coca cole a nwet conference. przeciez kazdy powie ze to tam jest kopalnia kursow i pieknych zdarzen

Do góry
Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, Sensei, alfa, Szuman), 3523 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582049 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49