Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#111321 - 13/02/2002 01:33 Re: Re: *TENNIS 2*
RyanGiggs Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/10/2001
Postów: 7511
Skąd: Kielce
No cóż jako że typy nie miały dużej pewności mogła zdarzyć sie drobna niespodzianka i sie stała choc moze tak to nie musi byc nazwane, lecz Schavione wyraźnie obniżyła loty, co do drugiego meczu Farina oczywiscie wygrała a wiec mój stan
2/4/2 (50%)
16/21/2(76%)
no cóż mam juz typy na jutro to ostatnie chyba w tym tygodniu , ale mam nadzije trafne bo juz dzis przemyslane ;-)

Do góry
Bonus: Unibet
#111322 - 13/02/2002 01:49 Re: Re: *TENNIS 2*
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Jezeli jestes zainteresowany Ryan Giggs to moge za ciebie podawac typy tylko cos mi wyslij na maila i sie zgadamy. Jak by co to moj mail slav007o@poczta.onet.pl .
A numer GG 2493586

SLAV

Do góry
#111323 - 13/02/2002 02:59 Re: Re: *TENNIS 2*
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
W sumie dzisiejsze typy nie były najgorsze ale porażka Kohlmana trochę mnie kosztowała. W konkursie coś się zacieło i nie chce wrócić na normalny tor ale jedziemy dalej (bez hamulców )

Na jutro moje propozycje są następujace :

Nalbandian-Meligeni 1
pisałem już o tym wyżej

ElAynaoui-Pioline 1
pisał o tym meczu Sikor zgadzam się z jego oceną

T.Johans.-Rusedski 1
Johanson poprowadził Szwedów do awansu do drugiej rundy Pucharu Davisa właśnie pokonując Rusedskiego - po kontuzji śladu nie widać i jutro Szwed powinien pokonać Anglika bo mecz niedzielny potwiedził chyba że dalej jest chyba w niezłej formie

Kafielnikow-Mirnyi 2
Kafel w beznadziejnej formie w tym roku odpadł w pierwszej rundzie AO przegrał gładko z Federerem w pucharze Davisa w tamtym roku grali 2 razy oba mecze wygrał Mirnyi
Nie lubie stawiać przeciwko Kafielnikowi bo jest chyba jednym z bardziej nieobliczalnych graczy - potrafi wygrać z każdym ale jutro moźe być moim zdaniem niespodzianka

reszta :
Dokic, Carlsen , i czyżby kolejna porażka Kiefera ale jak nie wygra z Godwinem to z kim

Do góry
#111324 - 13/02/2002 03:16 Re: Re: *TENNIS 2*
RyanGiggs Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/10/2001
Postów: 7511
Skąd: Kielce
Dzieki SLAV jak cos to sie odezwe i cos naskrobie ;-) (jakies typy) to moje typy na jutro(Doha,Antwerp) i pojutrze(Antwerp)
Doha:
1.Tanasugarn-Boogert
2.Molik-Mouhtassine
3.Husarova-Widjaja

Antwerp:
1.Dokic-Schnyder
2.V.Wiliams-Kournikova
3.Maleeva-Tu
4.Henin-Callens

Moze niektore małe kursy będą ale mój przysłowiowy over 2 da sie z tego zrobic mozna w koncu cos z tego wybrac

Go baby!

Do góry
#111325 - 13/02/2002 03:43 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Panowie, nie przypalajcie się na Riosa, jego wygrana nie jest aż tak oczywista.
pozdrowienia

Do góry
#111326 - 13/02/2002 11:58 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,
Kafelnikov - Mirnyi 2
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, iż faworytem jest Mirnyi. Ja jakoś nie jestem wewnętrznie do tego przekonany-"nie wiedzieć czemu".
Żenia jest dobrym obiektem do stawiania. Ktoś wcześniej napisał, że Kafel jest nieobliczalny, nie zgodzę się z taką oceną. Uważam, że jest wręcz przeciwnie. Kafelnikov jest typem tenisisty przewidywalnego. Osobiście lubię na niego stawiać choć nie przepadam za jego tenisem jak i postacią również. Jednak jest regularny czy to w wygrywaniu czy to w przegrywaniu. Jeżeli z kimś przegrywa to robi to raczej regularnie np. Safin,Johanson, z którym regularnie przegrywa od lat choć statystyka nie wskazuje na to win/loss 9-5 dla Żeni, jednak czterokrotnie wygrał w latach 96-98 po czym ośmiokrotnie w latach 98-01 przegrywał ze Szwedem, a ostatnio wygrał w 01r. w Moskwie na carpet i to na nawierzchnii na której Johansson czuje się dobrze. Jednak tendencja była utrzymywana regularnie. Moskwa jest jego turniejem. Czy Marsylia również ?, chyba nie. Owszem, rok temu wygrał z Grosjeanem finale, jednak w 00 r. odpada w drugiej rundzie(ljubicic), 99 r. odpada w drugiej rundzie (Hrbaty)w 98 r. przegrywa finał z Enqistem, w 97 nie startował-kontuzja i rozpoczął sezon o ile dobrze pamiętam dopiero w marcu, w 96r. odpada w pierwszej rundzie. Rosjanin to taki typ, gdzie jak Moskwa jest jego to jego i nawet Johansson wtedy jest do przejścia. Sezon od lat Kafel ma regularny. Jest to wyśmienity "rzemieślnik", gra bardzo dużo spotkań w roku, od lat (od 92r. w ATP) jest w ścislej czołówce ATP był również na pierwszej pozycji. Czy Żenia dzisiaj wygra? Mirnyi powinien to wygrać tym bardziej, że Kafel wyjątkowo, rozpoczyna sezon nieszczególnie. W Australii czuł się zawsze dobrze i regularnie wygrywał większość spotkań, jednak w tym roku jescze niczym się nie wykazał a regularnie od lat pierwszy wielki szlem w sezonie był jego. Dochodził zazwyczj do półfinału czy w finale wygrywał. W obecnym roku odpadł w drugiej rundzie przegrywają z tenisistą z drugiej półki z Kimem z USA. Możemy więc przypuszczać, że Rosjanin w formie nie jest co Mirnyi powinien to wykorzystać tym bardziej, że wygrywać z nim potrafi (w 01r. dwa razy).
pozdrowienia

Do góry
#111327 - 13/02/2002 12:23 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Henin - Callens 1
Moim zdaniem formalność.

Maleeva - Tu 1
Tu nie powinna sprawić większych klopotów Maleevej, która powinna to wygrać zdecydowanie w dwóch setach. Rożnica w poziomie i kulturze gry ogromna.

Dokic - Schnyder 1
Mocna jedynka skomentowana j.w.

Do góry
#111328 - 13/02/2002 13:10 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia

Do góry
#111329 - 13/02/2002 13:34 Re: Re: *TENNIS 2*
Grey Fox Offline
enthusiast

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 393
Skąd: Katowice City
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb] Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb][/QUOTE]

Kurs nie był błędny ja stawiałem ElAynaoui po kursie 1,21

Oto kilka moich typów w profie:
Marsylia:
Ferrero-Kratochvil 1 1,52
ElAynaoui-Pioline 1 1,60
T.Johans.-Rusedski 1 1,57
Antwerpia:
Dokic-Schnyder 1 1,40
Kopenhaga:
Youzhnyi-Larsson 1 1,45
Sanguinet.-Balcel. 1 1,40
Marsylia debel:
Enqv/T.Jo-Ross/Tar 1 1,75

To moje pierwsze typy więc bądźcie wyrozumiali

Do góry
#111330 - 13/02/2002 14:09 Re: Re: *TENNIS 2*
sawi Offline
addict

Meldunek: 25/09/2001
Postów: 430
Skąd: Kraków
Mam prośbe do Kury lub innego "znawcy-tuza" tenisowego światka...
Na dzien dzisiejszy mam 2typy Carlsen-Arthurs 2 tyle tylko ze Carlsen to prawdopodobnie dunczyk a turniej odbywa sie w Copenchadze wiec bedzie chcial sie pokazac, oraz Sanguinetti D. v Balcells J. 1 - dla mnie pewny typ jednak prosiłbym o komentarze w/w osób
Pozdrawiam

Do góry
#111331 - 13/02/2002 14:17 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Tanasugarn - Boogert 1
Tajlandka urodzona w USA powinna to wygrać zdecydowanie. Zarówno jej dotychczasowe wyniki jak i kultura gry są po stronie Tanasugarn. Niepokoi mnie jednak fakt, iż rok wcześniej właśnie w Doha Boogert wygrała z Tanasugarn w trzech setach, również wygrała w 95 r. Tailandka wygrała z Holenderką w 00 r na trawie w Birmingham 2-1, co również niepokoi powinno być 2-0. Trawa jest nawierzchnią koronną Tailandki i od lat zawsze w okresie przed i po Wimbledonie kiedy to gra się na trawie osiąga świetne wyniki i wygrywa z najlepszymi. Trawa jest bardzo wymagającą nawierzchnią, trzeba mieć dobrą technikę aby osiągnąć sucesy na tej nawierzchnii. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie te przegrane z Holenderką. Często zdarza się, że zawodnik czy zawodniczka stale przegrywają z określonym przeciwnikiem, który znacznie niżej jest notowany. Główna przyczyna tkwi w stylu gry czy w poszczególnych zagraniach z którymi nie potrafią sobie poradzić. Nie znam gry Holenderki, nigdy nie widziałem pojedynku z Jej udziałem i nie jestem pewien czy przegrana z Holenderką, była zwykłą przegraną nie potwierdzjącą złej tendencji w pojedynkach z Boogert.

[ 16-02-2002: Wiadomość edytowana przez: sikor ]

Do góry
#111332 - 13/02/2002 14:23 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które pisały do mnie maile. Od dwóch miesięcy pochłonięty byłem innym zajęciem i praktycznie stale przebywałem za granicą, dlatego nie odpowiadałem. Proszę o powtórne przesłanie i wówczas niezwłocznie odpowiem.
pozdrowienia

Do góry
#111333 - 13/02/2002 14:54 Re: Re: *TENNIS 2*
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb][/QUOTE]
sikor jako że hantuchova to moja przyszla żona nie będę obstawiał tego meczu bo mógłbym być nieobiektywny w ocenie szans ale mam uwagę natury formalnej... nie możesz jednocześnie postawić na BEDANOVĄ i na SŁOWACZKĘ

Do góry
#111334 - 13/02/2002 15:43 Re: Re: *TENNIS 2*
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline

oby nie

Do góry
#111335 - 13/02/2002 15:56 Re: Re: *TENNIS 2*
Grey Fox Offline
enthusiast

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 393
Skąd: Katowice City
[QUOTE]Oryginalnie wysłał guga:
[qb]coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline[/qb][/QUOTE]

GUGA nawet tak nie myśl

Do góry
#111336 - 13/02/2002 16:33 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę. Oczywiście, nie Słowaczka lecz Czeszka mieszkająca w Niemczech w Leonberg.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb][/QUOTE]

Do góry
#111337 - 13/02/2002 17:00 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Arazi - Roux 1
Moim zdaniem mocna 1. kurs w STS wydaje się bardzo atrakcyjny.Arazi nie powinien mieć problemów z wygraną. Roux raz wygrał z Arazim, ale było to 97r. Arazi prezentował wówczas inny poziom niż obecnie. Jeszcze całkiem niedawno w 01 r. potrafił świrować na korcie zamiast skupić się na grze. Obecnie to mu się nie zdarza.

Do góry
#111338 - 13/02/2002 17:13 Re: Re: *TENNIS 2*
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Clement/Escude - Skoch/Waite 1
Moim zdaniem formalność.

Do góry
#111339 - 13/02/2002 17:38 Re: Re: *TENNIS 2*
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Mam prośbe do Kury lub innego "znawcy-tuza" tenisowego światka...
Na dzien dzisiejszy mam 2typy Carlsen-Arthurs 2 tyle tylko ze Carlsen to prawdopodobnie dunczyk a turniej odbywa sie w Copenchadze wiec bedzie chcial sie pokazac, oraz Sanguinetti D. v Balcells J. 1 - dla mnie pewny typ jednak prosiłbym o komentarze w/w osób
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]

sawi tak jak zauważyłeś Carlsen to Duńczyk turniej w Danii Arthurs w tym roku zagrał 3 mecze - wszytskie przegrane; Carlsen też w tym roku za dużo nie grał odpadł w pierwszej rundzie AO z Vicente - czyli forma obu to zagadka jednak na własnych śmieciach Carlsen jest chyba faworytem i tak to widzą buki

Sanguinetti - nie mam pojęcia sądziłem że już w Polsce powinien przegrać ale jakoś mu to się nie udaję myśle że w tym turnieju wreszcie znajdzie pogromcę ale chyba jeszcze nie w pierwszej rundzie - ja jednak jego mecze omijam szerokim łukiem

Do góry
#111340 - 13/02/2002 19:29 Re: Re: *TENNIS 2*
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
T.Johans.-Rusedski 1.55 2.1

MOJ TYP:1

ZAROWNO JOHANSOON JAK I RUSEDSKI PO SWOICH PORAZKACH W PUCHARZE DAVISA PRZYSTAPIA DO TEGO MECZU BARDZO SKONCENTROWANI JEDNAK PIENIADZE POSTAWILEM NA ZWYCIESCE AUSTRALIAN OPEN RUSEDSKI MOIM ZDANIEM ULEGNIE W 2 SETACH

Carlsen-Arthurs 1.45 2.3

MOJ TYP :1

CARLSEN GRA U SIEBIE MOZE TO NIE JEST ARGUMENT CO DO ZWYCIESTWA ALE WYDAJE MI SIE SLABO GRAJACY AUSTRALIJCZYK GLADKO PRZEGRA


Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, alfa, rafal08, Sony, igea23, Kretol, Sensei, Ojro, ElNinho[mmdea]), 3553 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581722 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49